Προβλέψεις κ32

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33200

Τώρα τι να πω;
Οτι όλοι στον ελληνικό σέρβερ σε κραζουνε;
Ότι πήρες ενα κοσμο και σε κάθε σου ποστ μα σε κάθε αναφερεις τους DnD;
Πιο κομπλεξικο ανθρωπο δεν έχω δει,μονο και απο το ποστ σου καταλαβαίνεις....
συγχαρητήρια κερδισες ενα κοσμο όπου πάτησε διαγραφή η DnD,και ο λόγος που πάτησε διαγραφή ειναι επειδή παιζατε 5 φυλές εναντιον μιας
.
Άντε σταματα πια γίνεσαι τελείως κουραστική έλεος...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
http://prntscr.com/5vypsl

Η μεγαλη στιγμη που παει να μας ταπωσει ο "Selfie". Να μας πεις αν λεει το account. Και μετα κοροιδευεις καποιες ξανθιες στο skype, δεν διαφερεις σε τιποτα απο αυτες...
 

DeletedUser

@τρεις λαλουν κλαψε κι αλλο μου αρεσει ,Ειναι αληθεια οτι ανταλλασεται χωρια με Μαο και τα βρηκατε και ετοιμαζεστε για ΣοΣ???? ,εχετε και λογαριασμους μεσα ευκολακι παλι.

@-Sweetest Love x3 στην δνδ παιζει ηρθαν να το παιξουν προ μετα τις διαγραφες.Θυμασαι το βιντεο με το ποταμι?αυτος ειναι ο πασσαρης(μην το πεις)

παντου dnd βλεπεις εσυ ετσι?για κ30 ρωταει το παιδι εσυ εκει λες τα δικα σου
οσο για κ32 δεν παιζω....μπηκα για πριμ..
χαχαχα εχεις σκεφτει να γραψεις κανα μυθιστορημα?η φαντασια σου οργιαζει..


3λαλουν, κ30 που παιζεις αν επιτρεπεται;

ελα φιλε m0rg0th παιζω κ30..



υγ.πρεπει να σου εχει μεινει απωθημενο που στον κ28 δεν σε υποστηριξε κανενας ε?καταβαθος(πολυ βαθος) μια πριγκιπισσα εισαι που ψαχνει τον πριγκιπα της(L)αντε σου βρηκα και το θεμα για το βιβλιο σου


[aig]Προειδοποίηση για 2.α.
Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33649

ΚΑΛΙΣΙ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.....................:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Ψαχνει παλι συμμαχιες να κλεισει ο κοσμος σε ενα μηνα...

Ρε μπας και πληρωνεσε και δεν το ξερουμε;

Kριμα εχετε καταστρεψει τους ελληνικους σερβερ ΟΛΟΥΣ με της μαγκιες σας...Ο κοσμος πλεον δεν παιζει το παιχνιδι αλλα καθετε και ασχολειτε με συνομοσιες και μπερδεματα...

Θα κλαις παλι σε κανενα Skype με φυλες πως θα διαλυσετε τους DnD ?

Aν και αντιπαλος με DnD στον κοσμο....κατι ατομα σαν εσενα και καμια δεκαρια ακομα πρεπει να σας ΜΠΑΝΑΡΟΥΝ μονιμα..Αν θελουν να παει μπροστα το παιχνιδι αν δεν θελουν ας το αφησουν ετσι και σε 4-5 χρονια θα παιζετε μονοι σας.
 

DeletedUser31670

Ο/Η katimagiko έγραψε:
ειναι ο τριτος κοσμος ατην σειρα που κλεινω χαχαχα Βρε κουταβακι αφου δεν επαιξες κ29 τι μιλας?5 φυλες ηταν αν χτυπησαν τους συμμαχους τους και αφησαν στο ελεος τιςς Ακαδημιες τους

Αφου ανεφερες οταν κλεινεις τον 3ο κοσμο στην σειρα,δεν μας τους λες και σε μας να σε θαυμασουμε???Ετσι δεν εχει νοημα η κουβεντα..

Υ.Γ.:Αν εφτασε να κλεινεις και συ κοσμο,τελικα εχει πεσει πολυ χαμηλα το επιπεδο..... :oops:
 

DeletedUser33649

Και πες οτι εκλεισε κοσμο οκ εκλεισε...

Πως τον εκλεισε θα μας πει;

Σε ποσες φυλες κλαιγοτανε να κανει συμμαχια θα μας πει;

ποσες ωρες ηταν σκαιπ και μιλουσε για ολα τα κακα του κοσμου που εκαναν οι αλλοι θα μας πει;

Υ.Γ με κλαμα και η κουτση μαρια κλεινει κοσμο..
 

DeletedUser

τωρα αληθεια λες οτι ειχαν το συμπαν συμμαχο τους οταν εσυ πας με 3 ηπειρους συμμαχους wtf???!!
ειναι ΠΑΡΑΛΟΓΟ αυτο που λες
πραγματικα σκεψου λιγο αυτα που λες δεν κανει κακο...
και οχι δεν ημουν dnd
 

DeletedUser

Είναι αστειο επειδή διαβάζω θέμα για μελλοντικές προβλέψεις του κόσμου 32 και το μόνο που βλέπω εδώ και κάμποσες σελίδες είναι παρελθοντικές αναλύσεις και διαφωνίες απο άλλους κόσμους..
Είναι τόσο δύσκολο να καταλάβετε οτι δεν ενδιαφέρει κανέναν η προϊστορία του καθενός?
Δηλαδή, πρέπει σε κάθε θέμα να γίνεται το ίδιο πράμα και να πέφτει λουκέτο επειδή κάποιοι δε μπορείτε να προχωρήσετε στη ζωή σας και έχετε γατζωθεί στο πόσους κόσμους κλείσατε εσείς ή οι εχθροί σας?
Μόνο οι ανύπαρκτοι άνρθωποι και οι άνθρωποι που τρομοκρατούνται απο την ενηλικίωση είναι διαρκώς κολλημένοι στο παρελθόν τους..
 

DeletedUser

Το παρελθον καθοριζει το μελλον Σκιουρε ειναι η ιδια φυλη που ηρθε εδω να κανει τα ιδια καλο ειναι να τα ξερουμε .
Αλλωστε προβλεψεις κανουμε και προβλεπω μια απο τα ιδια και γραφω που βασιζεται ο συλλογισμος μου.Εκει στην ΣΟΣ πως τα πηγαινετε?

Το παρόν είναι αυτό που καθορίζει το παρελθόν και το μέλλον καλύτερα όμως. Όπως είπε και ο Όργουελ
"Όποιος ελέγχει το παρελθόν, ελέγχει το μέλλον. Όποιος ελέγχει το παρόν, ελέγχει το παρελθόν."

Βαρεμάρα στην S.O.S.
Νέκρα στην Κ45. :p
 

DeletedUser

@τρεις λαλουν μετα απο τοσα χρονια φυλετικες επιλεγω εγω με ποιους θα παιξω ,οταν καποιος εχει φερθει ασχημα σε παρελθοντα χρονο δεν ξανα παιζω μαζι του.Οταν στρατολογησαν ατομο που εγω το θεωρω φυλετικο σκουπιδι απλα δεν παιζω φυσικα και δεν ζητησα την υποστηριξη κανενος γιατι ειμαι μεγαλο παιδακι ,εριξα το επιθετικο μου σε 2 χωρια στα καθαρισα σου εστειλα αναφορες ,εδωσα το ενα χωριο μου και αποχωρησα.Πυξιδα φαγατε και στο κ28 και μην μου πεις το παραμυθι οτι δεν θελατε να παιξετε εκει γιατι αν δεν θελατε δεν θα κανατε στρατολογησεις εχθρων χαχαχαχα.Πυξιδα και εκει αρα εχουμε μια πυξιδα στο κ28 μια πυξιδα στο κ29 και παμε τωρα για να τριτωσει

http://prntscr.com/5wdbbv

ολοι θυμομαστε τι εγινε κ28
τα χωρια σου πηγαν σε εχθρους..και επιθετικα να ριξεις δεν ειχες γιατι πηγες να νομπλαρεις με 2 αριστους και εφαγες κοκκινες:clap:

πυξιδα κ28?ποιοι?τελικα το παραμυθι που σου ειπα θα το γραψεις?πραγματικα εχεις τεραστια φαντασια..

οσο για τον κ32 δεν ασχολουμαι προς το παρον..αλλα αν μπλεχτει η μπεμπερετ..θα παει στραφι ολο το καλο υλικο που εχει μαζευτει..
ηδη καθε δυνατη φυλη εχει απο 3 ακαδημιες σε τοσο μικρο κοσμο..:doh:

εσυ σε ποιον λογαριασμο εισαι αυτη τη φορα ως 3ος κο Αγγελικη?
 

DeletedUser30988

Παλι καλά που είστε μες το θέμα το κ32 πάντως και δεν έχετε ξεφύγει :clap:


Κάθε φορά το ίδιο πράγμα,έχετε καταντήσει κουραστικοί πλέον
 

DeletedUser

τελευταια φορα σου απανταω για θα μας τρελανεις με τις ιστοριες που λες..
στα στατιστικα που εβαλες τα 2 στα πηραν οι ατζε(τοτε κοκκινοι..) και το αλλο στο πηρε ο φιλολοτζι που στο ειχε καθαρισει κιολας..γιατι ειχες χασει τα επιθετικα σου νομπλαροντας με 2 αριστους(εε ρε κατι γελια που ειχαμε κανει τοτε)
κ28 δεν παιξαμε
μπηκαμε για χαβαλε μεχρι να ανοιξει ο κ29
μολις ανοιξε αλλοι συνεχισαν κ28 στους βικινκς και αλλοι εδωσαν τα χωρια τους(στους βικινκς γιατι ειμασταν συμμαχοι) για να παιξουν κ29.
μπες ψαξε τα στατιστικα εκει ειναι..
οσο για κ29, εχω μαθει να μην δινω μαχες που δεν μπορω να κερδισω(3 ηπειροι δεν ειναι και λιγες) εχω και αλλα πραγματα να κανω στη ζωη μου..
παρθηκε μια αποφαση απο την φυλη μου(ασχετα αν διαφωνω η συμφωνω) την ακολουθησα..
και μην μιλας για πολεμο εσυ..ντροπιαζεις τους βουντου..

ας επιστρεψουμε στο θεμα μας
για κ32 βλεπω τους SOS ως φαβορι
το πολυ καλο υλικο και το οτι θα κλεισουν ανεμακτα την ηπειρο τους.τους καθιστα σε μια πλεονεκτικη θεση εναντι των αντιπαλων τους..
 

DeletedUser

αν τα εννοεις ολα αυτα θα αρχισω να πιστευω οτι εχεις σοβαρο προβλημα
και πως δεν γραφεις μονο για να τραβηξεις εντυπωσεις..
το οτι συνεχισαν 2-3 παιχτες δεν σημαινει πως συνεχισε η dnd ουτε καν το ονομα δεν ειχαμε βαλει..
μου εβαλες τα στατιστικα 2 παιχτων και νομιζεις πως εκανες την αποκαλυψη του αιωνα:doh:
παιξαμε για χαβαλε και μετα αφησαμε τα χωρια μας στους συμπαιχτες μας και φυγαμε..
δεν ξερω τι δεν καταλαβαινεις..

εσυ συνηθως γλυφεις για συμμαχιες κτλπ..

απλα λεω τα πραγματα με το ονομα τους
η sos εχει μαζα και υλικο..θα κανει το ξεκαθαρισμα πρωτη καθως θα κλεισει την ηπειρο ανεμακτα..
κ44 θα τραβηξει πολυ το ξυλο μεταξυ 3ου και τρενων..και θα τους αφησει πισω..
dnd φυσικα την βλεπω στα φαβορι αλλα δεν ξερω τι διπλωματια θα ακολουθησει..και πως θα της βγει.
κ54 η ακα χαλαρα..
απο εκει και περα θα παιξουν ρολο τα διπλωματικα παιχνιδια και οι συμφωνιες κατω απο το τραπεζι..
 

DeletedUser1084

Ξεχνατε κατι πολυ σημαντικο κατα την αποψη μου. Λογω αρκετων ακαδημιων καμμια φυλη δεν μπορει να θεωρηθει 100% premade. Αυτο σημαινει οτι μεσα στα 150 ατομα μεσο ορο που ειναι σε καθε μεγαλη φυλη, θα μπουνε και 50 - 80 newbies. Τωρα σε μια αναιμακτη ηπειρο, και μιλαω για τις κυριαρχες φυλες παντα, θα αναπτυχθουν ευκολα και δεν θα ξεχωρισουν. Σε μια πολεμοχαρη ηπειρο θα μαθουνε να ζουνε με τα σπαθακια , με τα ξενυχτια και θα γινει νωρις το ξεσκαρταρισμα μεταξυ noobs και newbies με αποτελεσμα η επικρατησασα φυλη να ειναι πιο ψημενη και απο θεμα skill και απο θεμα οργανωσης ωστε να μπορει εστω και με προγενεστερες απωλειες να επικρατησει σε εναν μεγαλυτερου ευρους πολεμο. Αντιθετως σε μια ευκολη ηπειρο, καθως θα μαινεται ενας πολεμος, οι διοικησεις θα προσπαθουνε να οργανωσουνε τους παικτες τους, να ξεχωρισουνε τους καλους απ τους κακους και φυσικα να διαχειριστουν τα εσωτερικα προβληματα απο τους κλασσικους μιζερους που χανουν ενα χωριο και κατηγορουν την ηγεσια και οποιονδηποτε μεσα στην φυλη.
 

DeletedUser3380

τελευταια φορα σου απανταω για θα μας τρελανεις με τις ιστοριες που λες..
στα στατιστικα που εβαλες τα 2 στα πηραν οι ατζε(τοτε κοκκινοι..) και το αλλο στο πηρε ο φιλολοτζι που στο ειχε καθαρισει κιολας..γιατι ειχες χασει τα επιθετικα σου νομπλαροντας με 2 αριστους(εε ρε κατι γελια που ειχαμε κανει τοτε)
κ28 δεν παιξαμε
μπηκαμε για χαβαλε μεχρι να ανοιξει ο κ29
μολις ανοιξε αλλοι συνεχισαν κ28 στους βικινκς και αλλοι εδωσαν τα χωρια τους(στους βικινκς γιατι ειμασταν συμμαχοι) για να παιξουν κ29.
μπες ψαξε τα στατιστικα εκει ειναι..
οσο για κ29, εχω μαθει να μην δινω μαχες που δεν μπορω να κερδισω(3 ηπειροι δεν ειναι και λιγες) εχω και αλλα πραγματα να κανω στη ζωη μου..
παρθηκε μια αποφαση απο την φυλη μου(ασχετα αν διαφωνω η συμφωνω) την ακολουθησα..
και μην μιλας για πολεμο εσυ..ντροπιαζεις τους βουντου..

ας επιστρεψουμε στο θεμα μας
για κ32 βλεπω τους SOS ως φαβορι
το πολυ καλο υλικο και το οτι θα κλεισουν ανεμακτα την ηπειρο τους.τους καθιστα σε μια πλεονεκτικη θεση εναντι των αντιπαλων τους..
καλο υλικο εννοεις τους botters?
 

DeletedUser

Ξεχνατε κατι πολυ σημαντικο κατα την αποψη μου. Λογω αρκετων ακαδημιων καμμια φυλη δεν μπορει να θεωρηθει 100% premade. Αυτο σημαινει οτι μεσα στα 150 ατομα μεσο ορο που ειναι σε καθε μεγαλη φυλη, θα μπουνε και 50 - 80 newbies. Τωρα σε μια αναιμακτη ηπειρο, και μιλαω για τις κυριαρχες φυλες παντα, θα αναπτυχθουν ευκολα και δεν θα ξεχωρισουν. Σε μια πολεμοχαρη ηπειρο θα μαθουνε να ζουνε με τα σπαθακια , με τα ξενυχτια και θα γινει νωρις το ξεσκαρταρισμα μεταξυ noobs και newbies με αποτελεσμα η επικρατησασα φυλη να ειναι πιο ψημενη και απο θεμα skill και απο θεμα οργανωσης ωστε να μπορει εστω και με προγενεστερες απωλειες να επικρατησει σε εναν μεγαλυτερου ευρους πολεμο. Αντιθετως σε μια ευκολη ηπειρο, καθως θα μαινεται ενας πολεμος, οι διοικησεις θα προσπαθουνε να οργανωσουνε τους παικτες τους, να ξεχωρισουνε τους καλους απ τους κακους και φυσικα να διαχειριστουν τα εσωτερικα προβληματα απο τους κλασσικους μιζερους που χανουν ενα χωριο και κατηγορουν την ηγεσια και οποιονδηποτε μεσα στην φυλη.

φιλε μου το εχουμε μαθει το παραμυθι..
στο τελος οι ιδιοι και οι ιδιοι μενουν
απο της 3 ακαδημιες που εχει η καθε ''μεγαλη'' φυλη αντε να κρατησουν 10-15 ατομα...
στρατολογουν μαζα για να την φανε χωρις κοπο αργοτερα..
 

DeletedUser1084

Οι ιδιοι κ οι ιδιοι ειναι πολυ σχετικο. Αν παιζεις απο κοσμο 1 θα ξερεις οτι εχουνε γινει πολλες ανακαταταξεις τα τελευταια 7 χρονια. Οι σημερινοι newbies ειναι οι αυριανοι pro. Ειτε γιατι οι παλιοι μεγαλωνουνε, ειτε γιατι αηδιαζουνε με τις ρυθμισεις των τελευταιων ετων, ειτε γιατι οι πιτσιρικαδες ξεπετιουνται και εχουνε τον χρονο που δεν εχουνε οι μεγαλοι πια. Το παιχνιδι προχωραει και αν δεις ποιοι ηταν οι προ των πρωτων κοσμων, δεν θα βρεις κανεναν απ αυτους μεσα.

Για τις φυλες τωρα που μιλας εσυ, γι αυτες δηλαδη που κανουνε mass recruiting, πολυ απλα δεν συμπεριλαμβανονται στισ μεγαλες φυλες και σιγουρα ειναι αυτες που σε καθε κοσμο φευγουνε πρωτες
 

DeletedUser

Οι ιδιοι κ οι ιδιοι ειναι πολυ σχετικο. Αν παιζεις απο κοσμο 1 θα ξερεις οτι εχουνε γινει πολλες ανακαταταξεις τα τελευταια 7 χρονια. Οι σημερινοι newbies ειναι οι αυριανοι pro. Ειτε γιατι οι παλιοι μεγαλωνουνε, ειτε γιατι αηδιαζουνε με τις ρυθμισεις των τελευταιων ετων, ειτε γιατι οι πιτσιρικαδες ξεπετιουνται και εχουνε τον χρονο που δεν εχουνε οι μεγαλοι πια. Το παιχνιδι προχωραει και αν δεις ποιοι ηταν οι προ των πρωτων κοσμων, δεν θα βρεις κανεναν απ αυτους μεσα.

Για τις φυλες τωρα που μιλας εσυ, γι αυτες δηλαδη που κανουνε mass recruiting, πολυ απλα δεν συμπεριλαμβανονται στισ μεγαλες φυλες και σιγουρα ειναι αυτες που σε καθε κοσμο φευγουνε πρωτες

δεν συμφωνω απολυτα..
στους περισσοτερους κοσμους μπαινουνε φυλες με εναν βασικο κορμο κανουν και 2-3 ακαδημιες μπας και κλεισει η ηπειρος ανεμακτα και τους τρωνε σιγα σιγα..σε 1-2-5 μηνες θα δεις τον βασικο κορμο στις πρωτες 20 θεσεις της φυλης με τα 2/3 απο εσωτερικα..
δεν λεω θα γινουν και στρατολογησεις μεσα απο τον υπαρχοντα κοσμο αλλα λιγες..

για παραδειγμα στον κ32
sos dnd ακα 3ou ctg ΛΑΜΟΓΙΑ εχουν απο τουλαχιστον 3 ακαδημιες αρα εκαναν mass recruit ..και οι 4 απο αυτες θα πανε μεχρι τελους..
 
Κορυφή