Ανήθικη REC

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33963
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26916

αχαχαχαχαχαχα μαζεψε 3εδελφια μακρινους συγκενεις οτι ειχε για να φτασει τα 150 ρε σις :rolf:

κοιτα ρε τροπο που βρηκε ο αλλος να μπαλωσει τις ακαδημιες. ευγεεε :grrr:
 

DeletedUser18131

Μάλιστα 150 άτομα Premade φυλή...Να και κάτι που δεν έιχα ξανακούσει...
Τώρα για τα ξεκατινιάσματα. Φυλετικές παίζουμε. Άμα δεν υπάρξει "συνομωσία" και κινήσεις κάτω από το τραπέζι δεν έχει γούστο η όλη φάση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13719

Ενώνεις την Φυλή σου με την REC. Από την στιγμή που έχουν περισσότερους "υπεύθυνους" λογικό είναι αν δεν πας με τα νερά τους σε κάποια φάση να σε εκτοπίσουν (Από αυτά που είπες εγώ αυτό κατάλαβα).
Το 150 άτομα premade δεν θα το σχολιάσω καν. Όσο για τα εσωτερικά δεν μου φαίνεται περίεργο την στιγμή που στον συγκεκριμένο κόσμο σε μια ήπειρο μπορούν να χωρέσουν 20 καλά accounts (ίσως λέω και πολλά). Οπότε οι 130 από τους 150 θα πρέπει να φύγουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

150 ατομα μια απορεια θελω να μου απαντησει καποιος που τους βρηκε πρωτα πρωτα και μετα γτ τοσα??1 φυλη δν του εφτανε 70 μελη η καθε φυλη δλδ μπηκε με την λογικη κανω 3-4 ακαδημιες μπλε ο χαρτης κανω πολεμο με 1 φυλη 150 ατομα εμεις 70 αυτοι εχουμε πιθανοτητες να νικησουμε νικαμε χαιρομαστε κανουμε εσωτερικο φαγωμα μετα και νμζ οτι ειναι καποιοι ελεος απλα απαντηστε μου σε αυτην την απορεια μονο αυτο
 

DeletedUser18255

150 ατομα premade λιγο δυσκολο μου φαινεται πειτε οτι απλα εγινε μια ενωση φυλων και φτιαξατε μια υπερσυμμαχια και τελειωσε
 

DeletedUser

150 ατομα δεν οι ενεργοι παικτεσ του κ35. με το ζορι 20 πρεμειντ ολοι οι υπολοιποι ειναι ξεμπαρκοι. 1ον αυτο. 2ον εχει καταντησει πλεον τραγικο μεσα σε ενα μηνα να κλεινεις ηπειρο. συμαζευτειτε σας δινουν οι ρυθμισεις 70 μελη φυλη και φτιαχνεται 200 ακαδημιες γτ? δεν κερδιζει η μαζα ουτε φτιαχνονται ακαουντ με πονηριες. Στο ονομα του να κλεισεις κοσμο ντε και καλα χαλασατε το παιχνιδι για να μην πω για τα φραγκα που χαλατε (αλα χαλαλι σας). προσμονω τις εποχες που παιρνουσε 1 χρονος και ηπειρος δεν ειχε κλεισει.
 

DeletedUser22552

3 φυλές των 70 ατόμων μπας και κλείσεις κόσμο που δεν ανοίγει ούτε 4 ηπείρους?

η μετριότητα σε όλο της το μεγαλείο..


Όσον αφορά το τοπικ, αγαπητη killer butterfly, διαβασα τα όσα λες και το συμπερασμα που βγαίνει είναι πως καλά έκαναν και σε έδιωξαν. (έμμεσα αυτοι σε εδιωξαν, ασχετα αν μονη σου παραιτήθηκες)

Ο λόγος είναι οτι παρ'όλο που απο το κείμενο σου είναι προφανές οτι τα όσα μας λες είναι αλήθεια (οι μπαρουφοδικαιολογίες του στυλ ¨κρατησαμε το ονομα ΡΕΚ αρα εμεις κανουμε κουμαντο¨των mitsoskati και blackmamba ειναι τουλαχιστον παιδικες) αποδεικνύεις ταυτόχρονα οτι δεν είσαι ικανη να ηγηθείς της φυλής καθως ενδιαφερόσουν περισσότερο για μικροπράγματα όπως ειναι ο αριθμός των μελών του συμβουλίου,τα προνόμιά σου, το ποιος θα παρει τα βαρβαρα κλπ

Δεν λεω οτι τα παραπάνω θέματα δεν εχουν την σημασία τους αλλά δεν έδειξες πουθενα να ενδιαφερεσαι για το πως θα επιβληθειτε στον κοσμο, τελειώσετε με εχθρους στην ηπειρο η το πως θα χτυπήσετε εκτός αυτής κλπ.

Αρα συνοψίζοντας, είναι αδικο αυτό που σου εκαναν αλλά είναι το καλύτερο για την φυλή μιας και δεν μπορουσες να την διαχειριστείς.
Και μεταξύ μας, όταν σε εναν τοσο μικρό κόσμο, συναινείς στο να φτιαχτεί φυλή 200 ατόμων, καλά να πάθεις, δεν σε λυπάται κανεις. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

150 ατομα μια απορεια θελω να μου απαντησει καποιος που τους βρηκε πρωτα πρωτα και μετα γτ τοσα??1 φυλη δν του εφτανε 70 μελη η καθε φυλη δλδ μπηκε με την λογικη κανω 3-4 ακαδημιες μπλε ο χαρτης κανω πολεμο με 1 φυλη 150 ατομα εμεις 70 αυτοι εχουμε πιθανοτητες να νικησουμε νικαμε χαιρομαστε κανουμε εσωτερικο φαγωμα μετα και νμζ οτι ειναι καποιοι ελεος απλα απαντηστε μου σε αυτην την απορεια μονο αυτο

Γενίκα υπάρχουν και οι τελείες.:wow:


[aig]Προειδοποίηση για,
2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

150 ατομα premade λιγο δυσκολο μου φαινεται πειτε οτι απλα εγινε μια ενωση φυλων και φτιαξατε μια υπερσυμμαχια και τελειωσε

Γενικά μεγάλο επίπεδο οι φυλετικές.. Ψήνεσαι να μαζευτούμε καμιά 300αρια άτομα να κλείσουμε τον κ36 ; Η θα φάμε πυξίδα ;

Από κει και πέρα το μόνο σοβαρό μήνυμα ήταν αυτό του Allastor. Εν ολίγοις η φάση είναι πάρ'τον ένα βάρα τον άλλον..

Μια φορά τον μήνα μπαίνω και εγώ στο φορουμ για να γελάσω με αυτά που διαβάζω. Δεν έχω παράπονο.. Σε αυτό τον τομέα το external δεν με απογοήτευσε ποτέ.
 

DeletedUser18255

Γενικά μεγάλο επίπεδο οι φυλετικές.. Ψήνεσαι να μαζευτούμε καμιά 300αρια άτομα να κλείσουμε τον κ36 ; Η θα φάμε πυξίδα ;

Από κει και πέρα το μόνο σοβαρό μήνυμα ήταν αυτό του Allastor. Εν ολίγοις η φάση είναι πάρ'τον ένα βάρα τον άλλον..

Μια φορά τον μήνα μπαίνω και εγώ στο φορουμ για να γελάσω με αυτά που διαβάζω. Δεν έχω παράπονο.. Σε αυτό τον τομέα το external δεν με απογοήτευσε ποτέ.

Παβελ φερε και τα ξαδερφια και τους θειους και τις θειες πιστευω οτι μπορουμε σε κοσμο με 4 ηπειρους max να μαζεψουμε ολους τους συγγενεις χαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή