Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

mysteries πραγματικα φιλε μου θα ηθελα αν εχεις την καλοσυνη να μου πεις λιγο πως θα θεωρουσες εσυ οτι θα επρεπε να γινουν τα πραγματα??
 

DeletedUser

Καλα αγορι μου the mysteries...τον χαβά σου

Αλλα θα μου πεις λαθος μου που ειδα οτι δεν μπορεις να κανεις συζήτηση πολιτισμενα και το συνεχισα..

... δεν αμφεβαλα ουτε για 1" οτι δεν θα καταλαβεις τι λεω ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

mysteries πραγματικα φιλε μου θα ηθελα αν εχεις την καλοσυνη να μου πεις λιγο πως θα θεωρουσες εσυ οτι θα επρεπε να γινουν τα πραγματα??

... φιλε εφοσον εγινε μια συμφωνια αναμεσα σε ΣΟΥΣΟΥ-ΤΡ-Ντουμ-300 και επρεπε να τηρηθει στο ακεραιο ... ειπαμε φαγωμα οι Σολ ... εφοσον για τους Χ,Ψ,Ζ λογους (π.χ ας πουμε την δικαιολογια των ΣΟΥΣΟΥ οτι δεν εφταναν οι αριστοι) δεν μπορουσε να φαγωθει επρεπε να ξαναμαζευτουμε οπως πριν ντουμ-300-ΤΡ-ΣΟΥΣΟΥ και να το συζητησουμε εκ νεου ολοι μαζι βαση των νεων δεδομενων ... γιατι Σολ δεν βαραγαν μονο η ΣΟΥΣΟΥ οσο κι αν αρεσκονται αυτο να λενε απο εδω κι απο κει ... και μονο το οτι κρυβονταν εκεινες τις μερες και κρυβονται ακομα οπως και οτι περιμενουμε ακομα να γυρισει η Σωτηρχαινα απο ταξιδι και να φυγει απο τη δουλεια η Λιανα φανερωνει οτι και οι ιδιοι ξερουν οτι εκαναν βρωμια ... σε καλυψα? ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πολυ ωραια...μαζευεστε παλι και τι νομιζεις κατα την γνωμη σου θα γινοταν η τι πιστευεις οτι θα ηταν το σωστο να γινει εκ νεου στη δευτερη συναντηση σας?
 

DeletedUser

... μαλλον κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια ...





... κι οπως σου επα κι εσενα με τοσο "μικρα" ατομα δεν εχω κατι να πω ... οταν μεγαλωσεις τα λεμε ...

οπα μην κοβεις λογια ειπα δν εχει καμια σημασια η συμφωνια που κανατε με τα παιδια για αυτο που σε ρωτησα για τα 2 μπαν ελεος φιλε πραγματικα ντροπη

- - - Eνημερώθηκε - - -

http://prntscr.com/69ocae διαβαζε κλαυτερα αυτα που γραφω δν ντρεπεσαι καθολου
 

DeletedUser27685

Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι στην πρωτη φυλη αυτη την οπως τη λετε εχει 19 πρωην σολιστες μεσα...

στα 79 της μελη

το 80% της φυλης σας εχει πολεμησει μια φορα με συμπαιχτη του.

:clap:
αυτο πρεπει να το μεταφερουμε στο φορουμ με τις ιδεες.
δεν το εχχει ξανακανει αλλος στο παιχνιδι..
.[SPOIL]μπραβο στην διοικηση που δημιουργησε κατι τοσο πρωτοποριακο στο παιχνιδι ..
καταφερε να μην υπαρχει διπλωματια πουθενα ουτε αναμεσα στην φυλη της.
γιατι μπρωστα στα συμφερωντα της διοικησης υπαρχει το φορουμ ανακοινωσεις και εκει η διπλωματια δεν υπαρχει.[/SPOIL]

11 ατομα ειναι ,τους 19 που τους ειδες εσυ ρε σπιρτο ?
 

DeletedUser

Πολυ ωραια...μαζευεστε παλι και τι νομιζεις κατα την γνωμη σου θα γινοταν η τι πιστευεις οτι θα ηταν το σωστο να γινει εκ νεου στη δευτερη συναντηση σας?

... αν δεν σε πειραζει μπορεις να ολοκληρωσεις το συλογισμο σου να ξερω τι ακριβως θελεις ετσι ωστε να μην εχουμε 800 ερωταπαντησεις και φορτωνουμε το εξωτερικο περιτα? ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

οπα μην κοβεις λογια ειπα δν εχει καμια σημασια η συμφωνια που κανατε με τα παιδια για αυτο που σε ρωτησα για τα 2 μπαν ελεος φιλε πραγματικα ντροπη

- - - Eνημερώθηκε - - -

http://prntscr.com/69ocae διαβαζε κλαυτερα αυτα που γραφω δν ντρεπεσαι καθολου

... και το ξαναλες ... χαχαχαααααα ...ντροπη δικια σου ρε μικρουλη που δεν εχει σημασια αυτο που δεν σε συμφερει δλδ η αθετηση μιας συμφωνιας ... οπως σου ειπα με ατομα σαν εσενα που για τον οποιονδηποτε λογο η καταπατηση μιας συμφωνιας εστω σε ενα εικονικο παιχνιδι δεν σημαινει κατι δεν εχω να πω κατι ουτε θα απανταω ... οταν μεγαλωσεις και αποκτησεις επιπεδο μιλαμε ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

... αν δεν σε πειραζει μπορεις να ολοκληρωσεις το συλογισμο σου να ξερω τι ακριβως θελεις ετσι ωστε να μην εχουμε 800 ερωταπαντησεις και φορτωνουμε το εξωτερικο περιτα? ...

- - - Eνημερώθηκε - - -



... και το ξαναλες ... χαχαχαααααα ...ντροπη δικια ρε μικρουλη που δεν εχει σημασια αυτο που δεν σε συμφερει δλδ η αθετηση μιας συμφωνιας? ... οπως σου ειπα με ατομα σαν εσενα που για τον οποιονδηποτε λογο η καταπατηση μιας συμφωνιας εστω σε ενα εικονικο παιχνιδι δεν σημαινει κατι δεν εχω να πω κατι ουτε θα απανταω ... οταν μεγαλωσεις και αποκτησεις επιπεδο μιλαμε ...




Το τι κλαμα εχεις ριξει εσυ ρε κακομοιρη δεν λεγεται!

Περιμενες απο τον Ιουλιο την πτωση της ΣΟΛ και τωρα που εγινε γραφεις και υπερηφανα...

Μπραβο μαγκες μετα απο μπαν και φυσικα το αξεχαστο ΣΟΛ VS ALL καταφερατε οτι εχετε καταφερει...

Μην ξεχνιομαστε....χαχαχα.....χαχαχαχα....χαχαχα ξερεις εσυ
 

DeletedUser

... αν δεν σε πειραζει μπορεις να ολοκληρωσεις το συλογισμο σου να ξερω τι ακριβως θελεις ετσι ωστε να μην εχουμε 800 ερωταπαντησεις και φορτωνουμε το εξωτερικο περιτα? ...

- - - Eνημερώθηκε - - -



... και το ξαναλες ... χαχαχαααααα ...ντροπη δικια ρε μικρουλη που δεν εχει σημασια αυτο που δεν σε συμφερει δλδ η αθετηση μιας συμφωνιας? ... οπως σου ειπα με ατομα σαν εσενα που για τον οποιονδηποτε λογο η καταπατηση μιας συμφωνιας εστω σε ενα εικονικο παιχνιδι δεν σημαινει κατι δεν εχω να πω κατι ουτε θα απανταω ... οταν μεγαλωσεις και αποκτησεις επιπεδο μιλαμε ...

πισω στο κλουβι σου σε ρωτησα κατι κ το απεφυγες αλλη μια φορα
μμμ μπορω να φανταστω γιατι μαλλον αυτο ειδανε κ αθετησαν την συμφωνια
 

DeletedUser

... αν δεν σε πειραζει μπορεις να ολοκληρωσεις το συλογισμο σου να ξερω τι ακριβως θελεις ετσι ωστε να μην εχουμε 800 ερωταπαντησεις και φορτωνουμε το εξωτερικο περιτα? ...

σε τοσες ερωταπαντησεις συμμετεχεις που τρωγεστε χωρις νοημα και θα φορτωσουμε το εξωτερικο με ενα δυο ερωτησεις που θεωρω οτι εχουν σημασια για να σε καταλαβουν και τα υπολοιπα παιδια τι θελεις να πεις και συ??αυτο το παιρνω σαν δικαιολογια οτι δεν θελεις ν απαντησεις,αλλα τουλαχιστον πες το δεν θελω να μπω σ αυτη την συζητηση,δε νομιζω να στο απαιτησα...και γω να σε καταλαβω θελω!!!!τις κανω μια μια για να καταλαβαινουν γιατι ετσι οπως συζητατε ολοι λετε τα ιδια και τα ιδια!!!τσακωνεστε και οι μεν και οι δεν και δεν ξερετε το γιατι!!!Αν θες να την κανουμε την συζητηση,συνεχιζουμε απο εκει που το αφησαμε αλλιως συνεχισε να τρωγεσαι με τους αλλους χωρις λογο!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

11 ατομα ειναι ,τους 19 που τους ειδες εσυ ρε σπιρτο ?

απο το αρχειο του καθε παιχτη....
1Shipboy ΛΕΩΝ-SOL-ΣΟΥΣΟΥ
2KizasCy E.A.-Nhs-Α.Α 3-SOL--Eddie-ΣΟΥΣΟΥ
3Cretan Wizards Α.Α-SΟL--ΣΟΥΣΟΥ
4your.doctor SΟL---ΣΟΥΣΟΥ
5Duplex Effectus Ο.Α.Κ.--SOL--ΣΟΥΣΟ
6απολλωνιον Ο.Α.Κ.-SΟL--ΣΟΥΣΟΥ
7shelonui Ο.Α.Κ.-SΟL-ΣΟΥΣΟΥ

8S.SPIROUS Ο.Α.Κ. SΟL ΣΟΥΣΟΥ
9mardikis SΟL ΣΟΥΣΟΥ
10ζαγκόρ D.T SOL ΣΟΥΣΟΥ
11klaus23 WoN SΕNIOR SOL ΣΟΥΣΟΥ
12zelak WoN SΕNIOR SOL ΣΟΥΣΟΥ
13dark human ΛΕΩΝ D.T SOL ΣΟΥΣΟΥ
14avenger71 WoN SΟL ΣΟΥΣΟΥ
15dif113 Ο.Α.Κ.SΟL ΣΟΥΣΟΥ***
16perastikos5 Α.Α SOL ΣΟΥΣΟΥ
17kokinoskoyfitsaΑ.Α SΟL ΣΟΥΣΟΥ
18mr.cake WoN SΕNIOR SOL ΣΟΥΣΟ
19DoubleX ReTurnedSOL ΣΟΥΣΟΥ
20 ΥφαιστοςΟ.Α.Κ. SOL ΣΟΥΣΟΥ
ολοι αυτοι οι παιχτες επαιζαν με σολ.

αν υπηρχε που θα ηταν οι πιο πολλοι..
για πες μου και εσυ τωρα πως τους βγαζεις εσυ 11?
 

DeletedUser

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Το τι κλαμα εχεις ριξει εσυ ρε κακομοιρη δεν λεγεται!

Περιμενες απο τον Ιουλιο την πτωση της ΣΟΛ και τωρα που εγινε γραφεις και υπερηφανα...

Μπραβο μαγκες μετα απο μπαν και φυσικα το αξεχαστο ΣΟΛ VS ALL καταφερατε οτι εχετε καταφερει...

Μην ξεχνιομαστε.... χαχαχα ..... χαχαχαχα .... χαχαχα ξερεις εσυ

... χαχαχαχαααααα ...εγω? .... χαχαχααααααα .... καλο! ... η πτωση της Σολ ηταν δεδομενη οπως ολων των φυλων με βεντετες που εχουν καβαλησει το καλαμι ... και αυτο το VS All σταματηστε το ... τα χουμε ξαναπει με DT 10 ακαδημιες, 3 ακαδημιες Μπαντ, ΟΑΚ και Σενιορ μαζι της πως προκυπτει το εναντιον ολων μονο εσυ ξερεις! ... οσο για το μπαν δεν ηξερα οτι το τρως χωρις να εχεις κανει τιποτα ... χαχαχααααα ... αστειοι πικραμενοι! ...


- - - Eνημερώθηκε - - -

απο το αρχειο του καθε παιχτη....
1Shipboy ΛΕΩΝ-SOL-ΣΟΥΣΟΥ
2KizasCy E.A.-Nhs-Α.Α 3-SOL--Eddie-ΣΟΥΣΟΥ
3Cretan Wizards Α.Α-SΟL--ΣΟΥΣΟΥ
4your.doctor SΟL---ΣΟΥΣΟΥ
5Duplex Effectus Ο.Α.Κ.--SOL--ΣΟΥΣΟ
6απολλωνιον Ο.Α.Κ.-SΟL--ΣΟΥΣΟΥ
7shelonui Ο.Α.Κ.-SΟL-ΣΟΥΣΟΥ

8S.SPIROUS Ο.Α.Κ. SΟL ΣΟΥΣΟΥ
9mardikis SΟL ΣΟΥΣΟΥ
10ζαγκόρ D.T SOL ΣΟΥΣΟΥ
11klaus23 WoN SΕNIOR SOL ΣΟΥΣΟΥ
12zelak WoN SΕNIOR SOL ΣΟΥΣΟΥ
13dark human ΛΕΩΝ D.T SOL ΣΟΥΣΟΥ
14avenger71 WoN SΟL ΣΟΥΣΟΥ
15dif113 Ο.Α.Κ.SΟL ΣΟΥΣΟΥ***
16perastikos5 Α.Α SOL ΣΟΥΣΟΥ
17kokinoskoyfitsaΑ.Α SΟL ΣΟΥΣΟΥ
18mr.cake WoN SΕNIOR SOL ΣΟΥΣΟ
19DoubleX ReTurnedSOL ΣΟΥΣΟΥ
20 ΥφαιστοςΟ.Α.Κ. SOL ΣΟΥΣΟΥ
ολοι αυτοι οι παιχτες επαιζαν με σολ.

αν υπηρχε που θα ηταν οι πιο πολλοι..
για πες μου και εσυ τωρα πως τους βγαζεις εσυ 11?

... ΝΟΥΣ μην τον ζοριζεις ρε εμεινε μεταξεταστεος στα μαθηματικα ... ασε που με τοσους που πηραν χασαν το μετρημα ... τσιος κι εσυ σπιρτο εισαι αλλα βρεμμενο! ... χαχαχααααααα ...


- - - Eνημερώθηκε - - -

πισω στο κλουβι σου σε ρωτησα κατι κ το απεφυγες αλλη μια φορα
μμμ μπορω να φανταστω γιατι μαλλον αυτο ειδανε κ αθετησαν την συμφωνια

... εσυ ενταξει εισαι για τα πανηγυρια ... δεν σε νοιαζουν οι συμφωνιες ... και τωρα φαναταζεσαι τα δικα σου ... δες λιγο κι εσυ αρχειο στρατολογησεων να δουμε ποτε στρατολογηθηκε ο Γκαγκακος και ποτε ολοι οι αλλοι γιατι παλι εκτιθεσαι! ... ασε τη φαντασια και κανε παρεα με τον τσιο μην ειναι το μονο βρεμμενο σπιρτο ...


- - - Eνημερώθηκε - - -

σε τοσες ερωταπαντησεις συμμετεχεις που τρωγεστε χωρις νοημα και θα φορτωσουμε το εξωτερικο με ενα δυο ερωτησεις που θεωρω οτι εχουν σημασια για να σε καταλαβουν και τα υπολοιπα παιδια τι θελεις να πεις και συ??αυτο το παιρνω σαν δικαιολογια οτι δεν θελεις ν απαντησεις,αλλα τουλαχιστον πες το δεν θελω να μπω σ αυτη την συζητηση,δε νομιζω να στο απαιτησα...και γω να σε καταλαβω θελω!!!!τις κανω μια μια για να καταλαβαινουν γιατι ετσι οπως συζητατε ολοι λετε τα ιδια και τα ιδια!!!τσακωνεστε και οι μεν και οι δεν και δεν ξερετε το γιατι!!!Αν θες να την κανουμε την συζητηση,συνεχιζουμε απο εκει που το αφησαμε αλλιως συνεχισε να τρωγεσαι με τους αλλους χωρις λογο!!!

... φιλε μου με ρωτησες κατι σου απαντησα σε αυτο που ρωτησες ... οπως κανω με ολους ... απλα αν υπαρχει καποιο συλλογιστικο καντο μαζικα ... απο δικαιολογιες δεν εχω αναγκη ... ουτε θελω να πω κατι ... ουτε ομως θα καθομαι να ακουω τον καθε τουμπα να λεει ανακριβειες! ... τεσπα ... πες μου τι θες να καταλαβεις και δεν εχεις καταλαβει ... αν και ειναι ξεκαθαρο το τι εγινε και το τι οφειλε να γινει ... κι εγω ξερω πολυ καλα γτ τσακωνομαι με ξεδιαντροπες κοτες που κρυβονται στο σκαιπ και πριν κλαιγοντουσαν για βοηθειες αλλιως θα παταγαν διαγραφη! ... συνεχισε ....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Σερενιτυ
στον Κ33 σου εσυ.
πες στα παιδια εκει γυρω να φροντισουν για μερικα απλα πραγματα εκει στην εκει σολ, οπως παιζουμε με ενα λογαριασμο ο καθενας, δεν κανουμε μπινιες σε προσωπικα μηνυματα, δεν χρησιμοποιουμε διαφορα παρανομα πραγματακια που κανουν τη ζωη μας καλυτερη, ξερουν αυτοι μην ανησυχεις.
 

DeletedUser

... φιλε εφοσον εγινε μια συμφωνια αναμεσα σε ΣΟΥΣΟΥ-ΤΡ-Ντουμ-300 και επρεπε να τηρηθει στο ακεραιο ... ειπαμε φαγωμα οι Σολ ... εφοσον για τους Χ,Ψ,Ζ λογους (π.χ ας πουμε την δικαιολογια των ΣΟΥΣΟΥ οτι δεν εφταναν οι αριστοι) δεν μπορουσε να φαγωθει επρεπε να ξαναμαζευτουμε οπως πριν ντουμ-300-ΤΡ-ΣΟΥΣΟΥ και να το συζητησουμε εκ νεου ολοι μαζι βαση των νεων δεδομενων ... γιατι Σολ δεν βαραγαν μονο η ΣΟΥΣΟΥ οσο κι αν αρεσκονται αυτο να λενε απο εδω κι απο κει ... και μονο το οτι κρυβονταν εκεινες τις μερες και κρυβονται ακομα οπως και οτι περιμενουμε ακομα να γυρισει η Σωτηρχαινα απο ταξιδι και να φυγει απο τη δουλεια η Λιανα φανερωνει οτι και οι ιδιοι ξερουν οτι εκαναν βρωμια ... σε καλυψα? ...
... φιλε μου με ρωτησες κατι σου απαντησα σε αυτο που ρωτησες ... οπως κανω με ολους ... απλα αν υπαρχει καποιο συλλογιστικο καντο μαζικα ... απο δικαιολογιες δεν εχω αναγκη ... ουτε θελω να πω κατι ... ουτε ομως θα καθομαι να ακουω τον καθε τουμπα να λεει ανακριβειες! ... τεσπα ... πες μου τι θες να καταλαβεις και δεν εχεις καταλαβει ... αν και ειναι ξεκαθαρο το τι εγινε και το τι οφειλε να γινει ... κι εγω ξερω πολυ καλα γτ τσακωνομαι με ξεδιαντροπες κοτες που κρυβονται στο σκαιπ και πριν κλαιγοντουσαν για βοηθειες αλλιως θα παταγαν διαγραφη! ... συνεχισε ....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πολυ ωραια...μαζευεστε παλι και τι νομιζεις κατα την γνωμη σου θα γινοταν η τι πιστευεις οτι θα ηταν το σωστο να γινει εκ νεου στη δευτερη συναντηση σας?

Αρα παμε απο εκει που το αφησαμε!!!Θα παρακαλεσω τα υπολοιπα παιδια να αφησουν την συζητηση να εξελιχθει για να δουμε το ποσο σωστη η λαθος ειναι η καθε πλευρα,γιατι οσο κραζετε ο ενας τον αλλον,ξεκαθαρη απαντηση δεν προκειται να υπαρχει απο καμια πλευρα!!

Ευχαριστω!
 

DeletedUser

... φιλε σου απαντησα τι επρεπε να γινει ... ο,τι απαντηση και να σου δωσω θα ειναι υποθετικη ... μπορω μονο να σου πω τι θα προτεινα και θα εβρισκα λογικο να γινει ...

... εγω θα προτεινα καμια στρατολογηση Σολ-Μπαντ και τηρηση οσων ειπαμε μεχρι τελους χαραοντας σαφη συνολα οι φυλες μεταξυ μας και οταν πλεον μας τελειωναν αναλογα με το ποσους ποντους ειχε η πρωτη φυλη θα χωριζομασταν να παιξουμε για το κλεισιμο...

... τι θα εβρισκα λογικο να γινει με βαση τη δικαιολογια που δοθηκε απο ΣΟΥΣΟΥ φευγαλεα πριν κρυφτουν και γραφτηκε κι εδω(οτι δλδ δεν μπορουσαν να εχουν τοσους αριστους)?...αν και μονο αν συμφωνουσαν και η ΤΡ(πλειοψηφια λεγεται στη δημοκρατια) σε επιλεκτικες στρατολογησεις τοτε ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ θα επαιρναν καποιους με τη συμφωνη γνωμη μας ... και για να εξηγηθω και εδω δεν γινεται να παιρνεις αυτων που τοσο καιρο με εκραζε σαν "συμμαχο" σου ... απο εκει και μετα θα συνεχιζαμε οπως και πιο πανω κατ εμε προσπαθωντας να παιξουμε με ισους αναλογικα ορους...
 

DeletedUser

μυστεριε κ νους σας κοβω για υπερπαιχτεςς μηπως να κλειστε τον κ30 αφου δν σαρ αρεσουμε κ επειδη εισαι κ λιγο .... κυριε μυστεριε κ προσπαθεις να βγεις απο πανω απλα περιμενω ακομα την απαντηση σου
μμμμ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΔΕ Η ΛΙΑΝΑ Κ ΝΑ ΑΘΕΤΗΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΕΙΔΟΣ ΕΙΣΑΙ?(ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Κ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΧΑΧΑΧΑ )
 

DeletedUser

[aig]edit by aigokairos[/aig]

... χαχαχααααα ... πικραμενος ή μπαναρισμενος? ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

μυστεριε κ νους σας κοβω για υπερπαιχτεςς μηπως να κλειστε τον κ30 αφου δν σαρ αρεσουμε κ επειδη εισαι κ λιγο .... κυριε μυστεριε κ προσπαθεις να βγεις απο πανω απλα περιμενω ακομα την απαντηση σου
μμμμ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΔΕ Η ΛΙΑΝΑ Κ ΝΑ ΑΘΕΤΗΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΕΙΔΟΣ ΕΙΣΑΙ?(ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΑΝΤΕ ΠΕΣ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ Κ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΧΑΧΑΧΑ )

... κανε παρεα με Τσιος ειπαμε ... θα σε μαθει σωστη αριθμητικη κι εσυ θα τον μαθεις ηθικη! ... σουπερ ζευγαρι ... χαχαχαααααααα .... χμμμ ... μαλλον για αυτο απο την πρωτη στρατολογηση που εγινε κρυβονται η Λιανα και η Σωτηρχαινα ... χαχαχαααααα ... πλεον ξεπερασες το αστειος και γινεσαι γελοιος...προσεξε ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μονο ενα χρονο εκτος φορουμ ο συγκεκριμενος; Αποτυχημενο τρολλ...
 

DeletedUser

... φιλε σου απαντησα τι επρεπε να γινει ... ο,τι απαντηση και να σου δωσω θα ειναι υποθετικη ... μπορω μονο να σου πω τι θα προτεινα και θα εβρισκα λογικο να γινει ...

... εγω θα προτεινα καμια στρατολογηση Σολ-Μπαντ και τηρηση οσων ειπαμε μεχρι τελους χαραοντας σαφη συνολα οι φυλες μεταξυ μας και οταν πλεον μας τελειωναν αναλογα με το ποσους ποντους ειχε η πρωτη φυλη θα χωριζομασταν να παιξουμε για το κλεισιμο...

... τι θα εβρισκα λογικο να γινει με βαση τη δικαιολογια που δοθηκε απο ΣΟΥΣΟΥ φευγαλεα πριν κρυφτουν και γραφτηκε κι εδω(οτι δλδ δεν μπορουσαν να εχουν τοσους αριστους)?...αν και μονο αν συμφωνουσαν και η ΤΡ(πλειοψηφια λεγεται στη δημοκρατια) σε επιλεκτικες στρατολογησεις τοτε ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ θα επαιρναν καποιους με τη συμφωνη γνωμη μας ... και για να εξηγηθω και εδω δεν γινεται να παιρνεις αυτων που τοσο καιρο με εκραζε σαν "συμμαχο" σου ... απο εκει και μετα θα συνεχιζαμε οπως και πιο πανω κατ εμε προσπαθωντας να παιξουμε με ισους αναλογικα ορους...


Σ αυτο που περιγραφεις φαινεται καθαρα οτι αυτο ηταν αναμεσα σε σουσου και τρ το πως θα χειριστουν τους παιχτες της σολ και οι επιλογες τους ηταν 2...η πρωτη να τους φανε και η δευτερη να τους μοιρασουν μεταξυ τους στα ισα....ξεχνας ομως οτι σ αυτο το πανηγυρι θα εμπαινε και η σενιορ και η βιπ αρα η θα πλακωνονταν μεταξυ τους για την πιτα η θα τα εβρισκαν και θα χωριζοταν η σολ στα τεσσερα,ισαξια για καθε φυλη,αλλα το σιγουρο θα ηταν να πλακωθουν(τολμω να πω πως βαζω το χερι μου στη φωτια)!!!Εσεις εδω δεν εχετε καμια ουσιαστικη θεση αρα δεν πρεπει να παιρνετε καμια θεση!!!Σ αυτο που εχετε λογο ειναι η μπαντ και εκει ειναι που σας χαλασε εσας γιατι για τους σολ το βρισκω τελειως ανουσιο να διαμαρτυρεστε!!

Οσο οι αλλοι θα φαγωνονταν εσεις θα ειχατε το χρονο να καθαρισετε την μπαντ και να κλεισετε το νοτιοανατολικο κομματι με απλα λογια το 1\4 του χαρτη!!Αυτο αυτοματα σε κανει νικητη γιατι πολυ απλα με οποιον θα συμμαχουσες θα γυριζες την ζυγαρια υπερ σου!!!Δικαιολογημενα οποτε εχετε θυμωσει περισσοτερο απο τον καθενα γιατι βαση αυτης της στρατηγικης σας,η μη τηρηση των συμφωνηθεντων σας χαλασε ενα σιγουρο κλεισιμο σαν νικητες!!!

Θεωρω οτι σαν αρχηγοι και κουμανταδοροι,ειστε αξιοι γιατι παιζετε καλα πανω στη σκακιερα καθως το παιχνιδι θελει και τακτικη!!Απλα παρτο σαν ενδεχομενο καποιοι να το καταλαβαν και να ακολουθησαν αυτη την γραμμη(παρτο σαν κρυμενο ασσο δικο τους)!!Τωρα αν αυτο επρεπε να σας το πουνε αυτο εξαρταται απο τους ιδιους.

Απο το να καθεστε εδω να τρωγεστε,τι σου ειπα,τι μου ειπες,τι ειπαμε και τι καναμε,βαλτε τα πραγματα κατω και παιξτε με την παρουσα κατασταση που υπαρχει!!!Το τι θα γινει μεχρι τελος εχει πολυ δρομο ακομα και θ αλλαξουν πολλα ακομα!!!

Ελπιζω και τα υπολοιπα παιδια να σε καταλαβαν και να μη βγαινουν να λενε οτι τους κατεβει γιατι πολυ απλα οτι ηθελες να κανεις θα το εκανες για την φυλη σου και την παρεουλα σου χωρις υπουλες κινησεις απλα και μονο με σωστη τακτικη!!!!
 
Κορυφή