DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34265

Πανω στην παραφροσυνη σου ξεχασες να αναφερεις οτι ολη η DND βαρεσε εναν παικτη με 200 νουκ για να παρει τελικα 1 χωριο...
Το να λετε τα πραγματα οπως σας συμφαιρει να περασουν στους αλλους δεν σας τιμα!
Οταν θα κατακρινεται κατι,καντε και εναν απολογισμο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16877

Εδω σου λεει οτι ρίξατε 2.000 χωρια και επιστρέφουν κατι λίγα λευκα πίσω και συ λες κατι απλα για να πεις .
Κάνατε πλανο μετα απο δυο εβδομάδες ρίξατε οτι είχατε και το αποτέλεσμα ήταν 0 ( το χωριο που χάσαμε το μαζέψαμε πίσω ).
 

DeletedUser

H μονη ελπιδα για την dc ειναι να αναλαβει την αμυνα ο dalrkling και η doom αλλα δυσχτειχως για αυτους παιζουμε απο την αλλη πλευρα.Ο αχρηστος βουβουζελας οπως ηταν αναμενομενο τα παρατησε ενω αρχισε να χανει χωρια.
Θα πληρωσεται την φουστια που παιξατε στην dOom,κανεις δεν ξεχασε τον βρωμικο τροπο που φαγατε την doom με την προδοσια του κροκαλα και του κυνθου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Πανω στην παραφροσυνη σου ξεχασες να αναφερεις οτι ολη η DND βαρεσε εναν παικτη με 200 νουκ για να παρει τελικα 1 χωριο...
Το να λετε τα πραγματα οπως σας συμφαιρει να περασουν στους αλλους δεν σας τιμα!
Οταν θα κατακρινεται κατι,καντε και εναν απολογισμο!

Μάλλον εσυ δεν κατάλαβες τι εγινε χθες με τις νουκ που έφαγες... Το οτι σου πήραν και χωριο ηταν το εξτρα της υπόθεσης... 200 νουκ δε νομιζω να έφαγες 3 παίκτες σε χτύπησαν με λίγες νουκ και παλι μαντάρα τα κανατε. Το χειρότερο πλανο της DC μεχρι στιγμής
 

DeletedUser

Πανω στην παραφροσυνη σου ξεχασες να αναφερεις οτι ολη η DND βαρεσε εναν παικτη με 200 νουκ για να παρει τελικα 1 χωριο...
Το να λετε τα πραγματα οπως σας συμφαιρει να περασουν στους αλλους δεν σας τιμα!
Οταν θα κατακρινεται κατι,καντε και εναν απολογισμο!

Ολο το κειμενο σου ειναι ψευδες και το ξερεις...ουτε 200 νουκ επεσαν, ουτε πλανο εγινε ποτε προς πλευρας της δνδ και πεσανε 4,5 τρενα και βγαινεις εδω και λες οτι λεμε οτι μας συμφέρει. Μαλλον εσυ κανεις προπαγάνδα, γιατι δεν σε συμφερει που βγηκες και χαμενος απο το πλανο της φυλης σου.

Υ.Γ. Τα τελευταία λογια σου "Οταν θα κατακρινεται κατι,καντε και εναν απολογισμο", σου ταιριάζουν απολυτα,βεβαια να κρινεις ρεαλιστικα και οχι ουτοπικα.
 

DeletedUser34265

μιλατε για 2000 επιθετικα πανω σας,ενω αμφιβαλω αν εχουμε τοσα συνολικα,ο πραγματικος αριθμος ειναι 850-900
Οσο για αυτο σε εμενα,καλα λεω 200,ολο το ριμ σας επεσε πανω μου...
4,5 τρενα το 5ωρο
 

DeletedUser

Μετρησε καλα, γτ εχασες τη μπαλα με 30 νουκ που δεχθηκες...
 

