Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29156

βασιλη , τωρα μου λες πραγματα που δεν θελω να ακουω απο εσενα.
Μην μου λετε για start up,και τα σχετικα που ειναι πραγματα λογικα και αποδεχτα.

Πειτε μου για τις 4 αριστονουκς με 4 εκαθαριστικες αναμεσα , σε 100 μιλισεκοντς ....... και επειδη ο μονος νομιμος τροπος ειναι ο χειροκινητος θα το πως αλλη μια φορα. Οποιος ανοιξει τιμβιουερ, και δω οτι το κανει με νομιμο τροπο, επιθεση επιθεση και τις κολαει απο 8 διαφορετικα χωρια , με την πρωτη σε 100 milisecond .... δεν λεω 30 40 , που καποιοι τις βαζουν , τοτε θα βγω εδω , θα πω οτι εχω μεινει 30 χρονια πισω στο παιχνιδι και δε θα μιλησω ξανα για botakia ......
 

DeletedUser28045

Φυλες μου θα εχουν μελλον

Κ55 Στης κ55 εχει καπιες πολυ δυνατες φυλες μπορει να μη ειναι 1-2 στην 55 αλλα στο μελλον θα ειναι σιγουρα αναφερομε στην BaD και στην DOOM μετα ακουλουθουν οι Ιχθυς που εχουν μεγαλο συνολο εκει μεσα,στην σηνεχεια η L.D. και BLue
Κ54 Εδω τα Dice πανε πολυ καλα λογο του οτι οι αλλες φυλες δεν ασχολουντε μαλλον μαζι τους,ακολουθουν οι Ε.Α. και Phx!
Κ45 Η ηπειρος μπορω να πω της κολασεις. GHETTO ~CP~ CORR The Q εδω οι διπλωματες θα παιξουν το παιχνιδη τους.
Κ44 Μια φυλη κανει κουμαντο εκει και φανικε μετα την προστασια. SOL και τωρα τα παιδια απο την ΛΕωΝ που εγιναν ΟΛΟΙ. παλεβουν να χαλασουν τα παιδια απο SOL αντε να δουμε φαπες.
 

DeletedUser

λεωνιδα εισαι τραγικος ρε φιλε
δν θα απαντησω σε ολες της πιπες που ειπες αλλα σε μερικες
καταρχην πες μου τον λογο που ''εφαγε βαν'' ο νικος στον κ28 και δν θα ξανα παιξω ΠΟΤΕ φυλετικες
δλδ αμα εισαι τοσο καθηστεριμενο και λες οτι εφαγε καποιος βαν επδ εδωσε τα χωρια του δν αξιζει να ασχολουμε μαζι σου
επισης σταματηστε να λετε για τον ασχετοι ολοι δν εφαγε βαν για βοτακια
καταλαβετε το
πρωταθλητη εισαι πουθενας καταλαβε το και οσο για το σπεεδ που λες για το οτι σπασαμε την σ.ε στης 4 το προι δν φτεει ο νικος και δν υπηρχε σ.ε
βγες και πες με ποιον κανονισες τη σ.ε γτ εγω δν θημαμε να την κανονισες μαζι μου και πραγματικα αλλαξε το προφιλ σου εισαι ρεζιλης βαζεις σπεεδ που ερχεσε 2ος 3ος η εχεις τον ληστη και τον λεειλατη σε σιμ σιτυ και ερχεσε 1ος σε ενα σπεεδ που ειναι ΒΑΣΗ
δλδ τραγικο
οσο για τον 7ημερο αμα δν ηταν ο καφκαλιας ουτε στην 100σταδα δν θα εισουν
 

DeletedUser29156

κατ αρχην ποιος σου ειπε οτι παιζεις φυλετικες ?
κατσε γιατι θα τρελαθουμε, αν ειναι να ασχολουμε με accounts που εχουν τα 50 χωρια ρεκοε τοτε ολη μερα πρπει να απαντω στο external .......
ασχολουμε ομως μαζι σου, γιατι εκτος των αλλων εισαι και ψευτης ......

μια χαρα ΣΕ ειχαμε κανονησει και το ξερουν ολοι, τωρα εσυ ο ρεζιλης οτι και να λες δεν εχει τη παραμικρη αξια. Ενα ακομη παρανομο account εισαι οπως ολη παρεα μαζι και ο enjoy ......

σε 7 μερες που εδωσα 2 3ωρα στον καφκαλια , εξηγησε μου πως γινεται αυτο που λες οταν μαλιστα το πλανο που κανατε σε περιπου 200 χωρια μου , το επαιξα εγω ? να σου θυμισω οτι απο τοσα χωρια πηρατε μονο καμια 20ρια πισω του μαντολατου επειδη επεσε η εκκλησια......

Οποτε εισαι τουλαχιστον αστειος να λες οτι ο καφκαλιας που επαιξε 2 3ωρα στις τελευταιες 2 μερες εφτιαξε το account , και για να δεις ποσο εκ γενεθης ****ς εισαι , θα ηθελα να δω τον ιδιο τον καφκαλια να λεει εδω , αυτο που λες εσυ ........

εσυ τι ακριβως εκανες στον 7ημερο ? η φυλη σου τι εκανε ? α ναι ....... εχασε .....

το τι θα βαζω στο προφιλ μου ειναι δουλια μου και αποτελεσμα καθαρου παιχνιδιου χωρις botakia οπως εσυ. Εσυ ακομη και με αυτα δεν εχεις καταφερει ΠΟΤΕ να φτασεις account ουτε το 1/10 απο τα account που εχω στο προφιλ μου , και ελεος αφησε τουλαχιστον να μιλαω εδω με ανθρωπους και παιχτες μιας καποιας παρουσιας ........

Τι εισαι ακριβως εσυ ? τι ? υπαρχεις σε κανενα κοσμο ? 30 coplayers και τιποτα δε κανετε ουτε με τα botakia και το autoclicker που στελνετε 30,000 επιθεσεις τη μερα για φαρμινγκ και δε σας κλεινουν το account ...... αλλα σιγα σιγα θα γινει και αυτο ........

κανε μου τη χαρη, εξαφανισου στην παιχτικη σου ανυπαρξια (καλα ... δεν ειναι μονο παιχτικη η ανυπαρξια σου) και ασε με να μιλησω με καποιους που να εχουν φτιαξει και καποιο account σε καποιο κοσμο ........

μεχρι να περασεις το 1μιση εκατομυριο σε καποιο κοσμο μη μου απευθυνθεις ξανα, εισαι τριτη εθνικη, ουτε για φιλικο δε σε φωναζω στο ιδιο γηπεδο ..........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32834

Πρωταθλητη τι επιχειρηση εχεις;Γιατι ο,τι κ να σπουδασες απο ορθογραφεια δεν...
 

DeletedUser29156

Πρωταθλητη τι επιχειρηση εχεις;Γιατι ο,τι κ να σπουδασες απο ορθογραφεια δεν...

ενταξει ρε Μπαμπινιωτη, κανουμε και 10 λαθη ορθογραφικα , και βγηκες να κανεις την 10η δημοσιευση σου γι αυτο .... Μιλαμε με σακατεψες

Α και επειδη εισαι και εξυπνακιας ....... ορθογραφία - Λεξικό της κοινής νεοελληνικής
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32834

Αν θες πιστεψε το το εκανα επιτηδες ορθογραφεια για να δω τι θα πεις.Δεν περιμενα τιποτα παραπανω ουτε τιποτα λιγοτερο
 

DeletedUser30115

@πρωταθλητη@katimagiko

Αντε πολυ μας ζαλισες τα φρυδια :doh:
που στον 24 δεν μιλουσες ποτε ουτε στο φορουμ ουτε τιποτα και με το που στρατολογησανε ορισμενους κατω τσουπ ο πανμεγιστος πρωταθλητης
Αλλα τι σε εκανε να εμφανιστεις??μηπως τα κοκκινα??τι σε εκανε να αρχιζεις τις κλαψες??τα κοκκινα??οσο εισουν μεσα στα μπλε ουτε φωνη ουτε ακροαση ο μαγκας του εξτερναλ,ο μαγκας με τα πλανα,αλλα οταν τρωγαμε εμεις πλανα τοσους μηνες ο πρωταθλητης αραζε στα μπλετακια του :hmmm:
εεε ρε φαπα που σου χρειαζεται :grrr2:
και πληροφοριακα απο κ1 ασχολουμε με το αθλημα,τραβα ρωτα μπας και ξεστραβωθεις ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΑΡΑ,βλεπεις αυτα που σε αφηνω να βλεπεις γιατι κατι επιχειρηματιες σαν εσενα τους δουλευω στα δακτυλα :oops:
και ελεγα ο λακαμας να βαλω ΥΓ για την μπερετουλα
τσουπ ο κυριος επιχειρηματιας με τις μεγαλες επιχειρησεις στην ελλαδα φωναξε και το τσιρακι του
τυχαιο ειναι που σχεδον ΟΛΟ το φορουμ κραζει τον πρωταθλητη?
Εισαι τοσο υπεροπτης που ειλικρινα μονο αηδια μου φερνεις
Αγγελικη επειδη δεν βγαινει καποιος απο dnd απαντησε ειλικρινα και οχι για το ****το,ποσα πλανα δεχομασταν σαν λογαριασμος πανω στα συνορα με dnd?και ποσα παιρνατε απο εμας σαν λογαριασμος μιλαω παντα
αντιθετα με τον πρωταθλητη,ποσα πλανα βγαλατε εναντιων του?αν θυμασαι καλα στο ριμ κατω ηταν ο ταλενταρας μας
απαντησε ειλικρινα
εγω παραδεχομαι οτι στον κ24 παιξαμε και χασαμε
και συγχαρητηρια δωσαμε στους νικητες και ολα
και να σταματησει οτι αφορα τον κ24 γιατι εδω ειναι κ30 και ειναι πολυ κουραστικο :hmmm:
 

DeletedUser29156

@πρωταθλητη@katimagiko

Αντε πολυ μας ζαλισες τα φρυδια :doh:
που στον 24 δεν μιλουσες ποτε ουτε στο φορουμ ουτε τιποτα και με το που στρατολογησανε ορισμενους κατω τσουπ ο πανμεγιστος πρωταθλητης
Αλλα τι σε εκανε να εμφανιστεις??μηπως τα κοκκινα??τι σε εκανε να αρχιζεις τις κλαψες??τα κοκκινα??οσο εισουν μεσα στα μπλε ουτε φωνη ουτε ακροαση ο μαγκας του εξτερναλ,ο μαγκας με τα πλανα,αλλα οταν τρωγαμε εμεις πλανα τοσους μηνες ο πρωταθλητης αραζε στα μπλετακια του :hmmm:
εεε ρε φαπα που σου χρειαζεται :grrr2:
και πληροφοριακα απο κ1 ασχολουμε με το αθλημα,τραβα ρωτα μπας και ξεστραβωθεις ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΑΡΑ,βλεπεις αυτα που σε αφηνω να βλεπεις γιατι κατι επιχειρηματιες σαν εσενα τους δουλευω στα δακτυλα :oops:
και ελεγα ο λακαμας να βαλω ΥΓ για την μπερετουλα
τσουπ ο κυριος επιχειρηματιας με τις μεγαλες επιχειρησεις στην ελλαδα φωναξε και το τσιρακι του
τυχαιο ειναι που σχεδον ΟΛΟ το φορουμ κραζει τον πρωταθλητη?
Εισαι τοσο υπεροπτης που ειλικρινα μονο αηδια μου φερνεις
Αγγελικη επειδη δεν βγαινει καποιος απο dnd απαντησε ειλικρινα και οχι για το ****το,ποσα πλανα δεχομασταν σαν λογαριασμος πανω στα συνορα με dnd?και ποσα παιρνατε απο εμας σαν λογαριασμος μιλαω παντα
αντιθετα με τον πρωταθλητη,ποσα πλανα βγαλατε εναντιων του?αν θυμασαι καλα στο ριμ κατω ηταν ο ταλενταρας μας
απαντησε ειλικρινα
εγω παραδεχομαι οτι στον κ24 παιξαμε και χασαμε
και συγχαρητηρια δωσαμε στους νικητες και ολα
και να σταματησει οτι αφορα τον κ24 γιατι εδω ειναι κ30 και ειναι πολυ κουραστικο :hmmm:

σε ποιο φανταστικο κοσμο ζεις ρε νουμερο ? και το τι παιζεις εσυ με τα δαχτυλα το εχουμε καταλαβει

δειξε εδω μισο στατιστικο να σε δικαιωνει ......

τι να δειξεις καημενε ?

και πιο φορουμ και βλακειες λες, εγω στην ΑΛΚ μπηκα στο τελος και σε ελαχιστο χρονο ζωντανεψε ο νοτος και πηγεναμε και παιρναμε χωρια........ Ο ΒΟΡΕΙΟΣ σας εκραζε να βγαλετε μισο πλανο παραλληλα με εμας .......

Τι να μας πεις καημενε με 3 χωρια ρεκορ που εγραψες και return στο ονομα ....... ναι επεστρεψαν οι πυξιδες ...... ολα τα νουμερα και οι πυξιδαρχες εχετε ενωθει και ολοι μαζι μου περιποιειστε τα φρυδια ......

Αντε συνεχισε να παιζεις με τα δαχτυλα σου ανοητε που εισαι εσυ αξιος να κρινεις τον οποιοδηποτε με τη μηδενικη σου ,παρουσια σε παιχνιδι και οχι μονο .........

Ελα ... το επομενο νουμερο παρακαλω .........

Υ.Γ. Ανεπαγγελτε , την επιχειρηση που πιανεις στο στομα σου , θα τη σεβεσαι οποιαν και αν ειναι , απο τη μικροτερη μεχρι τη μεγαλυτερη
Αν στη ζωη σου ειχες κανει το παραμικρο δε θα χρειαζοταν καν να στο αναφερω, ειτε αν ειχες κανει δικη σου επιχειρηση, ειτε αν ειχες δουλεψει σε καποια..... θα ειχες μαθει να σεβεσαι την ιδιωτικη πρωτοβουλια.....
αν βαλω αγγελια για υπαλληλο και σου πως να ερθεις γονατιστος και με τη γλωσσα εξω θα ερθεις απο την αλλη ακρη της Ελλαδας .......

Y.Γ.2. Τριτη εθνικη εισαι και εσυ με τα αστεια accounts των ουτε 500κ που φτιαχνεις και μαλιστα με co player !!! μιλαμε για συνεργασια συγκλονιστικη

Μεχρι να ανεβεις κατηγορια , να μην μου απευθυνεσαι ........

Υ.Γ.3 ...... απο τις fake της beret η οποια εφυγε εξ αιτιας της συχαμενης κλικας σας , κλεισατε ολοι σας τα pc ...... καποιοι πρπει να τα χαρησαν κι ολας γτ ακομη στο εξαφανιζολ ειναι...

Υ.Γ.4 Μ αρεσει που με εστειλες να δω και να ρωτησω ....... Απο κ1 παιζεις , με τα 2 3 accounts στον ιδιο κοσμο (ξερω ξερω κανιβαλισμοι ηταν) καθε φορα, και τελικα σε 30 κοσμους συνολικα εχεις πετυχει ως αθροισμα λγιοτερο απ οτι εγω σε 2 κοσμους .......

Ε μετα φταιω που σου λεω οτι εισαι 3η εθνικη ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

[mad]A αρχίσαμε τώρα την συζήτηση για το ποιος την έχει μεγαλύτερη την επιχείρηση...

Σταματήστε τα προσωπικά σας παρακαλώ πολύ καλά μου παιδιά, γιατί η υπομονή είναι μια αρετή που ξέχασε να μου δώσει Ο Θεός και σε πολύ λίγο θα εξαντληθεί.

Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση που είμαι σίγουρος πως για ακόμη μια φορα δεν θα δείξετε και θα περάσουμε σε αποκλεισμούς.

[/mad]
 

DeletedUser29156

δε μου ριχνεις καναν μηνα .... στο εξωτερικο ε ? μη γινει κανα μπερδεμα ! ..... να ηρεμησω λιγο με ολους αυτους ?
 

DeletedUser26973

Συμφωνώ με τον απο πάνω μου! Θελω να μου προτείνετε μια φυλη να
Μπω να παίξω έστω με έναν πρώην συμπαίκτη μ... Τόσο δύσκολο ειναι ;
 

DeletedUser26973

Νικόμα που ειναι το trial ρε μωρο;;;; Μπαίνω 45 εισαι εκει ;;;
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μητσακο ελα στη 54 στο κουδουνι -*Kinder Buεno. Τεταρτος οροφος και ζητα τον οικοδεσποτη:p
 

DeletedUser23062

Δεν είμαι trial noob. Λογκαρε και έλα σκυπε να τα πούμε.
 
Κορυφή