DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
promanager εσυ χανεις απο τον εαυτο σου δεν χρειαζεσε αντιπαλους .
 

DeletedUser33711

Ειναι αστειο να κραζει ο οποιοσδηποτε τον Θαναση, ειναι απο τα λιγα ατομα για τα οποια ολοι εχουν να πουν για την παικτικη του αξια και το καψιμο που εχει ριξει για το παιχνιδι. Ειναι απο τα ατομα που δεν εχουν να αποδειξουν τιποτα και σε κανεναν κατα τη γνωμη μου.

ΥΓ: Μαλλον δε καταλαβαινει ο προ, δεν εχει νοημα να προσπαθεις να εξηγησεις τα αυτονοητα σε ενα τρολ, τρολ ειναι αλλωστε :)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω δεν ειμαι ο οποιοσηποτε ομως εχω και τα περισσοτερα νομπλαρισματα στο σερβερ διπλα στο ονομα μου, εχω και 4 κοσμους κλεισμενους στην σειρα και παιζω απο κ2 .Ασε που τον εχω παιξει και σαν αντιπαλο και σαν συμπαικτη Ο Θανασακης ειναι μεχρι ενος σημειο μετα σπαει, κανενα σεταρισμα δεν τον βοηθαει .Καψιμο καποτε ναι, οπως ολοι οι φοιτητες .
 

DeletedUser31309

promanager εσυ χανεις απο τον εαυτο σου δεν χρειαζεσε αντιπαλους .

ναι ναι ετσι λενε ολοι...εσυ δεν μας ειπες η παιχτουρα με ποιο ονομα παιζεις....??
100 κοσμους κλεισμενους να χεις το παιχνιδι αυτο οσο περναει ο καιρος το αναλυω καλυτερα απο και τους καλυτερους...χωρις περιτεχνα κολπα(προγραμματακια) οπως φημιζονται στην ομαδα σου...μην με κανεις να φερω κι αλλους να ποσταρουν εδω να πουν για τα προγραμματακια σας...παικτες που εχουν παιξει μαζι σας θα βαλω να γραψουν να σε ξεφτιλισουν και οι ιδιοι...

ΑΛΛΑ και να το κανω αυτο παλι θα χεις να λες τα χαζα σου...φαινεται και απ τις απαντησεις σου στην αλλη την κοπελα...σε χει διασυρει εντελως και προσπαθεις να της την πεις για προγραμματα κι εσεις ειστε η πηγη των προγραμματων...:oops::hmmm:

δεν ξερω τι θανασακη και σια μου λετε βασικα δεν ξερω και τα ονοματα σας...με σας τους 2 μιλαω...μην σε τσουζει ΨΑΡΑ...ειπαμε ελα κι εσυ σε περιμενουμε...

ελισισι πες μας ποια εισαι και εσυ...και το αν χρειαζομαι αντιπαλους θα το δεις τωρα κοιτα να κανεις κανα μπανακι γιατι δεν σε βλεπω καλα...:hmmm::oops:
 

DeletedUser31166

ναι ναι ετσι λενε ολοι...εσυ δεν μας ειπες η παιχτουρα με ποιο ονομα παιζεις....??
100 κοσμους κλεισμενους να χεις το παιχνιδι αυτο οσο περναει ο καιρος το αναλυω καλυτερα απο και τους καλυτερους...χωρις περιτεχνα κολπα(προγραμματακια) οπως φημιζονται στην ομαδα σου...μην με κανεις να φερω κι αλλους να ποσταρουν εδω να πουν για τα προγραμματακια σας...παικτες που εχουν παιξει μαζι σας θα βαλω να γραψουν να σε ξεφτιλισουν και οι ιδιοι...

ΑΛΛΑ και να το κανω αυτο παλι θα χεις να λες τα χαζα σου...φαινεται και απ τις απαντησεις σου στην αλλη την κοπελα...σε χει διασυρει εντελως και προσπαθεις να της την πεις για προγραμματα κι εσεις ειστε η πηγη των προγραμματων...:oops::hmmm:

δεν ξερω τι θανασακη και σια μου λετε βασικα δεν ξερω και τα ονοματα σας...με σας τους 2 μιλαω...μην σε τσουζει ΨΑΡΑ...ειπαμε ελα κι εσυ σε περιμενουμε...

ελισισι πες μας ποια εισαι και εσυ...και το αν χρειαζομαι αντιπαλους θα το δεις τωρα κοιτα να κανεις κανα μπανακι γιατι δεν σε βλεπω καλα...:hmmm::oops:

εχω γνωρισει κι αλλους σαν κι εσενα. φορανε πρασινα και βαρανε γυναικες και παιδακια.

να επιστρεψουμε στον 36? απο dc ποιοι παιζουν ακομα?
 

DeletedUser31309

Μπα ειδικα εγω δεν βαραω γυναικες και παιδακια... μονο [aig]edit[/aig]!!!
Για περισσοτερα αν θες να μαθεις μπαμπουμ στειλε π.μ!!!

Φορα τωρα το δαντελοτο σου κοκκινακι κι εσυ!!! :oops:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Καλη συνεχεια στον 36 και στις 2 ομαδες...
Σας εφτιαξα λιγακι ετσι να συνεχισετε να στε στην τσιτα καποιες κουλομαριες που απαντατε...
Τα λεμε καλο καλοκαιρι σε ολους και ολες!!!
Ave!!!


[aig]10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

Μπα ειδικα εγω δεν βαραω γυναικες και παιδακια... μονο αλλοδαπους και φλορακια!!!
Για περισσοτερα αν θες να μαθεις μπαμπουμ στειλε π.μ!!!

Φορα τωρα το δαντελοτο σου κοκκινακι κι εσυ!!! :oops:

ξερω κυριε κατακαθι της κοινωνιας. οντως επιβεβαιωνεις οτι εισαι ρατσιστης οπως ειπες παραπανω. τους καημενους αλλοδαπους γιατι τους βαρας? σε δερναν μικρο να φανταστω. ολα τα καλα παιδια εχουν μαζευτει εδω μεσα. [aig]edit[/aig]. ειναι που το παιχνιδι προαγει τον πολιτισμο και την ομαδικοτητα πανω απο ολα και δεν ειναι αρενα κομπλεξικων θηριων. πφφφ τι ασχολουμαι.

ελπιζω παιδες απο την dc να μην τα παρατησετε κριμα ειναι μετα απο τοσο δρομο. κροκαλα μην αφηνεις τον κυθνο μονο ρε!

[aig]10 Πόντοι
4. Προκλητικό Περιεχόμενο

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Ειπα να μην ξαναγραψω αλλα δεν μπορωωωωωω...
Πρεπει να στον εχουν σφινωσει κι εσενα αρκετα οι λεγομενοι γι σενα μπατσοι...
Ενας απ αυτους ειμαι που βγαζω σωστα το ψωμι μου...

Οταν θα σου τον σφινωσουν κι οι αλλοδαποι ομως κι εσυ εμας θα καλλεις...οπως ολοι...

Αλλα τι να σου πω ολοκληρο γαιδουρι κι μιλας για φασιστες και ****μαρες...

Οσο αναφορα το ατομο σου κανενας *******ς θα εισαι στα βορεια προαστια που θα σε ταιζει η μαμα κι ο μπαμπας ακομη...

Ξεφτιλα εισαι εσυ που βγαινεις και λες για πρασινα και οτι χτυπανε καποιοι παιδια και γυναικες και μολις ειδες να σου απανταω κατι αλλο το γυρνας στο φασισμο...αυτος εισαι...

Ζητω συγνωμη στους υπολοιπους γι ολα αυτα...αλλα κατι τετοιους τυπους το μονο που μπορω ειναι να τους ξεφτιλιζω και να τους κανω ανθρωπους!!!
Καμπουμ μην απαντησεις κι ας εισαι μαμακιας γιατι τα επομενα θα ναι χειροτερα!!!
 

DeletedUser

Χαμηλωστε λιγο τους τονους βρε παιδια,εχουμε και εξεταστικη!

Promanager,συμβουλη,μην ανακοινωσεις σε ποια ηπειρο θα μπεις εσυ και "η ομαδα σου"(Νιωστε κ37,και ασε τις ψεμματακια επειδη γινατε ρομπες,οι μισοι πριν πατε πυξιδα ειχατε στα προφιλ κλεισμενο τον 31),γιατι θα μπουκαρουν ολες οι σοβαρες φυλες σε εκεινη την ηπειρο να σε κανουν χαβαλε και θα χασει το νοημα του!

Οσο για κ36,η αντοχη στις ζεστες πιστευω θα δειξει τον νικητη αν και η δνδ εχει ενα πολυ δυνατο momentum αυτη τη στιγμη!
Απο μενα,καλη εξεταστικη(στους φοιτητες) και καλες βουτιες!! (ο νοων νοειτω)
 

DeletedUser31309

Χαμηλωστε λιγο τους τονους βρε παιδια,εχουμε και εξεταστικη!

Promanager,συμβουλη,μην ανακοινωσεις σε ποια ηπειρο θα μπεις εσυ και "η ομαδα σου"(Νιωστε κ37,και ασε τις ψεμματακια επειδη γινατε ρομπες,οι μισοι πριν πατε πυξιδα ειχατε στα προφιλ κλεισμενο τον 31),γιατι θα μπουκαρουν ολες οι σοβαρες φυλες σε εκεινη την ηπειρο να σε κανουν χαβαλε και θα χασει το νοημα του!

Οσο για κ36,η αντοχη στις ζεστες πιστευω θα δειξει τον νικητη αν και η δνδ εχει ενα πολυ δυνατο momentum αυτη τη στιγμη!
Απο μενα,καλη εξεταστικη(στους φοιτητες) και καλες βουτιες!! (ο νοων νοειτω)

acequad...παλικαρι στον 37 οταν ξεκινησε μολις ειχαμε τελειωσει τον 31...μονο 5 ατομα ειχαν στο προφιλ τους αυτο που γραφεις και ειπαμε περιπου 1 χρονο αποχη...μπηκαμε για τα γνωστα που κανουν ολοι στο ανταλακτηριο...

βεβαια καποιοι εχουμε μεινει εκει ομως δεν καιγομαστε...
δεν χρειαζεται να ανακοινωσω κατι για το σεπτεβρη αυτο που θελω ειναι να μπουν απ τις καλυτερες ομαδες να χει νοημα το παιχνιδι μας...

ψαξε καλυτερα κι εσυ στατς μην πετας βοβμες...παρ ολα αυτα αποψη σου να λες και να σκεφτεσαι οπως θες...
 

DeletedUser2088

[aig]Παρακαλώ να μην διαβάσω άλλο ρατσιστικό σχόλιο,
ούτε από τον έναν, ούτε από τον άλλον,
σε άλλη περίπτωση δεν θα περιμένω να μαζέψετε 30 πόντους.[/aig]
 

DeletedUser20435

Εγω δεν ειμαι ο οποιοσηποτε ομως εχω και τα περισσοτερα νομπλαρισματα στο σερβερ διπλα στο ονομα μου, εχω και 4 κοσμους κλεισμενους στην σειρα και παιζω απο κ2 .Ασε που τον εχω παιξει και σαν αντιπαλο και σαν συμπαικτη Ο Θανασακης ειναι μεχρι ενος σημειο μετα σπαει, κανενα σεταρισμα δεν τον βοηθαει .Καψιμο καποτε ναι, οπως ολοι οι φοιτητες .

στον κ2 με ποιο ονομα επαιζες?
 

DeletedUser

[aig]Παρακαλώ να μην διαβάσω άλλο ρατσιστικό σχόλιο,
ούτε από τον έναν, ούτε από τον άλλον,
σε άλλη περίπτωση δεν θα περιμένω να μαζέψετε 30 πόντους.[/aig]

Ενημερωματικα αρκετοι που γραφουν σε αυτο το ποστ ουδεμια σχεση εχουν με τον κ36 ,αρα το μονο που κανουν ειναι να σπαμμαρουν...αυτο αμα δεν απατώμαι ειναι ποινη...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μπα ειδικα εγω δεν βαραω γυναικες και παιδακια... μονο [aig]edit[/aig]!!!
Για περισσοτερα αν θες να μαθεις μπαμπουμ στειλε π.μ!!!

Φορα τωρα το δαντελοτο σου κοκκινακι κι εσυ!!! :oops:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Καλη συνεχεια στον 36 και στις 2 ομαδες...
Σας εφτιαξα λιγακι ετσι να συνεχισετε να στε στην τσιτα καποιες κουλομαριες που απαντατε...
Τα λεμε καλο καλοκαιρι σε ολους και ολες!!!
Ave!!!


[aig]10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

By aigokairos[/aig]

Με αφορμή την ομαδική συμμετοχή στο τρολλαρισμα του φασιστοειδές promanager και λαμβάνοντας υπόψη την μεγάλη επισκεψιμότητα του φορουμ είμαστε υπο σκέψη να προτείνουμε σε κοινή συνέλευση την μίσθωση πούλμαν για οργάνωση μονοήμερης εκδρομής στην Λούτσα και θαλάσσιο μπάνιο στο σημείο όπου καταλήγει αποχετευτικο δίκτυο για να ξεπλυθουμε απο ότι διαβασαμε απο τον υποφενομενο πιο καθαροι θα νίωσουμε


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

Με αφορμή την ομαδική συμμετοχή στο τρολλαρισμα του φασιστοειδές promanager και λαμβάνοντας υπόψη την μεγάλη επισκεψιμότητα του φορουμ είμαστε υπο σκέψη να προτείνουμε σε κοινή συνέλευση την μίσθωση πούλμαν για οργάνωση μονοήμερης εκδρομής στην Λούτσα και θαλάσσιο μπάνιο στο σημείο όπου καταλήγει αποχετευτικο δίκτυο για να ξεπλυθουμε απο ότι διαβασαμε απο τον υποφενομενο πιο καθαροι θα νίωσουμε


Την Λουτσα να μην την ξαναβαλεις στο στομα σου, την Λουτσα
 

DeletedUser31166

Ειπα να μην ξαναγραψω αλλα δεν μπορωωωωωω...
Πρεπει να στον εχουν σφινωσει κι εσενα αρκετα οι λεγομενοι γι σενα μπατσοι...
Ενας απ αυτους ειμαι που βγαζω σωστα το ψωμι μου...

Οταν θα σου τον σφινωσουν κι οι αλλοδαποι ομως κι εσυ εμας θα καλλεις...οπως ολοι...

Αλλα τι να σου πω ολοκληρο γαιδουρι κι μιλας για φασιστες και ****μαρες...

Οσο αναφορα το ατομο σου κανενας *******ς θα εισαι στα βορεια προαστια που θα σε ταιζει η μαμα κι ο μπαμπας ακομη...

Ξεφτιλα εισαι εσυ που βγαινεις και λες για πρασινα και οτι χτυπανε καποιοι παιδια και γυναικες και μολις ειδες να σου απανταω κατι αλλο το γυρνας στο φασισμο...αυτος εισαι...

Ζητω συγνωμη στους υπολοιπους γι ολα αυτα...αλλα κατι τετοιους τυπους το μονο που μπορω ειναι να τους ξεφτιλιζω και να τους κανω ανθρωπους!!!
Καμπουμ μην απαντησεις κι ας εισαι μαμακιας γιατι τα επομενα θα ναι χειροτερα!!!

Γελαω. Οι στολες σας δε σας προστατευουν πια. Προστατευετε κρατος και αφεντικα που χειριζονται το λαο τους σαν την ποιο φτηνη εργατικη δυναμη. Σκυλε φιλα αυτα τα αφεντικα. Μαμακιας, μπουλης, βορεια προαστια οτι θες δε σου χαλαω χατηρι. Το νου σας. Κανεις δε θα προσλαβει κανεναν να προστατευει εσας. Λες οτι θα με στριμωξουν αλλοδαποι? Μεχρι στιγμης συναδελφοι σου και κρατος μ εχουν στριμωξει και χωρις κανενα λογο. Καμια περιθαλψη, ανεργια, στο ελεος των αφεντικων που προστατευετε. Καλα.. θα ερθει η ωρα σας. Ο κοσμος ολο και ποιο φτωχος γινεται. Θα σας ανεχτει νομίζεις? Συνεχιζε να δερνεις αλοδαπους και μπουληδες. Ως εκει φτανεις. α σορυ. φτανεις μεχρι και τον 42 συγνωμη. αντε γλυψε κανα ανωτερο μπας και παρεις αδεια το καλοκαιρι τωρα γιατι σε βλεπω στο σχιστο να φιλας το στρατοπεδο της ντροπης σας. Ξεφτιλα που λες οτι βγαζεις και τιμια το ψωμι σου. Αν ειναι ετσι η ελληνικη τιμιοτητα ρε χιλιες φορες να με ρομα ανεργος και να σου καιω την ιδιοκτησια. αιγοκαιρε φερε και την τριτη δεκαρα τωρα να ησυχασω.


[aig]7 μέρες εκτός,
Ακραίο περιεχόμενο, μετά από παιδοποίηση.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Την Λουτσα να μην την ξαναβαλεις στο στομα σου, την Λουτσα

Βασικα δεν εχει ιδεα απ την Λουτσα...οχι οτι θα χει ιδεα απ την ΑΛΛΗ...χαχαχαχαχααχαχαχα:oops:

Καλο Καλοκαιρι.-


[aig]7 μέρες εκτός,
Ακραίο περιεχόμενο, μετά από παιδοποίηση.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33112

acequad...παλικαρι στον 37 οταν ξεκινησε μολις ειχαμε τελειωσει τον 31...μονο 5 ατομα ειχαν στο προφιλ τους αυτο που γραφεις και ειπαμε περιπου 1 χρονο αποχη...μπηκαμε για τα γνωστα που κανουν ολοι στο ανταλακτηριο...

βεβαια καποιοι εχουμε μεινει εκει ομως δεν καιγομαστε...
δεν χρειαζεται να ανακοινωσω κατι για το σεπτεβρη αυτο που θελω ειναι να μπουν απ τις καλυτερες ομαδες να χει νοημα το παιχνιδι μας...

ψαξε καλυτερα κι εσυ στατς μην πετας βοβμες...παρ ολα αυτα αποψη σου να λες και να σκεφτεσαι οπως θες...


-
sotiris bull- grego93-THEOGONS-markoss93-* n00bing p0wεr-ΛΕΦΤΗΣ- Bumbolicious-sebastian-CAESAR-μπαρσακι-EAGLE58- STAR OF VERGINA- aekgis-tasos-veria-steleos-Killbill18-θανος7-ZOISSS-promanager-xatziskifinas-jimythebest-ΛΟΛΟΜΠΑ-2pac-thug-4life- bokolis g 7-yocto λεγοτανε η γιοκο τσοκο???

και εδω εχουμε τα 5 ατομα που κλεισανε κ31 και μπηκανε κ37...με μια ματια οσους θυμαμε γιατι αν κατσω και ψαξω αναλυτικα θα βρω κι αλλους...καπου το εχασες παλικαρε...μαλλον ηθελες να πεις οτι μονο 5 μεινατε...αλλοι πηγανε πυξιδα κι αλλους τους πυξιδιασατε μονοι σας για να μεγαλωσετε τους λογαριασμους σας!!!


ποιος θα ξεχασει αυτον τον τεραστιο παιχτη grego93 που το επαιζε τεραστιος με τα απιστευτα νουκ που εφτιαχνε 1500 τσεκουρια 850 ελαφρυ και 70 κριαρια??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Γελαω. Οι στολες σας δε σας προστατευουν πια. Προστατευετε κρατος και αφεντικα που χειριζονται το λαο τους σαν την ποιο φτηνη εργατικη δυναμη. Σκυλε φιλα αυτα τα αφεντικα. Μαμακιας, μπουλης, βορεια προαστια οτι θες δε σου χαλαω χατηρι. Το νου σας. Κανεις δε θα προσλαβει κανεναν να προστατευει εσας. Λες οτι θα με στριμωξουν αλλοδαποι? Μεχρι στιγμης συναδελφοι σου και κρατος μ εχουν στριμωξει και χωρις κανενα λογο. Καμια περιθαλψη, ανεργια, στο ελεος των αφεντικων που προστατευετε. Καλα.. θα ερθει η ωρα σας. Ο κοσμος ολο και ποιο φτωχος γινεται. Θα σας ανεχτει νομίζεις? Συνεχιζε να δερνεις αλοδαπους και μπουληδες. Ως εκει φτανεις. α σορυ. φτανεις μεχρι και τον 42 συγνωμη. αντε γλυψε κανα ανωτερο μπας και παρεις αδεια το καλοκαιρι τωρα γιατι σε βλεπω στο σχιστο να φιλας το στρατοπεδο της ντροπης σας. Ξεφτιλα που λες οτι βγαζεις και τιμια το ψωμι σου. Αν ειναι ετσι η ελληνικη τιμιοτητα ρε χιλιες φορες να με ρομα ανεργος και να σου καιω την ιδιοκτησια. αιγοκαιρε φερε και την τριτη δεκαρα τωρα να ησυχασω.

καλα εσυ παιζει να εισαι ο μεγαλυτερος ταραμας του εξτερναλ...


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31400

Γελαω. Οι στολες σας δε σας προστατευουν πια. Προστατευετε κρατος και αφεντικα που χειριζονται το λαο τους σαν την ποιο φτηνη εργατικη δυναμη. Σκυλε φιλα αυτα τα αφεντικα. Μαμακιας, μπουλης, βορεια προαστια οτι θες δε σου χαλαω χατηρι. Το νου σας. Κανεις δε θα προσλαβει κανεναν να προστατευει εσας. Λες οτι θα με στριμωξουν αλλοδαποι? Μεχρι στιγμης συναδελφοι σου και κρατος μ εχουν στριμωξει και χωρις κανενα λογο. Καμια περιθαλψη, ανεργια, στο ελεος των αφεντικων που προστατευετε. Καλα.. θα ερθει η ωρα σας. Ο κοσμος ολο και ποιο φτωχος γινεται. Θα σας ανεχτει νομίζεις? Συνεχιζε να δερνεις αλοδαπους και μπουληδες. Ως εκει φτανεις. α σορυ. φτανεις μεχρι και τον 42 συγνωμη. αντε γλυψε κανα ανωτερο μπας και παρεις αδεια το καλοκαιρι τωρα γιατι σε βλεπω στο σχιστο να φιλας το στρατοπεδο της ντροπης σας. Ξεφτιλα που λες οτι βγαζεις και τιμια το ψωμι σου. Αν ειναι ετσι η ελληνικη τιμιοτητα ρε χιλιες φορες να με ρομα ανεργος και να σου καιω την ιδιοκτησια. αιγοκαιρε φερε και την τριτη δεκαρα τωρα να ησυχασω.

για άλλη μια φορά φαίνεται η κομπλεξικότητα που κρύβει ο Ελληνηράς μέσα του.Δεν είναι τίμιο να είσαι αστυνομικός?Αυτός φταίει που ακούει στις εντολές των εργοδοτών του?Ξέρεις κανέναν εδώ μέσα ή στην προσωπική σου ζωή να φέρνει αντίρρηση στις εντολές του εργοδότη είτε είναι σε δημόσιο είτε σε ιδιωτικό τομέα?Γνωρίζεις τις έννοιες σύμβαση εργασίας και διευθυντικό δικαίωμα?Μην τα ισοπεδώνεις όλα!!!Να ήσουν ''άξιος'' να γινόσουν και εσύ.αλλά να φανταστώ είσαι από αυτούς που λένε ''καλύτερα άνεργος παρά να γίνω αστυνομικός''.Μήνας βγει μήνας μπει τον μισθό θα τον τσεπώσεις και άσε τις αερολογίες και τις φαφατολογίες.Σου φταίει το κράτος και τα ''αφεντικά'' όταν εσύ ο ''ιδιος'' λεηλατείς εδώ και χρόνια το Δημόσιο αλλά και τον τραπεζικό σου τομέα.Δεν είδα κανέναν να παραπονιέται όταν έπερνε δάνεια για να πάει στα νησάκια του.Και εξακολουθείς να ψηφίζεις αυτούς που εσύ αποκαλείς αφεντικά (μπορεί εσύ ο ίδιος να μην το κάνεις που αυτο θα σημαινει οτι δεν εχεις αναπτυξεις ακομα καλα μέσα σου την έννοια του δικαιώματος του εκλέγειν και του εκλέγεσθαι).Όπως και να έχει είναι ντροπή (πέρα από τα όρια του παιχνιδιού) να κατακρίνεις την ζωή ενός ανθρώπου που κάνει την δουλειά του για να ζήσει.Εαν την κάνει σωστά ή όχι δεν έχεις το δικαίωμα αλλα και την ικανοτητα να το κρίνεις. όσο για τα ρατσιστικά ουδέν σχόλιο. το μέλλον είναι κοντά!!!


[aig]10 Πόντοι για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή