οδεύοντας προς το τέλος του k36

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser21068

dora 1
εγω το μονο που θα πω ειναι οτι η χειροτερη και η πιο υπουλη φυλη που εχει περασει απο τις φυλετικες μαχες ειναι οι LOCA...ενω υπηρχε συμβαση ειρηνης με την φυλη μου τις Θερμοπυλες εχθες δεχτηκα επιθεσεις υπουλα και ανανδρα απο παικτες της LOCA..το οτι εχασα χωρια δε με πειραξε καθολου...αλλα το να πουλας την φυλη σου και να πηγαινεις με τους εχθρους για να μη χασεις τα χωριουδακια σου αυτο ειναι ατιμια..


Ποτέ δεν είχαμε Σ.Ε. θα ερχοντουσαν καποιοι λογαριασμοί απο την φυλη σας σε εμάς .Παυση πυρος ήταν για καποια μέλη σας που είχαμε αναφέρει στην δοιήκηση σας.
 

DeletedUser22409

εκτος απο πρεμ το πακετο περιλαμβανει και τιποτα αλλο?
ξερεις εσυ (L)

Φυσικα Μωρο μου... (L)

126 χωρια στην αγαπημενη σου φυλη για να τα καταστρεψεις ( οχι πως εχεις και κανενα ενδιασμο οποια φυλη και να ειναι)

Ξερεις εσυ.. κατι σαν xristoforos :wow:
 

DeletedUser33711

Ποτέ δεν είχαμε Σ.Ε. θα ερχοντουσαν καποιοι λογαριασμοί απο την φυλη σας σε εμάς .Παυση πυρος ήταν για καποια μέλη σας που είχαμε αναφέρει στην δοιήκηση σας.

Γιατι η Nes δεν εφτανε και ειπατε να στρατολογησετε και θερμοπυλες.

:rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

Πλακα πλακα , λες να κλεινετε τον κοσμο εαν ενωσετε ολες τις φυλες του κοσμου πλην DnD, ψαξτε το !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34063

Σήμερα η οικογένεια λόκα στρατολογεί την nes μετά από συμφωνία του αρχηγού τις nes με τον έναν εν των δυο δουκών της λόκα τον κροκάλα
Ενώ υπήρχε η συμφωνία να μη στρατολογήσουμε nes με dnd καθώς 15 μαρτίου θα πηγαίναμε σε πόλεμο με dnd κάτι το οποιο δεν μπορώ να τηρήσω

Από την στιγμή που η nes γίνετε λόκα παύουν όλες οι επιθετικές ενέργειες εναντίων της
Το μονο που μπορώ να τήρησω από την συμφωνία με dnd είναι να μη πάρουμε χωρια στην 55 και να δώσω τον χρόνο να ετοιμαστεί για τον τελικό πόλεμο όπως το είχαμε συμφωνήσει 15 μαρτίου ..
Για τις επόμενες 24 ώρες δεν θα υπάρχει καμια βοήθεια στην πρώην nes καθώς αφήνουμε την dnd να ολοκληρώσει το πλάνο της απέναντι στην πρώην nes

Οποια δήποτε εχθροπραξία γίνει από δευτερα στην κυρια λόκα η στις ακαδημίες τις θα μπούμε κατευθείαν στον πόλεμο

Καλές μάχες να έχουμε



καλησπερα κυριοι. εγω ελειπα 10 μερες στην αγγλια. δεν εχω ενημερωθει για κατι τετοιο. δεν εχω ιδεα για τιποτα! οπου βλεπετε το ονομα κροκαλας ειναι ενα μεγαλο ψεμα!

δυστυχως κανονιστηκε η αγκαλιτσα. εαν δεν κλεισει γρηγορα ο κοσμος το ακουντ μου θα απεχει απο καθε επιθεση προς την τεραστια πλεον μειωνοτητα της ΝΤΙ ΕΝ ΝΤΙ. το λεω με καθε ειλικρινεια οτι εαν δεν κλεισει αμεσα ο κοσμος μετα την στρατολογηση εγω θα απεχω η θα παιξω μονος μου και οσο παει! οποτε με 2-3 καλες αμυνες γλυτωνετε απο τον παικτη κροκαλα και τον κοπλει του.

καλες σας μαχες (σας ζηλευω DND.. ειναι οτι πιο φοβερο να παιζεις εναντια σε ολους και να επιβιωνεις.. το εχω νοιωσει. εαν το καταφερετε εχετε respect απο μενα)
 

DeletedUser34270

δηλαδη φιλε μου για να καταλαβω...οι αρχηγοι συμφωνησαν να σταματησουν να χτυπανε οσα χωρια θελανε αυτοι ...και ολοι εμεις οι υπολοιποι να κοβαμετον λαιμο μας για να σωσουμε τα χωρια μας?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33818

Δορα γιατί κάνεις έτσι και εμείς όταν ήμασταν DF μας παρατήσατε με τον gkriatsiani και πήγατε θερμοπύλες δεν βγήκαμε να πούμε τίποτα αράχτε...
 

DeletedUser16890

καλησπερα κυριοι. εγω ελειπα 10 μερες στην αγγλια. δεν εχω ενημερωθει για κατι τετοιο. δεν εχω ιδεα για τιποτα! οπου βλεπετε το ονομα κροκαλας ειναι ενα μεγαλο ψεμα!

δυστυχως κανονιστηκε η αγκαλιτσα. εαν δεν κλεισει γρηγορα ο κοσμος το ακουντ μου θα απεχει απο καθε επιθεση προς την τεραστια πλεον μειωνοτητα της ΝΤΙ ΕΝ ΝΤΙ. το λεω με καθε ειλικρινεια οτι εαν δεν κλεισει αμεσα ο κοσμος μετα την στρατολογηση εγω θα απεχω η θα παιξω μονος μου και οσο παει! οποτε με 2-3 καλες αμυνες γλυτωνετε απο τον παικτη κροκαλα και τον κοπλει του.

καλες σας μαχες (σας ζηλευω DND.. ειναι οτι πιο φοβερο να παιζεις εναντια σε ολους και να επιβιωνεις.. το εχω νοιωσει. εαν το καταφερετε εχετε respect απο μενα)

Ο δημητρης εχει δικαιο λαθος δικο μου οντως δεν ηξερε κατι αν και νομιζω οτι το ειχα αναφερει στον καφε που πηγαμε το τι θα γινει
Προσωπικα τα εχω κανει λιγο αστα να πανε καθως για καποιους λογους που θα τους πω μονο στον αρχηγο της dnd δεν μπωρεσα να τηρισω την συμφωνια μας
 

DeletedUser34270

dora 1
εγω το μονο που θα πω ειναι οτι η χειροτερη και η πιο υπουλη φυλη που εχει περασει απο τις φυλετικες μαχες ειναι οι LOCA...ενω υπηρχε συμβαση ειρηνης με την φυλη μου τις Θερμοπυλες εχθες δεχτηκα επιθεσεις υπουλα και ανανδρα απο παικτες της LOCA..το οτι εχασα χωρια δε με πειραξε καθολου...αλλα το να πουλας την φυλη σου και να πηγαινεις με τους εχθρους για να μη χασεις τα χωριουδακια σου αυτο ειναι ατιμια..


Ποτέ δεν είχαμε Σ.Ε. θα ερχοντουσαν καποιοι λογαριασμοί απο την φυλη σας σε εμάς .Παυση πυρος ήταν για καποια μέλη σας που είχαμε αναφέρει στην δοιήκηση σας.
George.Ch VIII στις 21.02. και ώρα 12:48
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΜΕ ΤΙΣ LOCA. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ.

ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ LOCA ΘΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΛΗ.

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΗΝΥΜΑ...........αυτο ειναι το μυνημα που μας εστειλε ο αρχηγοσ μας....αν το θεωρεις παυση οκ τοτε.
 

DeletedUser14295

George.Ch VIII στις 21.02. και ώρα 12:48
ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΜΕ ΤΙΣ LOCA. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ.

ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ LOCA ΘΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΛΗ.

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΗΝΥΜΑ...........αυτο ειναι το μυνημα που μας εστειλε ο αρχηγοσ μας....αν το θεωρεις παυση οκ τοτε.

εγω ειμαι σιγουρος πως πισω απο ολα αυτα κρυβονται οι Dnd...τα λαμογια των φυλετικων

αποκλειεται να εκαναν κατι παρανομο οι Loca....

πυξιδα στους Dnd...τωρα για να καθαρισουν οι φυλετικες
 

DeletedUser33759

Αντε πολεμος dnd-LOCA Να τελειωνει αυτος το στορυ βλεπω πολλα νευρα
 

DeletedUser

Mαγκια της loca που αν και μας εφαγε υπουλα της βγαζω το καπελο.
Οταν θες να κλησεις ενα κοσμο δεν ειναι κακο να βαφεις τον χαρτη με στρατολογησεις αυτο δηχνει την δυναμη σου.

Στον 27 και εμεις οταν μας κουνηθεικαν οι αντιπαλοι καναμε merge τα μυστικα 14 φυλες και ολοι θεωρουν τον 27 εναν απο τους καλυτερους σερβερ.
Οπως εκανε και η dnd στον 32 Που ενωθηκαν 5 φυλες και ονομαστηκαν dnd-δντ η οπως εκανε η telos στον 29
 

DeletedUser

δεν ξερω εσεις τι λετε εγω ειμαι υπερ με ολο αυτο που γινετε !! αντε γιατι ειχα αρχισει να βαριεμαι και θελω να γραψω κανα στιχο παλι!!
 

DeletedUser

Ενωση λοκα-δνδ τι αποδοση να εχει στον οπαπ;
 

DeletedUser2769

Kαλησπερα και απο μενα... Επειδη εχω δει και χειροτερα π.χ 2ος κοσμος, δεν μου κανει εντυπωση το οτι εγινε... Για το μελλον του κοσμο τωρα, ειμαι σιγουρος οτι η DND δεν προκειτε να φαει πυξιδα... Οι ελπιδες της κατακτησης του κοσμου μπορει να εχουν μειωθει, αλλα πιστευω οτι ακομα υπαρχουν πολλες ελπιδες διοτι εχει το υλικο να αντεξει σε εναν πολεμο 2v1... Αυτες τωρα ειναι εικασιες και προβλεψεις... Ας παμε τωρα λιγο στο μελλον, ας υποθεσουμε οτι εχει κερδισει τον κοσμο η Λοκα... Εγω προσωπικα δεν πιστευω οτι θα μπορει να υπερηφανευετε για αυτο, με αυτον τον τροπο που εξελισετε ο κοσμος... Ας υποθεσουμε και οτι εχει κερδισει η DND... Ε τοτε πιστευω οτι ολοι θα πιστεουν οτι ειναι πραγματικα φυλη με καρυδια.. Αν τον χασει η Dnd δεν εγινε και τπτ, αν τον χασει ομως η Λοκα? Θα πεσει τετοιο δουλεμα που θα πρεπει να παρατησετε αμεσως τις φυλετικες απο την ντροπη...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποια Dnd ?Παμε καλα ?Εναν πολεμο εκανε με Νες και δεν μπορεσε να τον κερδισει παρολο που εκλεψε και λογαριασμους εφαγαν μπαν μεγαλοι λογαριασμοι τους .Τι περιμενεις τωρα ξαφνικα να γινεται φυλη?Εχει καποιες μοναδες μεσα που ξερουν να παιζουν αλλα φυλη δεν ειναι .
 

DeletedUser34063

Ο δημητρης εχει δικαιο λαθος δικο μου οντως δεν ηξερε κατι αν και νομιζω οτι το ειχα αναφερει στον καφε που πηγαμε το τι θα γινει
Προσωπικα τα εχω κανει λιγο αστα να πανε καθως για καποιους λογους που θα τους πω μονο στον αρχηγο της dnd δεν μπωρεσα να τηρισω την συμφωνια μας



σιμο ολα καλα μιλησαμε το λυσαμε. δεν καταλαβα εγω καλα. ουτως η αλλως οι αποφασεις ειναι δεκτες απο ολους μας και το ξερεις. σχολιασμος σε ολα τα παραπανω εγινε τιποτα παραπανω! καλη συνεχεια σε ολους


εαν φαει πυξιδα οι ΝΤΙ ΕΝ ΝΤΙ ο κοσμος θα εχει και αλλον πολεμο. μπαι μπαι
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Φυσικα Μωρο μου... (L)

126 χωρια στην αγαπημενη σου φυλη για να τα καταστρεψεις ( οχι πως εχεις και κανενα ενδιασμο οποια φυλη και να ειναι)

Ξερεις εσυ.. κατι σαν xristoforos :wow:

νομιζα οτι δινεις και αλλα πραγματα εκτος απο χωρια...με απογοητευεις Ελενιτσα :'(
 

DeletedUser33970

Εχετε πει τα παντα σε αυτο το ρουμ εκτος απο το πιο απλο. Οτι η τωρινη λοκα και νεσ δεν εχει ουτε τα 2/10 του σκιλλ της ΔνΔ δεν ειδα κανεναν να το λεει
 

DeletedUser34270

Δορα γιατί κάνεις έτσι και εμείς όταν ήμασταν DF μας παρατήσατε με τον gkriatsiani και πήγατε θερμοπύλες δεν βγήκαμε να πούμε τίποτα αράχτε...

απο τις 21.1 δεν ησουν σε καμια φυλη...εγω πηγα θερμοπυλες 9.2....οποτε πως σε παρατησαμε φιλε μου.
 

DeletedUser16877

Χαχαχα, εδώ μας έχουν τελειώσει απο τώρα , και σχολιάζεις την ικανότητα .....
Με την βαρεμάρα που τους διακατέχει ούτε τα απαραίτητα νομίσματα και αριστοκράτες δεν έχουν όλοι μαζί για να μας στείλουν ......
Κάντε χαρούλες . . . .
Το μόνο που καταφέρατε είναι να φορτωθείτε την υποχρέωση της επιτυχίας . Κάνατε μονόδρομο το κλείσιμο του κόσμου για εσάς .
Αν δεν προχωρήσει η κατάσταση όπως την έχετε φανταστεί άντε να δω πόσοι θα μείνουν κατα τον Απρίλη μήνα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή