1η Καρτέλα Κατάταξης Φυλών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31752
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31608

Ελα παιδια μην το κουραζουμε το θεμα η Dice θα κλεισει τον 29 τον 30 και τον 31 με διαφορα ,ειναι περιπατος για αυτους οι κοσμοι πλεον .Παρολο την αρχικη μου σκεψη με βασανιζε μια σκια που υπαρχει απο πανω μας και οι περιεργοι ηχοι φτερουγισματος και ως δια μαγειας το μυστηριο λυθηκε .Μια μαυρη καλιακουδα σταθηκε απεναντι στην οθονη μου με κοιταξε ισια στα ματια και ειπε
-κρα
-δεν σε καταλαβαινω (τολμησα να ψιθυρίσω και απο το τρέμουλο φαρμαρα γρηγοροτερα οσο ποτε)
Τοτε με μια αποφασιστική κινηση βγαζει το κεφαλι της απο την οθονη και χτυπαει με δυναμη το γραφειο σχηματιζοντας μια ΤΈΛΕΙΑ
Ειχα καταλαβει τι ηθελε να πει ειχε βαλε ενα τελος στον κ30 .
τινος εισαι ?(την ρωταω)
του ολεθρου (μου λεει και φευγει)
Απο εκεινη την ωρα ενα σεμεδακι τοποθετηθηκε πανω στο γραφειο για να με απαλλαξη απο την φρικτη ΤΕΛΕΙΑ .
Αν ποτε νιωσετε φτερουγισματα δεν ειναι καρδιακαδιακο επεισοδίου αλλα η καλιακουδα που ξυπνα μεσα σας, ζητηστε προσκληση για να βρεθητε στο σμηνος τους .

Από ποτε οι Φυλετικές έχουν παρενέργειες ? :doh:
Καλές πυξίδες και σε σένα αγορίνα μου και για να είμαι εντός του θέματος να πω κάτι ακόμα πολλά ban έπεσαν από το άνοιγμα του k30 άκυρο και αυτό εεε ? :grrr2:
 

DeletedUser30692

Από ποτε οι Φυλετικές έχουν παρενέργειες ? :doh:
Καλές πυξίδες και σε σένα αγορίνα μου και για να είμαι εντός του θέματος να πω κάτι ακόμα πολλά ban έπεσαν από το άνοιγμα του k30 άκυρο και αυτό εεε ? :grrr2:

Ποιος είσαι εσύ πάλι ?

[jor]
προειδοποιήση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παιδιά εγώ εκεί που καθόμουν εχθές σαν να βλέπω ένα μαύρο σκοτάδι να χτυπάει το παράθυρο μου 3 φορές.
Σηκώνομαι , κοιτάζω έξω από το παράθυρο μου μα δεν βλέπω τίποτα.
Ξανακάθομαι δεν πάνε 5 λεπτά ξανακούω αυτόν τον θορυβιστό χτύπο να διαπερνάει το παράθυρο μου.
Ξάφνου βλέπω μία καλιακούδα, την κοιτάζω με κοιτάει, την ξανακοιτάω με ξανακοιτάει .
Κρα! Κρα! το τύμπανο μου θορύβησε . Την ρωτάω ποιανού είσαι ? Μου λέει του πέγκου . Της λέω πως νόμιζα ότι ήταν του ολέθρου .
Νευριάζει Κρα! Κρα! DOOM! και χάνεται .
 

DeletedUser29156

o drogba , ειναι δυνατον , να μην ειχε επισκεψη απο καλιακουδες ?
 

DeletedUser31752

Η CoA ψιλοπεφτει σε καταταξη η εγω εχω αυτην την εντυπωση..ηταν 5αδα....πριν απο λιγες μερες

Επισης οι ΟΛΟΙ. ειναι μια υπολογισημη δυναμη...στον κοσμο

Οπως κ οι ~CP~ μαζι με τους κορ στην 45...κ τους κοα θα γινει μαχη για γερα νευρα εκει πιστευω

Οπως κ οι μπλε που ειναι στο ριμ της 55 μαζι με τους λετς ντρινκ κ τους γολδ σκουαδ αλλα και τους μπαδ
 

DeletedUser22476

Η φυλή ΟΛΟΙ θα ήταν υπολογίσιμη(ή καλύτερα,περισσότερο υπολογίσιμη) αν δεν ήταν φυλή με παίκτες που κοντράρονται ακόμα στον 26...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Η CoA ψιλοπεφτει σε καταταξη η εγω εχω αυτην την εντυπωση..ηταν 5αδα....πριν απο λιγες μερες

Επισης οι ΟΛΟΙ. ειναι μια υπολογισημη δυναμη...στον κοσμο

Οπως κ οι ~CP~ μαζι με τους κορ στην 45...κ τους κοα θα γινει μαχη για γερα νευρα εκει πιστευω

Οπως κ οι μπλε που ειναι στο ριμ της 55 μαζι με τους λετς ντρινκ κ τους γολδ σκουαδ αλλα και τους μπαδ

H 44 ειναι ηδη κλεισμενη απο τη SOL απλα δεν το παραδεχεστε. Θεμα χρονου ειναι και πολυ δυσκολα γυριζει.
Η 45 παλι ειναι πολυ ενδιαφερουσα ηπειρος, προβλεπεται η καποια ενωση η ξυλο. Δινω προβαδισμα στην CP γιατι οι Corr δεν εχουν την καταλληλη εμπειρια με ελαχιστες εξαιρεσεις. Παντως ειναι η πιο ενδιαφερουσα ηπειρος και ακολουθει η 54. Η
Η 55 παλι ειναι η πιο απροβλεπτη ηπειρος. Θα παρει πολυ χρονο να κλεισει εκτος αν υπαρξουν σοβαρες διπλωματιες
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser32834

44:SOL
45:CP θα συμφωνησω με τον Sweetest Love x3 για τον ιδιο ακριβως λογο
54:Δεν μπορω να πω τιποτα.Dice και Ε.Α. είναι πολύ καλες φυλες κ καλους παιχτες φυσικα
55:Δεν είναι αμφιρροπη ηπειρος
 

DeletedUser32686

Στον κοσμο εχω μπει να πουλισω πρεμ αλλα παρακολουθω την εξελιξη

κ44 η SOL δεν νομιζω οτι εχει αντιπαλο και απλα η ΟΛΟΙ ειναι θεμα χρονου να αφανιστει.
κ45 η CP εχει προβαδισμα οσων αφορα το ατομικο σκιλλ, πρεπει να δουμε αν οι κορρ ειναι ικανοι να αντισταθουν
κ54 η Dice μπορει να ανεβηκε σε ποντους αλλα δεν νομιζω να παιξει καποιο ρολο. Οπως και στον 29 κομπαρσοι :)oops:), ετσι οι Ε.Α οπως φαινετε ειναι και καλυτεροι ατομικα αλλα φαινετε οτι και σαν ομαδα θα μπορεσουν να δουλεψουν καλα και να κλεισουν την ηπειρο.
κ55 δεν ξερω ποιος θα νικησει αλλα ειναι η χειροτερη ηπειρος απο την αποψη οτι οι παικτες δεν φαινετε να εχουν μελλον.
κ55
 

DeletedUser31608

Μεγαλε μετα το καζουαλ που εξευγενιστηκες 5 φορες εχεις ξαναπαιξει φυλετικες ?Γιατι το να με αποκαλεις "αγορινα" ειναι σαν να μην βαζεις καλαμακι στο φραπε ,μεγαλη υβρις .Δεν θελω να σε βγαλω απο την νιρβανα σου αλλα το θεμα δεν ειναι τα μπαν αλλα η καρτελα καταταξης.Κοιτα ψηλα οι καλιακουδες πετανε απο πανω σου και περιμενουν να ερθει η σειρα σου ,ακολουθησε τις οδηγιες που βρισκονται κατω απο το καθισμα για να εχεις μια ομαλη προσγειωση.

Δεν έφαγα ποτε πυξίδα που ακολουθεί casual , συμπερασαμα δεν έπαιξα ποτε μου casual για να λες εσυ για casual της πυξιδας θα εισαι :noob:
Επίσης την καρτέλα κατάταξης την βλέπω συχνά επειδή είμαι ψιλά όπως λες εσύ :oops:

τέλος να σου πω αγορίνα ότι οντως φραπέ δίχως καλαμάκι δεν γίνετε και casual διχως πυξιδα δεν γινετε τώρα από που είδες ότι παίζω casual ένας θεός ξέρει

Εγώ προσωπικά πιστεύω :

k44 - sol
k45 - cor vs cp ( πρέπει να πλακωθούνε λίγο για να βγάλω τελική άποψη )
k54 - Dice
k55 - ούτε συγκινήθηκα να ρίξω σοβαρές ματιές


Καλές μάχες σε όλους παιχτουρες !!!
 

DeletedUser2088

[aig]Αν αρχίσετε να αποκαλύπτετε προσωπικά δεδομένα θα πέσουν οι προβλεπόμενες 10αρες
και έναν μήνα bann στον/ην παίχτη που προκάλεσε να του τα αποκαλύψουν.[/aig]
 

DeletedUser32834

Η 55 θα βαρβαρεψει!Εκει να δειτε βαρβαροφαγια απο αυτους που θα μεινουν στο τελος κ το καλο ειναι οτι τα βαρβαρα πανε 5000Ρ κ θα αναπτυχθουν καλα οσοι μεινουν εκει
 

DeletedUser31608

Η 55 θα βαρβαρεψει!Εκει να δειτε βαρβαροφαγια απο αυτους που θα μεινουν στο τελος κ το καλο ειναι οτι τα βαρβαρα πανε 5000Ρ κ θα αναπτυχθουν καλα οσοι μεινουν εκει

:rolf: μου αρεσε η αποψη σου και συμφωνω !
Υπαρχει και αλλη περιπτωση να γινει μπλε απο τωρα η κ55 ακομη και τα βαρβαρα ολα αυτα απο τους ΙΧΘΥΣ
 

DeletedUser

Απόψεις βγάζετε... Μια ζωή τα ίδια, σε κάθε κόσμο 10 σελίδες με το μακρύ και το κοντό του καθενός.

Παίξτε μπάλα ρε, και αφήστε τις απόψεις και τους σχολιασμούς. :wow:

:hmmm:
Πάντος όλοι έλεγαν, ο κ30 θα είναι η αποκάλυψη ή αναγέννηση των Φυλετικών, θα μπούνε 100000 παίκτες, θα γίνει χαμός και τέτοια και από εγγραφές ακόμα να γεμίσουν οι 4 αρχικές ήπειροι...:clap:

Όσο για τα βάρβαρα και τους ΙΧΘΥΣ, αυτό είναι σίγουρο... :axe::axe:
 

DeletedUser

O 30 φίλε μου είναι κόσμος αποκάλυψη , μπορεί να μην μπήκαν πολλοί (βασικά αν σκεφτείς ότι είναι καλοκαίρι για θυμήσου λίγο τον κ15 που ήταν και 15 κόσμους πριν.) αλλά σίγουρα είχαμε μεγάλες επιστροφές από παλιούς καλούς παίκτες των φυλετικών αλλά και από καλά σύνολα (φυλές) , μπήκαν και πολλά άτομα από κ1,κ3 που είχαν να μπουν πολύ καιρό .
Πιστεύω θα είναι ένας από τους καλύτερους κόσμους.
Και αν αυτός ο κόσμος άνοιγε και τον Σεπτέμβρη σίγουρα θα βλέπαμε κάτι πολύ διαφορετικό.
 

DeletedUser30692

Δεν έφαγα ποτε πυξίδα που ακολουθεί casual , συμπερασαμα δεν έπαιξα ποτε μου casual για να λες εσυ για casual της πυξιδας θα εισαι :noob:
Επίσης την καρτέλα κατάταξης την βλέπω συχνά επειδή είμαι ψιλά όπως λες εσύ :oops:

τέλος να σου πω αγορίνα ότι οντως φραπέ δίχως καλαμάκι δεν γίνετε και casual διχως πυξιδα δεν γινετε τώρα από που είδες ότι παίζω casual ένας θεός ξέρει

Ρε συ φίλε...δεν μας λες λίγο με ποιο ακκαουντ είσαι... γιατί πολύ μαγκιά το βλέπω το πράγμα στο φόρουμ.Να δούμε έτσι λίγο τι κάνεις και στο παιχνίδι ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ρε συ φίλε...δεν μας λες λίγο με ποιο ακκαουντ είσαι... γιατί πολύ μαγκιά το βλέπω το πράγμα στο φόρουμ.Να δούμε έτσι λίγο τι κάνεις και στο παιχνίδι ?

Μπιλ αυτο που μου αρεσει στη φυλη σας ειναι οτι ολοι βγαζουν τα βραβεια τους οταν βγαζουν 1.000.000 πορους. ΑΠΛΑ ΘΕΟΙ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Εγώ τα είχα από τις 1.000 λεηλασίες ρε...δεν ισχύει :D.Είναι και κάτι ποζέρια εδώ.... άστα να πάνε :p .


[jor]
προειδοποίηση για spam. Επιστρέψτε στο θέμα!

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή