D.L.

  • Δημιουργός θέματος john131
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Γεια σας ειπα να κανω και εγω παρουσιαση της φυλης μου στον κοσμο 31 :D

Ονομαζεται D.L. Dark Legion αν και το ονομα μπορει να αλλαξει!
Εχουμε μαζευτει καμμια 30ρια παικτες ενεργοι και ολοι με εμπειρια απο αλλους κοσμους...Τουλαχιστον οι περισσοτεροι.Εγω και ο voithia ειμαστε εδω να βοηθησουμε οποιον παικτη εχει αποριες.

Οποιος θελει να μπει στην φυλη να μου στειλει μυνημα ειτε στο σκυπε braziliann ειτε στις φυλετικες κοσμο 30 braziliann


Καλες μαχες! :axe:
 

DeletedUser

Κατι πιο πειστικο,στον 30 κανανε πιο ωραιες παρουσιασεις.Το μονο που λες ειναι οτι ειστε 30 ατομα.Πες κατι για να πεισεις τον αλλον να μπει!

20 ατομα ειστε ουτε καν 30.Σάλτες,σάλτες
 

DeletedUser

Αυτα θα τα πουμε με μυνηματα...

Πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο,θες να βαλεις μελη στην φυλη σου στο φορουμ κ για να τους πεισεις να ερθουν θα τους τα πεις απο μηνυματα;Για να ερθουν πιο πολλα ατομα γραφεις στο φορουμ κ μετα με λιγα λογια τους κανεις μια περιλιψη το τι φυλη εχετε
 

DeletedUser

Ενταξει κρατα την γνωμη σου για τον εαυτο σου και 30 ειμαστε απλα δεν εχουν μπει ολοι ακομα στην προεγγραφη,δεν νομιζω να ξερεις εσυ καλυτερα για την φυλη μου! τα υπολοιπα μεσα στο game
 

DeletedUser24216

να σε ενημερωσω για την πορεια του βοηθεια στον κοσμο φιλε Τζων, η θα την ανακαλυψεις μονος σου?
 

DeletedUser

οτι αστειος δαρκλινγκ?

γιωργο ευχαριστουμε ρε ;)
 

DeletedUser

Τον βοήθεια;
Εισαι σίγουρος;Ο κυρ Γιωργος; :grrr2:
 

DeletedUser33200

DeletedUser

Γεια σας ειπα να κανω και εγω παρουσιαση της φυλης μου στον κοσμο 31 :D

Ονομαζεται D.L. Dark Legion αν και το ονομα μπορει να αλλαξει!
Εχουμε μαζευτει καμμια 30ρια παικτες ενεργοι και ολοι με εμπειρια απο αλλους κοσμους...Τουλαχιστον οι περισσοτεροι.Εγω και ο voithia ειμαστε εδω να βοηθησουμε οποιον παικτη εχει αποριες.

Οποιος θελει να μπει στην φυλη να μου στειλει μυνημα ειτε στο σκυπε braziliann ειτε στις φυλετικες κοσμο 30 braziliann


Καλες μαχες! :axe:

είμαι καινούριος παίκτης και θέλω να μάθω το γκέιμ. Στ' αλήθεια έχετε την υπομονή κ επιμονή??
 

DeletedUser

είμαι καινούριος παίκτης και θέλω να μάθω το γκέιμ. Στ' αλήθεια έχετε την υπομονή κ επιμονή??


Γενικά εχουν μια επιμονη με τα μελη τους περιμενουν να εχουν μεγάλα χωριά κ μετα θα σας τα πάρουν.Μην ανυσηχειτε ομως μια πυξιδα ειναι θα περασει
 
Κορυφή