κοιτα να δεις τι εκανες...

  • Δημιουργός θέματος snails
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33361

Δεν με απασχολει το τι κανετε γενικοτερα. Για την περιοχη μου εχω γνωμη και για την περιοχη μου μιλαω.
Το πως και το ποτε με προσεγγισατε μαζι με τις διαδικασιες που ακουλουθειτε για να εξαπλωθειτε τις ξερετε καλυτερα εσεις απο οτι εμεις. 2 κανιβαλισμους στο 15χ15 που ειμαι, ειδα μεσα σε 10 μερες.

Ουτε πλησιασες στο νοημα βεβαια, ο απροσανατολισμος ειναι η ειδικοτητα σας οπως φαινεται.
 

DeletedUser

καλησπεριζω τους παντες...εγω δεν θελω να μπω στην διαδικασια ξεκατινιασματος...απλα μια απορια εχω...οποτε ο αρχηγος της αντιπαλου φυλης αναφερεται στην φυλη μου (druids) αναφερεται σαν φυλη με 4 ακαδημιες κ 250 accounts...οταν αναφερεται στην δικια του αναφερεται σαν μια φυλη με 47 accounts...οι mayhem κ οι mayres γιατι δεν συμπεριλαμβανονται στο μετρημα???

επισης δεν χρειαζεται να πετιεται ο παικτης εκτος φυλης 10 λεπτα πριν το νομπλαρισμα απο εχθρο...τουλαχιστον οποιον χανει χωριο απο εμας δεν τον πεταω εκτος για να μην γραφει ασχημα η στατιστικη...

αυτα τα ολιγα...καληνυχτα σε ολους...
 

DeletedUser33361

http://gr.twstats.com/gr31/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=127&type=gain&pn=-1

Σε παρακαλω ο κανιβαλισμος που ειναι στον zetka που εφαγε μπαν και τωρα παιζει κο πλει στο Hoshi?

Δεν ειναι στο 15χ15 μου αυτος που λες.

Για αυτα λεω:
http://gr.twstats.com/gr31/index.php?page=village&mode=conquers&id=4153
http://gr.twstats.com/gr31/index.php?page=village&mode=conquers&id=4663
 

DeletedUser33200

επισης δεν χρειαζεται να πετιεται ο παικτης εκτος φυλης 10 λεπτα πριν το νομπλαρισμα απο εχθρο...τουλαχιστον οποιον χανει χωριο απο εμας δεν τον πεταω εκτος για να μην γραφει ασχημα η στατιστικη...

Πολλοι πεταχτηκαν εξω φιλε ασε!
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
δυο πραγματακια εχω να πω εγω..
1.Αυτο το τοπικ εχει ξεφυγει τελειως.Αλιως αρχισε και δειτε τωρα που καταληξαμε..
2.(προς μελη -RES-)Σας βλεπω τοσο καιρο που παραπονιεστε οτι ειμαστε 5 φυλες εναντιον 1:
α)δεν ειστε 1 φυλη πια...ειστε 3..και αυτο το νουμερο εχει μεγαλη διαφορα
β)εμεις ειμαστε οι νουμπαδες οι οποιοι κανουν 29650278 ακαδημιες για να παρουν ενα κοσμο....εσεις ομως δεν κανετε και πολλα για να αντιστρεψετε τα δεδομενα...για αυτο λοιπον μην βγαινετε και κοροιδευετε τους druids ολη τη ωρα και παιξτε...
 

DeletedUser33200

Ηλία αστο,εσύ ήθελες να μπεις μαζί μας αρχικα το ξεχασες;

Και προς το παρων καλυτερα νομιζα παμε χαχα:cop:
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Ηλία αστο,εσύ ήθελες να μπεις μαζί μας αρχικα το ξεχασες;

Και προς το παρων καλυτερα νομιζα παμε χαχα:cop:

εννοειται οτι δεν το ξεχασα...και ξερεις γτ ηθελα να μπω...ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΗ ΦΥΛΗ...οσο για το δευτερο δεν εχω την ιδια αποψη με σενα :)
 

DeletedUser33200

Καλα καλυτερα πιστευω παμε θα δειξει νωρις ειναι:)
 

DeletedUser33361

Ας το αφησουμε να δειξει λοιπον..
Παρακαλω οποιος χρησιμοποιει το ονομα μου για οποιονδηποτε λογο, να με ενημερωνει με μηνυμα στο παιχνιδι. Δεν ειμαι φαν του εξωτερικου φορουμ. Ευχαριστω.
 

DeletedUser

δυο πραγματακια εχω να πω εγω..
1.Αυτο το τοπικ εχει ξεφυγει τελειως.Αλιως αρχισε και δειτε τωρα που καταληξαμε..
2.(προς μελη -RES-)Σας βλεπω τοσο καιρο που παραπονιεστε οτι ειμαστε 5 φυλες εναντιον 1:
α)δεν ειστε 1 φυλη πια...ειστε 3..και αυτο το νουμερο εχει μεγαλη διαφορα
β)εμεις ειμαστε οι νουμπαδες οι οποιοι κανουν 29650278 ακαδημιες για να παρουν ενα κοσμο....εσεις ομως δεν κανετε και πολλα για να αντιστρεψετε τα δεδομενα...για αυτο λοιπον μην βγαινετε και κοροιδευετε τους druids ολη τη ωρα και παιξτε...


θα σου μιλησω με απολυτο σεβασμο και χωρις να θελω να με παρεξηγησεις για οτι πω..
ο κανονικος κατοχος του λογαριασμου hoshi και δουκας της φυλης res απο οτι ξερω παιζει παντα με μια φυλη αντε να ειναι δυο δηλαδη + μια συμμαχια..
απο εκει και περα η μαυ να ξεκαθαρισουμε οτι βρισκετε σε αλλην ηπειρο για αυτο εχει και τους δικους της εχθρους..επειδη βρισκεται μακρια μας και επομενως με διαφορετικα μετωπα..και αυτη η συμμαχια εγινε με σκοπο στο μελλον οταν και ΑΝ φυσικα καταφερουν οι δυο φυλες να κλεισουν τον πυρηνα τους και ενωθουν εδαφολογικα τοτε να γινει και ενωση..οπως βλεπεις με το περασμα των ημερων μειναμε 2 φυλες..3 φυλες ειχαν οι μαυ αλλα τωρα ειναι μονο μια..επομενος 2 φυλες παιζουν μπαλα..

τωρα οσον αφορα τους ντρουιτς βλεπω ειδη 4 φυλες μιας και ξεκαθαρισατε οτι η ντρουιτ 5 δν ανηκει στην οικογενεια αλλα βλεπω και πολλα διπλωματικα σουξου μουξου που λενε και στο χωριο μ..δηλαδη πολλα παρε δωσε με ολες της φυλες της ηπειρου..τωρα για συμβαση και στο μελλον για συμμαχια.. με συγχωρεις αν κανω λαθος..διεψευσε με αν λεω κατι λαθος..

ναι φυσικα και εμεις εχουμε μιλησει με ολες τις φυλες απλα και μονο για να γνωριστουμε να δουμε τι παιζει κ.ο.κ και αμα καθοταν να καναμε και μια συμμαχια..αυτο θελαμε..την φυλη μας και μια συμμαχια τπτ αλλο..εδω εχω μιλησει και με παιδια απο αλλες ηπειρους για να δω τι γινεται..οσες περισσοτερες πληροφοριες τοσο καλυτερα δν ειναι;;να μην ειμαι αδιαβαστος..εχω μαθει να κοιταω στο μελλον οχι την τωρινη κατασταση..
οποτε στην ουσια ναι..ειμαστε 1 φυλη (αντε το λεω 2 για να μην με λετε κακο) εναντιων 4 φυλων στο ριμ+ αλλες τοσες φυλες που μας βαρανε και εχετε συμβαση-συμμαχια στο μελλον..


δεν εχω να πω κατι αλλο και δν θελω να γινομαι και κουραστικος..απλα αυτη ειναι η ταπεινη μου αποψη με οσα βλεπω..
 

DeletedUser33361

Δηλαδη λες οτι ειστε λιγοι εναντιων πολλων και αυτο ειναι αδικο; Καλα καταλαβαινω;
Αν ναι, πρεπει να κανεις πλακα.. Ή μηπως εννοεις οτι ειμαστε νουμπαδες που εχουμε προχωρησει σε διπλωματικες σχεσεις που εξασφαλιζουν την επικρατηση μας στον 55; Οποιο και να ισχυει ειναι το ιδιο τραγικα.. Να μας το λεγατε απο την αρχη, να σας στειλουμε οσους παιχτες χρειαζεται για να γινει "δικαιο" και professional.
Και ναι, γινεται κουραστικο το ολο θεμα. Αν θελουμε θα βγαλουμε 50 ακαδημιες. Ολες τις φυλες του κοσμου εκτος απο εσας. Ειστε τοσο pro που μας εχετε και τα πατε καλυτερα.. (Οπως λετε και οι ιδιοι)

Αβαβα εχετε κανει και το γεγονος οτι εχετε επιχειρησει την απορροφηση ποσων φυλων, συμπεριλαμβανομενης και των rise of the phoenix που διοικουσα εγω. Απλα φαγατε πορτα απο ολους και τωρα το παιζετε οι hardcore pro παιχτες που παιζουν "ολοι σας και μονοι μας"... Θα σας σεβοντουσαν ολοι παραπανω αν δεν φεροσασταν ετσι διοτι εχετε καλο υλικο αλλα αποτυχημενη διπλωματια.. Δεν γινεται να φταινε οοοολοι οι αλλοι.. Αυτα τα ολιγα απο μενα. Καλημερα.
 

DeletedUser

τωρα οσον αφορα τους ντρουιτς βλεπω ειδη 4 φυλες μιας και ξεκαθαρισατε οτι η ντρουιτ 5 δν ανηκει στην οικογενεια αλλα βλεπω και πολλα διπλωματικα σουξου μουξου που λενε και στο χωριο μ..δηλαδη πολλα παρε δωσε με ολες της φυλες της ηπειρου..τωρα για συμβαση και στο μελλον για συμμαχια.. με συγχωρεις αν κανω λαθος..διεψευσε με αν λεω κατι λαθος..

θα σε διαψευσω εγω ο ιδιος ο οποιος παραβρισκομαι ΠΑΝΤΑ σε αυτα τα σουξου μουξου κ παρε-δωσε...δεν ξερω τι εχεις μπερδεψει με τις συμβασεις κ τις συμμαχιες...το ενα προφανως δεν φερνει κ το αλλο...θα ηθελα πραγματικα μιας κ γνωριζεις τοσα πολλα για τις συζητησεις που εγω (μαζι με τον γιωργο) κανουμε να μου τις αναφερεις για να ενημερωθω κ εγω μιας κ προφανως οταν φτανει η συζητηση στις υποσχεσεις μελλοντικων συμμαχιων μαλλον λειπω απτην συζητηση...

υ.γ.μιλησαμε κ μαζι,προφανως το γνωριζεις...κ εισασταν απο τις πρωτες φυλες που μιλησαμε...κ δεν καναμε ουτε Σ.Ε...μιας κ ολο τον κοσμο τον κανουμε εστω Σ.Ε. αναρωτηθηκες γιατι δεν πηρατε σαν φυλη ουτε μια απλη συμβαση?

υ.γ.2 μιας κ εμεις υποσχομαστε κ εμμεσα κυνηγαμε τους παντες,δειξε μου μια φυλη που εμεις σαν druids προσεγγισαμε ΠΡΩΤΟΙ υποσχομενοι συμμαχιες κτλ...ας μην πεταμε λογια του αερα προσπαθωντας να κερδισουμε εντυπωσεις χωρις καποιο στοιχειο παρακαλω...

καλη μας μερα στην βροχερη Ελλαδα!!!
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
απο εκει και περα η μαυ να ξεκαθαρισουμε οτι βρισκετε σε αλλην ηπειρο για αυτο εχει και τους δικους της εχθρους..επειδη βρισκεται μακρια μας και επομενως με διαφορετικα μετωπα..και αυτη η συμμαχια εγινε με σκοπο στο μελλον οταν και ΑΝ φυσικα καταφερουν οι δυο φυλες να κλεισουν τον πυρηνα τους και ενωθουν εδαφολογικα τοτε να γινει και ενωση..οπως βλεπεις με το περασμα των ημερων μειναμε 2 φυλες..3 φυλες ειχαν οι μαυ αλλα τωρα ειναι μονο μια..επομενος 2 φυλες παιζουν μπαλα..

τωρα οσον αφορα τους ντρουιτς βλεπω ειδη 4 φυλες μιας και ξεκαθαρισατε οτι η ντρουιτ 5 δν ανηκει στην οικογενεια αλλα βλεπω και πολλα διπλωματικα σουξου μουξου που λενε και στο χωριο μ..δηλαδη πολλα παρε δωσε με ολες της φυλες της ηπειρου..τωρα για συμβαση και στο μελλον για συμμαχια.. με συγχωρεις αν κανω λαθος..διεψευσε με αν λεω κατι λαθος..

εκει που ειναι η μαυ μπορει ανετα να μας κανει ντου αλλα οπως ειπες εχει αλλα μετωπα...οκ
αλλα λες οτι η συμμαχια εγινε για το μελλον...ΑΝ θα νικησουν και τα δυο μετωπα τοτε θα αρχισετε ν συμαχειτε...μηπως δεν θες να αποκαλυψεις τους πραγματικους λογους που εγινε η συμμαχια αυτη;δεν σε κατηγορω καλα κανεις....

για τη μελλοντικη διπλωματια των druids δεν ξερω τπτ δεν ειμαι στην ηγεσια :)
 

DeletedUser

Δηλαδη λες οτι ειστε λιγοι εναντιων πολλων και αυτο ειναι αδικο; Καλα καταλαβαινω;
Αν ναι, πρεπει να κανεις πλακα.. Ή μηπως εννοεις οτι ειμαστε νουμπαδες που εχουμε προχωρησει σε διπλωματικες σχεσεις που εξασφαλιζουν την επικρατηση μας στον 55; Οποιο και να ισχυει ειναι το ιδιο τραγικα.. Να μας το λεγατε απο την αρχη, να σας στειλουμε οσους παιχτες χρειαζεται για να γινει "δικαιο" και professional.
Και ναι, γινεται κουραστικο το ολο θεμα. Αν θελουμε θα βγαλουμε 50 ακαδημιες. Ολες τις φυλες του κοσμου εκτος απο εσας. Ειστε τοσο pro που μας εχετε και τα πατε καλυτερα.. (Οπως λετε και οι ιδιοι)

Αβαβα εχετε κανει και το γεγονος οτι εχετε επιχειρησει την απορροφηση ποσων φυλων, συμπεριλαμβανομενης και των rise of the phoenix που διοικουσα εγω. Απλα φαγατε πορτα απο ολους και τωρα το παιζετε οι hardcore pro παιχτες που παιζουν "ολοι σας και μονοι μας"... Θα σας σεβοντουσαν ολοι παραπανω αν δεν φεροσασταν ετσι διοτι εχετε καλο υλικο αλλα αποτυχημενη διπλωματια.. Δεν γινεται να φταινε οοοολοι οι αλλοι.. Αυτα τα ολιγα απο μενα. Καλημερα.


απλα απαντησα στον προηγουμενο που ελεγε οτι ολο λεμε μια φυλη εναντιων 1000 ακαδημιων..και του εξηγησα οτι στην ουσια ετσι ειναι..δν ειπα πουθενα οτι ειναι αδικο δν ειπα πουθενα οτι ειστε νουμπαδες δν ειπα πουθενα οτι δν ειναι τροπος αυτος να κλεισεις κοσμο..ειναι μια χαρα τροπος..ξαναδιαβασε αυτο που ειπα καλυτερα..
σαν φυλη εχουμε επιχειρηση να συγχωνευτουμε με 2 φυλες..με phx που φαγαμε πορτα οπως λες δν θα πω το αντιθετο και με μαυ οι οποιοι δεχτηκαν..και ξαναλεω..μια συμμαχια θελαμε τπτ αλλο την κερδισαμε παμε παρακατω..αφου εγινε ενωση με μαυ,ι απο τους phχ επειτα δν θελαμε να γινει ενωση..2-3 συγκεκριμενους παιχτες θελαμε που ο ενας ειδη εφυγε απο εκει αλλα δυστηχως δν μπορεσε να ερθει σε εμας για πρωσοπικους λογους..

θα σε διαψευσω εγω ο ιδιος ο οποιος παραβρισκομαι ΠΑΝΤΑ σε αυτα τα σουξου μουξου κ παρε-δωσε...δεν ξερω τι εχεις μπερδεψει με τις συμβασεις κ τις συμμαχιες...το ενα προφανως δεν φερνει κ το αλλο...θα ηθελα πραγματικα μιας κ γνωριζεις τοσα πολλα για τις συζητησεις που εγω (μαζι με τον γιωργο) κανουμε να μου τις αναφερεις για να ενημερωθω κ εγω μιας κ προφανως οταν φτανει η συζητηση στις υποσχεσεις μελλοντικων συμμαχιων μαλλον λειπω απτην συζητηση...

υ.γ.μιλησαμε κ μαζι,προφανως το γνωριζεις...κ εισασταν απο τις πρωτες φυλες που μιλησαμε...κ δεν καναμε ουτε Σ.Ε...μιας κ ολο τον κοσμο τον κανουμε εστω Σ.Ε. αναρωτηθηκες γιατι δεν πηρατε σαν φυλη ουτε μια απλη συμβαση?

υ.γ.2 μιας κ εμεις υποσχομαστε κ εμμεσα κυνηγαμε τους παντες,δειξε μου μια φυλη που εμεις σαν druids προσεγγισαμε ΠΡΩΤΟΙ υποσχομενοι συμμαχιες κτλ...ας μην πεταμε λογια του αερα προσπαθωντας να κερδισουμε εντυπωσεις χωρις καποιο στοιχειο παρακαλω...

καλη μας μερα στην βροχερη Ελλαδα!!!

ευλπιστω να εχεις δικιο και να λες αληθεια..γιατι ολες οι φυλες μου εχουν πει (χωρις να τις μετονομασω αλλα πραγματικα ειναι ολες οι φυλες της ηπειρου μας) οτι τους πετας μια καραμελα για συμβαση τωρα και συμμαχια στο μελλον.πραγματικα αμα μ το ελεγε ενας θα ειχα αμφιβολιες..αλλα το ακουσα απο 3-4 φυλες διαφορετικες..

μιλησαμε και μαζι το γνωριζω..δν πηραμε ουτε μια απλη συμβαση γιατι ειδη ειχαμε εχθρους σχεδον ολον τον χαρτη..θα θελαμε μια σ.ε μαζι σας ετσι ωστε να μην μας χτυπανε μπρος πισω αλλα πιστευω οτι ειχατε ειδη συννενοηθει με τους αλλους..γιατι εκει στο ριμ που ειστε θα πρεπει να περασετε απο πανω μας για να αναπτυχθειτε..οποτε μονο ως εχθρους μας θελατε.και εγω ετσι θα εκανα στην θεση σου..

οσον αφορα τα στοιχεια που λες στο υ.γ 2 νομιζα δν επιτρεπεται να αναθεσω συνομιλιες στο εξωτερικο..ειτε αυτες εγιναν μεσο παιχνιδιου ειτε μεσο σκαιπ..αλλα ναι φιλε μου υπαρχουν και αυτες..

εκει που ειναι η μαυ μπορει ανετα να μας κανει ντου αλλα οπως ειπες εχει αλλα μετωπα...οκ
αλλα λες οτι η συμμαχια εγινε για το μελλον...ΑΝ θα νικησουν και τα δυο μετωπα τοτε θα αρχισετε ν συμαχειτε...μηπως δεν θες να αποκαλυψεις τους πραγματικους λογους που εγινε η συμμαχια αυτη;δεν σε κατηγορω καλα κανεις....

για τη μελλοντικη διπλωματια των druids δεν ξερω τπτ δεν ειμαι στην ηγεσια :)


ξερω πολυ καλα γιατι εγινε αυτη η συμμαχια..και ειμαι σιγουρος οτι οτι προσπαθεις να πεις αυτην την στιγμη ειναι απλα μια προπαγανδα..δν γνωριζεις γιατι εγινε η συμμαχια αυτη καλυτερα απο μενα..και εγινε για 3 διαφορετικους λογους..αν τωρα εσυ ξερεις τον εναν λογο και νομιζεις οτι κατι ξερεις τοτε λυπαμαι..


αλλα παιδια ας περνει ενας τον λογο..ξυπνησα και ειδα 3 διαφορετικα μυνηματα.. :)
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
ξερω πολυ καλα γιατι εγινε αυτη η συμμαχια..και ειμαι σιγουρος οτι οτι προσπαθεις να πεις αυτην την στιγμη ειναι απλα μια προπαγανδα..δν γνωριζεις γιατι εγινε η συμμαχια αυτη καλυτερα απο μενα..και εγινε για 3 διαφορετικους λογους..αν τωρα εσυ ξερεις τον εναν λογο και νομιζεις οτι κατι ξερεις τοτε λυπαμαι..

δεν ειπα οτι ξερω...αν ειδες εγραψα μηπως...την αποψη μου ειπα και δεν θα κερδισω τπτ κανοντας προπαγανδα
 

DeletedUser

δεν ειπα οτι ξερω...αν ειδες εγραψα μηπως...την αποψη μου ειπα και δεν θα κερδισω τπτ κανοντας προπαγανδα

η αποψη σου τοτε παλικαρι μου ειναι λαθος...δν ειναι οτι δν θελω να αποκαλυψω τους λογους που προχωρησουμε σε μια τετοια συμμαχια μιας και ο ενας ειναι ευδιακριτος απλαα δν το θεωρω πρεπον..ξαναλεω οτι δν εχω σχεση με την διοικηση..απλα παιζω εναν λογαριασμο και εχω πληρη εικονα του τι γινεται στην φυλη και τι πλανα εχει αυτη..
 

DeletedUser

Πως γινεται απο τη μια να δηλωνεις οτι δεν εισαι στην ηγεσια της φυλης σου, οντας ενας απλος co-player ενω μια σειρα πριν δηλωνεις οτι "...δν ειναι οτι δν θελω να αποκαλυψω τους λογους που προχωρησουμε σε μια τετοια συμμαχια". Η εγω ειμαι λαθος η εσυ δεν ξερεις τι λες, μαλλον το δευτερο:p
 
Κορυφή