STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2088

[aig]Δεν περιμένω να δώσω ποινές για να δείξω ότι υπάρχω,
αν η innogames είχε πρόβλημα με τους κανόνες, τότε θα μας είχε δώσει εντολή να τους αλλάξουμε,
έως τότε παρακαλώ να τους εφαρμόζετε,

επανέλθετε στο θέμα λοιπόν και ας σταματήσει εδώ το σπάμ.[/aig]
 

DeletedUser

Ιουστινιανοοος ;;; Που εισαι ρε ;
Εμαθα η Innogames θα στο στησει αγαλμα. χαχαχαχα ...
Πραγματικα ρε φιλαρακι , σου εμεινε κανα φραγκο στην ακρη ;;; :hmmm:
Αλλά ετσι όπως κανταντησε το παιχνιδι τρωνε απο όπου βρουνε ... Βρισκουν κ τα κανουν...
Ισως γι αυτο να μην μπορουσαμε να σε βαρεσουμε ευκολα στην ανακαταληψη...
Tην επομενη φορα που θα σε βρω σε κοσμο να ξερεις οτι δεν θα σε βαρεσω , μπορει να εισαι αντιπαλος αλλά δεν θελω να βαρεσεις πτωχευση .. :noob:
Μιλαμε τωρα , οτι ολοι οι παιχταραδς του ελληνικου σερβερ μαζευτηκαν στην CxC , δεν λαγκαρει καθολου οτι μηχανημα κ αν εχουν , σε όλους δεν ξεφευγει τρενο πανω απο 190ms.:wow:


Πάσσαρηςςς ;;;;;;;;; Παιχταρααααααααα μουυυ ;;;;
Θυμισε μας ρε παιχταρα ποιο ηταν το παρανομο σκριπτ που γεμισε την 45 βαρβαρα ;;; χαχαχαχααχ ....
Παιχταραααααα !!

[jor]
Προειδοποίηση για μη χρήση κέντρου υποστήριξης.

Αν έχετε κάποιο παράπονο σχετικά με αποκλεισμούς/τιμωρίες παιχτών εντός του παιχνιδιού, παρακαλούμε στείλτε στο Κέντρο Υποστήριξης μια Αίτηση Υποστήριξης. Το ίδιο ισχύει και για παράπονο ή απορία που έχετε με αποκλεισμό/τιμωρία παικτών από το forum.

By Jorgen

[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ιουστινιανοοος ;;; Που εισαι ρε ;
Εμαθα η Innogames θα στο στησει αγαλμα. χαχαχαχα ...
Πραγματικα ρε φιλαρακι , σου εμεινε κανα φραγκο στην ακρη ;;; :hmmm:
Αλλά ετσι όπως κανταντησε το παιχνιδι τρωνε απο όπου βρουνε ... Βρισκουν κ τα κανουν...
Ισως γι αυτο να μην μπορουσαμε να σε βαρεσουμε ευκολα στην ανακαταληψη...
Tην επομενη φορα που θα σε βρω σε κοσμο να ξερεις οτι δεν θα σε βαρεσω , μπορει να εισαι αντιπαλος αλλά δεν θελω να βαρεσεις πτωχευση .. :noob:

Να ναι καλα οι κοσμοι που ανοιγουν να πουλας πρεμιουμ και μπαινουν κατι ανυπαρκτοι σαν κ εσενα(ποιος ανυπαρκτος εισαι αληθεια?? πρεπει να χεις φαει καλα κερασματα στον κ26 απ'οτι σε κοβω) και κανουν σταρτ απ με πρεμιουμ και νομιζουν οτι ειναι παιχταραδες γιατι αμα ξερεις βγαινει και μεροκαματο.


Μιλαμε τωρα , οτι ολοι οι παιχταραδς του ελληνικου σερβερ μαζευτηκαν στην CxC , δεν λαγκαρει καθολου οτι μηχανημα κ αν εχουν , σε όλους δεν ξεφευγει τρενο πανω απο 190ms.:wow:

190ms??? σε ποιο κοσμο???

για να σου φευγει εσενα το τρενο πανω απο 160ms που ειναι στον κ26 μαλλον τα κλικ τα πατας με το κεφαλι.

ποσο μαλλον να κοψεις ενα τρενο στα 160ms. Αμαθο παιδακι επρεπε να παιζεις κ7 και πριν να δεις τι εστι βερικοκο στα 60ms οριο τρενου


Πάσσαρηςςς ;;;;;;;;; Παιχταρααααααααα μουυυ ;;;;
Θυμισε μας ρε παιχταρα ποιο ηταν το παρανομο σκριπτ που γεμισε την 45 βαρβαρα ;;; χαχαχαχααχ ....
Παιχταραααααα !!

Εδω ειμαι κουκλα μου. Οταν μαθω θα σε ενημερωσω μην μου αγχωνεσαι. 2 παιζαμε στο λογ η ΟΔ ηταν τελειως γενικη αμα μαθω θα σου στειλω π.μ.

Ευχαριστω για το προσωνυμιο "Παιχταρας" αντικατοπτριζει την πραγματικοτητα θαρρω!



υ.γ. η CxC μετα το περας του κοσμου δεν θα κερασει Ελληνικο με παξιμαδακι, θα πρωτοτυπησει με ενα παγωτο χωνακι για τις δυσκολες μερες σας.

Τα φιλια μου και σε 'σενα μικρε.

υ.γ.2 γιατι ρωτας που ειμαστε??? Εσεις που ειστε απο το Πασχα?? ΟΕΟ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2415

Σαν σημερα πριν απο 7 χρονια ξεκινησα το παιχνιδι βαση αυτου δεν θα τρολαρω ουτε θα προπαγανδισω θα πω καποιες αποψεις μου μονο...

Αγαπητοί μου φίλοι και εχθροί αγνωστοι και γνωστοί αναγνώστες αυτού του φόρουμ..

Καταρχήν να δώσω ένα μεγάλο μπραβο στους κληρονόμους αρχηγούς / ιδρυτές τις cxc noobsfarmer tomaraya IUSTINIANUS manos81 φίλους μου και στην real life και το νέο ιδρυτικό μέλος τις CxC μαθουσαλας που αποδείξανε έμπρακτα ότι η ιδέα οργάνωση διοίκηση και η λειτουργία νομοι και αρχές της CxC που πάλεψα 6 χρονια για να στήσω μια φυλή πρωταγωνιστική στον ελληνικό server πλέον μπορεί να διοικηθεί και χωρίς τον τουρλουμπούκι

Μπραβο σε όλους τους παίχτες που έχουνε περάσει από αυτήν την φυλή και ο κάθε ένας με το δικό στυλ του από noobades μέχρι και παιχταράδες από 1 χωριο μέχρι και xxxx έχουνε προσφέρει σε αυτήν την φυλή και την έχουνε κάνει ανταγωνιστική..(δεν αναφέρω ονόματα μην ξεχάσω κανένα και παρεξηγηθώ)

συγχαρητήρια σε όλους τους συμμαχους τις που βοηθήσανε στο να κερδίσουμε αυτόν τον κόσμο...

Μπραβο στους εχθρούς τις που πάλεψαν μέχρι τέλους για την διεκδίκηση αυτού του κόσμου...

Τώρα όσο αφορά τους ρουφιάνους έχω να πω τα παρακάτω το
παιχνίδι είναι πολεμικό και στρατηγικής είναι μέρος του παιχνιδιού λοιπον η προπαγανδα (θεμιτη αθεμιτη) η κατσκοπεία και οποιαδήποτε αλλη δολοπλοκία αιτησεις υποστηριξης, ban, ticket να τρεχουν για παράνομα λογισμικά κ.τ.λ ώστε να βοηθηθεί η ανάπτυξη τις οποιαδήποτε φυλής οποτε ο ορισμός ρουφιάνος δεν κολλάει σε αυτό ο παιχνίδι μην μπερδεύεται το παιχνίδι με την προσωπική σας ζωή εξάλλου στην περίπτωση του οποιουδήποτε ρουφιάνου τις CxC που αναφέρεται στην προκειμενη συζήτηση ο sleezy ειλικρινέστατα σας απαντάω ότι είναι παίχτες απογοητευμένοι από την διοίκηση τις οποιαδήποτε εχθρικής φυλής και όχι φυτευτοί από την ηγεσία τις CxC όπως και αντιθετο παραδειγμα ο eazy rider και in the mix που είχανε διαφωνίες με την ηγεσία τους είναι ρουφιάνοι???? άσχετος τις οποιαδήποτε προπαγάνδας εχω κανει σας απαντάω πως ΟΧΙ είναι απογοητευμενοι παίχτες που εκμεταλλεύονται οι εχθρικές φυλές
με λίγα λόγια λοιπόν στα παιχνίδια στραγικής επιτρέπονται τα πάντα οποιοδήποτε όπλο η μέσο έχει η κάθε φυλή το εκμεταλλεύεται για την καλύτερη ανάπτυξη τις..

Τώρα όπως και να το κάνουμε το 75% των φυλων του ελληνικού server ακολουθεί την τακτική και τους κανονισμούς τις CxC το φορουμ τους οπως και καποιες τακτικες ειναι 80% copy paste και οι πιο πολλοι LEADER τους εχουνε περασει παικτες απο την CxC , αλλα πάντα αυτή η φυλή θα είναι ένα βήμα μπροστά γιατί δεν ανέχεται εγωισμούς και ατομισμούς η φυλετικές μάχες είναι ομαδικό παιχνίδι και όχι ατομικό αν παίζεις μονος σου έχεις ημερομηνία λήξης

Τελειώνοντας δεν φταίει για όλα ο tourlouboukis φτάει η έλλειψη ομαδικότητας σεβασμού συμπαιχτών στρατηγικής διπλωματίας και τακτικής τις οποιαδήποτε φυλής..

εχθροί και φίλοι τα λέμε στην επομενη εμφάνιση τις CxC

με εκτίμηση
τουρλουμπούκι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

πάλι με έκανες να δακρύσω κερατουκλι(L)

υγ ο in the mix δούλευε για τα άουτακιά από την αρχή:clap:
 

DeletedUser

Τι έγινε Μήτσο; εκλεισε; τελος; σηκώσαμε χερια ξαπλώσαμε και τον περιμένουμε; ο παιχταράς που έγραφε ούστ πριν κατι μήνες πυξιδιάστηκε; όταν ο sleezy αλλαξε φυλή εγινε ρουφιάνος καποιοι αλλοι απο τους αντιπάλους δεν το είχαν κανει στο παρελθόν αυτο; χμμμ
grats στα παλτα της CxC ελπίζω στον επομενο κόσμο να βρω χρόνο να μπω και εγω!
 

DeletedUser31573

Τι έγινε Μήτσο; εκλεισε; τελος; σηκώσαμε χερια ξαπλώσαμε και τον περιμένουμε; ο παιχταράς που έγραφε ούστ πριν κατι μήνες πυξιδιάστηκε; όταν ο sleezy αλλαξε φυλή εγινε ρουφιάνος καποιοι αλλοι απο τους αντιπάλους δεν το είχαν κανει στο παρελθόν αυτο; χμμμ
grats στα παλτα της CxC ελπίζω στον επομενο κόσμο να βρω χρόνο να μπω και εγω!


Ποιους αποκαλεις ΄΄παλτα΄΄? Αυτους που ξεκινησαν με μειονεκτημα και τωρα κερδιζουν? Μπερδευεσαι φιλαρακι..ξανασκεψου ποιος ειναι παλτο εδω μεσα..Και στον επομενο κοσμο αν μπεις θα χασεις και εσυ εκτος και αν γλυψεις κανεναν και σε παρει στη φυλη για να γευτεις και εσυ την απολαυση της συνεργασιας,της καλης παρεας και τελικα της επιτυχιας...
 

DeletedUser18669

Τι έγινε Μήτσο; εκλεισε; τελος; σηκώσαμε χερια ξαπλώσαμε και τον περιμένουμε; ο παιχταράς που έγραφε ούστ πριν κατι μήνες πυξιδιάστηκε; όταν ο sleezy αλλαξε φυλή εγινε ρουφιάνος καποιοι αλλοι απο τους αντιπάλους δεν το είχαν κανει στο παρελθόν αυτο; χμμμ
grats στα παλτα της CxC ελπίζω στον επομενο κόσμο να βρω χρόνο να μπω και εγω!

o Πασχαλης δεν θες να μαθεις απο ποτε επρεπε να μπει αλλα τον τρεναραμε γιατι τοτε επεφτε απιστευτο ξυλο και αμυνες δεν υπηρχαν γενικος,οποτε δεν μπορουσαμε να τον καλυψουμε γενικος.και αμαρτια κιολας που τον πηραμε σο τελος,επρεπε να τον περναμε στην αρχη να σας εριχνε και καμια νιουκ να το ευχαριστιοταν.το μεγαλο λαθος μας ηταν που δεν πηραμε τον πασχαλη οταν ολα ηταν αμφιροπα και τωρα δεν θα ειχατε κανενα λογο να τον λετε ρουφ.
εμεις τον τρεναραμε λογο αμυνων,εσας σας συχαθηκε πριν γειρει η ζυγαρια σε ψιψινες.
στην θεση του πασχαλη ηρθα και εγω σε καποιον κοσμο και ειναι κριμα.οταν δεν γουσταρεις μια φυλη φευγεις,ετσι εκανα εγω καποτε ετσι εκανε και ο πασχαλης απλα εξαιτιας μας το εκανε στο τελος,ρουφιανος δεν υπηρξε,και σας πληροφορο οτι ο πασχαλης βρισκεται και μιλαει σε ρουμ - σκαιπ των μυγων και οχι τοσο των ψιψινων.
ρουφιανος δεν εγινε ποτε και δεν πιεστηκε ποτε απο εμας να πει οτιδηποτε.
τον παικτη τον χασατε.δεν εφυγε το ξαναλεω
θα τον πιεζαμε ισως αν ηταν στην αουτ να μας πει τιποτα αν γνωριζει περι πλανων,στους λυκους δν νομιζω οτι χρειαζοταν να ρουφιανεψει και δεν θελω να προσβαλω τους λυκους αλλα εδω κ26 δεν υπηρχαν,εμεις καρπαζιες τρωγαμε απο αουτ,εκει το αγγουρι εφτανε στον κ....

- - - Eνημερώθηκε - - -

και κανω ενα νταμπλ ποστ γιατι θελω να συμπληρωσω οτι ειμαι πεπεισμενος οτι οι αουτ πιεζοντουσαν απο λυκους να βγουν πλανα σε εμας ωστε να σπασουμε και γιαυτο η μανια των αουτ ηταν μεγαλη σε εμας,γιατι αλλιως δεν δικαιολογητε να βαρας καποιος που δεν εχεις σχεδον ποτε κερδος.τωρα μπορει να κανω και λαθος αλλα θα πρεπει να εισαι στοκος ωστε να βγαζεις τοσα πλανα σε συγκεκριμενα ατομα και να μην εχεις το αναλογο αποτελεσμα.
αν ισχειη οτι η πιεση ηταν απο λυκους για τα πλανα σε μυγες,ακομα ενα μπραβο σε αουτ γιατι δεν ειχαν συμμαχο,αλλα κατι αλλο.
για να ειμαι και απολυτα ειλικρινεις και εμεις ζητησαμςε βοηθεια απο ψιψινες,γιατι τετοιο ξυλο δεν φαγαμε σε ολους τους κοσμους μαζι αν τους συνοψισουμε,αλλα η επιθεσεις στην περιοχη μας γιναν σε συγκεκριμενες περιοδους και οχι τακτικα.
ειδικα οταν καποιοι νουμπαδες απο ψιψινες(βλεπε νουμπςφαρμερ)μετρησε να χωρια που χανουν οι μυγες ηταν αποιροελαχιστα σε καθε πλανο σε σχερσει με λοντ,εκει στρατηγικα αποφασισαμε να παιξουμε μονο αμυνα μεχρι να τελειωσουν οι ψιψινες με λοντ.βεβαβια παιξαμε και μ τις αναλογες ανταμοιβες,αμυνες κτλ.
ετσι εξελιχθηκε ενας πολυ καλος κοσμος κατ εμε.
αλλα τοση αμυνα πραγματικα,δεν νομιζω ν εχω ξαναπαιξει αλλη φορα,και επεισης δεν νομιζω οτι θα ξαναπαιξω,αν ποτε ξαναπαιξω.


[jor]

+10 για ανάρμοστο περιεχόμενο.

Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8432

+1 στον λεωνιδα

Να προσθέσω οτι το λάθος των out , διπλωματικά και στρατηγικά , ήταν οτι είχε συμμάχους τους λύκους !
Και αυτό το λάθος πλήρωσαν.
Όταν απ το ένα μέρος έχεις κολλητά σύμμαχο (βλέπε LOD ) και απ την άλλη πλευρά κολλητά έχεις σύμμαχο (βλέπε λύκους) ,ουσιαστικά σταματάς την ανάπτυξη σου!!!
Εγώ εαν ήμουν αρχηγός στην out θα βαραγα έξ αρχής τους λύκους , επεκτείνοντας τα χωρια της φυλής !
 

DeletedUser18669

+1 στον λεωνιδα

Να προσθέσω οτι το λάθος των out , διπλωματικά και στρατηγικά , ήταν οτι είχε συμμάχους τους λύκους !
Και αυτό το λάθος πλήρωσαν.
Όταν απ το ένα μέρος έχεις κολλητά σύμμαχο (βλέπε LOD ) και απ την άλλη πλευρά κολλητά έχεις σύμμαχο (βλέπε λύκους) ,ουσιαστικά σταματάς την ανάπτυξη σου!!!
Εγώ εαν ήμουν αρχηγός στην out θα βαραγα έξ αρχής τους λύκους , επεκτείνοντας τα χωρια της φυλής !

ετσι ακριβως,τεραστιο λαθος εξ αρχης των αιυτ να στρατολογησουν τους (τελευταιους των μοικανων) νοχι ειδικα τους λυκους αλλα οταν αρχιζεις εναν καλο σε ρυθμισεις κοσμο και τον καταστρεφεις με 4 ακαδημιες και 1 κρυφη και μετα περνεις λοντ και λυκους μαζι σου αυτο σημαινει οτι δεν βλεπεις χαρτη αλλα ουτε καν ποιοτητα παικτων που θα βοηθησουν στο μελλον,αλλα μια μαζα να εχουμε ρε παιδι μου να τρωμε και να μας στελνουναμυνες.
Να επανελθω στο θεμα του πασχαλη και να πω οτι επειδη νομιζω πρωτος τον προσεγγισα,δεν ερχοταν σε εμας και ηξερε οτι στο τελος θα βγει ηττημενος.Δεν ερχοταν,ωσπου οι λυκοι αρχιζαν να παιζουν το παιχνιδι τους με τα δικα τους παιδια και αφησαν στην απ εξω αλλα,ηταν η περιοδος που διασπαστηκαν οι λυκοι,εκει μπηκε σε διαδικασια να σκεφτεται αλλα.μτα την διασπαση.
οταν οι λυκοι μεταξυ τους κοβονται στην μεση,καποιος μη λυκος αλλα απλα τυγχανων στην φυλη στον συγκεκριμενο κοσμο το δει αυτο τοτε πειτε μου αν θα επρεπε να μπει στην διαδικασια να παει καπου αλλου.η περιπτωση του πασχαλξη ειναι παλια,αλλιως θα εμπαινε σε εμας πριν την διασπασει των λυκων.
μην κολατε και επιμενω για τον πασχαλη γιατι ειναι κριμαι να προσπαθητε να του βγαλεετ ονομα ασχημο
 

DeletedUser

καλα νταξει μη μιλήσω για τον Πάνο... μέγιστος νουμπας αυτος φταει που ο κοσμος δεν έχει κλείσει ακομα. αν ήταν αλλος στο λογαριασμο θα είχε τελειώσει ήδη... τωρα εσεις ή με τρολάρετε ή δεν νιώθετε την ειρωνία!!! προφανώς και αν καποιος δεν ειναι οκ με τη φυλή φευγει ασχετα με το αν χανει η φυλή ή όχι νομιζω οτι το χει κανει και ο death dealer στο παρελθον if you know what i mean! ;)
 

DeletedUser20435

+1 στον λεωνιδα

Να προσθέσω οτι το λάθος των out , διπλωματικά και στρατηγικά , ήταν οτι είχε συμμάχους τους λύκους !
Και αυτό το λάθος πλήρωσαν.
Όταν απ το ένα μέρος έχεις κολλητά σύμμαχο (βλέπε LOD ) και απ την άλλη πλευρά κολλητά έχεις σύμμαχο (βλέπε λύκους) ,ουσιαστικά σταματάς την ανάπτυξη σου!!!
Εγώ εαν ήμουν αρχηγός στην out θα βαραγα έξ αρχής τους λύκους , επεκτείνοντας τα χωρια της φυλής !

Αυτα και αλλα λαθη που σωστα τα επισημαινεις ,μας εφεραν εδω
σκιστε μας να ...αλλαξουμε ραφτη οσο ειναι καιρος γιατι αλλιως θα αργησει ο κοσμος να τελειωσει εντελως.
ερχονται ολες οι "εκπληξεις" μαζεμενες μολις ευκαιρεσουν,ηδη ηρθαν "ορισμενες"...
σας το λεω ως παλια καραβανα..:axe:
οχι απο γινατι αλλα απο... fair play:rolf:

τα χριστουγεννα δεν θα εχει ειρηνη, ουτε το πασχα ,ουτε το καλοκαιρι πλεον εγγυημενα !:hmmm:
 

DeletedUser31573

Εκπληξη μεγαλη για την δημιουργια της φυλης ''YΠΟΜΟΝΗ''..Ραγδαιες αναμενονται οι εξελιξεις
 

DeletedUser18255

Κατι γραφτηκε απο zaxabill οτι ο κυκλωνας τον πεταξε αραγε στην out αυτος κανει κουμαντο :rolf:
 

DeletedUser23148

Κατω τα χερια απο zaxabill μην σας φαω ζωντανους!
 

DeletedUser2088

[aig](STATS OUT F. vs CXC F)

Παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα.[/aig]
 

DeletedUser

Κανένα στατιστικό βάλτε!Να δουμε τι παιζει!
 

DeletedUser

Ποιος κανιβαλίζει ποιον;
Οι Cxc τους ουτ που είναι υπό διάλυση.

Για του λόγου το αληθές

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,590
Πλευρά 2: 1,412
Διαφορά: 2,178

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 34,355,822
Πλευρά 2: 13,328,226
Διαφορά: 21,027,596

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή