North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26906

γιατι δεν γινονται? επειδη δεν μπορουν να τα κανουν ολοι?

ειδικα τωρα που με ενα κλικ στελνεις τρενο ειναι αρκετα ευκολο

τις νουκ τις βαζεις πριν και αν δεν σου πετυχουν οι χρονοι ακυρωνεις και ξαναπροσπαθεις εχεις 3 ευκαριες για καθε νουκ με χρονο κριου, ξιφους και τσεκουριου

απλα μερικοι παικτες σαν τον Darkling δεν μπορουν να καταλαβουν οτι απλα ειναι ασχετοι και τους μοιαζουν ολα παρανομα επειδη δεν μπορουν να τα κανουν οι ιδιοι :noob:

δυσκολο ειναι να πετυχεις τον ακριβη χρονο αναμεσα στους αριστους.
αλλα ειναι ωραια αυτα τα τρενα με σφηνες και ακομα πιο ωραια αμα τα δεχεσε.με ενα προνομπλ και ρικλειμ...
 

DeletedUser

Οταν η doom εκλεινε κοσμους τα κουλουρια απο πανω δεν ηξεραν τι ειναι ποντικι.
Μας παιξατε βρωμικα και αντεξαμε ενω τα ειχαμε ολα κοκκινα οπως κ30-κ27-κ19(οι 3 κοσμοι που κλεισαμε).

Μας παρακαλουσε η λοκα να μην την χτυπησουμε στην αρχη και μετα μας την εφερε.

Τωρα για το θεμα με τις νουκε και τους αριστοκρατες αναμεσα οταν τα εκανε αυτα η doom στον 19 που
κλεισαμε με ενωση εσεις δεν ξερατε τι ειναι το πληκτρολογιο...

Αυτα τελειωσαν

Ερχομαστε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34071

Οταν η doom εκλεινε κοσμους τα κουλουρια απο πανω δεν ηξεραν τι ειναι ποντικι.
Μας παιξατε βρωμικα και αντεξαμε ενω τα ειχαμε ολα κοκκινα οπως κ30-κ27-κ19(οι 3 κοσμοι που κλεισαμε).

Μας παρακαλουσε η λοκα να μην την χτυπησουμε στην αρχη και μετα μας την εφερε.

Τωρα για το θεμα με τις νουκε και τους αριστοκρατες αναμεσα οταν τα εκανε αυτα η doom στον 19 που
κλεισαμε με ενωση εσεις δεν ξερατε τι ειναι το πληκτρολογιο...

Αυτα τελειωσαν

Ερχομαστε

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕ Η ΛΟΚΑ ΒΡΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑ? ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΡΕ ΠΥΞΙΔΙΑΣΜΕΝΕ?

ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΦΥΛΗ ΤΗΝ ΔΟΟΜ ΣΕ ΤΟΣΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΦΤΑΣΑΤΕ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΕΡΒΕΡ


[aig]10 Πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Εν ετη 2016 ακομα καθεστε και συζητατε ορισμενοι για **** και ιστορίες ;;
Αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Μπειτε σε οποιονδηποτε κοσμο, παρτε τους 50 πρωτους, βάλτε τους σε ενα σταδιο με υπολογιστες και πειτε τους: θα παιζετε μονο εδω, και μονο με ανθρωπο απο πανω σας να σας επιβλεπει, και ουτε θεση 300 δεν θα πιάσουν...

Απορώ γιατί οι ελαχιστοι που παιζουν καθαρα, παιζουν ακομα, και επισης απορω γιατι κατι παιδιάκια ακομα προσπαθουν να πουλησουν μουρη μεσα στις φυλετικες όταν ακομα και η κουτση μαρια πλεον ξερει γιατι ειναι 1οι..

Αντε στους πρωτους 10 κοσμους που οι περισσοτεροι κοιμοντουσαν τον υπνο του δικαιου, να επιανε το κολπακι.. Πλεον το να λες: "εκλεισα κοσμο" ή "είμαι στην 50αδα" ειναι πιο πολυ ξεφτιλλα παρα κατορθωμα..
 

DeletedUser34136

Εν ετη 2016 ακομα καθεστε και συζητατε ορισμενοι για **** και ιστορίες ;;
Αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Μπειτε σε οποιονδηποτε κοσμο, παρτε τους 50 πρωτους, βάλτε τους σε ενα σταδιο με υπολογιστες και πειτε τους: θα παιζετε μονο εδω, και μονο με ανθρωπο απο πανω σας να σας επιβλεπει, και ουτε θεση 300 δεν θα πιάσουν...

Απορώ γιατί οι ελαχιστοι που παιζουν καθαρα, παιζουν ακομα, και επισης απορω γιατι κατι παιδιάκια ακομα προσπαθουν να πουλησουν μουρη μεσα στις φυλετικες όταν ακομα και η κουτση μαρια πλεον ξερει γιατι ειναι 1οι..

Αντε στους πρωτους 10 κοσμους που οι περισσοτεροι κοιμοντουσαν τον υπνο του δικαιου, να επιανε το κολπακι.. Πλεον το να λες: "εκλεισα κοσμο" ή "είμαι στην 50αδα" ειναι πιο πολυ ξεφτιλλα παρα κατορθωμα..

εφοσον ολη η 50αδα χρησιμοποιει ****ακια για τα λεγομενα σου τοτε και παλι να εισαι πρωτος ειναι κατορθωμα(η απλα εχεις καλυτερα ****ακια :p)

παντως εγω ειμαι απο τους ρομαντικους και εδω.παντα πιστευω οτι πρεπει να παιζεις σωστα και θεωρω οτι ακομα και οι δυνατοτες πρεμιουμ οι τελευταιες που προσφερει το παιχνιδι ειναι λαθος
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Εν ετη 2016 ακομα καθεστε και συζητατε ορισμενοι για **** και ιστορίες ;;
Αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Μπειτε σε οποιονδηποτε κοσμο, παρτε τους 50 πρωτους, βάλτε τους σε ενα σταδιο με υπολογιστες και πειτε τους: θα παιζετε μονο εδω, και μονο με ανθρωπο απο πανω σας να σας επιβλεπει, και ουτε θεση 300 δεν θα πιάσουν...

Απορώ γιατί οι ελαχιστοι που παιζουν καθαρα, παιζουν ακομα, και επισης απορω γιατι κατι παιδιάκια ακομα προσπαθουν να πουλησουν μουρη μεσα στις φυλετικες όταν ακομα και η κουτση μαρια πλεον ξερει γιατι ειναι 1οι..

Αντε στους πρωτους 10 κοσμους που οι περισσοτεροι κοιμοντουσαν τον υπνο του δικαιου, να επιανε το κολπακι.. Πλεον το να λες: "εκλεισα κοσμο" ή "είμαι στην 50αδα" ειναι πιο πολυ ξεφτιλλα παρα κατορθωμα..

Σώπα ρε μεγάλε παιχταρά. Πιανεις θεση 51 και σου φταινε οι 50 πρώτοι που παίζουν παράνομα ενώ εσύ κουράζεσαι να τους φτάσεις; Αυτοί που σκάνε 50ευρα δηλαδη για να κανουν χωριο 1 βδομαδα νωρίτερα ή για αύξηση πόρων ή διαχειριστή λογαριασμού κλπ δεν σε πειράζουν επειδή τους "έχεις" άνετα και είναι νόμιμοι;

Ρώτησε κανείς σας αν για να φτάσω π.χ. εγώ 1η θέση σε αυτό το παιχνίδι όσα χρόνια έπαιζα αν έκανα θυσίες από την προσωπική μου ζωή ή αν ασχολήθηκα παραπάνω σε οποιαδήποτε λεπτομέρεια από εσένα τον "άσχετο";

Είναι η λογική του 2ου που ο απο πάνω του πάντα κατι παράνομο κάνει αλλιως δεν δικαιολογείται να τον περνάει. Η λογική του "για να έχει ο αλλος τέτοιους μυς στανταρ παιρνει αναβολικά", "για να έχει αλλος τέτοια γκόμενα στάνταρ έχει πολλά λεφτά" κλπ.

Εσύ γιατί είσαι εδώ δηλαδή; για να κάνεις κύρηγμα τιμιότητας;

Καποιοι παίχτες είναι ανώτεροι απο εσάς είτε σας αρεσει είτε όχι με ****άκια και χωρίς ****άκια γιατι το παιχνίδι το αγαπάνε και ασχολήθηκαν με αυτό χρόνια. Το ιδιο ισχυει και για καποιες φυλές οτι είναι πάνω απο αλλες γιατι απλα εχουν οργανωση και δεν είναι μπάτε σκύλοι αλέστε.

Για τους 51 και κάτω για όλα φταίει ο Θεός που τους έκανε τίμιους και άτυχους. Τώρα που θα μείνουν οι 51 και κάτω να παίζουν και θα ψάχνετε τους καλούς παίχτες στα .net θα δείτε πώς θα είναι ο .gr σε λίγα χρόνια

Good luck σε όλους είτε σε .gr είτε σε .net και καλή υπομονη στο game :p
 

DeletedUser17325

Σώπα ρε μεγάλε παιχταρά. Πιανεις θεση 51 και σου φταινε οι 50 πρώτοι που παίζουν παράνομα ενώ εσύ κουράζεσαι να τους φτάσεις; Αυτοί που σκάνε 50ευρα δηλαδη για να κανουν χωριο 1 βδομαδα νωρίτερα ή για αύξηση πόρων ή διαχειριστή λογαριασμού κλπ δεν σε πειράζουν επειδή τους "έχεις" άνετα και είναι νόμιμοι;

Ρώτησε κανείς σας αν για να φτάσω π.χ. εγώ 1η θέση σε αυτό το παιχνίδι όσα χρόνια έπαιζα αν έκανα θυσίες από την προσωπική μου ζωή ή αν ασχολήθηκα παραπάνω σε οποιαδήποτε λεπτομέρεια από εσένα τον "άσχετο";

Είναι η λογική του 2ου που ο απο πάνω του πάντα κατι παράνομο κάνει αλλιως δεν δικαιολογείται να τον περνάει. Η λογική του "για να έχει ο αλλος τέτοιους μυς στανταρ παιρνει αναβολικά", "για να έχει αλλος τέτοια γκόμενα στάνταρ έχει πολλά λεφτά" κλπ.

Εσύ γιατί είσαι εδώ δηλαδή; για να κάνεις κύρηγμα τιμιότητας;

Καποιοι παίχτες είναι ανώτεροι απο εσάς είτε σας αρεσει είτε όχι με ****άκια και χωρίς ****άκια γιατι το παιχνίδι το αγαπάνε και ασχολήθηκαν με αυτό χρόνια. Το ιδιο ισχυει και για καποιες φυλές οτι είναι πάνω απο αλλες γιατι απλα εχουν οργανωση και δεν είναι μπάτε σκύλοι αλέστε.

Για τους 51 και κάτω για όλα φταίει ο Θεός που τους έκανε τίμιους και άτυχους. Τώρα που θα μείνουν οι 51 και κάτω να παίζουν και θα ψάχνετε τους καλούς παίχτες στα .net θα δείτε πώς θα είναι ο .gr σε λίγα χρόνια

Good luck σε όλους είτε σε .gr είτε σε .net και καλή υπομονη στο game :p

Not sure if trolling or....trolling.
Κοίτα διάβασα και 2η φορά την απάντηση σου και ακόμα δεν μπορώ να αποφασισω αν τα εννοεις ή κανεις πλάκα. Θέλω να πιστεύω το 2ο.. Για να καλυψω ομως το ενδεχωμενο πως τα εννοεις ομως θα απαντησω...

1) Προφανως και με ενοχλουν αυτοι που τα σκανε. Γιατι ξερω ατομα που σκανε και 300 το μηνα μπας και πιασουν μια θεση. Λες να μην με ενοχλει; Σε αυτους δεν μπορω να πω και κατι ομως μιας και η ιδια η εταιρια τους δινει την επιλογη αυτη και μαλιστα την προωθει.

2) Και θέση 51 έχω πιάσει και θέση 1 έχω πιάσει δεν είναι αυτό το θέμα μας ομως.

3) Δεν μας νοιάζει και ιδιαίτερα τι θυσίες έχεις κάνει για να φτάσεις την 1η θέση. Και εγώ μια περίοδο "κάηκα" και κατάφερα να παίρνω ληστές από παίκτες που αποδεδειγμενα έπαιζαν με ****ς. Η διαφορά μας ξερεις ποια ήταν; Πως εγώ όντως καιγόμουν πανω απο το ρημαδι το pc ενώ εκεινοι έστελναν με τη μια και πήγαιναν για καφέ. Ξερεις τι ημουν για αυτους ; Το κοροιδο. Ουτε ομως αυτο έχει σημασία. Σημασία έχει πως μπαν δεν έχω φάει ποτέ. Σε αντιθεση με αλλους παικταραδες που εχουν κανει συλλογη.

4) """Καποιοι παίχτες είναι ανώτεροι απο εσάς είτε σας αρεσει είτε όχι με ****άκια και χωρίς ****άκια γιατι το παιχνίδι το αγαπάνε και ασχολήθηκαν με αυτό χρόνια"""
Εεεε όχι. Αυτοι που παίζουν με ****άκια σόρι αλλά δεν είναι καλύτεροι, και σορι αλλα δεν αγαπανε το παιχνίδι. Είναι τα ίδια εκεινα παιδακια που παιζουν first person shooters με aimbots και σκοτωνουν απλα κοιτωντας τον τοιχο και κρατωντας πατημενο το αριστερο κλικ. Βγαλε τους τα **** και θα τελειωσουν καπου εκει στον πατο.

Υ.Γ εσύ δεν έφαγες μπαν στον κ33 ; :hmmm:
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Not sure if trolling or....trolling.
Κοίτα διάβασα και 2η φορά την απάντηση σου και ακόμα δεν μπορώ να αποφασισω αν τα εννοεις ή κανεις πλάκα. Θέλω να πιστεύω το 2ο.. Για να καλυψω ομως το ενδεχωμενο πως τα εννοεις ομως θα απαντησω...

1) Προφανως και με ενοχλουν αυτοι που τα σκανε. Γιατι ξερω ατομα που σκανε και 300 το μηνα μπας και πιασουν μια θεση. Λες να μην με ενοχλει; Σε αυτους δεν μπορω να πω και κατι ομως μιας και η ιδια η εταιρια τους δινει την επιλογη αυτη και μαλιστα την προωθει.

2) Και θέση 51 έχω πιάσει και θέση 1 έχω πιάσει δεν είναι αυτό το θέμα μας ομως.

3) Δεν μας νοιάζει και ιδιαίτερα τι θυσίες έχεις κάνει για να φτάσεις την 1η θέση. Και εγώ μια περίοδο "κάηκα" και κατάφερα να παίρνω ληστές από παίκτες που αποδεδειγμενα έπαιζαν με ****ς. Η διαφορά μας ξερεις ποια ήταν; Πως εγώ όντως καιγόμουν πανω απο το ρημαδι το pc ενώ εκεινοι έστελναν με τη μια και πήγαιναν για καφέ. Ξερεις τι ημουν για αυτους ; Το κοροιδο. Ουτε ομως αυτο έχει σημασία. Σημασία έχει πως μπαν δεν έχω φάει ποτέ. Σε αντιθεση με αλλους παικταραδες που εχουν κανει συλλογη.

4) """Καποιοι παίχτες είναι ανώτεροι απο εσάς είτε σας αρεσει είτε όχι με ****άκια και χωρίς ****άκια γιατι το παιχνίδι το αγαπάνε και ασχολήθηκαν με αυτό χρόνια"""
Εεεε όχι. Αυτοι που παίζουν με ****άκια σόρι αλλά δεν είναι καλύτεροι, και σορι αλλα δεν αγαπανε το παιχνίδι. Είναι τα ίδια εκεινα παιδακια που παιζουν first person shooters με aimbots και σκοτωνουν απλα κοιτωντας τον τοιχο και κρατωντας πατημενο το αριστερο κλικ. Βγαλε τους τα **** και θα τελειωσουν καπου εκει στον πατο.

Υ.Γ εσύ δεν έφαγες μπαν στον κ33 ; :hmmm:

εισαι και ασχετος και ****υλης

________________________________

10 πόντοι λόγο παράβασης των Κανόνων του Φόρουμ

by yioryos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αυτο ακριβως, μπραβο στον προλαλησαντα(sociopath) γιατι θα ξεχασουμε κι αυτα που ξερουμε μ αυτους εδω...
 

DeletedUser33970

Γελαω με την παρτυ ολων σας.
Σοσιοπαθ, ο μονος σερβερ που μπορει να πηγαινες πρωτος και να παιρνεις ληστες ειναι αυτος που δεν επαιξε κανενας αλλος. Τα βαρβαρα τα κερδισες τουλαχιστον?

Τα λεμε www.tribalwars.net
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

εισαι και ασχετος και ****υλης

πήγαινε για μπανακι εσυ... :oops:
Σε συγχαιρω για ένα πράγμα όμως. Για την υπομονή σου.. Οι περισσότεροι με τόσα μπαν θα είχαν αλλάξει γκειμ. Εσύ το συνεχίζεις. Gratz boy
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
εχεις μεινει λιγο πισω ασχετουλη και ****υλη

_________________________________________________________
Έχει ήδη δοθεί παραπάνω σχετική προειδοποίηση. Θα πρέπει να σέβεστε τους συμπαίκτες σας.

by yioryos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26906

τελικα καταντησαμε σαν τους αθλητες .
αυτοι που κατεχουν τα ρεκορ,ειναι ντοπαρισμενοι και αν δεν ειναι,ολοι τους υποψιαζοντε.
το κακο ειναι οτι οπως εκει,ετσι και εδω, αυτοι που παρανομουν ειναι ενα βημα μπροστα απο αυτους που προσπαθουν να βαλουν σε μια ταξη τα πραγματα.
και η πλακα ειναι οτι ποτε κανενας δεν παραδεχετε την ενοχη του.
ισως θα επρεπε να αλλαξει ο κανονας απο τους διαχειριστες και να εριχναν φως στο πως ,ποιος και γιατι αποβαλετε απο το παιχνιδι.
σκεφτητε το κυριοι...
 

DeletedUser17325

εισαι και ασχετος και ****υλης

Κάποτε κοροιδευες τον Glad1 που λεει τα ίδια και τα ίδια αλλα ίσως και να είσαι χειρότερος.. Φαινεται το λεξιλόγιο και η φαντασία στις απαντήσεις είναι αντίστοιχη του iq σου.

Άσε μας ρε Αφρικανέ που θα το παίξεις και παίκτης απο το πουθενά. Μια ζωή σε βλέπαμε τι έκανες με φυλές τύπου summer, res, sol. Φυλες που χαρακτηριζονταν από τους πιτσιρικάδες τους, τα πολλά μπαν, τη μικρή διάρκεια τους, και τις μαζικές διαγραφές στο τέλος. Ποιον θες να πείσεις ξαφνικά πως έγινες και πάικτης; Τυχερός είσαι που στον 33 βρεθηκες απέναντι σε φυλή που καταφερε να φάει περισσότερα μπαν και θα τον κλείσεις.
Έβγαλε γλώσσα και ο μερινο. Όταν μιλάω για κατάντια στις φυλετικές...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16877

Είναι απορίας άξιο γιατί το θέμα παραμένει ανοιχτό αφού κανείς δεν γράφει εντός θέματος .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Κάποτε κοροιδευες τον Glad1 που λεει τα ίδια και τα ίδια αλλα ίσως και να είσαι χειρότερος.. Φαινεται το λεξιλόγιο και η φαντασία στις απαντήσεις είναι αντίστοιχη του iq σου.

Άσε μας ρε Αφρικανέ που θα το παίξεις και παίκτης απο το πουθενά. Μια ζωή σε βλέπαμε τι έκανες με φυλές τύπου summer, res, sol. Φυλες που χαρακτηριζονταν από τους πιτσιρικάδες τους, τα πολλά μπαν, τη μικρή διάρκεια τους, και τις μαζικές διαγραφές στο τέλος. Ποιον θες να πείσεις ξαφνικά πως έγινες και πάικτης; Τυχερός είσαι που στον 33 βρεθηκες απέναντι σε φυλή που καταφερε να φάει περισσότερα μπαν και θα τον κλείσεις.
Έβγαλε γλώσσα και ο μερινο. Όταν μιλάω για κατάντια στις φυλετικές...

Που κολλαει ο μερινο;
 

DeletedUser

Σώπα ρε μεγάλε παιχταρά. Πιανεις θεση 51 και σου φταινε οι 50 πρώτοι που παίζουν παράνομα ενώ εσύ κουράζεσαι να τους φτάσεις; Αυτοί που σκάνε 50ευρα δηλαδη για να κανουν χωριο 1 βδομαδα νωρίτερα ή για αύξηση πόρων ή διαχειριστή λογαριασμού κλπ δεν σε πειράζουν επειδή τους "έχεις" άνετα και είναι νόμιμοι;

Ρώτησε κανείς σας αν για να φτάσω π.χ. εγώ 1η θέση σε αυτό το παιχνίδι όσα χρόνια έπαιζα αν έκανα θυσίες από την προσωπική μου ζωή ή αν ασχολήθηκα παραπάνω σε οποιαδήποτε λεπτομέρεια από εσένα τον "άσχετο";

Είναι η λογική του 2ου που ο απο πάνω του πάντα κατι παράνομο κάνει αλλιως δεν δικαιολογείται να τον περνάει. Η λογική του "για να έχει ο αλλος τέτοιους μυς στανταρ παιρνει αναβολικά", "για να έχει αλλος τέτοια γκόμενα στάνταρ έχει πολλά λεφτά" κλπ.

Εσύ γιατί είσαι εδώ δηλαδή; για να κάνεις κύρηγμα τιμιότητας;

Καποιοι παίχτες είναι ανώτεροι απο εσάς είτε σας αρεσει είτε όχι με ****άκια και χωρίς ****άκια γιατι το παιχνίδι το αγαπάνε και ασχολήθηκαν με αυτό χρόνια. Το ιδιο ισχυει και για καποιες φυλές οτι είναι πάνω απο αλλες γιατι απλα εχουν οργανωση και δεν είναι μπάτε σκύλοι αλέστε.

Για τους 51 και κάτω για όλα φταίει ο Θεός που τους έκανε τίμιους και άτυχους. Τώρα που θα μείνουν οι 51 και κάτω να παίζουν και θα ψάχνετε τους καλούς παίχτες στα .net θα δείτε πώς θα είναι ο .gr σε λίγα χρόνια

Good luck σε όλους είτε σε .gr είτε σε .net και καλή υπομονη στο game :p

Βούρκωσα ρε μπρο
 

DeletedUser

Κάποτε κοροιδευες τον Glad1 που λεει τα ίδια και τα ίδια αλλα ίσως και να είσαι χειρότερος.. Φαινεται το λεξιλόγιο και η φαντασία στις απαντήσεις είναι αντίστοιχη του iq σου.

Άσε μας ρε Αφρικανέ που θα το παίξεις και παίκτης απο το πουθενά. Μια ζωή σε βλέπαμε τι έκανες με φυλές τύπου summer, res, sol. Φυλες που χαρακτηριζονταν από τους πιτσιρικάδες τους, τα πολλά μπαν, τη μικρή διάρκεια τους, και τις μαζικές διαγραφές στο τέλος. Ποιον θες να πείσεις ξαφνικά πως έγινες και πάικτης; Τυχερός είσαι που στον 33 βρεθηκες απέναντι σε φυλή που καταφερε να φάει περισσότερα μπαν και θα τον κλείσεις.
Έβγαλε γλώσσα και ο μερινο. Όταν μιλάω για κατάντια στις φυλετικές...

καταντια δεν ειναι οτι ο νικος εγινε καλος παικτης απο νουμπας
καταντια ειναι η στασιμοτητα η δικη σου, και η ανικανοτητα σου να δεις οτι ο αλλος προχωρα και εσυ μενεις εκει που εισαι , στο 0 ( ή στην θεση 51)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Κάποτε κοροιδευες τον Glad1 που λεει τα ίδια και τα ίδια αλλα ίσως και να είσαι χειρότερος.. Φαινεται το λεξιλόγιο και η φαντασία στις απαντήσεις είναι αντίστοιχη του iq σου.

Άσε μας ρε Αφρικανέ που θα το παίξεις και παίκτης απο το πουθενά. Μια ζωή σε βλέπαμε τι έκανες με φυλές τύπου summer, res, sol. Φυλες που χαρακτηριζονταν από τους πιτσιρικάδες τους, τα πολλά μπαν, τη μικρή διάρκεια τους, και τις μαζικές διαγραφές στο τέλος. Ποιον θες να πείσεις ξαφνικά πως έγινες και πάικτης; Τυχερός είσαι που στον 33 βρεθηκες απέναντι σε φυλή που καταφερε να φάει περισσότερα μπαν και θα τον κλείσεις.
Έβγαλε γλώσσα και ο μερινο. Όταν μιλάω για κατάντια στις φυλετικές...

οκ εγω ο Αφρικανος ακα μερινο σε αφηνω, δεν ειμαι για να βγαζω γλωσσα στον μεγαλο sociopath :)
 

DeletedUser33818

Da Vinci όλοι έχουν κάποιο θέμα μαζί σου οπότε ή όλοι είμαστε τρελοί και ψυχοπαθείς ή κάτι κάνεις λάθος.
 
Κορυφή