πολεμος????

DeletedUser30988

:O wait,what? το μονο που εκανα ειναι να ανεβασω καποια στατς...τι να πω...εξαλου καποτε ειμουν και εγω στην ΧΧΧ και στο συμβουλειο κιολας...γτ να θελω να προσβαλω την ιδια την φυλη που ειμουν στο παρελθον και περασα ωραιεσ στιγμες?εντελως τυχαια πηρα την ΧΧΧ επειδη ειναι πρωτη στον κοσμο...τι να πω δεν περιμενα τετοια αντιδραση...
 

DeletedUser

δεν αναφερετε σε εσενα προσεξε καλυτερα τα προηγουμενα ποστ..
 

DeletedUser

Το συμβουλιο της οικογενειας της XXX, δεν προκειται να πεσει στην παγιδα και να παρει μερος σε σχολιασμο - ξεκατινιασμα που γινεται στο φορουμ τα τελευταια χρονια υπο τον σημασιολογικο ορο "προπαγανδα". Ειμαστε της αποψης σαν φυλη, οτι αποκτουμε αντιπαλους και οχι εχθρους και θελουμε να υπαρχει καλο κλιμα και να γινεται καλο παιχνιδι και τιποτα παραπανω.

Το καθε μελος της φυλης εχει καθε δικαιωμα να γραφει συμφωνα με την ελευθερια του λογου αλλα αντιπροσωπευει μονο τον εαυτο του και δεν μπορει να εκπροσωπησει, σε καμμια περιπτωση, το συνολο της φυλης.


Απλά περιφανεύεστε ότι κάνατε πλάνο στους noobs,σιγά την φυλή.Αυτοί όταν είδαν όλοι σπαθάκια θα λέγανε όλα fake είναι αφού βλέπουν και οι άλλοι σπαθάκια.Εκει πάνω δεν έχετε ανταγωνισμό μην μου λες ό,τι να'ναι...
 

DeletedUser1084

Προς αποφυγη παρεξηγησεων, απλα εδωσα την επισημη θεση της φυλης. Δεν απευθυνομουν σε κανεναν.

Uranus ειλικρινα με αφησες αφωνο με την συνδετικοτητα της απαντησης σου.
 

DeletedUser

Απλά περιφανεύεστε ότι κάνατε πλάνο στους noobs,σιγά την φυλή.Αυτοί όταν είδαν όλοι σπαθάκια θα λέγανε όλα fake είναι αφού βλέπουν και οι άλλοι σπαθάκια.Εκει πάνω δεν έχετε ανταγωνισμό μην μου λες ό,τι να'ναι...

φιλε μου αυτην την καραμελα οτι εσεις ειστε ευκολα και εμεις δυσκολα βαρεθηκα να την ακουω σε καθε κοσμο.....κανε το παιχνιδι σου και αφου εισαι σε τρομερη φυλη και ειστε ολοι καλοι παιχτες τοτε τι προβλημα υπαρχει.....

αφου η xxx ειναι φυλη που δεν εχει καλο υλικο (σε σχεση με καποιες αλλες...) και γρηγορα θα την διαλυσει η φυλη σου με εσενα και τους pro παιχτες σου ,τοτε τι ασχολεισαι μαζι τους......
 

DeletedUser30988

Έχει ένα πρόβλημα προσοχής η αλήθεια είναι αυτη...


Άλλος πόλεμος δεν υπάρχει? :D

...τα λόγια είναι περιττά πλέον....στου κοφου την πόρτα όσο θέλεις βροντά...δλδ τωρα ας πούμε γτ να σχολιάσεις κατι που αφορά εμένα και να με ξαναπροσβαλεις?εσύ ως μεγαλύτερος και ποιο μυαλωμένος από εμενα δεν θα έπρεπε να δείξεις ανωτερότητα?έναν λόγο?θες να τσακωθούμε δημόσιος?αλλα αν είναι ΖΩΟ π άνθρωπος τι να πεις....και ξαναλέω πρόσεχε γτ η υπομονή έχει και όρια
 

DeletedUser

...τα λόγια είναι περιττά πλέον....στου κοφου την πόρτα όσο θέλεις βροντά...δλδ τωρα ας πούμε γτ να σχολιάσεις κατι που αφορά εμένα και να με ξαναπροσβαλεις?εσύ ως μεγαλύτερος και ποιο μυαλωμένος από εμενα δεν θα έπρεπε να δείξεις ανωτερότητα?έναν λόγο?θες να τσακωθούμε δημόσιος?αλλα αν είναι ΖΩΟ π άνθρωπος τι να πεις....και ξαναλέω πρόσεχε γτ η υπομονή έχει και όρια

ΖΩΟ?με αποκαλείς ζωό?Ααααχ γαμώτο αυτο πείραξε τις ευαίσθητες χορδές μου τις οποίες ούτε καν έχω.Άσε μας ρε πιτσιρικά πήγαινε κλάψε σε καμιά γωνία άσχετε σκουπιδιάρη του παιχνιδιού.Ελπίζω οι υπόλοιποι της χχχ να μην είναι έτσι πραγματικά
 

DeletedUser30988

Της χορδές σου λογικό να μην της έχεις...σκεψου μόνο τη έχεις βάλει στο στόμα σου η μάλλον ποσα έχεις βάλει στο στόμα σου?σκουπιδιάρη του παιχνιδιού?χαχαχαχα λες να παίζω για δείξω κατι?για την πάρτη μου παίζω και να περάσω καλά...χαχαχα κάτσε καλα γερο γτ δεν θα τα πάμε καλά...ειπαμε σεβασμό στους μεγαλύτερους αλλα εσύ το ξεφτίλισες...
 

DeletedUser

Της χορδές σου λογικό να μην της έχεις...σκεψου μόνο τη έχεις βάλει στο στόμα σου η μάλλον ποσα έχεις βάλει στο στόμα σου?σκουπιδιάρη του παιχνιδιού?χαχαχαχα λες να παίζω για δείξω κατι?για την πάρτη μου παίζω και να περάσω καλά...χαχαχα κάτσε καλα γερο γτ δεν θα τα πάμε καλά...ειπαμε σεβασμό στους μεγαλύτερους αλλα εσύ το ξεφτίλισες...

Το πας επί προσωπικού εκτός παιχνιδιού και απλά δείχνεις πόσο μικρός είσαι εν τέλει.Είπαμε και εγώ στα 15 κάτι τέτοια έγραφα.Πιτσιρικάς είσαι να μιλάς δεν έμαθες ακόμα και να φανταστεί κανείς δίνεις πανελλήνιες εσύ.Τράβα γύρευε τι ψυχολογικά παίζουν στη μέση.Συνέχισε να με διασκεδάζεις πιτσιρικά να παίζεις δεν ξέρεις,να μιλάς και να γράφεις δεν ξέρεις απορώ τι κάνεις εδώ μέσα εκτός από το να παριστάνεις το ανέκδοτο εννοείται
 

DeletedUser30988

Χαχαχαχα ενω εσύ ξέρεις να μιλάς ε?πιτσιρικάς? Και τη σημαίνει αυτο πως δεν πρεπει να μου μιλάς με σεβασμό?ξέρεις τι λένε όμως ε?μικρός μικρός.... Τα υπόλοιπα τα αφήνω στην φαντασία σου εφόσον είσαι καλός σε αυτόν τον τομέα...
 

DeletedUser

Χαχαχαχα ενω εσύ ξέρεις να μιλάς ε?πιτσιρικάς? Και τη σημαίνει αυτο πως δεν πρεπει να μου μιλάς με σεβασμό?ξέρεις τι λένε όμως ε?μικρός μικρός.... Τα υπόλοιπα τα αφήνω στην φαντασία σου εφόσον είσαι καλός σε αυτόν τον τομέα...

Η φάση ξέρεις ποια είναι?Ότι είσαι που είσαι μικρός ηλικιακά κάπου χάνεις γενικότερα γιατί απλά σε έχω φέρει εκεί που θέλω.Εγώ απλά φαίνομαι εριστικός ενώ εσύ το κλασσικό ανώριμο πιτσιρίκι που βγαίνει εκτός εαυτού.Συνέχισε να ψαρώνεις λοιπόν,το απολαμβάνω.Κανένα υπονοούμενο με το ψάρεμα έχεις? Για ρώτα κανέναν άμα δεν ξέρεις,το χεις ανάγκη το βλέπω.

Όσο για τον σεβασμό,όσο δεν είσαι έστω μια τρίχα μου και παιδί της φάπας ανάξιος σεβασμού θα είσαι μικρέ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30988

Μια τρίχα σου?μάλιστα...ποια τρίχα ρε μπαγλαμά?ποιος νομίζεις ότι είσαι?ενας τιποτένιος και ένα ελεεινό αποβρασμα της κοινωνίας είσαι...παιδι της φαπας? Γτ με ξέρεις κιόλας και μιλάς ετσι...το ότι ειμαι μικρότερος δεν σημαίνει πως πρέπει αν αποδέχομαι όλα αυτα που λες χωρίς να αντιδράσω γτ με λίγα λόγια αυτο μου λες τωρα...και το τι ειμαι η όχι άσε να το γνωρίζουν καλυτερα αυτη που με ξέρουν,λες να με νοιάζει ο σεβασμό σου?καρφί δεν μου καίγεται,για να μην πω τίποτα άλλο και φυγω πάλι με ένα μήνα μπαν...
 

DeletedUser

Μια τρίχα σου?μάλιστα...ποια τρίχα ρε μπαγλαμά?ποιος νομίζεις ότι είσαι?ενας τιποτένιος και ένα ελεεινό αποβρασμα της κοινωνίας είσαι...παιδι της φαπας? Γτ με ξέρεις κιόλας και μιλάς ετσι...το ότι ειμαι μικρότερος δεν σημαίνει πως πρέπει αν αποδέχομαι όλα αυτα που λες χωρίς να αντιδράσω γτ με λίγα λόγια αυτο μου λες τωρα...και το τι ειμαι η όχι άσε να το γνωρίζουν καλυτερα αυτη που με ξέρουν,λες να με νοιάζει ο σεβασμό σου?καρφί δεν μου καίγεται.

Προκλητικές ερωτήσεις που χρειάζονται σωστές απαντήσεις αλλά δεν αξίζει να χαλάσω την γλώσσα μου για σένα.Καλομελέτα και σου έρχεται βέβαια εντάκο.Φαίνεται τι παιδί είσαι από τα κόμπλεξ που βγάζεις για τους 'φίλους' τι παιδί-φάπα είσαι.Αντέδρασε όπως θες πασάκα μου αλλά με σεξουαλικά υπονοούμενα περιμένεις να σε πάρω σοβαρά?Να χες να μου πεις κάτι σωστό να πω εντάξει αλλά εσύ είσαι από τους χειρότερους τυρόπιτες εδώ μέσα.Φόρουμ για το παιχνίδι είναι εσύ το πας επί προσωπικού εκτός παιχνιδιού και όταν το πήγα για το παιχνίδι μας γράφεις ότι δε σε νοιάζει.Τότε τι κάνεις εδώ μέσα ρε μπεκλεμέ με μέλι ? Ντόλτσε βίτα? Μάθε να μιλάς πρώτα απ'όλα που νομίζεις ότι κάτι λες κιόλας
 

DeletedUser30988

Καλομελέτα και μου έρχεται?απειλή ήταν αυτο?εγω στην αρχή μια χαρά σου μιλούσα σου απάντησα 2-3 φορές με τρόπο αλλα εσύ εκεί συνεχιζες να με προσβάλεις...τωρα ποιος ξέρει και ποιος όχι να μιλάει φάνηκε....απάντησε μου ομως στο παραπάνω που ρώτησα...
 

DeletedUser

Καλομελέτα και μου έρχεται?απειλή ήταν αυτο?εγω στην αρχή μια χαρά σου μιλούσα σου απάντησα 2-3 φορές με τρόπο αλλα εσύ εκεί συνεχιζες να με προσβάλεις...τωρα ποιος ξέρει και ποιος όχι να μιλάει φάνηκε....απάντησε μου ομως στο παραπάνω που ρώτησα...

Δεν συνηθίζω να απειλώ.Το θεωρώ πολύ δήθεν.Μπαμ και κάτω τι είναι αυτα?Καλομελέτα και σου έρχεται το μπαν βρε ασχετούλη.
Σε πρόσβαλα? με είπες ζώο ενώ μάλλον ισχύει το αντίθετο γιατί άρχισες να μου την μπαίνεις επειδή είπα τον φιλαράκο σου κοπά που στην ουσία αυτο ήταν και αμέσως μετά σου εξήγησα ότι δεν ήταν προσβολή,αν δλδ έλεγα κάτι όντως προσβλητικό πως θα αντιδρούσες?Είσαι τέρμα πιτσιρικάς ωρίμασε πρώτα στο μυαλό σου τις αντιδράσεις σου γιατί γίνεσαι απλά ανέκδοτο φαπούλη
 

DeletedUser30988

Πήγα πίσω λοιπών και εγω αφου δεν προσβαλες πες μου τι είναι αυτό."γιατί φαίνεται πόσο γκάου άτομο είσαι" ήταν το πρώτο που είδα και το αντέγραψα,όχι αυτο δεν μπορεί να θεωρηθεί προσβολή σύμφωνα με εσένα,μήπως πρέπει να πω ευχαριστώ κιόλας?...παιδι της φαπας δεν ειμουνα ποτέ μου σε αντίθεση με εσένα που φαίνεται μικρό σε βαρούσαν και τώρα ξεσπάς για να πάρεις...εμ πως να το πούμε τωρα?να πάρεις το αίμα σου πίσω....
 

DeletedUser

Πήγα πίσω λοιπών και εγω αφου δεν προσβαλες πες μου τι είναι αυτό."γιατί φαίνεται πόσο γκάου άτομο είσαι" ήταν το πρώτο που είδα και το αντέγραψα,όχι αυτο δεν μπορεί να θεωρηθεί προσβολή σύμφωνα με εσένα,μήπως πρέπει να πω ευχαριστώ κιόλας?...παιδι της φαπας δεν ειμουνα ποτέ μου σε αντίθεση με εσένα που φαίνεται μικρό σε βαρούσαν και τώρα ξεσπάς για να πάρεις...εμ πως να το πούμε τωρα?να πάρεις το αίμα σου πίσω....

Για να δούμε,αφού θες να παίξουμε το όχι εγώ,εσύ όχι εσύ,εγώ.

1ον)κλασσικά βγήκε κάποιος και μίλησε άσχημα γτ δεν μπορεί να εκφράσει την γνώμη του σαν άνθρωπος...
Θα μας πεις δηλαδή τι? άσε ρε.

όταν από ένα κοπάς αρχίζεις ολόκληρο θέμα ναι μικρέ είσα γκάου και ******άου άτομο.Απλά πράγματα.Συνέχισε τις προσβολές εγώ το ευχαριστιέμαι γιατί εκτός του ότι από το πρώτο μήνυμα είπες ότι δεν θα ξανασχοληθείς αλλά είσαι ακόμα εδώ,ξέρω ότι έχεις χαλαστεί (αυτα τα μαθήματα ψυχολογίας να ναι καλά) κιόλας κάτι το οποίο εμένα με φτιάχνει αφάνταστα.Πέτα κανένα άλλο σεξουαλικό υπονοούμενο ή λόγω ξηρασίας δεν έχουμε άλλα?


Βρε παιδιά τελικά κανένας πόλεμος στον 31 γίνεται?
 
Κορυφή