Φυλές κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32953

Αδερφε.εγω έχω μάθει να ακούω μόνο το ένστικτο μου.κανεναν άλλον.8χρόνια εδώ μέσα ύπουλα δεν φέρθηκαμε φυλη δική μου σε κανέναν.εχω όμως ένα μεγάλο ελάττωμα.οποιος προσπαθήσει να μας την φέρει πισωπλατα δεν μιλάω.τον αφήνω.απλα ξαφνικά γυρνάω απότομα..και με βρίσκει μπροστά του.το τι εστι βερυκοκο και πόσα απιδια πιάνει ο Σάκος θα το δούμε.η αλήθεια θα λάμψει.ολοι κάτω από τον ίδιο ηλιο του 40 είμαστε.


Ένστικτο με την φουστα φορεμενη??? Χαχαχχαχα εχεις πλακα ρε ταμειος...
 

DeletedUser34422

Και η απαράδεκτη συμπεριφορά της ΝΟΣ συνεχίζετε πέτανε παικτες να τους φανε σαν ρουφιανους και ψαχνουν να βρουνε ρουφιανο αλλά οποιος εχει την μυγα μυγιαζετε

Αληθεύει ότι όσο κοιμάσαι παίρνεις χώρια χωρίς να τα χάνεις;;; :p :p
 

DeletedUser34504

Ένστικτο με την φουστα φορεμενη??? Χαχαχχαχα εχεις πλακα ρε ταμειος...

Να είσαι μέλος της NOS και να μιλάς για φούστες...απλά γελάει όλος ο πλανήτης μαζί σου αδερφέ :) Η σε έχει δασκαλέψει καλά ο κυρ Φώτης η απλά έχεις IQ ραδικιού :)
 

DeletedUser34504

Προφανώς ο μικρός από εδώ παίζει τον λογαριασμο panathinaikos13 :)
 

DeletedUser

Συναρπαστικός κόσμος ο 40
Έμαθα κάποιες φήμες για την αξιολάτρευτη μου φυλή NOS .
o stavromenos απομακρήνθηκε απο διπλωμάτης της φυλής γιατι μάλωσε με τους άλλους αρχηγούς για τα κανίβαλα της φυλης.
η διοίκηση της φυλής εμπλουτίστηκε
http://prntscr.com/bxzpcb

σημαντική προσθήκη η παρουσία της Στέλλας η αλλιώς γατούλας νιαου νιαου και λοιπά χαιδευτικά παρατσούκλια της.
ο ρόλος της ποιός αλλός να διευθετήσει τους κανιβαλισμούς,πέραν των αμυντικών πλάνων,είμαι σιγούρος πως skill σαν της Στελλας ειναι σπανιο,γνωστή και από πολλούς κόσμους

και η συνηθησμένη κολακία στον μεγάλο αρχηγό
http://prntscr.com/bxzrse

τι ωραιά παρέα ζηλεύω

Τι εννοείς; Η γατούλα από μόνη της είναι μεγάλη ηγέτιδα,αρκεί να μην της βάλεις τρένο γιατί βάζει τα κλάματα! Μόνο για κανίβαλα είναι το κοριτσάκι γι αυτό άλλωστε και της δόθηκε αυτή η αρμοδιότητα. Έχει τα αμυντικά της,έχει και τα κανίβαλα,γιατί σε μια diva σαν αυτή δεν μπορείς να έχεις μόνο μια αρμοδιότητα πρέπει να έχει πολλές. Εδώ μιλάμε για προσωπικότητα αγαπητέ όχι αστεία.
Ποια άλλη στον ένα χρόνο παιχνιδιού θα είχε κάνει τόσα κρεββάτια για να φτάσει εκεί που είναι;
34-35 είχε τον αγαπημένο της stavromeno. Γιατί τώρα μην μου πείτε ότι είναι και η πρώτη παιχτούρα και ο Μιχάλης την έσωσε σε δυο κόσμους. 36 έχουμε τον kythno,για κάποιον περίεργο λόγο όποιος την ενοχλεί βρίσκετε εκτός φυλής! 37 απορώ πόσα περίεργα κόλπα έκανε στον τουρλουμπουκι για να την πάρει στην cxc,αυτό αλήθεια θα ήθελα να το μάθω. 38 πάλι είναι κορυφή νομίζω,μπορώ να δεχτώ να την παίρνει ο speeda αλλά τώρα ρε παιδί μου πόσο φτηνή είναι να στήνετε για τον χοντρούλη τον φουμαλ;;;;Έλεος ρε κοπελιά.................Στον 39 με μπέρδεψε ομολογώ,προφανώς κάτι έγινε με τον letsakmar δεν γίνεται αλλιώς να μπήκε στους boxeur αλλά δεν καταλαβαίνω το γιατί να ασχολείται μαζί της ο αρχηγός της R.L. Του Κώστα του κάθεσαι δηλαδή και στο τσάμπα; Χωρίς να έχεις κανένα κέρδος; Και φτάνουμε στον 40.Παίζεις πάλι με τον αγαπημένο σου Μιχάλη και τον αγαπημένο σου Όμηρο,που σε κάθε κόσμο τον έχεις είτε στην ίδια φυλή,είτε σύμμαχο σου(βλεπε 39). Πως έκανε άντρα τον Φωτάκο? Γιατί για να σου έδωσε τα πάντα προφανώς του έκανες πολλά και στα ξεπληρώνει με το παραπάνω.
Όταν έχει υπηρεσίες ο Φώτης βολεύεις και τα υπόλοιπα αγόρια της φυλής? Αν είναι να πάρω σειρά και εγώ ρε παιδί μου.

Ο μόνος λόγος που κάθομαι στην φυλή σας είναι για να δω πόσο ακόμα μπορείτε να τρέξετε και εσύ γατούλα πόσο περισσότερο μπορείς να γλύψεις για να πάρεις προνόμια! Γλύψε λίγο και τον blacko μπας και σε αφήσει να συνεχίσεις τον κόσμο.Κρίμα να αφήνεις τον μπαμπά παραπονεμένο.


10 Πόντοι
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.


By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32953

Τι εννοείς; Η γατούλα από μόνη της είναι μεγάλη ηγέτιδα,αρκεί να μην της βάλεις τρένο γιατί βάζει τα κλάματα! Μόνο για κανίβαλα είναι το κοριτσάκι γι αυτό άλλωστε και της δόθηκε αυτή η αρμοδιότητα. Έχει τα αμυντικά της,έχει και τα κανίβαλα,γιατί σε μια diva σαν αυτή δεν μπορείς να έχεις μόνο μια αρμοδιότητα πρέπει να έχει πολλές. Εδώ μιλάμε για προσωπικότητα αγαπητέ όχι αστεία.
Ποια άλλη στον ένα χρόνο παιχνιδιού θα είχε κάνει τόσα κρεββάτια για να φτάσει εκεί που είναι;
34-35 είχε τον αγαπημένο της stavromeno. Γιατί τώρα μην μου πείτε ότι είναι και η πρώτη παιχτούρα και ο Μιχάλης την έσωσε σε δυο κόσμους. 36 έχουμε τον kythno,για κάποιον περίεργο λόγο όποιος την ενοχλεί βρίσκετε εκτός φυλής! 37 απορώ πόσα περίεργα κόλπα έκανε στον τουρλουμπουκι για να την πάρει στην cxc,αυτό αλήθεια θα ήθελα να το μάθω. 38 πάλι είναι κορυφή νομίζω,μπορώ να δεχτώ να την παίρνει ο speeda αλλά τώρα ρε παιδί μου πόσο φτηνή είναι να στήνετε για τον χοντρούλη τον φουμαλ;;;;Έλεος ρε κοπελιά.................Στον 39 με μπέρδεψε ομολογώ,προφανώς κάτι έγινε με τον letsakmar δεν γίνεται αλλιώς να μπήκε στους boxeur αλλά δεν καταλαβαίνω το γιατί να ασχολείται μαζί της ο αρχηγός της R.L. Του Κώστα του κάθεσαι δηλαδή και στο τσάμπα; Χωρίς να έχεις κανένα κέρδος; Και φτάνουμε στον 40.Παίζεις πάλι με τον αγαπημένο σου Μιχάλη και τον αγαπημένο σου Όμηρο,που σε κάθε κόσμο τον έχεις είτε στην ίδια φυλή,είτε σύμμαχο σου(βλεπε 39). Πως έκανε άντρα τον Φωτάκο? Γιατί για να σου έδωσε τα πάντα προφανώς του έκανες πολλά και στα ξεπληρώνει με το παραπάνω.
Όταν έχει υπηρεσίες ο Φώτης βολεύεις και τα υπόλοιπα αγόρια της φυλής? Αν είναι να πάρω σειρά και εγώ ρε παιδί μου.

Ο μόνος λόγος που κάθομαι στην φυλή σας είναι για να δω πόσο ακόμα μπορείτε να τρέξετε και εσύ γατούλα πόσο περισσότερο μπορείς να γλύψεις για να πάρεις προνόμια! Γλύψε λίγο και τον blacko μπας και σε αφήσει να συνεχίσεις τον κόσμο.Κρίμα να αφήνεις τον μπαμπά παραπονεμένο.


Εισαι χειροτερος και απο γκομενα να λες κάτι τετοιο για μια κοπελα!!!! Για κοιτα τις αλλες που συναναστρέφεσαι μήπως ειναι χειρότερες... Δεν ντρεπεσαι ρε άνθρωπε???? Εντάξει ειπαμε ενα παιχνιδι ειναι αλλα μην φτάνετε και σε τετοιο σημείο ρε ασχετοι..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Θέλω να δώσω ένα μεγάλο μπράβο για την ποιότητα που δώσατε στο εξωτερικό φόρουμ, μπαίνω στου Κ36 και βλέπω να μιλάνε με μια ποιότητα για το παιχνίδι σχετικά με στρατηγικές και πως παίχτηκε ένας λογαριασμός που τρώει πλάνο . Μπαίνω εδώ και τι να δω ένα κους κους, επειδή και καλά η NOS πήγε να κάνει αλεπουδια της την έκαναν όλες οι άλλες πριν και γίνεται μόνο για αυτό θέμα έλεως.

Όσο για εσένα φιλαράκο μου που έχεις γράψει μια έκθεση ολόκληρη για το τι μπορεί να κάνει στο κρεβάτι της μια κοπέλα τι να πω μπράβο μετά μιλάτε ότι ο ελληνικός server πέθανε πως να μην πεθάνει κύριοι και κύριες όταν αντί να παίξετε φυλετικές μάχες το μυαλό σας είναι πως να κάνετε αλεπουδια και πως να φάτε τον άλλον και με αποκορύφωμα να ασχολείστε με την σεξουαλική ζωή μιας κοπέλας.
 

DeletedUser24813

Παίδες είστε κρίμα... Ντρέπομαι που ανήκω στο είδος σας... Πάνω απ' όλα σεβασμός σε όλους. Ακόμα και σε ένα παιχνίδι με εικονούλες που δεν σημαίνουν τίποτα καταφέρνετε να δείξετε την αξία σας!!! Έλεος και ντροπή!!!
 

DeletedUser34473

noname κοπελα εισαι και παρεξηγηθηκες τοσο; Γιατι αν εισαι αντρας φιλε πφφφφ......
 

DeletedUser34473

καταβαθος να ξερετε και εγω κανιβαλακι ειμαι
 

DeletedUser34521

solnight ποσο μπασταρδος μπορει να εισαι? εισαι αντρας εσυ που μιλας ετσι για μια κοπελα που δεν ξερεις καν τι εχει περασει στην ζωη της? οταν ανοιγεις το στομα σου και λες μαλακιες να εχεις τα *****ια να λες ειμαι αυτος και μενω εκει για να ξερουμε. και για να μην λες οτι κανω τον ψευτομαγκα σου λεω με λενε Κωνσταντινο Λεκο και μενω μεταμορφωση. ελα εδω να τα συζητησουμε μαζι. ειμαι σιγουρος οτι εισαι 50 χρονων με τον πιο αποτυχημενο γαμο του πλανητη ... ειμαι σιγουρος οτι αν δεν εισαι τοσο εισαι μικρος και ολες σε παρατανε γιατι εισαι σκατοψυχος. λεω ψεματα? ελα να τα μιλησουμε απο κοντα... ατομα σαν και εσενα θελουνε καψιμο.. λυπαμαι αυτους που σε φερανε στην ζωη . μονο αυτο σου λεω!! Στελλα εαν δεις αυτο το μηνυμα ολοι αυτοι που μιλανε ετσι για γυναικες ειναι απλα αρρωστοι, κακομαθημενοι και ΣΚΑΤΟΨΥΧΟΙ μην τους δινεις σημασια... και παρακαλω αυτον το μπασταρδο διωχτε τον απο την φυλη και αυτο το ζηταει ο Lek0s κανενας αλλος. ΣΚΑΤΟΨΥΧΕ


10 Ποντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

By aigokaros
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή