DnD vs DC - Κυριαρχία gr.36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

http://prntscr.com/aputk7

Στα βελακια πηρες τα τελευταια σου χωρια και μετα μαλωσες και τα παρατησες απο 5 μερες σε νομπλαρε η τριτη ακαδημια της Μαο. Που επαιξες και μετωπο. Τωρα μιλαω με τα δηθεν μετωπα σου και δε σε θυμαται κανεις.
 

DeletedUser

Το οτί αναφέρομαι στο σύνολο (εκτος των 2-3 παικτων που ρουφιανο-στρατολογησατε ) και οι υπολοιποι μου κάνετε προσωπική επίθεση με ξεπερνά , σταματηστε να μου δίνετε τόση αξία βρε παιδία .. είμαι πολυ πιο κακός παίκτης απο οσο νομίζετε ή απο οσο ασχολείστε προσωπικά με εμένα ..

εγω απανταω εδω μέσα για να υπάρχει ένας αρμόδιος της φυλής που παίρνει θέση στην καζούρα , τώρα γιατι το γυρνάτε ΠΑΝΤΑ όμως επάνω μου δεν καταλαβαίνω. Οπως και να έχει το ξαναλέω ο καιρός θα δείξει πιο πολλά απο τα λόγια.

Δεν υπάρχει λογος να συνεχισω, για αλλη μια φορά το θεμα οδευει προς τη φλυαρία....
Προσωπική επιθεση δεν σου κανει κανεις,μη το παιρνεις πανω σου ,μην ξεχνας αυτοαποκαλεισαι και εκπροσωπος της φυλης σου...
 

DeletedUser2749

παντως η θεση η δικια μου ειναι οτι το teras και ο ace1 ειναι αναποσπαστο κομματι της DnD...και αυτο δεν αλλαζει..καντε πλανο ..θα κρατησουμε οτι χωρια κρινουμε οτι μπορουμε αλλα μετα ερχετε η καταιγίδα

και για το καλαμπουρι σου λεω Δημητρη...θα βαλω το τερας να σου παρει το τελευταιο χωριο σου για να σου δωσει αυτος την πυξιδα στο χερι...

περα απο ολα..κρατηστε λιγο τα ορια και μην πατε σε χοντρες προσβολες..και απο της δυο μεριες..καντε καλαμπουρι ομορφα..αιντε ξυπνατε...εχουμε τα προβληματα στην ζωη μας..μην μας βαζετε και εδω προβληματα...

αντε μην πατησω καμια διαγραφη και γινει το ελα να δεις....
 

DeletedUser21068

παντως η θεση η δικια μου ειναι οτι το teras και ο ace1 ειναι αναποσπαστο κομματι της DnD...και αυτο δεν αλλαζει..καντε πλανο ..θα κρατησουμε οτι χωρια κρινουμε οτι μπορουμε αλλα μετα ερχετε η καταιγίδα

και για το καλαμπουρι σου λεω Δημητρη...θα βαλω το τερας να σου παρει το τελευταιο χωριο σου για να σου δωσει αυτος την πυξιδα στο χερι...

περα απο ολα..κρατηστε λιγο τα ορια και μην πατε σε χοντρες προσβολες..και απο της δυο μεριες..καντε καλαμπουρι ομορφα..αιντε ξυπνατε...εχουμε τα προβληματα στην ζωη μας..μην μας βαζετε και εδω προβληματα...

αντε μην πατησω καμια διαγραφη και γινει το ελα να δεις....

Άν κάνεις κάτι τέτοιο πέρνα απο εδώ , να πάμε στο νησι του κο πλεύ σου μαζί για μπύρες και άσε τους άλλους να σκάνε !
 

DeletedUser2749

Άν κάνεις κάτι τέτοιο πέρνα απο εδώ , να πάμε στο νησι του κο πλεύ σου μαζί για μπύρες και άσε τους άλλους να σκάνε !

εγω το καλοκαιρι εκει θα ειμαι...το co play μου ειναι φαντασια...δεν βλεπω την ωρα να φυγω να κατεβω εκει και να κανω ζωααααρα....και να μην ξαναδω σπαθακι ποτε....χαχαχαχαχα

- - - Eνημερώθηκε - - -

παντως να ξερεις Δημητρη..οπως εσενα σε κρινω οτι εισαι ενταξει ατομο...ετσι κρινω και τον Νικο (τερας) και τον ace1(αντωνη) οτι ειναι ενταξει παιδια...εγω αν δεν δω με τα ματια μου οοοοοολα αυτα που λετε για αλλους κοσμους..δεν θα παρω αποφαση για κανεναν οτι ειναι σκαρτος...πιστευω ακομα εχουμε την αξιοπρεπεια μας στην ζωη μας...και για ενα παιχνιδι δεν θα ξεφτιλιστουμε...καλες μαχες απο μενα στο παιχνιδι..δεν θα παρω αλλη θεση στο θεμα..θα σας παρακολουθω...μ
 

DeletedUser19454

Αυτος ο κουμαν ειναι τοσο παιχταρας οσο λεει ?

Στο χωριο μου εχει μια παροιμια που "σκυλος που γαβγιζει δεν δαγκωνει " :hmmm:
 

DeletedUser21068

Βρέ Τέρας , τι πόλεμος είναι αυτος που έχεις μπλέξει ; πραγματικα βλέπω τα στατιστικά σου και ανατριάζω, βλεπω κανεις και ανακατλυψεις στην γκρίζα φυλή σου βάζουν και ρεκλείμ ; πωπω υπομονή ρε φίλε είδα και το ιστορικό σου απο άλλους κόσμους έχετε μόνιμη αντιπαράθεση ! καλα τα πάς , μέσα σε 3 μέρες +27 :clap:
 

DeletedUser2749

Δημητρη χαλαρωσε λιγο..μην βγαζεις τοσο βια για εναν παιχτη..εμεις τον δεχτηκαμε..τον αγκαλιασαμε...μιλησαμε μαζι του..και ολα πανε βαζη προγραμματος γιατι ο ανθρωπος εχει ορεξη να παιξει..απλα οκ εμπλεξε μεσα στα κοκκινα....μην τον υποτιμας γιατι σου ειπα...παρολο που μιλαμε...εγω θα σε καθαρισω αυτος θα σε δωσει την πυξιδα στο χερι ;)

παντως αρχιζει να εχει ενδιαφερον το παιχνιδη γιατι βλεπω νεους στοχους...ομορφους ωραιους..στρωμενους...αρα θα παμε καλα.....επιτελους κατι γιουσουφακια (οπως τα λεω εγω) θα δουνε τοσα σπαθακια που θα κλεισουν απλα τον υπολογιστη τους...

γιατι αλλιως ειναι να εισαι ολη μερα....και αλλιως ειναι να μπαινεις ενα απογευμα και να στελνεις της fake σου...πως να το κανουμε...ο ενεργος θα κερδισει.....παμε λοιπον να δουμε παρακατω...

παντως Δημητρη για τον Νικο δεν θελω να σε βλεπω να βγαζεις τοσο μισος..ειναι μεγαλος ανθρωπος..για να επελεξε την φυλη μας..παει να πει οτι τον καλυπτουμε..και να ξερετε..οτι ο Νικος (τερας) και ο αντωνης (ace1) ειναι αναποσπαστο κοματι απο εμας...και αν μια φορα περιφανευτικατε για ενα κοψιμο σας..εμεις μπορουμε να περιφανευτουμε για 1000 κοψιματα που με χαρα κανουμε για τους συμπαικτες μας...αρα μην πουλατε τρελα...δες τε της απολειες στης απιθεσεις....και ευχομαι να βγητε πρωτη σε απολειες στης αμυνες...θα παιξουμε σκληρο ροκ ...καλη συνεχεια
 

DeletedUser21068

Δημητρη χαλαρωσε λιγο..μην βγαζεις τοσο βια για εναν παιχτη..εμεις τον δεχτηκαμε..τον αγκαλιασαμε...μιλησαμε μαζι του..και ολα πανε βαζη προγραμματος γιατι ο ανθρωπος εχει ορεξη να παιξει..απλα οκ εμπλεξε μεσα στα κοκκινα....μην τον υποτιμας γιατι σου ειπα...παρολο που μιλαμε...εγω θα σε καθαρισω αυτος θα σε δωσει την πυξιδα στο χερι ;)

παντως αρχιζει να εχει ενδιαφερον το παιχνιδη γιατι βλεπω νεους στοχους...ομορφους ωραιους..στρωμενους...αρα θα παμε καλα.....επιτελους κατι γιουσουφακια (οπως τα λεω εγω) θα δουνε τοσα σπαθακια που θα κλεισουν απλα τον υπολογιστη τους...

γιατι αλλιως ειναι να εισαι ολη μερα....και αλλιως ειναι να μπαινεις ενα απογευμα και να στελνεις της fake σου...πως να το κανουμε...ο ενεργος θα κερδισει.....παμε λοιπον να δουμε παρακατω...

παντως Δημητρη για τον Νικο δεν θελω να σε βλεπω να βγαζεις τοσο μισος..ειναι μεγαλος ανθρωπος..για να επελεξε την φυλη μας..παει να πει οτι τον καλυπτουμε..και να ξερετε..οτι ο Νικος (τερας) και ο αντωνης (ace1) ειναι αναποσπαστο κοματι απο εμας...και αν μια φορα περιφανευτικατε για ενα κοψιμο σας..εμεις μπορουμε να περιφανευτουμε για 1000 κοψιματα που με χαρα κανουμε για τους συμπαικτες μας...αρα μην πουλατε τρελα...δες τε της απολειες στης απιθεσεις....και ευχομαι να βγητε πρωτη σε απολειες στης αμυνες...θα παιξουμε σκληρο ροκ ...καλη συνεχεια


Ορίστε :
https://www.youtube.com/watch?v=kVeee8_LMn4&nohtml5=False

Γιάννοοοοοοοοο το διασκεδάσω ρε φίλε , δεν έχω κανένα προσωπικο προβλημα με τους παικτες αυτους , και για να μην λεω ψεμματακια της 2 πρωτες μέρες μόνο.. μετα ηρέμισα ! όλα είναι μέσα στα όρια του παιχνιδίου !
 

DeletedUser2749

σημερα θα συμμετεχω σε ενα βιντεο παροδη για την Δημητριου με τα τζαμπο...θα σου δειξω το βιντεο...αυτα ειναι τα αστεια στην ζωη φιλε...γελατε και μην βγαζετε μισος για ενα παιχνιδακι...ξερω οτι κανεις καζουρα Δημητρη...εισαι ενταξει ατομο για μενα...και κοντραρουμε τα σπαθια μας και μιλαμε πολιτισμενα...αυτο να γινει ενα μαθημα σε ολους οσους υπερβενουν τον εαυτο τους και το παιζουν μαγκες πισω απο ενα πληκτρολογιο...

εγω με τον Δημητρη θα δωσω της πιο σκληρες μαχες καπου παρακατω...αλλα παρολα θα μιλαμε και πολιτισμένα..και οταν καποιος χασει θα βγει ο αλλος και θα δωσει τα συντηρήτρια του...ετσι δεν ειναι Δημητρη?
 

DeletedUser21068

σημερα θα συμμετεχω σε ενα βιντεο παροδη για την Δημητριου με τα τζαμπο...θα σου δειξω το βιντεο...αυτα ειναι τα αστεια στην ζωη φιλε...γελατε και μην βγαζετε μισος για ενα παιχνιδακι...ξερω οτι κανεις καζουρα Δημητρη...εισαι ενταξει ατομο για μενα...και κοντραρουμε τα σπαθια μας και μιλαμε πολιτισμενα...αυτο να γινει ενα μαθημα σε ολους οσους υπερβενουν τον εαυτο τους και το παιζουν μαγκες πισω απο ενα πληκτρολογιο...

εγω με τον Δημητρη θα δωσω της πιο σκληρες μαχες καπου παρακατω...αλλα παρολα θα μιλαμε και πολιτισμένα..και οταν καποιος χασει θα βγει ο αλλος και θα δωσει τα συντηρήτρια του...ετσι δεν ειναι Δημητρη?

Βρε διασκεδάστε ρειιιι !

Γιάννοοοοοο περιμένω σαν τρελός να το δώ να ξέρεις... με το νούμερο την Δημητριου..
Όσο για τις μάχες που θα δώσουμε ο χαμένος κερνάει τις μπύρες όταν βρεθουμε !
 

DeletedUser33570

βρε... βρε... βρε...

Πραγματικα δεν ξερω πως δημιουργηθηκε αυτο το ειδύλλιο...

Παντως εμενα αυτα τα γλυκαναλατα... με ανακατεύουν... ενα πραγμα...

Τωρα αμα θελει ο Γιαννης να καβατζωσει τζαμπα μπύρες...ΟΚ παω πασο...:)

Οσο για την διασκέδαση... εεε τι κανουμε εδω...

Γλενταμε πρωην LOCA, νυν ~DC~, και μελλοντικα ποιος ξερεις πως θα ονομαστούν..."S.A.G.A.P.O."...., λεω εγω τωρα... και περναει ευχάριστα η ωρα που διαθετουμε!

Γιατι βλεπω οτι, και αυτοι που τις τρωνε χαίρονται κιόλας... καλό αυτο, δεν εχουμε και τύψεις δηλαδη.....:)
 

DeletedUser

βλεπω ολα αυτα τα σχολια και δεν μπορω να κρατηθω!! θελω να απαντησω κολασμενα!! κακότυχοι , ανήμποροι , δυστυχισμενοι παιχτες , ενος λεπτου σιγη για όλες τις λάθος επιλογές σας, τις λάθος και επιπόλαιες στρατολογήσεις σας και τωρα τι? η μοίρα σας σας ηταν σακατεμενη δεν φταιει ο κοσμος μόνο εσεις!!! θα πρεπει να δανειστείτε παίχτες να σας βοηθήσουν και απο αλλους κόσμους γιατι αυτους που στρατολογισατε την καναν ελαφρως!! η μαλλον τους στειλαμε να παιξουν κανα candy crash !!!
 

DeletedUser20435

Δημητρη χαλαρωσε λιγο..μην βγαζεις τοσο βια για εναν παιχτη..εμεις τον δεχτηκαμε..τον αγκαλιασαμε...μιλησαμε μαζι του..και ολα πανε βαζη προγραμματος γιατι ο ανθρωπος εχει ορεξη να παιξει..απλα οκ εμπλεξε μεσα στα κοκκινα....μην τον υποτιμας γιατι σου ειπα...παρολο που μιλαμε...εγω θα σε καθαρισω αυτος θα σε δωσει την πυξιδα στο χερι ;)

παντως αρχιζει να εχει ενδιαφερον το παιχνιδη γιατι βλεπω νεους στοχους...ομορφους ωραιους..στρωμενους...αρα θα παμε καλα.....επιτελους κατι γιουσουφακια (οπως τα λεω εγω) θα δουνε τοσα σπαθακια που θα κλεισουν απλα τον υπολογιστη τους...

γιατι αλλιως ειναι να εισαι ολη μερα....και αλλιως ειναι να μπαινεις ενα απογευμα και να στελνεις της fake σου...πως να το κανουμε...ο ενεργος θα κερδισει.....παμε λοιπον να δουμε παρακατω...

παντως Δημητρη για τον Νικο δεν θελω να σε βλεπω να βγαζεις τοσο μισος..ειναι μεγαλος ανθρωπος..για να επελεξε την φυλη μας..παει να πει οτι τον καλυπτουμε..και να ξερετε..οτι ο Νικος (τερας) και ο αντωνης (ace1) ειναι αναποσπαστο κοματι απο εμας...και αν μια φορα περιφανευτικατε για ενα κοψιμο σας..εμεις μπορουμε να περιφανευτουμε για 1000 κοψιματα που με χαρα κανουμε για τους συμπαικτες μας...αρα μην πουλατε τρελα...δες τε της απολειες στης απιθεσεις....και ευχομαι να βγητε πρωτη σε απολειες στης αμυνες...θα παιξουμε σκληρο ροκ ...καλη συνεχεια


Αυτο το κειμενο ειναι ο,τι πιο τιμητικο και ταυτοχρονα δεσμευτικο για μενα σ αυτο τον κοσμο τον κ36

ενα εχω να πω :axe:
 

DeletedUser20435

εσυ elisisi τωρα ποιο φαντασματακι εισαι ;:rip:
τι σημαινει πως επαιξα μαζι τους σ αλλο κοσμο λιγο πολυ με ολους καπου βρεθηκαμε και στον 38 εχω παιδια που παιζουν εδω στον λοκα ...ε και?
παιχνιδι ειναι

στο τελος μονον για διγαμια δεν θα κατηγορηθω οπως το πανε ορισμενοι εδω μεσα:rolf:

τελικα απο την ΝΕΣ επιβιωσαν οι εξης τρεις"ρουφιανοι" σαλας13,ασε1,εγω που πουλησαν τους εντιμους συμμαχους ενω
οι αλλοι που ηταν δερβισια και συμμαχοι μεχρι τελους τους ξενερωσαν τους πουλησαν τους εφαγαν μονον οι δικοι τους... συμμαχοι... γιατι οι αλλοι ειναι εχθροι τους...οποτε απο εκει φυλλαγωταν :hmmm:

καλυτερα να εχεις εχθρους τελικα παρα τετοιους συμμαχους οπως αντιλαμβανωνται ορισμενοι την εννοια συμμαχια ΕΚ ΤΟΥ ΠΟΝΗΡΟΥ.

για οσα εγραψες περι βερβαρων που τωρα παιρνω κλπ γανιασμενη βουβουζελα να ξερεις πως
σημασια δεν εχει εαν πεφτει καπου καποτε κανεις,αλλα ποσο γρηγορα σηκωνεται και στεκεται στα ποδια του.αυτο θελει δυναμη και σθενος και στηριξη απο το συναφι εαν ειχε σωστη περπατησια
ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΑΣ ΖΩΗΣ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οταν λετε ψεμματα τουλαχιστον να ειναι αλιθοφανοι για να μην υποτιματε την νοημοσυνη των υπολοιπων
Εδω παρουσιαζεται σαν τωρα να σε γνωρισαν σε αγκαλιασαν και σε δεχτηκαν χαχαχα σιγα μωρη παρθενα βουρκουσα με την φαση.


Ασε ρε τερας λες και δεν ξερω τι κατσαριδας εισαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
aW9xfUt.png


Ρε κοπιάδες τί χάρτης είναι αυτός; Ίδιος με τον 33.
Μέχρι και το κενό από τα βάρβαρα μου έχει κάτω αριστερά :D

Μυρίζομαι δουλειά Βασίλη ε; :p

Τα χαιρετίσματα μου σε όλους, καλές μάχες και ας κερδίσει η DnD lol
 

DeletedUser2749

Οταν λετε ψεμματα τουλαχιστον να ειναι αλιθοφανοι για να μην υποτιματε την νοημοσυνη των υπολοιπων
Εδω παρουσιαζεται σαν τωρα να σε γνωρισαν σε αγκαλιασαν και σε δεχτηκαν χαχαχα σιγα μωρη παρθενα βουρκουσα με την φαση.


Ασε ρε τερας λες και δεν ξερω τι κατσαριδας εισαι.

ρε τρελα...αυτο το εγραψα εγω...με εχεις δει σε 22 32 η καπου αλλου? εγω σε αυτον τον κοσμο γνωρισα τον ανθρωπο...και ναι τον αγκαλιασα και εγω και ολη η φυλη...το προβλημα το δικο σου ποιο ειναι? το Nickname σου δεν μου λεει τιποτα απολυτος..θελεις να μας πεις ποιος εισαι?

Δημητρη ωραιος ο χαρτης ε? παει να γινει το 1vs1????
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Κώστα τον λένε :pPP

ΥΓ αλλά λες προφανώς τον βουβουζέλα εσύ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή