DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

Δεχομαι οτι ενισχυσατε την θεση σας κατα 80-100 χωρια, αποδεκτο πληρως!

Εσεις γιατι ΠΟΤΕ δεν δεχθηκατε οτι ενισχυσαμε την θεση μας κατα μια ηπειρο δεν μπορω να καταλαβω και περιμενε αναγνωριση για 80 χωρια...

Οσο για τον εαν μου απαντας ή οχι ΔΕν εχει να κανει με το τι λεω εγω... αλλά με το πως αισθανεσε εσυ...

Εμενα απαντησεις - δεν απαντησεις,.... οι ερωτησεις ειναι διευκρινιστικού περιοχομενου που αναδικνυουν την αληθεια, δεν απαίτουν απαντηση...σου...

απλά παντα σε τετοιες ερωτησεις απαντουν κατα βαση οσοι θελουν να στρευλώσουν τα πραγματικά γεγονοτα.

Την DnD να την παιξεται εσεις....ναι ρε φιλε θα σκαω στα γελια....:rolf:.... ουτε στα πιο τρελα ονειρά σας... που λενε!

Μάλλον μπερδευεσαι ή έχεις νευρακια με τα χθεσινά .

Ότι λέω είναι στα όρια του παχνιδιου , αλαζονια μηδεν για ένα εικονικο παιχνιδι , είμαι απο τους λίγους που κρατάνε μόνημα ένα επιπεδο.

Χμμμ Σου κλαιγόμουνα ;; Πότε ;; προσεχε γιατι έχω τα μηνυματα , ίσα ίσα σου έλεγα οτι δεν χρειάζοντε η προσωπικές επιθέσεις , οτι μου αρεσει η καζουρα με μέτρο .. ποτε δεν είπα ή σου είπα να το σταματήσεις το μόνο που έλεγα ειναι οτι δεν έχεις μέτρα και σταθμα σε αυτα που γράφεις.

Το ξέρω οτι πονάνε τα 85 χωρία αλλα δεν χρειάζετε τέτοιο παραλογισμός βρε παιδι μου , το εχω ξαναπει και το ξαναλεω ΟΛΑ ειναι στα Όρια του παιχνιδιου και της καζουρας.
 

DeletedUser33570

.....Χμμμ Σου κλαιγόμουνα ;; Πότε ;; προσεχε γιατι έχω τα μηνυματα .....[/FONT][/color]

Ναι κλαιγοσουν και το επαναλαμβανω...! να σταματησω να αναφερω αυτα που εσυ εγραφες...αμα πας 1 μηνα πισω ...

να μην στα θυμησω γελανε ολοι με το επιχειρηματικο σου δαιμόνιο...

Ποιος εστελνε πμ στο παιχνιδι... ειμασταν φιλαρακια και δεν το ηξερα....?

Μου ελεγε ο Γιαννης να μπουμε να τα πουμε σκαϊπ... και οτι εισαι καλο παιδι... απο γαμπρους ειμαστε πληρης... τι να σε κανω...

Μετα ξανα πμ στο game... αστα Δημητρη και εαν εχεις κατι που μπορεις να το βγαλεις εδω και να ΜΗΝ ξεφτιλησθεις... σε προκαλω...(εγω θα το ποσταρω ολο - οποτε παρακαλω οχι τμηματα....ολο ατοφιο...χαχαχαχα)

1 παιχνιδι ειναι και πραγματικα εχουμε και αλλα πιο σημαντικα να ασχοληθουμε - εεε γιαυτο λεω... η τυχη... η συγκυρια σας εδωσε μια ντεμεκ επιτυχια.... σε ενα απο τα ιδια πλανο που ειχε αποτυχει 2 φορες...

Ποσο δυσκολο ειναι να καταναοησουμε απλουστατα πραγματα οταν μας πονανε... εε Δημητρακι...

Αντε μπραβο σου και παλι - ο κοσμος πλεον ειναι δικαιωματικα δικος σας...
μετα απο αυτο... μας εξαφανισατε ολους....χχαχχαχαχαχα

χαχαχχαααα
 

DeletedUser

Βρε ανυπαρκτε προπαγανδιστη,ποια ειναι η ντεμεκ επιτυχια,που σε ενα πλανο σας πηραμε 50+ χωρια παραπανω απο οσα πηρατε στα 2 τελευταια πλανα σας,που τα αποκαλειτε κιολας τρομερες επιτυχες;

Επισης,τα 2 προηγουμενα αποτυχημενα πλανα για εμας σε εκεινη την περιοχη,ειχαν δωσει αθρηστικα περιπου οσα χωρια πηραμε σε αυτο.Με λιγα λογια,σε 3 πλανα εχουμε μαζεψει 160 χωρια σας(περιπου).Εσυ στα 3 τελευταια πλανα σου ποσα εχεις παρει απο dc;(μην αναφερθεις σε πλανα στη νες,υποβιβαζεις και μειωνεις τον εαυτο σου ετσι)
 

DeletedUser33570

εσυ παραπανω δεν ειπες οτι εχουμε παρει μια ηπειρο και μας το αναγνωρισες αυτο!

Οταν περνουμε εμεις χωρια απο παιχτες της πρωην NES δεν μετρανε για σενα...

με αυτη τη λογική σου λοιπον τα χωρια που περνετε ειναι ολα απο παιχτες της πρωην ΝΕΣ...

Αρα στα 3 τελευταια σας πλανα εχετε παρει 0 χωρια....συμφωνα παντα με τη λογική σου...

θα πρεπει να αποφασισεις εαν οι παιχτες της πρωην ΝΕΣ μετρανε και ειτε αφαιρεις τα στατιστικα και απο τις 2 φυλες - ειτε ΔΕΝ τα αφαιρεις απο κανενα...

και εμεις πλεον σταματησαμε να περνουμε χωρια απο παιχτες της πρωην ΝΕΣ!

Αλλά απο το μετωπο - οπως ακριβως το στησατε μετα και τα εσωτερικα που γιγαντωσαν τον Δημητρακι και τον καθε Δημητρακι...

εχεις πλακα παντως....πες μου 1 χωριο που πηρατε στα 3 τελευταια πλανα σας απο παιχτες που δεν ηταν της πρωην ΝΕΣ...?

Τωρα καταλαβες τι εχετε πετυχει....
 

DeletedUser21068

Ναι κλαιγοσουν και το επαναλαμβανω...! να σταματησω να αναφερω αυτα που εσυ εγραφες...αμα πας 1 μηνα πισω ...

να μην στα θυμησω γελανε ολοι με το επιχειρηματικο σου δαιμόνιο...

Ποιος εστελνε πμ στο παιχνιδι... ειμασταν φιλαρακια και δεν το ηξερα....?

Μου ελεγε ο Γιαννης να μπουμε να τα πουμε σκαϊπ... και οτι εισαι καλο παιδι... απο γαμπρους ειμαστε πληρης... τι να σε κανω...

Μετα ξανα πμ στο game... αστα Δημητρη και εαν εχεις κατι που μπορεις να το βγαλεις εδω και να ΜΗΝ ξεφτιλησθεις... σε προκαλω...(εγω θα το ποσταρω ολο - οποτε παρακαλω οχι τμηματα....ολο ατοφιο...χαχαχαχα)

1 παιχνιδι ειναι και πραγματικα εχουμε και αλλα πιο σημαντικα να ασχοληθουμε - εεε γιαυτο λεω... η τυχη... η συγκυρια σας εδωσε μια ντεμεκ επιτυχια.... σε ενα απο τα ιδια πλανο που ειχε αποτυχει 2 φορες...

Ποσο δυσκολο ειναι να καταναοησουμε απλουστατα πραγματα οταν μας πονανε... εε Δημητρακι...

Αντε μπραβο σου και παλι - ο κοσμος πλεον ειναι δικαιωματικα δικος σας...
μετα απο αυτο... μας εξαφανισατε ολους....χχαχχαχαχαχα

χαχαχχαααα


Σε έχει τσούξει τόσο πολύ ρε Δήμο ;

Μετα απο το "οκ" σου και την προσκληση σου βάζω όλοι μας την συνομιλία απο κάτω :

http://prntscr.com/avutbq
http://prntscr.com/avutt6

Για να δείς πόσο ρηχός άνθρωπος είσαι , δεν σε παρακάλεσα πουθένα ρε ψευτη , δεν σου κλάφτηκα πουθενά ρε ψευτη , προπαγανδιστή , σου μιλησα πολύ ομορφα και ωραία και αν σου είπα να μπείς κλήση στο είπα οπως αναφέρω και στα μηνυματα και να μπείς να μιλήσουμε εξω απο το παιχνιδι . Αλλα η αλαζονιά σου και το τουπέ σου σε κάνουν τόσο ρηχό και ανούσιο άνθρωπο , μετα απο αυτό το μήνυμα δεν θα σου ξανα απευθύνω το λόγο γιατι δεν θέλω αλλο να πέφτω σε αυτό το επιπεδο-δάπεδο που έχεις πέσει. έχεις χάσει κάθε εννοιά της πραγματικότητας απο την εικονική.

Καλη συνέχεια Δήμο.


[aig]10 Πόντοι
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Δηλαδη ηρθαμε διπλα σας στην Κ44 σχεδον, που ΔΕΝ ειχαμε καμια επαφη και μπηκαμε μεσα στην Κ54 που ειναι 100% ηπειρό σας!

Πες μου τωρα πια η δικη σας επιτυχια?

160 χωρια θες... απο παιχτες της πρωην ΝΕΣ σε μια περιχοχη που οι παιχτες της DnD δεν ειχαν ουτε δορυ... αυτο μου λες για επιτυχια...

Δωσε ενα λογικο παραδειγμα που να με κανει να καταλάβω γιατι χαιρεσε και θα στο αναγνωρισω!

Εαν βεβαια τα 160 χωρια ειναι ο λογος της χαρας - εε δικα σας ηταν, μικρο το τιμημα εαν συγκρινεις με το ποσα χωρια πηραμε εμεις τον τελευταιο μηνα.... κανα χιλιαρικο κοντα.... εεε ?

και δημιουρησαμε εμεις οι ασχετοι θυλακα μεσα στην παραδοσιακα ηπειρο σας...

εμεις ανυπαρκτοι - αχετοι - ανικανοι - προπαγανδιστες....χαχαχχα
 

DeletedUser

Το περιμενα οτι καπου θα το εχανες το νοημα,σορρυ δεν επρεπε να σε δυσκολεψω τοσο πολυ.
Λοιπον παμε λιγο ξανα και θα στα πω οσο πιο απλα μπορω για να τα καταλαβεις.

Συγχαρητηρια που πηρατε μια ηπειρο,αλλα,η ηπειρος αυτη αποτελουταν απο 3 ρουφιανους που στρατολογησατε,2 παικτες που σας κρατησαν αντισταση,και ολοι οι αλλοι ηταν μπαναρισμενοι και ανενεργοι.Οποτε,ξαναλεω οτι δεν σας τιμαει να λετε και να περηφανευεστε οτι νομπλαρατε μια τετοια ηπειρο.
Για εμας τωρα,μετρανε κανονικοτατα καθως οι παικτες ειχαν αμυνες της φυλης τους μεσα, και η φυλη τους επαιζε της επιτηρησεις τους.
Αρα το συμπερασμα,ναι νομπλαρατε μια ηπειρο,γρηγορα και πανευκολα με τον τροπο που την νομπλαρατε,αλλα απο την στιγμη που ξεκινησαμε το 1ν1 το οποιο τοσο πολυ περιμενατε,σας εχουμε παρει σε 3 πλανα γυρω στα 160 χωρια,ενω εσεις ποσα εχετε παρει;;

Αν δεν το καταλαβες και τωρα,αληθεια παραιτουμαι.
 

DeletedUser33570


Σε έχει τσούξει τόσο πολύ ρε Δήμο ;

Μετα απο το "οκ" σου και την προσκληση σου βάζω όλοι μας την συνομιλία απο κάτω :

http://prntscr.com/avutbq
http://prntscr.com/avutt6

Για να δείς πόσο ρηχός άνθρωπος είσαι , δεν σε παρακάλεσα πουθένα ρε ψευτη , δεν σου κλάφτηκα πουθενά ρε ψευτη , προπαγανδιστή , σου μιλησα πολύ ομορφα και ωραία και αν σου είπα να μπείς κλήση στο είπα οπως αναφέρω και στα μηνυματα και να μπείς να μιλήσουμε εξω απο το παιχνιδι . Αλλα η αλαζονιά σου και το τουπέ σου σε κάνουν τόσο ρηχό και ανούσιο άνθρωπο , μετα απο αυτό το μήνυμα δεν θα σου ξανα απευθύνω το λόγο γιατι δεν θέλω αλλο να πέφτω σε αυτό το επιπεδο-δάπεδο που έχεις πέσει. έχεις χάσει κάθε εννοιά της πραγματικότητας απο την εικονική.

Καλη συνέχεια Δήμο.

Αποσπασματα βαζεις ρε κακομοιρη...ποσο ποια θα πεσεις κατω...

Ημαρτον "Get a life..." πραγματικα σε λυπαμε....

Ακομα και σ΄αυτα τα τμηματακια που ποσταρεις - οποιος εχει ακουσει ποια ειναι η αληθεια, πιστευεις ΔΕΝ καταλαβαινει οτι κλαιγοσουν να σταματησω την καζουρα....

Εισαι τοσο αξιοθρηνητος σε βαθμο που σου δινω απαλλαγή!

- - - Eνημερώθηκε - - -

Το περιμενα οτι καπου θα το εχανες το νοημα.......

Απο επικοινωνια παντως δεν εισαι ασχημα,

ξεκινας λοιπον και με τη μια αλλαζεις το θεμα να το πας εκει που σε βολευει...

Φυσικα οτι εγραψα παραπανω, επειδη ποναει, κανεις σαν να ΜΗΝ το ακουσες....

Επαναλαμβανω λοιπον με πιο απλα λογια, πες μου σε παρακαλω απο τοτε που αρχισαμε το 1v1 απο ποιους παιχτες πηρατε χωρια... και γιατι χαιρεσαι με το να λες κιολας οτι αυτοι κατα την αποψη σου ειναι ανενεργοι και τους περνουμε επιτηρησεις.

Και μια τετοια αντιμετωπιση κατα την αποψη σου ειναι προς τιμη σας ή προς τιμη μας, που δεν κανουμε αυτο που ξερετε καλητερα απο ολους (κανιβαλισμοι...).

Οποτε για να διατυπωσω με δικα μου λογια αυτο για το οποιο χαιρεσε - ειναι που περνεις χωρια απο πρωην παιχτες σας, που θελατε να τους πατε εσωτερικο και εμεις τους στηριζουμε... αντι να τους κανιβαλισουμε οπως θα κανατε εσεις....αυτο μου λες...?

Και αυτο σας δινει αξια Να πιστευετε ΚΙΟΛΑΣ οτι θα παρετε το κοσμο και μας ΔΙΞΑΤΕ το μεταλο σας...

Παρε φιλε μου πρωτα κανα χωριο σε μετωπο απο αυτους που σας γλεντανε τοσο καιρο και μετα ελα να τα ξαναπουμε...
 

DeletedUser21068

Αποσπασματα βαζεις ρε κακομοιρη...ποσο ποια θα πεσεις κατω...

Ημαρτον "Get a life..." πραγματικα σε λυπαμε....

Ακομα και σ΄αυτα τα τμηματακια που ποσταρεις - οποιος εχει ακουσει ποια ειναι η αληθεια, πιστευεις ΔΕΝ καταλαβαινει οτι κλαιγοσουν να σταματησω την καζουρα....

Εισαι τοσο αξιοθρηνητος σε βαθμο που σου δινω απαλλαγή!

Τι λές ρε νουμερο ; σε προκαλώ ρε σε προκαλω ,αν έχεις κάτι ακομα να το βάλεις ρε ΨΕΥΤΗ , αυτη μονάχα ηταν η συνομιλια μας τπτ παραπανω και τιποτα λιγοτερο .. Πω πω πω ποσο ντρέπομαι για το ηθος και την αξιοπρέπεια σου ειλικρινά ! Και μετα αναρωτιέμαι γιατι φτάσαμε ως εδω σαν χώρα οταν έχουμε τέτοιους ανθρώπους στην γεννία σου.. Νταβάι ρεεεεειιι νούμερο πολυ αξία σου έδωσα !
 

DeletedUser

Τα στακαρισμενα σου να παρω βρε ασχετε;;
Δεν χρειαζεται,θα παρω πρωτα αυτα που σε υποστηριζουν,και μετα θα ερθω και για τα δικα σου,βεβαια μην ανυπομονεις τοσο,δεν θα σου βγει σε καλο.

Επισης διαβασα τα πριντ σκριν και καταλαβα οτι για σενα το εξωτερικο φορουμ αποτελει μεσο ικανοποιησης στην προσωπικη σου ζωη,και επικεντρωνοντας το σημειο με το 2ο λογαριασμο σου καταλαβαινω πλεον γιατι φασκεις και αντιφασκεις τοσο πολυ.Γι αυτο λοιπον,επειδη εισαι ενα υποκειμενο με το οποιο δεν γινεται να πραγματοποιηθει διαλογος με επιχειρηματα,και απο οτι φαινεται εχεις συμφωνησει με τον εαυτο σου οτι εισαι ελεφαντας οποτε δεν μπορω να σου αποδειξω το αντιθετο,σταματαω να σου δινω σημασια στο εξωτερικο φορουμ.Θα σου απευθυνομαι που και που οταν θα θελουμε να γελαμε ολοι μαζι σε καμια κληση.Σημερα η αληθεια ειναι οτι μας διασκεδασες αρκετα(στακαστρατοι,το σπιτιου το μπανιο,και κανα δυο αλλα.)Σε ευχαριστουμε κουκλε,αυριο παλι!


[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Τι λές ρε νουμερο ; σε προκαλώ ρε σε προκαλω ,αν έχεις κάτι ακομα να το βάλεις ρε ΨΕΥΤΗ , αυτη μονάχα ηταν η συνομιλια μας τπτ παραπανω και τιποτα λιγοτερο .. Πω πω πω ποσο ντρέπομαι για το ηθος και την αξιοπρέπεια σου ειλικρινά ! Και μετα αναρωτιέμαι γιατι φτάσαμε ως εδω σαν χώρα οταν έχουμε τέτοιους ανθρώπους στην γεννία σου.. Νταβάι ρεεεεειιι νούμερο πολυ αξία σου έδωσα !

Συνεχισε να ξεφτιλιζεσε...πλεον εχεις ξεφυγει εντελως, βριζεις, χαρακτηριζεις - αλλα η αληθεια καιει!

Στο εχω ξαναπει το ψεμα εχει κοντα ποδια...

Δεν θα σχολιασω ξανα κανενα ποστ σου, απλα ηθελα να δουν ΟΛΟΙ τι πραγματικα εισαι!

και όπως εχω πει οι χαρακτηρισμοι δεν μειωνουν αυτον στον οποιον απευθυνονται.....

Τελος με σενα - δεν μπορεις να επικοινωνησεις - παρα μονο με το ειδος σου..

- - - Eνημερώθηκε - - -

........Σε ευχαριστουμε κουκλε,αυριο παλι!

για ακομα 1 ποστ δεν απαντας σε τιποτα και λες τα δικα σου...

Αντε πειτε τα με το Δημητρακι - μετρηστε τες κιολας ποιος την εχει μεγαλητερη... γιατι πριν καποιες εβδομαδες εισουν λιγο δεικτικός με τον Δημητρακι....σε βαθμο που θα ελεγε κανεις οτι σκοτωνεστε εκει....

Τεσπα εδω θα ειμαι στην διαθεση ολων σας.

αντιλαμβανομαι γιατι κανεις δεν μπαινει εδω να σας απαντησει και το εχετε ΚΕΡΔΙΣΕΙ φανταζομαι αυτο με τον καιρο και τα ποστ σας.

Εισαι αξιοι "Αδιαφοριας" και θα το τιμησω και εγω αυτο!

πειτε μονοι σας - εαν καταφερετε δηλαδη να επικοινωνησετε ακομ ακαι οταν ειστε στο ιδιο στρατοπεδο...

Με τον καθε ψυχακια δεν θα κατσω να ασχοληθω... στο κατω - κατω εδω ειμαστε για διασκεδαση...

....μηπως το εχετε παρει πολυ σοβαρα....και καπου το καψατε.....χαχαχχαα
 

DeletedUser21068

Τα στακαρισμενα σου να παρω βρε ασχετε;;
Δεν χρειαζεται,θα παρω πρωτα αυτα που σε υποστηριζουν,και μετα θα ερθω και για τα δικα σου,βεβαια μην ανυπομονεις τοσο,δεν θα σου βγει σε καλο.

Επισης διαβασα τα πριντ σκριν και καταλαβα οτι για σενα το εξωτερικο φορουμ αποτελει μεσο ικανοποιησης στην προσωπικη σου ζωη,και επικεντρωνοντας το σημειο με το 2ο λογαριασμο σου καταλαβαινω πλεον γιατι φασκεις και αντιφασκεις τοσο πολυ.Γι αυτο λοιπον,επειδη εισαι ενα υποκειμενο με το οποιο δεν γινεται να πραγματοποιηθει διαλογος με επιχειρηματα,και απο οτι φαινεται εχεις συμφωνησει με τον εαυτο σου οτι εισαι ελεφαντας οποτε δεν μπορω να σου αποδειξω το αντιθετο,σταματαω να σου δινω σημασια στο εξωτερικο φορουμ.Θα σου απευθυνομαι που και που οταν θα θελουμε να γελαμε ολοι μαζι σε καμια κληση.Σημερα η αληθεια ειναι οτι μας διασκεδασες αρκετα(στακαστρατοι,το σπιτιου το μπανιο,και κανα δυο αλλα.)Σε ευχαριστουμε κουκλε,αυριο παλι!

+φωνω και επαυξάνω , καμιά ελπίδα ο άνθρωπος , μονο λογιά τουπεδάκι και συκοφαντιές ..μου γράφει απο πάνω οτι δεν έβαλα πργαματα στο πρίντ .. του λέω να τα βάλει όλα και το πάει εκει που θέλει γιατι δεν μπορει να στηρίξει ότι λεει .

Ένα μηδέν που προσπαθεί να γίνει νούμερο , και όπως είπα πρίν απο αυτόν δεν πρόκειτε να ξανα ασχοληθώ μαζί του.
 

DeletedUser34286

Διαβάζω , και δεν πιστεύω στα ματια μου ...
Ρουφιάνοι λέει όσοι έφυγαν από την ΛΟΚΑ του Βουβουζέλα , του εγωκεντρικού μπουρμπουλήθρα που δεν του βγάζεις από το μυαλό ότι είναι η μετεμψύχωση του Stalin .
Καταφέρνει σε μια πρόταση στα κυκλικά του , 5 λέξεων να χωρέσει 10 απειλές ... Αποφασίζει εναγνοία των ιδιοκτητων να κάνει ανακατανομή χωριων ..αν θυμάμαι καλά μονο από τον τέρας ήθελε 19 χωρια να του πάρει ..Στέλνει ανιχνεύσεις σε συμπαίχτες του που έχουν τις άμυνες τους σε χωρια του η αποκλείει από τα μηνύματα όσους δεν χορεύουν όπως τους σφυρίζει .
Δεν είναι Δημητράκη ρουφιάνοι αυτοί που αρνούνται να μπούν στο ίδιο τσουβάλι με εσένα .. Απλά είναι μαζοχιστές και οπαδοί του ,βρίσε με και άλλο μου αξίζει ,αυτοί που σε ακολουθούν ακόμα .
Δεν θα καταφέρω ποτε μου να καταλάβω πως είναι δυνατόν κάποιος ακόμα και ανεγκέφαλος να είναι να αποδέχεται να τον υποτιμά και να τον βρίζει ένας Βουβουζέλαs για ενα παιχνίδι . Ξυπνάτε ρε και σηκώστε κεφάλι ..

Μια Γαλλική παροιμία λέει .. Αν πας ένα γάιδαρο στο Παρίσι πάλι γάιδαρο θα τον φέρεις πίσω και όχι άλογο . Το ίδιο ισχύει και για την Μόσχα Δημητράκη ..

Κορμί , εύγε ...Τον Βασίλη μονο κρατα δεμένο γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα


[aig]10 πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα)


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Το ότι θα εβλεπα παντως κολλητους, τον Δημητρη με τους Σολιστες δεν το περιμενα.
Τελικά αυτο το παιχνίδι ενώνει κοσμο... Χτιζει φιλιες... Συγκινηθηκα βραδιάτικα... :D
 

DeletedUser21068

Διαβάζω , και δεν πιστεύω στα ματια μου ...
Ρουφιάνοι λέει όσοι έφυγαν από την ΛΟΚΑ του Βουβουζέλα , του εγωκεντρικού μπουρμπουλήθρα που δεν του βγάζεις από το μυαλό ότι είναι η μετεμψύχωση του Stalin .
Καταφέρνει σε μια πρόταση στα κυκλικά του , 5 λέξεων να χωρέσει 10 απειλές ... Αποφασίζει εναγνοία των ιδιοκτητων να κάνει ανακατανομή χωριων ..αν θυμάμαι καλά μονο από τον τέρας ήθελε 19 χωρια να του πάρει ..Στέλνει ανιχνεύσεις σε συμπαίχτες του που έχουν τις άμυνες τους σε χωρια του η αποκλείει από τα μηνύματα όσους δεν χορεύουν όπως τους σφυρίζει .
Δεν είναι Δημητράκη ρουφιάνοι αυτοί που αρνούνται να μπούν στο ίδιο τσουβάλι με εσένα .. Απλά είναι μαζοχιστές και οπαδοί του ,βρίσε με και άλλο μου αξίζει ,αυτοί που σε ακολουθούν ακόμα .
Δεν θα καταφέρω ποτε μου να καταλάβω πως είναι δυνατόν κάποιος ακόμα και ανεγκέφαλος να είναι να αποδέχεται να τον υποτιμά και να τον βρίζει ένας Βουβουζέλαs για ενα παιχνίδι . Ξυπνάτε ρε και σηκώστε κεφάλι ..

Μια Γαλλική παροιμία λέει .. Αν πας ένα γάιδαρο στο Παρίσι πάλι γάιδαρο θα τον φέρεις πίσω και όχι άλογο . Το ίδιο ισχύει και για την Μόσχα Δημητράκη ..

Κορμί , εύγε ...Τον Βασίλη μονο κρατα δεμένο γιατί δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα

Τίνος είσαι εσυ ; μς τις 4 σημοσιευσεις ;

1ον Η Λοκα - ΔΣ δεν είναι δικία μου , είμαι απλο μέλος που έχω το εκτελεστικό κομμάτι.

2ον Τους χαρακτηρισμους τους αγνοω διότι δεν σε ξέρω και δεν με ενδιαφέρει η άποψη σου.

3ον Είμαι κατα του Στάλιν

4ον Εχει πολυ συζητηθει αυτο το κομμάτι με την "ζωνη αμυνας" , ακου φίλτατε οποιος και αν είσαι ήταν ένας λογαριασμος που θέλαμε να κρατήσουμε εκει οπως και 2-3 ακόμα απο ΝΕΣ , δεν θα μπορουσαν να κρατηθουν αν δεν πηγαίναμε κι αλλοι παίκτες εκει και γιατι δεν είχαν βάθος γι αυτο τους είπαμε οτι χάσουν θα τα πάρουν πίσω δεν πήγαμε με το ζόρι να πάρουμε κανενός. και υπηρχε η επιλογή "Δεν επιθυμώ να συμμετάσχω" στο φόρουμ μας , που όποιος έλεγε όχι εγραφα "μην κλειδώσετε αυτου τα χωρία. Δεν έγινε με το ετσι θέλω λοιπόν . Τα παιδια αρνηθηκαν και εγω ακύρωσα το πλάνο "ζώνη αμυνας" . ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ για να προστατεψουμε μετα το μπάν του Φοιτητες που έκανε κουμάντο 3-4 λογαριασμους που σωνόντουσαν αλλο που αυτοι οι λογαριασμοι ηθελαν να πάνε στην εχθρική μητρική φυλη τους.

5ον το οτι στέλνω ανιχνευσεις σε συμπαίκτες μου που έχουν αμυνες σε εμένα ακόμα γελάω , τις ρυθμισεις του κ36 δεν τις ξέρουμε ετσι ; χαχαχα , τεσπά ποτε δεν θα το έκανα. Η πιο ηληθια προπαγάνδα που μπορουσες να κανεις.

6ον Δεν ειναι ρουφιάνοι ΟΧΙ , ουτε το στον 2ο παγκόσμιο πόλεμο δεν ηταν οι κουκουλάτοι ********ι του Ελήνικου λαου ..

7ον. χαχα Ναι ναι αυτος είμαι τους βρίζω όλους.. τέτοιος είμαι τσακάλι.. ούρτ !

8ον Οκ Γαϊδαρε ότι πείς

9ον Ποιόν απ όλους ;



[aig]10 Πόντοι
4. Προκλητικό Περιεχόμενο
Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, ..........κλπ. κλπ.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34286

Απάντηση στο ροζ κείμενο από πάνω ..
Αν είχα δηλαδή και εγώ χεσμένη την φωλια μου όπως εσύ και έβγαινα να σαν την σουπιά να προσπαθώ να θολώσω τα νερά όπως εσύ και μάζευα δημοσιεύσεις θα είχε μεγαλύτερη βαρύτητα ο λόγος μου ?
Η λόκα ναι δεν είναι δικια σου και από τότε που ανακατεύτηκες οι έχοντες τα πνευματικά της δικαιώματα σου επέβαλαν να αλλάξεις όνομα στην φυλή καθώς δεν θέλουν καμια σχέση μαζί σου .
Για την ζώνη άμυνας ..Αυτά περί ελεύθερης γνώμης και τι τσαμπουνάς τα είπες μετά το κράξιμο που έφαγες από την φυλή τότε και όταν είδες ότι δεν σε παίρνει ..Κάπου τότε άλλωστε αποφάσισες ότι ανοίγεις κai μαγαζί και τα παρατάς ..έτσι δεν είναι ?
Στη ίδια φυλή ναι δεν πάνε επιθέσεις αλλα στην ακαδημία ?
Παγκόσμιος κουκούλες φυλετικές και boubouzelas που δένουν μαζί μονο εσύ ξέρεις .
Αυτοί που έφυγαν είναι αυτοί που αποδεικνύουν ότι του Έλληνα ο λαιμός ζυγό δεν υπομένει και μπράβο τους .
Διάβασες κορμί και νομίζεις ότι εννοώ εσένα ? Κορμιά φτιάχνει η σπανακόπιτα και όχι τα αναβολικά ..
 

DeletedUser21068

Απάντηση στο ροζ κείμενο από πάνω ..
Αν είχα δηλαδή και εγώ χεσμένη την φωλια μου όπως εσύ και έβγαινα να σαν την σουπιά να προσπαθώ να θολώσω τα νερά όπως εσύ και μάζευα δημοσιεύσεις θα είχε μεγαλύτερη βαρύτητα ο λόγος μου ?
Η λόκα ναι δεν είναι δικια σου και από τότε που ανακατεύτηκες οι έχοντες τα πνευματικά της δικαιώματα σου επέβαλαν να αλλάξεις όνομα στην φυλή καθώς δεν θέλουν καμια σχέση μαζί σου .
Για την ζώνη άμυνας ..Αυτά περί ελεύθερης γνώμης και τι τσαμπουνάς τα είπες μετά το κράξιμο που έφαγες από την φυλή τότε και όταν είδες ότι δεν σε παίρνει ..Κάπου τότε άλλωστε αποφάσισες ότι ανοίγεις κai μαγαζί και τα παρατάς ..έτσι δεν είναι ?
Στη ίδια φυλή ναι δεν πάνε επιθέσεις αλλα στην ακαδημία ?
Παγκόσμιος κουκούλες φυλετικές και boubouzelas που δένουν μαζί μονο εσύ ξέρεις .
Αυτοί που έφυγαν είναι αυτοί που αποδεικνύουν ότι του Έλληνα ο λαιμός ζυγό δεν υπομένει και μπράβο τους .
Διάβασες κορμί και νομίζεις ότι εννοώ εσένα ? Κορμιά φτιάχνει η σπανακόπιτα και όχι τα αναβολικά ..

Το οτι το λογαριασμό στο εξωτερικό φόρουμ το έχω απο 27-07-2010 νόμίζω δεν δίχνει οτι κυνηγάω τις δημοσιεύσεις.

Ή έχοντες τα πνευματικά δικαιώματα της Λόκα είναι παρών στους λογαριασμούς μας μικρέ προπαγανδούλη και καλά κάνανε και μας το ζητήσανε τότε διότι δεν έπαιζε κανείς απο την αρχική Λόκα.

Ζώνη άμυνας , σε κάθε παίκτη που έβγαλα να κάνουμε μίλησα προσωπικά με μηνυματα και είπα σε όλους οτι θα λάβουν τα ίδια χωρία σε σαφε περιοχή.

Σούζι τρως.......και ψεύδεσαι ..και ψεύδεσαι .

π.ς. στο τελευταίο κομμάτι σε περιμένω για καφε απο το μαγαζί μου , το είχα ανακοινώση απο το Δεκεμβριο οτι θα γίνει αυτο το κομμάτι στην ζωη μου τον Απρίλιο αλλα και εσυ είσαι ένας ρηχός που μπερδευεις την προσωπική ζωη με την εικονική . Κράξιμο απο την φυλή ; χαχα ΔΕΝ ! όλοι συμφωνουσαν σε αυτο εκτός απο τους παίκτες της ΝΕΣ που το σεβάστηκα και την απέσυρα, η θεώρεις ένα παίκτη της ακαδημια με 2 χωρια τότε στο ρίμ που πήρε το μέρος σας διοτί δεν ηξερε τι γίνεετ έξω απο το χωρίο του ; Νταβάι..

Τι μπαρούφες λές παιδάκι μου ; Πέρα οτι δεν το έχω κάνει ποτε , είχα αναφορές στρατών σας και δεν θα χαλούσα το παιχνίδι μου για μια τέτοια λάθος κίνηση. Άν έχεις τέτοια αναφορά όσο η ΝΕΣ ήταν σε εμάς σε προκαλώ να την βάλεις άν πάλι οχι κάνε μόκο και σταμάτα αυτην την γελοία προπαγάνδα.
π.ς. το ένα και μοναδικό χωριό που πήρα απο ΝΕΣ ήταν του εσπανάρα που μου έδωσε πάτημα για το πλάνο. ;)

Αυτοί που εφυγαν , δεν είχαν ακουσει ουτε την φωνή μου εκτος απο το τέρας που πρόλαβέ 2 μέρες πρίν αλλα με την τρωμάρα του με τα κόκκινα ξαφνικά δίπλα του έφυγε και αυτός , δεν τους έκανα κουμάντο εγω , Μπράβο για τον ζυγό που σπάς μέσα στο εικονικο παιχνίδι ευγε άγορι μου .

Π.ς. μην κρυβεσαι πίσω απο ένα ψευδώνημο πές μου τουλάχιστον με ποιόν μιλάω , ποιός είσαι στο παιχνίδι ή δεν το έχουμε ; γιατι θα σε ξεφτυλήσω και εσένα με πράξεις και όχι λόγια στο παιχνίδι ή σε έχουν κρύψει στα εγκατα και μιλάς εκ του ασφαλούς ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20435

Αυτοί που εφυγαν , δεν είχαν ακουσει ουτε την φωνή μου εκτος απο το τέρας που πρόλαβέ 2 μέρες πρίν αλλα με την τρωμάρα του με τα κόκκινα ξαφνικά δίπλα του έφυγε και αυτός , δεν τους έκανα κουμάντο εγω , Μπράβο για τον ζυγό που σπάς μέσα στο εικονικο παιχνίδι ευγε άγορι μου .

διορθωση το τερας τρομαξε απο τις ασυναρτησιες σου οταν σ ακουσε στο σκαιπ ...:oops:

ειπαμε να θεωρουμε νουμπας απο σας τις παικτουρες αλλα τον χαρτη την επομενη τον διαβαζε πως θα ηταν ...:rolf:
 

DeletedUser

Αυτοί που εφυγαν , δεν είχαν ακουσει ουτε την φωνή μου εκτος απο το τέρας που πρόλαβέ 2 μέρες πρίν αλλα με την τρωμάρα του με τα κόκκινα ξαφνικά δίπλα του έφυγε και αυτός , δεν τους έκανα κουμάντο εγω , Μπράβο για τον ζυγό που σπάς μέσα στο εικονικο παιχνίδι ευγε άγορι μου .

διορθωση το τερας τρομαξε απο τις ασυναρτησιες σου οταν σ ακουσε στο σκαιπ ...:oops:

ειπαμε να θεωρουμε νουμπας απο σας τις παικτουρες αλλα τον χαρτη την επομενη τον διαβαζε πως θα ηταν ...:rolf:

εισαι ασχετος γενικα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή