ΕΠΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΒΑΡΒΑΡΙΚΑ

  • Δημιουργός θέματος giannis varoufakis
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Χάζευα σήμερα το πρωί πίνοντας το καφεδάκι μου στο μπαλκόνι τα στατιστικά του κ20. Προς μεγάλη μου έκπληξη διαπίστωσα πως ένας παλιός συμπαίκτης από κ2 το teras έχει παίξει στον συγκεκριμένο κόσμο (έχει κλείσει πλέον ο κ20) και τα πήγε αρκετά καλά μαζεύοντας αν θυμάμαι καλά γύρο στα 560 χωρία. Αμέσως ανάτρεξα πληροφορίες των κατακτήσεων που είχε και έμεινα κάγκελο. Εκτός από βαρβαρικά και ανενεργούς δεν είχε μαζέψει τίποτα άλλο παραμονo αν θυμάμαι καλά 2-3 μικρά χώρια όταν ήταν μικρός σε πόντους. Τελικά κάποια πράγματα δεν αλλάζουν ποτέ αφού και στον κ2 το ίδιο και χειρότερος ήταν !!!

Υ.Γ : εσένα aggelosdelta θαυμάζω την υπομονή σου !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20435

μαλλον δεν διαβαζες σωστα φιλος1
181 βαρβαρα σε συνολο 660 χωριων

+660-18 απωλιες στην διαρκεια του κοσμου

Κατάταξη βάση νικών έναντι αντιπάλων ως αμυνομένος: 42.(23,177,078 score
εαν δεν εισαι αναμεσα σ αυτους που προσπαθησαν να παρουν χωριο μου δεν εζησες την...εμπειρια...ξαναπροσπαθησε :grrr2:

και μια που εμεινες καγκελο καλα εισαι στο μπαλκονι εκει ειναι η φυσικη σου θεση ως καγκελο:rolf:
 

DeletedUser

Πρώτα πρώτα θα ήθελα να σε προειδοποιήσω πως μαζί μου δεν θα τη βγάλεις καθαρή φίλε μου. Έχω κάνει φύλο και φτερό όλα τα στατιστικά σου στον κ20 και σιγά σιγα θα τα βγάλω όλα στην φορά,να μην μας
το πεζής μεγάλος πολεμιστής φίλε.


- - - Eνημερώθηκε - - -

Και ξεκινάμε……..

Από τις 660 κατακτήσεις που είχες πόσες από αυτές τις πήρες από φυλές που είχατε πόλεμο????

Μάλλον δεν θυμάσαι. Να σε θυμίσω εγώ φίλε μου

Από εσωτερικά νοπλαρίσματα στην φυλή σου πήρες μονό απο τους πιο κατω παίχτες 171 χωρια χωρίς να χάσεις ούτε ένα τσεκούρι.

Επίσης άλλες 56 κατακτήσεις αφορούν το εαυτό σου !!!

αρα χονδρικος 181 βαρβαρα + 171 εσωτερικα + 56 τον εαυτο σου = 408. και μιλαω παντα χονδρικα. αν θες να βγαλω και τα υπολοιπα να σαι κανω ενετελως ρεζιλη συνεχισε !!!


Πλευρά 1:
Παίκτες: teras
Πλευρά 2:
Παίκτες: aggelosdelta, ARHS2, tagrez, apolutos, kellyk

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 171
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 171

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,641,023
Πλευρά 2: 0
Διαφορά: 1,641,023

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20435

δεν εισαι ο βαρουφακης αλλα ο μπαρουφακης :rolf:

:clap:συνεχισε το με διασκεδαζεις κι ισως σ αφησω σε χλωρο κλαρι να κελαηδας οταν πεις εσυ ποιος εισαι καλο μου φαντασματακι

αντε βρες τωρα και τα υπολοιπα ποιανων ειναι μπας και γυαλισει το ματι μου γιατι με εκανες ηδη να κλαιω απο τα... γελια!

τοσο ξοδεμα χρονου για να μου πεις πως εισαι πιο εμπειρος...
εαν οντως εισαι μπραβο σου αλλιως τα κουβαδακια σου και παιξε σε αλλη παραλια.... κουτσομπολη :rip:
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Rest in Peace σε όλους παιδιά μου

- - - Eνημερώθηκε - - -

teras δεν είσαι το original τερας έστι; το original ξέρει να γράφει...

δεν εισαι ο βαρουφακης αλλα ο μπαρουφακης :rolf:

:clap:συνεχισε το με διασκεδαζεις κι ισως σ αφησω σε χλωρο κλαρι να κελαηδας οταν πεις εσυ ποιος εισαι καλο μου φαντασματακι

αντε βρες τωρα και τα υπολοιπα ποιανων ειναι μπας και γυαλισει το ματι μου γιατι με εκανες ηδη να κλαιω απο τα... γελια!

τοσο ξοδεμα χρονου για να μου πεις πως εισαι πιο εμπειρος...
εαν οντως εισαι μπραβο σου αλλιως τα κουβαδακια σου και παιξε σε αλλη παραλια.... κουτσομπολη :rip:
 

DeletedUser20435

παντελη θυμισου την συναντηση μας στην αρετσου μαζι με τον θοδωρο -ετσι για να καταλαβεις πως ειμαι εγω,-)
 

DeletedUser

Νικο τι ειναι αυτες οι μυστικες συναντησεις που ειχες με τον παντελη ??? θα τα πω ολα στον Γιαννη !!!
 

DeletedUser20435

τοτε εκεινη την εποχη ο παντελης κι μορταλενγκ/θοδωρης κι εγω ,εν γνωση του γιαννη ειχαμε συναντηση για το χτυπημα στην ΠΜ που προκειτο να γινει, με σκοπο να κανουμε μια εκ βαθεων διερευνητικη συζητηση :wow:

δλδ η rip και η crs μαζι με μας, ξεκινησαμε δια ζωσης τον διαλογο μια που ειμασταν και οι τρεις στην θεσνικη.-)
 

DeletedUser

οπως και να εχει εγω θα τα πω ολα στον Γιαννη να σε βαλει τιμωρια !!!
 
Κορυφή