Πολεμικά στατιστικά ΦΑΠΕΣ/Senior/Bad VS ~TR~/V300V/Doom/VIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33300
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δεν εχει σημασια το ακκ του, σημασια εχει οτι παρασιτεις, 19.000.000 νικημενους στην επιθεση και ενα σωρο κανιβαλισμοι.
 

DeletedUser

Giorgos777 > hadjiou ,
για να λυθει καθε απορια !!
Καληνυχτα απο εμενα !
 

DeletedUser

βρε βρε καλησπερα
ηρθα να σας πω αντιο και και σας εχω ενα δωρο να ξερεται πως υπαρχουν μεγαλοι νοομπαδες στις φυλετικες οπως; S.SPIROUS

ο ποιο μεγαλος νοομπας που εδω δει
οπ τι σας εχω εδω;;; χμμ για να δουμε http://prntscr.com/7e7clb
χμμ πω πω . παιδια ειμαι ******ιοζης.. μην το πειτε πουθενα..

ο κυριος σπιρους δεν παιρνει εσωτερικα κανενα.. να εδω ειναι το ιστορικο κατακτησεων http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=99142&type=&pn=1


βλεπετε κανενα εσωτερικο;;;; ΜΠΑ ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑ αχαχαχαχαχ
εχει 5 χωρια μετωπο και 362 πισω και κανει τον αμερικανο.

ενα εχω να πω.

Χαρηκα που έπαιξα εναντιων των τρ μια πολυ καλη φυλη.και καλες προοπτικες..
προς φαπες: χαρηκα που επαιξα μαζι σας αλλα κανατε και λαθη οπως στρατολογησατε μερικους καρανουμπαδες σαν τον σπιρους.


ΚΑΛΗ συνεχεια παιδια,,..
 

DeletedUser

γιατι ετσι ρε παιδια??εχετε κανιβαλισει ολο τον κοσμο και μαλωνετε για ενα ακομα?θα βγουν και αλλα κανιβαλισματα μην ανησηχειτε...ολοι θα παρετε..
 

DeletedUser20797

Καλημερα κανα στατιστικο θα ανεβασει κανεις ? να δουμε πως παει αυτος ο πολεμος μεχρι στιγμης ?:help
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
βρε βρε καλησπερα
ηρθα να σας πω αντιο και και σας εχω ενα δωρο να ξερεται πως υπαρχουν μεγαλοι νοομπαδες στις φυλετικες οπως; S.SPIROUS

ο ποιο μεγαλος νοομπας που εδω δει
οπ τι σας εχω εδω;;; χμμ για να δουμε http://prntscr.com/7e7clb
χμμ πω πω . παιδια ειμαι ******ιοζης.. μην το πειτε πουθενα..

ο κυριος σπιρους δεν παιρνει εσωτερικα κανενα.. να εδω ειναι το ιστορικο κατακτησεων http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=99142&type=&pn=1


βλεπετε κανενα εσωτερικο;;;; ΜΠΑ ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑ αχαχαχαχαχ
εχει 5 χωρια μετωπο και 362 πισω και κανει τον αμερικανο.

ενα εχω να πω.

Χαρηκα που έπαιξα εναντιων των τρ μια πολυ καλη φυλη.και καλες προοπτικες..
προς φαπες: χαρηκα που επαιξα μαζι σας αλλα κανατε και λαθη οπως στρατολογησατε μερικους καρανουμπαδες σαν τον σπιρους.


ΚΑΛΗ συνεχεια παιδια,,..


Καλη συνεχεια,να πω οτι θα μας ληψεις κι ολας θα ειναι ψεμα...Οσο για πριντ σκριν σου ειπα κι αλλα οποιος θελει μπορω να του τα δωσω και δε μετανιωνω και για τιπτοα ειναι αληθεια...Επισης να ζητησω ενα μεγαλο συγνωμη που αργησα να μπω στον κοσμο και ο λογαριασμος επαιζε μπαλα στο ριμ ωντας και αμυντικος παιχτης...Και φυσικα ενα μγαλο συγνωμη που δεν επερνα πατημα μπροστα τοσο καιρο και που την μοναδικη φορα που μου ζητηθηκε να νομπλαρω ΑΠΟ ΤΙΣ 120 ΩΡΕΣ τα αποτελεσματα ηταν αυτα
1)http://prntscr.com/7hrrfr
2)http://prntscr.com/7hrs4z
Σε 19 χωρια που χτηπαγα και να σημειωσω οτι ολα τα τρενα ηταν "κομενα"
Τωρα βεβαια μην εχοντας αλλα χωρια εκει κατω οσες μερες εσυ κοιμοσουν το μονο που μπορουσα να κανω ηταν να παρακαλεσω τα παιδια απο ντουμ να μη στηλουν ανακαταληψη...Και μαντεψε τσακαλι μου? ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ
Αυτη οπως καταλαβαινεις ειναι και η διαφορα μας,εγω νομπλαρα απο τις 100 ωρες με επυχεια 11/19 και εσυ απο τα 35 λεπτα δεν μπορυσες να παρεις ουτε ανιχνευση...
Στο καλο και να μας γραφεις,αντε να κανεις τα μπανακια σου

- - - Eνημερώθηκε - - -

Α και για να μην αναφερω οτι θα ειχες φυγει νυχτα αν δεν σε ειχαν στακαρει οι ΣΟΥΣΟΥ,και γυρναγες να το παιξεις και ιστοριας...ΓΕΛΟΙΕ
 

DeletedUser18629

******οπεδα διαχειριστες και παιζτεσ τησ Τρ μονο με μπαν μπορει να παιξεται για να κερδισεται,Κολοπεδα ελπιζω να τα φατε στουσ γιατρουσ


[aig]Μόνιμα εκτός φόρουμ

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

******οπεδα διαχειριστες και παιζτεσ τησ Τρ μονο με μπαν μπορει να παιξεται για να κερδισεται,Κολοπεδα ελπιζω να τα φατε στουσ γιατρουσ

...βρε βρε...ο Κιζασκι ο Κουλης που "ειναι κατι παραπανω απο αρχηγος" ...χαχαχαχαχαχαχααα... ετσι δειξε επιπεδο! ... χαχαχαχαχααααα ... πονας Κουλα? ...πονας?...βαλε proctosynalar ... αντε βριστε κι αλλο να φατε μπαν για να λετε οτι για αυτο χασατε ... χαχαχαχααααα ...ουστ βρωμιαρη ...
 

DeletedUser25676

σοβαρεψου ρε που ευχεσαι τετοια πραγματα για ενα παιχνιδι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
******οπεδα διαχειριστες και παιζτεσ τησ Τρ μονο με μπαν μπορει να παιξεται για να κερδισεται,Κολοπεδα ελπιζω να τα φατε στουσ γιατρουσ

Ετσι! Ο Mad ειπε: "Ας σαμποταρω τους ΦΑΠΕΣ και ας κλεισω τον 30 λιγες βδομαδες νωριτερα να κανω διακοπες". Επαιξες παρανομα; ΤΕΛΟΣ, αποκλεισμος. Δεν θα τα *****oυμε ολα επειδη νιωθεις αδικημενος εσυ και η παρεα σου. Να ησουν νομιμος και να μην ετρωγες μπαν. Μπαινεις να δεις κανα νεο να τρολλαρεις και βλεπεις τον αρχικανιβαλο του κ30 να μοιραζει ευχες. Ντροπη να λετε τετοια πραγματα για ενα παιχνιδι.
 

DeletedUser20797

******οπεδα διαχειριστες και παιζτεσ τησ Τρ μονο με μπαν μπορει να παιξεται για να κερδισεται,Κολοπεδα ελπιζω να τα φατε στουσ γιατρουσ

Πως γινεται να φταιμε εμεις για δικες σας ******ες αληθεια δεν ξερω :clap:

Επισης μονο με μπανς? αληθεια ? http://prntscr.com/7il5n9 αρα τα στατιστικα εδω λενε ψεματα?

Μαλλον γιατι δεν μας λετε γιατι φαγατε τα μπανς γιατι οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια .... οποτε αφηστε τις κλαψες μπανς ετσι δεν πεφτουν χωρις λογο απλα κανατε ******* κατηγοριστε τους εαυτους σας και οχι τους αλλους τραγικοι
 

DeletedUser21861

Ειστε το λιγοτερο τραγικοι να καταριεστε τους οποιουσδηποτε για ενα γκειμ!!!
 

DeletedUser

κιζας ποσο καιρο εχεις να παρεις εχθρικο χωριο?????ποσο???????χααχαχαχαχαχαχ...ακου εκει με μπαν...αφου ρε παιδια χανατε χωρια και αντι να σηκωνετε ρεκλαιμ κανιβαλιζατε...τι περιμενατε...τα μπαν σας εσωσαν...ενα πολεμο που ειχατε χαμενο απο χερι,τωρα εστω θα εχετε και μια δικαιολογια να λετε..χασαμε απο τα μπαν...αυτο να πιστευετε...
 

DeletedUser2088

[aig]Το θέμα κλειδώνει...

6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum. Οποιαδήποτε αναφορά σε εντός του παιχνιδιού επιβολή τιμωριών, συζήτηση με αναφορά σε τιμωρίες που έχουν επιβληθεί στο παιχνίδι αλλά και απόπειρα εξαπάτησης παικτών απαγορεύεται. Να επισημάνουμε ότι εδώ αναφερόμαστε και στην εξαπάτηση μέσω διαφημίσεων(πχ.προσφορά premium πόντων για υπηρεσίες εντός παιχνιδιού κλπ). Η Ομάδα Διαχείρισης των Φυλετικών Μαχών θα δράσει άμεσα σε οποιαδήποτε περίπτωση. Αυτό γίνεται για να διατηρηθεί η προστασία Προσωπικών Δεδομένων που υπάρχει μεταξύ της Ομάδας Διαχείρισης και των Παικτών και πιστεύουμε να βοηθήσετε να επιτευχθεί το συγκεκριμένο. Εδώ αναφερόμαστε στην Διαχείριση τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum.
[/aig]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή