Φυλες...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33907
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17613

εξαρτάται τώρα απ τα σπαθάκια λέμε τώρα πχ 100 200 1000 10000 ανάλογος άμα δω 10000 θα κλείσω το pc να παο για ύπνο να πω ωχ ησύχασα
 

DeletedUser

Περίμενε εσύ τα 10.000...

Σίγουρα το κακό έχει παραγίνει με τις ακαδημίες, αλλά σε ένα χρονικό διάστημα από το άνοιγμα του κόσμου, οι φυλές που αξίζει μόνο θα μείνουν.
 

DeletedUser31689

Φήμες λένε ότι οι DnD θα μπούν και σε αυτό τον κόσμο να κυριαρχήσουν ;) #DnD #Troublemaker
 

DeletedUser13719

Αν έχει φτάσει η κατάσταση σε κόσμους που δεν γεμίζουν ούτε μια ήπειρο να υπάρχουν ακόμα άτομα που φτιάχνουν 3 και 4 ακαδημίες τότε κάτι ήξερα που έπαιζα τόσα χρόνια στο net. Απλά θλιβερό
 

DeletedUser

Ο χειρότερος κόσμος μακράν , δεν υπάρχει ούτε μία φυλή
Η DnD πιστεύω πρέπει να κάνει την εμφάνιση της σε αυτόν τον κόσμο για να τον κλείσει .

Να σου πω μανμου, θες να αφήσεις εποχή και όνομα πλάι στην παλαβή των φυλετικών Αγγελική-Μπερετ-Κατι Μαγικο-Τζανης123-Κρυβομαι_στο_ριμ_και_βαράω;
Είστε ότι χειρότερο.
 

DeletedUser33703

Δεν κατάλαβα ; όποιος είναι ενάντια της DnD που μέχρι στιγμής όλοι οι κόσμοι που έχει μπει είναι χωρίς αντίπαλο εσκεμμένα ταυτίζεται με την beret ;
Μάλλον είσαι κάπου λάθος
 

DeletedUser

οτι και να λες η μπερετ φταει παντα κ παντου!!! ειτε παιζει ειτε οχι ...γιατι ειναι κατι μαγικο κατι εξτριμ κατι εξτρα κατι εξωγηινο δεν ξερω!!
 

DeletedUser

Να σου πω. Στον 24 είχες ακούσει τίποτα για φυλετικές μάχες ή ήσουνα στο σφακιανάκη και άνοιγες μπουκάλια για κανένα χαμένο έρωτα;
Γιατί αν ήξερες μάλλον ήσουν τυφλός ή δεν ήξερες να διαβάζεις χάρτη στατιστικά κλπ. Οπότε ήσουν στο στάδιο μπαίνω στο game μόλις ανοίγει ο κόσμος,τρωω πυξιδα, βγαίνω.
Κάνω έκκληση να σε συνετίσει κάποιος δικός σου πριν ξεφτιλίσεις τον εαυτό σου μονος σου με αυτά που λες.
 

DeletedUser33703

Βασικά τα πράγματα στον κ24 τα ξέρω από πρώτο χέρι και δεν περίμενα να μου αναφέρεις το περιστατικό του κ24 , περίμενα ότι θα ντρέπεσαι , ο 24 είναι μια μαύρη σελίδα για την DnD . Ένας από τους λόγους που τον κλείσατε τον κόσμο πέρα από τα μυστικά είναι και οι πουστιές που έπαιζαν ο αρχηγός σας και η φίλη σου η Αγγελικούλα που κάθεσαι και βρίζεις τώρα .
Για να μην ξεχνιόμαστε και η beret ήταν ένα περήφανο μέλος των DnD κάποτε .


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά.

Παρακαλούμε να μιλάτε ποιο κόσμια.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Καταρχάς ποιός μιλάει για π...ρουφιανιές, η ΣΟΛ?
Και δεύτερον ποιό κομμάτι του παιχνιδιού ήταν επιλήψιμο? Η στρατολόγιση παιχτών του αντίπαλου; Απο πότε απαγορεύεται αυτό. Μάθε να παίζεις, μάθε στρατηγική, δεν παίζεις αγκαλίτσες.
Όσον αφορά για τις φιλίες με την αγγελικούλα κράτα τες για τον εαυτό σου, τα νεα ταξιδεύουν γρήγορα φίλε.
Φιλίες με ανθρώπους που στο κεφάλι τους έχουν φασολάδα δεν πιάνω.
 

DeletedUser33703

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Καταρχάς ποιός μιλάει για π...ρουφιανιές, η ΣΟΛ?
Και δεύτερον ποιό κομμάτι του παιχνιδιού ήταν επιλήψιμο? Η στρατολόγιση παιχτών του αντίπαλου; Απο πότε απαγορεύεται αυτό. Μάθε να παίζεις, μάθε στρατηγική, δεν παίζεις αγκαλίτσες.
Όσον αφορά για τις φιλίες με την αγγελικούλα κράτα τες για τον εαυτό σου, τα νεα ταξιδεύουν γρήγορα φίλε.
Φιλίες με ανθρώπους που στο κεφάλι τους έχουν φασολάδα δεν πιάνω.

Ναι ρε αδερφέ η SOL , εκτός αν έχεις να προσάψεις τίποτα για την SOL γιατί συνήθως όταν κάποιος λέει οτι η SOL έχει κάνει πουστιές και τον ρωτάω να μου δώσει ένα παράδειγμα το κλείνει γιατί δεν έχει τι να πει
Μάθε να μην γίνεσαι φερέφωνο άλλων και να μάθεις να κρίνεις από αυτά που βλέπεις εσύ ο ίδιος και όχι από αυτά που ακούς από τον κάθε τυχάρπαστο .
Τώρα όσο για την DnD το ξέρουν και οι πέτρες ότι είναι αν όχι η ποιο βρώμικη φυλή μία από τις ποιο βρώμικες φυλές των Ελληνικών servers και εγώ μπορώ να σου αναφέρω περιστατικά (φυτεμένους ρουφιάνους που μετά στρατολογήθηκαν , προσπάθειες προσηλυτισμού εχθρών , συμμαχίες που σπάνε μόλις κλείσει η ήπειρος , και η DnD είναι γνωστή πως αλλάζει τις συμμαχίες της σαν τα πουκάμισα , βλέπε κ32)

Αλλά μάλλον έχεις φάει τόση προπαγάνδα που σου περάσαν το βρώμικο παιχνίδι ως στρατηγική .
Τέσπα δεν θα καθίσω να χαλάσω το foroum τον κ35 άλλο , ότι θες παραπάνω προσωπικό , νομίζω πως δεν απασχολεί τα παιδιά που παίζουν στον κ35 η DnD.
 

DeletedUser

Όχι στον 35 δε τον απασχολεί κανέναν η DnD. Αλλά μάλλον απασχολεί εσένα και τα κομπλεξ σου που την αναφερεις παντού. Εσύ και η Αγγελικούλα που την περιμένω απο μέρα σε μέρα να μπει με το νέο της ακάουντ
Καλή τυχη στον 33 αφρικανέ αν κι εκεί απ'ότι βλέπω σε βρίζουν.
Κάτι θα ξέρουν
Καλή τυχη στις προβλέψεις σου, πάντα πέφτεις μέσα :p
 

DeletedUser

ετσι κατεβατα εστελνε και ο invisible τετοιες ωρες κ ολοι ξερουμε την καταληξη του μην βαδιζεις στα χναρια του!! δεν αφορουν τον 35 ολα αυτα που λες!!!! εκθεσεις ιδεων τετοιες ωρες!!
 

DeletedUser

Ναι ρε αδερφέ η SOL , εκτός αν έχεις να προσάψεις τίποτα για την SOL γιατί συνήθως όταν κάποιος λέει οτι η SOL έχει κάνει πουστιές και τον ρωτάω να μου δώσει ένα παράδειγμα το κλείνει γιατί δεν έχει τι να πει
Μάθε να μην γίνεσαι φερέφωνο άλλων και να μάθεις να κρίνεις από αυτά που βλέπεις εσύ ο ίδιος και όχι από αυτά που ακούς από τον κάθε τυχάρπαστο .
Τώρα όσο για την DnD το ξέρουν και οι πέτρες ότι είναι αν όχι η ποιο βρώμικη φυλή μία από τις ποιο βρώμικες φυλές των Ελληνικών servers και εγώ μπορώ να σου αναφέρω περιστατικά (φυτεμένους ρουφιάνους που μετά στρατολογήθηκαν , προσπάθειες προσηλυτισμού εχθρών , συμμαχίες που σπάνε μόλις κλείσει η ήπειρος , και η DnD είναι γνωστή πως αλλάζει τις συμμαχίες της σαν τα πουκάμισα , βλέπε κ32)

Αλλά μάλλον έχεις φάει τόση προπαγάνδα που σου περάσαν το βρώμικο παιχνίδι ως στρατηγική .
Τέσπα δεν θα καθίσω να χαλάσω το foroum τον κ35 άλλο , ότι θες παραπάνω προσωπικό , νομίζω πως δεν απασχολεί τα παιδιά που παίζουν στον κ35 η DnD.

... χαχαχαχαχαααααα ... τα θες και τα λες ρε? ... να προσαψουμε στη Σολ? ... χμμμ ... για να σκεφτω ... κατσε να παω στο πολιτικη και προπαγανδα κ30 να δω τι λεγατε πριν και μετα ... εγω εσενα εχω δει οποτε μιλαμε για γκλομπαλ να κανεις τον Αλεκο...λοιπον:


- μαζευες επιθετικα για πλανο εναντια στην ΑΑ ενω τους ειχες Σ.Ε αοριστου(και οχι ορισμενου χρονου)...συμπαιχτης και φιλος τοτε μου εστειλε μνμ απορωντας πως γινεται να στελνεις κυκλικο για κατι τετοιο...εν συνεχεια την εσπασες και βαρεσες την ιδια ωρα

- εκανες συμφωνια προφορικα σε κληση στο σκαιπ με εμας και μολις την καταπατησες και σε εκραξαν ζητησες τη συμφωνια γραπτα!!!...μολις σε ξαναεκραξαν προφασιστηκες αμνησια, νευρα, κτλ(προσεχε γτ τα εχω γραπτα αυτα)

- λεγατε οτι ειχατε κλεισει τον κ30 και ανετα μπορουσατε κ30 εναντιον ολων...μολις πηγαμε να το κανουμε τρεξατε και γλυψατε και συμμαχησατε με 20 φυλες για να κανετε την αναλογια 1,3:1 υπερ σας

- ριξατε πλανο σε ΤΡ και δεν πηρατε ουτε ενα χωριο και λεγατε οτι αυτος ηταν ο σκοπος του πλανου

- ο "υπαρχηγος" Νταβιντσι εβαλε κοπλευ τον Νασο78 στο λογ του και οταν ειδε μνμ που ο Νασος μιλαγε φιλικα με τα γνωστα μπινελικια με τον αντιπαλο Γιωργο-Ρεντ πηγε και εκανε αναφορα επιθετικης κριτικης στον ρεντ

- ο "αρχηγος" Αφρικανος με τον "υπαρχηγο" Ντα βιντσι εφτιαχναν λογ με το ονομα ενος διοικητικου αντιπαλης φυλης με ενα γραμμα αλλαγμενο και εστελναν κυκλικο σκριπτ για φεηκ...το φεικ σκριπτ αυτο εστελνε εν αγνοια των παιχτων και υβριστικα μνμ σε Αφρικανο και Νταβιντσι οι οποιοι εν συνεχεια εκαναν αιτησεις υποστηριξης!!!

- η Σολ ηταν τοσο δεμμενη φυλη που μετα απο αυτο διαλυθηκε και ετρεξε να κρυφτει στην φυλη που μεχρι πριν εβριζαν ΣΟΥΣΟΥ κοπανωντας σε καποιες περιπτωσεις πρωην συμπαιχτες μολις αλλαζαν φυλη!







... ασε να μιλησει κανας αλλος Αφρογαλακο γτ τοσα χρονια που παιζω τετοια βρωμια για να κερδισει καποιος δεν ξαναδα ...σε αυτο εισαι μοναδικος! ... και ως γνωστον η μπεσα των αρχηγων χαρακτηριζει και τη φυλη ... στην προκειμενη περιπτωση τη Σολ ...

... οσο για κ24 μην λες βλακειες για 100η φορα ... κ24 που μπηκα για λιγο επαιζαν αρκετοι NV του κ18 με το ονομα Αλκατραζ αλλα οι DnD εκεινοι αποδειχτηκαν πολυ καλυτεροι ... οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια ... φαντασου εσυ που εισαι γατακι ...

... αφηστε τους καημους σας για DnD, για μπερετ, για κ125 γιατι δεν συμφερει ... ας μεινουμε στον κ35 ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

ετσι κατεβατα εστελνε και ο invisible τετοιες ωρες κ ολοι ξερουμε την καταληξη του μην βαδιζεις στα χναρια του!! δεν αφορουν τον 35 ολα αυτα που λες!!!! εκθεσεις ιδεων τετοιες ωρες!!

invincible24 :p μη μου βανδαλιζεται το ονομα του κοπλει μου παρακαλω
 

DeletedUser

Που κολαει η DnD και ο κ24 σε μια συζητηση για τον κ35.
θα μασ τρελανετε? :grrr2:
 

DeletedUser

the mysteries... πιο πολλα γραψε αλλη φορα ρεε!!! ρε ουτε καν διαβαζουμε τι γραφεις.... να σου πω μην περιοριζεις τισ σκεψεις σου χρησιμοποιησε καμια 10αρια σελιδες του φορουμ!!

aser ναι ρε σορρυ θα τον λεω πυξιδιαρη για να μην θηγουμε ονοματα!! :D
 

DeletedUser33200

Και δεύτερον ποιό κομμάτι του παιχνιδιού ήταν επιλήψιμο? Η στρατολόγιση παιχτών του αντίπαλου; Απο πότε απαγορεύεται αυτό. Μάθε να παίζεις, μάθε στρατηγική, δεν παίζεις αγκαλίτσες.


Το εκαψες φιλε μου!

Και για πες την επομενη μερα,βασικα τα ξημερωματα της επομενης μερας μηπως αυτοι οι παικτες βαραγαν το ριμ της Αλκατραζ;
Λεω μηπως;
Καλα ασε τον κ24 μπεσα δεν σε συμφερει δεν εχω κατι με την DnD απλα δεν ειναι και το καλυτερο παραδειγμα ο κ24 για να αναφερουν μελη της DnD.
Ωστοσο εδω ειναι ο κοσμος 35,επομενως αφηστε τον κ24
Ας επανελθουμε στο θεμα μας που ειναι οι φυλες του κ35
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή