ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΑΙΜΟΝΩΝ (Σ.Δ)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33818
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33818

Θες να μας πεισεις οτι με 2 μερες προλαβες και ειδες ΟΛΑ αυτα....

Ποιο μπαναρισμενο ακκ εισαι;[/QUOT

Δεν με νοιάζει να πείσω κανέναν και ειδικά άτομα απο ΣΟΛ όσο για το πότε πρόλαβα και τα είδα δεν είναι δύσκολο να βρείς αυτή την φωτο.Και είπα ψέμματα για το πόσες μέρες παίζω

Ημερομηνία Ένταξης
12-04-2015
 

DeletedUser33818

Εμένα λέει 12 αλλά είσαι τυχερός που δεν ξέρω να βγάζω φωτο
 

DeletedUser33761

Τι 12,τι 13.
Δηλαδή μέσα σε μια 2-3 μέρες,έβγαλες τέτοια γνώμη για την Sol και γενικά για τον 33;
Καλά λέει,δεν πείθεις κανένα...
 

DeletedUser33818

Αυτά που βρήκα δεν είναι δύσκολο να τα βρεις άμα ψαχτείς λίγο στο φορουμ είσαι κομπλε αλλά επειδη σας κράζει ένας καινούριος αυτόματα είμαι και κάποιος με μπαν ακκ ωραία λογική έχετε....
 

DeletedUser33703

Κανένα κόμπλεξ εγώ είμαι καινούριος εδώ πέρα και με το που μπήκα όλοι κράζανε την SOL τι γνώμη θες να έχω μετά?

Μία συμβουλή θα σου δώσω και αν θες δέξου τη
Όπου ακούς πολλά κεράσια , κράτα μικρό καλάθι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αυτά που βρήκα δεν είναι δύσκολο να τα βρεις άμα ψαχτείς λίγο στο φορουμ είσαι κομπλε αλλά επειδη σας κράζει ένας καινούριος αυτόματα είμαι και κάποιος με μπαν ακκ ωραία λογική έχετε....

Μια ερωτηση θα σου κανω και απαντησε ειλικρινα:
Εχεις ξαναπαιξει στο παιχνιδι η ειναι ο πρωτος σου κοσμος; Δεν ρωταω για να σε πω νουμπα η να σε προσβαλω απλα κατι θελω να δω
 

DeletedUser

Μία συμβουλή θα σου δώσω και αν θες δέξου τη
Όπου ακούς πολλά κεράσια , κράτα μικρό καλάθι

... χαχαχααααααα ... σας πηραν χαμπαρι Νικολακη! ... μια συμβουλη κι απο μενα αστειε Νικολακη: Καπνος χωρις φωτια δεν υπαρχει!...ειτε μεγαλη ειτε μικρη ... με βρωμιες θελατε τον κ30 με βρωμιες θελετε και κ33 ... καταφερατε με τις υπογειες αγκαλιτσες σας να χαλασετε ενα κοσμο πριν αρχισει ... και οπως ειδες κι εσυ κι ο αστειος Δεμετριος κανεις νοημων ανθρωπος δεν πιστεψε τις ****μαρες για και καλα στοιχηματα και πρασινα αλογα ...
 

DeletedUser33818

Πρώτος μου κόσμος είναι ευελπιστώ όμως να παίξω και σε άλλους.
 

DeletedUser33703

... χαχαχααααααα ... σας πηραν χαμπαρι Νικολακη! ... μια συμβουλη κι απο μενα αστειε Νικολακη: Καπνος χωρις φωτια δεν υπαρχει!...ειτε μεγαλη ειτε μικρη ... με βρωμιες θελατε τον κ30 με βρωμιες θελετε και κ33 ... καταφερατε με τις υπογειες αγκαλιτσες σας να χαλασετε ενα κοσμο πριν αρχισει ... και οπως ειδες κι εσυ κι ο αστειος Δεμετριος κανεις νοημων ανθρωπος δεν πιστεψε τις ****μαρες για και καλα στοιχηματα και πρασινα αλογα ...

Αφού πιάσαμε τις παροιμίες , δεν θα το χαλάσω μιας και ο διάλογος μαζί σου καταντάει κουραστικός μετά από κάποιο σημείο.
Σε λίγο θα μιλάς μόνος σου
Τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς
 

DeletedUser

Αφού πιάσαμε τις παροιμίες , δεν θα το χαλάσω μιας και ο διάλογος μαζί σου καταντάει κουραστικός μετά από κάποιο σημείο.
Σε λίγο θα μιλάς μόνος σου
Τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς

... περα απο λιγο μετριος εισαι και λιγο ρατσιτης Ελ Βλακο Γρεκε Τουμπα! ... η παροιμια σου αφορα το 1821 που υπαρχε ρατσισμος και εγχρωμοι δουλοπαροικοι ... δεν περιμενα βεβαια και καμια πιο εξυπνη απο σενα για να ειμαι ειλικρινης ... κουραστικος ειμαι μονο για οποιον πουλαει παραμυθια οπως εσυ ...

... εγω λεω παντως να αποκτησεις τα αντερα να ονομαζεις τις κρυφες και κανονικες ακαδημιες-αγκαλιτσες σου κανονικα(Σολ, Σ0λ, Σολ. , κτλ) οπως εχουν κανει τοσες μεγαλες φυλες τυπου G.O πριν απο σενα αντι για κρυφες και φανερες Σ.Ε και κρυφες ακαδημιες με αλλο ονομα! ... γτ εμαθα οτι πλεον απροκαλυπτα σας δινουν οι κατα τα αλλα Σ.Ε Σκουλ πατηματα στην ηπειρο τους...

... καλυτερα να μιλαω μονος παρα να αγκαλιαζομαι υπογεια με ολους και να λεω οτι εχω φοβερη φυλη(χαχαχαααααα...και καλα) και εκλεισα κοσμο! ... κλεισε καλυτερα την πορτα γτ μαλλον ειναι ισως το μονο πραγμα που μπορεις να κανεις με αξιοπρεπεια(και αυτο παιζεται παλι)...

"Ο λύκος κι αν εγέρασε κι άσπρισε το μαλλί του, ούτε τη γνώμη άλλαξε ούτε την κεφαλή του." - του τεστην σαπιος και διχως μπεσα θα εισαι παντα
 

DeletedUser30692

... περα απο λιγο μετριος εισαι και λιγο ρατσιτης Ελ Βλακο Γρεκε Τουμπα! ... η παροιμια σου αφορα το 1821 που υπαρχε ρατσισμος και εγχρωμοι δουλοπαροικοι ... δεν περιμενα βεβαια και καμια πιο εξυπνη απο σενα για να ειμαι ειλικρινης ... κουραστικος ειμαι μονο για οποιον πουλαει παραμυθια οπως εσυ ...

... εγω λεω παντως να αποκτησεις τα αντερα να ονομαζεις τις κρυφες και κανονικες ακαδημιες-αγκαλιτσες σου κανονικα(Σολ, Σ0λ, Σολ. , κτλ) οπως εχουν κανει τοσες μεγαλες φυλες τυπου G.O πριν απο σενα αντι για κρυφες και φανερες Σ.Ε και κρυφες ακαδημιες με αλλο ονομα! ... γτ εμαθα οτι πλεον απροκαλυπτα σας δινουν οι κατα τα αλλα Σ.Ε Σκουλ πατηματα στην ηπειρο τους...

... καλυτερα να μιλαω μονος παρα να αγκαλιαζομαι υπογεια με ολους και να λεω οτι εχω φοβερη φυλη(χαχαχαααααα...και καλα) και εκλεισα κοσμο! ... κλεισε καλυτερα την πορτα γτ μαλλον ειναι ισως το μονο πραγμα που μπορεις να κανεις με αξιοπρεπεια(και αυτο παιζεται παλι)...

"Ο λύκος κι αν εγέρασε κι άσπρισε το μαλλί του, ούτε τη γνώμη άλλαξε ούτε την κεφαλή του." - του τεστην σαπιος και διχως μπεσα θα εισαι παντα


Τι πατήματα έχουμε δώσει στην ήπειρό μας; Για πες μου λίγο Στέφανε να καταλάβω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

Μιας και ξεκινησαμε τις παροιμιες παμε να γραψουμε ολοι απο μια

Ασπρα μαλλια στην κεφαλη. Κακα μαντατα στη ....
 

DeletedUser

... περα απο λιγο μετριος εισαι και λιγο ρατσιτης Ελ Βλακο Γρεκε Τουμπα! ... η παροιμια σου αφορα το 1821 που υπαρχε ρατσισμος και εγχρωμοι δουλοπαροικοι ... δεν περιμενα βεβαια και καμια πιο εξυπνη απο σενα για να ειμαι ειλικρινης ... κουραστικος ειμαι μονο για οποιον πουλαει παραμυθια οπως εσυ ...

... εγω λεω παντως να αποκτησεις τα αντερα να ονομαζεις τις κρυφες και κανονικες ακαδημιες-αγκαλιτσες σου κανονικα(Σολ, Σ0λ, Σολ. , κτλ) οπως εχουν κανει τοσες μεγαλες φυλες τυπου G.O πριν απο σενα αντι για κρυφες και φανερες Σ.Ε και κρυφες ακαδημιες με αλλο ονομα! ... γτ εμαθα οτι πλεον απροκαλυπτα σας δινουν οι κατα τα αλλα Σ.Ε Σκουλ πατηματα στην ηπειρο τους...

Η συγκεκριμενη παροιμια ουσιαστικα δειχνει οτι "ο ανθρωπος δεν αλλαζει". Δες το οτι ο χαρακτηρας του ανθρωπου δεν αλλαζει, αν ειναι σκαρτος παραμενει σκαρτος. Μην το παιρνεις κυριολεκτικα. Τουλαχιστον εγω ετσι καταλαβαινω και δεν θεωρω ντε κ καλα την συγκεκριμενη παροιμια ρατσιστικη
 

DeletedUser

Τι πατήματα έχουμε δώσει στην ήπειρό μας; Για πες μου λίγο Στέφανε να καταλάβω.

... ρε Βασιλη εσυ αρχηγος φυλης δεν ξερεις κι εχεις αναγκη εμενα να στα πω?... δεν ξερεις?... γιατι ειδα κατι αλλαγες-στρατολογησεις παιχτων απο Σκουλ σε Σολ σε ηπειρο Σκουλ και αντιστροφα ... αυτα τα κανουν συμμαχοι κι οχι Σ.Ε φιλε ... Σ.Ε δεν αφηνεις στην ηπειρο σου ουτε ανεχεσαι στρατολογηση παιχτη σου ...δεν θα σου μαθω τα βασικα μιας και τα ξερεις καλυτερα και πιο παλια απο ο,τι εγω ... επειδη εισαι απο τα λιγα ατομα που εκτιμω θελω να πιστεψω οσα ειπαμε σκαιπ και οτι απλα εισαι ρομαντικος(στο θεμα πατερα-γιου) αλλα με ολα αυτα που γινονται δυσκολευομαι πλεον ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Η συγκεκριμενη παροιμια ουσιαστικα δειχνει οτι "ο ανθρωπος δεν αλλαζει". Δες το οτι ο χαρακτηρας του ανθρωπου δεν αλλαζει, αν ειναι σκαρτος παραμενει σκαρτος. Μην το παιρνεις κυριολεκτικα. Τουλαχιστον εγω ετσι καταλαβαινω και δεν θεωρω ντε κ καλα την συγκεκριμενη παροιμια ρατσιστικη

... διευκρινηση για το τι εννοει δεν χρειαζεται ... ολοι ξερουμε ... παρολα αυτα αν ησουν εγχρωμος θα σου αρεσε να διαβαζεις τη λεξη "αραπης" που ειναι σαφως υποτιμιτικη και ακρως ρατσιστικη και οτι το να μενεις καθαρος ειναι χασιμο σαπουνιου??? ... εμενα και μονο το να διαβαζω τη λεξη "αραπης" εν ετη 2015 μου φαινεται δειγμα ελειψεως πολιτισμου ειδικα οταν εχεις μια τοσο πλουσια γλωσσα οσο η ελληνικη!!! ... ποσο μαλλον τη συνεχεια ...
 

DeletedUser33818

Μαθε λοιπον τις βασικες τεχνικες και ασε τα πολλα λογια για τον 33, καλη αρχη να χεις

Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα με ποιούς είσαι? Με Σκουλ με ΣΟΛ με Ασυλουμ αλλά λογικά για να έχεις θιχτεί από τα λεγόμενα μου για ΣΟΛ σε κόβω...
 

DeletedUser33761

Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα με ποιούς είσαι? Με Σκουλ με ΣΟΛ με Ασυλουμ αλλά λογικά για να έχεις θιχτεί από τα λεγόμενα μου για ΣΟΛ σε κόβω...

Αφού δεν παίζει στον κόσμο,τι τον νοιάζει με ποια φυλή είναι;
 

DeletedUser30692

... ρε Βασιλη εσυ αρχηγος φυλης δεν ξερεις κι εχεις αναγκη εμενα να στα πω?... δεν ξερεις?... γιατι ειδα κατι αλλαγες-στρατολογησεις παιχτων απο Σκουλ σε Σολ σε ηπειρο Σκουλ και αντιστροφα ... αυτα τα κανουν συμμαχοι κι οχι Σ.Ε φιλε ... Σ.Ε δεν αφηνεις στην ηπειρο σου ουτε ανεχεσαι στρατολογηση παιχτη σου ...δεν θα σου μαθω τα βασικα μιας και τα ξερεις καλυτερα και πιο παλια απο ο,τι εγω ... επειδη εισαι απο τα λιγα ατομα που εκτιμω θελω να πιστεψω οσα ειπαμε σκαιπ και οτι απλα εισαι ρομαντικος(στο θεμα πατερα-γιου) αλλα με ολα αυτα που γινονται δυσκολευομαι πλεον ...

Όπα επειδή αλλάξαμε 2 παίκτες οι οποίοι ήταν ο ένας στην ήπειρο του άλλου τι σημαίνει;

Εμάς προσωπικά οι Jazz,ΚΙΝΗΜΑ,TSR,DEM πρώτοι ξεκίνησαν τις επιθέσεις χωρίς να έχουμε δώσει δικαίωμα . Οπότε δεν θα δώσουμε αναφορά σε κάποιον με ποια κριτήρια επιλέγεται η διπλωματία μας.

Δεν καταλαβαίνω Στέφανε γιατί ασχολείσαι τόσο πολύ. Δεν σε είχα για άτομο που ''κολλάς'' τόσο πολύ σε κάποια θέματα.
Η School είναι νέα φυλή.Εγώ προσωπικά πρώτα φορά παίζω με όλους εδώ τους βρήκα μέσα απο το παιχνίδι και παίζουμε για την παρτυ μας και κάνουμε το δικό μας χαβαλέ . Τώρα δεν ξέρω γιατί πασχίζεις να μας συσχετίσεις με SOL . Αλλά και να έχουμε σχέσεις δεν είναι δικό σου θέμα.Η κάθε φυλή κάνει τη διπλωματία της . Η υπερσυμμαχία των 4 φυλών μας χτύπησε πρώτη οπότε το τι θα κάνουμε εμείς με τις υπόλοιπες φυλές είναι αποκλειστικά δικό μας θέμα ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ .
 
Κορυφή