Όλη η αλήθεια για τον κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34550
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33011

Ποιες αληθειες με edited prints?

Σε τελειωμενο κοσμο βρηκες (ή βρηκατε) να κανετε τη προπαγανδα σας?
 

DeletedUser

τελειωμένο?? ακομα ουτε το 20% δεν εχεις και τον τελειωσες?

αφού τόσο μάγκας είσαι βάλε μας την αληθινή συνομιλία τότε μαγκάκο
 

DeletedUser33011

http://gr.twstats.com/gr40/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=7768101

2ος λογαριασμος της ΝΟΣ μπαινοβγαινει στη φυλη (και σε αλλες φυλες), μοιραζει ψευτικα κυκλικα που ποτε δεν ειπωθηκαν ωστε η ΝΟΣ να χρησιμοποιησει το τελευταιο της χαρτι, γιατι βλεπει οτι οι πυξιδες ειναι στον οριζοντα.

Α περιμενε, γιατι θα ισχυριστεις οτι δεν εισαι. Δηλαδη μαγκα μου εσυ, μπαινεις σε μια φυλη, σε τρωνε (αρχικα μπηκες στην ακαδημια της ΡΙΜ, και μετα και ΝΟΣ), ξαναμπαινεις μετα να ανεβασεις χωριο και οταν το ανεβαζεις ΤΣΟΥΠ ξανα NOS και σε ξανατρωνε.

Τωρα πια ελευθερο πουλι μοιραζεις προπαγανδα αριστερα και δεξια.
 

DeletedUser

Δυστυχως ή ευτυχως ουτε παίκτες ξερεις να διαβάζεις. Σε λίγο θα μου πεις οτι η κουτση μαρία τρέχει μαραθώνιο. Ωραία η ανακοίνωσή σου πάντως μου αρεσε. εξηγήθηκες σαν κλαμένο που του κλέψαν τ παγωτό!
 

DeletedUser34250

Οχι δεν το δεχομαι αυτο δεν ειναι δυνατον αυτοι οι δυο λογαριασμοι απο γκετες και απο ******ιοζοπαιχτες να καναν τετοια συμφωνια...βαλτε οι υπολοιποι φακε και επιθεσεις και αμα κλεισετε κοσμο εμενα να με αφοδευσεται χαχαχαχα πιονια στα χερια διπλωματων με διπλωματιες κανιβαλλων....ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΚΛΕΚΤΟΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΚΥΡΙΟΙ ΟΙ ΜΟΥΛΟΙ RESTART...ααα μαλλον ο ταμειος απο τα πολλα σουβλακια και λουκανικα που ψηνει και τρωει ανεβασε χοληστερινοβλακεια λεγοντας οτι παιζουν χωρις ρουφιανους...μονο ψηνε μην τρως χειροτερευεις!!!!

Δωσε πονο mister.moulos
 

DeletedUser33703

Fake είναι τα print ρε ανίδεοι , τουλάχιστον αφού κάνετε μία δουλειά κάντε την σωστά , φαίνεται από το εικονίδιο μου που είναι θολό ότι είναι fake .
 

DeletedUser34250

Fake είναι τα print ρε ανίδεοι , τουλάχιστον αφού κάνετε μία δουλειά κάντε την σωστά , φαίνεται από το εικονίδιο μου που είναι θολό ότι είναι fake .
Νικολακη κατι αλλο ειναι θολο και βρωμαει σε ολο τον ελληνικο server....αστο τα ιδια πηγες να κανεις και στον 30 οταν εχανες το παιχνιδι...ναι ναι ξερεις εσυ με εκεινο το φακε μυνημα (μπορω να πω πετυχημενο αχοληθηκε μαζι σου για 2 μερες ολη η εταιρεια δεν ηξεραν πως το εκανες) αλλα τελικα μπανακια....αρα απο τετοια θολα και φακε μονο εσυ ξερεις οχι αλλοι!!!!
 

DeletedUser34502

Οχι δεν το δεχομαι αυτο δεν ειναι δυνατον αυτοι οι δυο λογαριασμοι απο γκετες και απο ******ιοζοπαιχτες να καναν τετοια συμφωνια...βαλτε οι υπολοιποι φακε και επιθεσεις και αμα κλεισετε κοσμο εμενα να με αφοδευσεται χαχαχαχα πιονια στα χερια διπλωματων με διπλωματιες κανιβαλλων....ΜΟΝΟ ΟΙ ΕΚΛΕΚΤΟΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΚΥΡΙΟΙ ΟΙ ΜΟΥΛΟΙ RESTART...ααα μαλλον ο ταμειος απο τα πολλα σουβλακια και λουκανικα που ψηνει και τρωει ανεβασε χοληστερινοβλακεια λεγοντας οτι παιζουν χωρις ρουφιανους...μονο ψηνε μην τρως χειροτερευεις!!!!

Δωσε πονο mister.moulos

Τι εννοεις δηλαδη; Τι εξυπονοεις; Τι θες να πεις με αυτο;
ΜΗΠΩΣ , λεω ΜΗΠΩΣ οτι απο τους 205 παιχτες που υπαρχουν στις φυλες και στις ακαδημιες των ghetto-clown καποιοι δεν θα κλεισουν κοσμο;
 

DeletedUser34250

Τι εννοεις δηλαδη; Τι εξυπονοεις; Τι θες να πεις με αυτο;
ΜΗΠΩΣ , λεω ΜΗΠΩΣ οτι απο τους 205 παιχτες που υπαρχουν στις φυλες και στις ακαδημιες των ghetto-clown καποιοι δεν θα κλεισουν κοσμο;
Ε βεβαια αυτο εννοω φιλε μου χαχαχαχαχα σιγα μην κρατησουν οτι δεν τους χρειαζεται στο τελος...τα τριτα και τα τεταρτα γμτ και πετατα...αυτη ειναι η αρχη και η φιλοσοφια τους!!!!!! Οι εκλεκτοι ειπαμε ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ...οι αλλοι μπαλαουροοοοο!!!
 

DeletedUser34502

Ε βεβαια αυτο εννοω φιλε μου χαχαχαχαχα σιγα μην κρατησουν οτι δεν τους χρειαζεται στο τελος...τα τριτα και τα τεταρτα γμτ και πετατα...αυτη ειναι η αρχη και η φιλοσοφια τους!!!!!! Οι εκλεκτοι ειπαμε ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ...οι αλλοι μπαλαουροοοοο!!!
Εικασιες χρησιμοποιεις κυριε μορφεα μου εικασιες .Απλως θα κανουν μια φυλη που ολοι θα εχουν κανει κοπλευ και οι 205 λογαριασμοι και θα κλεισουν μαζι τον κοσμο !
 

DeletedUser32711

Αυτό δεν το πιστεύω! Τα παιδιά είναι τύπος και υπογραμμός και καθαροί σαν τον κρύσταλλο! ολοι παμε γαϊτανάκι! Make love not war! Πρέπει να μάθουμε στους μουφοαγκαλάκηδες τους NOS που δεν ξερουν καλα να αγκαλιάζουν πως ειναι η σωστή αγκαλιά!
Η φυλετική αγκαλιά είναι για όλους.!
Αγάπη μόνο!
:rolleyes::eek:;):confused:
 

DeletedUser33011

Μη στενοχωριεστε παιδια χωρεσουν δε χωρεσουν 200, εσεις τη πυξιδα θα τη φατε.

Σημασια εχουν τα εξης:

1) Η νος θα παει πυξιδα
2) Οσοι εβαλαν το λιθαρακι τους θα μεινουν, ακομα και αν ειναι και 180 ατομα και χρειαστουν 4 φυλες (oops) :D (οσο για το ποσοστο μη φοβαστε τοσο, θα συμπληρωθει, εχετε παρει μπολικα βαρβαρακια)
3) Το βραβειο για τα περισσοτερα εσωτερικα παει στοοοοοοοοον: Duplex Effectus, το παιδι ομολογω καταφερε να φαει τη μιση rec που εφερε ο ομηρος απο εκει μεσα. Ελπιζω Ομηρουκο να μη τους εφερες για φαγωμα. Τελικα τι εγινε, οταν τους ετρωγε ο Φωταρας εσυ μιλουσες παραλληλα κληση με τα παιδια του 35 και τους ελεγες: Μη στενοχωριεστε παιδια, μαζι θα κλεισουμε, οπως στο 35?
4) Μηδενα προ του τελους μακαριζε (Ετσι δεν ειναι Τασο?)
5) http://prnt.sc/cf5qal ωραιο το 1ο πριντ σκριν. Δεξια απο το ονομα, εβαλες τετραγωνακι λιγο πιο σκουρο για το εφε? Ωραιοοοοοος
6)Τελικα με το Λευτερη το Σοβαρο τι εγινε? Ειναι ή δεν ειναι?
7) Αν θελετε να παιξουμε με προπαγανδα, κολπακια κτλπ: Ποιος παικτης σας ηταν ετοιμος να στρατολογηθει, μπηκε σε κλησεις μας, μας φανερωσε πραγματα και αποφασισε να μεινει τελικα? QUIZ για να περασει η ωρα οχοχοχο
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
+ ενας ανθρωπος εκει μεσα καταφερε να μαθει την αληθεια για τον περιβοητο ρουφιανο και τον κανατε να σταματησει το παιχνιδι
για τον earendil λεω. Ο dknight εχει το θρασος και μιλαει ενω πριν λιγο καιρο ηταν σε κλησεις μαζι μας και ελεγε για τα πλανα

αυτοι ειστε...
 

DeletedUser34250

Μη στενοχωριεστε παιδια χωρεσουν δε χωρεσουν 200, εσεις τη πυξιδα θα τη φατε.

Σημασια εχουν τα εξης:

1) Η νος θα παει πυξιδα
2) Οσοι εβαλαν το λιθαρακι τους θα μεινουν, ακομα και αν ειναι και 180 ατομα και χρειαστουν 4 φυλες (oops) :D (οσο για το ποσοστο μη φοβαστε τοσο, θα συμπληρωθει, εχετε παρει μπολικα βαρβαρακια)
3) Το βραβειο για τα περισσοτερα εσωτερικα παει στοοοοοοοοον: Duplex Effectus, το παιδι ομολογω καταφερε να φαει τη μιση rec που εφερε ο ομηρος απο εκει μεσα. Ελπιζω Ομηρουκο να μη τους εφερες για φαγωμα. Τελικα τι εγινε, οταν τους ετρωγε ο Φωταρας εσυ μιλουσες παραλληλα κληση με τα παιδια του 35 και τους ελεγες: Μη στενοχωριεστε παιδια, μαζι θα κλεισουμε, οπως στο 35?
4) Μηδενα προ του τελους μακαριζε (Ετσι δεν ειναι Τασο?)
5) http://prnt.sc/cf5qal ωραιο το 1ο πριντ σκριν. Δεξια απο το ονομα, εβαλες τετραγωνακι λιγο πιο σκουρο για το εφε? Ωραιοοοοοος
6)Τελικα με το Λευτερη το Σοβαρο τι εγινε? Ειναι ή δεν ειναι?
7) Αν θελετε να παιξουμε με προπαγανδα, κολπακια κτλπ: Ποιος παικτης σας ηταν ετοιμος να στρατολογηθει, μπηκε σε κλησεις μας, μας φανερωσε πραγματα και αποφασισε να μεινει τελικα? QUIZ για να περασει η ωρα οχοχοχο
Με οποιο δασκαλο καθησεις τετοια γραμματα θα μαθεις αγαπητε 5μπροστα...Εσεις ειστε οι εφευρετες τις προπαγανδας,των παρανομων λογισμικων και πως να ξεχωριζεις φακε πριντ σκριν...αυτοι που τα φτιαχνουν ξερουν..Μηδενα πριν του τελους μακαριζε βεβαια και για να ξερεις για καθε χωριο που θα χανω θα παιρνω 2 βαρβαρα εδω μεχρι το πασχα θα κανετε πλανα να φατε τη φυλη και εμεις θα παιρνουμε βαρβαρα ετσι για πλακα..
οσο για το τευλευταιο που γραφεις για παιχτη μας που σας παρακαλουσε και καλα να μπει στη φυλη σας ενα θα σου πω....βγαλε μουστακι....ξερεις εσυ...εμαθα να παιζω και εγω κατω απο το τραπεζι μιλτακο....

απαντησα και στο κουιζ σου 5πισω?

Α και μην νομιζεις οτι χανω τον υπνο μου πια για εσας παρε οσες ανιχνευσεις θες το βραδυ εγω θα κοιμαμαι χοχοχοχο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34502

χαχαχαχαχαχα da vinci εισαι απιστευος σαγαπαω
 

DeletedUser

Ρε ξυπνησανε οι ΝΟΣ και αποφασισαν να γραψουν εξωτερικο. Οταν ομως γινοταν συζητηση για τις λαμογιες σας εκει κανατε κοκοκο και ουτε λεξη. Γιατι τοσο αγχος και τοση πρεμουρα για το ποιοι και πως θα κλεισουμε τον κοσμο? Τοσο σιγουρο εχετε οτι θα φατε πυξιδα? Παρτε νουμπαδες οσα βαρβαρα θελετε, λογικο να κανετε τωρα πια εκει πλανο μετα το τελευταιο σας (γελαγανε και οι πετρες με την επιτυχια του). Παντως μην αγχωνεστε πουθεναδες μου, θα βρουμε τροπο να τον κλεισουμε, ισως το κανουμε οπως ο Ομηρος στον κ35, Ομηρε σε παρακαλω ασε τα λαικς και στειλε μου στο φμπ πως καταφερες να τους χωρεσεις στον κ35 και να τον κλεισεις, εχεις το know-how. Τελος παντων, καλη η προσπαθεια προπαγανδας σας με τα φεικ πριντ-σκριν αλλα αφηστε τα αυτα για κανεναν χθεσινο. Λες και δεν ξερουμε τι λαμογια ειστε και νομιζαμε οτι τα πριντ ηταν αληθινα. Παιξτε το παιχνιδακι σας, παρτε τα βαρβαρακια σας (γιατι για κανενα αλλο δεν σας βλεπω ικανους) και αφηστε εμας να βρουμε την λυση για το πως και ποιοι θα κλεισουμε τον κοσμο. Με χαροποιει παντως αφανταστα οτι το θεμα συζητησης απο κει που ηταν "ετοιμαστε να φατε πυξιδες, NOS ενταντιον ολων, θα τα καταφερουμε" εχει φτασει στο "πως θα κλεισετε παιδια τον κοσμο? ποιοι". Δειχνει την σιγουρια σας για τις πυξιδες. Κομπλεξικοι παρτε βαρβαρα και Πασχα να παει εγω το αρνακι μου θα το τρωω και θα συνεχισω να σας νομπλαρω. Οι πυξιδες θα ερθουν, τα βαρβαρα θα τελειωσουν. Κριμα να μην μπορειτε να νομπλαρετε τις λιμνουλες.
 

DeletedUser32711

Ενας ενας! Μην σπρώχνεστε! Όλοι θα πάρετε!
Αφήστε και κάτι να πέσει κάτω γιατι θα πάρουν πρέφα και οι πέτρες τελικά ποιοι είναι τα λαμόγια και οι κομπλεξικοί. Οχι πως δεν κάνει ηδη κρα αλλα κουβέντα να γίνεται..

Καλές φυλετικές αγκαλίτσες λοιπον μιας και τελικα ήδη παραδέχεστε τοσο καθαρα οτι ειστε 200 νοματέοι και "ωραίοι" και ολοι μαζι θα κλεισετε τον κοσμο.
Αγάπη μόνο!
 

DeletedUser

Ε οχι και να μιλανε για αγκαλιες οι 4 ΝΟΣ. Εχετε γινει τοσο κανιβαλοι που και κανιβαλες φυλες στα βαθη ζουγκλας σας εχουν για ειδωλο
 

DeletedUser32711

Καλές οι υπεκφυγές σου και να παριστάνεις με το στάνιο την NOS αυτο που κανετε εσεις από αρχες Ιουλιου κε KOTE αλλα αυτη η καραμέλα είναι πολύ παλια πια. Πραγματικά δεν ξερώ πως μπορεί να νιώθεις όταν μιλάς/μιλάτε συνεχεια για "πυξίδα" λες και νομιζεις οτι θα κλαψουμε ή οτι με χαλάει σε κάτι... Ισα ισα που το θεωρώ μεγάλη τιμή να χρειάζονται 200 "παιχταράδες" για να με πανε πυξίδα.

Για αυτό που απορώ όμως έιναι πόσο κόμπλεξ μπορεί να κουβαλάει κάποιος για να το πετάει συνέχεια σα καραμελίτσα και μέσα απο μοναδικές φυλετικές αγκαλιές χωρίς αιδώ. Πρέπει να είσαι πολυ "προ".

Αγαπη μόνο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

αν βαλεις τις ακαδημιες σας η αναλογια ηταν 1:1 αλλα μαλλον τις ξεχασες γρηγορα γιατι τις φαγατε. περασμενα φαγωμενα που λενε. η συμμαχια-ακαδημια του albus τι κανει ολα καλα? Δεν ειμαστε ουτε ειπαμε πως ειμαστε παικταραδες αλλα για να το λες σ ευχαριστουμε.

Παμε τα μπρατσα μουτς μουτς
 
Κορυφή