DeletedUser31166

μιλατε για 2000 επιθετικα πανω σας,ενω αμφιβαλω αν εχουμε τοσα συνολικα,ο πραγματικος αριθμος ειναι 850-900
Οσο για αυτο σε εμενα,καλα λεω 200,ολο το ριμ σας επεσε πανω μου...
4,5 τρενα το 5ωρο

εχετε 6000 χωρια και μετα απο 2 βδομαδες μαζεψατε λιγοτερα απο 1000 επιθετικα? δλδ παιζετε αναλογια 5 προς 1? χμμμ δυσκολακι το κοβω.
 

DeletedUser33711

371.735 αυτό έιναι το ρεκόρ αμυνόμενου σου το ημερας που το πέτυχες χθες. Τι σημαίνει αυτο οτι έσπασαν περιπου 37 νουκ πανω σου τωρα άλλες 30 να φύγανε μαξ και να πηγανε βόλτα...

:hmmm:
 

DeletedUser22409

Πανω στην παραφροσυνη σου ξεχασες να αναφερεις οτι ολη η DND βαρεσε εναν παικτη με 200 νουκ για να παρει τελικα 1 χωριο...
Το να λετε τα πραγματα οπως σας συμφαιρει να περασουν στους αλλους δεν σας τιμα!
Οταν θα κατακρινεται κατι,καντε και εναν απολογισμο!

200? καλα που τα ειδες? Μπας και απο το ζορι σου τα βλεπες 3πλα?

5 παιχτες εριξαν αναμεσα στις φεικς ξεμπαρκα επιθετικα γι αυτο και δεν ηταν ολα την ιδια μερα και ωρα και αυτο για να σας απασχολησουμε ωστε να μπορεσουμε να οραγνωθουμε στην αντιμετωπηση του πλανου σας.

:doh::oops:
 

DeletedUser16877

Μην το βαράτε το παιδί . Ένας μόνος του έμεινε να το παλεύει .
Αδερφέ μην μας αρχίζεις νέα βουβουζελιάδα πάνω που τον ξεφορτωθήκαμε και εμείς και κυρίως εσείς .

Βγάλατε ένα πλάνο και εκ της ποσότητας και του αποτελέσματος ήταν το πιο αποτυχημένο απο την αρχή του 36 .
Τα επιθετικά σας ήταν όλα γεμάτα αφού δυο βδομάδες τα φτιάχνατε και έχετε χάσει πάνω απο το 70% αυτών που στείλατε , είτε 1.000 είτε 2.000 , το νούμερο είναι κάπου στην μέση . Αυτό σας πάει πίσω άλλες δύο βδομάδες . Καλό κουράγιο λοιπόν .

Η μεγάλη διαφορά μας στον τρόπο λειτουργίας των δύο φυλών είναι οτι εσείς προδοθήκατε από τις 70 & 80 ώρες που είχατε στείλει αριστοκράτες και απο την μηδενική σας συμμετοχή σε φεικ επιθέσεις ( ειδικά των 4 - 5 μεγάλων λογαριασμών σας ) . Όταν έρχονται 50 επιθέσεις απο παίχτη που έχει 300 χώρια και καμία άλλη ξέρεις οτι όλες είναι κανονικές . Παίσατε λοιπόν πάνω σε στάκα χωριά και γέλασε και το παρδαλό κατσίκι ( 16 νουκ σε χωριό χωρίς να παίσει καν τοίχος - αφού στα δίπλα δεν ερχόταν ούτε δόρυ φεικ ) . Αντίθετα εσύ έφαγες καμιά 30 νουκ , αν ήταν και τόσες , και απο αυτές οι 15 επιστρέφουν , και απο αυτές που έσπασαν καθάρισαν χωριά σου πλην 2 , πόσο θα τα κρατάς με snipe ? Φυσικό δεν είναι μέσα σε 2-3 μέρες να ξαναφάς τις ίδιες νουκ και να μένεις μόνιμα απασχολημένος παίζοντας άμυνα ?


Μια τελευταία παρατήρηση : Το χωριό που μας πήρατε και ανταλλάζαμε όλη νύχτα στο πλάνο σας ήταν στην κατοχή σας την πρώτη φορά 6 ώρες και την δεύτερη 3 ώρα . Ειδικά την πρώτη φορά το πήρατε στις 19:30 και το πήραμε πίσω στις 2.12 το πρωί .

Στις 2.15 το πρωί ήταν άδειο και δεν ερχόταν καμία βοήθεια απο την φυλή σου . Το μάζεψατε στις 3.30 πάλι , είχε μέσα ήδη 10.000 δόρια και έρχονταν 18 βοήθειες απο 9 παίχτες της DND .
Το ξαναχάσατε στις 7:15 ( πάλι άδειο πάλι καμιά εισερχόμενη βοήθεια από την φυλή σου ) Στις 10.15 που κάνατε τελευταία προσπάθεια να το πάρετε βρήκατε μέσα 30.000 στρατό και φυσικά εκεί τελείωσε και το όλο θέμα .

Βγάλε μόνος σου συμπεράσματα !
 

DeletedUser

το ειδαμε και αυτο..θα μιλησει ο doom.gr για τον sub-zero :doh:
ζητημα να εχω δει 10 φεικ δικες σου

για πες μας ντουμ πως ειναι να σε κουβαλανε?
 

DeletedUser33570

Καλημερα σε όλους!

που ειναι ο Δημητρακης ρε παιδια...?

τελειωσαν τα εσωτερικα και πηγε να παιξει μαπες...

" να μου ζησεις λιονταρι Δημητρακη... ουτε ανασα δεν προλαβες να παρεις..."

Πάντως ανεξαρτητα απο το τι πιστευω για τον συγκεριμενο παιχτη,
θεωρω την κινηση θετική,
αλλά πρεπει να δειξετε και κατι όσοι παραμενουν, διοτι ετσι οπως το πατε...
Θα σας κανει καζουρα ακόμα και ο... Δημητρακης....:cop:
 

DeletedUser16877

Σε εσένα δεν βάζω γιατί σε φοβάμαι .
Μια χαρά είναι να σε κουβαλάνε , τι να κάνουμε κάποιες διοικήσεις τα καταφέρνουν να κάνουν και τους άχρηστους χρήσιμους , κάποιες άλλες πάλι ακριβώς το αντίθετο .

Σου έβαλα 11 φεικ , είμαστε οκ τώρα ? Να μιλάω ?
 

DeletedUser21068

Να ξέρετε μου λείπει όλο αυτο αν έχω ένα 10λεπτο ελευθερο μπαίνω να δω τι γίνετε εξωτερικό.
Ερωτευμενος παραμένει ο Ταράχη με εμένα ακομα αναφέρει το όνομα μου ! ( Πλακίτσα )
Δώστε πόνο αλάνια και όλα στο όρια του παιχνιδιου ! !


Αγάπη μόνο :

XRONOLOGIO copy.jpg
 

DeletedUser28662

Καλως την πυξιδουλα μου .
Τελος της καλοκαιρινης σεζον σε ξαναπαιζω για να ξαναχασεις

Παρ'το αλλιώς γλυκιά μου γιατί θα βρείς... 2 ή 3 τρένα τόλμησες να στείλεις όλα κι όλα αφού πρώτα είδες ότι ο λογαριασμός έδινε χωριά εσωτερικά και σε αυτά έφαγες κόκκινες, όχι από τον Τίγρη αλλά από εμένα και με πολύ αγάπη.
Αν ήσουν εσύ στη θέση μου στον Κ29 καλή μου όχι 1 μήνα θα άντεχες να τρώς ξύλο αλλά ούτε το πρώτο 2ωρο.
Τώρα αν περιφανεύεσαι που πήρες κανένα σε βάρβαρο τα συγχαρητήρια μου όσο πάς και ανεβαίνεις level.
Τεσπα περσινά ξινά σταφύλια... Bye!
 

DeletedUser31309

Καλημερα σε όλους!

που ειναι ο Δημητρακης ρε παιδια...?

τελειωσαν τα εσωτερικα και πηγε να παιξει μαπες...

" να μου ζησεις λιονταρι Δημητρακη... ουτε ανασα δεν προλαβες να παρεις..."

Πάντως ανεξαρτητα απο το τι πιστευω για τον συγκεριμενο παιχτη,
θεωρω την κινηση θετική,
αλλά πρεπει να δειξετε και κατι όσοι παραμενουν, διοτι ετσι οπως το πατε...
Θα σας κανει καζουρα ακόμα και ο... Δημητρακης....:cop:


ελααααααααααααα...καλα μιλαμε σοκ ρε ΔΗΜΟ..........κατα τυχη επεσα στον κ36 και ειδα την πρωτη 25αδα απ τυχαιο ατομο στο σκαηπ που την εκανε διαβιβαση και βλεπω ταραχη, πιγκι μεσα και αλλους απ τον κ31 και παλαβωνω...χαχαχαχ ειπες μηπως γυρισει η τυχη εδω και νικησεις ε??? πονηρουληηηη!!!
τι εγινε και εδω κραζεις τα παιδια? δεν πιστευω να δημιουργεις κι εδω θεματα με τα λεγομενα σου???
πωπω ξερεις τι θελω τωρα ετσι...να βιωσεις ενα ωραιο πλανο μου σαν τον παλιο καλο καιρο...χαχαχαχαχα αλλα πλησιαζουν διακοπες αρχες ιουλιου την κανω οποτε δεν θα ψαξω καν να μπω λιγακι να δω πως πανε τα πραγματα...

οσο αναφορα γενικα και απ τις 2 πλευρες βλεπω γνωστο κοσμο...εννοω φιλαρακια...ας νικησει ο καλυτερος ευχομαι σε ολους...

και Δημο σε παρακαλω...νικα ή αν χασεις μην βγεις να πεις ψωμι κι αλατι κι εδω για οσα θα τους εχεις κατεβασει!!!:p
 

DeletedUser31166

Ησυχη εβδομαδα.

Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~, -DC-

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 7
Πλευρά 2: 25
Διαφορά: 18

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 57,229
Πλευρά 2: 221,666
Διαφορά: 164,437

chart
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Παρ'το αλλιώς γλυκιά μου γιατί θα βρείς... 2 ή 3 τρένα τόλμησες να στείλεις όλα κι όλα αφού πρώτα είδες ότι ο λογαριασμός έδινε χωριά εσωτερικά και σε αυτά έφαγες κόκκινες, όχι από τον Τίγρη αλλά από εμένα και με πολύ αγάπη.
Αν ήσουν εσύ στη θέση μου στον Κ29 καλή μου όχι 1 μήνα θα άντεχες να τρώς ξύλο αλλά ούτε το πρώτο 2ωρο.
Τώρα αν περιφανεύεσαι που πήρες κανένα σε βάρβαρο τα συγχαρητήρια μου όσο πάς και ανεβαίνεις level.
Τεσπα περσινά ξινά σταφύλια... Bye!

Θα χασω ενα λεπτο απο την ζωη μου για να απαντησω ,θεωρησε το τιμη .

Φροντισα να μην ειμαι στην θεση σου ,γλυκια μου,πρεπει να ξερεις φυλετικες για να το κανεις . Κοκκινες?Hello ειχα παρει λογαριασμο διπλα σας επιτηρηση και χανατε το ενα χωριο μετα το αλλο ,επισης η επιλογη να χτυπηθητε εσεις ,παρολο που το παιζατε παικταραδες ηταν δικη μου ιδεα, γιατι σας ειχα αδυναμια και δικαιωθηκα, φυσικα τα παρατησατε συντομα και ακολουθησαν και οι αλλοι.
 

DeletedUser21068

Πώ πώ είναι χειρότερη απο εμένα η Θεία Άτζυ , τράβα πάγαινε κοριτσάρα μου , δέν παίζεις σε αυτό τον κόσμο μην μας πρίζεις τα καρπούζια με τον ναρκισισμό σου , είσαι η καλύτερη μακράν ή καλυτερότερη πάγαινε τώρα και να ξέρεις είσαι ο λόγος που δεν βοηθησα τον Δημήτρη στον κ37. Κουράζεις σε κάθε κόσμο στο εξωτερικό να λές για το εγώ σου , δυσκολα παιδικά χρόνια καταλαβαινω προλαβες και κατοχή , δικτακτορία κλπ , σε καταλαβαίνουμε οκ αλλά πάγαινε τώρα αλήθεια..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή