Χάρηκα για την γνωριμία

  • Δημιουργός θέματος alargοth
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλησπέρα σε όλους.

Μιας και έγινα φαντάσματακι πλέον στον κ32, θεώρησα πως είναι η κατάλληλη στιγμή να γράψω 2 λόγια εδώ στο εξωτερικό φόρουμ.
Πρώτα-πρώτα θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδία που με την παρουσία τους ομόρφηναν και έδωσαν χρώμα και ζωή στο παιχνίδι, είτε αυτοί ήταν σύμμαχοι είτε ήταν εχθροί. Ιδιαίτερα όμως θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην φυλή μου Α.Κ.Α αφού με αυτά τα παιδία περνούσα αρκετές ώρες στο παιχνίδι!!!
Εδώ θα γίνω λίγο καυστικός όμως την ρουφιανιά και την π…..α δεν την αγάπησα πότε. Μακάρι να είναι καλά τα παιδία που μας πούλησαν, τους εύχομαι τα καλυτέρα. Αυτό που μου κάνει εντύπωση όμως είναι πως ο mixalosck συνεχίζει ακόμα στο παιχνίδι στην ιδία φυλή. Δεν τον έχει καταλάβει κανένας ρε παιδία;;; Προσωπικά έμενα μου μίλησε 3-4 φορές στο skype και μου έλεγε για μελλοντικά πλανά της φυλής, ότι δεν ήθελε με τίποτε ενοποίηση με DND, μου έδινε πληροφορίες για χώρια σύμπαικτον του, πια χώρια είχαν κλείδωσει και ένα άλλο σορό πράγματα που δεν θα ήθελα να αναλύσω. Αυτός και η dinοmite ήταν τα ρουφιάνακια μας στην περιοχή που αναπτυσσόταν η {G.A}, ενώ όπως μου ανέφερε μια φορά είχε και μια φίλη στην DND όπου του έδινε και αυτή πληροφορίες. Τέτοιοι παίκτες καλά κάνουν να πατήσουν διαγραφή και να εξαφανιστούν από το παιχνίδι. Πιστεύω πως δεν αξίζει η φυλή τους να χαλάσει αρίστους για να τους νομπλάρει !!!

Υ.Γ. το teras επέστρεψε και σύντομα θα είναι στα χώρια σας !!!

Καλή συνεχεία σε όλους!!!
Με εκτίμηση Νίκος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9362

Εγω σε συμπαθησα :) Αν κ την αληθεια δν την ξερω θελω να πιστευω οτι απλα εισαι απο αυτους που θέλουν ενα καθαρο παιχνιδι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33484

1 δημοσίευση στο κεντρικό. Σίγουρα μιλάμε για fake λογαριασμό. Όποιος έχει πρόβλημα με τον mixalo να το πει στα ίσια και να μην κάνει το ******ιόζη στο κεντρικό!!!

Σε καμία περίπτωση δεν ειναι fake ο λογαρισμός.Ο φίλος Αlargοth (που ήμασταν σύμμαχοι στον 32) απλά φευγει πυροβολόντας τα ρουφιανάκια που......
 

DeletedUser20435

επειδη τον ξκρω ηταν/ειναι υπαρκτος λογαριασμος και δεν ειναι κακοπροαιρετος
μπορει να διαφωνουν καποιοι με οσα γραφει αλλα ας σεβαστουμε την αποψη του ως αληθινη κι οχι ως μεθοδευση καποιων για κατι....σκοτεινο:cop:

οπως και να εχει αποδειξεις ποτε δεν υπαρξουν και σπανιως προκυπτουν στα 7 περιπου χρονια παιζω , οποτε μονον οι ανυποψιαστοι να αποδεχθουν αποδειξεις....:hmmm:
 

DeletedUser

Εσύ νομίζω πολύ έχεις κελαηδήσει για πράγματα που δεν σε αφορούν. Ο πραγματικός alargoth εγώ είμαι και δεν έχω διάθεση
να ασχοληθώ μαζί σου. Για αυτό μπες στο κλουβί σου σαν καλό παπαγαλάκι που είσαι γιατί στο τέλος θα βρεις άσχημα τον μπελά
σου στο παιχνίδι.


:cop:
 

DeletedUser

Δεν είμαι φαν του φορουμ παρόλο που το επισκέπτομαι και το διαβάζω σχετικα συχνα. Παρόλα αυτά νιώθω την ανάγκη να γράψω σε αυτό το ποστ για ένα και μοναδικό λόγο. Τις υπόνοιες προς το πρόσωπο μου οτι δήθεν ο λογαριασμός αλαργκοθ είναι πλαστος και τον δημιούργησα εγώ. Αυτό ειπώθηκε απο τον no name στο σκυπε που διατηρεί η φυλή μου για καλύτερη επικοινωνία. Αρχικά θα ήθελα να ξεκαθαρίσω πως δεν έχω το παραμικρό με τον παίχτη μιχαλος και ούτε μου καίγεται καρφί ουτε αν ηταν ρουφιανος ειτε οτιδηποτε αλλο μεσα στην φυλη.
Αυτό που ξέρω και ξέρουν καλα όσοι με γνωρίζουν είναι οτι δεν έχω την παραμικρή σχέση με τον συγκεκριμένο λογαριασμό και οι υποψίες τούς είναι αβάσιμες και ατεκτμηριωτες σε βαθμό ****μαρας.
Άλλωστε ο ίδιος ο αλαργκοθ βγηκε και είπε οτι είναι ο πραγματικός. Ακόμη και αν δεν είναι ο πραγματικός γιατί δεν παρεμβενει ο πραγματικός να αποκαταστησει την τάξη ???
Για μένα το θέμα τελιωνει εδω, αλλα την επόμενη φορα δεν θα είμαι το ίδιο ανεκτικός, και αυτο ας ληφθεί ειτε ως απειλή είτε ως προειδοποιηση.
 

DeletedUser26303

και αυτο ας ληφθεί ειτε ως απειλή είτε ως προειδοποιηση.:cop:



ενα παμπερς ρε παιδια...τα εκανα πανω μου...πολυ αγριαδα το παιδι..:doh:
 

DeletedUser

και αυτο ας ληφθεί ειτε ως απειλή είτε ως προειδοποιηση.:cop:



ενα παμπερς ρε παιδια...τα εκανα πανω μου...πολυ αγριαδα το παιδι..:doh:



Με φαντάσματα σαν και εσένα δεν ασχολούμαι. Και αν τα έκανες πάνω σου αυτό δεν είναι καμία νεα είδηση. Μια ζωή τα κάνεις !!!

Επίσης μάζεψε την γλωσσά σου, μην τυχόν και ακουμπήσεις τίποτα στον δρόμο !!!:grrr:
 

DeletedUser28143

Αλλο ενα ποστ στο κεντρικο,που εχει απο πολλα.

-Ρουφιανους,παλιες φυλες,νεες φυλες,πονο,κλαμα,πικρα,πρασινα ανθρωπακια,κιτρινα ανθρωπακια και γενικα ολο το πακετο ευκολα μπορει να γινει ενα σεναριο για εργο του Ακιρα Κουροσαβα...

Το επομενο σταδιο,το κοκκινο χαλι και στο Χολιγουντ.
 

DeletedUser33653

Αλλο ενα ποστ στο κεντρικο,που εχει απο πολλα.

-Ρουφιανους,παλιες φυλες,νεες φυλες,πονο,κλαμα,πικρα,πρασινα ανθρωπακια,κιτρινα ανθρωπακια και γενικα ολο το πακετο ευκολα μπορει να γινει ενα σεναριο για εργο του Ακιρα Κουροσαβα...

Το επομενο σταδιο,το κοκκινο χαλι και στο Χολιγουντ.

Ακόμα ένα δικό σου post με το συνηθισμένο ωχ αδελφίστικο ύφος που χρησιμοποιείς κατά κανόνα για να υποβάθμισης το κάθε θέμα που εμφανίζεται εδώ και σε κάνει να ντρέπεσαι για την πρακτική της παρέας που αποφάσισες να ακολουθήσεις .
 

DeletedUser28143

Ακόμα ένα δικό σου post με το συνηθισμένο ωχ αδελφίστικο ύφος που χρησιμοποιείς κατά κανόνα για να υποβάθμισης το κάθε θέμα που εμφανίζεται εδώ και σε κάνει να ντρέπεσαι για την πρακτική της παρέας που αποφάσισες να ακολουθήσεις .


katsika.gif



Σοκ....
 

DeletedUser33653

Conan-K5

Η "σελφι" σου με κάνει να σου ζητήσω συγγνώμη για όσα σου καταλόγισα πριν . Υπερτίμησα τις δυνατότητες σου θεωρώντας ότι έχεις ένα στόχο ..Δεν είχα καταλάβει ότι απλά έκρυβες την ανικανότητα σου να κατανοήσεις το θέμα .
 

DeletedUser26303

Με φαντάσματα σαν και εσένα δεν ασχολούμαι. Και αν τα έκανες πάνω σου αυτό δεν είναι καμία νεα είδηση. Μια ζωή τα κάνεις !!!

Επίσης μάζεψε την γλωσσά σου, μην τυχόν και ακουμπήσεις τίποτα στον δρόμο !!!:grrr:


Βρες βρες ..μην ασχολείσαι εσυ..θα το κάνω εγω για εσένα..φαντάσματα μαλλονβλεπεις κάθε πρωί. Στην ιδέα και μόνο..


Όσο για το τι θα κανω στον δρόμο πρόσεχε μην την πατήσεις και πονέσεις..μαγκια κλανια κ :wow:
 

DeletedUser

Μεγάλωσε ακόμα λίγο τα χωριά σου να έρθω να στα πάρω καλό μου φαντασματακι !!!
 

DeletedUser26303

θα τα παρεις μονο αμα θελω εγω...ελπιζω να το ξερεις αυτο και αν δεν το ξερεις ρωτα να μαθεις.
 

DeletedUser33767

Εσύ ρώτα να μάθεις για 'μένα. Μεγάλωσε τα σου λέμε και άστα αυτά άμα θέλεις εσύ, μας τα είπαν κι άλλοι
 

DeletedUser

και εγω σου λεω οτι θα τα παρω, ειτε το θελεις ειτε οχι, ειτε με το καλο ειτε με το κακο. για αυτο φροντισε να μεγαλουσουν γιατι βαριεμαι το χτισιμο !!!
 

DeletedUser2088

Καλησπέρα σε όλους.

Μιας και έγινα φαντάσματακι πλέον στον κ32, θεώρησα πως είναι η κατάλληλη στιγμή να γράψω 2 λόγια εδώ στο εξωτερικό φόρουμ.
Πρώτα-πρώτα θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδία που με την παρουσία τους ομόρφηναν και έδωσαν χρώμα και ζωή στο παιχνίδι, είτε αυτοί ήταν σύμμαχοι είτε ήταν εχθροί. Ιδιαίτερα όμως θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην φυλή μου Α.Κ.Α αφού με αυτά τα παιδία περνούσα αρκετές ώρες στο παιχνίδι!!!
Εδώ θα γίνω λίγο καυστικός όμως την ρουφιανιά και την π…..α δεν την αγάπησα πότε. Μακάρι να είναι καλά τα παιδία που μας πούλησαν, τους εύχομαι τα καλυτέρα. Αυτό που μου κάνει εντύπωση όμως είναι πως ο mixalosck συνεχίζει ακόμα στο παιχνίδι στην ιδία φυλή. Δεν τον έχει καταλάβει κανένας ρε παιδία;;; Προσωπικά έμενα μου μίλησε 3-4 φορές στο skype και μου έλεγε για μελλοντικά πλανά της φυλής, ότι δεν ήθελε με τίποτε ενοποίηση με DND, μου έδινε πληροφορίες για χώρια σύμπαικτον του, πια χώρια είχαν κλείδωσει και ένα άλλο σορό πράγματα που δεν θα ήθελα να αναλύσω. Αυτός και η dinοmite ήταν τα ρουφιάνακια μας στην περιοχή που αναπτυσσόταν η {G.A}, ενώ όπως μου ανέφερε μια φορά είχε και μια φίλη στην DND όπου του έδινε και αυτή πληροφορίες. Τέτοιοι παίκτες καλά κάνουν να πατήσουν διαγραφή και να εξαφανιστούν από το παιχνίδι. Πιστεύω πως δεν αξίζει η φυλή τους να χαλάσει αρίστους για να τους νομπλάρει !!!

Υ.Γ. το teras επέστρεψε και σύντομα θα είναι στα χώρια σας !!!

Καλή συνεχεία σε όλους!!!
Με εκτίμηση Νίκος

[aig]Μάνο εγώ δεν καταλαβαίνω,
η όλα αυτά που λέτε δεν έχουν καμία σχέση με το θέμα;[/aig]
 

DeletedUser33767

έχεις δίκαιο φίλε Αιγόκαιρε αλλά όταν στο αλλάζουν το θέμα και το γυρνάνε αλλιώς είσαι υποχρεωμένος να απαντάς
 
Κορυφή