Μάπες VS ΟΒ

DeletedUser2088

[aig]Ίσος έχετε καταλάβει ότι οι περισσότεροι είστε στο όριο των 20 πόντων,
παρακαλώ να συνεχίσετε σε χαμηλότερους τόνους και εντός θέματος,
γιατί έτσι όπως το πάτε, σε λίγο θα σας χάσουμε (σχεδόν όλους),
μέχρι τα Χριστούγεννα![/aig]
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
χαχαχα το οτι εχεις τα μουτρα και μιλας ρε φιλε με ξεπερναει,σκουπιδι αυτης της αθλιας κοινωνιας,******ιοζη...εσυ μπορεις να με λες οπως θες ρε ρε ****γρια αλλα ολοι ξερουν το ονομα σου παλιο ρουφιανε!!!πουλημενε πιτσιρικο τις δεκαρας,μπες 36 ρε σκουπιδι,μπες να μιλησουμε εκει,μιλαει ο ****γρια για φυλετικες!! ο ανθρωπος που για να μην χασει τα χωρια του πουλησε,μια ολοκληρη φυλη και εναν ολοκληρο πολεμο,τραγικε χιμπατζη,εχεις το θρασος και μιλας κιολας ρε σκουπιδι?1 μηνα ρε ******ιοζη επαιξα στον 31,στην νουμπφυλη που ειχατε και επειδη ημουν ο μονος που σου εφερνε αντιρηση βγαζεις ολο το κομπεξ πανω μου,ποιος ειναι 2ος στον 34 ρε σκουπιδι?μπες 36 να φας μια μπαναν απο εδω μεχρι την αυστραλια που σαρεσουν κιολας!!κατι ρουφιανοι σαν και εσενα θα επρεπε να ειναι σε μοναστηρια τωρα να μην εχουν το θρασος ουτε εξω να βγουν με αυτα τα μουτρα!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!Ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ!! ξερεις που σε γραφω ε? τα ****ακια σου και σε αλλη παραλια σκουπιδι,που χωρις αυτα ουτε καν το επιτελειο δεν μπορεις να ανοιξεις!!εχεις το θρασος κιολας και εχεις βαλει aje k28 ρε τελευταιε!!! αν ειναι δυνατον! αν ειναι δυνατον



[exc]+10 πόντους για απαράδεκτη συμπεριφορά
ex.Con[/exc]

Γιατι δεν μιλας ομορφα μικρο παιδακι...

Ξερεις οτι εισαι η τελευταια τρυπα του κλαρινο ο πεμπτος κο κλπ γιατι στον κ34 σαν δευτερος λογαριασμος δεν λογγαρεις ποτε απο οτι μου ειπαν! Πρωτον για τον κ31 δεν εχω να πω κατι ουτε καν σε θυμαμαι... κατι λιγα σε θυμαμαι στον κ28 στα χρωματα νομιζω ησουν αν δεν κανω λαθος ρε κουλουρι... και επισης στον κ31 δεν ησουν στην φυλη μου επειδη ηθελες εσυ εγω σε εβαλα για να σε κανιβαλισω γτ μονο για αυτο κανεις να ανεβαζεις χωρια και να στα παιρνουμε... τωρα να σου πω την αληθεια γτ μου ανεφερες τον κ36 δεν ξερω μαλλον ειναι το παραμηλητο της πυξιδας!
 

DeletedUser30988

Γιατι δεν μιλας ομορφα μικρο παιδακι...

Ξερεις οτι εισαι η τελευταια τρυπα του κλαρινο ο πεμπτος κο κλπ γιατι στον κ34 σαν δευτερος λογαριασμος δεν λογγαρεις ποτε απο οτι μου ειπαν! Πρωτον για τον κ31 δεν εχω να πω κατι ουτε καν σε θυμαμαι... κατι λιγα σε θυμαμαι στον κ28 στα χρωματα νομιζω ησουν αν δεν κανω λαθος ρε κουλουρι... και επισης στον κ31 δεν ησουν στην φυλη μου επειδη ηθελες εσυ εγω σε εβαλα για να σε κανιβαλισω γτ μονο για αυτο κανεις να ανεβαζεις χωρια και να στα παιρνουμε... τωρα να σου πω την αληθεια γτ μου ανεφερες τον κ36 δεν ξερω μαλλον ειναι το παραμηλητο της πυξιδας!

βγηκε παλι το σκουπιδι να μιλησει?με απατουν τα ματια μου η ξαναβγηκε?πεμτος κοπ? χαχαχαχαχα
λοιπον λοιπον λοιπον! μικρε ρουφιανε!
1ο)28 ημουν φουλ μετοπω και ημουν απο τους λιγους που δεν εχαναν χωρια,αν θες να σε βαλω σε κληση με τον γρεγκ να στα πει και αυτος να το βουλωσεις?
2ο)ρε σκουπιδι,31 δεν ησουν καν εσυ δουκας ρε τιποτενιε ψευτη,δουκας τοτε ηταν ενα παιδι που με ηξερε και μου ζητησε να παιξε,εσυ μπηκες εκανες τον προ,την ελεγες σε ολους στην φυλη και μαγευτικαν ολοι απο τις βλακειες που ελεγες (τοσο νουμο φυλη) και σε εβαλαν δουκα,γτ αν ειναι για σενα,εσυ χωρις τα **** ουτε βαρβαρο δεν μπορεις να νοομπλαρεις!
3ο)στον 34,οταν και οι 2 κοπ μου το καλοκαιρι φυγανε για διακοπες και ημουν καπου στις 3 βδομαδες με ενα μηνα μονος και πηγα τον λογαριασμο απο θεση 40φευγα στην θεση 7 ,αυτα μαλλον δεν στα ειπαν,μετα απλος ειχα καποια δικα μου θεματα και αποφασισα να σταματησω αλλα ακομα και τωρα αν μου ζυτησει ο χρηστος κατι μπαινω και το κανω
4o)περιεργο που σχολιασες τα παντα εκτος απο την ρουφιανια που εκανες,γτ δεν το αρνηθηκες και αυτο?
5ο)το ονομα σου εχει μεινει πλεον ως ο καλογρια ο ρουφιανος,το ξερω,το ξερεις,το ξερουν ολοι.
6ο)δεν ξανα απανταω σε εσενα, μικρη πριγκιπισσα?μικρη λουλου?μικρε ρουφιανε? ενα απο αυτα παντως γτ παντελονια σιγουρα δεν φορας και εγω δεν γουσταρω να μιλαω με κυριες,τραβα να κλαφτεις παλι τωρα πιτσιρικο

υγ.αφεντικο φερε την δεκαρα,τουλαχιστον μετα δεν θα βλεπω τις μααλακιες τισ μικρης νεραιδας
 

DeletedUser28220

νομιζω κανεις λαθος,κοκορευτικε κανεις απο ρεκ οτι εχουμε κανει πολλα ειμαστε προ κλπ?
αντιθετως διαρκως ακουω απο μαπες πως εχετε σπουδαιο υλικο.
και γιατι ξενερωσανε τα παιδια με αυτο το σκηνικο?
οι μαπες δεν θελατε να χτυπησετε ρεκ?
δεν πιεζατε τους ο.β να παρει θεση?
κανεις δεν σας ειπε οτι ειστε νουμπαδες οτι δεν ξερετε το παιχνιδι αλλα η αλαζονια ειναι ασχημο...

οχι φιλε μου δεν κανω καποιο λαθος...!αν ξαναδεις με μεγαλυτερη προσοχη αυτα τα οποια ειπα θα δεις οτι πουθενα δεν ειπα οτι η ρεκ κοκορευτικε καπου.μιλαω για καποια απο τα παιδια απο την ο.β που χωρις να κανουν κατι εκεινη για να συμπραξουν στον πολεμο εμ μαπες βγαινουν κ κοκορευοντε σπαμαρουν κ μιωνουν καποιον οποτε μαλλον το λαθος σε αυτο το σημειο ειναι δικο σου.

- - - Eνημερώθηκε - - -

φίλε κεραυνέ το τι έχω κάνει στο παιχνίδι το ξέρει η ηγεσία σου !!!
όσο για το κάλο υλικό φαίνεται.αν νομίζετε οτι δεν γυρνάει ο πόλεμος,υπάρχει μια επιλογή στις ρυθμίσεις .
ξέρεις εσύ! σε κόβω να την έχεις πατήσει αρκετές φόρες.

καλήμερα στο καλό υλικό ...

Απο το WOLF ρε γαμώτο.

χαχαχαχαχααχα δυστηχως για σενα φιλε δεν το εχω πατησει ποτε...!!!!τωρα για το τι ακριβως εχεις κανει στην καριερα σου στις φυλετικες δεν θα μπω καν στον κοπο να δω φαινεται αλλωστε...και απο οτι βλεπω εχεις αποθημενο με το συγκεκριμενο κουμπακι που ανεφερες.παιχτης της φαπας εισαι σε καθε κοσμο και τωρα εχεις ενα τουπε με πλατες αλλων!θα μας πουλησεις και ιστορια . κατι αλλο που εκανε κ γελασα ειναι που βγηκε κ αρχησε την ειρωνια παλι η παιχταρα των φυλετικων και ελεγε για βαρβαρα...ποιο τελευταιος δν παει!!ο ιδιος σου ο αρχηγος ηθελε να κανει πολεμο με τα βαρβαρα κ μιλας?!!ΝΤΡΟΠΗ!!!ΜΗΝ ΧΑΛΑΣ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ!!τωρα οσο εχει να κανει για τον wolf ενταξει ειχε το παιδι να χαλασει λεφτα και το εκανε οκ.
 

DeletedUser8938

μαλλον το εψαξες και δεν σου αρεσε αυτο που σου ειπαν...αν το εχεις λιγο να κλεινεις το κ7 στις πρωτες θεσεις τοτε εχεις μεγαλο προβλημα ισως σου κουνιθηκε ο γκεφαλος απο τις απανοτες μαπες!ΜΑΠΟεισπρακτοτα.:noob:

οσο για τα δικα μας: Απο το WOLF ρε ****το.

τα λογια σου τα ακου σαν κλαματα απο ενα μικρο γατακι!
συνεχισε με κανεις και γελαω κλαψιαρικο γατακι
 

DeletedUser8938

ρε παιδιά πείτε στον εξ κον να βάλει κανένα στατιστικό πόλεμου (αλλά να βάλει χωριστά τους ρεκ)...
κάποιος μου είπε ότι ο εξ κον δεν ήταν στο καλό υλικό των μαπών και για αυτό έμεινε μόνο μια εβδομάδα...
ο sεε you agen παίζει ακόμα η και αυτός δεν ανήκει στο κάλο υλικό ?

όσο για το φίλο μου το κεραυνό θα ζητήσω απο τα καλά παιδιά των ρεκ να μου αφήσουν και σε έμενα τπτ εκεί που είναι .



Υ.Γ
θα περιμένω ΜΕΧΡΙ τις 00:30 να σου πουν τη να μου γράψεις
(άβουλο noobaki-gataki)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
@eddy the best

Τουλάχιστον αφού προσπαθείς να ανοίξεις τα μάτια σου διάβασε και ενημερωσου για τα κατάλληλα θέματα...

Κ31 τρίτη μέρα μπήκα χχχ εγώ efficiency(Πάνος) farmamir(Φίλιππος) icipher(Βαγγέλης) κάναμε την φυλή πρωτη... Για αυτό πήρα δικαιώματα για αυτό αυτα τα τέσσερα κάναμε κουμάντο....

Κ28 Είχες 20 χωριά αν δεν κάνω λάθος οπότε τι μέτωπο ήσουν δεν μπορώ να καταλάβω. Επίσης εγώ πήγα Ατζέ γιατί μπορούσα εσύ σαν κουλούρι μέχρι τα χρώματα και πολύ είναι... Επίσης για να δεις ότι λες ότι νάναι και δεν σκέφτεστε καθόλου, αν ήθελα λογαριασμό στους Ατζέ θα έπαιζα κο σε άλλον απλά τα πράγματα δεν πήγαν άλλο και έτσι και βγήκαμε..

Επίσης για να δεις ότι είσαι μικρος και πάλι δεν σκέφτεστε και πετάς κοτσανες... Μου λες για ****άκια 1ον αν έχεις κάποια στοιχεία κάνε αίτηση υποστήριξης κάνε μου αναφορά. 2ον αν δεν έχεις και λες αερολογιες διόρθωσε το ποστ σου γτ λες επικίνδυνα πράγματα.. Και 3ον και να χρησιμοποιούσαν εσύ σε κοφτει επειδή και καλά χρησιμοποιώ ή επειδή δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις εσύ???

Καλή σου μέρα και σε εσένα ....! Όσων αφορα τον κ34 καταλαβαίνει κανεις το επίπεδο του κόσμου μόνο και μόνο που σε βλέπει δεύτερο ... Φιλουμπες...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser30988

εισαι τραγελαφικος ρε φιλε...απλα τραγωδια...k28 μικρη λουλου επαιξα με το crusader. αλλα τοσα ξερεις τοσα λες...
"Επίσης εγώ πήγα Ατζέ γιατί μπορούσα"
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
να η απανταντηση ενως σοβαρου παικτη στο ερωτημα γτ ρουφιανεψε την φυλη που του εφτιαξε τον λογαριασμο και τον ειχε στην πλατη τησ τοσο καιρο...ναι ναι ξερουμε ησουν προ και εσυ τους κουβαλουσες και "μπανανες" μπλε...σκουπιδι ε σκουπιδι! απο αυτα που λες καταλαβαινει καποιος ποσο σκουπιδι και ποσο τραγικος εισαι!
ειπα οτι δεν θα σου ξανα απαντησω μωρη κυρια αλλα τελικα εισαι απιθανος!αρχοντας τησ μαλαακιας ρε ξεφτιλα


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31486

Σε Φαση:

Περιμενοντας τον ex.con να βαλλει στατιστηκα!

Τρωγοντας ποπ κορν και βλεποντας τον θωμα κ τον μητσο να τσακωνονται για πριν 5 κοσμους +

Και περιμενοντας το "καλο υλικο" να μαθουμε πιο ειναι ακομα...

Απο τον Wolf ρε παιδια!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Κανε κανα εσωτερικο εσυ και ασε τις ειρωνειες.
kalogria μιλησε μας για το επιπεδο του κ32:rolf:
 

DeletedUser11352

Τι βλεπουν τα ματια μου σε αυτο το φορουμ .... Απο ποτε σε ενα πολεμο δεν υπαρχουν συμαχιες ? υπαρχει φορα που να υπαρχει πολεμος αναμεσα σε μονο 2 φυλες και οι αλλες να καθονται ακινητες και αμιλικτες? ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ οποτε ΦΑΠΕΣ σταματηστε να κλεγεστε για το οτι η Ο.Β εχει υπερσυμαχια κτλπ κτλπ και απολαυσε τη πυξιδα!

Θεόςςςςςςςς!!!!:clap:
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
σικαλια μη το πας στο προσωπικο γιατι και εγω μπορω να πω πολλα για εσενα, μπορω να πω πχ οτι σε οποια καλη φυλη εχεις ζητησει να μπεις εχεις φαει πορτα, δεν εχεις παιξει δηλαδη ποτε με αυτο το "καλο υλικο" που ειρωνευεσαι, δες κ35 και REC (πριν ανοιξει ο κοσμος) δες κ37 και παει λεγοντας...

οσο για τον πολεμο δε ξερω φιλε μη με ανακατευεις εχω σταματησει τον κοσμο πολυ πριν δω σπαθακια απο ΟΒ, αυτοι που συνεχιζουν μαγκες ειναι και σιγουρα η ειρωνια σου δεν τους αγγιζει.
 

DeletedUser31486

σικαλια μη το πας στο προσωπικο γιατι και εγω μπορω να πω πολλα για εσενα, μπορω να πω πχ οτι σε οποια καλη φυλη εχεις ζητησει να μπεις εχεις φαει πορτα, δεν εχεις παιξει δηλαδη ποτε με αυτο το "καλο υλικο" που ειρωνευεσαι, δες κ35 και REC (πριν ανοιξει ο κοσμος) δες κ37 και παει λεγοντας...

οσο για τον πολεμο δε ξερω φιλε μη με ανακατευεις εχω σταματησει τον κοσμο πολυ πριν δω σπαθακια απο ΟΒ, αυτοι που συνεχιζουν μαγκες ειναι και σιγουρα η ειρωνια σου δεν τους αγγιζει.



Άρα εσύ είσαι τσάμπα μάγκας!

Που το παράτησες πριν δεις σπαθακια !

Το να γράψεις στατιστικά και να προπαγανδίσεις ήταν εύκολο

Από την άλλη όμως το να παίξεις κ να ανατρέψεις την εις βάρος σου κατάσταση με το "πολύ καλό υλικό" ήθελε πολλά κότσια ....

Που από ότι φαίνεται εσύ δεν τα είχες ...

Επίσης την ίδια τύχη με εσένα θα έχουν κ κάποιοι άλλοι αστραπιαδες που δεν θα μας δώσουν την ικανοποίηση να τους φάμε αλλά θα το παρατήσουν μόλις νοιώσουν την ανάσα μας

Πείτε ότι θέλετε ...
γραφτε ότι θέλετε ...
Ο πόλεμος έχει τελειώσει και το ξέρετε ...
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@σικαλια
σπαθακια ειδα αλλα απο παιχτες φυλετικων.. οχι κομπαρσους
η REC μια χαρα με βαραγε

οσο για το "τα παρατησες οταν ειδες τα σκουρα" δεν ισχυει, τα σπαθια που εχω δει εγω δε τα εχεις δει πουθενα σου, τα παρατησα για να μπω στον 37 με παιδια που τα ξερω χρονια, γι αυτο τον αφησα τον κοσμο οχι για να ξεφυγω απο ΚΑΠΟΙΟΝ σικαλια που εμφανιστηκε στις φυλετικες το 2015.

στατιστικα βαλε εσυ, εγω σου ειπα δεν παιζω πια στον 35
 

DeletedUser8938

αστραπια την αισθάνεσαι την ανάσα μου η πήγες στις ρυθμίσεις και πάτησες το κουμπάκι ?

άβουλο noobaki-γατάκι

όσο για το όνομα του χωρίου διάλεξα τη πράσινη γιατί είναι άγουρη και ποιο σκληρή.
 

DeletedUser8938

φίλε μου αστραπια είπες πως δεν έχεις πατήσει ποτέ το κουμπάκι μπορεί!!! λέω μπορεί !!! να λες αλήθεια ...
γιατί ένα πουλάκι μου είπε πως θες να το παρατήσεις !
τόσο πολύ βρωμάει η ανάσα μου που δεν την άντεξες?:oops::noob::oops:

άβουλο noobaki-γατάκι.(βοηθέ συγγραφέα εκ του ασφαλούς)
 

DeletedUser13719

μαλλον το εψαξες και δεν σου αρεσε αυτο που σου ειπαν...αν το εχεις λιγο να κλεινεις το κ7 στις πρωτες θεσεις τοτε εχεις μεγαλο προβλημα ισως σου κουνιθηκε ο γκεφαλος απο τις απανοτες μαπες!ΜΑΠΟεισπρακτοτα.:noob:

οσο για τα δικα μας: Απο το WOLF ρε ****το.

τα λογια σου τα ακου σαν κλαματα απο ενα μικρο γατακι!
συνεχισε με κανεις και γελαω κλαψιαρικο γατακι


Επειδή ανέφερες τον 7 θα σου απαντήσω εγώ σ'αυτό το ζήτημα. Δεν θεωρώ κατόρθωμα αν όντως έκλεισες τον 7 στις πρώτες θέσεις γιατί ήταν ΑΛΛΟΣ ένας κόσμος που κρίθηκε μήνες πριν το "επίσημο" κλείσιμο του με 3 φυλές (ΜΠΕΕ,ΨΣ,dΝ και σε οτιδήποτε μετονομάστηκαν αργότερα και οποιαδήποτε ένωση κι αν έκαναν) να αλληλοσκοτώνονται και η ΡΙΜ απλώς να προετοίμαζεται να κλείσει τον κόσμο. Θα μπορούσε να είναι ένας από τους καλύτερους κόσμους των ελληνικών φυλετικών αλλά δυστηχώς η πορεία του έδειξε άλλα. Η ΡΙΜ απλώς μπήκαν και καυλάντισαν τους πάντες γύρω τους και ό,τι υλικό υπήρχε για να τους χτυπήσει απλώς "χάθηκε" στην πορεία με όσα συνέβησαν. Οπότε αν ήσουν στους ΡΙΜ ανεξάρτητα απ'το αν έκλεισες τον κόσμο δεν πιστεύω πως είναι κάτι που πρέπει να το φωνάζεις. ΝΑΙ ήταν η καλύτερη φυλή αλλά ΌΧΙ δεν υπήρχε ανταγωνισμός (Ενώ θα μπορούσε)
 

DeletedUser8938

Επειδή ανέφερες τον 7 θα σου απαντήσω εγώ σ'αυτό το ζήτημα. Δεν θεωρώ κατόρθωμα αν όντως έκλεισες τον 7 στις πρώτες θέσεις γιατί ήταν ΑΛΛΟΣ ένας κόσμος που κρίθηκε μήνες πριν το "επίσημο" κλείσιμο του με 3 φυλές (ΜΠΕΕ,ΨΣ,dΝ και σε οτιδήποτε μετονομάστηκαν αργότερα και οποιαδήποτε ένωση κι αν έκαναν) να αλληλοσκοτώνονται και η ΡΙΜ απλώς να προετοίμαζεται να κλείσει τον κόσμο. Θα μπορούσε να είναι ένας από τους καλύτερους κόσμους των ελληνικών φυλετικών αλλά δυστηχώς η πορεία του έδειξε άλλα. Η ΡΙΜ απλώς μπήκαν και καυλάντισαν τους πάντες γύρω τους και ό,τι υλικό υπήρχε για να τους χτυπήσει απλώς "χάθηκε" στην πορεία με όσα συνέβησαν. Οπότε αν ήσουν στους ΡΙΜ ανεξάρτητα απ'το αν έκλεισες τον κόσμο δεν πιστεύω πως είναι κάτι που πρέπει να το φωνάζεις. ΝΑΙ ήταν η καλύτερη φυλή αλλά ΌΧΙ δεν υπήρχε ανταγωνισμός (Ενώ θα μπορούσε)


έχετε πολύ πλάκα εσείς οι μάπες αν τον καλύτερο κόσμου του gr τον χλευάζετε έτσι! είστε απλά για κλάματα . από το σχόλιο sου για το κ7 καταλαβαίνω τi φάπες έχεις φάει στο gr δεν ασχολούμαι άλλο με άτομα που έχουν αχρωματοψία και το άσπρο προσπαθούν να σε πείσουν πως είναι μαύρο.
είσαστε απλά τραγικοί και υπέρμαχοι της πυξίδας.

Stabab K7
 

DeletedUser31486

Καλησπερίζω το "καλό υλικό" από μάπες-φάπες .

Έχω πολλές ερωτήσεις στο μυαλό μου και θα ήθελα να τις απευθύνω στο καλό υλικό των μαπών - ηγεσία

1 . Τους κόσμους που έχετε κλείσει μέχρι τώρα με fake δορια και σπαθιά τους κλείσατε ;

2 . Σοβαρούς παίκτες θα χτυπήσετε σε αυτόν τον πόλεμο ή θα συνεχίσετε με ότι ανενεργό - πτώμα βρίσκετε μπροστά σας κοράκια του πολέμου ;

3 . Καλά τα πήγατε και στο πλάνο σας μόνο 12 χωριά χάσατε σε λιγότερο από 48 ώρες



Πλευρά 1:
Φυλές: *Ο.Β.*
Πλευρά 2:
Φυλές: Μάπες

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 753
Πλευρά 2: 788
Διαφορά: 35

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 57
Πλευρά 2: 37
Διαφορά: 20

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 2,903,529
Πλευρά 2: 3,047,884
Διαφορά: 144,355

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 394,668
Πλευρά 2: 247,119
Διαφορά: 147,549

chart
 
Κορυφή