φυλες και σια(μη χαλαμε τις παραδοσεις)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26309

τα πρωτα 24ωρα εχουν περασει.ποια φυλη νομιζετε οτι θα πρωταγωνιστησει?ποια εχει αυτη τη στιγμη το καλυτερο υλικο?
 

DeletedUser32957

εγω απο μια γρηγορη ματια, χωρις να παιζω στον κ32.δεν ειδα ενδιαφερον...οσο παει, λιγοστευουν τα ατομα και η συμμετοχη!
Παντως μιας και μιλαμε για φυλλες, η Ιμορταλ ισως κατι να κανει...
 

DeletedUser26309

εχουμε comeback vagner love και εχουν μπει οι περισσοτεροι απο τους καλους παικτες που εχουν μεινει στο παιχνιδι.αν δεν δεις ενδιαφερον σε αυτον τον κοσμο σε ποιον ειδες?στον 31?τον 28?η τον 29?
 

DeletedUser30244

ενας παικτης κανει εναν κοσμο; :confused:

Με μια προχειρη ματια οι SOS

Και με μια 2η η GHETTO,αλλα χωρις φουσεκα και τον βασικο της κορμο δεν ξερω ποσο θα αντεξει :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26309

ενας παικτης κανει εναν κοσμο; :confused:

Με μια προχειρη ματια οι SOS

Και με μια 2η η GHETTO,αλλα χωρις φουσεκα και τον βασικο της κορμο δεν ξερω ποσο θα αντεξει :D

ενας παικτης σαν τον βαγκνερ κανει διαφορα στον κοσμο.δεν κανει τον κοσμο.για αυτο ανεφερα οτι εχουν μπει και αλλοι καλοι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
εχουμε comeback vagner love και εχουν μπει οι περισσοτεροι απο τους καλους παικτες που εχουν μεινει στο παιχνιδι.αν δεν δεις ενδιαφερον σε αυτον τον κοσμο σε ποιον ειδες?στον 31?τον 28?η τον 29?

Και στον 28 ειχε μπει αν δεν κανω λαθος ο Vagner
 

DeletedUser30244

ενας παικτης σαν τον βαγκνερ κανει διαφορα στον κοσμο.δεν κανει τον κοσμο.για αυτο ανεφερα οτι εχουν μπει και αλλοι καλοι

Μετριος παικτης :p μετα απο τοσα χρονια στο παιχνιδι το να εισαι απλα καλος δεν λεει τιποτα θες πολλα περισσοτερα
 

DeletedUser26309

απο φυλες παντως στην ηπειρο 45 λεω ghetto.γενικα δε ξερω.οι κουτουρου εχουν καλη προιστορια
 

DeletedUser24216

εγω απο μια γρηγορη ματια, χωρις να παιζω στον κ32.δεν ειδα ενδιαφερον...οσο παει, λιγοστευουν τα ατομα και η συμμετοχη!
Παντως μιας και μιλαμε για φυλλες, η Ιμορταλ ισως κατι να κανει...

Δον Κυρ Κυρ
Ζαμπαρτας
Γωγωκακια
Παρτακας
Καπταιν Χουκ
Σοφουλ

μπονους δωρο ο "ασε να το ελεγξω ενα δεκαπενθημερο και θα σου πω αλλα ευτυχως που υπαρχει η ΜΠΛΕ" XRTSSS
μπονους δωρο μια κατηγορια μονος του ο JACE

με λιγα λογια η BAD του Κ30.

μια συμβουλη στους πρωτους τους συμμαχους στον κοσμο, οποιοι κι αν ειναι αυτοι.
μην αφηνετε και πολυ ανοχυρωτο το μετωπο σας.
χοχο.

και να προσεχετε τους ανεμους. Αναλογα με το που θα φυσαει και το ποσο θα φοβηθει ο Κυρ Κυρ μια καλυτερη φυλη απ αυτον αναλογα θα κινηθουν και διπλωματικα.
 

DeletedUser18255

εχουμε comeback vagner love και εχουν μπει οι περισσοτεροι απο τους καλους παικτες που εχουν μεινει στο παιχνιδι.αν δεν δεις ενδιαφερον σε αυτον τον κοσμο σε ποιον ειδες?στον 31?τον 28?η τον 29?

Για πρεμ εχει μπει ο ζαρο αραξτε
 

DeletedUser32957

Δον Κυρ Κυρ
Ζαμπαρτας
Γωγωκακια
Παρτακας
Καπταιν Χουκ
Σοφουλ

μπονους δωρο ο "ασε να το ελεγξω ενα δεκαπενθημερο και θα σου πω αλλα ευτυχως που υπαρχει η ΜΠΛΕ" XRTSSS
μπονους δωρο μια κατηγορια μονος του ο JACE

με λιγα λογια η BAD του Κ30.

μια συμβουλη στους πρωτους τους συμμαχους στον κοσμο, οποιοι κι αν ειναι αυτοι.
μην αφηνετε και πολυ ανοχυρωτο το μετωπο σας.
χοχο.

και να προσεχετε τους ανεμους. Αναλογα με το που θα φυσαει και το ποσο θα φοβηθει ο Κυρ Κυρ μια καλυτερη φυλη απ αυτον αναλογα θα κινηθουν και διπλωματικα.

Δημητρη, δεν παιζω κ32 λεμε. απο αλλον εμαθα για την Ιμμορταλ. ειναι ο Ζαννης εκει και η Πεννυ. και ετσι το εμαθα... στα ονοματα που αναφερεις μονο τον Δον Κυρ γνωριζω.

Ωπος κιαν εχει, καλη επιτυχια απο μενα, σε ολα τα παιδια του κ32.
 

DeletedUser24216

κι απο μενα καλη επιτυχια!
ετσι κι αλλιως σε λιγο καιρο θα παει μονιμα εκει!
 

DeletedUser

Γενικά υπάρχει υλικό αλλά δεν μπορούμε να γνωρίζουμε αν θα μείνουν μερικοί σίγουρα ή αν μπουν για premium.
 

DeletedUser

πολλοι μπηκαμε λιγοι θα μεινουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


------------------------------------------------------------------------------------------------------
farmer smurf-K26
 

DeletedUser10824

Στην 44 εγώ βλέπω μόνο ΚΟΥΤΟΥΡΟΥ.Το στήσιμο τους έκατσε με τα χίλια.
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
στην 45 φαινεται οτι θα πεσει πολυ ξυλο....
 

DeletedUser26916

στην κ45 ολλες οι αλλες φυλες θα πρεπει να βαρεσουν ΣΟΣ αλλιως θα εχουν προβλημα! εχουν γινει ηδη 3 ΣΟΣ ... και ειναι καλα στυμενοι στο χαρτη!
 

DeletedUser

πολλες καλες φυλες ομορφα κατανεμημενα στο χαρτη
πιστευω θα παιξουν μεγαλο ρολο τα διπλωματικα παιχνιδια..

γιατι η α.Κ.α?ηδη κοντευει να κλεισει την ηπειρο:rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

3 φυλές κατά την γνώμη μου θα κάνουν το παιχνίδι στον κόσμο
S.O.S.
3 ΟΥ
DnD

Κατά την γνώμη μου πρώτη ήπειρος που θα κλείσει θα είναι η κ45 (S.O.S.) αλλά γρήγορα πιστεύω θα κλείσει και η κ55 (DnD) με τα τωρινά δεδομένα .
Από τους καινούριους κόσμους είναι ένας αρκετά καλός κόσμος με καλό υλικό φυλών, παιχτών αλλά και ρυθμίσεων .
Σίγουρα θα είναι ένας πολύ καλός κόσμος.
Νομίζω ότι περιμένουμε ακόμα 1-2 φυλές στον κόσμο όμως που δεν έχουν μπει από ότι έχει πάρει το αυτί μου για να δούμε.
 
Κορυφή