φυλες και σια(μη χαλαμε τις παραδοσεις)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Λεωνιδα να ανοιγεις πιο συχνα τετοια θεματα αν γινεται. Ενδιαφερον συζητηση για οτι προβλημα υπαρχει εχουν μιλησει τα παιδια:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser32957

Λεωνιδα να ανοιγεις πιο συχνα τετοια θεματα αν γινεται. Ενδιαφερον συζητηση για οτι προβλημα υπαρχει:)

σσσσσστττ, εσυ... πισω στον κ28. εμεις δεν εχουμε θεση εδω. ασε τους να φαγωνονται μεταξυ τους!
κοιτα να στειλεις καμια αμυνα πλακα-πλακα, στην κ53. γιατι τσουρουφλιζομαι!

χαχαχαχαχαα!
 

DeletedUser31334

john131 @
Την αναφορά που κάνετε συνεχώς στον easy rider να την κόψετε . Δεν μπορεί να απαντήσει και το ξέρετε πολύ καλά . το απαγορεύει και ο κανονισμός .
Ξέρω όμως από πρώτο χέρι τι έγινε .. "χακαρες" τον λογαριασμό και έστειλες κυκλικό από εκεί στην φυλή με το ίδιο κειμενο που είχες και στο προφίλ σου στο skype . Σου έστειλε μήνυμα , σε ψάρωσε και εσύ πανικόβλητος άρχισες να στέλνεις μηνύματα , στον ίδιο για έλεος και στα φιλαράκια σου να σε σώσουν . Premium έκλεψες στέλνοντας 300 πόντους στον θάλασσα και 1000 στον αρμαγεδώνα . Προς τιμήν τους όμως και οι δυο επέστρεψαν αμέσως τους πόντους και σε πέταξαν σαν κακό σκυλί από την φυλή τους .

kekserwegw@
Σου έχει περάσει από το μυαλό ότι όλες αυτές οι διασπάσεις που συνέβησαν στην φυλή σου έχουν αιτια εσένα ? Και για ποια οικογένεια μιλάς και ισχυρίζεσαι ότι σου βρίσαμε ? που δεν άφησες ιερό και όσιο στο forum μας και πάλι ευγενεσττατα σε παρακαλέσαμε να τα μαζεψεις και να φύγεις ? Δεν θέλω να αρχίσω τους χαρακτηρισμούς για σένα , άλλωστε όλοι σε ξέρουν τι είσαι , εκτος από τους 50 που λες ότι σε ακολουθούν και οι οποιοι πολύ σύντομα θα σε μάθουν . Είσαι το καλύτερο ατού μας σε αυτόν τον κόσμο και η παρουσία σου στον συνασπισμό των φυλων εναντίων μας είναι εγγύηση για μας ότι η ήπειρος είναι δικια μας .
Α και που είσαι ... δουλικό και ακαδημία είσαι , και το τι λες εδώ για το αντίθετο και τις φοβερες σου επιτυχίες έχουν πολύ μεγάλη πλακα .
 

DeletedUser

opppp http://prntscr.com/5jbtlp
τι παιχτηκε; λεμε ψεμματακια;το πρειμιουμ για πλακα το εστειλα και για αυτο επιστραφηκε αμεσως!!!
οσο για τον εασυ του τα λεω και στο σκυπε...δεν απανταει...οσο για το εμαιλ....αλλη φορα πες του χαχαχαχ
 

DeletedUser30683

Στο φορουμ σας εγραψα μονο την γνωμη μου , και πεταχτήκατε ολοι να προσβάλλετε εμενα και το παιδι μου , σου ειπα εχε χαρη που ειναι παιχνιδι , Ακομα νομιζεις οτι εχω φυλη , δεν εχω καμια φυλη δικια μου δεν ειμαι κλικαδορος σαν τα μουτρα σας , οσο για το τι λεει ο κοσμος για εμενα με ενδιαφερει η γνωμη των ανθρωπων που εχω φιλους η δικια σου γνωμη με αφηνει παντελως αδιαφορο , εισαι της πλακας ανθρωπος και παικτης οποτε δεν σε εχω ουτε για φτυσιμο , οταν εκλεινα κοσμους στις φυλετικες εσυ επαιζες σουντοκου αυτα σας τα ειπα και τοτε σας τα λεω και τωρα -- Οσο για το δουλικο το αφηνω ασχολιαστο , Με δουλικα και ρουφιανους εσεις παιζεται ,


οσο για εδω ασε τα λογια και παιξε φυλετικες μαχες γιατι μεχρι τωρα η φυλη σου ειναι για εδω http://www.tribalhugs.net
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δωσε πονο xallaraaaaaaaa διδαξε μας το game(αυτο που χεις στο λινκ)
 
Τελευταία επεξεργασία:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δεν υπαρχει λινκ τετοιου ειδους gaming που να σου διαφευγει παντως
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
εσυ ποιος εισαι αγαπουλα ειπαμε ??

-*Kinder Buεno., pren μαζευω(και εδω), αλλα το να μιλας εσυ εκ μερος του γιου σου, του μπατζανακη σου κλπ ειναι επιεικως αστειο. Να μιλας με δικο σου ακκ, οχι μεσω του γιου σου

καλα πιο ακυρος απο εσενα δεν υπαρχει

Δεν γινεται να μιλαω με ενα παικτη ο οποιος στους τελευταιους 9 κοσμους εχει αλλαξει ονομα 8 φορες(και παντα πυξιδιαζεται)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

1 ΜΑΟΜΑΟ ------ 1-2 παιχτες γνωριζω μονο δεν μπορω να εκφρασω γνωμη για την πορεια που θα εχουν
2 α.Κ.α. -------- θα το παλεψουν αλλα δεν νομιζω να αντεξουν
3 S.O.S. ------- οπως βλεπω τα καλα του κ26 2-3 ακαδημιες και ο θεος βοηθος ελπιζω να μην δυαλησουν οπως στον κ26 στο πρωτο πλανο.οι τελευταιες προσθηκες ισως εδωσαν καποια ποιοτητα αλλα συντομα αρκετοι απο την φυλη η θα τα παρατησουν γιατι θα γινουν φαρμες η θα ζητησουν αλλου στεγη δεν τους δινω πολυ χρονο ζωης
4 IMM ------- εδω βλεπω παραπανω γνωστους θα αντεξουν και αναλογα το πως θα κινηθη ο κοσμος βλεπω να κανουν και καποιο μεγκρε
5 C.T.G ------- δεν γνωριζω και δεν μπορω να πω τι θα κανουν
6 -MRT- ------- με 52 ακαδημιες και 93 αδερφηκες αντι για κοσμο κλεινεις μονο το σπιτι σου συντομα δεν θα υπαρχουν
7 S.O.S ----- τα ειπα παραπανω
8 L.M.G. ------- δεν γνωριζω τι θα καταφερουν μικρος χρονος ζωης
9 C.Τ.G ----- το ιδιο με παραπανω
10 $TOP ----- μικρη διαρκεια ζωης τους δινω στον κοσμο
11 T.T.B. ----- η φυλη μου εαν ασχοληθουμε σοβαρα κατι θα καταφερουμε τιποτα παραπανω δεν θελω να πω
12 ... ------ πιστευω πως θα εχουν αξιολογη πορεια εαν ασχοληθουν
13 μαο ------ τα ειπα πιο πανω
14 T.T.Β ----- τα ειπα πιο πανω
15 LMG ----- τα ειπα πιο πανω
16 Μ.Λ ----- δεν τους γνωριζω δεν δινω μεγαλο χρονο ζωης
17 3 ΟΥ.. ------ καποιους τους ξερω σαν συμπαιχτες η σαν αντιπαλους εαν ασχοληθουν σοβαρα ισως καταφερουν κατι!
18 HunT------- δεν πιστευω να καταφερουν πολλα!
19 FNE -------- το ονομα και μονο δειχνει υπεροψια η πορεια τους θα ειναι συντομη
20 UWS ------ μπλα μπλα τιποτα σπουδαιο εδω μαλλον με τα πρωτα νομπλ η φυλη τελος
21 -MRΤ- ----- τα ειπα πιο πανω
22 [T.L] ------ πρωτα νομπλ και τελος δεν θα πανε μακρια
23 CM ------- εχει σχετικα καλο υλικο πιστευω θα πανε καλα μεχρι καποιο σημειο
24 SQ ------- το περασμα τους θα εναι συντομο
25 Θ.Σ ------ ιδια τυχη με την ομερτα

τωρα απο εκει και κατω κατι καλο δεν βλεπω ισως καποιες ενωσεις να γινουν και να ξεπηδηση καμια φυλη αλλα η λογικη λεει πως οι καποιοι καλοι παιχτες που υπαρχουν θα παμε σε πιο αξιολογες φυλες!

αυτη ειναι η αποψη μου καλη η κακη ελπιζω να ειναι σεβαστη απο ολους!!!!!


farmer smurf!!!!!
 

DeletedUser8333

Γεια σου ρε Μητσο με τις αναλυσεις...που χαθηκες?Θα παιξεις?
 

DeletedUser

μητσεεε λεω να το καψω και εδω στον 32 μιας και ο 26 τελος θα δειξει βεβαια πως θα δεση η παρεα!!!!
 

DeletedUser30683

Kinder εχω γραψει οτι δεν μπορω να γραψω απο τον λογαριασμο μου γιατι ειναι μπαναρισμενος απο τον κοσμο 1

τι σημασια εχει απο που γραφω στο εξωτερικο φορουμ αφου λεω ποιος ειμαι στο παιχνιδι ?

Λοιπον απο πλευρας μου τελος οι κουβεντες , δεν εχω τιποτα με κανεναν παμε να παιξουμε το παιχνιδακι μας να το χαρουμε ολοι φιλοι και εχθροι , εχουμε ολοι πολυ πιο σοβαρα θεματα να λυσουμε στις ζωες μας !!!

το να κρινουμε ολοι μας βάζω και τον εαυτο μου μεσα , ανθρωπους μεσα απο ενα παιχνιδι ειναι λαθος

Ευχομαι σε ολους καλες γιορτες με υγεια , ολα τα αλλα ειναι λεπτομερειες και ειδικα ενα παιχνιδι ...
 

DeletedUser

1 ΜΑΟΜΑΟ ------ 1-2 παιχτες γνωριζω μονο δεν μπορω να εκφρασω γνωμη για την πορεια που θα εχουν
2 α.Κ.α. -------- θα το παλεψουν αλλα δεν νομιζω να αντεξουν
3 S.O.S. ------- οπως βλεπω τα καλα του κ26 2-3 ακαδημιες και ο θεος βοηθος ελπιζω να μην δυαλησουν οπως στον κ26 στο πρωτο πλανο.οι τελευταιες προσθηκες ισως εδωσαν καποια ποιοτητα αλλα συντομα αρκετοι απο την φυλη η θα τα παρατησουν γιατι θα γινουν φαρμες η θα ζητησουν αλλου στεγη δεν τους δινω πολυ χρονο ζωης
4 IMM ------- εδω βλεπω παραπανω γνωστους θα αντεξουν και αναλογα το πως θα κινηθη ο κοσμος βλεπω να κανουν και καποιο μεγκρε
5 C.T.G ------- δεν γνωριζω και δεν μπορω να πω τι θα κανουν
6 -MRT- ------- με 52 ακαδημιες και 93 αδερφηκες αντι για κοσμο κλεινεις μονο το σπιτι σου συντομα δεν θα υπαρχουν
7 S.O.S ----- τα ειπα παραπανω
8 L.M.G. ------- δεν γνωριζω τι θα καταφερουν μικρος χρονος ζωης
9 C.Τ.G ----- το ιδιο με παραπανω
10 $TOP ----- μικρη διαρκεια ζωης τους δινω στον κοσμο
11 T.T.B. ----- η φυλη μου εαν ασχοληθουμε σοβαρα κατι θα καταφερουμε τιποτα παραπανω δεν θελω να πω
12 ... ------ πιστευω πως θα εχουν αξιολογη πορεια εαν ασχοληθουν
13 μαο ------ τα ειπα πιο πανω
14 T.T.Β ----- τα ειπα πιο πανω
15 LMG ----- τα ειπα πιο πανω
16 Μ.Λ ----- δεν τους γνωριζω δεν δινω μεγαλο χρονο ζωης
17 3 ΟΥ.. ------ καποιους τους ξερω σαν συμπαιχτες η σαν αντιπαλους εαν ασχοληθουν σοβαρα ισως καταφερουν κατι!
18 HunT------- δεν πιστευω να καταφερουν πολλα!
19 FNE -------- το ονομα και μονο δειχνει υπεροψια η πορεια τους θα ειναι συντομη
20 UWS ------ μπλα μπλα τιποτα σπουδαιο εδω μαλλον με τα πρωτα νομπλ η φυλη τελος
21 -MRΤ- ----- τα ειπα πιο πανω
22 [T.L] ------ πρωτα νομπλ και τελος δεν θα πανε μακρια
23 CM ------- εχει σχετικα καλο υλικο πιστευω θα πανε καλα μεχρι καποιο σημειο
24 SQ ------- το περασμα τους θα εναι συντομο
25 Θ.Σ ------ ιδια τυχη με την ομερτα

τωρα απο εκει και κατω κατι καλο δεν βλεπω ισως καποιες ενωσεις να γινουν και να ξεπηδηση καμια φυλη αλλα η λογικη λεει πως οι καποιοι καλοι παιχτες που υπαρχουν θα παμε σε πιο αξιολογες φυλες!

αυτη ειναι η αποψη μου καλη η κακη ελπιζω να ειναι σεβαστη απο ολους!!!!!


farmer smurf!!!!!
καλησπερα κυριε δημητρη!!!!!!!θα ηθελα να τονισω πως απο την στιγμη που εχετε το χαρισμα να βλεπετε το μελλον θα ηθελα να με ενημερωσετε ποτε θα φτιαξει το γηπεδο της η ΑΕΚ και δευτερον αν εχω ζωδιο αιγοκερω και οροσκοπο ιχθυ αυτος ο μηνας θα ειναι τυχερος για εμενα??????
ΥΓ: φιλια στην αγαπημενη μου αντζυ!!!!!και αγκαλιτσες στον γιωργο[νεμοτακης]
με αγαπη ο κρυφος θαυμαστης σου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πάντως να ξέρετε ότι η CM του κ32 δεν θα εχει καμια απολύτος σχεση με την CM του κ30 η νεα διοικηση έχει όρεξη για να προχωρήσει
 
Κορυφή