North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33711

Εσυ φαρμαρε εχεις να μαζεψεις μια ηπειρο μονος σου απο οτι βλεπω. Ενταξει θα βοηθησει και η dnd λιγο.
 

DeletedUser15970

" Ουτε εγω εφαγα μπαν στον κ36 "
οσοι ειμαστε να κανουμε σελιδα στο φεισμπουκ , να δουμε αν συμπληρωνουμε ομαδανα παμε για κανα πεντε επι πεντε

Αλλα και παλι καθε μερα εχουμε νεες εκπληξεις. Ποτε μν λες ποτε. Μν μπεις στην αλλη ομαδα τελικα στο φεισμπουκ ΄΄εφαγα και γω μπαν στον 36΄΄ :rolf:
 

DeletedUser26906

τι εγινε ρε παιδια?????????????
ο βορας νοτος, εγινε ανατολη δυση?
ή εγω εχω παθει βερτικο??????????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33570

Καλύτερα έτσι!

Δεν εχει ουσία να χτυπιωμαστε μεταξύ μας!

Μονο την LOCA βολευει ο πόλεμος Βορρας - Νοτος!

Καλύτερα Ανατολή - Δύση, ειναι και διαχρονικός αγωνας!
 

DeletedUser24216

Δεν ειχα μπει για μερες, απλα απ οτι βλεπω για καποιο λογο και για φυλη που υποτιθεται δεν ειναι και καλη, παρα ασχολειστε. Καλη φαση.

Κατ αρχας επειδη το ανεφερε καποιος, στην ειρηνη των χριστουγεννων, η Doom σαν Doom (οχι σαν συμμαχια) εχασε 2 με 3 χωρια το πολυ. οργανωσα την αμυνα της φυλης και ειμαι σε θεση να το ξερω καλυτερα απ τον καθε αλεξιπτωτιστη του φορουμ. τα χωρια (και τα πατηματα στην 44) τα εχασαν οι WS, κατι απατεωνες οι οποιοι δεχονταν τρενα απο 15 και 20 ωρες και δεν ενημερωσε ποτε κανεις κανενα. ο "αρχηγος" της φυλης, αυτος ο πανηγυρτζης, εχασε 10/15 (κατι τετοιο τελος παντων, σιγα μην ψαξω ακριβη νουμερα) και το μαθαμε μολις αλλαξε το ρολοι σε ειρηνη και τα ειδαμε κοκκινα.
Εν τουτοις η ευθυνη ειναι δικη μας θα επρεπε να μην εχουμε συμμαχια ετσι κι αλλιως.



Η DOOM σαν DOOM έχει παίξει σε 2 κόσμους από τους οποίους δεν έχει κλείσει κανέναν , sorry που στο λέω αλλά αυτή είναι η πικρή αλήθεια , τον κ19 που τσαμπουνάς τον έκλεισε η TWA που είχε και παίκτες όπως kosparta, dersvsas , ΒΟΡΕΙΟΣ21


ο κοσπαρτα σταματησε στα μισα του Κ19. ο dervsas ειναι ενας εξαιρετικος παικτης κι αρχηγος. ηταν μαλλον, νομιζω πως σταματησε να ασχολειται.
τον Βορειο τον φτυνουμε στα ισα και δεν εχει καμμια σχεση με την TWA η την μετεπειτα Doom.
επειδη επιασε κολλητιλικια με τη λασπη της Σολ, δεν υπαρχει λογος να αναφερεται πουθενα σε οτι καναμε στον 19, αλλωστε εφυγε πολυ πριν το τελος.

ο 19 ειναι απολυτως νικη της TWA, δε μ ενδιαφερει καν ποιος λεει τι και αν λενε αλλες αποψεις. ειμασταν εκει οσοι μειναμε, ξερουμε οτι νικησαμε απολυτα. το αν οι αντιπαλοι πατανε διαγραφες, ειναι ασχετο και δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο, ουτε και θελω βεβαια.

ακουστηκε περασαν μπαν και απο dnd
μονη καθαρη φυλη η doom :/ αντε κ τους κραζαν ολοι



Οσο καιρο ειμαι στην Doom και στην TWA του Κ19 oπου πανω κατω ειμασταν οι ιδιοι παικτες δεν εχουμε φαει ουτε ενα μπαν για ****ακια, παραβασεις κανονων και κατι αλλα ξεφτιλικια που εκανε η ΣΟΛ στον 30 με βρισιες απο διπλά ακκαουντ. Αυτο ειναι γνωστο παντου. Ο εκαστοτε παικταρας με τα ****ακια, ετσι κι αλλιως ειναι της πλακας.

Και μιας και μιλαμε για παικταραδες και μπαν, απ τα λιγα που καταλαβα ο "na mai ki egw" εφαγε μπαν.
δικαιουμαι απολυτα να του πω τωρα, να βαλει το υφακι του, εκει που ξερει.
ξερει αυτος.



υ.γ. ο πμΚ2 ειναι προφανως ασχετος χαρακτηρας και παικτης με την doom. Εκτος απο διαφορα υβριστικα που μου εστελνε μεσα στο παιχνιδι εχοντας ενα χωριο με 26 ποντους, για καποιο λογο κι εδω παρα-ασχολειται με μια φυλη που δεν τα πηγε και καλα στον Κ36.
Ειμαι απολυτα βεβαιος οτι εχει πονεσει αρκετα παλιοτερα.
συμβαινουν κι αυτα.
 

DeletedUser

Σας τα εχωσε ο μητσος και δεν εχετε τρυπες να κρυφτειτε επιβεβαιωσε οσα λεω οτι η doom εχει κλησει 3 κοσμους κτλπ κρυφτειτε στα λαγουμια σας.

Mητσαρα σου εστειλα προσωπικο ποιος ειμουνα .Το παρατησα οταν εφυγε ο στεφανος απο αρχηγος που εγινε για μια μερα οι σνιπερς που ανελαβες μετα εσυ.

κ19 ειμουνα στους PANIC. οπου καναμε ενωση με τους TWA και κλεισαμε μαζι σαν TWA-PANIC. (TW-PA.).

Μετα μπηκα κ27 μαζι σας και ειμουνα tour Οπου μετα καναμε merge με ΑΡΞ και μετα καναμε merge με 3ου και κλεισαμε σαν ΑΡΞ3ου 14 φυλες με τα μυστικα.

Κ30 ειμουνα μαζι σου οταν κουβαλησαμε την tr και εδω επεισης οταν μας παιζανε με βρωμιες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34071

Δεν ειχα μπει για μερες, απλα απ οτι βλεπω για καποιο λογο και για φυλη που υποτιθεται δεν ειναι και καλη, παρα ασχολειστε. Καλη φαση.

Κατ αρχας επειδη το ανεφερε καποιος, στην ειρηνη των χριστουγεννων, η Doom σαν Doom (οχι σαν συμμαχια) εχασε 2 με 3 χωρια το πολυ. οργανωσα την αμυνα της φυλης και ειμαι σε θεση να το ξερω καλυτερα απ τον καθε αλεξιπτωτιστη του φορουμ. τα χωρια (και τα πατηματα στην 44) τα εχασαν οι WS, κατι απατεωνες οι οποιοι δεχονταν τρενα απο 15 και 20 ωρες και δεν ενημερωσε ποτε κανεις κανενα. ο "αρχηγος" της φυλης, αυτος ο πανηγυρτζης, εχασε 10/15 (κατι τετοιο τελος παντων, σιγα μην ψαξω ακριβη νουμερα) και το μαθαμε μολις αλλαξε το ρολοι σε ειρηνη και τα ειδαμε κοκκινα.
Εν τουτοις η ευθυνη ειναι δικη μας θα επρεπε να μην εχουμε συμμαχια ετσι κι αλλιως.





ο κοσπαρτα σταματησε στα μισα του Κ19. ο dervsas ειναι ενας εξαιρετικος παικτης κι αρχηγος. ηταν μαλλον, νομιζω πως σταματησε να ασχολειται.
τον Βορειο τον φτυνουμε στα ισα και δεν εχει καμμια σχεση με την TWA η την μετεπειτα Doom.
επειδη επιασε κολλητιλικια με τη λασπη της Σολ, δεν υπαρχει λογος να αναφερεται πουθενα σε οτι καναμε στον 19, αλλωστε εφυγε πολυ πριν το τελος.

ο 19 ειναι απολυτως νικη της TWA, δε μ ενδιαφερει καν ποιος λεει τι και αν λενε αλλες αποψεις. ειμασταν εκει οσοι μειναμε, ξερουμε οτι νικησαμε απολυτα. το αν οι αντιπαλοι πατανε διαγραφες, ειναι ασχετο και δεν μπορω να κανω κατι γι αυτο, ουτε και θελω βεβαια.





Οσο καιρο ειμαι στην Doom και στην TWA του Κ19 oπου πανω κατω ειμασταν οι ιδιοι παικτες δεν εχουμε φαει ουτε ενα μπαν για ****ακια, παραβασεις κανονων και κατι αλλα ξεφτιλικια που εκανε η ΣΟΛ στον 30 με βρισιες απο διπλά ακκαουντ. Αυτο ειναι γνωστο παντου. Ο εκαστοτε παικταρας με τα ****ακια, ετσι κι αλλιως ειναι της πλακας.

Και μιας και μιλαμε για παικταραδες και μπαν, απ τα λιγα που καταλαβα ο "na mai ki egw" εφαγε μπαν.
δικαιουμαι απολυτα να του πω τωρα, να βαλει το υφακι του, εκει που ξερει.
ξερει αυτος.



υ.γ. ο πμΚ2 ειναι προφανως ασχετος χαρακτηρας και παικτης με την doom. Εκτος απο διαφορα υβριστικα που μου εστελνε μεσα στο παιχνιδι εχοντας ενα χωριο με 26 ποντους, για καποιο λογο κι εδω παρα-ασχολειται με μια φυλη που δεν τα πηγε και καλα στον Κ36.
Ειμαι απολυτα βεβαιος οτι εχει πονεσει αρκετα παλιοτερα.
συμβαινουν κι αυτα.

ΠΟΥΣΑΙ ΡΕ ΤΡΕΛΕ ΠΥΞΙΔΑΡΗ ΤΟΥ Κ36? ΤΙ ΛΕΕΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Μεγαλη φυλη η doom τελικα τωρα το εχω καταλαβει
 

DeletedUser26906

Καλύτερα έτσι!

Δεν εχει ουσία να χτυπιωμαστε μεταξύ μας!

Μονο την LOCA βολευει ο πόλεμος Βορρας - Νοτος!

Καλύτερα Ανατολή - Δύση, ειναι και διαχρονικός αγωνας!


απλα παραξενευτικα ,γιατι για καποια στιγμη ειχατε χασει και το ονομα σας και τον αρχηγο σας.
αυτο δεν αρμοζει σε μια μεγαλη φυλη με ιστορια στο παιχνιδι.
το κανεις μονο οταν παραδινεσαι,πραγμα που δεν το καναμε ουτε εμεις οι αδυναμοι.
προφανως καταλαβατε το λαθος σας και επανηλθατε σαν dnd ,εκτος και αν στραβωσε γρηγορα το πραγμα.
 

DeletedUser33711

Μια απλη πλακα στους τελειωμενους των νεσκαφεδων εγινε αραξτε.

Pray for Nes
 

DeletedUser

ημουν για ταινια παιδια
πειτε και σε εμενα την πλακα να γελασουμε μαζι
 

DeletedUser24216

ban o Troublemaker λοιπον, η παικτουρα με τον Ντα Βιντσι μεσα.

περιεργο.
και μεις αναρωτιομασταν στα χριστουγεννα πως ακριβως κολλαγε τρενο αριστων αναμεσα σε 4 νιουκ που ειχαν μπει πιο πριν απ το τρενο ωστε αναμεσα στα ms των αριστων να παρεμβαλλεται μια νιουκ που ειχε μπει ηδη απο πριν.

Προσπαθηστε να μην γραψετε εδω 4 ποστς για το ποσο κακη φυλη ειμαστε, χρονισμενα στα 150ms μεταξυ τους.
 

DeletedUser

Ειναι τρομερο σκιλλ να βαλεις 1 τρενο με κριους αναμεσα σε ενα τρενο με αριστους;
Σορρυ πουθενα,δυσκολα πραγματα σου εξηγω τωρα.

Τι εγινε κ36;που βρισκεστε;
Φαγατε την πυξιδουλα και μαζευεστε ξανα για αγκαλια-κλεισιμο αλλου κοσμου;
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ειναι τρομερο σκιλλ να βαλεις 1 τρενο με κριους αναμεσα σε ενα τρενο με αριστους;
Σορρυ πουθενα,δυσκολα πραγματα σου εξηγω τωρα.

Τι εγινε κ36;που βρισκεστε;
Φαγατε την πυξιδουλα και μαζευεστε ξανα για αγκαλια-κλεισιμο αλλου κοσμου;

Οχι Σωτηρη, ο Darkling απ οτι καταλαβα εννοει οτι πρωτα ο Trouble εστειλε 4 νιουκ και επειτα το τρενο χωθηκε ενδιαμεσα στις νιουκ. Νταξει μεταξυ μας αυτα δεν πραγματα δεν γινονται μονο με κλικ
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
γιατι δεν γινονται? επειδη δεν μπορουν να τα κανουν ολοι?

ειδικα τωρα που με ενα κλικ στελνεις τρενο ειναι αρκετα ευκολο

τις νουκ τις βαζεις πριν και αν δεν σου πετυχουν οι χρονοι ακυρωνεις και ξαναπροσπαθεις εχεις 3 ευκαριες για καθε νουκ με χρονο κριου, ξιφους και τσεκουριου

απλα μερικοι παικτες σαν τον Darkling δεν μπορουν να καταλαβουν οτι απλα ειναι ασχετοι και τους μοιαζουν ολα παρανομα επειδη δεν μπορουν να τα κανουν οι ιδιοι :noob:
 

DeletedUser24216

γιατι δεν γινονται? επειδη δεν μπορουν να τα κανουν ολοι?

ειδικα τωρα που με ενα κλικ στελνεις τρενο ειναι αρκετα ευκολο

τις νουκ τις βαζεις πριν και αν δεν σου πετυχουν οι χρονοι ακυρωνεις και ξαναπροσπαθεις εχεις 3 ευκαριες για καθε νουκ με χρονο κριου, ξιφους και τσεκουριου

απλα μερικοι παικτες σαν τον Darkling δεν μπορουν να καταλαβουν οτι απλα ειναι ασχετοι και τους μοιαζουν ολα παρανομα επειδη δεν μπορουν να τα κανουν οι ιδιοι :noob:


ετσι εγινε οντως.
χαιρετισματα στο .exe
 

DeletedUser34071

ετσι εγινε οντως.
χαιρετισματα στο .exe

darkling προτεινω να κανεις αδδ στο σκαιπ τον da vinci να σε μαθει λιγο τα βασικα
γιατι οπως φαινετε εισαι οτι ναναι


αληθεια ποσους κοσμους εκλεισε η doom?

- εντομεταξυ τωρα μολις μου ηρθε στο μυαλο στην αρχη που κανατε συμμαχια με 4 φυλες (μαχητες τακεσι-νοναμε-δν-σταυρους)και δεν ξερω και εγω με ποιες αλλες για να φατε ΛΟΚΑ..

-θυμαμαι που χτυπησες DC για εναν ανοητο λογο μαζι με ακομη 3 φυλες που ειχες συμμαχους :grrr: και επειδη σας παιζανε μπαλα μας γυρευατε σκαιπ να χτυπησουμε μαζι σας ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΙ

και δεν ντρεπεσε και βγαινεις να γραψεις εξωτερικο κουνια που σε κουναγε
καρανουμπα μαθε να παιζεις το παιχνιδι δεν παιζετε ετσι οπως το παιζεις εσυ.

επερνα χωρια ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΤΑ 35 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΔΕΝ ΣΗΚΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΓΕΜΑΤΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΔΙΠΛΑ ΜΕ 4 ΑΡΙΣΤΟΥΣ. ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ!!!!

ΟΥΤΕ ΗΠΕΙΡΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΗΣ ΑΣΧΕΤΕ ΜΠΑΓΛΑΜΑ

ειχες στην ηπειρο σου dn-ws και ΕΚΑΝΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ και απλος χτυπησες κατι φαντασματα απο mojito
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή