φυλες κ37

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
για πειτε ποιες φυλες εχετε ξεχωρισει μεχρι τωρα?
 

DeletedUser

ε οχι και κ26 , κ20 κλπ ....
Η OUT του κ37 ειναι πιο πολυ sol του κ33 . Καποιοι εχουν ηδη μετανιωσει που μπηκαν γτ πιστευαν οτι θα γινει η τοτε OUT.

Οι cxc , οπως παντα θα ειναι πολυ δυνατοι , αλλα με στεναχωρει να βλεπω την πρωτη φυλη του Ελληνικου σερβερ να προχωρα σε στρατολογησεις τυπου jim kouvatsos . Ποιος ξεχναει τι εχει κανει σε καθε κοσμο που εχει παιξει ?
Η μεγαλυτερη φυλη του gr δε χρειαζεται τετοιου ειδους παιχτες για να κυριαρχησει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Αγορίνα μου σταμάτα να βλέπεις παντού εφιάλτες . Ποια sol του 33 ; Είδες Blacko και είπες να πεις την μακακία σου ; Μην μου φοβάσαι δεν ξέρω αν θα παίξω ακόμα σοβαρά αλλά δεν το βλέπω .
3-4 άτομα είναι από SOL και από ότι ξέρω είναι για πρεμ .
 

DeletedUser

ειναι OUT του κ20 ?
ειναι OUT του κ26 ?

τοσο απλο ειναι , η φυλη του κ37 εχει περισσοτερους σολιστες παρα ΟUT. Γτ θυχτηκες ?
 

DeletedUser33703

Δεν θίχτηκα καθόλου , απλά σου λέω πως είσαι λάθος σίγουρα αν θες την γνώμη μου η out του κ37 είναι χειρότερη σε σχέση με την out του κ20 και του κ26 αλλά παίζουν κάποια παιδιά που έπαιζαν απλώς έχουν μπει με άλλα ονόματα , Είναι δηλαδή μια 15αρα από παλαιά μέλη της out .
 

DeletedUser34065

Αγορίνα μου σταμάτα να βλέπεις παντού εφιάλτες . Ποια sol του 33 ; Είδες Blacko και είπες να πεις την μακακία σου ; Μην μου φοβάσαι δεν ξέρω αν θα παίξω ακόμα σοβαρά αλλά δεν το βλέπω .
3-4 άτομα είναι από SOL και από ότι ξέρω είναι για πρεμ .

μαααααααααααααα γιατιιι; κατσε να φας την φαπα σου
 

DeletedUser

ειναι 15 μελη , και ειναι και οι σολιστες . Αρα που διαφωνουμε ?

εγω απαντησα στο φιλο που ονειρευεται μεγαλειωδεις πολεμους αλλα κ26 ....
 

DeletedUser

Σε σπουδαιο κοσμο μπηκαν οι cxc. Οσο για τιν σπουδαιοτερη φυλη του gr που λεει καποιος.. ασχολιαστο.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
εσυ μαλλον θα εφαγες πορτα και πειραξε πολυ
 

DeletedUser

η αληθεια ειναι οτι και εμενα μου κανει τρομερη εντυπωση το γιατι μπηκαν σ αυτον το κοσμο που ειναι τραγικα αργος και μαλιστα χωρις βαρβαρικα να πεις οτι θα κανεις και λιγο φαρμινγκ.

ο μονος λογος να μπει καποιος εδω ειναι οτι λογο αυτων των ρυθμισεων πραγματικα μπορει να μαζεψει πρεμιουμ για πολλα χρονια .....

Υ.Γ. οντως δε χρειαζεται περετερω σχολια το οτι ειναι η πιο δυνατη φυλη αυτη τη στιγμη. Οι φυλες dnd , sol κλπ που μπαινουν πλεον με το ιδιο ονομα στη cxc θελουν να μοιασουν μια μερα ....
 

DeletedUser3040

η αληθεια ειναι οτι και εμενα μου κανει τρομερη εντυπωση το γιατι μπηκαν σ αυτον το κοσμο που ειναι τραγικα αργος και μαλιστα χωρις βαρβαρικα να πεις οτι θα κανεις και λιγο φαρμινγκ.

ο μονος λογος να μπει καποιος εδω ειναι οτι λογο αυτων των ρυθμισεων πραγματικα μπορει να μαζεψει πρεμιουμ για πολλα χρονια .....

Υ.Γ. οντως δε χρειαζεται περετερω σχολια το οτι ειναι η πιο δυνατη φυλη αυτη τη στιγμη. Οι φυλες dnd , sol κλπ που μπαινουν πλεον με το ιδιο ονομα στη cxc θελουν να μοιασουν μια μερα ....

η cxc δεν μπαινει βλεποντας ρυθμισεις,αντιπαλους,η οτι αλλο.η cxc μπαινει οταν τα μελη της απετουν να μπει.οταν η φυλη λειπει τα μελη της δεν παιζουν καν.απλα μπαινουν σε κοσμους μεμονομενα και μαζευουν πριμιουμ..μαλλον αυτο δεν εχετε καταλαβει εδω μεσα...το που θα μπει η cxc δεν το αποφασιζει κανεις τουρλουμπουκι η τομαραγια η οποιος αλλος της ηγετικης ομαδας.αυτοι απλα ακολουθουν τα μελη της φυλης.


Σε σπουδαιο κοσμο μπηκαν οι cxc. Οσο για τιν σπουδαιοτερη φυλη του gr που λεει καποιος.. ασχολιαστο.

για πες να μαθουμε και εμεις...ποιον θεωρεις σπουδαιο κοσμο?!!!τον καθε κοσμο σπουδαιο τον κανουν οι φυλες που παιρνουν μερος.το μονο σιγουρο ειναι λοιπον οτι εδω θα εχουμε ακομα εναν σποδαιο κοσμο με την cxc και την out παρουσες.
 

DeletedUser31166

η cxc δεν μπαινει βλεποντας ρυθμισεις,αντιπαλους,η οτι αλλο.η cxc μπαινει οταν τα μελη της απετουν να μπει.οταν η φυλη λειπει τα μελη της δεν παιζουν καν.απλα μπαινουν σε κοσμους μεμονομενα και μαζευουν πριμιουμ..μαλλον αυτο δεν εχετε καταλαβει εδω μεσα...το που θα μπει η cxc δεν το αποφασιζει κανεις τουρλουμπουκι η τομαραγια η οποιος αλλος της ηγετικης ομαδας.αυτοι απλα ακολουθουν τα μελη της φυλης.




για πες να μαθουμε και εμεις...ποιον θεωρεις σπουδαιο κοσμο?!!!τον καθε κοσμο σπουδαιο τον κανουν οι φυλες που παιρνουν μερος.το μονο σιγουρο ειναι λοιπον οτι εδω θα εχουμε ακομα εναν σποδαιο κοσμο με την cxc και την out παρουσες.

+1
επιτελους θεαμα με λιγα λογια.


εγω απαντησα στο φιλο που ονειρευεται μεγαλειωδεις πολεμους αλλα κ26 ....

ειμαι ρομαντικουλης ρε λεω τι να κανουμε. :p
 

DeletedUser33703

μαααααααααααααα γιατιιι; κατσε να φας την φαπα σου

Πες μια ποιος είσαι να ξέρω από ποιον θα τη φάω τη φάπα μου όμως.

ειναι 15 μελη , και ειναι και οι σολιστες . Αρα που διαφωνουμε ?

εγω απαντησα στο φιλο που ονειρευεται μεγαλειωδεις πολεμους αλλα κ26 ....

Γιατί μήπως υποτιμάς παικτικά τους σολίστες ;;

Υ.Γ. οντως δε χρειαζεται περετερω σχολια το οτι ειναι η πιο δυνατη φυλη αυτη τη στιγμη. Οι φυλες dnd , sol κλπ που μπαινουν πλεον με το ιδιο ονομα στη cxc θελουν να μοιασουν μια μερα ....

Η sol δεν θέλει να μοιάσει σε καμία φυλή χωρίς να θέλω να υποτιμήσω την αξία της cxc , η κάθε φυλή έχει την δική της προσωπικότητα και τους δικούς της στόχους .
Τώρα τους dnd δεν τους ρώτησα αν θέλουν να μοιάσουν κάπου , άντε ρώτα τους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34065

η σολ πχ εχει στοχο να τελειωσει εναν κοσμο χωρις μπαν
 

DeletedUser

η σολ πχ εχει στοχο να τελειωσει εναν κοσμο χωρις μπαν

καλο, αλλα και η cxc σ αυτα ειναι μαστορες.

η cxc δεν μπαινει βλεποντας ρυθμισεις,αντιπαλους,η οτι αλλο.η cxc μπαινει οταν τα μελη της απετουν να μπει.οταν η φυλη λειπει τα μελη της δεν παιζουν καν.απλα μπαινουν σε κοσμους μεμονομενα και μαζευουν πριμιουμ..μαλλον αυτο δεν εχετε καταλαβει εδω μεσα...το που θα μπει η cxc δεν το αποφασιζει κανεις τουρλουμπουκι η τομαραγια η οποιος αλλος της ηγετικης ομαδας.αυτοι απλα ακολουθουν τα μελη της φυλης.




για πες να μαθουμε και εμεις...ποιον θεωρεις σπουδαιο κοσμο?!!!τον καθε κοσμο σπουδαιο τον κανουν οι φυλες που παιρνουν μερος.το μονο σιγουρο ειναι λοιπον οτι εδω θα εχουμε ακομα εναν σποδαιο κοσμο με την cxc και την out παρουσες.

1. τα μελη της απαιτησαν να μπουν σε αυτον τον αργο κοσμο ?
κανονικα τετοιες ρυθμισεις επρπε να εχουμε συμφωνησει να μη τις παιζουμε καν .....
2. Η out αυτη .... δεν ειναι τοσο δυνατη.

................

blacko, πας παλι να με βαλεις στο τρυπακι της αντιπαραθεσης.

εξακολουθω να λεω απλα οτι η παρουσα φυλη δεν εχει σχεση με τη φυλη του κ20 και του κ26. Ολα τα αλλα τα προσθετεις μονος σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33112

ακομα δεν αρχισε το παιχνιδι και βγηκαν τα μαχαιρια...ακομα δεν ξερουμε ποιοι θα παιξουν και για ποιο λογο μπηκαν και με την μια βγαλαμε το πορισμα....αθανατε ελληνικε σερβερ...
 

DeletedUser

ακομα δεν αρχισε το παιχνιδι και βγηκαν τα μαχαιρια...ακομα δεν ξερουμε ποιοι θα παιξουν και για ποιο λογο μπηκαν και με την μια βγαλαμε το πορισμα....αθανατε ελληνικε σερβερ...

ο κοσμος πρωτα ξεκιναει στο φορουμ και μετα στη πιστα ...
 

DeletedUser

Λεωνιδακο τι εγινε;
Εσπασες τα μαγαζια το πρωι και ειπες να βγαλεις τωρα το κομπλεξ που εχεις για 2-3 ατομα απο σολ;

Επισης,επειδη παλι μπηκες για να βγαλεις κομπλεξ προς συγκεκριμενα ατομα,η cxc δες ποια μελη εχει!
Δεν εχει απο AJE του κ28;
Δεν εχει απο ΣουΣου του κ30;

Οποτε,να ενημερωνεσαι πρωτα και μετα να ερχεσαι να βρωμιζεις το εξτερναλ :)

Καλησπερα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή