DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

ασχετοι ολοι


[aig]10 Πόντοι για Spamming


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16877

"Ηττημένος δεν είναι
αυτός που χάνει,
αλλα αυτός που παραιτείται"
 

DeletedUser26663

Αποδείξατε στην DC ότι είστε λίγο μέτριοι που λέει και ο Ντα Βιντσι.. Που είναι αυτή η ψυχή
έλεγε έλεγε έλεγε και τώρα άφαντος..
Τα καμώματα του 30 και εδώ;;
 

DeletedUser22409

Χθεσινο πλανο της DnD 25/5

:oops: :rip::rip::rip::rip:
Πλευρά 1:
Φυλές: DnD, DnD+
Πλευρά 2:
Φυλές: ~DC~, -DC-

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 80
Πλευρά 2: 30
Διαφορά: 50

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 675,978
Πλευρά 2: 246,711
Διαφορά: 429,267

chart


Τα λογια ειναι Περιττααααααααααα!!
https://www.youtube.com/watch?v=NjwaSh5jDCM

Τι εγινε παιδια?
Βουλιαζει το καραβι η ειναι ιδεα μου?

:hmmm:

Μη στεναχωριεστε Βρε αμυνες Υπαρχουν!!

http://prnt.sc/b8l9v5

:grrr: :grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18131

Όλο το λούκι το τραβάνε 3-4 λογαριασμοί από τη D-C.Οι άλλοι πού είναι οέο; Έχουν φύγει για μπανάκια; Γιατί τους παιδεύετε έτσι ρε παιδιά..
Άμα τα παρατήσουν και αυτοί τί θα γίνει δλδ;
 

DeletedUser16877

Μαγκιά τους αυτοί που παίζουν απο DC. Κάποιοι λογάδες εδω μέσα που είναι οεο ..... Πάλι μαγαζιά ρε παιδιά πάλι επιχειρήσεις ???
Μήπως τέλειωσε το κόκκινο μελάνι ? Γράψε με άλλο χρώμα αδερφέ !

Απο την στιγμή που η DND έσπασε την ήπειρο χαμηλά στο ριμ είναι δύσκολο να παιχτεί σωστή άμυνα χωρίς να αποδυναμωθεί κάποιο άλλο μέτωπο . Παίζοντας με κοψίματα χάνουν αρκετό αμυντικό στρατό ενώ τα επιθετικά επιστρέφουν έτοιμα και ξαναφεύγουν .

Ο κόσμος δείχνει να ξαναέρχεται προς DND .Οι προ ( χαχαχα ) προφανώς την έκαναν .

Το λυπηρό για την DND είναι οτι δεν θα ξέρει ποιους κέρδισε τελικά όταν θα τελειώσει ο κόσμος . Και φυσικά κανένας δεν θα χει χάσει απο τους ηττημένους !
 

DeletedUser26663

Τον βουβουζέλα και την μισή ΣΟΛ;;
Δεν ξέρω τι γίνεται στους DC μάλλον δεν μπορούν να ανταπελξέθουν τους άσχετους ΔΝΔ που λέει και ο φίλος χαχαχα
Βουβουζέλα γράψε κάτι σε παρακαλώ δικαιολογήσου κάτι... Ξέρω δεν μιλάς στο φόρουμ δεν μας δίνεις σημασία
δεν χάνεις χωριά ξέρω.. Αλλά χάνει όλη η φυλή τι γίνεται;;;
1 μήνα βγάλτε ακόμα να πάμε για μπανάκι όλοι παρέα ρε!!
Χαιρετισμούς από την άλλη πλευρά χαχα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποιοι DND? Πηραν λογαριασμους αλλα ατομα .Σιγα μην επαιζαν οι θειτσες πολεμο.Σοβαρευτητε λιγο εδω μεσα γιατι θα ξυπνησω κανενα πρωι στραβα και θα σας χτυπανε απο μεσα και θα κλαιτε ντιεντακια για καμια δεκαρια κοσμους παλι.
 

DeletedUser15970

Ποιοι DND? Πηραν λογαριασμους αλλα ατομα .Σιγα μην επαιζαν οι θειτσες πολεμο.Σοβαρευτητε λιγο εδω μεσα γιατι θα ξυπνησω κανενα πρωι στραβα και θα σας χτυπανε απο μεσα και θα κλαιτε ντιεντακια για καμια δεκαρια κοσμους παλι.

Εσυ φροντισε να πιεις κανα καφε οταν ξυπνησεις, γτ σε βλεπω ακομα να ονειρευεσαι. Εισαι ΤΕΟλατρης και το ξερεις, απλα εφαγες ακυρο :rolf:
 

DeletedUser21068

Κάτι σάν επίλογος..

Όλα όμορφα και όλα ωραία αυτα που λέτε , για εμένα αδιάφορα.

Όσο ήμουν σε αυτο το τιμόνι που λεγετε DC έδωσα το 100% σαν Δημήτρης , προσπάθησα για το καλυτερο δυνατον να συντονήσω μια φυλη και να φτιάξω έναν σωστο κορμό.

Πράγματα που ηξερα ποτε οτι δεν θα εκτιμηθουν , πραγματα που ηξερα καλα οτι δεν θα ακουσω ποτε ευχαριστώ.
Πρίν κάποιο καιρό λοιπόν και χωρις να είμαι ενημερομένος απο τα χ.ψ. μέλη αποφάσησαν να εντάξουν ένα ξένο δυναμικό για να κάνουνε πιο ενεργους και παραλληλα ξεκουραστους λογαριασμούς.

Όταν λοιπόν απο μόνος μου έμαθα οτι μπήκαν νέα μέλη είπα την αξείς ατάκα "αυτοι κατα 80% είναι η καταστρφή μας ή 20% η πραγματικη βοηθεια που χρειαζόμαστε. Παίκτες με καλα σκιλλς μέν αλλα παράλληλα με μεγάλα στόματα .

Άτομα που απο την πρώτη ευκαιρια που είχαν αλλάζαν κωδικους στους κατωχους τον λογαριασμών οπως π.χ. Τζον Κρίς ,
άτομα τα οποια που με κάτι που άκουσαν εκλεψαν και απειλησαν με ωμη βία τα προνομια της φυλης για να περάσουν το δικό τους.

Απο εκεινη την ημέρα λοιπόν περιπου πρίν 3 εβδομάδες για εμένα τελειωσε αυτος ο κόσμος , διότι εγω σαν Δημήτρης έχω αξιοπρέπεια . αξιοπρέπει και σεβασμό στον εαυτο μου και στον κόπο μου.
Θα μου πείτε τι έκαναν τα υπολοιπα μέλη οταν έγινε αυτο ; του μ*****κες έκαναν μπάς και μείνουν τα άτομα και κλείσουμε κόσμο , ενω κατα την γν΄ωμη μου με αυτη τους την πράξη θα τους έλεγα τα μπογαλάκια τους και σε άλλη παραλιά , προτήμησαν λοιπόν να ρίξουν την αξιοπρεπεια τους σαν ανθρωποι για να κλείσουν ένα κόσμο.

Εκεινη την ημερα λοιπόν αποφάσησα οτι τελειωσε ο κ36 και πάτησα διαγραφή , μετα απο κουβέντες έκατσα να παίξω σαν απλο μέλος καια υτο γιατι δεν αξιζαν την διαγραφη μου 3-4 μέλη απο όλη την φυλή και έτσι έμεινα , εφαγα 1 πλανο . 0 2ο πλανο 0. 3 πλάνο συνεχόμενο εκει οχι δεν πηρα αμυνες εστω να κάνω 2 κολωνές αλλα ουτε κάν μπηκαν σε διαδικασια να κοψουν τρένα απο 17 ωρες μακρυα που κοβόντουσαν ακομα και απο το αλλο ρίμ.

Εεε λοιπον αυτο ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ , δεν μπορω να βλέπω τους κόπους μου τόσο καιρο και το μεράκι που έδωσα σε αυτη την φυλη να καταστρεφοντε κατα αυτο τον τρόπο και να λαμβάνω μηνυματα απο μέλη Δημητρη ανέλαβε εσυ αλλιως χάσαμε , κι όλα αυτα επειδη τα μεγάλα λόγια δεν τα έλεγα εγω στο εξωτερικό φόρουμ αλλα άλλοι που εξφανήστικάν μετα τα τσίρκα τους και αυτοι που κάνανε μόκο όταν κλέψανε τα πρόνομια τωρα ψαχνουν που να επιρήψουν ευθύνες.

Σεβασμός , το να με κράζουν με μηνυματα του τύπου "> εισαι ο μεγαλιτερος ξεφτιλας των φιλετικων"
"> κρεμασες ανανδρα μια ολοκληρη φυλη και μου λες δεν χρειαζεται?" ...
Σέ ενα άτομο στο οποιον αν δεν ηταν αυτος δεν θα υπηρχε αυτη η φυλη και αυτο φάνηκε ολοφάνερα οταν σταμάτησα να οργανώνω αυτη την φυλη. οχι γιατι είμαι παικταράς ουτε γιατι έχω παικτηκές οικανότητες αλλα γιατι έιχα μεράκι και αγαπουσα οτι έκανα.

Ευχαριστώ εν ολογης δεν περιμενα να ακουσώ απο κανέναν , και ουτε το χρειάζομαι στο κάτω κάτω της γραφής για ένα εικονικό παιχνίδι . όμως δεν θα πάψω να σέβομαι τον εαυτο μου και αν σεβομαι την αξιοπρεπεια μου σαν ανθρωπος.

ο Λογος της διαγραφής που υπουλα σταμάτησε σήμερα υπο την απουσιά μου είναι καθαρα για την ανηκανότητα πλέον τον μελών της φυλης που ανηκω να ανατπεξέλθουν σε αυτο το πόλεμο , η τωρινη δοιηκηση δεν μπορεινα στησει την φυλη αμυντικά δεν έκανε καμια αμυντική κινηση στο σημείο της "εισβολης" τα επιθετιά πλάνα ανιπαρκτα , μέλη που δεν ασχοληθηκαν να βοηθήσουν στα εισερχόμενα τρένα περιμένοντας "τα γνωστα" να φτάσουν διπλα τους για να ξυπνησουνε και να κλάψουρήσουνε .

Δεν υπαρχουν πλέον φυλέτικές μάχες ετσι οπως της ξέραμε . τουλάχιστον όχι σε αυτο τον κόσμο .

Όποτε συνοψηζουμε για να μην τα γράφετε απο κάτω τζαμπα γιατι δεν προκειτε να τα διαβάσω ποτέ.
1. ήμουν ένας πρατακιας που δεν προσφερε τιποτα στην φυλη του .
2. ημουν μόνο εσωτερικα νομπλαρίσματα και για τπτ παραπανω απέναντη στα κόκκινα.
3. κρεμμασα τους πάντες εγω.
4. Τωρα που θα χάσει τον πόλεμο η φυλη θα φταίω μόνο εγώ.
5. είμαι σκάρτος.
6. δεν έχω αξιοπρέπεια και σεβασμο στα μέλη αυτης της φυλης.
7. όλες της αμυνες μου της είχα στα δικα μου χωρια και επαιρνα κι αλλαες απο ατ υπολοιπα μέλη.
8. Στα αμυντικά πλάνα τα κράτουσα όλα μέσα στα χωρια μου.
9.Στα επιθετικά πλάνα εριχνα πάντα τα μισα και εβαζα αλλους να βαράνε για εμένα.
10. μπλα μπλα..
11. μπλα .. μπλα μπλα..μπλα .... μπλα μπλα..

Καλή συνέχεια σε όλους σας , ευχαριστώ για της καλές στιγμές που μου προσφέρατε ακι απο της δύο μερίες.
Όλα ήταν στα όρια του παιχνιδιου και τίποτα παραπάνω. σας εύχομαι οτι καλυτερο στις ζωές σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15970

Εγω δν εχω κατι να γραψω σε αυτο παρα μονο κριμα, που τελειωνει τοσο αδοξα αυτος ο κοσμος. Κριμα γιατι ειναι και ο τελευταιος μου και ηθελα περισσοτερο suspense, αλλα αν μη τι αλλο ενα ακομα εικονικο παιχνιδι ειναι π δυστυχως μας εφαγε χρονο και χρημα και το οποιο δυστυχως και παλι μας εβγαλε και τν χειροτερο μας εαυτο λογο διαφορων περιστασεων.

Για να μην πολυλογω,

Καλη Συνεχεια Δημητρη στη ζωη σου την αληθινη και αστους να λενε. Αν δν υπηρχαν "βουβουζελες" δν θα υπηρχαν φυλετικες. Αυτο ολοι το γνωριζουν αλλα κανεις δεν το παραδεχεται.
 

DeletedUser16877

Μπήκαν κάποιοι έκλεψαν τα κακόμοιρα τα παιδιά και τα ξενέρωσαν .
Παραδεχτείτε κάποιοι μια φορά την ήττα σας με σοβαρό τρόπο και αφήστε τον Ερμή που είναι ανάδρομος .

Ο Βουβουζέλας είναι το ίδιο άτομο που πολλάκις λεκτικά και επι προσωπικού ξεφτίλιζε το Τέρας και διάφορους άλλους . Το τέρας έπεσε σηκώθηκε και είναι ακόμα εδώ. Στα δύσκολα δεν τα παράτησε .

Ο βουβουζέλας ούρλιαζε και εκθείαζε τις νέες μεταγραφές του στο πρώτο πετυχημένο πλάνο και μας έλεγε οτι βρήκαμε τον μάστορά μας , οτι τώρα αρχίζει ο πόλεμος , οτι τώρα μετράνε τα στατς .



Τελικά σε αυτήν την φυλή υπάρχει αρχηγός , ηγεσία και όνομα ? Γιατί σας βλέπω σε κάνα μήνα να αλλάζεται όνομα πάλι .
 

DeletedUser20424

Δημητρη να λες ποιος σε αποκαλεσε μεγαλητερο ξεφτιλα των φυλετικων μαχων.
Εγω το εκανα και και ξερεις γιατι? γτ οντος εισαι και αν ειχες λιγη τσιπα πανο σου δεν θα γραφες τις ******ες που γραφεις εδω περα
 

DeletedUser

Δημητρη κανεις δεν αμφιβαλει για το γεγονος οτι πηρες την φυλη στις πλατες σε περιοδο διοικητικης κρισης και πως καηκες και θυσιασες χρονο περισσοτερο απο οτι οι αλλοι
αλλα
αυτο που αποκαλεις εσυ

Θα μου πείτε τι έκαναν τα υπολοιπα μέλη οταν έγινε αυτο ; του μ*****κες έκαναν μπάς και μείνουν τα άτομα και κλείσουμε κόσμο , ενω κατα την γν΄ωμη μου με αυτη τους την πράξη θα τους έλεγα τα μπογαλάκια τους και σε άλλη παραλιά , προτήμησαν λοιπόν να ρίξουν την αξιοπρεπεια τους σαν ανθρωποι για να κλείσουν ένα κόσμο.

εγω το αποκαλω υπομονη για να μην παει τοσος κοπος στο ντουκου
******* ηταν ναι μαζι σου αλλα κανεις δεν εκανε τον μ@λακα

τωρα στη διαγραφη..δε θα τη χαρακτηρισω γιατι θα ξεφυγουμε πολυ..
απλα γ@μας τον κοπο ολων και αυτων που σε σεβονταν μεχρι τελευταιας στιγμης..

επισης θα πω ενα παραδειγμα..
νομικα η δουλεια που κανει καποιος μεσα σε μια εταιρια δεν ειναι δικια του, ανηκει στην εταιρια και αν για καποιον λογο φυγει η απολυθει δεν μπορει να την παρει μαζι του..γιατι ειναι κλοπη πνευματικων δικαιωματων
μεχρι και εμεις ως φοιτητες οι εργασιες και οι πτυχιακες που κανουμε ανηκουν στην σχολη που ειμαστε

με την ιδια λογικη αν δε σου αρεσει κατι αφηνεις τα χωρια στην φυλη και φευγεις
δεν αφηνεις 5-10 μ@λακες που θελουν ακομα να παιξουν να μαζευουν 400 χωρια
και εχεις και διπλη ευθυνη γιατι μεγαλος μερος αυτων ηταν εσωτερικα..

οσο δικιο και να εχεις με την επιλογη της διαγραφης το χανεις ολο.
αυτα απο εναν μ@λ@κ@ που τρεχει τωρα να μαζεψει τα χωρια σου


Μαρινο δε τελειωσε τιποτα φιλε
εμεις οσο μας επιτρεπει ο χαρτης θα το παλεψουμε
εχουμε ενεργα μελη, εχουμε ορεξη, εχουμε 50-50 χαρτη και εχουμε διοικηση που τρεχει
οσο υπαρχουν αυτα παιζεις.
 

DeletedUser

Δημητρη δεν ξερω αν θα διαβασεις αυτα που θα γραψω εδω,αλλα δεν πειραζει,η προσπαθεια μετραει.

Την πρωτη φορα που ειχες μιλησει για διαγραφη,σε ειχα κραξει,γιατι οι λογοι σου ηταν πραγματικα αστειοι.Αυτη τη φορα τωρα,επειδη ημουν παρων σε ολο το σκηνικο,στην θεση σου το ιδιο θα εκανα.Γι αυτο λοιπον σου ευχομαι καλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις στην πραγματικη ζωη(εκει ειναι ολο το νοημα),και παντα επιτυχιες και χαρες.

Οσο για τον πολεμο του κ36,οπως μου ειπε και ο αναστασης στο σκαιπ,2 πλανα υποθεση ειναι.Ενα επιθετικο απο dc και ενα επιθετικο απο dnd.Make them count!
 

DeletedUser

Δημητρη δεν ξερω αν θα διαβασεις αυτα που θα γραψω εδω,αλλα δεν πειραζει,η προσπαθεια μετραει.

Την πρωτη φορα που ειχες μιλησει για διαγραφη,σε ειχα κραξει,γιατι οι λογοι σου ηταν πραγματικα αστειοι.Αυτη τη φορα τωρα,επειδη ημουν παρων σε ολο το σκηνικο,στην θεση σου το ιδιο θα εκανα.Γι αυτο λοιπον σου ευχομαι καλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις στην πραγματικη ζωη(εκει ειναι ολο το νοημα),και παντα επιτυχιες και χαρες.

Οσο για τον πολεμο του κ36,οπως μου ειπε και ο αναστασης στο σκαιπ,2 πλανα υποθεση ειναι.Ενα επιθετικο απο dc και ενα επιθετικο απο dnd.Make them count!

plot twist!
νομιζα θα κραξεις..

αυτο που παω να εμψυχωσω το υλικο μας και βγαινεις και με δινεις ετσι στεγνα πολυ μου αρεσει..
 

DeletedUser34265

Λοιπον πρωτη φορα αποφασιζω να γραψω εδω και ελπιζω τελευταια!
Ο λογος ειναι ο Μεγας βουβουζελας και ο αστειος αποχαιρετηστηριος λογος του...!εχουμε να κανουμε με εναν παικτη που μπηκε τον Δεκεμβριο στην φυλη με σκοπο να κουβαλησει (αν δεν του αρεσε να μην εμπαινε),πηρε οτι εσωτερικο υπηρχε και ωθηθηκε ο λογαριασμος του οσο δεν παει για να δυναμωσει και να κουβαλησει.
Ο λογαριασμος του μετραει 300 εσωτερικα νομπλαρισματα (μεχρι και μια μερα πριν πατησει διαγραφη επαιρνε εσωτερικα) και 61 βαρβαρα απο τα οποια σχεδον ολα ηταν 10.000 ποντων(μπαναρισμενων παικτων κ.τ.λ.).
Και ξαφνικα αποφασιζει εναν λογαριασμο που η φυλη τον εχτισε για να τον χειριστει αυτος να τον χαρισει στους εχθρους χωρις κανεναν ενδοιασμο!
Ο ιδιος παικτης,με 250 αμυντικα χωρια κλαιει γτ δεν πηρε αμυνες για 2 κολωνες( γελαστε ελευθερα) και δεν του κοψαμε τα τρενα,οταν η μιση 54 ειναι δικια του και δεν προσπαθησε ο ιδιος να κοψει,παρα προτιμησαι να τα παρατησει στους dnd και μετα να βγει να κλαψει γιατι οι ασχετοι και μ@λ@κες συμπαικτες του δεν τον βοηθησαν!
Ο ιδιος ανθρωπος που ελεγε οτι τιμαει τα παντελονια που φοραει,τα παραταει χωρις να πει τιποτα,χωρις να σεβαστει ουτε καν αυτα τα 3-4 ατομα που τον εμπιστευτηκαν,τους πουλαει και χαριζει χωρια δεξια και αριστερα στους εχθρους!
Λοιπον Δημητρη,απλα εισαι ενας ******ιοζης και μισος,που με την πρωτη δυσκολια τα παρατας! Αν για καθε φορα που απειλουσες οτι θα πατησεις διαγραφη εχανες ενα (1) χωριο,θα ειχες παει πυξιδα μονος σου!
Εισαι οτι χειροτερο πετυχα σε αυτους τους 11 μηνες που παιζω,και δυσκολα να σε ξεπερασει καποιος! Ξεφτυλιστικες εσυ και ολη η φυλη μαζι σου!
Θελω να δω με τι μουτρα θα ξαναμπεις σε κοσμο να παιξεις,απλα ξεφτυλας!


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16877

Το teras ήταν προδόταρος και δεν είχε μπέσα γιατί τα χωριά του ήταν της φυλής και αν ήταν άντρας θα έπρεπε να τα δώσει και να φύγει με αξιοπρέπεια .................



Εκ της ΒΟΥΒΟΥΖΕΛΙΑΔΑΣ



Δεν υπάρχει πιο ****τουμπα accound όσον αφορά τα γραμμένα του στο forum . Όσο χιούμορ και αν επιστρατεύσει κάποιος !
 

DeletedUser

Λοιπον πρωτη φορα αποφασιζω να γραψω εδω και ελπιζω τελευταια!
Ο λογος ειναι ο Μεγας βουβουζελας και ο αστειος αποχαιρετηστηριος λογος του...!εχουμε να κανουμε με εναν παικτη που μπηκε τον Δεκεμβριο στην φυλη με σκοπο να κουβαλησει (αν δεν του αρεσε να μην εμπαινε),πηρε οτι εσωτερικο υπηρχε και ωθηθηκε ο λογαριασμος του οσο δεν παει για να δυναμωσει και να κουβαλησει.
Ο λογαριασμος του μετραει 300 εσωτερικα νομπλαρισματα (μεχρι και μια μερα πριν πατησει διαγραφη επαιρνε εσωτερικα) και 61 βαρβαρα απο τα οποια σχεδον ολα ηταν 10.000 ποντων(μπαναρισμενων παικτων κ.τ.λ.).
Και ξαφνικα αποφασιζει εναν λογαριασμο που η φυλη τον εχτισε για να τον χειριστει αυτος να τον χαρισει στους εχθρους χωρις κανεναν ενδοιασμο!
Ο ιδιος παικτης,με 250 αμυντικα χωρια κλαιει γτ δεν πηρε αμυνες για 2 κολωνες( γελαστε ελευθερα) και δεν του κοψαμε τα τρενα,οταν η μιση 54 ειναι δικια του και δεν προσπαθησε ο ιδιος να κοψει,παρα προτιμησαι να τα παρατησει στους dnd και μετα να βγει να κλαψει γιατι οι ασχετοι και μ@λ@κες συμπαικτες του δεν τον βοηθησαν!
Ο ιδιος ανθρωπος που ελεγε οτι τιμαει τα παντελονια που φοραει,τα παραταει χωρις να πει τιποτα,χωρις να σεβαστει ουτε καν αυτα τα 3-4 ατομα που τον εμπιστευτηκαν,τους πουλαει και χαριζει χωρια δεξια και αριστερα στους εχθρους!
Λοιπον Δημητρη,απλα εισαι ενας ******ιοζης και μισος,που με την πρωτη δυσκολια τα παρατας! Αν για καθε φορα που απειλουσες οτι θα πατησεις διαγραφη εχανες ενα (1) χωριο,θα ειχες παει πυξιδα μονος σου!
Εισαι οτι χειροτερο πετυχα σε αυτους τους 11 μηνες που παιζω,και δυσκολα να σε ξεπερασει καποιος! Ξεφτυλιστικες εσυ και ολη η φυλη μαζι σου!
Θελω να δω με τι μουτρα θα ξαναμπεις σε κοσμο να παιξεις,απλα ξεφτυλας!

ΕΣΥ ΜΙΛΑΣ ΣΩΣΤΑ, ΕΙΣΑΙ ΩΡΑΙΟΣ


[aig]10 Πόντοι
1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή