~dc~ vs k44

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16890
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16890

οχι ρε φιλε αλλα δεν μπορω να ακουω οτι ναναι .
1) ****μαρα το ~DC~ vs 44 το οποιο δεν ισχυε απο την πρωτη στιγμη και τωρα ειδικα θα ελεγα ειναι το αντιθετο . DOOM VS 54
2) Παραμύθια για τάχα μη στακαρισμένα χωρία (κροκάλας έχει τουλάχιστον 3-4 χωριά στακαρισμένα τα ίδια και ο kynthos
3) Παραμύθι ότι και καλά τα χωριά πάνω αριστερά στην 44 μας τα δώσαν επειδή θα τα χάναν έτσι και αλλιώς.

πάμε πάλι είπαμε ότι στα 3 πρώτα πλανα σας ο κροκάλας δεν είχε άμυνες .. τα χωρια αριστερά του χαρτη θα τα χάναμε έτσι και αλλιώς .. δεν σημαίνει ότι σας τα δώσαμε με την αξια σας τα πήρατε απλά αργήσατε για τι σας κόβαμε πολλές φορες η σας κάναμε ανακαταλήψεις

το dc ως 44 γιατί δεν ίσχυε ?

Κατάταξη φυλής για την ήπειρο 44

Θέση Όνομα φυλής Πόντοι Χωριά
1 DOOM 1,35 εκ. 182
2 D00M 1,11 εκ. 160
4 DΝ 825.715 107
5 ~WS~ 662.218 97
6 DN. 626.831 84

συνολο 4.574.764 ποντους 630 χωρια vs 215 χωρια :hmmm::hmmm:

αν και δεν πρέπει να κολλας σε αυτό το έγραψα μονο και μονο γιατί βαριόμουν να γράψω τόσες πολλές φυλές
έναv μηνα σας παίζουμε μπάλα μονοι μας όλους σας
τώρα αν θες άνοιξε άλλο post και κάντο k54 vs κ44
 

DeletedUser29426

Πάλι κοτσάνα , doom άσχετε φοβάσαι να βαρέσεις , έχεις νομπλάρει όλους τους ανένεργους και μας το παίζεις γόης

να ξες οτι αν δεν βαρουσες ανενεργους και αδιαφορους στην 44 δεν θα εμπαινες ασχετα αμα εχεις τους ρουφιανους σου και μαθαινεις ποιοι δεν παιζουν.
 

DeletedUser16890

αν θεωρείς τους συμμαχους σου ανενεργούς γιατί τους έχεις? γιατί τους βάλατε στον πόλεμο?
αν θεωρείς τον φιλιψαν που έκατσε το παιδί να κόψει τρένα και τον carib επίσης το ίδιο για να μη μπούμε αέρα στην k44 ανενεργό τι να σου πω κρίμα που σας έχουν συμμαχους και κρίμα που ξενύχτησαν για εσάς θα μπορούσαν να μείνουν αμέτοχη στο πόλεμο σας
 

DeletedUser31166

αν θεωρείς τους συμμαχους σου ανενεργούς γιατί τους έχεις? γιατί τους βάλατε στον πόλεμο?
αν θεωρείς τον φιλιψαν που έκατσε το παιδί να κόψει τρένα και τον carib επίσης το ίδιο για να μη μπούμε αέρα στην k44 ανενεργό τι να σου πω κρίμα που σας έχουν συμμαχους και κρίμα που ξενύχτησαν για εσάς θα μπορούσαν να μείνουν αμέτοχη στο πόλεμο σας

σιμο μη το παιζεις γοης ρε.δε θα ξερουμε με ποια να σε πρωτοπαντρεψουμε εδω μεσα. τι να πω ρε φιλε. ο ουρανος και η βλακεια μονο!
 

DeletedUser34063

αφαντε μονο για φορουμ εισαι! συνεχιστε να σπατε πανω μας ανενεργους για να τους νομπλαρετε! αν το διαψευσεις θα βαλω αναφορες και θα εκτεθεις! τοσο καιρο παιξαμε αμυνα και εκανες μια τρυπα στο νερο. τωρα που θα παιξεις εσυ αμυνα θα τα πουμε οπως πρεπει νουμπακο!

