Φυλες...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33907
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2088

[aig]Κατά δικιά σας ομολογία, μια από τις ποιο ακραίες ποινές είναι αυτή του σπάμ,
τελικά πάτε γυρεύοντας να την δώσουμε και αυτήν,
αυτό το λέω και σε αυτούς, που αφού πρώτα απαντήσουν, μετά ζητάνε και επαναφορά του θέματος στον κόσμο 35,
και τονίζω αφού πρώτα απαντήσουν, :doh:

παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα![/aig]
 

DeletedUser33703

Προς Stefanos-AMKD (The mysteries)

Αδερφέ δεν έχεις να πεις τίποτα άλλο και από τον κ30 λες τα ίδια και τα ίδια μπαρμ******λα , ήθελα να ήξερα , δεν έχεις βαρεθεί ακόμα ;
Σε ότι λες είσαι λάθος , δεν έχεις πει τίποτα σωστό , εσύ άλλαζες συμμαχίες σαν τα σώβρακα σου στον κ30 και μετά το έριχνες και δήθεν ''συμφωνίες'' που δεν τηρήθηκαν , η μόνη φυλή που κράτησε την διπλωματία της από την αρχή μέχρι το τέλος ακέραιη ήταν η SOL και για αυτό δεν έχεις να της προσάψεις τίποτα. Για όσους δεν ξέρουν οι συμβάσεις είναι για να σπάνε και η σ.ε. που έσπασε συμφωνήθηκε εκείνο το βράδυ και ας βγει κάποιος από Α.Α. να πει το αντίθετο .

Δεν μου φαίνεται παράξενο που υποστηρίζεις τους DnD , όλα τα σκουπίδια στην ίδια χωματερή συνυπάρχουν .
Για αυτόν τον λόγο υπάρχει η SOL , για να μπει ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του , για να σταματήσουν οι αγκαλίτσες και να θυμηθούμε κάτι από τα παλιά που το παιχνίδι κρινόταν με μάχες και όχι με βρώμικα τεχνάσματα και με υπερσυμμαχίες των οπισθίων .
Η ώρα σας έρχεται γατάκια , το παιχνίδι δεν θα σβήσει όπως επιδιώκεται μερικοί μερικοί
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Κάτι τέτοια λες και μου θυμίζεις κ25 που ενώ υπήρχε (προφορική φυσικά. τελικά το συνηθίζετε) συμφωνία για Σ.Ε. νομπλάρατε παίκτη μας βράδυ. Όταν όμως άρχισαν τα ρικλειμ και κινδύνευσαν οι κλασικοί παίκτες-αρχηγοι-κλικα, τσουνάμι τα μηνύματα για Σ.Ε./συμμαχια, γιατί δεν συμφέρει τις φυλές αυτός ο πόλεμος, και ήταν παρεξήγηση, και έφταιγαν τα νεύρα κάποιου, και ενα πουλάκι σας είχε πει πως ετοιμάζουμε πλάνο εναντίων σας και και και.

Κάνε ότι θες και παίξε όπως θες, όταν όμως της Summer του k21, της Res του κ25 και της Sol του κ25 φυλών που αντέχουν 2 μήνες δηλαδή, (οκ η Sol αντεξε λιγο παραπάνω) μιλάνε για σκουπίδια των φυλετικών είναι αστείο. Btw πάλι καλά που με school ήσασταν από την πρώτη μέρα Σ.Ε, και έγινε το πανηγύρι των ενώσεων και στρατολογήσεων και επιτέλους είδαμε την Sol στην τελική δυάδα. Πόσες σαμπάνιες ανοίξατε; Ή σας πρόλαβε το capital control ;
 

DeletedUser

ετσι κατεβατα εστελνε και ο invisible τετοιες ωρες κ ολοι ξερουμε την καταληξη του μην βαδιζεις στα χναρια του!! δεν αφορουν τον 35 ολα αυτα που λες!!!! εκθεσεις ιδεων τετοιες ωρες!!

Πρώτον, δεν σε ξέρω καν. Θα ήθελα να μου πεις ποιος/ποια είσαι. Οπότε και δεν σε ξέρω και με κράζεις (θαυμάζεις?).

Δεύτερον, δεν ασχολούμαι με τον κ32 εδώ και 3 μήνες, οπότε τιμή μου που με μνημονεύετε ακόμη!!!!!!!!!!!

Τρίτον, ποια ήταν η κατάληξη μου; Που ξενέρωσα από την προδοσία των DnD κι έμπαινα μια ώρα την ημέρα; Tιμή μου και καμάρι μου που σιχάθηκα με αυτά που είδα και δεν θέλησα να συνεχίσω να παίζω ένα παιχνίδι που από στρατηγικής έγινε πισώπλατων μαχαιριών. Δεν είχα να αποδείξω τίποτα. Οπότε αν το θεωρείτε τόσο σπουδαίο επίτευγμα που μου πήρατε χωριά όταν δεν έπαίζα πια, προτείνω να το γράψετε και στο βιογραφικό σας!!!!!!!! Κορνιζάρετε και στα σαλόνια σας κανά printscreen από τα stats, να το δείχνετε στα εγγόνια σας!!!

Τέταρτον, τα κατεβατά που έστελνα ξέρεις γιατί τα θυμάσαι ακόμα;;; Κανονικά θα έπρεπε να τα είχες ξεχάσει. Γιατί όμως τα θυμάσαι;; Γιατί πονούσε που σας ξεμπρόστιαζα ότι οι κινήσεις που κάνατε ήταν προεργασία για να μας χτυπήσετε πριν από το συμφωνημένο (η συμφωνία έλεγε ότι αν χτυπιόμασταν, θα χτυπιόμασταν μόνο αν μέναμε δύο φυλές), και εσείς πουλούσατε παραμύθια. Φυσικά, όλοι ξέρουμε ποιος είχε δίκιο και ποιος άδικο. Που βγήκατε και είπατε ότι σπάτε τη συμμαχία για τα.. βάρβαρα και επειδή είμασταν... γκρινιάριδες λέει στη ΜΑΟ.. Μίλα ρε φίλε σταράτα παιχνίδι είναι. Που μας είχατε φλομώσει να πούμε..

Αυτά τα ολίγα από μένα. Φυσικά δεν κατηγορώ όλα τα παιδιά από DnD γι' αυτό που έγινε. Υπήρχαν άτομα που ήταν πάρα πολύ εντάξει και χάρηκα πολύ που τους γνώρισα και θα τους θυμάμαι. Υπήρχαν κι άτομα που είχα χαρεί που τα γνώρισα αλλά χαλάστηκα όταν δεν είχαν το σθένος να μιλήσουν θαραλλέα για τις προθέσεις τους για... ένα παιχνίδι(!!!!!!!!!!!!!!!!). Και υπήρχαν και άτομα τα οποία δεν γνώρισα, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γι αυτά (λογικά σ αυτά ανήκεις).

Τάκης

ΥΓ1: Ρε παιδιά!! 4 μήνες έπαιξα κ32 μ αυτό το ακκ κι άλλοι 3 έχουν περάσει που σταμάτησα. Ε-Ν-Α-Σ (1) άνθρωπος δεν το είπε σωστά το όνομα μου. Mόνο οι coplay μου το λέγανε σωστά (πάλι καλά γιατί δεν θα μπορούσανε να συνδεθούν στο ακκ αλλιώς βασικά...). Τόσο κακή επιλογή για username δηλαδή τι να πω....

ΥΓ2: Βασίλη ευχαριστώ που βγήκες να με υπερασπιστείς γι αυτό σε λατρεύω!!!!!

ΥΓ3: Πάρτε κι άλλο ένα κατεβατό να 'χετε αφού τα μνημονεύετε ρε παιδιά τι να πω σιγά μη σας χαλάσω και χατήρι...

ΥΓ4: Admin, σόρρυ που δεν έχει να κάνει με κ35 αλλά τι να κάνω που με αναφέρουν τρεις κόσμους μετά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Κάτι τέτοια λες και μου θυμίζεις κ25 που ενώ υπήρχε (προφορική φυσικά. τελικά το συνηθίζετε) συμφωνία για Σ.Ε. νομπλάρατε παίκτη μας βράδυ. Όταν όμως άρχισαν τα ρικλειμ και κινδύνευσαν οι κλασικοί παίκτες-αρχηγοι-κλικα, τσουνάμι τα μηνύματα για Σ.Ε./συμμαχια, γιατί δεν συμφέρει τις φυλές αυτός ο πόλεμος, και ήταν παρεξήγηση, και έφταιγαν τα νεύρα κάποιου, και ενα πουλάκι σας είχε πει πως ετοιμάζουμε πλάνο εναντίων σας και και και.

Κάνε ότι θες και παίξε όπως θες, όταν όμως της Summer του k21, της Res του κ25 και της Sol του κ25 φυλών που αντέχουν 2 μήνες δηλαδή, (οκ η Sol αντεξε λιγο παραπάνω) μιλάνε για σκουπίδια των φυλετικών είναι αστείο. Btw πάλι καλά που με school ήσασταν από την πρώτη μέρα Σ.Ε, και έγινε το πανηγύρι των ενώσεων και στρατολογήσεων και επιτέλους είδαμε την Sol στην τελική δυάδα. Πόσες σαμπάνιες ανοίξατε; Ή σας πρόλαβε το capital control ;

Βασικά δεν καταλαβαίνω τι λες αλλά η Summer στον κ21 έπεσε στην ποιο δύσκολη ήπειρο τότε με ERROR ,REC και CxC και λόγω της μέτριας προετοιμασίας της δεν κατάφερε να πάρει την CxC , οκ λογικό
Η RES έπαιξε στην τελική 2αδα με την ST και έχασε
Και η SOL έχει παίξει σε 2 κόσμους στον κ30 και τον κ33 οπότε γιατί λες επιτέλους ;
και σε πληροφορώ ότι και στον 30 έπαιξε τελική δυάδα εφόσον το μέτωπο ήταν SOL VS ALL .
 

DeletedUser13719

Κάτι τέτοια λες και μου θυμίζεις κ25 που ενώ υπήρχε (προφορική φυσικά. τελικά το συνηθίζετε) συμφωνία για Σ.Ε. νομπλάρατε παίκτη μας βράδυ. Όταν όμως άρχισαν τα ρικλειμ και κινδύνευσαν οι κλασικοί παίκτες-αρχηγοι-κλικα, τσουνάμι τα μηνύματα για Σ.Ε./συμμαχια, γιατί δεν συμφέρει τις φυλές αυτός ο πόλεμος, και ήταν παρεξήγηση, και έφταιγαν τα νεύρα κάποιου, και ενα πουλάκι σας είχε πει πως ετοιμάζουμε πλάνο εναντίων σας και και και.

Κάνε ότι θες και παίξε όπως θες, όταν όμως της Summer του k21, της Res του κ25 και της Sol του κ25 φυλών που αντέχουν 2 μήνες δηλαδή, (οκ η Sol αντεξε λιγο παραπάνω) μιλάνε για σκουπίδια των φυλετικών είναι αστείο. Btw πάλι καλά που με school ήσασταν από την πρώτη μέρα Σ.Ε, και έγινε το πανηγύρι των ενώσεων και στρατολογήσεων και επιτέλους είδαμε την Sol στην τελική δυάδα. Πόσες σαμπάνιες ανοίξατε; Ή σας πρόλαβε το capital control ;[/QUOΤΕ]

Στον κ21 από ποια ένωση προήλθε η S-Tr?
 

DeletedUser

aigokere:σε παω πολυ εκφρασου ελευθερα...!!!
invicible24: παλι κατεβατα???γινε συγραφεας αγορι μου!!κατι πρεπει να γινει με την περιπτωση σου...

Υ.Γ αντι να δεχτεις την ηττα σου ακομα κλαψουριζεις μετα απο 3 κοσμους....δεν μας αρεσει η πολλη κλαψα...ειμαστε χαρουμενοι ανθρωποι
.
.
.
Υ.Γ 100 μονο λοβ!! <3
 

DeletedUser17325

Στον κ21 από ποια ένωση προήλθε η S-Tr?

Στην πραγματικότητα από καμία. Στην κ45 ξεκίνησε η φυλή Solo. Από τα καπρίτσια μερικών του συμβουλίου και για ανούσιους λόγους η φυλή έσπασε σε 2. Τους Solo, και τους Trolls. Έπεσαν και 2-3 αλληλονομπλαρίσματα τις πρώτες μέρες μέχρι που οι πιο σοβαροί ηρέμισαν τα πράγματα και συμφωνήσαμε σε Σ.Ε. Αργότερα ,όπως ήταν λογικό, γίναμε πάλι ένα όπως και είχαμε ξεκινήσει από την πρώτη μέρα του κόσμου.
 

DeletedUser

aigokere:σε παω πολυ εκφρασου ελευθερα...!!!
invicible24: παλι κατεβατα???γινε συγραφεας αγορι μου!!κατι πρεπει να γινει με την περιπτωση σου...

Υ.Γ αντι να δεχτεις την ηττα σου ακομα κλαψουριζεις μετα απο 3 κοσμους....δεν μας αρεσει η πολλη κλαψα...ειμαστε χαρουμενοι ανθρωποι
.
.
.
Υ.Γ 100 μονο λοβ!! <3

Aνώνυμε, εσύ με θυμάσαι 3 κόσμους μετα εγώ ανάθεμα κι αν ξέρω σε ποιον μιλάω ή αν σου έχω ξαναμιλήσει ποτέ...

Ίσα ίσα σας έγραψα όλους, ξενέρωσα τραγικά, και έκανα μήνες να τοποθετηθώ δημόσια οπότε αυτό που λες δεν στέκει. Δεν κλάφτηκα ρε ανώνυμε. Εσύ με ανακαλείς και σου απάντησα. Χαρούμενος άνθρωπος - αυτός που με θυμάται μετά από μήνες - καλοκαιριάτικα όταν ανεβαίνουν οι ζέστες χμμ δν θα το έλεγα νομίζω.. Αλλά γούστα είναι αυτά χαρούμενος ή όχι άμα τη βρίσκεις έτσι πάω πάσο ποιος είμαι εγώ να κρίνω...

Μόνο αγάπη και καμιά βουτιά στη θάλασσα να ξεδώσεις λίγο.

ΥΓ: Άστο δεν το έχεις με την ορθογραφία στα αγγλικά παράτα το... :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Aπ'οτι μπορω να καταλαβω χεστηκατε για τον κ35 και το θεμα οπως συνηθιζεται (σας καταλαβαινω capital controls ειπαμε)

Βρισκω ενδιαφερον την συμετοχη της REC μετα απο 2 χρονια αποχης απο τις φυλετικες και θελω να ευχηθω καλη επιτυχια στον ομηρο και στα παιδια που παιζουν εκει.ειναι οτι πιο σοβαρο εχει εμφανιστει στον 35 οπως μπορω να δω με μια πρωτη ματια

YΓ. Παβελ ΜΟΝΟ ΑΕΚ και μονο S-TR :cop:
 

DeletedUser13719

Aπ'οτι μπορω να καταλαβω χεστηκατε για τον κ35 και το θεμα οπως συνηθιζεται (σας καταλαβαινω capital controls ειπαμε)

Βρισκω ενδιαφερον την συμετοχη της REC μετα απο 2 χρονια αποχης απο τις φυλετικες και θελω να ευχηθω καλη επιτυχια στον ομηρο και στα παιδια που παιζουν εκει.ειναι οτι πιο σοβαρο εχει εμφανιστει στον 35 οπως μπορω να δω με μια πρωτη ματια

YΓ. Παβελ ΜΟΝΟ ΑΕΚ και μονο S-TR :cop:

Αν θεωρείς σοβαρή μια φυλή με 3 ακαδημίες στους ελληνικούς κόσμους που πλέον έχουν μέχρι 1000 το πολύ ενεργά άτομα τότε κάτι δεν πάει καλά στις φυλετικές
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αν θεωρείς σοβαρή μια φυλή με 3 ακαδημίες στους ελληνικούς κόσμους που πλέον έχουν μέχρι 1000 το πολύ ενεργά άτομα τότε κάτι δεν πάει καλά στις φυλετικές

σιγουρα κατι δεν παει κατι καλα στις φυλετικες

ο σερβερ ειναι προβληματικος και ο κοσμος δεν μπορει να ευχαριστηθει το παιχνιδι (βλεπε ντοομ ντι εν ντι)

ειναι θεμα μερικων μηνων πιστευω να κλεισει ο σερβερ

τωρα οποιος θελει να παιξει καθαρα για να παιξει και οχι για να βγαλει αποθημενα του σε αλους προτεινω να μεταβειτε σε αλλους σερβερ του παιχνιδιου γιατι στην ελλαδα οπως ξανακαταλαβα τις 15 μερες που ξανα μπηκα να παιξω τα πραγματα ειναι σε πολυ τραγελαφικη κατασταση

αν σας αρεσει ολο το νταβαντουρι και το ξεκατινιασμα καλη συνεχεια εγω το σιχαθηκα
 

DeletedUser13719

σιγουρα κατι δεν παει κατι καλα στις φυλετικες

ο σερβερ ειναι προβληματικος και ο κοσμος δεν μπορει να ευχαριστηθει το παιχνιδι (βλεπε ντοομ ντι εν ντι)

ειναι θεμα μερικων μηνων πιστευω να κλεισει ο σερβερ

τωρα οποιος θελει να παιξει καθαρα για να παιξει και οχι για να βγαλει αποθημενα του σε αλους προτεινω να μεταβειτε σε αλλους σερβερ του παιχνιδιου γιατι στην ελλαδα οπως ξανακαταλαβα τις 15 μερες που ξανα μπηκα να παιξω τα πραγματα ειναι σε πολυ τραγελαφικη κατασταση

αν σας αρεσει ολο το νταβαντουρι και το ξεκατινιασμα καλη συνεχεια εγω το σιχαθηκα


Το πρόβλημα είναι ότι η φθίνουσα κατάσταση των ελληνικών σέρβερ παρατηρήθηκε από το κόσμο 15 και ύστερα από 20 κόσμους δεν έχει γίνει τίποτα για να το καλυτερεύσουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αμα ο αλλος εχει απο την πρωτη ευδομαδα βραβειο 100 ανταλαγες με εμπορο τοτε καταλαβαινεις την σημερινη καταντια


υ.γ*δεν ειναι τεχνικη ουτε τροπος παιχνιδιου(για τους ετοιμολογους που θα μου απαντησουν αμεσως) :grrr:
 

DeletedUser13719

Αμα ο αλλος εχει απο την πρωτη ευδομαδα βραβειο 100 ανταλαγες με εμπορο τοτε καταλαβαινεις την σημερινη καταντια


υ.γ*δεν ειναι τεχνικη ουτε τροπος παιχνιδιου(για τους ετοιμολογους που θα μου απαντησουν αμεσως) :grrr:



Δυστηχώς το παιχνίδι εκεί έχει φτάσει, για να φτάσουν στην 1η θέση κάποιοι θα πουλούσαν και το σπίτι τους. Μακάρι να έπαιζαν ακόμα οι φίλοι μου να πηγαίναμε στους γερμανικούς σέρβερ και να παίζαμε που είναι πλέον μακράν οι πιο αξιόλογοι ώστε να μην έβλεπα αυτή την τραγελαφική κατάσταση του ελληνικού σέρβερ.
 

DeletedUser17325

Aπ'οτι μπορω να καταλαβω χεστηκατε για τον κ35 και το θεμα οπως συνηθιζεται (σας καταλαβαινω capital controls ειπαμε)

Βρισκω ενδιαφερον την συμετοχη της REC μετα απο 2 χρονια αποχης απο τις φυλετικες και θελω να ευχηθω καλη επιτυχια στον ομηρο και στα παιδια που παιζουν εκει.ειναι οτι πιο σοβαρο εχει εμφανιστει στον 35 οπως μπορω να δω με μια πρωτη ματια

YΓ. Παβελ ΜΟΝΟ ΑΕΚ και μονο S-TR :cop:

Παλιές καλές εποχές με S-TR my friend... (L)

Ρε χαμένε τι κάνεις στην SOL? Σου θυμίζει τους SOLo trollers ε; Δεν εξηγείται αλλιώς. :D
Κρίμα πάντως. Εξ αιτίας σου θα πρέπει να μειώσω το θάψιμο προς Σολ. Κρίμα να σε παίρνουν τα σκάγια και εσένα. Δεν σου αξίζει.. :rip:
 

DeletedUser

Δυστηχώς το παιχνίδι εκεί έχει φτάσει, για να φτάσουν στην 1η θέση κάποιοι θα πουλούσαν και το σπίτι τους. Μακάρι να έπαιζαν ακόμα οι φίλοι μου να πηγαίναμε στους γερμανικούς σέρβερ και να παίζαμε που είναι πλέον μακράν οι πιο αξιόλογοι ώστε να μην έβλεπα αυτή την τραγελαφική κατάσταση του ελληνικού σέρβερ.

Αμερικη και ειναι κομπλε,να καταλαβαινουμε και τι γραφουνε
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Παλιές καλές εποχές με S-TR my friend... (L)

Ρε χαμένε τι κάνεις στην SOL? Σου θυμίζει τους SOLo trollers ε; Δεν εξηγείται αλλιώς. :D
Κρίμα πάντως. Εξ αιτίας σου θα πρέπει να μειώσω το θάψιμο προς Σολ. Κρίμα να σε παίρνουν τα σκάγια και εσένα. Δεν σου αξίζει.. :rip:

μπηκα τωρα στον 33 να τους κουβαλησω :grrr:

μπας και κλεισουν κανενα κοσμο αφου στον 30 τον δωσανε μονοι τους

περα απο την πλακα 33 πεφτει καλο ξυλικι και στον 30 επεφτε οποτε μαλλον κυνυγαω τις φαπες!!!
 

DeletedUser17325

Καλά κάνεις και τις κυνηγάς. Αρκεί να μην της τρως στο τέλος. :rolf:
Ετοιμάσου να μπούμε κ41. Να παιχτεί κανένα "S-Tr Reborn. 20 worlds after" :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή