Κοσμος 42

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31340
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31340

Μιας και ακουγεται οτι θα μπουν πολλες καλες φυλες στον κοσμο 42 αυτο που προτεινω για να γινει ακομα πιο ενδιαφερον ο κοσμος ειναι να ψηφισουμε εμεις τις ρυθμισεις του οπως ειχαμε κανει και σε παλαιοτερους κοσμους :)
 

DeletedUser31340

Η εξυπναδες σου αλλου κυριε. Αμα δεν εισαι ενεργος στο παιχνιδι μην μας το παιζεις εξυπνακιαςκαι ξερολας εδω και γενικα αμα δεν εισαι για κατι ενημερωμενος μην το παιζεις καποιος... Κατευθειαν ειρωνεια ο καθε πικραμενος
 

DeletedUser

Εξυπνάκιας,ξερόλας,το παίζω κάποιος,ειρωνεία και πικραμένος επειδή ρώτησα που ακριβώς ακούγεται αυτο που είπες...Μάλιστα.
Άλλαξε χέρι για αρχή μικρέ και επίσης αν εγώ είμαι πικραμένος εσύ μικρέ άσχετε τι είσαι? χιχιχιχι φαντάσου πόσο ξέπεσε ο Ελληνικός σέρβερ που παιδιά της φάπας σαν και σένα βγήκαν στον αφρό.Χιχιχιχιχι
 

DeletedUser31340

Μπορω να σου πω οτι αυτα που λες μου ειναι εντελως αδιαφορα και με αυτα που λες μου θυμιζεις τα τσιουαουα που γαβγιζουν προσπαθωντας να ανεβουν στα ματια μας
 

DeletedUser

Γιαυτο ασχολείσαι και αρπάζεσαι με μια απλή ερώτηση που έκανα στην οποία ούτε καν απαντάς...Wannabe lmao :c
 

DeletedUser33703

Βρε άσχετε έβγαλες τα χακί και ήρθες να μας το παίξεις και μούρη ;
Την ιστορία σου την ξέρουμε καλά , παίκτης του external είσαι και του λέγε λέγε και από τις περισσότερες φυλές που γράφεις στην υπογραφή σου περαστικός και κομπάρσος ήσουν .

Βγήκες τώρα να μας το παίξεις μούρη και ειρωνεία , αν θες να μας δείξεις κάτι Βασιλάκη μπες σε κόσμο και κάνε το παιχνίδι σου και άσε τα φούμαρα , γυρολόγος του external ήσουν και γυρολόγος του external θα μείνεις .

Αυτή είναι η κατάντια του Ελληνικού σερβερ
 

DeletedUser

Βρε άσχετε έβγαλες τα χακί και ήρθες να μας το παίξεις και μούρη ; ήμ
Την ιστορία σου την ξέρουμε καλά , παίκτης του external είσαι και του λέγε λέγε και από τις περισσότερες φυλές που γράφεις στην υπογραφή σου περαστικός και κομπάρσος ήσουν .

Βγήκες τώρα να μας το παίξεις μούρη και ειρωνεία , αν θες να μας δείξεις κάτι Βασιλάκη μπες σε κόσμο και κάνε το παιχνίδι σου και άσε τα φούμαρα , γυρολόγος του external ήσουν και γυρολόγος του external θα μείνεις .

Αυτή είναι η κατάντια του Ελληνικού σερβερ


AXNE

Βρε άσχετε έβγαλες τα χακί και ήρθες να μας το παίξεις και μούρη ;

Κόλλημα με τα χακί βλέπω έχεις...Μήπως είσαι από αυτους που φοβούνται και το πάνε για ι5? Ή μήπως έχεις θέμα με τα χακί γιατί έχεις ακόμα περίεργες φαντασιώσεις σαν τον Λιακόπουλο? Δεν μου πες ξαναέδωσες πανελλήνιες φέτος?

Την ιστορία σου την ξέρουμε καλά , παίκτης του external είσαι και του λέγε λέγε και από τις περισσότερες φυλές που γράφεις στην υπογραφή σου περαστικός και κομπάρσος ήσουν .
Κοίτα δεν μ'αρέσουν οι συγκρίσεις αλλά ας το πάμε αναλογικά.Εκτός ότι από αυτα που λες το 'περαστικός' δεν ισχύει πέρα από Cxc στους υπόλοιπους κόσμους ήμουν από τους 'βασικούς'.Η διαφορά μας όμως ποια είναι? Ότι εγώ έπαιξα αν θες ακόμα και στο external αν σε βολεύει μηδενικό σε εποχές που εσύ παρότι έπαιζες ήσουν χάρχαλο και παιδί της φάπας.Από τότε που ο server τα χει πιεί κάνεις την sol η οποία από την αρχή είχε ένα σχετικά καλό υλικό (ας πούμε..χιχιχιχιχι) και κατάφερνες να χάνεις από κάτι μπαλότσες σαν και του λόγου σου.Για να μη πιάσω τα μυθικά με τα bot αχαχαχαχα. Παίζε σε κόσμους σαν τον 39 π.χ ή τον 40 που ούτε 4 ηπείρους δεν έχουν γεμίσει και άσε με εμένα να πουλάω τρέλα στο external.Όταν είχε 'σημασία' (lmao) απέδειξα τι ήμουν και τι όχι. εσύ merino ήσουν από τότε merino παραμένεις.

Αυτή είναι η κατάντια του Ελληνικού σερβερ
Btw μιας και in-game είμαι αρκετό καιρό inactive ενώ εσύ παίζεις...ΕΣΥ είσαι η κατάντια του Ελληνικού server...XIXIXIXI

btw 2 μιας και είσαι από τους clown του παιχνιδιού..Μια πατρική συμβουλή....Όταν θα στέλνεις εσύ ή το bot σου επιθέσεις δοκίμασε Ρουμανικό τσίπουρο. Θα νιώσεις 10 κιλά βαρύτερος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
soldierdruid ειλικρινα φιλε οπου και να διαβασω δεν γινεται να μην γραψεις μια φορα θα αρρωστησεις προσωπικα εμενα κατι τετοια μου την δινουν οπως την δινουν και σε αλλους ασχολεισου με την δουλεια σου και μην πεταγεσαι σε καθε ποστ να λες οτι να ναι το συγκεκριμενο ποστ αρχισε για τον 42 και τις ρυθμισεις του που θα συμφωνησω οτι καλο ειναι να προτεινουμε εμεις ρυθμισεις και καταντησατε να τσακωνεστε για ασχετα με το ποστ θεματα σοβαρευτειτε λιγο
 

DeletedUser

soldierdruid ειλικρινα φιλε οπου και να διαβασω δεν γινεται να μην γραψεις μια φορα θα αρρωστησεις προσωπικα εμενα κατι τετοια μου την δινουν οπως την δινουν και σε αλλους ασχολεισου με την δουλεια σου και μην πεταγεσαι σε καθε ποστ να λες οτι να ναι το συγκεκριμενο ποστ αρχισε για τον 42 και τις ρυθμισεις του που θα συμφωνησω οτι καλο ειναι να προτεινουμε εμεις ρυθμισεις και καταντησατε να τσακωνεστε για ασχετα με το ποστ θεματα σοβαρευτειτε λιγο


Είμαι σε άδεια βρε τρελούλη τι να κάνω? :'( Μιας και απότι καταλαβαίνω έχετε ίσως θέμα αντίληψης πάμε άλλη μια. Ο παλίκαρος (χιχιχιχι) έκανε ένα ποστ για τον κ42.Δεκτό.

Που ακριβώς ακούγεται για πες μας κ μας

Αυτο απάντησα από κάτω.Ρώτησα κάτι παράλογο ας πούμε?Τον έβρισα ας πούμε? Επίσης διάβασε τα forum από κόσμους όπως ο 38 δεν έχω γράψει εκεί ^.^
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
πως αντεξες και δεν εγραψες σε ενα ποστ βρε??σοβαρα??μπραβο συγχαρητηρια και εις ανωτερα
 

DeletedUser31340

Και καπως ετσι ο Βασιλακης 1977 μυνηματα στο external ... Ετσι απλα πεταγεται παντου και κραζωντας αλλους νομιζει οτι κερδιζει αξια. Εγω παντως δεν θυμαμαι να επαιξες σε κανεναν κοσμο... Για πες μας λογαριασμους απο αυτα που εχεις στο προφιλ σου να δουμε και εμεις ποσο καλος εισαι... Οχι λογαριασμους οπου ησουν περαστικος και επαιξες 1 μηνα οπως εκανες μια ζωη απο τον κοσμο 5 και μετα
 

DeletedUser

πως αντεξες και δεν εγραψες σε ενα ποστ βρε??σοβαρα??μπραβο συγχαρητηρια και εις ανωτερα

χιχιχιχι γλυκούλης που είσαι

Και καπως ετσι ο Βασιλακης 1977 μυνηματα στο external ... Ετσι απλα πεταγεται παντου και κραζωντας αλλους νομιζει οτι κερδιζει αξια. Εγω παντως δεν θυμαμαι να επαιξες σε κανεναν κοσμο... Για πες μας λογαριασμους απο αυτα που εχεις στο προφιλ σου να δουμε και εμεις ποσο καλος εισαι... Οχι λογαριασμους οπου ησουν περαστικος και επαιξες 1 μηνα οπως εκανες μια ζωη απο τον κοσμο 5 και μετα

Βασιλάκης...Μμμμ wannabe ακόμα να μου πεις...Που το είδες ας πούμε ότι θα μπουν καλές φυλές σοτν 42..δεν μου απαντάς και είναι κρίμα.Επίσης μιας και ξέρεις τόσα πολλά (ΧΑΧΑΧΑ) για όλο μου το background και βλέπω σε έπιασε μια φαγούρα...Σε έναν από τους κόσμους που έκλεισα,είχα το όνομα με το οποίο ξεκίνησα τις φυλετικές (μιας και ξέρεις και πως έπαιξα κ5 παραπάνω από μήνα χιχιχιχι) για βρες το να δω πόσο ψαγμένος είσαι

edit:1.978. είδες για να ανακαλύπτεις το external από το 2010? έτσι πάνε αυτα...ΕΜΠΡΟΣ μπας και ξεπεράσω τον goku
 

DeletedUser33703

Άστο Βασιλάκη δεν σε παίρνει , πάντα θα σε θυμούνται για τα 2000 μηνύματα στο external και όχι για το ανύπαρκτο παικτικό σου επίπεδο , μια ζωή θα είσαι ο Βασιλάκης ο co-play και ο Βασιλάκης ο περαστικός , επειδή λείπεις κάποια χρονάκια από το παιχνίδι να σου πω ότι έχεις χάσει κάποια επεισοδιάκια , αν θες όμως να τα δεις , τα παίζει επανάληψη στον κ42 .

Δυστυχώς για εσένα η SOL έχει μπει σε 2 κόσμους οι οποίοι έχουν αφήσει ιστορία , αν δεν είσαι ενημερωμένος , ενημερώσου και ξανά μιλάμε .
Τώρα από εκεί και πέρα δεν θα καθίσω να δω πόσο μεγάλη την έχεις γτ δεν έχω πρόχειρο μικροσκόπιο .

Επειδή έχω βαρεθεί κάτι παικτάκια της σειράς σαν και εσένα να μου αραδιάζουν τα επιτεύγματα τους 30 κόσμους πριν , να σε ενημερώσω ότι οι εποχές έχουν αλλάξει όπως έχει αλλάξει και το παιχνίδι .
Πολλοί παίκτες που ήταν παλιά ''θρύλοι'' έχουν μπει κατά καιρούς και δεν έχουν καταφέρει να ανταπεξέλθουν , αν νομίζεις εσύ πως μπορείς να ανταπεξέλθεις πάρε εισιτήριο για τον κ42 όσο προλαβαίνεις γτ ακούγεται πως θα είναι SOLd out ο κόσμος.
 

DeletedUser

Άστο Βασιλάκη δεν σε παίρνει , πάντα θα σε θυμούνται για τα 2000 μηνύματα στο external και όχι για το ανύπαρκτο παικτικό σου επίπεδο , μια ζωή θα είσαι ο Βασιλάκης ο co-play και ο Βασιλάκης ο περαστικός , επειδή λείπεις κάποια χρονάκια από το παιχνίδι να σου πω ότι έχεις χάσει κάποια επεισοδιάκια , αν θες όμως να τα δεις , τα παίζει επανάληψη στον κ42 .

Δυστυχώς για εσένα η SOL έχει μπει σε 2 κόσμους οι οποίοι έχουν αφήσει ιστορία , αν δεν είσαι ενημερωμένος , ενημερώσου και ξανά μιλάμε .
Τώρα από εκεί και πέρα δεν θα καθίσω να δω πόσο μεγάλη την έχεις γτ δεν έχω πρόχειρο μικροσκόπιο .

Επειδή έχω βαρεθεί κάτι παικτάκια της σειράς σαν και εσένα να μου αραδιάζουν τα επιτεύγματα τους 30 κόσμους πριν , να σε ενημερώσω ότι οι εποχές έχουν αλλάξει όπως έχει αλλάξει και το παιχνίδι .
Πολλοί παίκτες που ήταν παλιά ''θρύλοι'' έχουν μπει κατά καιρούς και δεν έχουν καταφέρει να ανταπεξέλθουν , αν νομίζεις εσύ πως μπορείς να ανταπεξέλθεις πάρε εισιτήριο για τον κ42 όσο προλαβαίνεις γτ ακούγεται πως θα είναι SOLd out ο κόσμος.


Άστο Βασιλάκη δεν σε παίρνει

Εσύ θα μου πεις για το κόλλημα με τα χακί? Για τις πανελλήνιες? Φέτος δώσαμε για τη ζαμπονοκοπτική?

πάντα θα σε θυμούνται για τα 2000 μηνύματα στο external
Η διαφορά είναι ότι ingame για παράδειγμα ποτέ δεν έπαιξα με το soldierdruid.Εσύ πάλι σαν merino έχεις ιστορία και σαν αγράμματος στο forum και σαν παιδί της φάπας στο game είτε σε αργό κόσμο είτε σε speed.Τα ξεχνάς μάλλον αυτα ε? ^.^
μια ζωή θα είσαι ο Βασιλάκης ο co-play
Σε κάποιους κόσμους ναι έπαιξα coplay.1 και αυτο έγινε κ15 που....α ναι..εσύ έφαγες πυξίδα?τα παράτησες? δε θυμάμαι...Θα ταν νομίζω ο κόσμος που σαν pg ήμουν πρώτος μαζί με τους υπόλοιπους στο acc στο start up και πρέπει να τανε αυτος ο κόσμος που μετέπειτα με απλά 1 coplay τις ώρες που απλά εγώ δεν έπαιζα (και έπαιζα αρκετές ώρες χιχιχι) βγήκα πρώτος σε συνολικές απώλειες δείγμα του ότι ο λογαριασμός είχε αρκετή πίεση.Α ναι έπαιξα coplay και στον κ22 που ήμουν στους nobles και έπαιζα πάλι μπροστά.Btw από που και ως που 'Βασιλάκης' ρε Νικολάκη? και πιο μικρός ηλικιακά είσαι και πιο μικρός παικτικά.Skill depends on mind και εσύ από παλιά σε θυμάμαι με το μυαλό που είχες πλησίαζες στον Λιακόπουλο.Ακόμα θυμάμαι τις θεωρίες συνωμοσίας που είχες κάνει για τον viegraff και για το ποιος είναι τελικά.ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ. btw το να μιλάς για coplay όταν σε δικά σου acc περισσότερο παίζουν 2-3 άλλοι και μετά εσύ είναι πραγματικά για γέλια.

επειδή λείπεις κάποια χρονάκια από το παιχνίδι να σου πω ότι έχεις χάσει κάποια επεισοδιάκια , ,

έχω να παρατηρήσω έστω τις εξελίξεις στο παιχνίδι από αρχές του 31...κάπου εκεί η μισή sol δεν είχε φάει κάτι ban και κάτι τέτοια για bot?

τα παίζει επανάληψη στον κ42 .

Αααα όταν ο σφουγγοκωλάριος έλεγε για πολλές καλές φυλές κτλ εννοούσε τη sol?

Δυστυχώς για εσένα η SOL έχει μπει σε 2 κόσμους οι οποίοι έχουν αφήσει ιστορία , αν δεν είσαι ενημερωμένος , ενημερώσου και ξανά μιλάμε .

Επειδή σε βλέπω,θίξαμε το παιδί σου ενημέρωσε με εσύ.Βέβαια πριν μου πεις τα κατορθώματα της υπερφυλής πες μου για αρχή πόσες φορές την έφτιαξες πριν ας πούμε τον 30 και πόσες φορές οι μισοί τα παράτησαν φάγανε πυξίδα κτλ

Τώρα από εκεί και πέρα δεν θα καθίσω να δω πόσο μεγάλη την έχεις γτ δεν έχω πρόχειρο μικροσκόπιο .
Γιαυτο παραμένεις Νικολάκης ^.^

Επειδή έχω βαρεθεί κάτι παικτάκια της σειράς σαν και εσένα να μου αραδιάζουν τα επιτεύγματα τους 30 κόσμους πριν ,

Καταρχάς αν θεωρούμαι παικτάκι της σειράς και έχω παίξει με qq και nobles φαντάσου τι σκουπιδαριό είσαι εσύ Νικολάκη :p Επίσης τι να κάνω? Που το παιχνίδι κατάντησε τόσο μούφα που πλέον παίζουν κάτι πιτσιρίκια σαν και του λόγου σου και ο Mad αναγκάζεται να ανοίγει κόσμο κάθε 2-3 μήνες?Η φάση είναι ότι και 30 κόσμους πριν..πιο πολλά επιτεύγματα έχω από σένα.Και καλώς ή κακώς έχει γράψει ότι σε κόσμους όπως ο 15 για παράδειγμα(νιώθω παππούς :'( ) εγώ τον έκλεισα κ εσύ που επίσης έπαιξες εκεί ήσουν ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ και μάλιστα σε είχανε πάρει κ στο καλαμπούρι..Ο edw. πρέπει να ήτανε..ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ήσουν και παραμένεις ανέκδοτο μικρέ :)

Τέλος πάντων μιας κ βλέπω ψήνεσαι για κ42.Βάλε μου το πρεμ του μήνα και θα δεις πόσο γλέντι θα πέσει :)

edit:
Για να ηρεμήσεις λίγο από το κόμπλεξ κατωτερότητας που σε έχει πιάσει,πάρε κ την εικόνα που έχει και κάντην να αναβοσβήνει..Ξέρεις σαν αυτες που έκανες από (ακόμη πιο) μικρός. :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Σκουπιδάκι μου το πρεμ του χρόνου σε πάω , όχι απλά το πρεμ του μήνα , όσο για το παικτικό επίπεδο δεν λέω ότι είμαι κάτι το τρομερό αλλά εσύ δεν είσαι ούτε το δεξί μου αχλαδάκι .
Όσο για το χακί κανένα απολύτως κόλλημα , εσύ μάλλον γύρισες τρεις φορές περισσότερο κομπλεξικός από ότι ήσουν , μάλλον σου άφησε δυσάρεστες εμπειρίες έτσι;

Φέτος δίνω για ζαμπονοκοπτική με λαζερ , ελπίζω να περάσω .

Τώρα όσο για τον κ15 ήταν ο πρώτος μου κόσμος δεν θα κάτσω να αναφερθώ , βλέπεις δεν γεννηθήκαμε όλοι προ , πάντως το ακκ PG που αναφέρεις το θυμάμαι , το παίζατε 5 άτομα ήταν πρώτο για τον πρώτο καιρό αλλά μετά κάτι έγινε και χάθηκε ρε συ , αχ τι άραγε ;

Όσο για τις αρχές του κ31, αααα ναι θυμήθηκα ήσουν στους DRUIDS , μεγάλη φυλή τόσο μεγάλη που δεν κατάφερε να κλείσει ούτε τον κ31 (αν και δεν βλέπω να το αναφέρεις στο προφίλ σου , μάλλον ήταν μια μαύρη σελίδα στην ιστορία σου)

Μπορεί να είμαι μικρότερος σε ηλικία αλλά μάλλον είσαι μικρότερος σε δείκτη ευφυίας , σε λίγο θα σε αποκαλούν Βασιλάκη και τα λάχανα.

Γράφω για να σε βοηθήσω να φτάσεις τα 2000 μηνύματα , πάμε μπορείς άλλα 20 θες.
 

DeletedUser

Σκουπιδάκι μου το πρεμ του χρόνου σε πάω , όχι απλά το πρεμ του μήνα , όσο για το παικτικό επίπεδο δεν λέω ότι είμαι κάτι το τρομερό αλλά εσύ δεν είσαι ούτε το δεξί μου αχλαδάκι .
Όσο για το χακί κανένα απολύτως κόλλημα , εσύ μάλλον γύρισες τρεις φορές κομπλεξικός από ότι ήσουν , μάλλον σου άφησε δυσάρεστες εμπειρίες έτσι;
Φέτος δίνω για ζαμπονοκοπτική με λαζερ , ελπίζω να περάσω .

Τώρα όσο για τον κ15 ήταν ο πρώτος μου κόσμος δεν θα κάτσω να αναφερθώ , βλέπεις δεν γεννηθήκαμε όλοι προ , πάντως το ακκ PG που αναφέρεις το θυμάμαι , το παίζατε 5 άτομα ήταν πρώτο για τον πρώτο καιρό αλλά μετά κάτι έγινε και χάθηκε ρε συ , αχ τι άραγε ;

Όσο για τις αρχές του κ31, αααα ναι θυμήθηκα ήσουν στους DRUIDS , μεγάλη φυλή τόσο μεγάλη που δεν κατάφερε να κλείσει ούτε τον κ31 (αν και δεν βλέπω να το αναφέρεις στο προφίλ σου , μάλλον ήταν μια μαύρη σελίδα στην ιστορία σου)
Όσο για τις αρχές του κ31, αααα ναι θυμήθηκα ήσουν στους DRUIDS , μεγάλη φυλή τόσο μεγάλη που δεν κατάφερε να κλείσει ούτε τον κ31 (αν και δεν βλέπω να το αναφέρεις στο προφίλ σου , μάλλον ήταν μια μαύρη σελίδα στην ιστορία σου)

Γράφω για να σε βοηθήσω να φτάσεις τα 2000 μηνύματα , πάμε μπορείς άλλα 20 θες.

Σκουπιδάκι μου το πρεμ του χρόνου σε πάω , όχι απλά το πρεμ του μήνα ,

Μιας και ξέρεις όλη την ιστορία μου (lmao) διάλεξε ένα από τα acc μου και στείλτα τότε και όταν ανοίξει ο 42 να μπω να παίξω ^.^

όσο για το παικτικό επίπεδο δεν λέω ότι είμαι κάτι το τρομερό αλλά εσύ δεν είσαι ούτε το δεξί μου αχλαδάκι .
Πραγματικά δεν γίνεται πιο προφανές πόσο σε έχω ζορίσει χιχιχιχι

Όσο για το χακί κανένα απολύτως κόλλημα , εσύ μάλλον γύρισες τρεις φορές κομπλεξικός από ότι ήσουν , μάλλον σου άφησε δυσάρεστες εμπειρίες έτσι;
Καταρχάς ποιος σου είπε ότι έχω πάει? ^.^ Εσύ απότι φαίνεται είσαι πιο πρόβατο απόσο νόμιζα. Daaamn

Τώρα όσο για τον κ15 ήταν ο πρώτος μου κόσμος δεν θα κάτσω να αναφερθώ , βλέπεις δεν γεννηθήκαμε όλοι προ
Εκτός ότι δεν ήταν ο πρώτος σου κόσμος,εκτός ότι ήσουν το ανέκδοτο του κόσμου και εκτός ότι μετά ξεφτιλιζόσουν σε κάθε νέο κόσμο στο start up εσύ δεν είσαι καν προ.Εκτός και αν τα bot ή οι τα ακκ που παίζουν οι co σου θεωρείται "κάτι".

πάντως το ακκ PG που αναφέρεις το θυμάμαι , το παίζατε 5 άτομα ήταν πρώτο για τον πρώτο καιρό αλλά μετά κάτι έγινε και χάθηκε ρε συ , αχ τι άραγε ;

Μάλλον θα φταίει το γεγονός ότι το αφήσαμε και όποιος πήρε το ακκ ήταν ασχετούλης.Ποιος ξέρει?Τότε που υπήρχε πλήθος έκανα τη διαφορά.Εσύ ακόμα και τώρα δεν την κάνεις.Λυπηρό.

Όσο για τις αρχές του κ31, αααα ναι θυμήθηκα ήσουν στους DRUIDS , μεγάλη φυλή τόσο μεγάλη που δεν κατάφερε να κλείσει ούτε τον κ31 (αν και δεν βλέπω να το αναφέρεις στο προφίλ σου , μάλλον ήταν μια μαύρη σελίδα στην ιστορία σου)
Το ότι εν τέλει ήμουν όντως στους druids που το στηρίζεις? Πρόβατο vol2 γιατί αν θυμάμαι έγραφα στο forum τότε και πρέπει να τρόλαρα τον hoshi με κάτι αναφορές που μου στέλνανε.Ακόμα και χωρίς να παίξω ήταν 'μαύρη' σελίδα ενδεχομένως γιατί όσα είχα πει τότε στα παιδιά βγήκαν 1 προς 1. ^.^

Μπορεί να είμαι μικρότερος σε ηλικία αλλά μάλλον είσαι μικρότερος σε δείκτη ευφυίας , εδώ σε αποκαλούν Βασιλάκη και τα λάχανα.
Και εδώ άλλη μια φορά δείχνεις πόσο κουτός είσαι γενικά.Εκτός ότι κάνεις κάτι τρελά σενάρια στο μυαλό σου(Τελικά μάθαμε ο viegraff έρχεται από τον Άρη ή τον Κρόνο?), εκτός ότι γενικά έχεις θέματα(γνώμη για δολοφονία Παύλου Φύσσα?) έχεις γενικά λάθος mindset.Αυτο που λες δε στέκει γιατί είσαι ακριβώς όπως ένα 10χρονο που επειδή είναι μικρό,ανώριμο whatever θα σε πει βλάκα,λαλάκα κτλ. Το ποιος είσαι,το ποια είναι η ταυτότητα σου τι είσαι ικανός και τι όχι δεν το ορίζει ένας "merino" ή ένας "τσάκωνας".Θα ξαναπω skill depends on mind.Και εκεί πάσχεις μικρέ.
 

DeletedUser33703

Έλα τρελέ μου πάρε το Billsnake ως proud qq member και έλα να φας την πυξίδα σου στον κ42 , αλλά που'σαι μετά δεν θέλω δικαιολογίες του τύπου έχω καλύτερα πράγματα να κάνω από το να παίζω φυλετικές.

Το ότι το ακκ σου το οποίο το έπαιζες μαζί με άλλους 3 ήταν 1ο τον πρώτο μήνα στο start up σημαίνει ότι έκανες την διαφορά ;
τρελέ αν έτσι κάνεις την διαφορά εσύ πήγαινε παίξε κανένα speed μπας και σε πάρει κανένας στα σοβαρά αν και εκεί ασχετούλης είσαι. (Βλέπεις τους speed δεν επιτρέπεται το co-play)

Τώρα όσο για τους τελευταίους κόσμους όπου έχω παίξει έχω πρωταγωνιστήσει στην 1η γραμμή του μετώπου με δικό μου ακκ (είπαμε έχεις μείνει λίγο πίσω) σε αντίθεση με εσένα που μπαίνεις σε μία φυλή που έχει κάνει όνομα ως 4ος κο-πλει απλά και μόνο για να το προσθέσεις στην υπογραφή σου .

Το ότι ήσουν όντως στους DRUIDS το στηρίζω στο ότι 1ον μου το είχες πει και 2ον σε είχα πετύχει και σε 1-2 κλήσεις , αν θυμάμαι καλά το ακκ σου ήταν ένα λουκουμάκι αλλά δεν καταλαβαίνω γτ προσπαθείς να ξεχάσεις τον κ31; (Βλέπεις για κακή σου τύχη έχω καλή μνήμη) .

Τώρα όσο για τα υπόλοιπα θα τα πούμε in game σε 2 μήνες γτ βαρέθηκα .
 

DeletedUser

Έλα τρελέ μου πάρε το Billsnake ως proud qq member και έλα να φας την πυξίδα σου στον κ42 , αλλά που'σαι μετά δεν θέλω δικαιολογίες του τύπου έχω καλύτερα πράγματα να κάνω από το να παίζω φυλετικές.

Το ότι το ακκ σου το οποίο το έπαιζες μαζί με άλλους 3 ήταν 1ο τον πρώτο μήνα στο start up σημαίνει ότι έκανες την διαφορά ;
τρελέ αν έτσι κάνεις την διαφορά εσύ πήγαινε παίξε κανένα speed μπας και σε πάρει κανένας στα σοβαρά αν και εκεί ασχετούλης είσαι. (Βλέπεις τους speed δεν επιτρέπεται το co-play)

Τώρα όσο για τους τελευταίους κόσμους όπου έχω παίξει έχω πρωταγωνιστήσει στην 1η γραμμή του μετώπου με δικό μου ακκ (είπαμε έχεις μείνει λίγο πίσω) σε αντίθεση με εσένα που μπαίνεις σε μία φυλή που έχει κάνει όνομα ως 4ος κο-πλει απλά και μόνο για να το προσθέσεις στην υπογραφή σου .

Το ότι ήσουν όντως στους DRUIDS το στηρίζω στο ότι 1ον μου το είχες πει και 2ον σε είχα πετύχει και σε 1-2 κλήσεις , αν θυμάμαι καλά το ακκ σου ήταν ένα λουκουμάκι αλλά δεν καταλαβαίνω γτ προσπαθείς να ξεχάσεις τον κ31; (Βλέπεις για κακή σου τύχη έχω καλή μνήμη) .

Τώρα όσο για τα υπόλοιπα θα τα πούμε in game σε 2 μήνες γτ βαρέθηκα .

Έλα τρελέ μου πάρε το Billsnake ως proud qq member και έλα να φας την πυξίδα σου στον κ42 , αλλά που'σαι μετά δεν θέλω δικαιολογίες του τύπου έχω καλύτερα πράγματα να κάνω από το να παίζω φυλετικές.
Ααα θα φάω και πυξίδα...Χααχαχα μάλιστα. Για τα πρακτικά και αντικειμενικά πάντα...Όντως έχω καλύτερα πράγματα να κάνω γιαυτο και έχω σταματήσει σχεδόν 2 χρόνια.Να τα λέμε και αυτα.Γιατί απότι φαίνεται εσύ για παράδειγμα ακόμα μένεις με τη μαμά και το μπαμπά και σε ταίζουν :D

Το ότι το ακκ σου το οποίο το έπαιζες μαζί με άλλους 3 ήταν 1ο τον πρώτο μήνα στο start up σημαίνει ότι έκανες την διαφορά ;
όχι σημαίνει ότι έχω κάνει κάτι που εσύ δεν το βλέπεις ούτε με κιάλια σε εποχές που όταν άνοιγε ο εκάστοτε κόσμος όλοι μπαίνανε και κάνανε κόντρες για το καλύτερο σταρτ απ.Ξεχνάς εύκολα μάλλον.Το ότι ήμασταν 4 άτομα πχ πως το υποθέτεις δεν ξέρω αλλά βγάζει νόημα λίγο παρακάτω.

τρελέ αν έτσι κάνεις την διαφορά εσύ πήγαινε παίξε κανένα speed μπας και σε πάρει κανένας στα σοβαρά αν και εκεί ασχετούλης είσαι. (Βλέπεις τους speed δεν επιτρέπεται το co-play)
Κέρδιζα speed σε εποχές που παίζανε οι καλύτεροι...Έχεις κερδίσει speed με αντίπαλο τον zerf1 και κάτι άλλους clown.pls. έχω παίξει εθνική από επιλογή. Έχεις παίξει επειδή δεν υπήρχαν άλλοι να παίξουν. LMAO

Τώρα όσο για τους τελευταίους κόσμους όπου έχω παίξει έχω πρωταγωνιστήσει στην 1η γραμμή του μετώπου με δικό μου ακκ (είπαμε έχεις μείνει λίγο πίσω
Έχω παίξει κ5 παράλληλα με άλλες 4-5 επιτηρήσεις 1η γραμμή με κάτι χιλιάρικα επιθέσεις το κάθε acc.Βάλε επίσης ότι μια από τις επιτηρήσεις είχε 1000 χωριά.Κάτι που εσύ δεν θα καταφέρεις...ΠΟΤΕ.

ε αντίθεση με εσένα που μπαίνεις σε μία φυλή που έχει κάνει όνομα
Πιστεύεις για παράδειγμα ότι εσύ συγκεκριμένα θα έμπαινες παλαιότερα σε φυλή σαν την qq? ΑΧΑΧΑΧΑ

ως 4ος κο-πλει απλά και μόνο για να το προσθέσεις στην υπογραφή σου .
Αν εξαιρέσεις το pg που αλλού έπαιξα σε acc με πάνω από 1 co? Και γενικά που έπαιξα με co πέρα από κ15-κ22? Για πες μου εσύ που ξέρεις

Το ότι ήσουν όντως στους DRUIDS το στηρίζω στο ότι 1ον μου το είχες πει
Αυτο δεν είναι κάτι.Εδώ νόμιζες ότι έχω πάει στρατό,εδώ νόμιζες ότι ο viegraff είναι από άλλο πλανήτη,εδώ νομίζεις ότι σε κάθε κόσμο ήμουν κομπάρσος και έπαιζα με καμιά 10αρια co lmao
2ον σε είχα πετύχει και σε 1-2 κλήσεις

Μάλλον δεν ξέρεις ότι οι αυτοι που ξεκίνησαν τους druids του 31 (πριν μαζέψουν τη σάρα και τη μάρα) ήταν η παρέα μου στον 5 και αυτοι που με έμαθαν τα βασικά των βασικών και μπλα μπλα.Άλλο τους βοηθάω με διάφορα και άλλο παίζω λογαριασμό. ^.^ btw και εγώ τον θυμάμαι δεν είπα ότι δεν τον θυμάμαι μικρέ. Άντε κάνε λίγο νιάου τώρα γιατί δεν μπορείς να υποστηρίξεις και τίποτα από όσες μπούρδες λες...(τι μου λέγανε ότι δίνεις πανελλήνιες..σαν να μιλάω με 15χρονο είναι)
 

DeletedUser33703

Δίνω Πανελλήνιες , είμαι 15 χρονών και με λένε Νικολάκη από Θεσσαλονίκη , καλά εσύ είσαι μεγάλο θηρίο , ρε μήπως είσαι κανένας πράκτορας της ΕΙΠ και μας το κρύβεις ;
Τώρα όσο για τον κ1 και τον κ5 δεν μπορώ να ακούω άλλες ιστορίες πραγματικά , τώρα κάνεις τίποτα καλύτερο από το να τρως πυξίδες γτ στον τελευταίο σου κόσμο τον 31 που ήταν σχετικά καινούργιος κόσμος την έφαγες .

Το ότι έπαιζες κομπάρσος σε όλους τους κόσμους δεν το λέω μόνο εγώ , μου το έχουν πει αρκετοί .
Αν ήθελα έπαιζα σε όποια φυλή ήθελα ; Αλλά για ποιο λόγο να παίξω αλλού εφόσον παίζω στην καλύτερη φυλή αυτή την στιγμή ;

Τώρα όσο για την qq , είχα στο μέτωπο την Dark seeker στον κ30 η οποία ήταν αρχηγός στην αντίπαλη φυλή όπως και στον κ33 είχα αντίπαλο και επίσης αρχηγό στην αντίπαλη φυλή τον chessknight , μπορείς να ρωτήσεις και τους 2 για να στο επιβεβαιώσουν .
Στον κ30 έπαιζα με όλο τον χάρτη κόκκινο και με τριπλό μέτωπο και τον 33 τον έκλεισα .

Είπαμε Βασιλάκη τα υπόλοιπα in game , θα σε περιμένω στον κ42 κομπάρσε της δεκάρας , θα μπουν καλές φυλές οπότε κάπου θα βρεις να κρυφτείς .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή