Πολεμος Κ36-Στατιστικα και αποψεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2749
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16890

Σημερα ελαβε χωρα το 2ο πλανο της DnD μετα την ειρηνη του καλοκαιριου.
Τα πραγματα δεν πηγαν και τοσο καλα για την αντιπαλη πλευρα.
Τα στατς ειναι το αποτελεσμα το μεχρι τωρα γιατι το πλανο δεν εχει τελειωσει, υπαρχουν αριστοι στο δρομο και απο τις 2 πλευρες
Η ουσια ειναι ομως οτι ειχε μεγαλη επιτυχια για την dnd


Πλευρά 1:
Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 60
Πλευρά 2: 15
Διαφορά: 45

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 559,890
Πλευρά 2: 128,072
Διαφορά: 431,818

chart


:):):):):):):):):):):):):):)

Να δουμε και τα συγκεντρωτικα αποτελεσματα απο την ληξη της ειρηνης μεχρι σημερα.

Πλευρά 1:

Φυλές: DnD
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~

Timeframe: 23/08/2016 00:00:00προς11/09/2016 20:34:18

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 241
Πλευρά 2: 155
Διαφορά: 86

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 2,272,407
Πλευρά 2: 1,428,574
Διαφορά: 843,833

chart


Ευτυχως που ειμαστε ασχετοι και νουμπαδες και εχουμε παρει μονο 86 χωρια σε 15 μερες περιπου
φανταστητε να ειμασταν και ΠΡΟ!!!



:p:p:p:p:p:p:p:p:p


εισαι για γελια
πρωτον αν εξερεσεις το πλανο σας που ηταν ωραια δουλεμενο εχετε παρει 50 χωρια σε 2 πλανα τα υπολοιπα ειναι τα αδεια που πειρατε οταν σπασατε την ειρηνη

επι του θεματος τωρα ναι ησαστε ασχετοι η φυλη σας περα του φτιαρι και λιγο βαρεμενο δεν εχει να διξει τιποτα αλλο θα βαλω και ταραχη μεσα γιατι το δουλεβει καλα το game στα τελευταια πλανα

ησαστε ασχετοι γιατι δεν μπωρειτε να διαλισετε μια φυλη η οποια εχει χιλια δυο προβληματα
ησαστε ασχετοι γιατι επρεπε να σπασετε την ειρηνη για να παρετε το πανω χερι στις αρχες του πολεμου γιατι αλιως θα μιλαγαμε αν ειχαμε τα 35 χωρια ακομα μεσα σας τα οποια τα πειρατε φουστικα


ησαστε ασχετοι γιατι μεσα σε τρεις μηνες που εχω γυρισει σας επεσε το ιθικο καργα και μονο με φουστια μπορουσατε να το αναπληρώσετε

ψαγνατε δικαιολογιες τις
βρήκατε το κανατε

εγω αν ημουν στην φυλη σας θα ειχα φυγει και οποιος παιχτης εχει λιγο νοιμοσηνη μπωρει να δει οτι μονο εσεις δεν μπωρειτε να κερδισετε μια φυλη που καθε μερα πασχει απο κατι καινουργιο
βλεπεις τα παιδια εδω γνωριστικαν δεν ειναι απο την αρχη μαζι ουτε εχουν παιξει πουθενα αλλου μαζι

κατεβείτε από το καλάμι έχει δρόμο ακόμα ο πόλεμος και η προσγειωση μπορεί να είναι απότομη

τα προβλήματα μας τα λύνουμε σιγά σιγά και ζημια δεν μας κάνετε φανταστείτε να γίνουμε και υγιείς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

...ησαστε ασχετοι γιατι μεσα σε τρεις μηνες που εχω γυρισει σας επεσε το ιθικο καργα και μονο με φουστια μπορουσατε να το αναπληρώσετε...

Μεγα στρατηλατη , η αληθεια ειναι οτι καργα βλεπεις ονειρα http://prntscr.com/ch7crc εδω φαινεται παντως οτι τα πηγαινεις χειροτερα απο τον μητσο...και οτι η DnD κανει παρτι με εσενα ηγεσια(αλλα ας μη λεω πολλα) συνεχισε την καλη δουλεια..

Χθες πηραμε 46 χωρια ηταν ενα απο τα πιο πετυχημενα πλανα της DnD στον μεταξυ μας πολεμο,ναι η αληθεια ειναι οτι χρειαζομασταν φουστια για να σας κανουμε γιογιο...

DnD is back on business
 

DeletedUser16890

Μεγα στρατηλατη , η αληθεια ειναι οτι καργα βλεπεις ονειρα http://prntscr.com/ch7crc εδω φαινεται παντως οτι τα πηγαινεις χειροτερα απο τον μητσο...και οτι η DnD κανει παρτι με εσενα ηγεσια(αλλα ας μη λεω πολλα) συνεχισε την καλη δουλεια..

Χθες πηραμε 46 χωρια ηταν ενα απο τα πιο πετυχημενα πλανα της DnD στον μεταξυ μας πολεμο,ναι η αληθεια ειναι οτι χρειαζομασταν φουστια για να σας κανουμε γιογιο...

DnD is back on business


ρε ασέρ όταν ανέλαβα εγώ είχαμε 2 λογαριασμούς μετωπικούς με διαγραφές

voyvoyzela και δεν θυμάμαι το άλλο όνομα

στρατηλάτης δεν είμαι ...και δεν θα γίνω ποτε θέλει πολύ ποιο πολύ μυαλό πάνω στο παιχNίδι από ότι εxω. υπάρχουν παιδιά πολύ ποιο έξυπνα και καλύτερα από μένα σε όλους τους τομείς
το μονο που σου λέω είναι ότι περηφανεύεστε για κάτι που στο κάτω κάτω το κάνουμε μονοι μας.
μη νομίζεις και εγώ έχω εντυπωσιαστεί που δεν μας παίρνετε χωρια αλλα σας τα δίνουμε
μονο εδώ το έχω συναντήσει



όπως επίσης κάποιος που γραφει εδώ και κράζει όταν μου μίλαγε στο skype να έρθει σε μας το ξέχασε και απλά του έλεγα θα δούμε γιατί δεν γίνεται να τους αφήσεις έτσι .δεν γινεται να μην τσαντιζομαι
 

DeletedUser33711

Ναι αλλα μη μου λες και εσυ οτι μας επεσε το ηθικο, εγω ξερω τι δουλεια εχεις κανει και εσυ και ο Μητσος και σας το χω πει και τους δυο σας αξιζει μπραβο... Αλλα επισης ξερω οτι ολο αυτο δεν εχει αντικρισμα τοσο καιρο οπως φαινεται αλλωστε.


Αντιθετα η DnD σταθερα κερδιζει εδαφος. Η κοιλια του καλοκαιριου ηταν αυτονοητη δεδομενου οτι η DnD παιζει και διπλασιο χρονο απο την DC πολεμο και την εφθειρε το 3β1. Επειδη ξερω τις πραγματικες δυνατοτητες της DnD δεν εχει φτασει ουτε το 75% των ικανοτητων της ακομα και οπως ολα δειχνουν οι μηχανες ξεκινανε και αναβουν...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21068

Βασίλη δλδ με λιγα λογια λές οτι αυτα που λέγοντε για εμένα οτι είμαι ρουφιάνος δλδ ειναι αληθεια ; σας έχω ρουφιανεψει την πρώην φυλη μου ποτέ ;
Τώρα αν με θεωρεις παικτικα και πώς δεν με πολυ ενδιαφερει αν σου πω την αληθεια..
 

DeletedUser33711

Oχι φυσικα , εγω ποτε δεν καταλαβα οτι σε κατηγορησαν για κατι τετοιο να σου πω την αληθεια για αυτο και δεν εχω σχολιασει κατι... εγω για αλλα καταλαβα οτι μαλωσατε και οχι οτι ησουν ρουφιανος... ο τελευταιος που θα μπορουσαν να πουν ρουφιανο απο κει ησουν εσυ και με το ιστορικο σου απεναντι στην DnD...


Οσο για το παικτικα καλος εισαι και το κλεισιμο των κοσμων εμενα λιγα μου λεει. Ποσοι και ποσοι νουμπαδες εχουν κλεισει νουμποκοσμους απλα και μονο επειδη ετυχε να ειναι κομπαρσοι σε καποια φυλη.Το εαν εισαι πραγματικα καλος το αναγνωριζουν συνηθως οι αντιπαλοι σου και εκει εχει μεγαλυτερη αξια. Απλα για μενα παικτες σαν εσενα πρεπει μονο να παιζουν και οχι να τρεχουν για 622 διαφορετικα πραγματα. Πρεπει να εχουν αλλους να τρεχουν τα διοικητικα και να κανουν το παιχνιδι τους
 

DeletedUser

εισαι για γελια
πρωτον αν εξερεσεις το πλανο σας που ηταν ωραια δουλεμενο εχετε παρει 50 χωρια σε 2 πλανα τα υπολοιπα ειναι τα αδεια που πειρατε οταν σπασατε την ειρηνη

επι του θεματος τωρα ναι ησαστε ασχετοι η φυλη σας περα του φτιαρι και λιγο βαρεμενο δεν εχει να διξει τιποτα αλλο θα βαλω και ταραχη μεσα γιατι το δουλεβει καλα το game στα τελευταια πλανα

ησαστε ασχετοι γιατι δεν μπωρειτε να διαλισετε μια φυλη η οποια εχει χιλια δυο προβληματα
ησαστε ασχετοι γιατι επρεπε να σπασετε την ειρηνη για να παρετε το πανω χερι στις αρχες του πολεμου γιατι αλιως θα μιλαγαμε αν ειχαμε τα 35 χωρια ακομα μεσα σας τα οποια τα πειρατε φουστικα


ησαστε ασχετοι γιατι μεσα σε τρεις μηνες που εχω γυρισει σας επεσε το ιθικο καργα και μονο με φουστια μπορουσατε να το αναπληρώσετε

ψαγνατε δικαιολογιες τις
βρήκατε το κανατε

εγω αν ημουν στην φυλη σας θα ειχα φυγει και οποιος παιχτης εχει λιγο νοιμοσηνη μπωρει να δει οτι μονο εσεις δεν μπωρειτε να κερδισετε μια φυλη που καθε μερα πασχει απο κατι καινουργιο
βλεπεις τα παιδια εδω γνωριστικαν δεν ειναι απο την αρχη μαζι ουτε εχουν παιξει πουθενα αλλου μαζι

κατεβείτε από το καλάμι έχει δρόμο ακόμα ο πόλεμος και η προσγειωση μπορεί να είναι απότομη

τα προβλήματα μας τα λύνουμε σιγά σιγά και ζημια δεν μας κάνετε φανταστείτε να γίνουμε και υγιείς

Προπαγανδα πολλοι προσπαθησαν και προσπαθουν να κανουν αλλα λιγοι το πετυχαινουν...εσυ παντως δεν το πετυχαινεις ,καθως πρωτος ο χρονος ερχεται να διαψεύσει τα λεγόμενα σου.
Τελος να σου θυμησω πως εκπροσωπεις τη δσ και αυτο δε σημαινει πως υπαρχει κακη(πριν αναλαβεις) και καλη (οταν ανελαβες),γιατι η φυλη εχει μια συνολικη αναδρομη στο κοσμο και μέσα σε αυτα τα πλαισια υπαρχει αλληλοσεβασμος.Ετσι μη γραφεις εσυ για φουστιες,σαπουνοπερες και μελλοντικες ικασιες γιατί τα λεγόμενα απατουν....
 

DeletedUser21068

Oχι φυσικα , εγω ποτε δεν καταλαβα οτι σε κατηγορησαν για κατι τετοιο να σου πω την αληθεια για αυτο και δεν εχω σχολιασει κατι... εγω για αλλα καταλαβα οτι μαλωσατε και οχι οτι ησουν ρουφιανος... ο τελευταιος που θα μπορουσαν να πουν ρουφιανο απο κει ησουν εσυ και με το ιστορικο σου απεναντι στην DnD...


Οσο για το παικτικα καλος εισαι και το κλεισιμο των κοσμων εμενα λιγα μου λεει. Ποσοι και ποσοι νουμπαδες εχουν κλεισει νουμποκοσμους απλα και μονο επειδη ετυχε να ειναι κομπαρσοι σε καποια φυλη.Το εαν εισαι πραγματικα καλος το αναγνωριζουν συνηθως οι αντιπαλοι σου και εκει εχει μεγαλυτερη αξια. Απλα για μενα παικτες σαν εσενα πρεπει μονο να παιζουν και οχι να τρεχουν για 622 διαφορετικα πραγματα. Πρεπει να εχουν αλλους να τρεχουν τα διοικητικα και να κανουν το παιχνιδι τους


Σταμάτησα γιατι μετα απο οτι είχα κανει αυτους τους 6 μηνες βρέθηκαν κάποια άτομα καινουρια για την φυλη να καταστρεψουν οτι είχα χτισει με κόπο και θυσιες τόσο καιρό και σεβόμενουν του εαυτου μου , και αφου ειδα οτι απο αυτο που εγινε κανενας δεν γυρισε να τριξει τα δοντια σε κανεναν αποφασησα οτι δεν αξιζει να συνεχισω και αν αφησω (που είχα αφισει) την δουλεια μου σε δευτερη μοιρα.

΄Οσο για το αν επεφταν όλα πάνω μου αυτο το ξέρει όλος ο 36 , τα ιδια τραβαει και ο Σιμος τώρα και αυτος θα κουραστεί αν δεν λάβει κάποια αμεση βοηθεια.

Όσο για το παικτικα δεν θελω να το συνεχίσω γιατι ουτε εγω με θεωρω καλο παίκτη , στρατιγηκα είμαι καλος και σε στίσημο (πλάνα κλπ εφοσον υλοποιηθουν σωστα) , τίποτα παραπανω.

Όσο αναφορα την πρώην φυλη μου κανανε ένα λαθος με το στίσημο τους και τους το ανεφερα πριν το κάνουν , αλλα εγω ημουν ο ρουφιανος και δνε με πηραν στα σοβαρα.

Όπως και αν έχει υπομονη και χρόνο και απο τις μερίες χρειαζετε και θα κερδίσει ο καλυτερος . :)
 

DeletedUser33570

Σιμο δεν θα την κανω γαργάρα ουτε θα κρυφτώ πισω απο κανενα.

Η συζητηση είχε γινει πριν ακόμα γίνει η αναλογία 3v1
Οποιος νομιζει οτι η DnD μπηκε μεσα στημενη κλπ "πλαναται πλανην οικτραν"
Πολλά τα προβληματα και στην DnD που θα μπορουσαν να ειχαν βγει κατα βαση εκει που γυρισε ο Χαρτη σε 3v1 και πριν ακομα βγει το 1ο πλανο της LOCA!!!
Ομως τοσο ο ΤΕΟ οσο η Σοφια-Ελενη και Μαρινος-Βασιληδες... εχουν τον τροπο τους, τυχαιο ΔΕΝ ειναι τιποτα.
Επισης ο Σακης αποτελει μεγαλο βαρομερο και ας λεει ο καθενας το κοντο του και το μακρυ του και ας μην ειναι στην Διοικηση.
Καταφεραν στα δυσκολα να ενώσουν τη φυλή και μετα τα αλλα ηρθαν απο μονα τους.
Οσο ποιο πολλά τα χτυπηματα και το καψιμο - τοσο μεγαλύτερο το δέσιμο.

Εγω την DnD την γνωρισα τωρα - το προβλημα το δικο μου ανεκαθεν ηταν τα καλοκαιρια!
Εχω καει για παρα πολλές φυλες... απο τελη Απριλιου παντελως ανενεργος και με κρατησαν τα παιδια για 3 1/2 μηνες...
Ουτε φιλοι δεν το κανουν αυτο, ξαναμπηκα ουσιατικα 10 Αυγουστου και τωρα θα καω οσο δεν παει, για αυτους που με στηριξαν στα δυσκολα - οσο αφορα τον χρόνο μου εκτος παιχνιδιου.

Το δυσκολο δεν ειναι να βρεις παιχτες, το δυσκολο ειναι να καταπιεις το "εγώ" σου και να δημιουργησεις μια φυλή που να εχει συμμετοχή, βαθος και πανω απο όλα ενότητα.
Εχεις δει τον ΤΕΟ να γραφει τις μπαρουφες του Δημητρακη ή πιστευεις οτι ο Δημητρακης εχει καεί το μισο απο οτι ο ΤΕΟ - Σοφια -Ελενη κλπ...

Ισως κακώς που αναφερω ονοματα διοτι ενα αλλο βαρομετρο που εχει η DnD ειναι η συμμετοχη!!
Παρα πολλοι ενεργοι παίχτες!

Μην το κουραζουμε - ειναι απλα θεμα χρονου για μενα και δεν πα να μαζευτουν ολοι οι ΠΡΟ εδω.. τυχη δεν υπαρχει καμια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20435

εγω αν ημουν στην φυλη σας θα ειχα φυγει και οποιος παιχτης εχει λιγο νοιμοσηνη μπωρει να δει οτι μονο εσεις δεν μπωρειτε να κερδισετε μια φυλη που καθε μερα πασχει απο κατι καινουργιο
βλεπεις τα παιδια εδω γνωριστικαν δεν ειναι απο την αρχη μαζι ουτε εχουν παιξει πουθενα αλλου μαζι

Οπως και να το δει κανεις εχεις απολυτως δικιο μονον που ο alexis13 ειναι η συνεχεια των δικων σας αποχωρισεων...εκτος εαν δεν καταλαβε διαβαζωντας το πως αλλους, αλλης φυλης εννοουσες,-))
 

DeletedUser20435

ερωτημα ποιος κανει κουμαντο ο filipsan.η εσυ?
γιατι ειναι θεωρητικα τουλαχιστον ευθεια αμφισβητηση της ευθυκρισιας σου...
 

DeletedUser33570

Δεν τα βλέπω καλα τα πραγματα...:confused:

Αμα φτάνουμε στο external να ποσταρουμε πεταγματα και επιστροφές παιχτων...
Δεν θελω να φανταστω τι γινεται στο εσωτερικό της DC!

Σιγουρα γνωριζω την ποιοτητα του Σιμου,
το λάθος ήταν που πηγες και μπηκες μαζί τους...

Εαν ειχες συνεχίσει τον πολέμο - ειμαι βεβαιος οτι θα τους ειχες διαλύσει και ας είσουν το 1/5 απο οτι ηταν οι τοτε LOCA..
Μια φουσκα απο φαντασμενους pro-πρα-πρου... και απο ουσια ΤΙΠΟΤΑ!

Τωρα αυτο δεν μαζευεται με τιποτα!
Το εζησα στον Κ31... (μεμονομένα οι παιχτες κατα πολύ πιο εμπειροι και μαχιμοι απο τους αντιπάλους - .ομως ολοι είχαν απο μια άποψη κανενας δεν ηθελε να κάνει τιποτα και όλοι γκρινια..)

Δεν γινεται game ετσι Σιμο.
Καλη δύναμη όσο αντεξετε ενωμενοι.

Η πιεση απο την πλευρα μας, σας βεβαιώ οτι δεν θα μειωθει καθόλου, θα εκμεταλλευτουμε πλέον καθε ευκαιρια που αντιλαμβανόμαστε,
αρκετες νεες ευκαιρίες χάρισε η DnD δεν εχει να αποδειξει τιποτα και σε κανεναν.

Για μενα έκανε το πιο τίμιο παιχνιδι ever (δεν γνωριζω & δεν με ενδιαφερει το παρελθον, εδω τιμησε τα πάντα) και δια πυρος και σιδήρου θα φτάσει μεχρι το τέρμα!

Χωρις φουστιες - χωρις αγκαλίες και όσοι θα τρεξουν να πουν οτι παιζει μόνη της,
ναι ίσως να παιζει μόνη, γιατι ΟΛΟΙ όσοι πηγαν να την αντιμετωπισουν "Λάκισαν σαν τους Λαγους..."
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν τα βλέπω καλα τα πραγματα...:confused:

Αμα φτάνουμε στο external να ποσταρουμε πεταγματα και επιστροφές παιχτων...
Δεν θελω να φανταστω τι γινεται στο εσωτερικό της DC!

Αυτο που γραφεις μειωνει ακομα περισσοτερο τους ντιντιδες.Αφου εχω γραψει οτι τρεχουν μονοι τους και βγαινουν δευτεροι χαχαχαχα.

Σιγουρα γνωριζω την ποιοτητα του Σιμου,
το λάθος ήταν που πηγες και μπηκες μαζί τους...
Το λαθος ειναι πηγες εσυ μαζι τους και στο εχω ξαναπει ,τι δουλεια εχεις εσυ με τα σκουπιδα των φυλετικων?

Εαν ειχες συνεχίσει τον πολέμο - ειμαι βεβαιος οτι θα τους ειχες διαλύσει και ας είσουν το 1/5 απο οτι ηταν οι τοτε LOCA..
Μια φουσκα απο φαντασμενους pro-πρα-πρου... και απο ουσια ΤΙΠΟΤΑ!
Αυτοι οι φουσκα φαντασμενοι οπως τους ονομαζεις ηταν πρωην παικτες των ντιντιδων οι περισσοτεροι ,επισης αυτοι οι φαντασμενοι εφαγαν μπαν ,δεν αποχωρησαν επειδη τους κερδισε ο τεο που τους επαιρνε στο σκαιπ και εκλαιγε ,να τα λεμε αυτα

Τωρα αυτο δεν μαζευεται με τιποτα!
Το εζησα στον Κ31... (μεμονομένα οι παιχτες κατα πολύ πιο εμπειροι και μαχιμοι απο τους αντιπάλους - .ομως ολοι είχαν απο μια άποψη κανενας δεν ηθελε να κάνει τιποτα και όλοι γκρινια..)
Μια χαρα σας παιζουν απο οτι βλεπουμε παρολα τα προβληματα εγω μαθαινω οτι υπαρχουν παρατημενοι λογαριασμοι που ψαχνουν κατοχο στους ντιντιδες και ειναι πανω απο 10 .

Δεν γινεται game ετσι Σιμο.
Καλη δύναμη όσο αντεξετε ενωμενοι.
Ενωμενοι ?τι γινεται πηραν τα αυτια σου οτι ο γυμνοσαλιαγκας τεο θα κανει παλι καμια φουστια ?

Η πιεση απο την πλευρα μας, σας βεβαιώ οτι δεν θα μειωθει καθόλου, θα εκμεταλλευτουμε πλέον καθε ευκαιρια που αντιλαμβανόμαστε,
αρκετες νεες ευκαιρίες χάρισε η DnD δεν εχει να αποδειξει τιποτα και σε κανεναν.
Ποιες ευκαιρες χαρισε ?χαχαχαχαα Ωχω μωρε λες και δεν τα ξερουμε τα σκουπιδα τι να μας πουν τωρα οτι εμαθαν να παιζουν ή οτι τηρουν συμφωνιες ή οτι ειναι ικανοι να κλεισουν κοσμο?

Για μενα έκανε το πιο τίμιο παιχνιδι ever (δεν γνωριζω & δεν με ενδιαφερει το παρελθον, εδω τιμησε τα πάντα) και δια πυρος και σιδήρου θα φτάσει μεχρι το τέρμα!

Χωρις φουστιες - χωρις αγκαλίες και όσοι θα τρεξουν να πουν οτι παιζει μόνη της,
ναι ίσως να παιζει μόνη, γιατι ΟΛΟΙ όσοι πηγαν να την αντιμετωπισουν "Λάκισαν σαν τους Λαγους..."
Τιμιο ?Μαλλον ζεις σε αλλο πλανητη ποιος κανει τιμιο παιχνιδι ο τεο η κυρα Σοφια και η κυρα Λενη ?Αυτοι πουλανε και την μανα τους για ενα χωριο .Λες και δεν τους ξερουμε δεν τους εχουμε ξεμπροστιασει ,λες και δεν τους εχουμε πυξιδιασει .Βρε μην ταυτιζεις το ονομα σου με τους αχρηστους θα το μετανιωσεις ολοι οι σοβαροι παικτες που εκαναν το λαθος και επαιξαν μαζι τους δεν τους λενε ουτε καλημερα.
 

DeletedUser31689

Δεν τα βλέπω καλα τα πραγματα...:confused:

Αμα φτάνουμε στο external να ποσταρουμε πεταγματα και επιστροφές παιχτων...
Δεν θελω να φανταστω τι γινεται στο εσωτερικό της DC!

Σιγουρα γνωριζω την ποιοτητα του Σιμου,
το λάθος ήταν που πηγες και μπηκες μαζί τους...

Εαν ειχες συνεχίσει τον πολέμο - ειμαι βεβαιος οτι θα τους ειχες διαλύσει και ας είσουν το 1/5 απο οτι ηταν οι τοτε LOCA..
Μια φουσκα απο φαντασμενους pro-πρα-πρου... και απο ουσια ΤΙΠΟΤΑ!

Τωρα αυτο δεν μαζευεται με τιποτα!
Το εζησα στον Κ31... (μεμονομένα οι παιχτες κατα πολύ πιο εμπειροι και μαχιμοι απο τους αντιπάλους - .ομως ολοι είχαν απο μια άποψη κανενας δεν ηθελε να κάνει τιποτα και όλοι γκρινια..)

Δεν γινεται game ετσι Σιμο.
Καλη δύναμη όσο αντεξετε ενωμενοι.

Η πιεση απο την πλευρα μας, σας βεβαιώ οτι δεν θα μειωθει καθόλου, θα εκμεταλλευτουμε πλέον καθε ευκαιρια που αντιλαμβανόμαστε,
αρκετες νεες ευκαιρίες χάρισε η DnD δεν εχει να αποδειξει τιποτα και σε κανεναν.

Για μενα έκανε το πιο τίμιο παιχνιδι ever (δεν γνωριζω & δεν με ενδιαφερει το παρελθον, εδω τιμησε τα πάντα) και δια πυρος και σιδήρου θα φτάσει μεχρι το τέρμα!

Χωρις φουστιες - χωρις αγκαλίες και όσοι θα τρεξουν να πουν οτι παιζει μόνη της,
ναι ίσως να παιζει μόνη, γιατι ΟΛΟΙ όσοι πηγαν να την αντιμετωπισουν "Λάκισαν σαν τους Λαγους..."

Ουδέποτε είχαμε πόλεμο με Dc.Βγαίνεις στο external για να γράψεις τα pra-pro-prou σου και γενικότερα βλακείες... παίξε εκεί να δούμε τι θα κανεις με τους Dc και άσε μας εμάς ;)
 

DeletedUser33570

Ουδέποτε είχαμε πόλεμο με Dc.Βγαίνεις στο external για να γράψεις τα pra-pro-prou σου και γενικότερα βλακείες... παίξε εκεί να δούμε τι θα κανεις με τους Dc και άσε μας εμάς ;)

Γενικα εσεις στον Κ36 δεν πολεμησατε και με κανενα...
Μονο τους πεθαμενους πολεμουσατε και μολις υπηρχε καπου καποια ποιοτητα - ενωση ή προσαστηση των 1-2 ενεργων account και μετα μαζεμα χωριων...
Το μπαν αληθεια γιατι το φαγατε?
Ήταν άδικο?
ή μηπως ειναι δίκαιο για αυτους που καθονται και παιζουν με τους κάνονες, να ερχονται καποιοι στον αυτοματο και να το παιζουν παιχτούρες...?
Ξερω πολύ καλα τι εγινε - ο Σιμος πολεμουσε απο την 1η μερα, εσεις δεν πολεμησατε ουτε 1 λεπτο... μονο τους πεθαμενους.

Ερχεσε τωρα να μας πεις και εσυ την μπαρουφα σου και οτι φταει το"μπαν..."
.... δηλαδή κατι σαν να σας αδικησαν κιόλας....

Αντε πανε τωρα βαλε τα μπουτακια να τρεχουν και παιξτο παιχτουρα σε κανα που τα χαφτει!!
 

DeletedUser31689

Γενικα εσεις στον Κ36 δεν πολεμησατε και με κανενα...
Μονο τους πεθαμενους πολεμουσατε και μολις υπηρχε καπου καποια ποιοτητα - ενωση ή προσαστηση των 1-2 ενεργων account και μετα μαζεμα χωριων...
Το μπαν αληθεια γιατι το φαγατε?
Ήταν άδικο?
ή μηπως ειναι δίκαιο για αυτους που καθονται και παιζουν με τους κάνονες, να ερχονται καποιοι στον αυτοματο και να το παιζουν παιχτούρες...?
Ξερω πολύ καλα τι εγινε - ο Σιμος πολεμουσε απο την 1η μερα, εσεις δεν πολεμησατε ουτε 1 λεπτο... μονο τους πεθαμενους.

Ερχεσε τωρα να μας πεις και εσυ την μπαρουφα σου και οτι φταει το"μπαν..."
.... δηλαδή κατι σαν να σας αδικησαν κιόλας....

Αντε πανε τωρα βαλε τα μπουτακια να τρεχουν και παιξτο παιχτουρα σε κανα που τα χαφτει!!

Άρε κομπλεξικέ ******ιόζη πάλι ότι νάναι γραφεις εμείς καλός φάγαμε το ban αλλα ελπίζω να το γυρίσουν τα παιδιά από Dc για να την φας καλά και να ηρεμήσεις :)

10 πόντοι
2. Συμπεριφορά

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να χαρακτηριζομαστε μεταξυ μας, ιδιώς για μια εικονική πραγματικότητα!!

Οι επιθετικοί προσδιορισμοί βεβαια (******ιόζης - κομπλεξικός κ.α) πάντα χαρακτηρίζουν αυτον που τους ξεστομιζει και πότε αυτόν στον οποίον απευθύνονται...

Εάν σε ενοχλεί τόσο πολύ όμως η αλήθεια, καλύτερα μην ασχολέισαι, εμενα δεν με χαλάει ουτε το βρισίδι - ουτε η ειρωνία, αυτά όμως σε καμία περιπτωση δεν αποκρυπτουν την αλήθεια.

Επαναλαμβανω λοιπόν οτι στον Κ36 (και δεν με ενδιαφερει τι εχετε κανει μεταξυ σας στο παρελθον, βρειτε τα μεταξυ σας..) η DnD εχει δειξει χαρακτηρα όσο καμία άλλη φυλή.
Εάν αυτο πονάει ορισμένους ξυδάκι..

