LOCA vs DND ( Στατιστικά και σχολιασμός στατιστικών )

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33570

Σου αφιερωνω και εγω ενα, που νομιζω ταιριαζει οχι μονο σε εσενα, αλλα και σε πολλους απο την φυλη σου:

https://www.youtube.com/watch?v=_GwjCc2WGlI

Ρε Νουμερο, αυτο το έβαλες για να με μειώσεις....?

Πιστιρικάς εισαι... ή απλά ασχετος και στη μουσική...?

Την ιστορία του τραγουδιού που πόσταρες την γνωρίζεις... ρε κακομοιράκο...

Με τι ασχολούμε τωρα..., εσυ Νουμερο...1.... εφεξής έχεις "απαλλαγή λογω βλακείας"!

Ευχαριστώ για την αφιέρωση παντως.... (πριν ποσταρεις κατι, μαθε πρωτα τι ειναι αυτο και μετα χρησιμοποίησε το Νούμερο...).
 

DeletedUser33970

Αλλαζεις παλι θεμα, δεν ξερεις τι να πεις, παραλληρεις, μπλεκεις τα μπουτια σου. Καλα ξυπνητουρια.

Λες να μην την ξερω ε? Μεγαλε γκουρου της μουσικης. Κριμα για σενα. Συνεχισε το παραλληρημα σου οσο εμεις που τρεχαμε την λοκα πριν τα μπαν θα γελαμε μαζι σου με την νικη σου επι του μεγαλου παιχτη εσπαναρα, του αρχηγου της λοκα βουβουζελα, του στρατηλατη της λοκα κανελ12, του μεγαλου και ιστορικου ιδρυτη της λοκα hulk and hulk και λοιπα.
 

DeletedUser33570

Και μετα απο αυτο σαν ενας δουκας της πρωην ΦΥΛΗΣ LOCA λεω και εδω επισημα να αλλαξει το ονομα της φυλης απο τους αρχηγους που παιζουνε τωρα εκει μεσα. Απο την στιγμη που δεν παιζει κανεις απο αυτους που φτιαξανε την φυλη παρακαλω να αλλαξει ονομα.

ΓΙΑΤΙ LOCA KAI TA ΜΥΑΛΑ ΠΟΥΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ

Να και ο πουρές που δίνει διαταγές....

... καλά όλοι οι μυαλοπουρέδες - πονεμένοι... αφου τα παρατησατε ήθελα να ξέρω γιατι ασχολειστε?

Τα κότσια να αποδειξετε κατι δεν τα είχατε ....

Διαβασε τι γραφεις στην υπογραφή σου απο κατω....

Σου ταιριάζει γάντι...

- - - Eνημερώθηκε - - -

..... Συνεχισε το παραλληρημα σου οσο εμεις που τρεχαμε την λοκα πριν τα μπαν θα γελαμε μαζι σου με την νικη σου επι του μεγαλου παιχτη εσπαναρα, του αρχηγου της λοκα βουβουζελα, του στρατηλατη της λοκα κανελ12, του μεγαλου και ιστορικου ιδρυτη της λοκα hulk and hulk και λοιπα.

Αυτους που χλευάζεις, με τόση ευκολία, αξιζουν πολυ περισσοτερο από ολα σου τα ****-στατς.
Καθονται εδω μεχρι τελευταίου χωριου και παρα την απογοήτευση της απόλυτης εγκατάλειψης, συνεχίζουν!

Το εύκολο θα ήταν να ακολουθησουν το δρόμο σου....εεεε Νουμερο...

...εξω απο το χορό πολλά τραγουδια λένε... εεε Νουμερο...

Το να κανεις αυτα που κανεις εσύ - ειναι θεμα ποιοτητας και χαρακτήρα...

Το να μαθουν να κανουν ενα κοψιμο και 1 dodge cancel... ειναι θεμα 2 λεπτων, να κάτσει καποιος να τους το δειξει...Νουμερο...

Γινατε ολοι οι μπουτακηδες και Παιχτουρες....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Να και ο πουρές που δίνει διαταγές....

... καλά όλοι οι μυαλοπουρέδες - πονεμένοι... αφου τα παρατησατε ήθελα να ξέρω γιατι ασχολειστε?

Τα κότσια να αποδειξετε κατι δεν τα είχατε ....

Διαβασε τι γραφεις στην υπογραφή σου απο κατω....

Σου ταιριάζει γάντι...

ααα ρε βλακακο που σε ολους θα πεις μια λεξη, δεν ξερεις τι σου γινεται

σε κανανε παιχταρα και πηραν τα μυαλα σου αερα μπαγλαμα(το μουσικο ΟΡΓΑΝΟ)

προσεχε ομως, μην σου μπει κανα καλαμι



Οσο γι'αυτα που λες για ****ακια που ειμασταν νουμερο 1 ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΚΑΙΟ, ο λογαριασμος ηταν αυτοματος 24 ωρες
και τα εκανε, να φανταστεις εμπενα και εβλεπα ετοιμο πλανο στο σημειωματαριο και εστελνε και επιθεσεις μονο του


ΑΑΑΑ ΡΕ ΜΠΕΤΟΒΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

.....χαχαχαχα

Ναι ειδα τα φοβερα σου τα πλανα όσο επαιζες... τι αποτέλεσμα είχαν....χαχαχα

Έλα μην συγχύζεσαι.... τράβα μια τζουρίτσα να χαλαρωσεις...Μυαλοπουρε....

Ασε τα πλανα για τους ενεργους....εσυ... "πουρε ειπαμε ετσι"....χαχαχαχα
 

DeletedUser33970

Βλεπεις γιατί σε λεω ****? Δεν χλευαζω αυτους. Χλευαζω εσενα με εμμεσο τροπο. Θα σου εξηγησω αμεσως γιατι καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο για καποιον με το δικο σου νοητικο επιπεδο να καταλαβει.
Λοιπον, τα ονόματα των παικτών της LOCA τα ανεφερα γιατι λες οτι είναι premade, ενω κανενας εξ αυτων δεν ητανε στο premade. Οπως και το 95% των παικτων που παιζουν τωρα. Τους λεω αρχηγους στρατηλατες κλπ. Για να δειξω οτι η λοκα δεν εχει διοικηση και οτι αυτοι που ειναι τωρα ειναι τυχαιοι, που ΟΥΤΕ αυτοι ητανε στο premade.
Θεμα ποιοτητας και χαρακτηρα? Θεμα ποιοτητας ειναι το οτι εχεις κλεισει 1 κοσμο, θεμα χαρακτηρα ειναι οτι εχεις τα μουτρα και μιλας. Θεμα ποιοτητας ειναι οτι κερδιζεις παρατημενους λογαριασμους σε εναν παρατημενο κοσμο που φαγανε μπαν οι διοικησεις ολων των υπολοιπων φυλων?
Θεμα χαρακτηρα ειναι ολα αυτα τα ******ιοζιλικια που λες για να να δικαιολογησεις οτι κερδιζεις μια σοβαρη φυλη. Θεμα χαρακτηρα ειναι οτι μιλας χωρις να ψαχνεις. Την LOCA σαν φυλη την διαλυσανε. Κρατησανε μονο το ονομα και την DC. Αυτο αραγε το εψαξες πριν μιλησεις? Μονο να μιλας εισαι και να νομπλαρεις καφε βαρβαρα. Δεν εκανες καριερα σε κανεναν σοβαρο κοσμο και βγαινεις εδω και μας το παιζεις παιχταρας. ******ιοζη.



Να σε ρωτησω? ΕΦΑΓΕΣ ΜΠΑΝΑΚΙ? ΧΑΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :rolf: :rolf: :rolf:


[aig]Προειδοποίηση για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

.....χαχαχαχα

Ναι ειδα τα φοβερα σου τα πλανα όσο επαιζες... τι αποτέλεσμα είχαν....χαχαχα

Έλα μην συγχύζεσαι.... τράβα μια τζουρίτσα να χαλαρωσεις...Μυαλοπουρε....

Ασε τα πλανα για τους ενεργους....εσυ... "πουρε ειπαμε ετσι"....χαχαχαχα

και εγω ειδα τα πλανα μου οσο επαιζα (αν και μετρημενα πλανα εβγαλα εγω (1-2)

ΑΛΛΑ για να το λες εσυ ολο και κατι θα ξερεις καλυτερα, μπετοβλακα


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

......που φαγανε μπαν οι διοικησεις ολων των υπολοιπων φυλων?
......Την LOCA σαν φυλη την διαλυσανε.
......μας το παιζεις παιχταρας.
......ΕΦΑΓΕΣ ΜΠΑΝΑΚΙ?

1. Δεν μας είπες εσυ "Χαρη Πάτση..." γιατί φαγανε μπαν οι διοικησεις όλων των υπολοιπων φυλών...?

2. Ποιοι ουσιαστικά διαλυσανε μια τοσο... σημαντική και μαχιμη...χαχαχαα... φυλή?

3. Παιχταραδες το παιζεται εσεις με τα στατς ... εμεις απλα ειμαστε Νουμπάδες που γλεντανε τους Παιχταράδες... σαν και του λόγου σου...!

4. Μου εδωσαν μια ολιγοήμερη άδεια... έχετε λυσσάξει όλοι... χρησιμοποιειτε όλα τα μεσα... αλλά ΔΕΝ σας βγαίνει....εεε Παιχτούρα μου.... δεν σας βγαινει....
Ευχαριστω παντως, ειναι και αποκρίες τωρα.... απο τα καρναβάλια της LOCA, στα καρναβαλια των αποκριών... δεν θα νιωσω και μεγάλη διαφορα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Εχω κονε με τους αντμιν για να σου ριξουμε μπαν.

Παντως, δεν ειναι λιγο αστειο να με αποκαλεις παρανομο εδω και καμια 15αρια ποστ και τωρα να τρως μπαν?
Εγω το βρισκω πιο αστειο απο τα λεγομενα σου.
Βαριεμαι να διαβασω το 1-2-3, πηγα κατευθειαν στο 4 μιας και το ματι μου επεσε στο εχετε λυσσαξει.

Αντε παρανομουλη. Σε 2 κοσμους εχεις 1 μπαν και σε 10 εχω 1. Αναλογια 1/2 και 1/10. Εγω ειμαι ο μπουτακιας. Ή μαλλον μπλεκεις τα μπουτακια (σου)?


[aig]10 Πόντοι
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Οποιαδήποτε αναφορά σε εντός του παιχνιδιού επιβολή τιμωριών, συζήτηση με αναφορά σε τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι αλλά και απόπειρα εξαπάτησης παικτών απαγορεύεται.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Δεν είπα ΠΟΤΕ οτι η ΟΔ καθοδηγειτε απο κανενα...
Εχω απολυτη εμπιστοσύνη και σεβασμο στις αποφασεις της ΟΔ!!

Το έχετε λυσσάξει, παει στις αιτήσεις....εεε εσύ που γνωριζεις τόσα...πονηρούλη...

Μπαν ολικο ΔΕΝ εχω φαει ποτε και ουτε προκειτε, γιατι απλα μπουτακια δεν παιζουν εδω - δεν χρειαζονται... οσοι ξερουν να παιζουν το game σου δινει τα παντα... εάν ξερεις που να τα βρεις και να τα χρησιμοποιεις..

Εσυ για πες μονο 1 εχεις φαει....εεε χαχαχαχα

Θες να το παιξεις και πονηρούλης....
Εγω εδω θα ειμαι και θα συνεχισω το γλεντι....
Εσυ κατσε και κρατα τα στατς....
 

DeletedUser33970

Εφαγα πιο πολλα λες ε? Ε αφου τα ξερεις τοσο καλα δεν σου χαλαω χατιρι.

Να κρατησω στατς? Σε τί? πρωτος δεν ειπα οτι θα κερδισετε τον πολεμο? μην παραλογιζεσαι παλι... Κουραστηκα να ασχολουμαι με την παρτυ σου. Κερδιζεις, μπραβο σου. Θες να σου πω οτι κερδιζεις την ΛΟΚΑ? οκ την κερδιζεις.

Καλη σου μερα
 

DeletedUser16877

ΧΑΧΑΧΑΧΑ. . . Συμπέρασμα :::

α. Φταίει η DND που όσοι μπήκαν premade απο ΛΟΚΑ την έκανα . . . . Τότε ποια η έννοια του premade ??? Ασε ξέρω , άνοιξαν όλοι μαγαζιά και βρήκαν δουλειές καριέρας στο εξωτερικό . . . . Παρόλα αυτά φταίει η DND , μόλις την έκαναν αυτοί έπρεπε να φύγουμε και εμείς ....

β. Φταίει η DND που κάποιοι σε αυτόν τον κόσμο παρανόμησαν και πιάστηκαν.

Γ. Φταίει η DND που συνεχίζει να χτυπάει αυτούς που η LOCA στρατολόγησε και μπήκε και σε πόλεμο για να τους υπερασπιστεί .

Μυαλά για δήμαρχοι . . .
 

DeletedUser2749

περα απο την πλακα...και εγω και ολοι παραφερθηκαμε σε αυτο το ποστ..εγω προτεινω να χαλαρωσουμε λιγο γιατι στο κατω κατω ενα παιχνιδακι παιζουμε και εχουμε ξεφτυλιστει ολοι σαν ανθρωποι και σαν χαρακτηρες...εγω σταματαω καθε κοντρα με τον καθενα και θα συζηταω μονο για τα στατιστικα του πολεμου ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΝΟ..το τι γινετε σε αλλους κοσμους δεν με ενδιαφερει καθολου...το ποιος εχει καριερα στο παιχνιδη παλι δεν με ενδιαφερη...ευχομαι να γινουν καλες μαχες οσοι μειναμε στο παιχνιδι για να εχει το σασπενς που πρεπει να εχει αυτο το παιχνιδι..

καλη συνεχεια και καλες μαχες σε οσους παιζουν σε αυτον τον κοσμο...
 

DeletedUser21068

Και μετα απο αυτο σαν ενας δουκας της πρωην ΦΥΛΗΣ LOCA λεω και εδω επισημα να αλλαξει το ονομα της φυλης απο τους αρχηγους που παιζουνε τωρα εκει μεσα. Απο την στιγμη που δεν παιζει κανεις απο αυτους που φτιαξανε την φυλη παρακαλω να αλλαξει ονομα.

ΓΙΑΤΙ LOCA KAI TA ΜΥΑΛΑ ΠΟΥΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ

Έγινε , κλίκς , το συζητάμε για αλλαγή ονόματος , έχουμε 2-3 υποψιφια ονόματα , θες να πας πεις την γνώμη σου ;

1. Δυστηχώς μας πουλήσαν οι Δούκες μας "ΔΠΔ" .
2. Πάιξαμε παράνομα και κρεμάσαμε την φυλή μας "ΠΚΦ"
3. Κράζουμε τους παίκτες που εμείς κρεμάσαμε "ΚΠΚ"

Αν σου αρέσει κάποιο απο αυτά πές μας να το αλλάξουμε ...
Για εμένα λογικό που σας κράζει η DnD , διότι έχουν αξιοπρέπεια σαν ανθρώποι. Και αντί να μπείτε στην φωλία σας βγαίνετε και τους κράζετε και απο πάνω , παικταράδες που πηγατε .νετ με κο πλευ νταβιντζι κλπ που αντι για καλημέρα σου βρίζουν την μάνα.

Αυτό είναι το επιπεδό σας ! Και μηδεν σεβασμός στα μέλη που κρεμάσατε και συνεχίζουν.

υ.γ. Μην μπείς σε διαδικασία να μου απαντήσεις , θα λάβεις πλήρη αγνόηση διοτί δεν αξίζετε τίποτα παραπάνο .
υ.γ.2 Μονο τον Παναγίωτη Πσυχοτικ , δέν βάζω σε αυτά που λέω αν και την έκανε με ελαφρά και αυτός.
 

DeletedUser34071

Έγινε , κλίκς , το συζητάμε για αλλαγή ονόματος , έχουμε 2-3 υποψιφια ονόματα , θες να πας πεις την γνώμη σου ;

1. Δυστηχώς μας πουλήσαν οι Δούκες μας "ΔΠΔ" .
2. Πάιξαμε παράνομα και κρεμάσαμε την φυλή μας "ΠΚΦ"
3. Κράζουμε τους παίκτες που εμείς κρεμάσαμε "ΚΠΚ"

Αν σου αρέσει κάποιο απο αυτά πές μας να το αλλάξουμε ...
Για εμένα λογικό που σας κράζει η DnD , διότι έχουν αξιοπρέπεια σαν ανθρώποι. Και αντί να μπείτε στην φωλία σας βγαίνετε και τους κράζετε και απο πάνω , παικταράδες που πηγατε .νετ με κο πλευ νταβιντζι κλπ που αντι για καλημέρα σου βρίζουν την μάνα.

Αυτό είναι το επιπεδό σας ! Και μηδεν σεβασμός στα μέλη που κρεμάσατε και συνεχίζουν.

υ.γ. Μην μπείς σε διαδικασία να μου απαντήσεις , θα λάβεις πλήρη αγνόηση διοτί δεν αξίζετε τίποτα παραπάνο .
υ.γ.2 Μονο τον Παναγίωτη Πσυχοτικ , δέν βάζω σε αυτά που λέω αν και την έκανε με ελαφρά και αυτός.

καλα εσυ εχεις ψυχολογικα ρε μλκ δεν εξηγηται αλλιως, εισαι καθυστερημενος ρε μητσο? τι κολλημα εχεις μαζι μου?

ΤΗΝ ΛΟΚΑ ΤΗΝ ΚΡΑΖΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΟΛΕΜΟ, ΟΣΟ ΠΑΙΖΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ

στα *****ια μου αν μου απαντησεις και αν δεν μου απαντησεις, δεν θα κοιμαμαι αποψε να σου πω την αληθεια


εχω να προτεινω ονομα ναι

4. Ειμαστε ολοι ασχετοι - ΕΟΑ
5. Δεν ξερουμε να παιζουμε - ΔΝΠ
6. Βγαζει αεροΠΛΑΝΑ ο βουβουζελας - ΒΑΒ


αααα ρε μλκ μητσο εφτασες στο σημειο να κραζεις τα ατομα που σε βαλανε στον 36 και σε κανανε ακκ, δεν ντρεπεσε


[aig]10 Πόντοι
Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

O βουβουζελας μπηκε κλασσικα κανιβαλισε τα παντα και μετα που αρχησαν οι αναγουλες και επρεπε να πολεμησει ειπε τα ψεματα του οτι το παραταει και καλα λογο δουλειας...

α ρε glad1 glad1 το παρατησες και χασαμε απο τους ασχετους τους loca και τους βουβουζελες
 

DeletedUser34071

O βουβουζελας μπηκε κλασσικα κανιβαλισε τα παντα και μετα που αρχησαν οι αναγουλες και επρεπε να πολεμησει ειπε τα ψεματα του οτι το παραταει και καλα λογο δουλειας...

α ρε glad1 glad1 το παρατησες και χασαμε απο τους ασχετους τους loca και τους βουβουζελες

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΛΛΑΞΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ

ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΟΒΑΡΑ?

και σβησε σε παρακαλω αυτη την υπογραφη που εχεις, ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΓΕΛΙΑ
(θα το βλεπεις και ο γρατσιανι και θα γελαει)
 

DeletedUser

δηλαδη ο βουβουζελας που εχει αυτη την υπογραφη

Μανιασμένη Βουβουζέλα
CxC® members club

ειναι καλυτερος?
 

DeletedUser33703

Δυστυχώς ένας κόσμος που στην αρχή φάνηκε να έχει προοπτικές κατέληξε σε έναν 'κακό' κόσμο .
Η αξία του αντίπαλου δίνει και αξία στον νικητή στον 36 όμως δεν υπήρξε καν σοβαρός πόλεμος , το τέλος του 36 ήταν το προβλεπόμενο .

Στην πραγματικότητα ο κόσμος είχε κριθεί μόλις πέσαν τα πρώτα bans από LOCA σε Troublemaker και PsychoticNobles απλώς κάποιοι δεν ήθελαν να το παραδεχτούν , αμέσως μετά από τα bans κατά την γνώμη μου εφόσον κάποιοι παίκτες καλώς αποφάσισαν πως θα το παλέψουν και δεν θα το παρατήσουν η φυλή έπρεπε να αλλάξει όνομα .
Από μία premade φυλή που ήταν η LOCA κατέληξε σε μία φυλή που έγινε με στρατολογήσεις και δυστυχώς για την ιστορία και μόνο δεν νομίζω να έχει κλείσει κόσμο φυλή η οποία δεν ήταν premade .

Το μόνο αρνητικό σε όλη την υπόθεση είναι που 2-3 άτομα που αποφάσισαν να συνεχίσουν το έκαναν με λάθος τρόπο και με λάθος όνομα και κατά αυτόν τον τρόπο έκαναν ήρωες τους DnD που στην ουσία έκλεισαν έναν πανεύκολο κόσμο .
Μετά την στρατολόγηση των NES οι οποίοι μπορώ να παραδεχτώ πως είχαν άντερα μεγαλύτερα από τους τωρινούς 'Loca' έβγαιναν μέλη των DnD και έλεγαν πως έχετε 3 ηπείρους αλλά θα το παλέψουμε , ποιες 3 ηπείρους ρε παιδιά ; δουλευόμαστε ; ή μήπως παίζουμε το παιχνίδι πρώτη φορά ;

Η ιστορία με τις 3 ηπείρους της Loca ήταν μία φούσκα που ήταν ζήτημα χρόνου να σκάσει .

Ένας κακός κόσμος λοιπόν με ένα πολύ μέτριο υλικό και μία πολύ μέτρια DnD να τον κλείνει .

Αφήνω όμως ως εκπρόσωπος της SOL ανοιχτή πρόσκληση για τα παιδιά από DnD μεριά να μας δείξουν και εμάς πόσο μεγάλη φυλή είναι , να μας μάθει ο Radix πως να αντέχουμε στον χρόνο (γιατί όπως προανέφερε αυτό είναι όλο το κόλπο) και να μας δείξουν και τι άντερα έχουν .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Καλημερα,

Φίλε Blacko, σε γενικες γραμμές μου αρεσει η αφηγηματική γραφή σου,
αλλά αυτο που βγάζεις όμως ειναι το "ότι δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμαστάρια"!

Μιλάς συνεχεια για μια premade φυλή και αναφέρεστε ΟΛΟΙ σε 2 μονο ονόματα!

Κατ΄αρχας θα το ξαναπω συμφωνω απολυτα με τα μπαν, καθως οι συγκεριμενοι παιχτες γιγαντωνουν λογαριαμσους χωρις να κανουν ΤΙΠΟΤΑ οι ιδιοι, χωρις να καιγονται τα βραδυα, χωρις να κοκκινιζουντα ματια τους μποστα απο τα pc ή να πονανε οι δεικτες απο το πατημα των Α & Β!!
Το παιζουν μαγκες επειδη εχουν βρει ή δημιουργησει μπουτακια που στα εχουν ολα στον αυτοματο και κανουν κατι λογαριασμους πολλαπλάσιους απο τους υπόλοιπους νόμιμους που καιγονται...τοσο αδικα...

Εχουν λοιπον ολο το χρονο να το παιξουν και στρατηλατες!!

Επίσης η ερωτηση μου ειναι: Η premade LOCA ειναι τα 2 ατομα και εάν αυτα τα άτομα σέβονται τη φυλή που δημιουργησαν και μπηκαν premade γιατι δεν καθονται να την οργανωσουν?
Τους λειπουν τα χωρια... ΝΑΙ 3 ηπειρους εχουν ακομα και αυτη τη στιγμή που μιλάμε!

Αμα σεβονται το ονομα της LOCA, γιατι την αφηνουν να ξεφτιλιζετε ετσι - ΓΙΑΤΙ να ΜΗΝ γελιόμαστε..., ανεξαρτητα τι γραφει ο καθενας εδω η LOCA ξεφτιλιζεται και αυτη θα πρεπει να ξεφτιλησθεί γιατι οι παιχτες της μπηκαν και την δημιουργησαν.
ΔΕΝ μπηκαν ασχετοι παιχτες να καταχρασθουν το ονομα, να ΜΗΝ λεμε και οτι μας βολευει....

Φυσικα και δεν θα μπουν, γιατι δεν εχουν τους γιγαντωμενους λογαριαμσους και τα μπουτακια να βαρανε ασταματητα φακες - να καρφωνουν επιθεσεις - να φαρμαρουν ασυστολα και να.. να... να...
Τετοιοι παιχτες θα πρεπει να αποτελουν παραδειγματα προς αποφυγεί - ειναι η γάγγραινα του Ελληνικου Σερβερ που τον κατάντησαν, καθε κοσμος να κλεινει με 4 ηπειρους....

Τέλος μιλας για την DnD και την αναφέρεις ως μετρια...Ντροπη φιλε μου..!

Εσεις ολοι ή όσοι τεσπα νιωθουν τις ΤW θα γνωριζαν οτι η αναλογια 3v1 σε κοσμο 4 ηπειρων ειναι καταδικασμενη!
Εεεε και ΜΟΝΟ το γεγονός οτι καθησαν να το παλεψουν και οχι μονο καθησαν αλλα το Πιστεψαν και το υλοποιούν, ΜΟΝΟ αυτο αξιζει αναγνώρισης!

Επίσης η DnD στον Κ36 πολεμα συνεχως - αυτο δεν ειναι μονο μαγκια - αλλα και μεγάλη φθορα!

Οταν οι αλλες φυλες κανουν αγκαλιές - μαζευουν τα μεγαλα account και τρωνε εσωτερικα τους παιχτες, ΔΕΝ καινε στρατευματα - κοβουν πακετα & αριστους - εχουν παρα πολλά τα συγκριτικά πλεονεκτηματα.

Σε όλα αυτα όμως η DnD έχει το ΚΡΙΣΙΜΟ πλεονέκτημα, της αμεσης ανταποκρισης και αληλλοβοηθείας!

Θα ζητησει η Ηγεσια της DnD επιθετικα και σε 2 ωρες το πολυ θα έχουν απαντησει 30 παιχτες!
Θα ζητησει αμυντικα και θα εχουν ξαναπαντησει ολοι οι παιχτες...(στα αμυντικα συνηθιζετε να μην υπαρχει μεγαλη ανταπόκριση...).
Να μην πω πως πανε βοηθειες ειτε επιθετικα - ειτε αμυντικα σε συμπαικτες...

Εγω στην DnD μπηκα 1η φορα (εχω παιξει σε όλες τις γνωστες φυλές με διαφορα nick), τετοιο πραγμα ΔΕΝ εχω ξαναδει.
Δεν θα κανω διαφήμιση απλα θα πω οτι, την χημεια της δεδομενης χρονικής στιγμης, πολυ δυσκολα θα την αντιμετωπιζε οποιαδήποτε φυλή.

Δεν ξερω πως το πετυχαν αυτο, πιθανον να ειναι και το ζορι που δημιουργησε αυτο το δεσιμο... δεν το γνωριζω.
Μπραβο σε ολους οσους συμμετεχουν, μπράβο στην ηγεσια που καταφερε να φερει μια φυλή σε τετοιο επιπεδο, που να με εντυπωσιάσει!

Στο ΜΟΝΟ που θα συμφωνήσω με τον φιλο Blacko είναι οτι η οποιαδήποτε LOCA δεν εχει καμία τυχη στον Κ36.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή