Φυλες-Παιχτες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28045
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26303

Δεν ξέρεις αμα βολευουν καποιον οι ώρες.Μπορεί καποιος να μην ειναι ον το βράδυ,να μην βρίσκει επιτηρητή,και τι να κανει;Να μεινει έτσι;

Ναι φίλε μου να παίζει να κοιμηθεί αν όλοι παιζαν μόνοι του θα ήταν λίγα τα προβλήματα γιατι όλοι λίγο πολυ θα έπαιζαν το ίδιο.


Εξαλου ειναι ένα παιχνίδι. Άσχετα αν εμείς το κάναμε δουλεια και το πάμε με βάρδιες.
 

DeletedUser

Να μια καλη δουλεια...γραφειο ευρεσης co-player!!

Συμπληρωστε στη φορμα τις ωρες τις μερες καθως και τις γνωσεις που θελετε να εχει ο co-player και θα τον εχετε στο λογαριασμο σας σε μια εβδομαδα.Επισης να μη ξεχασετε να βαλετε τον αριθμο co-player που επιθυμειτε να σας προσφερουμε.Αν εχετε καποια προταση παιχτη μπορειτε να μας το αναφερετε καθως επισης και καποιο κωδικο κουπονιου για να παραλαβετε καποιο δωρο η μειωση τιμης.....χαχαχαχα

[SPOIL]
Εξαλου ειναι ένα παιχνίδι. Άσχετα αν εμείς το κάναμε δουλεια και το πάμε με βάρδιες.

ποσες εφημεριες κανεις το μηνα???χαχαχα[/SPOIL]
 

DeletedUser26303

Να μια καλη δουλεια...γραφειο ευρεσης co-player!!

Συμπληρωστε στη φορμα τις ωρες τις μερες καθως και τις γνωσεις που θελετε να εχει ο co-player και θα τον εχετε στο λογαριασμο σας σε μια εβδομαδα.Επισης να μη ξεχασετε να βαλετε τον αριθμο co-player που επιθυμειτε να σας προσφερουμε.Αν εχετε καποια προταση παιχτη μπορειτε να μας το αναφερετε καθως επισης και καποιο κωδικο κουπονιου για να παραλαβετε καποιο δωρο η μειωση τιμης.....χαχαχαχα

[SPOIL]

ποσες εφημεριες κανεις το μηνα???χαχαχα[/SPOIL]



Ειμαι σε συνταξιοδότηση πλέον ότι κάψαμε κάψαμε...

Καλοκαίρι του 2013 στοκ κ.20 λογγαρανε 6 άτομα σε ένα μήνα για να φυγει πλάνο ρίχναμε 200 επιθετικά συν τους αριστους..λογο καλοκαιριού διακοπές κλπ ήταν δύσκολο αλλα βρήκα τον τρόπο το πλάνο έφυγε και πήγε σούπερ..
 

DeletedUser

Πολυεθνικη εταιρεια τον κανατε τον λογαριασμο...χαχαχα!!!Οπως και να εχει και περα απο την πλακα αν το αλλαξει αυτο η εταιρεια με τους πολλους χειριστες που ολοι το κανουμε θα δωσει την ευκαιρια και σ αυτους που θελουν να παιξουν μεμονομενα η που δεν μπορουν να εχουν αλλον παιχτη στο λογαριασμο να ευχαριστηθουν το παιχνιδι!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αυτο που λες απλα δεν γινεται φιλε. Δεν νομιζω να γινεται να υπαρξει περιορισμος 1 ατομο/ακκ. Ωραιο θα ταν αλλα ειναι απιθανο. Αν και δεν νομιζω να ναι το co-play ο λογος που το παιχνιδι εχει παρει την κατω βολτα
 

DeletedUser26303

Παλιότερα νομίζω ότι υπήρχε αυτός ο ορισμός απλά τωρα με τα ταμπλετ και τα κινητά νομίζω πως δεν γίνεται.

Δεν ξερω αν ειναι αυτός ο λόγος αλλα σίγουρα θα ήταν μακροβιότεροι οι κόσμοι.
 

DeletedUser

Αυτο που λες απλα δεν γινεται φιλε. Δεν νομιζω να γινεται να υπαρξει περιορισμος 1 ατομο/ακκ. Ωραιο θα ταν αλλα ειναι απιθανο. Αν και δεν νομιζω να ναι το co-play ο λογος που το παιχνιδι εχει παρει την κατω βολτα

Σιγουρα δεν ειναι ο μονος λογος και ισως να εχεις δικαιο οτι δυσκολα ν αλλαξει!!!Ας μην ξεχναμε οτι οσο πιο παλιο ειναι κατι,αρχιζεις να το βαριεσαι!!Φυσικη εξελιξη των πραγματων ειναι γι αυτο και βαζουν νεες ρυθμισεις,προσπαθουν να το κανουν πιο ενδιαφερον!!Απλα πιστευω οτι και οι ιδιοι θα ηθελαν ν βοηθησουμε και εμεις οι παιχτες δινοντας τους καποιες καινουργιες ιδεες!!!
 

DeletedUser32711

Δηλαδη εσυ ως παικτης βρισκεις κατι ενδιαφερον στον 33;

Νομίζω πως το σχόλιό μου έχει απαντήσει ήδη στο ερώτημά σου. Αλλά να στο πω και στα ίσα..όχι δεν βρίσκω κάτι ενδιφάερον σοτν κ33..αλλά ούτε και στους 5 προηγούμενους κόσμους τουλάχιστον. Το παιχνίδι έχει χαλάσει..και κυρίως απο τις κακές νοοτροπίες παιχτών και φυλών.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33484

Νομίζω πως το σχόλιό μου έχει απαντήσει ήδη στο ερώτημά σου. Αλλά να στο πω και στα ίσα..όχι δεν βρίσκω κάτι ενδιφάερον σοτν κ33..αλλά ούτε και στους 5 προηγούμενους κόσμους τουλάχιστον. Το παιχνίδι έχει χαλάσει..και κυρίως απο τις κακές νοοτροπίες παιχτών και φυλών.

Το παιχνίδι δεν χαλάσε απο τις κακές νοοτροπίες παιχτών και φυλών αλλα επείδη πλεον το παιχνίδι οπως και ολα τα παιχνίδια εχουν ενα κύκλο ετσι και οι φυλετικές έκαναν τον κυκλο τους και σιγα σιγα σβήνουν

Υ.Γ το παιχνίδι μπορούσε πιστέυω να κρατηθεί λίγο παραπάνω αν δεν υπήρχαν οι μειώσεις κτιρίων,αγορά πόρων με pp κτλ. αφου πλεον έγινε
pay to win
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

βασικα μια χαρα κρατα το γκαμε! απλα δεν υπαρχει κοσμος στον ελλληνικο σερβερ!

στο νετ που παιζω μια χαρα κοσμος υπαρχει και μεγαλοι κοσμοι υπαρχουν με μεγαλους χαρτες!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
βασικα μια χαρα κρατα το γκαμε! απλα δεν υπαρχει κοσμος στον ελλληνικο σερβερ!

στο νετ που παιζω μια χαρα κοσμος υπαρχει και μεγαλοι κοσμοι υπαρχουν με μεγαλους χαρτες!


σε ολους τους σερβερ εχει πεσει το παιχνιδι

στην ελλαδα εχει πεσει αναλογικα με τους χρηστες του

Λογικο αν δειτε τους τελευταιους 4,5 κοσμους του νετ και τους πρωτους και εκει θα δειτε την διαφορα

Οποτε το παραμυθι με την ΟΔ να το αφησουμε στην ακρη και ας παραδεχτουμε πως το παιχνιδι εκανε τον κυκλο του και σιγα σιγα τελειωνει

στην ελλαδα και σε καποιες αλλες χωρες ειναι λογικα να κλεισουν νωριτερα λογο κοσμου

η εταιρια προφανως θα κρινει ποτε ειναι ωρα για κτι τετοιο
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser19040

Ενας βασικος λογος που το παιχνιδη εκανε τον κυκλο του πολυ ποιο γρηγορα απο ο,τι θα γινοταν αναμενομενα αυτο ειναι διοτι μεχρι και για να φτερνιστει ο παλαντιν σε κανουν να βαζεις πριμιουμ,εγινε εμπορικο μεχρι αηδιας για οσους παιζουν αρκετα χρονια καταλαβαινουν τι θελω να πω.
 

DeletedUser32711

παμε για φυλετικές μάχες ΙΙ λοιπόν.... :axe:
 

DeletedUser32711

οκ. Πάμε για άλλο παιχνίδι τότε...αμάν πια.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μαθετε pro, δεν βρισκω αντιπαλο. Ολο 3αρες και 4αρες ριχνω στο Onilne. Στειλτε πμ να σας δωσω steam id:)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το φιφα ειναι για τους του ειδους σου(L)(L)(L)
Για να επανελθουμε στο θεμα:
Κ55:SOL
K54:School
K44:Δεν εχω ιδεα τι γινεται
K45:Mur ισως
 
Κορυφή