Πρωτο επιτυχημενο πλανο ΜΑΟ στον κ37!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28807
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33970

Μαο ειστε πιο αστειοι και απο τον τακη τσουκαλα και μεγαλυτεροι προπαγανδιστες απο ολους τους ολυμπιακους του κοσμου.
Κλαιτε πιο πολυ απο τον Αλαφουζο.
Εχετε χειροτερη λογικη και απο τον Σαββιδη.
Ειμαστε οτι ειναι ο Βαργκας για Γαυροβαζελομπαοκια.


Δεν θα βρεις κανεναν. Μιλαμε μονο με τα τσιπουρα.


Καταλαβαινω. Μεχρι και στα τσιπουρα τον πονο σας λετε. Μπορειτε να αρχισετε να μιλατε και σε αυτα. Εδω σας κοβουν τα βαρβαρα, σε λιγο θα σας κοβουν και τα ιδια σας τα πσ. Με 1000 πρεμ τον μηνα σου μαθαινω να κοβεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27561

Δεν χρειαζετε να τους υποτιμας οτι ειναι να δειξουν θα το δειξουν




Μαο ειστε πιο αστειοι και απο τον τακη τσουκαλα και μεγαλυτεροι προπαγανδιστες απο ολους τους ολυμπιακους του κοσμου.
Κλαιτε πιο πολυ απο τον Αλαφουζο.
Εχετε χειροτερη λογικη και απο τον Σαββιδη.
Ειμαστε οτι ειναι ο Βαργκας για Γαυροβαζελομπαοκια.





Καταλαβαινω. Μεχρι και στα τσιπουρα τον πονο σας λετε. Μπορειτε να αρχισετε να μιλατε και σε αυτα. Εδω σας κοβουν τα βαρβαρα, σε λιγο θα σας κοβουν και τα ιδια σας τα πσ. Με 1000 πρεμ τον μηνα σου μαθαινω να κοβεις.
 

DeletedUser31929

τελικα ναι ειχε γελιο στο εξωτερικο καλα μου ειπαν να ριξω μια ματια... σιγα ρε παληκαρια δεν ειναι τοσο σοβαρα τα πραγματα παιχνιδι ειναι ουτε κλαιμε ουτε χοροπηδαμε γιαυτο... την ωρα μας περναμε και πανω απολα ειμαστε καλη παρεα.. τεσπα καλα ειναι να ακουγονται και αυτα να φανει οτι υπαρχει ανταγωνισμος... υγεια να χουμε μαγκες και ολα ταλλα ειναι μηδαμινα... καλη συνεχεια σε ολους ελπιζω να εχουμε εναν καλο πολεμο... α και κατι ακομα σε εναν πολεμο ποτε δεν υπηρχαν ορια στο τι θα κανει η καθε πλευρα οποτε μην δινεται και πολυ σημασια στο τι κανουμε εμεις οπως και εμεις στο τι κανετε εσεις... παιξτε το παιχνιδι σας και μην ασχοληστε...
 

DeletedUser17773

εχουμε λοιπον 5 τυπους ανθρωπων-συνομιλητων

το μπεκρουλιακα τον @stofi

τον εχω αποθημενα στην ζωη μου και βγαζω ολο το
μισος στο παιχνιδι-(ποδοσφαιροφιλο)
@Μεσσι γουιθ δεμ μπιεστ

τον θα σας πιω το αιμα λουγκρες,αλλα μισο γιατι
δεν μπορω να συνδεθω-(****ακι η τακουνι;)
@*ShinyNuke*-ΛΟΥΤΣΑΣ

τον τσαμπα μιλαμε το εχω παιξει ασσο εδω
και μια βδομαδα
@-Sweetest Love x3

και τον παιδια χαλαρωστε η ζωη ειναι ωραια τα λουλουδια
ανθιζουν μπηκε η ανοιξη ενα παιχνιδι ειναι...
@gio4kad

σας αγαπω ολους...

μην σας διακοπτω καλε συνεχηστε.. :D

@stofi palionoobako vgale vary prepei na kopsoume trena...mas kanoun plano ta varvara
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970



Τurbobusa Μιλησε. Δεν ξερει φυλετικες τον κανανε και διοικηση στην οut. Πηρε μαζι και τον ατομικ εδεσε το γλυκο. Δεν εχει μαθει ακομα να παταει κλικ και να μιλαει ελληνικα. Ακομα βαζει αναφορες στο προφιλ του γιατι νομιζει οτι ειναι προ. Εχει γελασει και ο καθε πικραμενος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Βασικα, με τοσες γυναικες εκει περα απορω πως υπαρχει ακομα ΜΑΟΜΑΟ.
 

DeletedUser28807

stofi ασε τις τσιπουρες και τα τσιπουρα και ελατε να κερασουμε μια γυρα ΛΟΥΤΣΟ ψητο
 

DeletedUser17773

Τurbobusa Μιλησε. Δεν ξερει φυλετικες τον κανανε και διοικηση στην οut. Πηρε μαζι και τον ατομικ εδεσε το γλυκο. Δεν εχει μαθει ακομα να παταει κλικ και να μιλαει ελληνικα. Ακομα βαζει αναφορες στο προφιλ του γιατι νομιζει οτι ειναι προ. Εχει γελασει και ο καθε πικραμενος.


τον εχω αποθημενα στην ζωη μου και βγαζω ολο το
μισος στο παιχνιδι-(ποδοσφαιροφιλο)
@Μεσσι γουιθ δεμ μπιεστ

αχουυ το μωρεεεε επιβεβαιωθηκα...
ειναι ολα αυτα που ειπες... με το ζορι με κρατουσαν να μην παρω βαρβαρο...ξερεις με αγχωνει να νομπλαρω αντιπαλο γιατι ειμαι κυριως ασχετος...μου εχουν παει ολα στραβα στην ζωη μου και αν αποτυχω και εδω θα βαλω τελος στην ζωη μου...Παντως απο οτι βλεπω ξερεις να διαβαζεις στατιστικα βρε μουτροοο... να σου πω κανα 2-3 να τσεκαρεις μωρη ρουφιανα;;; χαχαχαχαχαχαχα

εισαι μια μικρη αναστατωστρα και με αυτα που γραφεις και το μισος που πηγαζεις απο μεσα σου με αναβεις ολο και πιο πολυ...ξερεις ειμαι μικρος ακομα και ψαχνομαι...δοκιμαζω πραγματα γενικα...ξερεις... αχνε (L)

υ.γ. ειμαι διοικηση στην OUT και δεν το ξερω;;;;
-ΣΩΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ;;;
 

DeletedUser33970

Εγω δεν ειπα οτι εισαι ****ς... Μονος σου το απεδειξες. Για να μην λετε οτι εριζω εσεις οι υπολοιποι
 

DeletedUser17773

μα σωπατε καλε ποιος ειπε οτι εριζεις;;; σιγα τα αυγα αν αυτο ειναι εριζμα τοτε πριν το ξυλο τι ειναι;;;...ποπο πρεπει να εχεις παιξει πολυ ξυλο εσυ...το λεει και το ονομα...να αρχισω να σε φοβαμαι;;; ειμαι ενα μικρο παιδακι πισω απο μια οθονη 59 κιλα που ανακαλυπτει σιγα σιγα τον κοσμο...αχχχ δεν θελω να μπλεξω...ισα ισα παντως μ εχεις χαροποιησει ιδιαιτερα η μορφη της προσωπικοτητας και ο τροπος με τον οποιο ξεδιπλωνεται στον λογο... οσο για το ****ς θα προτιμουσα το ηλιθιε...ειναι πιο εριστικο για καποιον περιεργο λογο στα 90ς της γεννιας μας... καπου ακουσα για πρεμιουμ για να μας μαθετε λετε εμας τους ασχετους το παιχνιδι...ο πατερας μου εχει γκαζαδικα και εχω βαλει πρεμιουμ καταλαθως μεχρι το 2019 και διαχειρηστη μεχρι το 2018...μπορειται να μου μαθετε το παιχνιδι σας παρακαλω παρα πολυ γιατι νιωθουμε πολυ λιγοι μπροστα στην ανωτεροτητα σας σαν λογαριασμοι αλλα και σαν ανθρωποι;;; πρεπει να μου εχουν περισεψει 17000 πρεμ...ελπιζω να φτανει... αν θες μπορω να σου αφησω και το κινητο μου να με παιρνεις οταν εχεις νευρα να μου λες εκεινα τα ωραια...που με αναβουν...ξερεις εσυ...(L)
 

DeletedUser17773

εεε εγω σε σενα μιλαω... δεν βλεπεις;;; η βαζεις κανα ρομποτ να στα διαβαζει να τα ακους;;; δεν ξερω εσεις εκει στην CxC ειστε της τεχνολογιας απο οτι φαινεται και σας αρεσουν τα ροΜΠΟΤακια... μποοοοτακιααααα...τωρα δεν ξερω μπορει να σας αρεσουν και τα τακουνια...μονο μην το μαθουν οι ΜΑΟΜΑΟ και διαλυθουν...χαχαχαχαχα νουμερα


σου κοπηκε η λιαλια ανακατωστρα μου;;; που πηγαν οι εκθεσεις και ο ερισμος σου ο ατελειωτος;;;


[aig]10 Πόντοι για 6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31553

Σύμφωνα με την ετήσια ανάλυση του *****ub.com, το 2015 "ξοδεύτηκαν" 1,892 petabytes δεδομένων στο συγκεκριμένο site, μέγεθος που για να καταλάβετε πόσο μεγάλο είναι αρκεί να σκεφτείτε πως αρκεί για να γεμίσει με πορνό τον αποθηκευτικό χώρο όλων των iPhone που πουλήθηκαν πέρυσι. Το 2015 οι χρήστες παρακολούθησαν 4,392,486,580 ώρες πορνό, μόνο στο *****ub.Πρόσφατες μελέτες έδειξαν πως τα τελευταία βίντεο και οι περισσότερες προβολές το τελευταίο διάστημα αφορούν βίντεο με τίτλους "MAOMAO vs βάρβαρα - Μια ιστορία αγάπης". Πρόκεται για ταινίες ΄άκρως ερωτικού περιεχομένου με σενάρια. Άγνωστος ο λόγος που έγινε τόσος ντόρος με τις συγκεκριμένες ταινίες, των οποίων ο αριθμός ανέρχεται κιόλας στο 1/10 των συνολικών ταινιών στο συγκεκριμένο site. Ωστόσο επειδή αγαπάμε τον λαό μας θα σας παραθέσουμε μια σύντομη περίληψη των ταινιών, χωρίς όμως να σας χαλάσουμε την απόλαυση της θέασης.
"Η ΜΑΟΜΑΟ είναι μια ιστορική φυλή στον ελληνικό σέρβερ και έχει καταφέρει να συμμαχήσει με την πιο αρχαία φυλή στην ιστορία των φυλετικών μαχών, την Γκρίζα Φυλή. Ωστόσο τα πράγματα άλλαξαν, η Γκρίζα Φυλή δεν μπορούσε να στείλει άμυνες στους συμμάχους της. Η ΜΑΟ νευριάζει και κυρήσσει πόλεμο στους πιο πιστούς και παλιούς της συμμάχους. Ξεκινάει μαινόμενη μια βαρβάτη εκστρατεία εναντίων των πρώην συμμάχων της, σηκώνει nuke, τρένα και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε. Φήμες λένε πως έρχονται βοήθειες και απ' τους προηγούμενους επιτυχημένους κόσμους να βοηθήσουν σε αυτό τον άνισο και δύσκολο πόλεμο. Μέχρι τώρα πληροφορίες λένε πως η Γκρίζα Φυλή παίζει γερή άμυνα, έχει κόψει κάποια τρένα "αιτήσεων" των ΜΑΟ, έχει μοιράσει κόκκινες (καρδούλες) στην παλιά της αγάπη, ωστόσο μετράει κάποιες απώλειες. Ποιος θα κυριαρχήσει στο τέλος; Θα ξαναγαπηθούν οι 2 φυλές; Πως θα τελειώσει αυτός ο πόλεμος;"
Σας υπενθυμίζουμε ότι περιέχονται σκηνές βίας και έρωτα από τις παλιές τους δόξες και το τωρινό ξύλο. Σε όσους αρέσουν οι ταινίες BDSM καθώς και οι τρυφερές σκηνές αγάπης πριν την αρχή του πολέμου ας μπουν να παρακολουθήσουν τα βίντεο τα οποία συνδιάζουν κάθε είδος για αυτό και έχουν τόσο μεγάλη απήχηση.
Υπενθυμίζουμε ότι πρέπει να είστε άνω των 18
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
τουλαχιστον οι μαο ξερουν να φορανε τα φαναρια τους
ειδες που οι αυπνιες κανανε καλο;
HNTWOBk.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17773

Σύμφωνα με την ετήσια ανάλυση του *****ub.com, το 2015 "ξοδεύτηκαν" 1,892 petabytes δεδομένων στο συγκεκριμένο site, μέγεθος που για να καταλάβετε πόσο μεγάλο είναι αρκεί να σκεφτείτε πως αρκεί για να γεμίσει με πορνό τον αποθηκευτικό χώρο όλων των iPhone που μπλα.......μπλαααααααααα μπλαααααααααααααααααααααααααααααβίας και έρωτα από τις παλιές τους δόξες και το τωρινό ξύλο. Σε όσους αρέσουν οι ταινίες BDSM καθώς και οι τρυφερές σκηνές αγάπης πριν την αρχή του πολέμου ας μπουν να παρακολουθήσουν τα βίντεο τα οποία συνδιάζουν κάθε είδος για αυτό και έχουν τόσο μεγάλη απήχηση.
Υπενθυμίζουμε ότι πρέπει να είστε άνω των 18

τετοιο χιουμορ ειχα 3η δημοτικου και εριχνα κοριτσακια...οτι εκατσες και εγραψες ολη αυτη την αηδια με ξεπερναει... το σκεφτοσουν ωρες και ειπες κατσε να παω να το γραψω να γελασουμε; χαααχααχαχαχα γελασα με την σκεψη σου οχι με αυτο που εγραψες...

"φιλε" δετ λολ εξκον ενα φιλαρακι σου πριν μιλησε για τις αναφορες στο προφιλ μου οπου ξεχνανε φαναρια οι φιλοι σας οι υπερανιωθοι και με αποκαλεσε νουμπα και αχρηστο και οτι τις ανεβαζω επειδη νομιζω οτι ειμαι προ...συμβαινει το ιδιο με σενα;;; το ****ακι αυτη την φορα εχει και αστερακι;;; σαν καουμποικι ****α;;; αντε καλη τυχη και σε σενα παιχταρα μου...

- - - Eνημερώθηκε - - -

και που ειστε...σκυλι που γαυγιζει δεν σημαινει οτι δαγκωνει...επειδη γαυγιζετε λοιπον και οι ΜΑΟΜΑΟ παιζει ουτε να τα διαβαζουν και εγω επειδη ειμαι ****νουμπας και αχρηστος αραζω στον φορουμ και σπαω πλακα μαζι σας... παιξτε το παιχνιδι σας...η αφηστε την τεχνολογια να το παιξει...τελος παντων ολοι καταλαβαμε... και στραβοι δεν ειμαστε ξερουμε ποιος ξερει να παιζει και ποιος οχι...


οπως εχει ονομασει και ο παλιοφιλος ο bakas-gabriel ενα χωριο του : ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ..ΚΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ..
και ο νοων νοειτω
καλη συνεχεια λοιπον στον μονολογο σας και το απαισιο χιουμορ σας

[aig]έχει δοθεί ποινή στο πόστ #34

aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εμενα αυτο με τις γυναικες που δεν αφηνουν να μπουν στην φυλη με εχει προβληματισει ολα τα αλλα σιγα μωρε
 

DeletedUser

Και ενω τα φωτα της δημοσιοτητας εχουν πεσει πανω στη φυλη ΜΑΟΜΑΟ,οι φυλες cxc-nap εξαπελυσαν ενα καταιγιστικο πλανο στην διεκδικητρια φυλη της κ54 TDR(+ ακαδημιες).Τα outsiders(TDR) δεν καταφεραν να αντιμετωπισουν το πλανο μιας και με το ζορι και οι 3 φυλες μαζι πιανανε τους 1μ ποντους και ετσι η κ54 επαψε πια να ειναι μια διεκδικουμενη ηπειρος.

Συγχαρητηρια! :clap:

Υ.Γ.OUT ειμαι,οποτε μην γραψετε για μαο,κανεις δεν τα διαβασει :p
 

DeletedUser28807

Υπαρχει καποια αμφισβητηση στην κινηση να καθαρισουν χωρια απο την ηπειρο τα οποια θα μπορουσαν να δωσουν για 20 πρεμ οι νουμπαδες στην μαο ρε σωτηρη;

Επισης οσο εμεις εξαπολυαμε το πλανο που λες στην tdr , η μαο εξαπελυε πλανο σε partaca kizascy με απολογισμο 0 ολοκληρα χωρια.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή