LOCA vs DND ( Στατιστικά και σχολιασμός στατιστικών )

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser21068
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33570

Μετα απο αυτα τα commenct φυλες οπως η CxC τρεμουν να μπουν. Ρωτα τον αρχηγο σου, αν ρωταει που θα μπει η CxC για να μην μπει στον ιδιο κοσμο.


Τωρα οσο για το μεγαλος παιχτης. Γελαει και ο θεος. Μεγαλος κακασχετος εισαι. Κερδιζεις κατι ακομα πιο ασχετους. Καλυτερα να βγουν οι δικοι σου και να σου πουν πως εισαι ενας ****** και μισος που καβαλησε το καλαμι. Θες να σου στειλω προσκληση σε κοσμο να βγεις διπλα μου να δεις οτι δεν θα περασεις μηνα σε σερβερ? ΑΣΧΕΤΕ. Σου απανταω εγω, γιατι δεν το ειδε ο ντα βιντσι ακομα, μολις το δει φανταζομαι θα γελασει και αυτος μαζι σου. Ενα τιποτα εισαι. Ενας ασχετος που κανει καριερα σε κοσμο με ασχετους. Που παρατησε την φυλη του για να μην παει πυξιδα. Που η μοναδικη καριερα οπου επαιξες ειναι 1 κοσμος. Με 1 κοσμο δεν εκανε κανενας καριερα. Ζωο

Μιλάει τωρα ο PRO....

Eδω ρε δεν σε ξφτιλισαν απο Μελλισες... εεε PRO... πηγες να παρεις χωριο και στο δρόμο το έχασες...:rolf:

Aϊντε νουμερο γραφείς οτι σου ερθει στο κεφαλι...

Στα λόγια Μπολικος στα έργα Άφαντος...!
 

DeletedUser

ρε γατι εφαγες μπαν..τι μιλας?? εισαι σωστος? ρωτα τον εαυτο σου πρωτα...εγω ειμαι μεγαλος παιχτης και ξεκινησα τον κοσμο με ασχετους..και επειδη ειμαι μεγαλος παιχτης πηγα στην μεγαλυτερη φυλη...το προβλημα σου ποιο ειναι πες μας να ξερουμε...τι να κανω? να μεινω σε μια φυλη μικρουλα να κανω αγκαλιτσες?? φυσικα θα γινω μεταγραφη σε μεγαλυτερη φυλη γιατι δειχνω την αξια μου καθε μερα....φυσικα θα ειμαι με τους πρωταθλητες....φυσικα θα με προσεχουν σαν τα ματια τους..γιατι ακομα ειμαι εδω χωρις μπαν...γατακι ποιος ξερει πως επαιζες εεε? ολα στο αυτοματο? εμεις που ξενυχταμε ειμαστε μακακες ε? αντε γεια ρε

κλαμα...οτι πιο αστειο εχω δει σημερα

νομπλαρει 10 ανενεργους ο ραντιξ σε πολεμο 10ημερων και εγινε παικτης
επρεπε να ησουν 33 να βλεπαμε αν θα εβγαζες βδομαδα που ξενυχτας και τα βραδια

τελιωστε τον 36 να σας παιξουμε σε εναν κοσμο γιατι εσυ και ο ταραχη(παικτης με καριερα στους 3-ου) νομιζετε οτι ειστε προ ενω δεν ξερετε τα βασικα
 

DeletedUser2749

μ αρεσετε ρε...κοιτατε την καριερα του καθενος...ενω στον 36 τρωτε της φαπες της ζωης σας απο εναν που νομιζετε εσεις οτι δεν εχει καριερια...ρε μπαγλαμα (μουσικο οργανο) εγω μπορει να παιζω με 10-20 λογαριασμους...στον 36 ομως εφαγες μπαν..βγηκες εκτος παιχνιδιου..αρα τελειωσες...πυξιδα στο αυτοματο γιατι εισουν μαγκακι που επαιζες με ****ακι οταν εμεις ξενυχταμε για να βγαλουμε πλανο..