Όσο για να το γυρίσουν τα παιδια απο την DC - ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μεσα απο την ΚΑΡΔΙΑ μου το ευχομαι αυτο!
Να μπορέσουν να οργανωθουν και να κάνουμε 1 καλό game!!!

Εδω ΔΕΝ ειμαι για να το παιζω καποιος...(καλη ωρα σαν ορισμενους εδω μεσα...), μου αρέσει το δυνατο και ωραίο game ουτε αγκαλιές - ουτε φουστιές με συγκηνούν.
Όπως επίσης ΔΕΝ με νοιαζει ΚΑΘΟΛΟΥ μα ΚΑΘΟΛΟΥ εάν θα γραφτει το ονομα μου στο κλεισιμο του κόσμου... τα δινω ΟΛΑ τα χωρια στο ΣΑΚΗ λιγο πριν κλεισει ο κοσμος και δεν υπαρχω....χαχαχαχα

Το πιασες παιχτουρα με το βαρύ όνομα και τη βαριά...ιστορια.
(Γραφεις και 2 σειρούλες... "το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν".... μήπως εκτός απο παιχταράς εισαι και Φιλόσοφος...?)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Aδικο είναι που δεν έπεσαν μπαν και στoυς ντιντιδες ,γιατί ειναι γνωστό οτι παίζουν με τα **** που εχουν προμηθευτει απο τον ches Οταν έφαγε μπαν ο ches χέστηκε πάνω του το Τεολινι και έστελνε μηνύματα για να σωθεί ,χαχαχαχα

Xαρακτηρα τα σκουπιδια των φυλετικων?Αυτοι δεν εχουν ουτε ενα φιλο στις φυλετικες θες να σου θυμησω τι ΕΧΟΥΝ κανει και τι συνεχιζουν να κανουν.Ποσοι εχετε μεινει εκει 5-6 και πολλους λεω .Τι χαρακτηρα να δειξουν αφου ειναι σκατοψυχοι μεχρι και μικρα παιδια βριζουν αντε μην τα θυμηθω τωρα ,με τους αμπαλους .

Φουστια τo ο τεουλινι ?χαααχαχαχαχαααχχα Ταραχη συγκεντρωσου και μην εκτίθεστε ας βγουν να υπερασπιστουν τους εαυτούς τους άλλα δεν τους παίρνει και έχουν λουφαξει .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser22409

Το σίγουρο είναι ότι παίρνεις ΚΟΥΛΟΥΡΙ στα νεα Ελληνικά για μια ακόμα φορά. Η Παρα-μόρφωση είναι εμφανή .
Διαβάζουν και παιδάκια που κρίνεται το μέλλον τους από τα γραπτά τους μην τα τυφλώνεις .

Ποσο κατινα μπορει να γινει καποιος;
Καθε φορα με εκπλησεις καλη μου κα Μπαμπινιωτη.
Η μορφωση η ανθρωπια και η κουλτουρα φαινεται απο τον τροπο που φερεται καποιος και οχι απο τα λεξικα που ανοιγει για να το παιξει ταχα μορφωμενος.

Κοιτα γυρω σου γλυκια μου και μετρα ποσους εχεις κοντα σου για να καταλαβεις ποσο σε εκτιμουν ειτε στον πραγματικο κοσμο ειτε στο εικονικο παιγνιδι που παιζουμε .

Ερχεσε εδω για να βγαλεις τα αποθημενα σου και την αποτυχια στη ζωη σου.
Ζεις μεσα απο το εικονικο κοσμο που εχεις φτιαξει για να ικανοποιησεις την ματαιοδοξια σου.
Απο μια μερια εχεις δικιο μια και οι περισσοτεροι δεν θελουν να ακουσουν ουτε το ονομα σου.

Εχεις καταντησει γραφικη και ο περιγελος του σερβερ
Λυπαμαι πραγματικα για το καταντημα σου καλη μου Αγγελικουλα.

Κανε κατι γιατι πραγματικα λιγο καιρο σε βλεπω να την βγαζεις καθαρη με τα κομπεξ και τα υπαρξιακα προβληματα σου.

Σεβομαι την κατασταση σου και ετσι απο εδω και περα αποφασισα να σου λεω μονο ΝΑΙ μην επιβαρυνω κι αλλο την υγεια σου .

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΛΗ ΜΟΥ
:):):):):):)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή