Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

χαχαχααχ βασικα σε εχουμε ........εισαι γατακι μπροστα μας!!! κανε οτι θες εγω προσωπικα σε γραφω στα αρχεια μου...!!!

- - - Eνημερώθηκε - - -

χαχαχααχ βασικα σε εχουμε ........εισαι γατακι μπροστα μας!!! κανε οτι θες εγω προσωπικα σε γραφω στα αρχεια μου...!!!



[aig]10 Πόντοι για
2. Συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9362

Πρεπει να σου διευκρινίσω κατι! Οταν μπαινω φυλετικες μπαίνω σ 2-3 κοσμους να δω ποιος θσ μ αρεσει πιο πολυ αυτο απο τοκ2 που εβαλες ηταν επεοδη βαριόμουν γτ επαιζα κ5 αν δεις σε παρα πολλους κοσμους λεει οτι εχω μπει δν σημαινει οτι ετρωγα πυξιδα
 

DeletedUser9362

13 ετων παιδι να φαρμάρω δεν ηξερα και τοσα που ειχα καλα ηταν :ρ και μην πει κανείς την εξυπναδα οτι πυτε τωρα ξερω να φαρμαρω :ρ
 

DeletedUser

Αυτο που ντιντιδες εμαθαν να φαρμαρουν και θελουν να κλεισουν κοσμο δεν το καταλαβαινω ρε θα φατε κραξιμο και ξυλο


larilarixixo οτι πεις ποντικακι .Με εχω και φωτο σριστερα,...σας βλεπω νουμπακια .Προσεχε λιγο θα χασεις το κεντρο βαρους του σωμαατος σου

Ελεγα να μιλησουμε για διπλωματια σημερα γουσταρετε ή νρεπεστε ή θα σας χαλασω τα σχεδια σας?.Λολ

τελικα ποιο ξερολα απο εσενα δεν εχει... ΤΕΛΟΣ
 

DeletedUser9362

Katimagiko μπορεις να μας πεις την επομενη μας κινηση μιας π το εχεις δει μαντισσα;
 

DeletedUser28143

Η επομενη κινηση σας θα ειναι να κανετε ενα πλανο καλο στον κ34...

Δωστε στα αλογα ξηρα τροφη και νερο για να την βγαλουν μεχρι εκει..


Και μεγαλη προσοχη στους Παλαντιν...Ψοφανε μετα απο πολλες ωρες δρομο και θελουν καλο καθαρισμα και γυαλισμα στα ποδαρακια τους...

Αν το κανετε και παρετε χωρια στον κ34,τοτε θα ειστε κομπλε...χαχαχαχαχαχα

Δεν θα σας παρει πολυ χρονο,γυρω στις 257 μερες,τοσο παει...σχεδον ,5 πανω 5 κατω,δεν λεει κατι..

Αντε με το καλο κυριοι....
 

Ο Βαπτιστής

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Dnd mao mao λαμογια και ΤΣΑ ενωμενοι σαν μια γροθια χαχα. α σορρυ ξεχασα τους παλιοφιλους της omg. το 75% να βαρεσει το αλλο 25%. Αυτο ειναι ξεφτιλα κυριες και κυριοι. Και αλλες φυλες τυπου psycho που βοηθαν απο τα μετοπισθεν. Θελω πολυ να δω τον κοσμο κατα το καλοκαιρακι, που θα σπασει η αγκαλιτσα σας και οι μεν θα κατηγορειτε τους δε. Εκτος και αν με τους πρωτους καυσωνες κλεισει ο κοσμος και παμε πιο νωρις για μπανακι.

Οσο για την κατιμαγικο που την λετε οτι ειναι ο ταραχη γελαω, αφηστε τον hulk μας ησυχο :cop: :rolf:
Εχετε αλλες 2 ευκαιριες να βρειτε ποια ειναι, δεχομαι και στοιχηματα ( απο skype αυτα μην μας κυνηγαει η διαχειρηση)
 

DeletedUser

ερχετε .... ερχετε ...... ερχετεεε ..... ερχετεεεεε ....
 

DeletedUser26906

παλι για την αεκ λετε??????
αντε καλως να ερθει χαχαχαχαχαχαα
 

DeletedUser28143

katimagiko που εισαι τοσο καιρο.??? Χαθηκες...τι εγινε σε μπαναραν.??? χαχαχαχα
 

DeletedUser23888

Όντως η katimagiko χάθηκε . το θέμα είναι ότι οφείλω να της αναγνωρίσω κάτι και καλά είναι να το κάνω από εδώ μιας αν και δεν συμμετέχω στις κουβέντες στο εξωτερικό εν τούτοις το διαβάζω τακτικά .
Σε ότι μα ότι μα ότι έχει πει εδώ και μήνες είχε το απόλυτο 100% δίκαιο . Και το χειρότερο είναι ότι όταν τα έλεγε τα θεωρούσα κακίες , υπερβολές προσωπική τυφλή κόντρα με άλλους . Βέβαια μιας και τα manna scripta της οφείλω μια συγνώμη για όσες φορές την αμφισβήτησα .
 

DeletedUser32711

Όντως η katimagiko χάθηκε . το θέμα είναι ότι οφείλω να της αναγνωρίσω κάτι και καλά είναι να το κάνω από εδώ μιας αν και δεν συμμετέχω στις κουβέντες στο εξωτερικό εν τούτοις το διαβάζω τακτικά .
Σε ότι μα ότι μα ότι έχει πει εδώ και μήνες είχε το απόλυτο 100% δίκαιο . Και το χειρότερο είναι ότι όταν τα έλεγε τα θεωρούσα κακίες , υπερβολές προσωπική τυφλή κόντρα με άλλους . Βέβαια μιας και τα manna scripta της οφείλω μια συγνώμη για όσες φορές την αμφισβήτησα .

Χωρίς να έχω ιδέα τι έχει συμβεί στον κ32, η συγκεκριμένη απάντηση μου φαίνεται μάλλον τυπική και στιγμιαία ταύτιση συμφερόντων παρα πραγματική μεταμέλεια στα λεγόμενα κάποιου ανθρώπου ( ο Θεός να τον κάνει) που τα έβαλε με τους πάντες σε στοιχειώδους λογικής σχόλια.Αλλο είναι να έχει δίκιο κάποιος σε ένα θέμα..και άλλο να κατεδαφίζει και να αναιρεί τα πάντα σε όλα τα θέματα επειδή μπορεί και να είχε δίκιο σε ενα και μόνο θέμα...το οποίο και πάλι αμφισβητείται..
 

DeletedUser

Το θεμα ,του θεματος ,ω θεμα ρε μηπως σε πυξιδιασε?Μην ασχολησε με τους νουμπαδες του κ32 ,ελα πισω στο κ33 να αγορασεις πορους, εχω κατεβασει τις τιμες.
 

DeletedUser23888

Χωρίς να έχω ιδέα τι έχει συμβεί στον κ32, η συγκεκριμένη απάντηση μου φαίνεται μάλλον τυπική και στιγμιαία ταύτιση συμφερόντων παρα πραγματική μεταμέλεια στα λεγόμενα κάποιου ανθρώπου ( ο Θεός να τον κάνει) που τα έβαλε με τους πάντες σε στοιχειώδους λογικής σχόλια.Αλλο είναι να έχει δίκιο κάποιος σε ένα θέμα..και άλλο να κατεδαφίζει και να αναιρεί τα πάντα σε όλα τα θέματα επειδή μπορεί και να είχε δίκιο σε ενα και μόνο θέμα...το οποίο και πάλι αμφισβητείται..
Ψυχολόγος ψυχίατρος δεν είμαι για να κρίνω την λογική η την πνευματική κατάσταση κάποιου .
Ούτε παπάς για να κρίνω την ηθική και την ιδιοτέλεια του και το κατά πόσο είναι άνθρωπος όπως λες κ εσύ
Αλλά όταν κάποιος 4 μήνες πριν μου έχει πει .
1 Το παιχνίδι είναι στημένο .
2 Από ακα είναι κανονισμένο να έρθουν αυτοί οι λογαριασμοί σε DnD
3 Οι ψυχώ είναι τσιράκια τους πιασμένα απ τα ..... και όταν έρθει το σύνθημα απ την αφεντικίνα θα στην κάνουν γυριστή με όμορφα γλυκά λόγια
4 Οι Τσα θα είναι οι επόμενοι που θα ακολουθήσουν με την πρώτη ευκαιρία και με αστείες προφάσεις
και κυριότερο
5 Κάποια στιγμή που εμείς θα κοιμόμαστε τον ύπνο της συμμαχίας και αφού έχουν στηθεί αμυντικά στο μέτωπό σας χωρίς καμιά προειδοποίηση θα σας χτυπήσουν όπως έχουν ξανακάνει στο παρελθόν ....
Και σου λέω εγώ όταν απλά γελούσα μ αυτά πυο διάβαζα και ένα προς ένα επαληθεύονται οφείλω άσχετα με το τι κίνητρο είχε να μου τα λέει ... οφείλω να της ζητήσω μια συγνώμη που απλά την αμφισβήτησα .
Αυτό και μόνο
 

DeletedUser32711

Το θεμα ,του θεματος ,ω θεμα ρε μηπως σε πυξιδιασε?Μην ασχολησε με τους νουμπαδες του κ32 ,ελα πισω στο κ33 να αγορασεις πορους, εχω κατεβασει τις τιμες.

Ακόμα πυξίδα δεν έχω φάει σε κάποιο κόσμο.

Μάζεψα απο τον κ32 12κ+ πόντους..αλλά έμειναν λίγοι και πλέον δεν χρειάζεται καν να αγοράσω άλλους..κρινόντας βέβαια απο την άσχετη και γεμάτη πονηριά μπηχτή σου..πες μου τους φίλους σου να σου πω ποιός εισαι...κλάσσικο στυλ της φίλης σου-->πετάω άσχετα προσωπικές επιθέσεις γιατί δεν με συμφέρει να απαντήσω στο δια ταύτα...ρε ποιά μου θυμίζεις...

Δεν ήξερα οτι έχει τόσους δικηγόρους..σόρρυ..μίσο να φωνάξω τον δικό μου. Αλλά ξέρεις τα τρολαρίσματα δεν είναι του πεδίου ενδιαφέροντός μου...καλη συνέχεια με τις συμπλεγματικές κραυγές κομπλεξικότητας.

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ψυχολόγος ψυχίατρος δεν είμαι για να κρίνω την λογική η την πνευματική κατάσταση κάποιου .
Ούτε παπάς για να κρίνω την ηθική και την ιδιοτέλεια του και το κατά πόσο είναι άνθρωπος όπως λες κ εσύ
Αλλά όταν κάποιος 4 μήνες πριν μου έχει πει .
1 Το παιχνίδι είναι στημένο .
2 Από ακα είναι κανονισμένο να έρθουν αυτοί οι λογαριασμοί σε DnD
3 Οι ψυχώ είναι τσιράκια τους πιασμένα απ τα ..... και όταν έρθει το σύνθημα απ την αφεντικίνα θα στην κάνουν γυριστή με όμορφα γλυκά λόγια
4 Οι Τσα θα είναι οι επόμενοι που θα ακολουθήσουν με την πρώτη ευκαιρία και με αστείες προφάσεις
και κυριότερο
5 Κάποια στιγμή που εμείς θα κοιμόμαστε τον ύπνο της συμμαχίας και αφού έχουν στηθεί αμυντικά στο μέτωπό σας χωρίς καμιά προειδοποίηση θα σας χτυπήσουν όπως έχουν ξανακάνει στο παρελθόν ....
Και σου λέω εγώ όταν απλά γελούσα μ αυτά πυο διάβαζα και ένα προς ένα επαληθεύονται οφείλω άσχετα με το τι κίνητρο είχε να μου τα λέει ... οφείλω να της ζητήσω μια συγνώμη που απλά την αμφισβήτησα .
Αυτό και μόνο
Πριν ήσουν πιο γενικευμένος.
Τώρα το συγκεκριμενοποιείς το θέμα και δεν μπορώ να πάρω θέση. Μπορεί και να έχεις δίκιο..αλλά ακόμα και αν έπεσε μέσα σε αυτά που λέει δε νομίζω οτι έχει γίνει κάτι το αθέμιτο. Συνομωσίες θα μπορούσαν να γίνονται πάντου και πάντοτε σε κάθε κόσμο. Δεν σου λέω οτι θα συμφωνούσα με κάτι τέτοιο αν ήμουν μέρος διοίκησης και υπεύθυνος για κάτι τέτοιο..είναι κάτι όμως που θα περίμενα να συμβεί απο κάποιες διοικήσεις.

Οσο για τα αρχικά που είπες..δεν χρειάζεται ούτε ψυχολόγος ούτε ψυχοβγάλτης, ούτε παπάς, ούτε κήνσορας να είσαι. Τα σπαμαρίσματά της σε όλα τα φόρα μιλούν από μόνα τους σε κάθε απλό παρατηρητή.
 

DeletedUser

να κανω και εγω την προβλεψη μου, πιστευω η ΜΑΟΜΑΟ θα κλεισουνε τον κοσμο. Εχουνε το πιο δυνατο πυρηνα, ατομα με εμπειρια και περισσοτερη ενεργητικοτητα απο καθε αλλη φυλη.

πιστευω θα κλεισουνε τον κοσμο και οσοι τους ακολουθησουνε επισης, οι ΝΤΝ απλως θα παρακολουθουνε και δεν θα φτανουνε πλεον εχουνε ανεβει στην θεση 1 και δεν θα ξανακατεβουνε! Ο κοσμος εκλεισε, ο υπολοιποι μπορουνε να πατησουνε και διαγραφη, κριμα το πρημιουμ που θα καινε!!!
 

DeletedUser33729

τι εκλεισε ο κοσμος ??? βαζεις στοιχημα πως σε 2 μηνες η μαο μαο δεν θα υπαρχει ???
τα τσαντισμενα γατακια εχουν την ισχυ τωρα οπως και η DND ... πιστευω μια απο αυτες τις δυο φυλες θα κλεισουν τον κοσμο αν και ειναι νωρις ακομα ... εχει μελλον ο κοσμος ακομα
 
Κορυφή