κοιτα να δεις τι εκανες...

  • Δημιουργός θέματος snails
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33361

Ξερεις τι ειναι κανιβαλισμος;

Ναι.
Τον μπαμπαλα θα μου φερεις ως παραδειγμα που μαλλον το παρατησε? Οτι ειναι απλα παραδωση χωριου? Πες οτι παω πασο σε αυτον. Που και εδω εχω τις επιφυλαξεις μου γιατι ο παιχτης φανηκε να εχει φυγει και να παιζετε απο επιτηρηση για τουλαχιστον 10 μερες. Αψυχολογητες κινησεις μονο και μονο για να δειτε τι παιζει στην γειτονια.

Τον verdose7 που περασε απο 3 φυλες μεχρι να ερθει σε εσας? Σας αγαπησε και μπηκε να τελειωσει την καριερα του σε εσας? Που μου ειχε προτεινει να παω στην φυλη του ενω ηταν στους vikings-warning οντας αρχηγος των RotP?

Δεν με ενδιαφερουν οι λεπτομερειες. Πηγατε να φερετε κοσμο στην περιοχη με εμμεσο τροπο. Αν ειχατε κοτσια, ας φερνατε 5 τραινακια στους παιχτες εκει. Οχι με εσωτερικα νομπλαρισματα και φαγωματα θυματων.

Λασπη μπορειτε να ριχνετε οση θελετε.. Τα γεγονοτα ομως ειναι ξεκαθαρα.
 

DeletedUser

μιλησαμε και μαζι το γνωριζω..δν πηραμε ουτε μια απλη συμβαση γιατι ειδη ειχαμε εχθρους σχεδον ολον τον χαρτη..θα θελαμε μια σ.ε μαζι σας ετσι ωστε να μην μας χτυπανε μπρος πισω αλλα πιστευω οτι ειχατε ειδη συννενοηθει με τους αλλους..γιατι εκει στο ριμ που ειστε θα πρεπει να περασετε απο πανω μας για να αναπτυχθειτε..οποτε μονο ως εχθρους μας θελατε.και εγω ετσι θα εκανα στην θεση σου..

καλησπεριζω κ παλι...ειναι λαθος αυτα που αναφερεις κ θα σου γραψω το γιατι...θα απαντησω συγκεκριμενα σε οτι εχω τονισει απο το μηνυμα σου παραπανω...εισασταν η δευτερη φυλη που μιλησαμε συγκεκριμενα κ ως εκ τουτου δεν ειχαμε κανει καμια συνενοηση..μπορω να παραθεσω την ημερομηνια που μιλησαμε με τον περικλη κ προκαλω οποιονδηποτε αρχηγο φυλης εχει συνομιλια μαζι μου νωριτερα η εστω εχω παρεβρεθει σε κληση μαζι του να την κανει παραθεση απο κατω να με διαψευσει...μονο ενας θα βγει που μιλησα πρωτον...οποτε το επιχειρημα "ειχατε συνενοηθει με τους αλλους" δεν ευσταθει...παμε στο δευτερο..."ειχαμε εχθρους ολο το χαρτη"...δεν ξερω αν εσεις ειχατε βαψει τον χαρτη κοκκινο οταν εγινε η συνομιλια,αλλα γνωριζω οτι ακομα ουτε με ζουλου καν δεν χτυπιοσασταν οταν μιλησαμε...με εμας επισης δεν χτυπιοσασταν παρα μονο σε ενα χωριο (συγκεκριμενα τον παικτη belladona)...ουτε οι στοπ μιας κ ηταν σε πολεμο με twa,λυκους,ΝΟΤΟΣ...προφανως δεν εχεις ενημερωθει το ποτε ακριβως μιλησαμε σαν ημερομηνια...ο λογος που δεν προχωρησαμε (παροτι κ σε εμενα κ στον γιωργο που μιλαμε παντα μαζι μας αρεσε πολυ οπως μιλησε ο περικλης) ηταν η τελευταια προταση που ειπε ο περικλης..."αυτα θα ισχυουν κανονικα οσο θα βρισκομαι εδω"...γνωριζοντας οτι θα παει φανταρος (ο ιδιος μας το ειπε) ηταν πολυ διπλωματικη προταση κ φοβουμενοι οτι ολα μπορουν να αλλαξουν οταν φυγει δεν προχωρησαμε σε καποια κινηση...μας ενδιαφερει μια συνεργασια σε βαθος χρονου κ οχι να δημιουργουμε συνεργασιες που μπορουν να σπασουν αυριο μεθαυριο...

υ.γ.ακομα κ τις συμβασεις που εχουμε,τις εχουμε ενημερωσει πως οταν ειναι να σπασουν,θα ενημερωθουν 1 μηνα πριν να κανουν τις απαραιτητες ενεργειες για να αμυνθουν κ οχι εν μια νυχτι...ετσι λειτουργουμε τουλαχιστον...
 

DeletedUser

Πως γινεται απο τη μια να δηλωνεις οτι δεν εισαι στην ηγεσια της φυλης σου, οντας ενας απλος co-player ενω μια σειρα πριν δηλωνεις οτι "...δν ειναι οτι δν θελω να αποκαλυψω τους λογους που προχωρησουμε σε μια τετοια συμμαχια". Η εγω ειμαι λαθος η εσυ δεν ξερεις τι λες, μαλλον το δευτερο:p


ή απλα αγνοεις το γεγονος οτι παιζω στον λογαριασμο αυτον καιρο τωρα και εχω δει τα παντα και με διπλωματιες και με στρατολογησεις..και επειδη ο κατοχος του λογαριασμου πηγε φανταρος θεωρησα σωστο να μιλησω για λογου του μιας και μικρα παιδια δν ειμαστε..αλλα ναι φυσικα εσυ τι θα τονιζες..δν θα μιλαγες πανω σε κατι ουσιωδες..θα πεταγες την ''βλακεια σου'' και θα αφηνες υπονοοουμενα..τελοσπαντων οπως προανεφερα σε ξακατινιασμα δν μπλεκομαι..καντο εσυ οσο θες.


καλησπεριζω κ παλι...ειναι λαθος αυτα που αναφερεις κ θα σου γραψω το γιατι...θα απαντησω συγκεκριμενα σε οτι εχω τονισει απο το μηνυμα σου παραπανω...εισασταν η δευτερη φυλη που μιλησαμε συγκεκριμενα κ ως εκ τουτου δεν ειχαμε κανει καμια συνενοηση..μπορω να παραθεσω την ημερομηνια που μιλησαμε με τον περικλη κ προκαλω οποιονδηποτε αρχηγο φυλης εχει συνομιλια μαζι μου νωριτερα η εστω εχω παρεβρεθει σε κληση μαζι του να την κανει παραθεση απο κατω να με διαψευσει...μονο ενας θα βγει που μιλησα πρωτον...οποτε το επιχειρημα "ειχατε συνενοηθει με τους αλλους" δεν ευσταθει...παμε στο δευτερο..."ειχαμε εχθρους ολο το χαρτη"...δεν ξερω αν εσεις ειχατε βαψει τον χαρτη κοκκινο οταν εγινε η συνομιλια,αλλα γνωριζω οτι ακομα ουτε με ζουλου καν δεν χτυπιοσασταν οταν μιλησαμε...με εμας επισης δεν χτυπιοσασταν παρα μονο σε ενα χωριο (συγκεκριμενα τον παικτη belladona)...ουτε οι στοπ μιας κ ηταν σε πολεμο με twa,λυκους,ΝΟΤΟΣ...προφανως δεν εχεις ενημερωθει το ποτε ακριβως μιλησαμε σαν ημερομηνια...ο λογος που δεν προχωρησαμε (παροτι κ σε εμενα κ στον γιωργο που μιλαμε παντα μαζι μας αρεσε πολυ οπως μιλησε ο περικλης) ηταν η τελευταια προταση που ειπε ο περικλης..."αυτα θα ισχυουν κανονικα οσο θα βρισκομαι εδω"...γνωριζοντας οτι θα παει φανταρος (ο ιδιος μας το ειπε) ηταν πολυ διπλωματικη προταση κ φοβουμενοι οτι ολα μπορουν να αλλαξουν οταν φυγει δεν προχωρησαμε σε καποια κινηση...μας ενδιαφερει μια συνεργασια σε βαθος χρονου κ οχι να δημιουργουμε συνεργασιες που μπορουν να σπασουν αυριο μεθαυριο...

υ.γ.ακομα κ τις συμβασεις που εχουμε,τις εχουμε ενημερωσει πως οταν ειναι να σπασουν,θα ενημερωθουν 1 μηνα πριν να κανουν τις απαραιτητες ενεργειες για να αμυνθουν κ οχι εν μια νυχτι...ετσι λειτουργουμε τουλαχιστον...


να ξερεις οτι σε θαυμαζω επειδη εισαι ο μονος που βγαινεις και λες τεκμηριωμενα πραγματα εν αντιθεση με αλλους...
εχουμε λοιπον και λεμε..ξερω ακριβως ποτε και τι ειπες με τον περικλη..μπορει να μην ασχολουμε αλλα γνωριζω επακριβως ποτε μιλησατε τι ειπατε κ.ο.κ..θα παραδεχτω οτι χρησιμοποιησα μια λαθος φραση..ΕΙΔΗ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...δν επρεπε να το πω μιας και εχεις δικιο δν εγινε..επρεπε να πω οτι εφοσον κλεισαμε το διπλωματικο κεφαλαιο μεταξυ μας απο εκει και περα συννενοηθηκατε με ολες τις φυλες και θα ξαναπω την φραση για συμβαση και στο μελλον συμμαχια..ειναι μια φραση που μου εχει μεινει απο το σκαιπ οταν μιλαγε με διαφορες φυλες ο περικλης..(δεν ημουν στις κλησεις συγκεκριμενα απλα μου τονισε οτι εγινε αυτο..και πραγματικα δν εχει κανεναν λογο να μ πει ψεμματα..προτιμω να μ πεις δν καταλαβε καλα παρα να μ πεις λεει ψεμματα..δν θα το ανεχτω αυτο)

οσον αφορα τωρα για τα λεγομενα του περικλη ''αυτα θα ισχυουν κανονικα οσο θα βρισκομαι εδω'' και για αυτον τον λογο δν κινηθηκατε διπλωματικα μαζι μας δν μπορω να εκφερω αποψη..ηταν σοβαρος λογος και καλα κανετε..


οσο για τα μαυρισμενα γραμματα και εμεις ετσι εχουμε μαθει να λειτουργουμε..και σας συγχαιρω για αυτο που κανετε..απλα νομιζω ειναι εκτος θεματος..πες τα καλυτερα στους Π.Α.Π αυτο να το εχουν υποψιν τους.. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ή απλα αγνοεις το γεγονος οτι παιζω στον λογαριασμο αυτον καιρο τωρα και εχω δει τα παντα και με διπλωματιες και με στρατολογησεις..και επειδη ο κατοχος του λογαριασμου πηγε φανταρος θεωρησα σωστο να μιλησω για λογου του μιας και μικρα παιδια δν ειμαστε..αλλα ναι φυσικα εσυ τι θα τονιζες..δν θα μιλαγες πανω σε κατι ουσιωδες..θα πεταγες την ''βλακεια σου'' και θα αφηνες υπονοοουμενα..τελοσπαντων οπως προανεφερα σε ξακατινιασμα δν μπλεκομαι..καντο εσυ οσο θες.

Κατι δεν μου κολλαει σε αυτα που λες. Παιζεις λες στο account καιρο. Δεν εισαι στην ηγεσια αλλα ειναι ο co-player σου. Δεκτα και τα 2. Το να βγαινεις ομως απο τη στιγμη που μονος σου λες οτι δεν εισαι στην ηγεσια για να δωσεις εξηγησεις εκ μερους του παιδιου που πηγε φανταρος ειναι λιγο "****". Αλλωστε, η ηγεσια της -RES- λογικα δεν αποτελειται απο εναν παικτη που πηγε φανταρος, εφοσον δεν εισαι φανταρος η ισχυς των λογων σου δεν ειναι η ιδια με ενα ατομο που ειναι στην ηγεσια. Και φρασεις του τυπου "λες βλακειες", "θα πεις την βλακεια σου" κλπ κλπ δεν θυμαμαι να στις ειπα. Αλλα ναι, ενα στοιχειο των παικτων που δεν μπορουν να απαντησουν σε κατι λογικο και ουσιωδες με απλα ελληνικα και οχι παιζοντας τη μηλια ειναι να λενε στο συνομιλητη τους "λες βλακειες". Αν δεν εισαι ικανος να επιχειρηματολογησεις πραγματικα φωναξε καποιον απο την "ηγεσια" να με ταπωσει.

ΥΓ:Οyez εξηγησε μου τι ειναι κανιβαλισμος γιατι εγω δεν ξερω τι ειναι. Για παραδειγμα τα 4 απο τα 5 χωρια που εχει παρει ο λογαριασμος Hoshi τι ειναι; Κανιβαλισμος δεν ειναι; Αντε πες 2/5 γιατι με Zedtka παιξαν co-play λογω αποκλεισμου του 2ου(για το βαρβαρακι δεν ξερω τι παιζει, εννοω δεν ξερω αν ηταν συμπαικτη η εχθρου)
 

DeletedUser

Κατι δεν μου κολλαει σε αυτα που λες. Παιζεις λες στο account καιρο. Δεν εισαι στην ηγεσια αλλα ειναι ο co-player σου. Δεκτα και τα 2. Το να βγαινεις ομως απο τη στιγμη που μονος σου λες οτι δεν εισαι στην ηγεσια για να δωσεις εξηγησεις εκ μερους του παιδιου που πηγε φανταρος ειναι λιγο "****". Αλλωστε, η ηγεσια της -RES- λογικα δεν αποτελειται απο εναν παικτη που πηγε φανταρος, εφοσον δεν εισαι φανταρος η ισχυς των λογων σου δεν ειναι η ιδια με ενα ατομο που ειναι στην ηγεσια. Και φρασεις του τυπου "λες βλακειες", "θα πεις την βλακεια σου" κλπ κλπ δεν θυμαμαι να στις ειπα. Αλλα ναι, ενα στοιχειο των παικτων που δεν μπορουν να απαντησουν σε κατι λογικο και ουσιωδες με απλα ελληνικα και οχι παιζοντας τη μηλια ειναι να λενε στο συνομιλητη τους "λες βλακειες". Αν δεν εισαι ικανος να επιχειρηματολογησεις πραγματικα φωναξε καποιον απο την "ηγεσια" να με ταπωσει.

συνεχιζεις το ιδιο τροπαριο..και θιγεις πραγματα τα οποια ειναι εκτος θεματος..λες οτι δινω εξηγησεις εκ μερους του παιδιου που πηγε φανταρος και οτι η ηγεσια δν αποτελειται απο ενα ατομο οποτε ας βγουν αυτοι να σε ταπωσουν..η ηγεσια φιλε μου καλε απο 1 ατομο αποτελουνταν..ενα ατομο κινουσε τα νηματα και αυτο ηταν ο περης..οσο για την ισχυ του λογου μου πιστεψε με με τον περη συζηταγαμε καθημερινα για τις κινησεις..μου ελεγε αν ειχε καποιο προβλημα..μου ελεγε π.χ λεω να κανουμε συμμαχια με ντρουιτς ποια ειναι η γνωμη σου..του ελεγα ναι οχι και γιατι..αλλα αυτο δν ειναι απαραιτητα οτι ασχολιο0μουν..εγω ασχοληθηκα μονο με τον λογαριασμο και πως θα παει μπροστα..για τετοια θεματα ο περης εβγαζε ακρη..απλα με ενημερωνε παντα για να εχω μια σφαιρικη εικονα του τι μελλει γενεσθαι ασχετως αν εγω δν επερνα θεση..απλα εξεφραζα την γνωμη μου..αλλα αυτο για να προλαβω την απαντηση σου εγω προσωπικα το βλεπω σαν να μην ασχολουμε..γιατι οντως ο λογος μου δν ηταν τιποτα παρα μονο συμβουλευτικος..ευχομαι να σε καλυψα..δν μπορω να κανω κατι αλλο για να σε πεισω πραγματικα..

οσο για τις φρασεις που λες, εγω τουλαχιστον το ειπα ξεκαθαρα..λες βλακεια..δν ειπα δν ξερεις τι λες και οτι ισχυει το δευτερο..σε ελευθερη μεταφραση λες βλακειες..οποτε οπως εσυ με κατηγορεις οτι δν μπορω να απαντησω παρα μονο με μια φραση λες βλακειες ετσι και εγω με την σειρα μου θα μπροουσα να πω το ιδιο για το προηγουμενο μυνημα σου..


[aig]Προειδοποίηση για 2.α. Προσωπικές προσβολές
....δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα).


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Στο πρωτο σκελος με καλυψες
Στο δευτερο διπλα στο "λες βλακειες, μαλλον το δευτερο" υπηρχε και ενα :p. δεν ξερω αν το προσεξες. Οπως και πριν ειπα και γω "εγω ειμαι λαθος". Νομιζω φανηκε οτι εκανα και λιγο χαβαλε στο σημειο εκεινο. Παρ ολα αυτα βγαινει συμπερασμα οτι μπορει να το πηρεις ως επιθεση. Οτι να ναι πραγματικα...

Καλη συνεχεια και καλα νομπλαρισματα...
 

DeletedUser

καλη συνεχεια ,καλα νομπλαρισματα και καλη διασκεδαση του παιχνιδιου
 

DeletedUser

να ξερεις οτι σε θαυμαζω επειδη εισαι ο μονος που βγαινεις και λες τεκμηριωμενα πραγματα εν αντιθεση με αλλους...
εχουμε λοιπον και λεμε..ξερω ακριβως ποτε και τι ειπες με τον περικλη..μπορει να μην ασχολουμε αλλα γνωριζω επακριβως ποτε μιλησατε τι ειπατε κ.ο.κ..θα παραδεχτω οτι χρησιμοποιησα μια λαθος φραση..ΕΙΔΗ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ...δν επρεπε να το πω μιας και εχεις δικιο δν εγινε..επρεπε να πω οτι εφοσον κλεισαμε το διπλωματικο κεφαλαιο μεταξυ μας απο εκει και περα συννενοηθηκατε με ολες τις φυλες και θα ξαναπω την φραση για συμβαση και στο μελλον συμμαχια..ειναι μια φραση που μου εχει μεινει απο το σκαιπ οταν μιλαγε με διαφορες φυλες ο περικλης..(δεν ημουν στις κλησεις συγκεκριμενα απλα μου τονισε οτι εγινε αυτο..και πραγματικα δν εχει κανεναν λογο να μ πει ψεμματα..προτιμω να μ πεις δν καταλαβε καλα παρα να μ πεις λεει ψεμματα..δν θα το ανεχτω αυτο)

οσον αφορα τωρα για τα λεγομενα του περικλη ''αυτα θα ισχυουν κανονικα οσο θα βρισκομαι εδω'' και για αυτον τον λογο δν κινηθηκατε διπλωματικα μαζι μας δν μπορω να εκφερω αποψη..ηταν σοβαρος λογος και καλα κανετε..


οσο για τα μαυρισμενα γραμματα και εμεις ετσι εχουμε μαθει να λειτουργουμε..και σας συγχαιρω για αυτο που κανετε..απλα νομιζω ειναι εκτος θεματος..πες τα καλυτερα στους Π.Α.Π αυτο να το εχουν υποψιν τους..

πρωτον σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...χαιρομαι επισης που τουλαχιστον ειπες πως η φραση ηταν λανθασμενη...δεν κοροιδεψα καποιον ενω μιλουσα με τον περικλη...το τι συνεννοηση εγινε με αλλες φυλες στην πορεια ειναι αλλου παππα ευαγγελιο προφανως...επισης θα σου απαντησω οπως ακριβως μου το ζητησες...ο περικλης ειτε καταλαβε λαθος ειτε απλα του τα μετεφεραν λαθος (παιζει κ το ενδεχομενο αυτο εφοσον δεν υπαρχουν γραπτα για να αποδεικνυονται τι λεγεται στις συζητησεις)...η ιστορια θα δειξει κατα ποσο θα γινουν ολες αυτες οι συμμαχιες που αναφερθηκαν κ ξεκινησαν απο Σ.Ε. κ εδω θα ειμαστε να το ξανασυζητησουμε φιλε μου...οσον αφορα την τελευταια προταση του περικλη σου τονιζω κ εγω οτι ΗΤΑΝ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ που αποφασισαμε σαν αξιωματουχοι να μην αποκτησουμε σχεση μεταξυ μας...γιατι μπορει να ηταν μια καλη προταση αλλα με το κλεισιμο της συζητησης φαινοταν πολυ αβεβαιο το μελλον της...κ αν αυτοι που εμεναν πισω σαν ηγεσια αποφασιζαν διαφορετικα δεν θα μπορουσα να κατηγορησω κ καποιον γιατι μου τονιστηκε οτι "ολα θα ισχυουν,οσο ειμαι εδω" κ θα κρεμουσα τους παικτες μου ετσι εστω κ εμμεσα...τα τονισμενα σου απλα τα εγραψα για να καταλαβεις τον τροπο που τα εχω στο μυαλο μου...δεν κοροιδευω κανεναν κ ουτε παω να "κυκλωσω" καποιον...οτι ειναι να του πω,θα το πω για να γνωριζει κ δεν θα την φερω γυριστη...

καλο απογευμα απο την συνεχιζομενα βροχερη Ελλαδα...
 

DeletedUser33200

ΥΓ:Οyez εξηγησε μου τι ειναι κανιβαλισμος γιατι εγω δεν ξερω τι ειναι. Για παραδειγμα τα 4 απο τα 5 χωρια που εχει παρει ο λογαριασμος Hoshi τι ειναι; Κανιβαλισμος δεν ειναι; Αντε πες 2/5 γιατι με Zedtka παιξαν co-play λογω αποκλεισμου του 2ου(για το βαρβαρακι δεν ξερω τι παιζει, εννοω δεν ξερω αν ηταν συμπαικτη η εχθρου)

Αφου επιμενεις ανεστη,

Σαν κανιβαλισμο στις φυλετικες οριζουμε την διαδικασια μεσω της οποιας ενα μελος της φυλης νομπλαρεται απο ενα συμπαικτη του ΚΥΡΙΩΣ επειδη ειναι ανενεργος...

Τωρα ο Hoshi(ο Περικλης) πηγε φανταρος αλλα για να στο σιγουρεψω οριστε http://prntscr.com/55yjqw τωρα ακου ο Hoshi νομπλαρε τον ζετκα που ειχε φαει μπαν για να μην χαθει το χωριο του και περασει σε εχθρους,και μιας και ηταν σχετικα κοντα και ειχε και 4 αρισους λεει δεν παει στο καλο θα τον φαω το νουμπα!και τσουκ το νομπλαρε!

Τωρα τι νας πω αν ενα βαρβαρο σας εχει κανει τη ζωη δυσκολη συγγνωμη,αλλα να δουμε και τους αλλους.. http://http://gr.twstats.com/gr31/index.php?page=tribe&mode=conquers&type=gain&id=620

Λοιπον σοβαρευτειτε αν πειτε να γραψετε κατι σοβαρο στειλτε μηνυμα στο παιχνιδι γιατι δεν γραφετε τιποτα εξυπνο,μαλλον ρεζιλι γινεστε..
 

DeletedUser33361


Λοιπον σοβαρευτειτε αν πειτε να γραψετε κατι σοβαρο στειλτε μηνυμα στο παιχνιδι γιατι δεν γραφετε τιποτα εξυπνο,μαλλον ρεζιλι γινεστε..

Ρεζιλι γινεται αλλος που παει να μαζεψει τα ασυμαζευτα. Απαντηση σε μενα δεν δοθηκε ποτε για το τι θεωρω κανιβαλισμο και δεν χρειαζεται να δοθει, με εχεις καλυψει με πολλα αλλα μηνυματα. Απλα αφηστε το θεμα να πεθανει. Εσας συμφερει ουτως ή αλλως.. Που ειναι ολοι αυτοι οι αρχηγοι στους οποιους εχουμε ταξει συμμαχια?

Διοτι πριν αποφασισω να ενωθω με druids, δεν υπηρξε τετοια προθεση ποτε απο Τιμο. Για ΣΕ ειχαμε πει για λιγο καιρο, του ειχα πει οτι για μενα αυτο ειναι σαν να αναβαλουμε τον πολεμο. Ειδα οτι ταιριαζουμε απο φιλοσοφια και εγινε η παντρεια.
Επισης, εγω ημουν αυτος που "ξεκινησε" τις σχεσεις Druids-ΠΑΠ διοτι ειχα ηδη σχεσεις με τον Κωστα απο ΠΑΠ. Ουτε σε εκεινον ταξαμε συμμαχια. Για ΣΕ μιλησαμε. Ρωτησε τον.

Για ποιους αρχηγους αναφερεσαι? Μιλα με ονοματα γιατι στον αερα ξερω και εγω να λεω πραγματα.
Την επομενη φορα που θα γραψεις ανακριβειες, να εχει υποψιν σου οτι εκθετεις τον εαυτο σου.
 

DeletedUser33361

Δεν κρυβομαι.. Το ιδιο nick εχω και στο παιχνιδι.
 

DeletedUser

Αφου επιμενεις ανεστη,

Σαν κανιβαλισμο στις φυλετικες οριζουμε την διαδικασια μεσω της οποιας ενα μελος της φυλης νομπλαρεται απο ενα συμπαικτη του ΚΥΡΙΩΣ επειδη ειναι ανενεργος...

Τωρα ο Hoshi(ο Περικλης) πηγε φανταρος αλλα για να στο σιγουρεψω οριστε http://prntscr.com/55yjqw τωρα ακου ο Hoshi νομπλαρε τον ζετκα που ειχε φαει μπαν για να μην χαθει το χωριο του και περασει σε εχθρους,και μιας και ηταν σχετικα κοντα και ειχε και 4 αρισους λεει δεν παει στο καλο θα τον φαω το νουμπα!και τσουκ το νομπλαρε!

Τωρα τι νας πω αν ενα βαρβαρο σας εχει κανει τη ζωη δυσκολη συγγνωμη,αλλα να δουμε και τους αλλους.. http://http://gr.twstats.com/gr31/index.php?page=tribe&mode=conquers&type=gain&id=620

Λοιπον σοβαρευτειτε αν πειτε να γραψετε κατι σοβαρο στειλτε μηνυμα στο παιχνιδι γιατι δεν γραφετε τιποτα εξυπνο,μαλλον ρεζιλι γινεστε..

Δηλαδη αν εγω παρω 100 χωρια απο ενεργους παικτες της φυλης μου δεν ειμαι κανιβαλος, αυτο λες. Τα 4/5 ειναι νομπλαρισματα απο φυλη. Το βαρβαρο λογικα δεν το πηρε απο την -RES-. Αλλα και παλι 2/5 να ειναι το αποτελεσμα ποια η διαφορα; Πολεμησε τον zedtka και παιξαν co-play; Απο ban μπηκε ο Zedtka στο Hoshi, ετσι ειχε ειπωθει στο ιδιο ποστ νομιζω, καθως ειχε 14ημερο attackable ban. Ο Περικλης ειναι πολυ καλος παικτης, δεν παω να τον μειωσω αλλα δεν ανεχομαι να λετε οτι σας κατεβει απλα για να γλυψετε...
Αυτο με το ρεζιλι αδυνατω να το σχολιασω, ελπιζω να ξερεις γιατι:)
 

DeletedUser

Δηλαδη αν εγω παρω 100 χωρια απο ενεργους παικτες της φυλης μου δεν ειμαι κανιβαλος, αυτο λες. Τα 4/5 ειναι νομπλαρισματα απο φυλη. Το βαρβαρο λογικα δεν το πηρε απο την -RES-. Αλλα και παλι 2/5 να ειναι το αποτελεσμα ποια η διαφορα; Πολεμησε τον zedtka και παιξαν co-play; Απο ban μπηκε ο Zedtka στο Hoshi, ετσι ειχε ειπωθει στο ιδιο ποστ νομιζω, καθως ειχε 14ημερο attackable ban. Ο Περικλης ειναι πολυ καλος παικτης, δεν παω να τον μειωσω αλλα δεν ανεχομαι να λετε οτι σας κατεβει απλα για να γλυψετε...
Αυτο με το ρεζιλι αδυνατω να το σχολιασω, ελπιζω να ξερεις γιατι:)


ας απαντησει και ο zedtka λοιπον..λογο μιας ατυχης στιγμης θα ελεγα , γιατι πραγματικα δν θυμομουν τι επαιζε με τον συγκεκριμενο κανονισμο εφαγα 3 μερες μπαν attackable και οχι 14 μερες..και επειδη ενα παιδι στην φυλη νομισε οτι εφαγα μονιμο προτου προλαβω να του πω τι εγινε με εδιωξε..ετσι εχασα τα χωρια αλλιως κανεις δν θα ηξερε για το μπαν μιας και θα μπορουσατε να επιτεθειται χωρις κανενα προβλημα..αυτο λοιπον με εκανε να μιλησω με τον περη (που γνωριζομαστε χρονια) και ειπαμε ας παιξουμε μαζι..αναγκαστικε να σπασει ελαχιστα την νουκ του στο χωριο μου (λιγες απωλειες) γιατι ειχα επιθετικα πολλα και 500-500 δορατοξιφα..το δευτερο χωριο ηταν του κουκουτα αν δν κανω λαθος το οποιο ο παικτης χωρις καμια εξηγηση πατησε ετσι απλα διαγραφη..ειχε μεσα 1300 δορια 1300 ξιφοι 2000τσ και 1000 ελαφρα..οποτε και εκει απωλειες.. το τριτο χωριο αν δν απατωμαι ηταν το δευτερο χωριο του ζεντκα..το ειχα μολις 1 μερα και το πηρα για εμφανη λογο..κοιταξτε τον χαρτη δειτε που ειναι και τα αλλα χωρια και θα καταλαβετε..δν κρυβομαι ετσι κι αλλιως...το 4ο χωριο ηταν του τσιμπ ο οποιος ειχε καλο χωριο αναβαθμισμενο εκει που επρεπε και μαλιστα μεσα στην εκκλησια μου.(ηταν η περιοδος που η ζουλου καναν πλανα και δν ξεραμε αν το χτυπανε ή θα το χτυπησουν γιατι ο παιχτης ηταν ανενεργος..μπηκε την τελευταια μερα οταν του ειχα ριξει την εμπιστοσυνη στο 10-15..του ειπα ριξε τα επιθετικα και φυγε αν δν θες να ασχοληθεις..και το εκανε..)..το 5ο χωριο και το τελευταιο ηταν ενα βαρβαρο..το οποιο θελω να ξαναπατε στον χαρτη να δειτε την θεση του και να καταλαβετε απο μονοι σας γιατι το πηρα (εκει ειναι και η πρωτη μ εκκλησια..το ξερετε..αρα γιατι να παρω ενα βαρβαρο τριγωνακι με τα αλλα 2 χωρια;;) δν ειχα σκοπο να το παρω απλα επειδη οπως ολοι ειδατε χασαμε την νουκ μας την μεγαλη και επρεπε να δρασουμε αμμεσα (ασχολιαστο ο τροπος με τον οποιο την χασαμε..φταιγαμε 100% δν θα πω ψεμματα)

αυτα ειναι τα νομπλαρισματα του λογαριασμου hoshi..αλλα δν μπορω να καταλαβω γιατι ασχολειστε με αυτα πραγματικα..κανιβαλισμος κανιβαλισμος..εχει αποδειξει τι παιχτης ειναι ανα καιρους..οποτεε δν πιστευω οτι πρεπει να πεσει ''φτυαρι'' επειδη τα πραγματα δν πηγαν οπως θελαμε..και να τονισω οτι προτου μπω στον περη εκεινος επαιζε χωρις κοπλευ και ειχε μπει για την πλακα του..τα βραβεια με τους πορους και τις λεηλασιες τα πηρε πολυυυυυυ μεταα..και δν ειναι παιχτης που το συνηθιζει αυτο..
 

DeletedUser33453

καθομαι και σας παρακολουθω τοσες μερες και προσπαθω να βγαλω ενα νοημα
και λεω εγω τωρα
ολο αυτο το ξεκατινιασμα για ενα παιχνιδι???
δηλαδη εχετε λυσει ολα τα αλλα προβληματα και καθεστε και τρελαινεστε για αυτο???
ξερετε τι ειναι το ποιο ωραιο να κανετε(γιατι αυτο το κανω εγω στον κ1)
οταν παιζω ξυλο με τους αντιπαλους κανουμε χαβαλε!!!
και μην πειτε δεν γνωριζεστε και οτι εγω με τους αντιπαλους ειμαστε πολλα χρονια στον ιδιο κοσμο
πλεον οι ιδιοι και οι ιδιοι παιζουμε σχεδον αρα λιγο πολυ ολοι γνωριζομαστε.
ενα παιχνιδι ειναι για να περνας απλα ευχαριστα την ωρα σου
ουτε σε κανα βιογραφικο θα γραφτει αν νομπλαρεις παιχτες η βαρβαρα η κανιβαλισεις
(ολοι τα εχουμε κανει και τα 3 σε καποιο κοσμο
οποιος πει το αντιθετο απλα θα ειναι ψευτης)
ουτε θα βρεις δουλεια ποιο ευκολα αν παρεις τον κοσμο καποια στιγμη
αυτα απο εμενα
φιλικα παντα
υ.γ.με κανατε κι εγραψα στο εξωτερικο φορουμ μετα απο 4 χρονια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33453

οπως παντα... :rolf:
(πλακα κανω)
καλημερα γειτονα!
ζαχαρη και καφε δεν εχω στο λεω μην ερθεις
κι αν ερθεις να χτυπησεις πρωτα για να βαλω τα καλα μου!
 

DeletedUser

ας απαντησει και ο zedtka λοιπον..λογο μιας ατυχης στιγμης θα ελεγα , γιατι πραγματικα δν θυμομουν τι επαιζε με τον συγκεκριμενο κανονισμο εφαγα 3 μερες μπαν attackable και οχι 14 μερες..και επειδη ενα παιδι στην φυλη νομισε οτι εφαγα μονιμο προτου προλαβω να του πω τι εγινε με εδιωξε..ετσι εχασα τα χωρια αλλιως κανεις δν θα ηξερε για το μπαν μιας και θα μπορουσατε να επιτεθειται χωρις κανενα προβλημα..αυτο λοιπον με εκανε να μιλησω με τον περη (που γνωριζομαστε χρονια) και ειπαμε ας παιξουμε μαζι..αναγκαστικε να σπασει ελαχιστα την νουκ του στο χωριο μου (λιγες απωλειες) γιατι ειχα επιθετικα πολλα και 500-500 δορατοξιφα..το δευτερο χωριο ηταν του κουκουτα αν δν κανω λαθος το οποιο ο παικτης χωρις καμια εξηγηση πατησε ετσι απλα διαγραφη..ειχε μεσα 1300 δορια 1300 ξιφοι 2000τσ και 1000 ελαφρα..οποτε και εκει απωλειες.. το τριτο χωριο αν δν απατωμαι ηταν το δευτερο χωριο του ζεντκα..το ειχα μολις 1 μερα και το πηρα για εμφανη λογο..κοιταξτε τον χαρτη δειτε που ειναι και τα αλλα χωρια και θα καταλαβετε..δν κρυβομαι ετσι κι αλλιως...το 4ο χωριο ηταν του τσιμπ ο οποιος ειχε καλο χωριο αναβαθμισμενο εκει που επρεπε και μαλιστα μεσα στην εκκλησια μου.(ηταν η περιοδος που η ζουλου καναν πλανα και δν ξεραμε αν το χτυπανε ή θα το χτυπησουν γιατι ο παιχτης ηταν ανενεργος..μπηκε την τελευταια μερα οταν του ειχα ριξει την εμπιστοσυνη στο 10-15..του ειπα ριξε τα επιθετικα και φυγε αν δν θες να ασχοληθεις..και το εκανε..)..το 5ο χωριο και το τελευταιο ηταν ενα βαρβαρο..το οποιο θελω να ξαναπατε στον χαρτη να δειτε την θεση του και να καταλαβετε απο μονοι σας γιατι το πηρα (εκει ειναι και η πρωτη μ εκκλησια..το ξερετε..αρα γιατι να παρω ενα βαρβαρο τριγωνακι με τα αλλα 2 χωρια;;) δν ειχα σκοπο να το παρω απλα επειδη οπως ολοι ειδατε χασαμε την νουκ μας την μεγαλη και επρεπε να δρασουμε αμμεσα (ασχολιαστο ο τροπος με τον οποιο την χασαμε..φταιγαμε 100% δν θα πω ψεμματα)

αυτα ειναι τα νομπλαρισματα του λογαριασμου hoshi..αλλα δν μπορω να καταλαβω γιατι ασχολειστε με αυτα πραγματικα..κανιβαλισμος κανιβαλισμος..εχει αποδειξει τι παιχτης ειναι ανα καιρους..οποτεε δν πιστευω οτι πρεπει να πεσει ''φτυαρι'' επειδη τα πραγματα δν πηγαν οπως θελαμε..και να τονισω οτι προτου μπω στον περη εκεινος επαιζε χωρις κοπλευ και ειχε μπει για την πλακα του..τα βραβεια με τους πορους και τις λεηλασιες τα πηρε πολυυυυυυ μεταα..και δν ειναι παιχτης που το συνηθιζει αυτο..

Ναι, αυτο δειχνουν και τα στατιστικα, οτι ξεσκιστηκες στις απωλειες στα νομπλαρισματα σου:)
Νο 1
Νο 2

ΥΓ:Σορρυ για το μπαν, απλα ξερω οτι σε αυτες τις περιπτωσεις μεχρι τη δικια σου περιπτωση ηταν 14ημερο
 

DeletedUser

Ναι, αυτο δειχνουν και τα στατιστικα, οτι ξεσκιστηκες στις απωλειες στα νομπλαρισματα σου:)
Νο 1
Νο 2

ΥΓ:Σορρυ για το μπαν, απλα ξερω οτι σε αυτες τις περιπτωσεις μεχρι τη δικια σου περιπτωση ηταν 14ημερο

εχεις δικιο αλλα εγω δν το βλεπω ετσι..ειχαμε αρκετες απωλειες λογο των γεγονοτων που γινανε..
το υ.γ δν καταλαβα..τι εννοεις;;ποιες περιπτωσεις;; γνωριζεις τον λογο που εφαγα μπαν;;γιατι ειμαι σιγουρος οτι γνωριζεις οτι εχεις ακουσει..και οχι την ακριβη αιτια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ειχα ακουσει οτι ειχες φαει ban διοτι ησουν δουκας και ειχες αναφορα στρατου ενος παικτη που εφυγε και του επιτεθηκατε. Αυτο ειχε ειπωθει στη δευτερη σελιδα. Γι αυτο δεν σε θεωρησα παρανομο παικτη:)
 
Κορυφή