-NES- vs wolves

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13
Πλευρά 2: 3
Διαφορά: 10

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 142,348
Πλευρά 2: 33,434
Διαφορά: 108,914

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66,690
Πλευρά 2: 18,240
Διαφορά: 48,450

chart



Πρωτο πλανο και απο τις 2 φυλες σημερα.
Καλες μαχες!
 

DeletedUser34034

Ευχαριστώ τη φυλή των Wolves για το ODD (και το επίτευγμα του 1.000.000 νικημένων αντιπάλων) που μάζεψα και μαζεύω με τη βοήθεια φυσικά της φυλής μου.
 

DeletedUser34034

Γεια χαρά ρε Λεωνίδα! Ελπίζω να σαι καλά! Τους πήρα ένα χωριό στο κέντρο της φυλής τους. Άμα θες το skype ισχύει και το έχω ανοιχτό τα απογεύματα. Το pcrclone με avatar τον ιό...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18669

θα τα πουμε συντομα,το χωριο που πηρες μπηκαν αμυνες;αν ναι θελω να δω την συνεχεια:D
 

DeletedUser34118

μου αρεσει παντως που η ran ειναι σταθερη στις διπλωματικες τις σχεσεις και οτι το λεει το εννοει...εσεις ρε παιδι μου αλλαζεται πιο συχνα διπλωματια παρα βρακια.Δεν θα ερθετε ομως απο εδω?? θα φατε καλες φαπες που θα μας πατε..βρηκατε μικρες φυλες οπως τους λυκους και τους οδ και το παιζεται αντρακια.. :noob:
 

DeletedUser18669

Γεια χαρά ρε Λεωνίδα! Ελπίζω να σαι καλά! Τους πήρα ένα χωριό στο κέντρο της φυλής τους. Άμα θες το skype ισχύει και το έχω ανοιχτό τα απογεύματα. Το pcrclone με avatar τον ιό...


Το Pcr.clone με avatar το (keep calm it s Double Trouble)το δικο μου.εγω σε εχω ρε τρελε,τι γραφουμε;
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
μου αρεσει παντως που η ran ειναι σταθερη στις διπλωματικες τις σχεσεις και οτι το λεει το εννοει...εσεις ρε παιδι μου αλλαζεται πιο συχνα διπλωματια παρα βρακια.Δεν θα ερθετε ομως απο εδω?? θα φατε καλες φαπες που θα μας πατε..βρηκατε μικρες φυλες οπως τους λυκους και τους οδ και το παιζεται αντρακια.. :noob:

Τι απ οσα εχει πει η NES δεν τα χει τηρησει;
 

DeletedUser34118

μην εχωντας σιγουρες πληροφοριες δεν ειχατε 2 συμμαχιες μεχρι τελους ( εδω γελαμε) ??με ΟΒ και χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια και με τους λυκους
 

DeletedUser33403

Δυστυχως πολλα ατομα απο την φυλη μας ηταν χαμηλου επιπεδου παικτες που απλα επαιρναν βαρβαρα. Παιξαμε/παιζουμε(μερικοι απο μας) καλο παιχνιδι με τους NES. Και ναι ειχαμε συμμαχια με NES προηγουμενως.
 

DeletedUser

Δυστυχως πολλα ατομα απο την φυλη μας ηταν χαμηλου επιπεδου παικτες που απλα επαιρναν βαρβαρα. Παιξαμε/παιζουμε(μερικοι απο μας) καλο παιχνιδι με τους NES. Και ναι ειχαμε συμμαχια με NES προηγουμενως.

Σε καποιο φορουμ του 36 λενε για την loca που εσπασε μια ΣΕ 2 μερες ποιο πριν ληξει και εδω φαγανε ολοκληρους συμμαχους και δεν λενε τιποτα, τουλαχιστον ντραπειτε λιγο
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Σε καποιο φορουμ του 36 λενε για την loca που εσπασε μια ΣΕ 2 μερες ποιο πριν ληξει και εδω φαγανε ολοκληρους συμμαχους και δεν λενε τιποτα, τουλαχιστον ντραπειτε λιγο

Πως προλαβαινεις να γραφεις φορουμ, να απαντας σε μηνυματα in-game και να κανεις 150.000 λεηλασιες;:rolf:
Εγω ντραπηκα
 

DeletedUser16890

εγώ μια απορία έχω μονο
πως και γράψατε σε αυτό το post ?
 

DeletedUser24126

εγώ μια απορία έχω μονο
πως και γράψατε σε αυτό το post ?

Το ξαναθυμηθηκαν γιατι χθες η φιλτατη NES θυμηθηκε τις καλες συνηθειες που της εδωσαν την ηπειρο,και στρατολογησε μιση ντουζινα παιχτες απο την WOLVES...Μη κουραστουν κιολας τα παιδια, κρατανε δυναμεις για να πολεμησουν με DnD, η οποια εμαθα αρχιζει να τους χτυπαει...Ισχυει,οεο??
 

DeletedUser

Το ξαναθυμηθηκαν γιατι χθες η φιλτατη NES θυμηθηκε τις καλες συνηθειες που της εδωσαν την ηπειρο,και στρατολογησε μιση ντουζινα παιχτες απο την WOLVES...Μη κουραστουν κιολας τα παιδια, κρατανε δυναμεις για να πολεμησουν με DnD, η οποια εμαθα αρχιζει να τους χτυπαει...Ισχυει,οεο??

1. Και σε αυτο το πολεμο, οπως και σε καθε φυλετικο πολεμο, προς το τελος του γινονται στρατολογησεις ατομων της ηττημενης φυλης..
Εσενα τοσο πολυ σε νοιαζει και σε ποναει που στρατολογηθηκαν 4 ατομα (οχι 6) απο λυκους?
Εχεις σκεφτει πως μπορει καποιοι να μην γουσταραν και να μην εκφραζονταν βρε αδερφε απο τη φυλη που βρισκοντουσαν , αλλα να μην μπορουσαν να κανουν κατι αλλο λογω γεωγραφικης θεσης?

2. Αν βαρουσαν βρε οι DnD θα χες δει στα στατσ να πεφτε κλαμα... Η καλυτερη φυλη του κοσμου, εναντιον μιας τυχαιας φυλης του βορρα με random στρατολογηση... που να αντεξει βρε η νες? :cop:


εγώ μια απορία έχω μονο
πως και γράψατε σε αυτό το post ?

συγνωμη που σου κλεψαμε λιγη δημοσιοτητα
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Παρανομος θα λεγα.
Οσο γι αυτον που ξεθαψε το θεμα πειτε του καποιος οτι ρικλειμ με 200 δορατοξιφα μονα τους μετα απο 2 ωρες δεν εκανε ποτε κανεις...
 

DeletedUser

Παρανομος θα λεγα.
Οσο γι αυτον που ξεθαψε το θεμα πειτε του καποιος οτι ρικλειμ με 200 δορατοξιφα μονα τους μετα απο 2 ωρες δεν εκανε ποτε κανεις...

παράνομος,

ή απλά καλύτερος από εσένα :D

οπως το βλεπει κανεις
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ειναι καλυτερος απο μενα
Κανει 2 κλικς το δευτερολεπτο:rolf:
 

DeletedUser33403

Παρανομος θα λεγα.
Οσο γι αυτον που ξεθαψε το θεμα πειτε του καποιος οτι ρικλειμ με 200 δορατοξιφα μονα τους μετα απο 2 ωρες δεν εκανε ποτε κανεις...

Χαχαχα. Αυτη ηταν καμενη κινηση,αλλα τα υπολοιπα δορατοξιφα εκοβαν τραινα σε αλλα χωρια αλλιως πιθανον να τα εστελνα και αυτα..
 
Κορυφή