Τελος κ33

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30692
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30692

Με αιτία κάποιων ban που δόθηκαν σε μεγάλους λογαριασμούς της School . Η School αποφάσισε να πατήσει διαγραφές.

Κάπως έτσι τελειώνει ο κ33. Ο Πόλεμος έχει μείνει στάσιμος από την αρχή με πολύ ξύλο. +83 νομίζω για τη School που δεν είναι και τίποτα σχεδόν μπροστά στο στάδιο που βρίσκεται ο κόσμος.

Άδοξο τέλος για ίσως τον πιο ωραίο από τους τελευταίους κόσμους.

Συγχαρητήρια να δώσουμε και στα παιδιά από SOL που αποδείχτηκαν άξιοι αντίπαλοι και παίξαμε ωραία όλο αυτό το διάστημα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

Μπραβο σε ολα τα παιδια και απο τις δυο πλευρες.

Συγχαρητήρια στη Sol για το κλεισιμο ενος πολυ ωραιου κοσμου!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Μετά τον 7, ο πιο ωραίος κόσμος που έπαιξα και ας μην είχα την ίδια όρεξη με παλιά.
Τιμή μου που έπαιξα μαζί με πολύ αξιόλογα παιδιά, καλούς παίχτες και καλούς χαρακτήρες.

Συγχαρητήρια και στις 2 φυλές και μπράβο στη SOL για το κλείσιμο του κόσμου
 

DeletedUser33703

Ένα πολύ μεγάλο μπράβο και από εμένα στα παιδιά της School που πραγματικά πρόσφεραν θέαμα στο παιχνίδι και μας έδωσαν έναν ανταγωνιστικό κόσμο , σίγουρα ο κόσμος τελείωσε πολύ άδοξα αν πω ότι λυπάμαι βέβαια δεν θα είμαι ειλικρινής , κράτησε μεγάλο χρονικό διάστημα αυτός ο κόσμος με πολύ και καλό ξύλο .
Υπήρξαν πάρα πολύ αξιόλογοι παίκτες όπως Κώστας-chessknight, Βασίλης-Uppercut , Τάσος-branxia , Θανάσης-cr7 κ.α. που πραγματικά χάρηκα που έπαιξα μαζί τους ακόμα και αντίπαλος .

Επίσης ένα μεγάλο μπράβο στους συμπαίκτες μου που απέδειξαν πραγματικά ότι είναι σκυλιά του πολέμου , δύσκολες στιγμές υπήρξαν και στη φυλή μας και ένα μεγάλο μπράβο που έφτασαν μέχρι το τέλος του κ33.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
κριμα, γιατι εχω περασει ακριβως το ιδιο και ξερω πως ειναι

βεβαια φυσικα τα συναισθηματα για εμας ειναι απολυτης χαρας γιατι φτυσαμε πολυ αιμα για να φτασουμε μεχρι εδω

απο σκουλ ξεχωρισα και παραδεχτηκα για την παικτηκοτητα τους, τους chess, aser, cr7, και kpap που με πολυ καψιμο κρατησαν την σκουλ μεχρι τωρα
αντιστοιχα και απο εμας 4-5 παικτες κρατησαν ολη την SOL ορθια

καλη συνεχεια σε οτι και αν κανετε
 

DeletedUser

μετα απο κ26 βρεθηκε κοσμος στο 50 50 και θα κλεισει ετσι ?

εγω νομιζω πως ο κοσμος πρπει να συνεχιστει ασχετως αν η school δεχτηκε ενα τοσο μεγαλο πληγμα.
 

DeletedUser

Κυριε πρωταθλητη,παρτε τα χωρια και βγειτε μετωπο να κουβαλησετε (L)
Με τη σειρα μου και γω ως 3ος δουκας της σολ,να πω ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια απο σολ,που παρολες τις κοντρες που ειχαμε κατα καιρους,στο τελος παντα τα βρισκαμε και συνεχιζαμε ενωμενοι,αλλα και ενα ακομα μεγαλυτερο μπραβο στα παιδια απο σκουλ,που αποδειχτηκαν οι πιο αξιοι αντιπαλοι που ειχα αντιμετωπισει εως τωρα.Παιδια που καναμε χαβαλε απο σκαιπ,και παιζαμε ξυλο χωρις κομπλεξ(εκτος ορισμενων περιπτωσεων),απλα και μονο για την διασκεδαση.Απογοητευτηκα βεβαια που φτασανε στο σημειο να φερουν την σαρα και τη μαρα των haters μας σε λογαριασμους,και να καταληξουν να λενε οτι δεν παιζουν για να κλεισουν κοσμο,αλλα για να τον χασουμε εμεις.
Αλλα anyway,αυτο δεν αλλαζει κατι για την εικονα που εχω για τα παιδια,και ξανα μπραβο τους.
Μην ξεχνατε οτι η αξια του ηττημενου,δινει αξια στον νικητη!

Θα επιδιωξω να κρατησουμε επαφες,και με ορισμενους να παμε και για ενα καφε απο κοντα,οπως εχω παει αρκετους με παικτη απο σκουλ(Μιχαλη),και αν μαζευτουμε να μπουμε σε καποιο κοσμο,θα ηθελα πολυ να σας εχω για συμπαικτες.

Καλη συνεχεια στη ζωη σας σε οτι και αν κανετε,και στους φοιτητες,καλη μας εξεταστικη!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Θα επιδιωξω να κρατησουμε επαφες,και με ορισμενους να παμε και για ενα καφε απο κοντα,οπως εχω παει αρκετους με παικτη απο σκουλ

Μη τα λες ετσι αυτα:rolf::rolf::rolf:
Συγχαρητηρια στους νικητες
 

DeletedUser

εγω λεω να σταματησουν ολοι τους επικήδειους και να συνεχιστει ο κοσμος , ο οποιος ουτως ή αλλως κλεινει με κατακτηση.
 

DeletedUser34016

Έφτασε το τέλος ενός από τους πιο ωραίους κόσμους αν και άδικα και χωρίς να παίζει για μενα ρολο ποιος έκλεισε τον κόσμο ήταν ένας κόσμος που είχε πολύ ωραίο ξύλο και σαν φυλές πιστεύω αντλήσαμε πολλά και μάθαμε ακόμα πιο πολλά :)

Συγχαρητήρια και από μένα στην νικήτρια φυλή αν και πρώτος μου κόσμος έμαθα πάρα πολλά και για αυτό ευχαριστώ την φυλή μου. Καλή συνέχεια σε όλους.
 

DeletedUser33911

Συγχαρητηρια σε ολους και ειδικα σε οσα ατομα καηκαν πραγματικα!Πολυ πιο δυσκολο παιχνιδι απο οτι περιμενα και πλεον ευχομαι να παιξουμε καποια στιγμη σαν μια φυλη να αποδειξουμε και σε ολους τους υπολοιπους οτι ειστε/ειμαστε οι καλυτεροι!!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Δεν θα πω οτι χαρηκα με τον τροπο που κλεισαμε τον κοσμο......αλλα σιγουρα χερομαι που ξερω οτι θα μπορω να κανω ενα πιο ηρεμο καλοκαιρι γιατι με τη δυναμικη που ειχε ο κ33 διακοπες και φυλετικες στον 33 δεν πανε μαζι

Ενα μεγαλο μπραβο με τη σειρα μου σε ολους τους συμπαικτες μου και στο μεγαλο αρχηγο μας :D
Ειχαμε τις δυσκολιες μας κατα περιοδους οπως και στην απεναντι πλευρα ομοιως,καταφεραμε και σταθηκαμε γερα στα ποδια μας

Ενα ακομα μεγαλυτερο μπραβο για την αντιπαλο φυλη σκουλ που ειχε ρκετα αξιολογα ατομα και που παρολο που δεν ηταν μια δεμενη παρεα ολοι πριν παιξουν εδω στον κ33 ανταπεξηλθαν τις δυσκολιες που ειχαν και καταφεραν να ειναι μπροστα για το μεγαλυτερο διαστημα του πολεμου.....ακομα και σημερα ειναι μπροστα αν και με μικρη διαφορα

cr77&kpap respect στον καθενα γιατι κρατησαν ορθια την σκουλ με επιτηρησεις σε πολυ δυσκολους καιρους

Ευχομαι σε ολους οτι καλυτερο στη ζωη σας,και καλη επιτυχια σε οσους εχουν εξεταστικη αυτη την περιοδο!!!
 

DeletedUser31573

Στο εσωτερικο μας φορουμ βριζει ο ενας τον αλλον και αποδιδει κατηγοριες ο ενας προς τον αλλον και εδω στο εξωτερικο και δημοσιο φορουμ βγαζουμε ολοι την ευγενικη μας πλευρα..

Εγω στους αντιπαλους δεν εχω να ευχηθω τιποτα.τα ειπα στο μεταξυ μας φορουμ και δεν προκειται εδω να δειξω δυπροσωπια και δηθενηλικι.
Στους συμπαιχτες μου συγχαρητηρια μονο και τιποτα αλλο γιατι αυτο που καναμε δεκα ατομα δεν το εχω ξαναζησει.
καλα να περνατε και να θυμαστε,,ηττημενος ειναι αυτος που χανει απο τη ρυθμιση του παιχνιδιου και οχι απο τη ρυθμιση του παιχνιδιου που δημιουργηθηκε απο μπαν.

Σταυρος Τασσιος
 

DeletedUser

Κουνημενε,μην ζοριζεσαι τοσο,θα κλεισεις κοσμο με cxc!
 

DeletedUser33703

Σταύρε Τάσιε άκου και την γνώμη μου , με εκτιμάς δεν με εκτιμάς σαν άτομο καρφάκι δεν μου καίγεται απλώς ελπίζω να σου μείνει κάτι.

Παίζεις με τα ψέμματα και τα δηθενιλίκια , τόσο καιρό είχες κρυφτεί πίσω από την καλύτερη φυλή του παιχνιδιού και είχες μάθει μονάχα να νικάς με αποτέλεσμα να μην ξέρεις να χάνεις και να βγαίνεις και να γίνεσαι ερειστικός μέχρι αηδίας στα φορουμς .

Όλοι εδώ μέσα στο εξωτερικό να είσαι σίγουρος ότι έχουμε μάθει να χάνουμε και πρώτος από όλους εγώ :D
Οπότε ελπίζω να σου κάνει καλό ο κ33 και η SOL

Υ.Γ. Ας γίνω λοιπόν και εγώ λίγο ερειστικός τώρα που τελειώσαμε
καλές πυξίδες Τάσιε (και να θυμάσαι η διαγραφή ισοδυναμεί με την πυξίδα σε περίπτωση που δεν το ξέρεις)

Ίσως σε έναν άλλο κόσμο να καταφέρεις να αντέξεις πάνω από ένα μήνα απέναντι στη SOL
Y.Γ.2 Θα σε παρακαλούσα να μην μας βλέπεις στον ύπνο σου , μας έχεις κουράσει λίγο τώρα τελευταία (L)
 

DeletedUser31573

Κουνημενε,μην ζοριζεσαι τοσο,θα κλεισεις κοσμο με cxc!

To ξερω ρε φιλαρακι αλλα δεν ειναι αυτο το νοημα για μενα.

Blacko οσο για σενα ειναι χασιμο χρονου να σου απαντησω αλλα θα το κανω γιατι αυτη τη στιγμη δεν εχω δουλεια και καθομαι.
Τοσο καιρο που λες οτι κρυβομαι δεν νομιζω γιατι μπηκα για χειμωνα στο λογαριασμο .Εριστικος μεχρι αηδιας καταντησες εσυ γιατι χωριο δεν νομπλαρες ουτε σε κανιβαλισμο αλλα τη θεωρια σου θα την κανεις εσωτερικα και εξωτερικα.
Και επισης η διαγραφη δεν ισοδυναμει με πυξιδα γιατι πολυ απλα αλλο να πεθαινεις απο καρκινο αλλο απο καρδιακη προσβολη και αλλο να πεθαινεις επειδη περπατουσες στο δρομο και επεσε γλαστρα στο κεφαλι σου.Αυτο το καταλαβαινεις η να στο γραψω και στα αγγλικα επειδη εχω μαθημα σε λιγη ωρα και θελω να κανω εξασκηση?
Και το τελευταιο που θα πω και θα φαω το φαγητο μου ειναι οτι πρωτη φορα παιζω εναντια στη σολ το οποιο κρατησε για 3 με 4 μηνες δεν θυμαμαι ακριβως..αρα ακυρος ο μηνας σου που αναφερεις.αντιθετος εσυ ησουν για φαγωμα απο κατι που ειδα τελευταια να λεγεται μεταξυ των συμπαιχτων σου οποτε παλι ακυρος εισαι..Για αυτο το λογο πρωτα να βλεπεις την καμπουρα σου,να κανεις απολογισμο και μετα να λες εξυπναδες..Και εγω λεω εξυπανδες αλλα εχω ζυγισει τα πραγματα.Δεν λεω λογια του αερα μονο και μονο για να τραβηξω την προσοχη σας.Αυτο αλλωστε φαινεται και απο τις δημοσιευσεις μου εδω μεσα..ειμαι μελος απο το 2013 και εχω 20.Εισαι απο το 2015 και εχεις 250..

Τα φιλια μου και την αγαπη μου.
 

DeletedUser

Σταυρε,τις αερολογιες σου τις ειπες στο ιντερναλ,φτανει μην πεις και δω!
Καλη διαγραφη λοιπον,και ολα τα αλλα ειναι περιττα που λες.Μπηκες,ειπες οτι θα μας κερδισεις,Εχασες.

Μονος ο φουμαλ βγηκε σωστος!
Ειπε οτι απο τη μερα που θα μπει ο κοσμος ειχε 1 μηνα περιθωριο.Δεν επεσε εξω!
 

DeletedUser33703

To ξερω ρε φιλαρακι αλλα δεν ειναι αυτο το νοημα για μενα.

Blacko οσο για σενα ειναι χασιμο χρονου να σου απαντησω αλλα θα το κανω γιατι αυτη τη στιγμη δεν εχω δουλεια και καθομαι.
Τοσο καιρο που λες οτι κρυβομαι δεν νομιζω γιατι μπηκα για χειμωνα στο λογαριασμο .Εριστικος μεχρι αηδιας καταντησες εσυ γιατι χωριο δεν νομπλαρες ουτε σε κανιβαλισμο αλλα τη θεωρια σου θα την κανεις εσωτερικα και εξωτερικα.
Και επισης η διαγραφη δεν ισοδυναμει με πυξιδα γιατι πολυ απλα αλλο να πεθαινεις απο καρκινο αλλο απο καρδιακη προσβολη και αλλο να πεθαινεις επειδη περπατουσες στο δρομο και επεσε γλαστρα στο κεφαλι σου.Αυτο το καταλαβαινεις η να στο γραψω και στα αγγλικα επειδη εχω μαθημα σε λιγη ωρα και θελω να κανω εξασκηση?
Και το τελευταιο που θα πω και θα φαω το φαγητο μου ειναι οτι πρωτη φορα παιζω εναντια στη σολ το οποιο κρατησε για 3 με 4 μηνες δεν θυμαμαι ακριβως..αρα ακυρος ο μηνας σου που αναφερεις.αντιθετος εσυ ησουν για φαγωμα απο κατι που ειδα τελευταια να λεγεται μεταξυ των συμπαιχτων σου οποτε παλι ακυρος εισαι..Για αυτο το λογο πρωτα να βλεπεις την καμπουρα σου,να κανεις απολογισμο και μετα να λες εξυπναδες..Και εγω λεω εξυπανδες αλλα εχω ζυγισει τα πραγματα.Δεν λεω λογια του αερα μονο και μονο για να τραβηξω την προσοχη σας.Αυτο αλλωστε φαινεται και απο τις δημοσιευσεις μου εδω μεσα..ειμαι μελος απο το 2013 και εχω 20.Εισαι απο το 2015 και εχεις 250..

Τα φιλια μου και την αγαπη μου.

Ναι αδερφέ ήμουν για φάγωμα αλλά την γλίτωσα τελευταία στιγμή , άσε που να σου λέω
Επίσης όσο για αυτό που είπες το ότι είναι διαφορετικό να πεθάνεις από καρκίνο , από καρδιακή προσβολή και από γλάστρα , σημασία έχει ότι πεθαίνεις και να είσαι σίγουρος ότι είτε πεθάνεις από γλάστρα είτε από καρδιακή προσβολή οι δικοί σου το ίδιο θα κλάψουν (χτύπα ξύλο)

Υ.Γ. Τάσιε πρέπει να είσαι πολύ μεγάλος μπαγλαμάς αλλά και πολύ μεγάλος μπακλαβάς
αιγόκαιρε φέρε 10


[aig]10 πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή