Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Τι εγινε παιδια τραγουδατε?

Joy To The World
https://www.youtube.com/watch?v=CHIx6ViBplo



Εντωμεταξυ χασατε 2 Ακαδημιες,ελα το νου μας λιγο να ειμαστε πιο προσεκτοι γιατι οι πυξιδες καραδοκούν



Κοταρες θα σας φανε τα παπακια !



Καλησπερα συμπαικτρια μου και αγαπητη μου φιλη... Καλα αυτα που εγραψες αλλα μας το χαλασες που δεν εβαλες # σε παρακαλω να μην ξανα επαναληφθει..


#Duck



ααα και για να μην ξεχνιομαστε https://www.youtube.com/watch?v=uforghWlRxg
 

DeletedUser

Ο Νοστράδαμος και ο Πάτερ Παίσιος Αφρικανοί ήταν ρε παιδιά?? Αν ναι, σίγουρα δεν ήταν Ζουλού αλλά .....μαο-μαο χεχεχεχε

ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!
 

DeletedUser14960

α.Κ.α. πολυ καλη φυλη με αρκετα δυνατα ονοματα σιγουρα θα παιξει καθοριστικο ρολο
3 ΟΥ επισης καλα ονοματα αλλα δεν εχουν μπει τόσο οργανωμένοι οσο περίμενα
S.O.S θελω εναν κοσμο χωρισ ακαδημίες πια
MAOMAO καλοι παίχτες εξερετικά γρηγορο πέσιμο στον κ31
 

DeletedUser31670

Συγγνωμη που ξαναγυρνω το θεμα πισω,απλα δεν ειχα απαντησει στην ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΧΤΡΙΑ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ ΜΑΧΩΝ που αξια της δεν ξερω αν εχει υπαρξει ποτε σαυτους τους κοσμους.!!

Ο/Η katimagiko έγραψε:
@ Gregorynurse1 ποιος ειναι αυτος ο τυπος ο τριτος co του Ιουστιανου χαχαχαχαχα Για ρωτησε τον για εμενα .Για να θυμηθω κ16 τρελλο καψιμο κ24,κ29 εισαι ευχαριστημενος ή θες και λεπτομερειες ?

http://prntscr.com/6192c4
Πιστευω οτι αυτο σου απανταει στα ερωτηματα ποιος ημουν και τι ρολο επαιξα!!Δεν παρθηκε η πρωτη θεση χωρι την βοηθεια του τριτου(υποτιμητικα οπως το λες) κοπλευ.
Αλλα τι να σου πω τι σημαινει ενα τριτο κοπλευ σε εναν λογαριασμο...

Λες οτι εκλεισες τον κ16???Γιατι αν παω στο αρχειο της μπερετ στον κ16,ησουν χωρις φυλη στο τελος!!!Ετσι κλεινεις κοσμο??Και εδω παραπληροφορηση??? :hmmm:

Οσο για τους αλλους κοσμους δεν θα αναφερθω καλυτερα...Δεν εχω παιξει αλλα τα λεγομενα απο τους υπολοιπους παιχτες τα λενε ολα...

Υ.Γ.1:Απορω παντως πως δεν εισαι φανατικη υποστηρικτρια του ιζι ραιντερ...Δεν ξερω ποιος απο τους 2 σας εξελισσει την σημασια της τσατσιας και της λαμογιας.Συναγωνιζεστε ποιος θα παρει το βραβειο!!!καλα τα πατε.... :oops:

Υ.Γ.2:Μεχρι τον κ40 μπαινε στο τελος του καθε κοσμου και παρακαλα να μην σου παρουν το χωριο...ισως ετσι κλεισεις και καμια 5αρα ακομη.... :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3380

Συγγνωμη που ξαναγυρνω το θεμα πισω,απλα δεν ειχα απαντησει στην ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΧΤΡΙΑ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ ΜΑΧΩΝ που αξια της δεν ξερω αν εχει υπαρξει ποτε σαυτους τους κοσμους.!!



http://prntscr.com/6192c4
Πιστευω οτι αυτο σου απανταει στα ερωτηματα ποιος ημουν και τι ρολο επαιξα!!Δεν παρθηκε η πρωτη θεση χωρι την βοηθεια του τριτου(υποτιμητικα οπως το λες) κοπλευ.
Αλλα τι να σου πω τι σημαινει ενα τριτο κοπλευ σε εναν λογαριασμο...

Λες οτι εκλεισες τον κ16???Γιατι αν παω στο αρχειο της μπερετ στον κ16,ησουν χωρις φυλη στο τελος!!!Ετσι κλεινεις κοσμο??Και εδω παραπληροφορηση??? :hmmm:

Οσο για τους αλλους κοσμους δεν θα αναφερθω καλυτερα...Δεν εχω παιξει αλλα τα λεγομενα απο τους υπολοιπους παιχτες τα λενε ολα...

Υ.Γ.1:Απορω παντως πως δεν εισαι φανατικη υποστηρικτρια του ιζι ραιντερ...Δεν ξερω ποιος απο τους 2 σας εξελισσει την σημασια της τσατσιας και της λαμογιας.Συναγωνιζεστε ποιος θα παρει το βραβειο!!!καλα τα πατε.... :oops:

Υ.Γ.2:Μεχρι τον κ40 μπαινε στο τελος του καθε κοσμου και παρακαλα να μην σου παρουν το χωριο...ισως ετσι κλεισεις και καμια 5αρα ακομη.... :rolf:

To forum λεγεται "Προβλέψεις κ32" οχι προσωπικα ξεκατινιασματα
Δεν μας απασχολει,να πας σε προσωπικο μηνυμα σε παρακαλω ή να γραψεις κατι σχετικο.
Ειναι που ειναι νεκρο το φορουμ μην το λαματε περισσοτερο
 

DeletedUser10824

Υ.Γ.1:Απορω παντως πως δεν εισαι φανατικη υποστηρικτρια του ιζι ραιντερ...Δεν ξερω ποιος απο τους 2 σας εξελισσει την σημασια της τσατσιας και της λαμογιας.Συναγωνιζεστε ποιος θα παρει το βραβειο!!!καλα τα πατε.... :oops:

Το κόμπλεξ σου με τον Easy Rider ποιο είναι ακριβώς; Οι άστοχες και αυθαίρετες κατηγορίες, χαρακτηρίζονται ως προπαγάνδα , και απ ό,τι είδα δεν δίνεις κάποια αιτιολόγηση, που "αν ήμουν κακός" θα σκεφτόμουν ότι απλώς υιοθέτησες τις κατηγορίες απο κάποιον άλλον και τις αναπαράγεις ώς ένας άλλος παπαγάλος.
Πάντως μιας και μιλάμε για τσατσιές και λαμογιές, πως εξηγείς το γεγονός ότι απο την OUT βρέθηκες μαγικά στην CxC;
Επίσης απο πληροφορίες που έχω, ο co-play του μεγάλου tourloyboyki εχθές έκανε λογαριασμό (με το όνομα tourloybouki) και παρακάλαγε τον Easy να τον βάλει στη φυλή του.Μετά απο εντολή του tourloubouki.Γι αυτό τι έχεις να πείς;

Και ασχέτως σχετικά, φαίνεται ότι η 3-ΟΥ δύσκολα θα καμφθεί στον 32...Ίσως να ετοιμάζεται για το 3ο κλείσιμο κόσμου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31670

Δεν υπαρχει κανενα κομπλεξ...Οταν λες την αληθεια,την λες με το ονομα της και οχι με υπονοουμενα...Αν ειναι αστοχες η οχι,δεν ξερω αν εισαι ο καταλληλος να το πει αυτο...Αν ανηκεις και συ στην Μενοιτις τοτε θα ξερεις τι σημαινει λαμογια...:oops:

Στο διαταυτα,μην βγει και καποιος και πει οτι δεν μιλαμε για το θεμα,δηλαδη για ποια φυλη η παιχτης θα αναδειχθει μετα απο ενα εναμιση μηνα παιχνιδοιυ-λες και θα εμφανιστει δια μαγειας η φυλη και τα μελη της και θα αλλαξουν τις ηδη προδιαγραφομενες καταστασεις,αν εισαι τελικα στους Μενοιτις και χρειαζεστε και ρουφιανο με 10συμμαχιες και 7συμβασεις ειρηνης για να παρετε μια ηπειρο τοτε καλα τα πατε...Εχετε λαμπρο μελλον μπροστα...

Υ.Γ.1:Ιζι τοσο καιρο δεν εχεις στειλει ενα κυκλικο μηνυμα και ανησυχουμε αν εισαι καλα...Θα σε παρακαλουσα να μην μας αφηνεις με την αγωνια...
Α,και μια τελευταια απορια εχω....Τα μηνυματα που εστειλες τα ανοιξες η ηξερες ηδη τι περιειχαν??????:grrr:

Υ.Γ.2:Το αν τις αναπαραγαγα η αν ημουν παρων σε πολλα σημεια,δεν εχει σημασια και ουτε θα στο αποδειξω σε σενα.
Το πως βρεθηκα μαγικα στην CxC οπως λες,οταν δεν ξερεις πραγματα δεν θα τα εκθετεις κιολας.Αυτοι που ξερουν τι εχει γινει ακριβως και εφυγα,φυσικα και δεν θα βγουν ποτε να αναφερθουν για το γεγονος.Οποτε ειναι κατι που δεν σε ενδιαφερει.

Οσο για το κλεισιμο κοσμου και συ που λες,η 3-ΟΥ ποιους κοσμους εχει κλεισει??Γιατι αν ειναι η ονομαστη φυλη ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ-Σ.Ο.Σ,στον κ26 με πραγματικο αντιπαλο απεναντι της πατουσαν διαγραφες τα μελη της χωρις να υπαρχουν αριστοι στον κοσμο,με το πρωτο σπαθακι....Για αυτη την φυλη μιλας??Και τον κ23 δεν εκλεισε??Κοσμος που ο πρωτος ειχε 140χωρια αν δεν κανω λαθος...Γιαυτην την φυλη μιλας???Αν ναι,γιατι σας πηραν το ονομα και δεν λεγεστε ΜΑΟΜΑΟ........:hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10824

Δεν απαντάς όμως.Απο OUT στην TxC πως και έτσι;
 

DeletedUser31670

Στο ξαναλεω.Δεν εισαι σε θεση να ρωτας για κατι που εγινε,οταν δεν γνωριζεις απολυτως τιποτα...Το να πετας απλα μια μπαρουφιτσα για να δειξεις οτι και καλα ο ιζι δεν ειναι μοναδικος,τοτε κανεις λαθος...Οποτε ειναι αστοχο πολυ να ρωτας γιατι πηγα στην αλλη πλευρα...


Ο/Η mrbombastic έγραψε:
Και ασχέτως σχετικά, φαίνεται ότι η 3-ΟΥ δύσκολα θα καμφθεί στον 32...Ίσως να ετοιμάζεται για το 3ο κλείσιμο κόσμου.

Με τι ονομα θα τον κλεισει??Ως ακαδημια της α.Κ.α.???Η α.Κ.α. - 3-ΟΥ - ΤΣΑ -........ και οτι αλλο ακολουθει???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3380

ρε σεις? αφοδευσαμε τι κανετε
τι φταιμε εμεις? πατε σε προσωπικο μηνυμα να πειτε τις φιφες σας
 

DeletedUser10824

Στο ξαναλεω.Δεν εισαι σε θεση να ρωτας για κατι που εγινε,οταν δεν γνωριζεις απολυτως τιποτα...Το να πετας απλα μια μπαρουφιτσα για να δειξεις οτι και καλα ο ιζι δεν ειναι μοναδικος,τοτε κανεις λαθος...Οποτε ειναι αστοχο πολυ να ρωτας γιατι πηγα στην αλλη πλευρα...

Τότε πολύ άστοχο είναι επίσης να κατηγορείς κάποιον χωρίς να αιτιολογείς.Εντάξει,μπορεί να σου αρέσει να παπαγαλίζεις αυτά που ακούς απο άλλους για να νιώθεις "in".
Εγώ δε ξέρω τι και πώς,και γι αυτό σε ρώτησα. Θες να το διαλευκάνεις;
Απο την OUT στην CxC; Ο Σπανούλης των φυλετικών είσαι;

Και όσο για την διπλωματία της 3ΟΥ δεν χρειάζεται καν να το σχολιάσω.Εδώ θα μαστε όταν θα κλείνει ο κόσμος και θα δούμε ποιος θα επαληθευτεί.

Επίσης για τον τουρλουμπούκι τι έχεις να πείς; Που παρακάλαγε τον Easy για φυλή;
 

DeletedUser31670

Τον παρακαλαγε κιολας....Τοσο χαμηλα επεσες ρε μητσο???Τι να πω.....Που φτασαμε.....

Ημουν μεγαλη βεντετα...Η καλυτερη προταση ηταν απο CxC....Τα υπολοιπα απο τον ατζεντη μου για τις λεπτομερειες...Ο χουζουρης κατι φαινεται να εμαθε γιαυτο και αναφερεται σε υψηλο συμβολαιο.....(Μην δωσεις ποτε τα νουμερα)!!!

Μιχαλακη,και μεις για 32 μιλαμε στα μισα ποστ αν διαβαζεις και δεν εισαι προκατηλημενος οτι αναφορομαστε μονο για αλλους κοσμους....

Οσο για το αν θα αιτιολογησω η οχι,δεν νομιζω να ειναι το φορουμ του κ32 να αναλυσουμε την κινηση παιχτικης ικανοτητας και γνωστη ως ρουα ματ(απο τον ιζι την πηρε μην απορεις,απλα δεν το ηξεραν μεχρι προτινως) στον κ26.Τα γεγονοτα υπαρχουν και δεν τα αλλαζουν απλα 2-3-4 φανατικοι του υποστηρικτες....Αν μαζευτειτε ολοι μαζι,σκεφτειτε οτι δεν θα βγειτε στην επιφανεια...Το φαν κλαμπ του σακη ειναι μεγαλυτερο......:rolf:
 

DeletedUser10824

Εγώ απ την άλλη θα πώ ότι δεν με πείθεις.Προσπαθείς να μειώσεις τον Easy,περνώντας την ιδέα ότι δεν είναι και κάτι σπουδαίο.
Αν το σκεφτείς όμως,αν όντως ήταν όπως λές, δεν θα ασχολούσουν και μαζί του.Αντιθέτως όμως,δεν χάνεις ευκαιρία να κράξεις τον Easy, ακόμα και εκεί που δεν κολλάει.Αυτό δείχνει μένος να το πώ, ζήλια να το πώ, δε ξέρω...
Η τελική εικόνα θα δείξει,και θα φανεί με το αποτέλεσμα στον 32, που όπως φαίνεται θα γράφει 3ΟΥ.Και μετά δεν θα βρίσκεις τρύπα να κρυφτείς, γιατί Verba volant, scripta manent...
 

DeletedUser31670

Τοτε τις τοσες συμμαχιες και συμβασεις ειρηνης τι της θελει αυτη η ΜΑΟΜΑΟ φυλη με τις 5 ηδη ακαδημιες????Αν οι παιχτικες της ικανοτητες ως φυλη ειναι στο να γινει ο χαρτης μπλε και να βγει και καμια κουκιδα κοκκινη,τοτε οκ....Απλα καντε αιτηση υποστηριξης να αλλαχθει το ονομα σε φυλετικες αγκαλιτσες και οχι φυλετικες μαχες...Ετσι θα εχει και νοημα το παιχνιδι....Αν και αυτην την πρωτοτυπια την εκανε Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ των φυλετικων,και λογω πνευματικων δικαιωματων,θα πρεπει να της δωσετε ενα ποσοστο....

Τελος,οσο αφορα τον ιζι...Ζηλεια ειναι....Και εψαχνα να βρω την σωστη λεξη....Βασικα μπορει τελικα να ειμαι και ενας απο τους ανωνυμους φαν του....Αλλα και παλι δεν θα περασουμε το φαν κλαμπ του σακη......

Σε ρωτησα παντως,ποιους κοσμους εκλεισε η 3-ΟΥ και δεν μου απαντας....Ανησυχω....ξαχνεις να βρεις τα ντοκουμεντα?????
 

DeletedUser33653

Gregorynurse1 Το συμβόλαιο σου στην cxc τι αφορά ? Μάλλον κανένα ουροσυλλέκτη σε πήραν να κουβαλάς αν κρίνω από το όνομα σου .
Να σταθώ λιγάκι σε αυτά που λες για συμμαχίες των 3ου ...
το printscreen μιλάει από μονο του ..

http://i.imgur.com/uw2xsyo.png
Όσο για την σχέση aka 3ου που κανεις υπαινιγμό ...και εδώ κάτι δεν κολλάει φιλε ...εσείς έχετε κάνει ακαδημία και αναπτύσσεται μέσα στην ήπειρο των aka ...μάλλον εσείς τα έχετε κάνει πλακακια" και μαζί τους .
Και η ανάλυση σου για τους κόσμους που έκλεισε η 3ου πολύ επαγγελματική .. Ούτε τα στατιστικά δεν ξέρεις να διαβάσεις βλέπω .
Το μήνυμα τουρλουμπούκι είναι στο forum μας και οποιος λέει δεν είναι αληθινό το στέλνουμε και διαβίβαση .
"καραγγιοζακια" εγώ δεν θα βάλω , γιατί θα απαντήσεις τώρα και θα μαζευτούν πολλά και δεν λέει .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
23 και 27 έχει κλείσει η 3ΟΥ

Καλη φυλη η 3ΟΥ, ειχα την τιμη να μαι μελος στον 27 αλλα μην ξεχναμε οτι εκλεισε τους 2 χειροτερους κοσμους που βγηκαν ποτε. Ο 23 ηταν απλα αθλιος και ο 27 ειχε ενδιαφερον για τα ξεκατινιασματα Easy Rider-Birdjim(κατι τετοιο) μεχρι να γινουμε ενα με ΑΡΞ
 

DeletedUser18255

βασικά τον 23 δεν τον έκλεισε Ανεστη και τον 27 τον έκλεισε με όνομα ΑΡΞ3ΟΥ κλείσανε κόσμο πάνω από 400 άτομα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31670

Ο/Η pontifexmaximus έγραψε:
Gregorynurse1 Το συμβόλαιο σου στην cxc τι αφορά ? Μάλλον κανένα ουροσυλλέκτη σε πήραν να κουβαλάς αν κρίνω από το όνομα σου .
Να σταθώ λιγάκι σε αυτά που λες για συμμαχίες των 3ου ...
το printscreen μιλάει από μονο του ..

http://i.imgur.com/uw2xsyo.png
Όσο για την σχέση aka 3ου που κανεις υπαινιγμό ...και εδώ κάτι δεν κολλάει φιλε ...εσείς έχετε κάνει ακαδημία και αναπτύσσεται μέσα στην ήπειρο των aka ...μάλλον εσείς τα έχετε κάνει πλακακια" και μαζί τους .
Και η ανάλυση σου για τους κόσμους που έκλεισε η 3ου πολύ επαγγελματική .. Ούτε τα στατιστικά δεν ξέρεις να διαβάσεις βλέπω .
Το μήνυμα τουρλουμπούκι είναι στο forum μας και οποιος λέει δεν είναι αληθινό το στέλνουμε και διαβίβαση .
"καραγγιοζακια" εγώ δεν θα βάλω , γιατί θα απαντήσεις τώρα και θα μαζευτούν πολλά και δεν λέει .

-Και συ πυξιδιαρης απο CxC εισαι???

-Τον ρολο μου δεν θα σου απαντησω ποιος ηταν...Και απο αυτα που λες κανω,αλλα σε ατομα σαν και σενα οταν τους ερχονται τα τσισακια την ωρα της πυξιδας....

-Εχεις μεινει πισω στο πριντσκριν που εβαλες...Εσενα δεν σε ενημερωνουν για τις εξελιξεις????Η απλα λογγαρες σημερα ετσι για το χαβαλε???

-Το μηνυμα το εχετε εξακρυβωσει οτι ειναι απο εκεινον???Σας εδωσε και αριθμο ταυτοτητας??Η απλα ειδατε ενα ονομα τουρλουμπουκι και θεωρειτε οτι ειναι ο βασικος παιχτης???

-katimagiko:Ατομα απο την φυλη λενε οτι και εκει(κ16) τα ιδια εκανες....Α,εφυγες απο μονη σου η σε διωξαν...:hmmm:

-mrbombastic:Εγω ξερω οτι η Asylum τον εκλεισε,και οχι η πρωτη φυλη του κοσμου που δεν κατειχε ολα τα μυστικα....Εκτος και αν θεωρειτε οτι κλεισατε κοσμο ως χαμενη φυλη...Ετσι μπορει να εκλεισε κοσμο....

-Επι της ουσιας,πουλακια κανουν τα ματακια σου μαλλον που υπαρχει και ακαδημια μεσα στην α.Κ.α....Αλλα και εδω φαντασματα βλεπετε????Αν θες να συγκρινεις συμμαχιες και τα λοιπα βαλε την δικια σου διπλωματια την σημερινη,να δουνε και οι υπολοιποι παιχτες την ΜΑΟΜΑΟ φυλη των φυλετικων....Οχι μονο στα λογια...Τα γραπτα μενουν οπως λεει και ο mrbombastic.....
 
Κορυφή