SOL VS W.G.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30115

@ -Sweetest Love x3


εισαι λιγο ειρωνας μπαμπινιωτη??
Το ξερεις οτι και εσυ καταντησες σαν την μπερετ?
Οπου βρεις γραφεις,γραφεις,γραφεις αλλα στην τελικη σε χουμε καπως γραμμενο! :D
Ας δωσει καποιος διαχειριστης καμμια 1000αρα ποντους στις δημοσιευσεις του παιδιου να φαινονται μπας και ηρεμησουμε και απο αυτον!
http://prntscr.com/7cuu22


Και μιας και εχουμε βραβεια στο παιγνιον λεω να βαλει η διαχειριση και στο εξτερναλ κανα βραβειο!
π.χ
"Ο Μπαμπινιωτης της ημερας","οι περισσοτερες δημοσιευσεις της ημερας" κτλ!
αν και νομιζω θα τα σαρωσει ολα ο -Sweetest Love x3



Νικο η WG ακομα δεν τελειωσαν,υπαρχει και η γκουρου των φυλετικων ακομα εκει περα!
 

DeletedUser2088

[aig]Η διαχείριση το μόνο που έχει να κάνει,
αν συνεχίσετε να είστε εκτός θέματος,
είναι να αρχίσει μοιράζει 10άρες και για σπάμ.


Επανέλθετε στο θέμα, σας παρακαλώ όλους.[/aig]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
@ -Sweetest Love x3


εισαι λιγο ειρωνας μπαμπινιωτη??
Το ξερεις οτι και εσυ καταντησες σαν την μπερετ?
Οπου βρεις γραφεις,γραφεις,γραφεις αλλα στην τελικη σε χουμε καπως γραμμενο! :D
Ας δωσει καποιος διαχειριστης καμμια 1000αρα ποντους στις δημοσιευσεις του παιδιου να φαινονται μπας και ηρεμησουμε και απο αυτον!
http://prntscr.com/7cuu22


Και μιας και εχουμε βραβεια στο παιγνιον λεω να βαλει η διαχειριση και στο εξτερναλ κανα βραβειο!
π.χ
"Ο Μπαμπινιωτης της ημερας","οι περισσοτερες δημοσιευσεις της ημερας" κτλ!
αν και νομιζω θα τα σαρωσει ολα ο -Sweetest Love x3



Νικο η WG ακομα δεν τελειωσαν,υπαρχει και η γκουρου των φυλετικων ακομα εκει περα!

Τι ειρωνας; Ο Σωτηρης ειρωνευτηκε. Και στο φιναλε φιναλε δεν θυμαμαι να ασχοληθηκα καν μαζι σου. Και ο Σωτηρης ξερει νομιζω οτι τον πειραζω. Απο τη μια με χετε γραμμενο και απο την αλλη μου απαντατε ΟΛΟΙ σας ομως. Εγω, τελος, μπορει να ειμαι ειρωνας. Εσυ ομως δεν εισαι τιποτα και αυτο σε τσουζει. Μεταξυ μας, νομιζω θα προτιμουσες να σαι ειρωνας παρα ενα τιποτα:D

ΥΓ: Γιατι στην υπογραφη σου δεν εχεις και τον 30;
 

DeletedUser30115

Τι ειρωνας; Ο Σωτηρης ειρωνευτηκε. Και στο φιναλε φιναλε δεν θυμαμαι να ασχοληθηκα καν μαζι σου. Και ο Σωτηρης ξερει νομιζω οτι τον πειραζω. Απο τη μια με χετε γραμμενο και απο την αλλη μου απαντατε ΟΛΟΙ σας ομως. Εγω, τελος, μπορει να ειμαι ειρωνας. Εσυ ομως δεν εισαι τιποτα και αυτο σε τσουζει. Μεταξυ μας, νομιζω θα προτιμουσες να σαι ειρωνας παρα ενα τιποτα:D

ΥΓ: Γιατι στην υπογραφη σου δεν εχεις και τον 30;



Εσυ με ολα και ολους ασχολεισαι εισαι οπως κατι πρωιναδικα,μαλλον απο κει το πηρες αυτο(δεν εξηγητε αλλιως)
το τι ειμαι εγω ασε να το ξερουν αλλοι που ειναι πιο σχετικοι στο θεμα
σου απανταμε ΟΛΟΙ ρε κουτσομπολα μπας και σταματησεις να χωνεσαι παντου,ΓΙΑ ΑΥΤΟ! :doh:
περα απο το ειρωνας,εισαι και λιγο αστειος?Μεταξυ μας, νομιζω θα προτιμουσες να σαι ενα τιποτα παρα αστειος και ειρωνας :D


ΥΓ: ΕΣΥ γιατι δεν εχεις ΚΑΝ υπογραφη?
οσο για τον 30 πληροφοριακα για την παρεα ειμουν εκει,δεν ασχοληθηκα και αυτο σαν κουτσομπολα που εισαι επρεπε να το γνωριζεις :)


Αντε τωρα γραψε να ανεβασεις δημοσιευσεις,εγω παω πασο γιατι θα ψωνισουμε και κανα 10ποντο για παρτι σου και δεν λεει! :cop:



ΑΝΤΕ ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Επειδη λογικα θα παω στο +20 με αυτο το ποστ δεν θα σου ξαναπαντησω ομως:
-"Παιδια παιδια, θα μπω κ30 για την παρεα, θα κανιβαλισω οτι μπορω και μετα θα τα παρατησω." Για την παρεα μπηκε ο Uppercut οταν εφαγαν μπαν ο Αφρικανος και ο Da Vinci, εσυ μπηκες ξεκαθαρα για να παιξεις οσο μπορεις, αν συνεχιζαν τα δυο παιδια θα συνεχιζες και συ.
-Μου απαντατε ολοι επειδη δεν εχετε τι να κανετε, και οταν δειτε οτι ειστε "λιγοι" το γυρνατε αλλου
-Αυτο για το "ειρωνας με τον αστειο" και το στοιχακι ουτε και συ καταλαβες γιατι το γραψες.
-Ποτε δεν ειχα υπογραφη. Τι να δειξω, το καθε μου ακκ σε καθε κοσμο; Εγω απλα σε ρωτησα γιατι ενω εχεις 7 κοσμους δεν εχεις τον 30(ναι ξεχασα μπηκες για την παρεα).


Γενικα ειναι αδικο να τσιμπησεις 10ποντο για παρτη μου. Παντως, μεταξυ μας, δεν θα χω τυψεις αν εν τελει τσιμπησεις το 10ποντο. Δεν θυμαμαι καν να ασχοληθηκα μαζι σου, βγηκε ο Doublex να με πει Μπαμπινιωτη εχοντας ληξει το θεμα. Μιλαμε για πολυ κομπλεξ...
 

DeletedUser30115

Επειδη λογικα θα παω στο +20 με αυτο το ποστ δεν θα σου ξαναπαντησω ομως:
-"Παιδια παιδια, θα μπω κ30 για την παρεα, θα κανιβαλισω οτι μπορω και μετα θα τα παρατησω." Για την παρεα μπηκε ο Uppercut οταν εφαγαν μπαν ο Αφρικανος και ο Da Vinci, εσυ μπηκες ξεκαθαρα για να παιξεις οσο μπορεις, αν συνεχιζαν τα δυο παιδια θα συνεχιζες και συ.
-Μου απαντατε ολοι επειδη δεν εχετε τι να κανετε, και οταν δειτε οτι ειστε "λιγοι" το γυρνατε αλλου
-Αυτο για το "ειρωνας με τον αστειο" και το στοιχακι ουτε και συ καταλαβες γιατι το γραψες.
-Ποτε δεν ειχα υπογραφη. Τι να δειξω, το καθε μου ακκ σε καθε κοσμο; Εγω απλα σε ρωτησα γιατι ενω εχεις 7 κοσμους δεν εχεις τον 30(ναι ξεχασα μπηκες για την παρεα).


Γενικα ειναι αδικο να τσιμπησεις 10ποντο για παρτη μου. Παντως, μεταξυ μας, δεν θα χω τυψεις αν εν τελει τσιμπησεις το 10ποντο. Δεν θυμαμαι καν να ασχοληθηκα μαζι σου, βγηκε ο Doublex να με πει Μπαμπινιωτη εχοντας ληξει το θεμα. Μιλαμε για πολυ κομπλεξ...



Εισαι πολυ κακος σαν κουτσομπολα που εισαι,τραβα ξανα μαθε για τον κ30 (αν ηθελα να κανω καριερα εκει περα δεν θα σταματαγα στην αρχη οταν μπηκαμε 2 ατομα σε ενα λογαριασμο),μετα μπηκα μονο για την παρεα ,εισαι λιγο αδιαβαστος μου φαινετε!
αντε τωρα τραβα να γραψεις καμμια εφημεριδα με τις 1000+ δημοσιευσεις σου και τον διαβασμενο παιξτον εκει που μπορεις!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33290

Ασχετα πως το ακους γραφεται ετσι, αν δεν σου αρεσει ειναι ξεκαθαρα προβλημα σου.
Απλα, θεωρησα αστειο να διορθωσεις καποιον με τοσα λαθη σε κειμενο δυο σειρων

@φρουφρού κ αρώματα, 0-1 η ΠΑΟΚαρα, με καμια ομαδα απο την Ανδορα σας κοβω να παιζετε προκριματικα Europa.

Λεγε τετοια και δεν θα δεις ποτε τα 170 πρεμ που σου χρωσταω :p
 

DeletedUser33703

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: W.G.

Timeframe: 29/05/2015 02:00:00προς05/06/2015 18:07:00

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 100
Πλευρά 2: 22
Διαφορά: 78

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 557,610
Πλευρά 2: 122,821
Διαφορά: 434,789

chart
 

DeletedUser

Σωτηρακη,θελει στατιστικα ο λαος ρε νουμπα???Με ολες τις υπερρσυμαχιες σας θελετε να κλεισετε τον κοσμο??Αγκαλιτσες??Θυμησου λιγο απο κ30 που ζηταγες λογαριασμο να παιξεις για να μαθεις το παιχνιδι..
Αντε μου γινατε ολοι και παιχτες...Νουμπακια...
 

DeletedUser

Εσυ μαλλον ηπιες καμια παραπανω μπυρα σημερα λογω παρασκευης,ή απλα απευθυνεσαι σε αλλον "Σωτηρακη"

1ον:Απο την αρχη του κοσμου μια σ.ε με σκουλ και συμαχια με μουρ/ασυλουμ,μην τα λεμε 10 φορες πιστευω τα εχετε εμπεδωσει.
2ον:Λες εμας για υπερσυμμαχια οταν παιξαμε σε πολεμο εναντιων dem,jazz,sun και κινημα,και οσο αυτες οι δηθεν φυλες υπηρχαν ειχαν συμμαχια με w.g και χτυπαγαν ολες μουρ/ασυλουμ.οποτε διαβασε λιγο παραπανω για κ33 γιατι καπου το εχεις χασει.
3ον:Κ30 επαιξα στον shipboy απο την αρχη που μπηκα ως κο πλει μεχρι και το τελος του λογαριασμου,τωρα εσυ σε ποιο ονειρο ειδες οτι εμεις μιλησαμε και σου ζηταγα και λογαριασμο για να μαθω το παιχνιδι δεν ξερω.Υπαρχουν και γιατροι ομως που μπορουν να σε βοηθησουν!

Υ.Γ.1.το παιχνιδι το παιζω απο κ5 οπως εχω και στην υπογραφη μου οποτε λιγο δυσκολο να μαθαινα το παιχνιδι στον κ30.
Υ.Γ.2.εσυ θυμησε μου,ποιος μετριος,πικραμενος εισαι;
 

DeletedUser

επαιζες κ5 ρε θηριο??Ειχες βγαλει τοτε δοντια??Που μας το παιζετε και προ παιχτες??Ρε κουνηστε το κεφαλι σας εκει περα στα φασολακια να ξυπνησετε..φυγατε απο τον κ30 νυχτα..εδω ισως να παρετε τον κοσμο..αλλες συμφωνιες εχουμε???Μια CXC σας χρειαζεται εσας για να βαλετε μυαλο.:noob:
 

DeletedUser

Εχουμε τον τελικο με την σκουλ,αλλα απο οτι εχω καταλαβει απο την προσβαση επισκεπτη και τα tw.stats θα τον παρακολουθησεις.
Κ5 ηταν αρχες ακομα οποτε ημουν λιγο μετριος τοτε,ελα ομως τωρα με ακκ να σε περασω ενα χερι φαπες γιατι το εχεις δει λιγακι μυροδιας θειο!

Μακαρι να μου δωθει η ευκαιρια να παιξω απεναντι σε cxc,ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα χασω αλλα θα ειναι μια ωραια εμπειρια,εσυ ξερεις τι εννοω γιατι απο οτι βλεπω σου εχει γινει συνηθεια η φαπα.

Αντε στο κλουβι σου τωρα και συ γιατι βραδιασε,φιλακια.
 

DeletedUser

Ετσι κανουν οποιοι εχουν λερωμενη φωλια.Φευγουν.Ποιος ηταν αυτος αραγε που σου εμαθε το παιχνιδι παιχταρα μου;; :hmmm:
 

DeletedUser

Οι παικτες που μου εμαθαν το παιχνιδι παρα ειναι μεγαλοι για σενα(βλ Μεγας Βουλγαρελης,πονταρω πολλα στο οτι δεν εχεις καν ιδεα ποιος ειναι)

Εσυ ομως θα μου πεις τωρα ποιος εισαι;γιατι εχω μεγαλη περιεργεια να μαθω αν εχουμε μιλησει ποτε.
 

DeletedUser33703

επαιζες κ5 ρε θηριο??Ειχες βγαλει τοτε δοντια??Που μας το παιζετε και προ παιχτες??Ρε κουνηστε το κεφαλι σας εκει περα στα φασολακια να ξυπνησετε..φυγατε απο τον κ30 νυχτα..εδω ισως να παρετε τον κοσμο..αλλες συμφωνιες εχουμε???Μια CXC σας χρειαζεται εσας για να βαλετε μυαλο.:noob:

Όταν μιλάς και λες την γνώμη σου καλύτερα να μιλάς επώνυμα για να ξέρουμε και εμείς με ποιον έχουμε να κάνουμε .
Στον 30 κάναμε το καλύτερο παιχνίδι και φύγαμε με το κεφάλι ψηλά , η κατάταξη και οι απώλειες μιλάνε από μόνες τους , όποιος έχει έστω και την παρά μικρή ιδέα από το παιχνίδι ξέρει να διαβάζει στατιστικά , τώρα που είδες εσύ ότι φύγαμε νύχτα
Όταν στρατολογήθηκαν 5 παίκτες μας οι οποίοι ήταν μέσα μας από τους εχθρούς τότε φύγαμε νύχτα ;
Όταν μας πούλησαν οι 2 συμμαχικές φυλές μας και άρχιζαν σε μία νύχτα να μας χτυπάνε τότε φύγαμε νύχτα ;
Όταν έπεσαν τα πρώτα μπαν , μήπως τότε φύγαμε και εκεί νύχτα ;
Η μήπως φύγαμε νύχτα όταν μα χτυπούσαν 3 φυλές ;
Μάλλον όπως λες φύγαμε νύχτα .
την νύχτα που φάγαμε μόνιμα μπαν οι 2 αρχηγοί που έτρεχαν την φυλή και κατά τύχη οι 2 λογαριασμοί που κρατούσαν το πάνω και το κάτω μέτωπο αντίστοιχα .
Επίσης μια συμβουλή, μην μιλάς με τα *****ια άλλων , άσε την CxC για εσένα είναι ψηλά γράμματα , έλα πρώτα εσύ να μας το βάλεις το μυαλό .
Δεν είμαστε έτοιμοι για CxC ακόμα αλλά να είσαι σίγουρος ότι όταν είμαστε δεν θα κοτέψουμε .
 

DeletedUser

Αφου νουμπας ησουν μεχρι τον κ30 ρε.Εκει δεν εμαθες κατ ουσιαν το παιχνιδι??
 

DeletedUser

Ετσι κανουν οποιοι εχουν φαει φαπα και ντρεπονται για τα accounts που εχουν παιξει,λενε ασυναρτησιες και δεν αποκαλυπτουν τιποτα.
Στο κλουβι σου αζορ,αρκετα λερωσες με τις λασπες σου ;)
 

DeletedUser33703

Μάλλον η Αγγελικούλα είναι απλώς δνε το μαρτυράει για να μην την ανακαλύψουν και της ρίξουν και σε αυτό το acc ban.
Αγγελικούλα μάλλον κάποια άλλη έφυγε νύχτα και μάλιστα στον κ33 που είναι και το θέμα μας.
 
Κορυφή