και επειδη εισαι και περιορισμενης νοημοσυνης προφανως και ειμασταν μονοι μας στην 44. και πηρες ποσα? 10 χωρια? κανουν την διαφορα? ερχεται το μονο γαλαζιο που εχω πλεον στον χαρτη (εδω και 1 μηνα δεν ειχα κανενα) να δουμε τι ψαρια πιανεις!

αβριλιεεεεεεε γραψε στο φορουμ οσο προλαβαινεις! εκτος και αν παρεις κανα χωριο πισω απο ΝΕΣ και ζησεις για λιγο
 

DeletedUser

οχι ρε φιλε αλλα δεν μπορω να ακουω οτι ναναι .
1) ****μαρα το ~DC~ vs 44 το οποιο δεν ισχυε απο την πρωτη στιγμη και τωρα ειδικα θα ελεγα ειναι το αντιθετο . DOOM VS 54
2) Παραμύθια για τάχα μη στακαρισμένα χωρία (κροκάλας έχει τουλάχιστον 3-4 χωριά στακαρισμένα τα ίδια και ο kynthos
3) Παραμύθι ότι και καλά τα χωριά πάνω αριστερά στην 44 μας τα δώσαν επειδή θα τα χάναν έτσι και αλλιώς.

1)Καθολου ****μαρα μιας και ο πολεμος που εχετε κυρηξει ειναι http://prntscr.com/9bsa79 και οι φυλες της κ44 ειναι http://prntscr.com/9bsahf.Πριν μπουμε εμεις ηταν μονο η dc απο την μερια των συμμαχων,οποτε το μονο ακυρο εδω ειναι η mojito,αν και πιστευω οτι η χαχανουλα θα μιλαει μαζι τους για σ.ε ;)
2)Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειναι κακο να στακαρεις χωρια που ειναι μεσα στα κοκκινα και αποκομμενα...δηλαδη θελατε να σας τα δωσουν αδεια και με φουλαρισμενες αποθηκες για να μην γκρινιαζετε;;
Και ας μην βγαλω αναφορες απο μετωπικους σας που ανιχνευσα,που ολο το μετωπο σε λοκα εχει φαναρια μεσα(2 σπασανε και νομπλαριστηκαν χθες βεβαια ;) ),οποτε το θεμα του στακαρισματος αστο δεν σε συμφερει.
3)Οι νοημων παικτες(δεν ισχυει για σενα,εισαι ντουμ και funboy της χαχανουλας),οταν ξερουν οτι καποια χωρια δεν γινεται να σωθουν,δεν καινε και αμυνες μεσα σε αυτα.Οποτε,ναι μεγαλε υπερπαικτη των φυλετικων,τα χωρια στα εδωσαν γιατι ετσι κ αλλιως,οσες αμυνες και να βαζανε,καποια στιγμη θα τους τα επαιρνες,και με τις αμυνες που θα δεσμευανε εκει,καλυψανε τα διπλασια χωρια πιο κατω.

Οσο για το αν φοβαται να βαρεσει ντουμ,θα σου πω αλλο ενα μυστικο:Οταν μια φυλη υστερει σε αριθμο χωριων απο τους εχθρους της,κοιταει να μαζεψει πρωτα τα ευκολα χωρια για να εχει προβαδισμα.Οποτε ασχετο σκουπιδι της ντουμ,θα σε βαρεσει οταν ερθει η ωρα σου.Για την ωρα βαραει τα σκουπιδια που εχεις μαζεψει για συμμαχους και τωρα σου κανουνε ζημια.

Τελος,θα σου προτεινα να σταματησεις να γραφεις στο εξτερναλ γιατι γινεσαι ρεζιλι,και να προσπαθησεις να μαζεψεις λιγο το χαος της φυλης σου,γιατι προβλεπω οτι στο πρωτο συνδυαστικο πλανο απο λοκα και dc,η μιση κ44 θα γινει μπλε,και η υπολοιπη γκρι!
 

DeletedUser29426

αφαντε μονο για φορουμ εισαι! συνεχιστε να σπατε πανω μας ανενεργους για να τους νομπλαρετε! αν το διαψευσεις θα βαλω αναφορες και θα εκτεθεις! τοσο καιρο παιξαμε αμυνα και εκανες μια τρυπα στο νερο. τωρα που θα παιξεις εσυ αμυνα θα τα πουμε οπως πρεπει νουμπακο!

και επειδη εισαι και περιορισμενης νοημοσυνης προφανως και ειμασταν μονοι μας στην 44. και πηρες ποσα? 10 χωρια? κανουν την διαφορα? ερχεται το μονο γαλαζιο που εχω πλεον στον χαρτη (εδω και 1 μηνα δεν ειχα κανενα) να δουμε τι ψαρια πιανεις!

αβριλιεεεεεεε γραψε στο φορουμ οσο προλαβαινεις! εκτος και αν παρεις κανα χωριο πισω απο ΝΕΣ και ζησεις για λιγο


Και μόνο που περίμενες την "μαμά" λόκα για να περάσεις στην επίθεση δείχνεις τι είδουν παίκτης και τι είδους λαγός είσαι. Απλά

- - - Eνημερώθηκε - - -

δεν ζήτησα την άποψη σου , με λαγούς δεν μιλάω . Είσαι η τρεχάλα των φυλετικών μπάινεις σε έναν κόσμο και μετά τρέχεις να σωθείς πάιζοντας το θέατρο του δεν έχω χρόνο. Δεν ζήτησα ούτε την πρόβλεψη σου μάντη Τυρεσία. όσο για τα πόιντ σου απλά με επαληθεύεις απλά χρησιμοποιήσεις πιο πολύ μπλά μπλά.
 

DeletedUser

Αυτη η λογικη σου αβριλιε με ξεπερναει...Δηλαδη εσυ αν επαιζες σε εναν πολεμο αντιπαλος με φυλη/ες που εχουν 400 χωρια παραπανω απο τα δικα σου,και εισαι στο επιπεδο του σταρτ απ ακομη,θα επαιζες και επιθεση και θα εκανες και επιθετικα πλανα;;

Βεβαια δυσκολο να μπεις σε αυτην την θεση,στην ντουμ εισαι και βλεπεις την θαλασσα του μπλε απο την αρχη του κοσμου!
 

DeletedUser29426

Καμία σχέση ρε φίλε . Γενικότερα , όλες τις στρατηγικές τις αποδέχομαι . Αλλά η dc έπαιζε τόσο καιρό άμυνα και την είχαμε στην φάπα . Και τώρα βγαίνει ο κροκάλας και μου κάνει κύρηγμα ότι έρχεται . Σιγά ανατρίχιασα να ουμ
 

DeletedUser

Πως εννοεις οτι την ειχατε στη φαπα,οταν οι διαφορα στον πολεμο ηταν +1 χωριο υπερ της συμμαχιας σας;
Συγκεκριμενα 24 εσεις,23 η dc...

Και μην αναφερθεις συγκεκριμενα σε ντουμ εναντιων dc γιατι ακομα μετωπο μεγαλο με dc δεν εχετε και οσα χωρια τους εχετε παρει ηταν μεσα σας.Προσπαθησε να γινεις λιγο αντικειμενικος,σε οτι εχεις πει παραπανω σε εχω απορριψει και ακομα συνεχιζεις την προπαγανδα.
 

DeletedUser16890

Καμία σχέση ρε φίλε . Γενικότερα , όλες τις στρατηγικές τις αποδέχομαι . Αλλά η dc έπαιζε τόσο καιρό άμυνα και την είχαμε στην φάπα . Και τώρα βγαίνει ο κροκάλας και μου κάνει κύρηγμα ότι έρχεται . Σιγά ανατρίχιασα να ουμ

Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: D00M, DOOM, WS, ~WS~, DN., DΝ

Timeframe: 13/11/2015 00:00:00προς08/12/2015 19:19:38

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 139
Πλευρά 2: 478
Διαφορά: 339

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 58
Πλευρά 2: 36
Διαφορά: 22

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 721,703
Πλευρά 2: 1,879,066
Διαφορά: 1,157,363

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 365,926
Πλευρά 2: 214,877
Διαφορά: 151,049

chart





ποια φάπα ρε τραγικέ πες μου ?
τα 15 χωρια που έχουμε χάσει και τα 50 που έχουμε πάρει... αυτό εννοείς φάπα εσύ?

έχουμε λιγότερα επιθετικά λιγότερα αμυντικά λιγότερους παίχτες λιγότερους παλαντιν και ήσαστε πίσω ένα μηνα τώρα αν αυτό θεωρείς φάπα να συνεχίσετε έτσι

και τα περισσότερα χωρια που δείχνει είναι γιατί έχουμε φάει και 15 ανακαταλήψεις

που μας είχατε στη φάπα άσχετε παραπληροφόρηση

κλάψτε ρε κλάψτε γατάκια που δεν κινδυνεύατε και είχατε βγάλει γλώσσα αλλα τώρα σας πείρε από κάτω γιατί βλέπετε ότι πλέον δεν θα κοιμάστε
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
DC vs DOOM F. ειναι +10 χωρια για την DOOM. Βεβαια οι κατακτησεις και απο τις 2 φυλες στο μεταξυ τους ειναι εξευτελιστικες(9-19, ξεφτυλα για ενα μηνα πολεμου). Πιο πολυ οι WS-DN σας βοηθουν να παιρνετε χωρια απο εχθρους και οχι η DOOM.
Εγω θα δωσω συγχαρητηρια στον Blacko που οντας θεατης του κοσμου(αν θυμαμαι καλα) πανω κατω προεβλεψε το τι θα γινει στον 36. Δεν θυμαμαι να χε ξαναπεσει τοσο μεσα σε αλλους κοσμους.
 

DeletedUser16890

DC vs DOOM F. ειναι +10 χωρια για την DOOM. Βεβαια οι κατακτησεις και απο τις 2 φυλες στο μεταξυ τους ειναι εξευτελιστικες(9-19, ξεφτυλα για ενα μηνα πολεμου). Πιο πολυ οι WS-DN σας βοηθουν να παιρνετε χωρια απο εχθρους και οχι η DOOM.
Εγω θα δωσω συγχαρητηρια στον Blacko που οντας θεατης του κοσμου(αν θυμαμαι καλα) πανω κατω προεβλεψε το τι θα γινει στον 36. Δεν θυμαμαι να χε ξαναπεσει τοσο μεσα σε αλλους κοσμους.

εσύ μάλλον θες φροντιστήριο ρεζιλίκια είναι για αυτούς που ένα μηνα μας βαράνε όλοι μαζί εκτος από την death note που είναι από την άλλη μεριά
και έχουν διαφορα 10 χωρια μπροστά εμείς έχουμε μέτωπο με 6 φυλές και έχουμε πάρει 50 δεν βάζω τα 8 γιατί υπάρχουν και ανακαταλήψεις
ποιος ξεφτιλίζετε εμείς?
δηλαδή πρέπει να βαράμε μονο doom ? οι άλλες φυλές δεν συμμετέχουν μαζί τους
από το να γράφετε ότι θέλετε δείτε την πραγματικότητα
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Να στο πω λιγο απλα να το καταλαβεις. Η DOOM επελεξε να ρισκαρει κανοντας συμμαχιες οπως και στον κ30. Μονο που οι συμμαχοι δεν ειναι σαν τους 300 και δεν αντιμετωπιζουν φυλη του DON KYR. Κερδιζεις ξεκαθαρα τον πολεμο λογω της ανυπαρξιας DN-WS, και οχι γιατι εισαι καλυτερη φυλη απο τη DOOM. Απο τη DOOM 9 χωρια εχεις παρει συνολικα σε 1 μηνα, δηλαδη 3 χωρια παραπανω απο τη σημερινη μεγαλη δυναμης της ημερας. Λογω DN-WS εισαι εκει που εισαι τωρα. Δες και συ την πραγματικοτητα και ασε τις φιλοσοφιες γι αυτους που τις κατεχουν.
 

DeletedUser16890

για να στο ξεκαθαρίσω και εσένα αν δεν υπήρχαν οι άλλες φυλές ποσα χωρια θα είχαμε πάρει από doom ?? πες μου εσύ αν ξέρεις γιατί εγώ δεν μπορώ να γνωρίζω πάντως 9 δεν θα ήταν σίγουρα και φυσικά δεν θα είχαμε χάσει και 19 από doom γιατί όλες οι άμυνες θα ήταν στο μέτωπο με dooom όχι σκορπισμένες σε όλο το μέτωπο μας . θα είχαμε στακαρει 30 χωρια και τέλος . θα ήμασταν και εμείς άνετοι

και να στο πω ακόμα ποιο απλά ποτε στον ένα μηνα αυτόν δεν έφαγε πλάνο η doom από εμάς
αλλα εμείς έχουμε φάει 5 από αυτούς + τους συμμαχους της
 

DeletedUser34136

Πλευρά 1:
Φυλές: ~DC~
Πλευρά 2:
Φυλές: D00M, DOOM, WS, ~WS~, DN., DΝ

Timeframe: 13/11/2015 00:00:00προς08/12/2015 19:19:38

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 139
Πλευρά 2: 478
Διαφορά: 339

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 58
Πλευρά 2: 36
Διαφορά: 22

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 721,703
Πλευρά 2: 1,879,066
Διαφορά: 1,157,363

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 365,926
Πλευρά 2: 214,877
Διαφορά: 151,049

chart





ποια φάπα ρε τραγικέ πες μου ?
τα 15 χωρια που έχουμε χάσει και τα 50 που έχουμε πάρει... αυτό εννοείς φάπα εσύ?

έχουμε λιγότερα επιθετικά λιγότερα αμυντικά λιγότερους παίχτες λιγότερους παλαντιν και ήσαστε πίσω ένα μηνα τώρα αν αυτό θεωρείς φάπα να συνεχίσετε έτσι

και τα περισσότερα χωρια που δείχνει είναι γιατί έχουμε φάει και 15 ανακαταλήψεις

που μας είχατε στη φάπα άσχετε παραπληροφόρηση

κλάψτε ρε κλάψτε γατάκια που δεν κινδυνεύατε και είχατε βγάλει γλώσσα αλλα τώρα σας πείρε από κάτω γιατί βλέπετε ότι πλέον δεν θα κοιμάστε

κατσε πως εχετε χασει 15 ενω τα ιδια τα στατιστικα που ανεβαζεις λενε 35?και πως εχετε παρει 50 εαν ο λογος που δειχνει οτι εχετε χασει πολλα χωρια ειναι οτι φαγατε αρκετες ανακαταληψεις???? μη μπερδευεις τα ψεμματα.ενα-ενα πες τα να φαινονται πειστικα. επισης βλεπω εισαι απο τα σκυλακια που γαβγιζουν πολυ με τοση φασαρια που κανεις στο φορουμ.δε ξερω το αφεντικο σου(βλεπε λοκα) ποσο θα σε ανεχτει ακομα
 

DeletedUser16890

δεν έχω αφεντικό είμαι αδέσποτο ικανοποιήθηκες τώρα η θα προσπαθήσεις περισσότερο να μου την πεις ?

φαίνεται ότι κάτι σε πείραξε για να μπήκες στον κόπο να απαντήσεις για πρώτη φορα εδώ αναρωτιέμαι τι ?
 

DeletedUser

βγαινουνε τα NEScafe και μιλανε τωρα, για να δουμε τι θα κανετε και εσεις


αληθεια τωρα, γιατι μιλατε εδω με θεμα την 54-44? μπας και σας ενδιαφερει λιγο?



και ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, η συμμαχια με DOOM γιατι εγινε? θελετε να χτυπησετε λοκα μηπως?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16890

εγώ πλέον δεν ξέρω ποιοσ θέλει να χτυπήσει ποιον έτσι όπως έχουμε γίνει
 
Κορυφή