ετσι κανετε καριερα ρε γατακια στους αλλους κοσμους? δες το τωρα..τωρα εφαγες καρπαζια...εσυ και ολοι οι αλλοι...τι λενε τα στατιστικα? αυτο που λενε ειναι και η αληθεια..παντα μιλαμε για τον κοσμο 36..μην με προκαλεις να μπω σε αλλον κοσμο γιατι θα το κανω..και θα σε εχω και εκει στην καρπαζια..και να δω τι θα λες παλι..α ναι θα λες οτι δεν εχω καριερα στο παιχνιδι..αλλα η καρπαζια καρπαζια...γατακια..καντε νιαου και ελατε...

αντε πολυ τρελα πουλατε σε ενα παιχνιδι που ειναι μονο για διασκεδαση..και ενω παρανομείτε και τρωτε μπαν..παλι εμεις ημαστε οι χειροτεροι...ρε αληθεια δεν ντρεπεστε καθολου? λιγο τσιπα να πειτε οτι εκανα την μακακια μου και ετσι ειμαι παικταρας ..δεν εχετε τα αντερα να το πειτε????
 

DeletedUser33570

Ποιοι από αυτούς που μπήκαν "premade" παίζουν στη φιλί ρε πανιβλακα;Έκανε η μύγα κόλο...
Premade η Loca δεν μπήκε 3-4 λογαριασμοί-φίλοι μπήκαμε και φτιάξαμε τη φυλή.

Παιχτούρα.... οποίος εχει τη μυγα... μυγιαζεται...., όσο για τον κόλο της ειναι ένα σοβαρό αντικείμενο ερεύνης του επιπέδου σου.

Premade μπηκατε, μας τα ζαλισατε ολοι οι μπουτακηδες, που γιγαντωνετε λογαριασμους που τρεχουν στον αυτοματο και το παιζετε και....Παιχτουρες τωρα σαν και του λόγου σου...:clap:

Καλα σας κανουν και σας μπαναρουν οπου σας βρισκουν...να ξεβρωμισει ο Ελληνικός σερβερ...

Σας εχω δει πως παιζατε και πως παιζετε ακομα - οταν δεν ειναι στον αυτοματο ολα....

Άντε τραβα λοιπον Σαχλαμαράκο... και τις μαγκιές σου, στους ομοίους σου...
...θίχτηκες για την υπόληψη της LOCA... ο μπουτακιας...pro-pra - prou....

- - - Eνημερώθηκε - - -

....... νομιζετε οτι ειστε προ ενω δεν ξερετε τα βασικα

Έλα να μας τα μαθεις εσυ....:rolf:

:noob:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Γιαννάκο,

Μην σκας ρε φίλε με τα Τρολ...

Ολοι οσοι μιλανε εδω ειναι τρολλ στην ικανουητα, τρολλ στα μυαλα, Τρολλ σαν Φυλή γενικα...

Ενα τίποτα απο ουσια!

LoCA και τα τρολλ Πουρε....


[aig]Προειδοποίηση
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Μιλάει τωρα ο PRO....

Eδω ρε δεν σε ξφτιλισαν απο Μελλισες... εεε PRO... πηγες να παρεις χωριο και στο δρόμο το έχασες...:rolf:

Aϊντε νουμερο γραφείς οτι σου ερθει στο κεφαλι...

Στα λόγια Μπολικος στα έργα Άφαντος...!

http://prntscr.com/adpwjs
http://prntscr.com/adpwo4

Ολοι οι κοσμοι σου μαζι σε μισο δικο μου ασχετε.

Ή μηπως να βαλω και στατιστικα απο περισσοτερους που επαιξα? Εισαι πολυ λιγος και πολυ ασχετος για να μιλησεις για μενα.

Μαλλον ουτε εσενα στα ειπανε καλα. Οτι η αρχηγος σου εδινε τα χωρια που του ελεγα οτι θα παρω σε αλλους στο ειπε?

Τι να μας πεις και εσυ που μπηκες μετα και σε πουσαρανε για να κανεις καριερα ασχετε.

Με 2 κοσμους θα επρεπε να μιλας με μηνυματα στο παιχνιδι, οχι που σου δωσανε και το δικαιωμα να μιλας εδω περα.

Νουμερο ναι. 1 ομως. Εσυ ουτε 100αδα. Ασχετε. Με 2 κοσμους καριερα και 5 μυρια συνολικα χωρια θα σε κανανε θεο, που πας και νομπλαρεις φοιτητες εσπαναρα και οτι απεμεινε απο την φυλη λοκα.

Ραντιξ εισαι για γελια αδερφε.


p.s Εχω συζητησεις απο ενα ρουμ που μου ζητανε να παρω επιτηρηση απο ΔνΔ να κολλησω γιατι το ****ακι τους δεν δουλευει.
p.s2 Εχω chat με την αρχηγο σου να λεει για ****ακια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Εαν εχεις και 2 αυγα...

ριξτα μεσα... μαζι με ΟΛΕΣ τις μπαρουφες που γραφεις παραπανω και κανε μια Ομελετα... Νουμερο...1....:rolf:

Ουτε ξερεις ποιος ειμαι - ουτε και θα μαθεις ποτε.... Νουμερο...1....:rolf:
 

DeletedUser33970

Τι εισαι μωρε καημενε. Ενας παιχτης με καριερα 3ου, Doom κλπ. Βασικα οχι ντουμ ακομα, Αυτοι κλεισανε 2 κοσμους. εσυ 3 μυρια μονο στον καζουαλ εφτασες. Κοσμο με την UNION εκλεισες και εισασταν 36 φυλες.
 

DeletedUser2749

ρε σουρουχλεμε..ακομα κοιτας καριερες? τι εκανες στον 36? αντε παρε τον μπουλο και ασε εμας να κλεισουμε τον κοσμο..το τι εκανες στην προηγουμενη ζωη σου ουτε μας νοιαζει..ελα εδω να μας παρεις χωριο...να τωρα που το λεμε..να θυμασαι το ονομα ραντιξ γιατι οταν θα σε στειλω πακετο παλι θα μου λες ''εγω εχω καριερα'' ....καμμενε..

εδω ειναι ο κοσμος 36 ρε καμμενε και δεν κοιταμε τι εκανες στον 2 4 6 12 25 25 35 κοσμο...το επιασες??? και παιξε με νομιμα μεσα γιατι παλι για μπαν σε κοβω...ενταξει..

και μιλας με εναν λογαριασμο που ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν εφαγε μπαν και ολα τα παιζει με κλικ της στιγμης...μιλαει και πουλαει τρελα ενας λογαριασμος που εφαγε μπαν..ποιος ξερει τι εκανε και εφαγε μπαν..για ονομα του Θεου...θα μας τρελανεις ρε μεγαλε
 

DeletedUser33970

Τι εννοεις ποτε μα ποτε? Υπηρχες πουθενα και πριν τον 36? :rolf:
 

DeletedUser33570

Ρε Γιαννη,

Λιγο σεβασμος ρε φιλε....

Μιλας με το ΝΟΥΜΕΡΟ..1....:rolf:

Δεν βλεπεις βιογραφικό που μας κοτσαρε ο :ban: παραπανω....!!

Παρολα αυτα φιλε Νουμερο....1...., το βιογραφικό σας απορριφθηκε :oops:

Στον Κ36 κατόπιν κοινης ομολογίας, εισάσταν - είστε και θα παραμείνετε ...:noob:
 

DeletedUser33970

Μπραβο. Μιλησες με τις εικονιτσες σου. Χαρηκες. Πηρες τα 5 λεπτα δημοσιοτητας. Θα τα πουμε μετα τον 36. Θα ερθει προσκληση στην αρχηγο σας. Κοιτα να εισαι και εσυ μεσα στον κοσμο. Και ο ραντιξ. Οχι για να εχουμε αντιπαλο, για να δουμε τι θα λετε μετα. Μεγανε επιβητορα του εσπαναρα
 

DeletedUser33570

Ποιος ειναι ο εσπανάρας??

και γιατι με λες επιβήτορα του...

Τα εχεις τσούξει... ή σε πόνεσα καπου...
 

DeletedUser2749

Τι εννοεις ποτε μα ποτε? Υπηρχες πουθενα και πριν τον 36? :rolf:

αν ημουν? εμενα ρωτας? ψαξε βρες βρε νουμερο....ανοιξε τα ματια σου..και εκτος αυτου μιλαμε εδω μονο για τον κοσμο 36....υπαρχεις? τι μιλας εδω βρε τραχανα? (ωραιο φαγητο) ...σε κοσμο που θα πω οτι τον παω σοβαρα σε παιζω...αλλα ξερω θα μου πεις παλι το τρελο ''παρε 20 χωρια στο ριμ να παρεις και εσυ 20 και να παιξουμε ξυλο τα δυο μας'' ...απο εκει καταλαβαινεις οτι δεν εχεις καμια σχεση με αυτο το παιχνιδη...

ξερεις στο επομενο σιμ σιτι θα εχει και να μπορεις να ριξεις μπουνια...αντε πανε εκει και πεξε σιμ σιτι..γιατι δεν αυτον τον κοσμο τον ραντιξ δεν ειχες την τιμη να τον πολεμησεις ...σε αλλον κοσμος ισως τα πουμε...αλλα οταν τα πουμε θα σε κανω απο ακουαλαιζερ σινδεσαιζερ...για να μην σε κανω κανενα τουμπερλεκι και σε γλενταω καθε μερα...αντε γατακι του πληκτρολογιου
 

DeletedUser33970

αν ημουν? εμενα ρωτας? ψαξε βρες βρε νουμερο....ανοιξε τα ματια σου..και εκτος αυτου μιλαμε εδω μονο για τον κοσμο 36....υπαρχεις? τι μιλας εδω βρε τραχανα? (ωραιο φαγητο) ...σε κοσμο που θα πω οτι τον παω σοβαρα σε παιζω...αλλα ξερω θα μου πεις παλι το τρελο ''παρε 20 χωρια στο ριμ να παρεις και εσυ 20 και να παιξουμε ξυλο τα δυο μας'' ...απο εκει καταλαβαινεις οτι δεν εχεις καμια σχεση με αυτο το παιχνιδη...

ξερεις στο επομενο σιμ σιτι θα εχει και να μπορεις να ριξεις μπουνια...αντε πανε εκει και πεξε σιμ σιτι..γιατι δεν αυτον τον κοσμο τον ραντιξ δεν ειχες την τιμη να τον πολεμησεις ...σε αλλον κοσμος ισως τα πουμε...αλλα οταν τα πουμε θα σε κανω απο ακουαλαιζερ σινδεσαιζερ...για να μην σε κανω κανενα τουμπερλεκι και σε γλενταω καθε μερα...αντε γατακι του πληκτρολογιου

Μπραβο, μπορεις να μαθεις και ελληνικα τωρα. Ακουαλαιζερ Σινδεσαιζερ. Πιο αστειος και απο την Q εισαι. Μπραβο. Μιας και μιλας για τραχαναδες, με μπαμια δεν εσπρωξε κανενας (την φυλη του). Εσυ που δεν την εχεις ακομα και με μια μπαμια απο πισω (απο το ακκ σου) εισαι χαρουμενος ε? τι 20 χωρια ριμ λες ? εχεις καποιο ψυχολογικο φαινεται. Μαλλον ολοι εχετε εδω με την λοκα. Γι αυτο τωρα που κερδιζετε μια φυλη με το ονομα της χαιρεστε. Δεν σου ξανααπανταω γιατι θα φας μπαν για καναν αιωνα.


Παμε στον UNION καριερίστα:

Μιας και μου αφιερωσες τραγουδακι να σου αφιερωσω και εγω ενα που ταιριαζει σε ολη σας τη φυλη... Ή Μαλλον 2:

https://www.youtube.com/watch?v=NPUsDFFNaVo
https://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I


Βλεπω το εξασκεις το ν1. Γιατι αραγε? μηπως θα γινεις ποτε? Τωρα που το σκεφτομαι, μπορει να γινεις. Νομπλαρεις εσπαναρα και φοιτητες και γινεσαι προτυπο σε μια φυλη που η αρχηγος της εχει προτυπα βισση και lady gaga. Μια φυλη που κλαιγεται στην CxC για να μαθει που θα μπει μην τυχον και πεσουν μαζι. Μια φυλη που δεν κερδισε κανεναν κοσμο με σοβαρο αντιπαλο. Εισαι ενας παιχτης ο οποιος κερδισε κοσμο με την Union και επιβιωσε μονο στον casual και στον 36 που μπηκες και επαιζες στο ριμ με τα βαρβαρα. Τι να μας πεις?


Σου αφιερωνω και εγω ενα, που νομιζω ταιριαζει οχι μονο σε εσενα, αλλα και σε πολλους απο την φυλη σου:

https://www.youtube.com/watch?v=_GwjCc2WGlI
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

....ωωω ρε πόνο που βγάζει το Συνθεσάιζερ...Νουμερο...1....:rolf:

Μην κλαις αλλο αγορι μου... θα σου παρω σοκολάτα...

Η αποψή μου για σενα και τους όμοιους σου ειναι οτι ειστε ανίκανοι απο την κορφή ως τα νυχια!
Παιζεται με μπουτακια και αμα σας τα αφαιρεσουν δεν ξερετε ουτε τα χωρια σας να βρειτε στο χάρτη...:p

Φτιαχνετε account εκμεταλλευόμενοι τον χρόνο αλλών και κανιβαλίζοντας τους με διαφόρους τρόπους.

Αυτα ολα που τσαμπουνάς εδώ, πέστα σε κανενα άσχετο, που θαυμάζει κατι Νουμερα...1...:rolf: σαν και του λόγου σου...

Τη LOCA εσεις την δημιουργήσατε καιεαν δεις λιγο παραπάνω - εσυ ο ιδιος κραζεις τη φυλή σου στο γενικο....:noob:

Τι θελεις ρε ΝΟΥΜΕΡΟ...1... με αυτα τα ποστ... να αποποιηθείς την ευθύνη της αποτυχίας... της φοβερής κ τρομερής LOCA...

Μπες μεσα και παιξε ρε ΝΟΥΜΕΡΟ...1...:rolf: και ασε τα Μεγαλα τα Λογια τα παχια....

Κανενα ΔΕΝ πείθουν...Νούμερο...


[aig]10 Πόντοι
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

....ωωω ρε πόνο που βγάζει το Συνθεσάιζερ...Νουμερο...1....:rolf:

Μην κλαις αλλο αγορι μου... θα σου παρω σοκολάτα...

Η αποψή μου για σενα και τους όμοιους σου ειναι οτι ειστε ανίκανοι απο την κορφή ως τα νυχια!
Παιζεται με μπουτακια και αμα σας τα αφαιρεσουν δεν ξερετε ουτε τα χωρια σας να βρειτε στο χάρτη...:p

Φτιαχνετε account εκμεταλλευόμενοι τον χρόνο αλλών και κανιβαλίζοντας τους με διαφόρους τρόπους.

Αυτα ολα που τσαμπουνάς εδώ, πέστα σε κανενα άσχετο, που θαυμάζει κατι Νουμερα...1...:rolf: σαν και του λόγου σου...

Τη LOCA εσεις την δημιουργήσατε καιεαν δεις λιγο παραπάνω - εσυ ο ιδιος κραζεις τη φυλή σου στο γενικο....:noob:

Τι θελεις ρε ΝΟΥΜΕΡΟ...1... με αυτα τα ποστ... να αποποιηθείς την ευθύνη της αποτυχίας... της φοβερής κ τρομερής LOCA...

Μπες μεσα και παιξε ρε ΝΟΥΜΕΡΟ...1...:rolf: και ασε τα Μεγαλα τα Λογια τα παχια....

Κανενα ΔΕΝ πείθουν...Νούμερο...

ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ


(και εσυ ο αρχηγος)
 

DeletedUser33970

Τι λες ρε αποτυχημενε παιχτη των φυλετικων. Εαν απετυχα εγω, εσυ που κερδισες κοσμο μονο με την Union τί εισαι? Εσυ που εκανες καριερα στον casual εισαι καλος ε?

Την λοκα την δημιουργησα εγω? Πριν ελεγες οτι ειμαι ΔνΔ και τωρα ΛΟΚΑ? οτι σε συμφερει εισαι φιλαρακι? Βασικα θεωρω οτι απλα εισαι ****ς. Εγω με την τωρινη "διοικηση" της ΛΟΚΑ ειχα διαμαχες απο τοτε που τους καναμε απο DC σε λοκα. Μπορει να το επιβεβαιωσει οποιος θελει. Η ρηξη μου με αυτους ηρθε οταν διαφωνησαμε στο θεμα στρατολογησης της Snipers. Οποτε δεν ειναι οτι δεν ειμαι εγω λοκα. Αυτοι δεν ειναι λοκα. Μην μπερδευεις τα μπουτακια σου.

Οσο για την αποψη σου για μενα, ******* την εχω. Φτασε εκει που εφτασα και ελα πες μου. Θεωρεις οτι ο 5 ειναι παρελθον? στον 34 ειχα περισσοτερους ποντους απο οσο εσυ στον 15 που ητανε 5 φορες μεγαλυτερος. Στον 33 εφαγε μπαν ολη η φυλη αλλα οχι εγω. Μην χανεις την πιστη σου ομως. Ο πρωτος κοσμος που εφαγα μπαν ητανε ο 36. Μπορει να φαω και αλλου για να βγαινεις και εκει να λες τις παπ.ριες σου.

Οσο για την ιστορια (την οποια δεν την ξερεις γιατι ακομα δεν επαιζες 36), ο LOCA φτιαχτηκε απο το premade αξεχαστος-psychotic-trouble, παρεα με niorantes-immortals-solo οι οποιοι σπασανε στον μηνα και nigredo-gio4kad-assasin of death και αλλους λιγους για βοηθητικους. Για να δουμε ποσοι απο αυτους παιζουν ακομα (οι κατοχοι, ως παιχτες που βρεθηκαν για να κρατησουν τα ακκ). Κανενας. Αντιθετως παιζει ο κυθνος που ηταν αρχηγος της DC, ο βουβουζελας που βγηκε στο ριμ και ητανε να τον κανιβαλισουμε, και αλλοι 5-6 που δεν μπηκανε καν στην premade φυλη, μαζι με τις στρατολογησεις που κανανε. Οποτε με ποια LOCA παιζεις εσυ? Μαλλον μονο με το ονομα και τα στατιστικα που εκανε αυτη η φυλη. Αλλα δεν σε κατηγορω. Μπηκες πολυ μετα στον κοσμο για να τα ξερεις αυτα. Απο χθες πρωτος στην *****ολογια εισαι και στις εικονιτσες. Δεν ειπες σε κανεναν ομως πως εχτισες ακκ. Στο ριμ με δωρεαν χωρια και πουσαρισμα? ή κανω λαθος ? Δεν αμφισβητησε κανεις την παικτικη σου ικανοτητα, αλλα μην την βλεπεις και στρατηλατης νομπλαροντας τον εσπαναρα.
 

DeletedUser

Τι λες ρε αποτυχημενε παιχτη των φυλετικων. Εαν απετυχα εγω, εσυ που κερδισες κοσμο μονο με την Union τί εισαι? Εσυ που εκανες καριερα στον casual εισαι καλος ε?

Την λοκα την δημιουργησα εγω? Πριν ελεγες οτι ειμαι ΔνΔ και τωρα ΛΟΚΑ? οτι σε συμφερει εισαι φιλαρακι? Βασικα θεωρω οτι απλα εισαι ****ς. Εγω με την τωρινη "διοικηση" της ΛΟΚΑ ειχα διαμαχες απο τοτε που τους καναμε απο DC σε λοκα. Μπορει να το επιβεβαιωσει οποιος θελει. Η ρηξη μου με αυτους ηρθε οταν διαφωνησαμε στο θεμα στρατολογησης της Snipers. Οποτε δεν ειναι οτι δεν ειμαι εγω λοκα. Αυτοι δεν ειναι λοκα. Μην μπερδευεις τα μπουτακια σου.

Οσο για την αποψη σου για μενα, ******* την εχω. Φτασε εκει που εφτασα και ελα πες μου. Θεωρεις οτι ο 5 ειναι παρελθον? στον 34 ειχα περισσοτερους ποντους απο οσο εσυ στον 15 που ητανε 5 φορες μεγαλυτερος. Στον 33 εφαγε μπαν ολη η φυλη αλλα οχι εγω. Μην χανεις την πιστη σου ομως. Ο πρωτος κοσμος που εφαγα μπαν ητανε ο 36. Μπορει να φαω και αλλου για να βγαινεις και εκει να λες τις παπ.ριες σου.

Οσο για την ιστορια (την οποια δεν την ξερεις γιατι ακομα δεν επαιζες 36), ο LOCA φτιαχτηκε απο το premade αξεχαστος-psychotic-trouble, παρεα με niorantes-immortals-solo οι οποιοι σπασανε στον μηνα και nigredo-gio4kad-assasin of death και αλλους λιγους για βοηθητικους. Για να δουμε ποσοι απο αυτους παιζουν ακομα (οι κατοχοι, ως παιχτες που βρεθηκαν για να κρατησουν τα ακκ). Κανενας. Αντιθετως παιζει ο κυθνος που ηταν αρχηγος της DC, ο βουβουζελας που βγηκε στο ριμ και ητανε να τον κανιβαλισουμε, και αλλοι 5-6 που δεν μπηκανε καν στην premade φυλη, μαζι με τις στρατολογησεις που κανανε. Οποτε με ποια LOCA παιζεις εσυ? Μαλλον μονο με το ονομα και τα στατιστικα που εκανε αυτη η φυλη. Αλλα δεν σε κατηγορω. Μπηκες πολυ μετα στον κοσμο για να τα ξερεις αυτα. Απο χθες πρωτος στην *****ολογια εισαι και στις εικονιτσες. Δεν ειπες σε κανεναν ομως πως εχτισες ακκ. Στο ριμ με δωρεαν χωρια και πουσαρισμα? ή κανω λαθος ? Δεν αμφισβητησε κανεις την παικτικη σου ικανοτητα, αλλα μην την βλεπεις και στρατηλατης νομπλαροντας τον εσπαναρα.

Και μετα απο αυτο σαν ενας δουκας της πρωην ΦΥΛΗΣ LOCA λεω και εδω επισημα να αλλαξει το ονομα της φυλης απο τους αρχηγους που παιζουνε τωρα εκει μεσα. Απο την στιγμη που δεν παιζει κανεις απο αυτους που φτιαξανε την φυλη παρακαλω να αλλαξει ονομα.

ΓΙΑΤΙ LOCA KAI TA ΜΥΑΛΑ ΠΟΥΡΕ ΑΣΧΕΤΟΙ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή