φυλες κ37

DeletedUser33818

Και έλεγα κάτι βρωμάει τελικά ήταν οι ΣΟΛ που πάτησαν κ37
 

DeletedUser

Ε με τι θα παιξεις βρε αγορινα τοτε;
Με τα τσικο;
Η μεγαλη φυλη voice θα πρωταγωνιστησει στον κ37;;
 

DeletedUser33818

Ε με τι θα παιξεις βρε αγορινα τοτε;
Με τα τσικο;
Η μεγαλη φυλη voice θα πρωταγωνιστησει στον κ37;;

Όλοι ξενερώσανε εξαιτίας σας να είστε καλά να διώχνεται κι άλλο το κόσμο να παίζετε εσείς και εσείς.Όσο για τα τσικο που λες υπάρχουν και αξιόλογες φυλές που δεν τρώνε global ban αλλά που να ξέρετε εσείς.
 

DeletedUser

Οταν λες ξενερωσανε εννοεις οτι κλεισανε τα πισι μολις ειδανε τις επιθεσεις και πηγανε για καφε;;

Και τεσπα για να μην το κουραζουμαι,επειδη εδω ειναι φορουμ για κ37 και επειδη εσυ εισαι πικραμενος απο σολ και θες να βγαλεις κομπλεξ,ναι καποια ατομα απο σολ εχουμε μπει στην ουτ,ειτε για πρεμ,ειτε για αμυνες,ειτε για να παιξουμε αργοτερα κο με αλλα παιδια που παιζουν απο την αρχη σοβαρα.Αν αυτο σε χαλαει,περιμενε τον κ38.
 

DeletedUser33818

Οταν λες ξενερωσανε εννοεις οτι κλεισανε τα πισι μολις ειδανε τις επιθεσεις και πηγανε για καφε;;

Και τεσπα για να μην το κουραζουμαι,επειδη εδω ειναι φορουμ για κ37 και επειδη εσυ εισαι πικραμενος απο σολ και θες να βγαλεις κομπλεξ,ναι καποια ατομα απο σολ εχουμε μπει στην ουτ,ειτε για πρεμ,ειτε για αμυνες,ειτε για να παιξουμε αργοτερα κο με αλλα παιδια που παιζουν απο την αρχη σοβαρα.Αν αυτο σε χαλαει,περιμενε τον κ38.

Κατεβάστε λίγο την μύτη γιατί θα χτυπήσετε πουθενά. Ξενερώσανε γιατί στρατολογήσατε άτομα από την φυλή μας και την ηγεσία μιας άλλης φυλής.Όσο για το πικραμένος σίγουρα είμαι πολύ πικραμένος δεν κοιμάμαι τα βράδυα.Θα με χαλάσει αν κάνετε τα ίδια με κ30 κ33 κτλπ.Κομπλεξ?Αυτό αρκιβώς το βρήκες έχω κομπλεξ με άτομα που δεν τηρουν τους κανόνες και με τους ψιλομύτες όπως ΣΟΛ LOCA REC που κλείνουν κόσμο με αγκαλίτσες και όλο το κόσμο γαλάζιο.
ΥΓ:Πες στον Blacko να προσπαθήσει να μην φάει global κρίμα είναι.
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Τι θα γίνει ρε κουτάβι θα σταματήσεις να γαβγίζεις λίγο μπορείς να βγάζει τα κόμπλεξ σου στα παιδιά της σολ ιν γκέιμ. Και για να σε προφύλαξη επειδή θα προτρεξεις δεν παίζω σολ. Chill out πρωί πρωί...
 

DeletedUser33818

Τι θα γίνει ρε κουτάβι θα σταματήσεις να γαβγίζεις λίγο μπορείς να βγάζει τα κόμπλεξ σου στα παιδιά της σολ ιν γκέιμ. Και για να σε προφύλαξη επειδή θα προτρεξεις δεν παίζω σολ. Chill out πρωί πρωί...

Και εσύ γιατί μιλάς γκόμενα τους είσαι και τους υπερασπίζεσαι?Τράβα σε κανα μοναστήρι να ανάψεις κανα κεράκι και άσε το φορουμ.
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Με πονανε τα ματια μου να βλέπω να μιλάς στο φόρουμ απλο. Στο απαγόρευε πως το λένε. Και σου είπα δεν υποστηριζω σολ. Τώρα ρουφά τα αυγό σου και τραβά να πλυνεις κάνα πιάτο μην σου δεσω την γλώσσα κόμπο σαλιαρη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser24216

Τι θα γίνει ρε κουτάβι θα σταματήσεις να γαβγίζεις λίγο μπορείς να βγάζει τα κόμπλεξ σου στα παιδιά της σολ ιν γκέιμ. Και για να σε προφύλαξη επειδή θα προτρεξεις δεν παίζω σολ. Chill out πρωί πρωί...

δεν παιζεις σολ και τους θεωρεις καλους και οσους τους κραζουν κομπλεξικους.

διπλά προβληματικος λοιπον.
 

DeletedUser33818

Με πονανε τα ματια μου να βλέπω να μιλάς στο φόρουμ απλο. Στο απαγόρευε πως το λένε. Και σου είπα δεν υποστήριζε σολ. Τώρα ρουφά τα αυγό σου και τραβά να πλυνεις κάνα πιάτο μην σου δεσω την γλώσσα κόμπο σαλιαρη.

Γελάω τουλάχιστον πάρε κανα λεξικό και διάβαζε τις λέξεις από κει μέσα. Ο μόνος κόμπος που έχεις δέσει είναι στους προσκόπους όταν σου κάνανε bullying τα άλλα τα παιδιά, για να μην ξαναζήσεις τέτοιες στιγμές μείνε στην αφάνεια όπως ήσουν και σπάσε μην σε σπάσω στα 4...κομμάτια.
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
δεν παιζεις σολ και τους θεωρεις καλους και οσους τους κραζουν κομπλεξικους.

διπλά προβληματικος λοιπον.

Όχι φίλε μου κανείς λάθος είπα δεν τους υποστηριζω που σημαίνει για μένα ούτε παίζω σε αυτούς ούτε τους θεωρώ τα καλά φυλετικά παιδιά αλλά είναι κουραστικό σε κάθε κόσμο να βρίσκονται 4-5 άτομα και να κραζουν τους σολ και τους κάθε σολ εδώ είναι ο κ37 με θέμα παρουσίαση φυλών αφού δεν υπάρχει καμία σολ σε αυτόν τον κόσμο γτ να το ζαλισουμε το θεμα...

Τώρα όσων αφορα το μικρό από κάτω αν θες βγες στον κ37 ήπειρο 54 θα έρθω να ενωθουμε.. Εδώ είναι κ37 δεν είναι το [aig]edid by aigokairos[/aig] του καθενός να λέει το μακρύ του και το κοντό του...!


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να εκφράζεστε ποιο κόσμια.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser27572

εγω βλεπω ΜΑΟΜΑΟ και ΙΜΕ σε μια υπειρο, πολυ δυνατες και οι 2 που δεν τις εχετε σχολιασει, οι προαναφερθεντες σταρ-αουτ και Βανκ ειναι για μενα το αντιπαλο δεος της CxC και με φαβορι την CxC οι αλλες 5 θα προσπαθησουν να κινηγησουν την εκπλυξη, παντως εγω πηστευω πως και οι 6 φυλες που ανεφερα δεν θα πεσουν ευκολα σιγνωμη αν ξεχασα καποια αλλα αυτες οι φυλες ξεχοριζουν για μενα με μια πρωτη ματια μακαρι να μπουνε και αλλες ναχουμε μεγαλυτερο ενδιαφερον και να μην εχουμε τοσες ακαδημιες.
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Βλεπω οι περισσοτεροι κραζουν την Σολ μια ερωτηση υπαρχει λογος που κραζεις μια φυλη??εγω ξερω οτι κραζωντας καποιον τον θεωρεις ανωτερο και τον κραζεις για να νομιζεις οτι ειναι ενα μηδενικο αλλα αυτο ειναι μονο στο κεφαλι σου αμα τους θεωρειτε ασχετους και ολα τα αλλα που λενε μπειτε σε κοσμο που παιζει η σολ και δειχτε τους οτι ειναι μηδενικα οχι στο φορουμ πισω απο εναν υπολογιστη κραζετε λες και εκαναν κατι κακο ωραια διαβαζω στρατολογουν παικτες και διαφορα αλλα καντετα κι εσεις ή παιχτε και νικηστε καθαρα και μετα πειτε τους τα στραβα τους ακομα και αν χασετε ξερετε οτι παιξατε δικαια αλλα χασατε απο τσατσιες αλλα οχιιι κραζουμε αλλους και μετα δεν κοιταμε τι κανουμε εμεις γι αυτο ο ελληνικος σερβερ εχει πεσει τοσο πολυ εγω απλα για να ξερετε δν παιζω σολ ουτε εχω παιξει απλα σαν 3ος την υποστηριζω αμα 1 εχει εναν σοβαρα λογο που τους κραζει να το πει και να μην πεταει διαφορα και παρακαλω σταματηστε καθε θεμα σε καθε κοσμο να το γυρνατε στην σολ και τον κ30,κ33 εδω ειναι Στρατολογηση Παικτων/Παρουσιαση Φυλων για τον κοσμο 37
 

DeletedUser33818

Αφορμή για το κράξιμο στους wanna be players ήταν η μύτη που σηκώσανε κάτι ντα βιντσι και λοιποι επειδή κάτι κάνουν στον 33 (με τσατσια βεβαίως)νομίζουν ότι είναι κάποιοι καλό γι'αυτους θα ήταν να κατεβάσουν την μύτη και να προσπαθήσουν να παίξουν χωρίς τσατσιές(σιγά μην).Εγώ έπαιξα κ33 με ΣΟΛ οπότε νομίζω οτί ξέρω αν είναι καλοί ή οχι μερικά παιδιά είναι καλά και σε χαρακτήρα και σε skills.Άλλοι είναι ότι χειρότερο έχει υπάρξει τα πιο σάπια παιδιά που θα μπορούσα να γνωρίσω θα πούλαγαν και την ψυχή τους στον διάολο για να κλείσουν κόσμο.Εγώ στον κ33 και η φυλή που ήμουν χάσαμε αλλά φύγαμε με καθαρό το μέτωπο μπορεί ο νικολάκης και ο Ace να πουν το ίδιο?Δεν νομίζω.Τώρα όσο για την γρια εγώ είμαι 55 όπως και όλη η φυλή μου σε λίγο καιρό θα σου έρθω όμως άμα υπάρχεις μέχρι τότε.
 

DeletedUser

Κατεβάστε λίγο την μύτη γιατί θα χτυπήσετε πουθενά. Ξενερώσανε γιατί στρατολογήσατε άτομα από την φυλή μας και την ηγεσία μιας άλλης φυλής.Όσο για το πικραμένος σίγουρα είμαι πολύ πικραμένος δεν κοιμάμαι τα βράδυα.Θα με χαλάσει αν κάνετε τα ίδια με κ30 κ33 κτλπ.Κομπλεξ?Αυτό αρκιβώς το βρήκες έχω κομπλεξ με άτομα που δεν τηρουν τους κανόνες και με τους ψιλομύτες όπως ΣΟΛ LOCA REC που κλείνουν κόσμο με αγκαλίτσες και όλο το κόσμο γαλάζιο.
ΥΓ:Πες στον Blacko να προσπαθήσει να μην φάει global κρίμα είναι.

Φαινεται τι σκουπιδι εισαι,και ποσο κακη προπαγανδα οταν λες οτι κλεινουμε κοσμο με αγκαλια,ενω παλευουμε 5 μηνες με τα παιδια απο σκουλ για το ποιος θα κλεισει τον κοσμο,και ενω στον κ30 παιξαμε καποια στιγμη με 3 ηπειρους εναντιων μιας(εμεις ημασταν η μια).
Επισης δεν εχεις παιξει με σολ,πυξιδα εφαγες απο σολ και τωρα πας να βγαλεις κομπλεξ και να κραξεις μπας και νιωσεις λιγο σημαντικος.
Οσο για τις τσατσιες,με αλλ ιν ειχαμε σ.ε απο την αρχη του πολεμου,τα παιδια θελησαν να μπουν σε εμας,στειλαμε προσκλησεις,εσυ πηγες στην voice,ο αρχηγος σας ηθελε πολεμο,παιξαμε πολεμο.Το οτι χασατε επειδη ειστε σκουπιδια,δεν κανει εμας δηθεν αδικους και οτι δεν τηρουμε τους κανονες.

Υ.Γ.καραμελα το χεις κανει το γκλομπαλ,αληθεια οποτε το λες,ποναει λιγοτερο η πυξιδα;
 
Κορυφή