Ο.Ε

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ειναι μια φυλη την ειχα πετυχει σε καποιοι κοσμο τωρα απο υλικο και λοιπα δεν γνωριζω περισσοτερα
 

DeletedUser

Sweetest love σε βλεπω και σχολιαζεις συνεχεια παντου και παντα,μαθαινω ομως οτι παιζεις κυριως σπεεδ και οχι κανονικους κοσμους.στο 30 εχεις μπει;υπαρχει η πιθανοτητα να μπεις η απλα σχολιαζεις μονο και μονο για να μεγαλωνει ο αριθμος των ποστ σου;

Να εχεις τυχη noys θα την χρειαστεις στον ελληνικο σερβερ των φωστηρων και των τσατσων(χωρις να παρομοιαζω τον σοιτεστ λοβε με τσατσους και φωστηρες κλπ)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Sweetest love σε βλεπω και σχολιαζεις συνεχεια παντου και παντα,μαθαινω ομως οτι παιζεις κυριως σπεεδ και οχι κανονικους κοσμους.στο 30 εχεις μπει;υπαρχει η πιθανοτητα να μπεις η απλα σχολιαζεις μονο και μονο για να μεγαλωνει ο αριθμος των ποστ σου;

Αντε παλι αυτη η καραμελα με τα ποστ. Το κουφο ειναι οτι οτι λεω στο τελος δικαιωνομαι. Zolter μονο φετος λογω πανελληνιων δεν επαιξα σε slow. Νομιζω εχω υπογραφη με το που εχω παιξει αλλωστε. Και στον 30 θα μπω. Καλες μαχες.
ΥΓ:Στο τελευταιο σκελος της απαντησης σου ακομα και να με παρομοιαζες ως τσατσο η φωστηρα δεν θα σου δινα σημασια, γιατι πολυ απλα δεν σε ξερω(εννοω δεν ξερω καν ποιος εισαι)
 

DeletedUser29426

Μην κάνετε πολλές ακαδημίες και εδώ παρακαλώ... :)
 

Deleted User - 751811

Καλό παιχνίδι σε όλους σας...

Είναι χαρακτηριστικό του καλλιεργημένου μυαλού να μπορεί να απολαύσει μια ιδέα χωρίς να την αποδεχθεί.

Αριστοτέλης, 384-322 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας φιλόσοφος
& η Ο.Ε ΜΙΑ ιδέα Είναι. Όλοι Ένα
 

DeletedUser

Καλή επιτυχία σε όλους και σε όλες τις φυλές , μακάρι να δούμε ένα όμορφο και δίκαιο παιχνίδι .
Φίλε NOYS επίσης καλή αρχή να έχεις.
Κάποια πράγματα για την Ο.Ε, αν θυμάμαι καλά ξεκίνησε στον κ18 και μετά έκανε κάποιες εμφανίσεις σε κ20 και κ22 κυμαινόταν γύρω στην 20η με 30η θέση δηλαδή καθόλου καλές εμφανίσεις αν και στον κ20 αν θυμάμαι καλά μπήκε ριμ αλλά και πάλι δεν έκανε κάτι τρομερό.
Σίγουρα δεν είδαμε μια φυλή πρωταγωνίστρια στους κόσμους και η προσωπική μου άποψη είναι ότι ούτε τώρα θα δούμε.
Ελπίζω όμως να δούμε μία ποιο δεμένη φυλή , μία ποιο δεμένη παρέα που θα παίξει δευτεραγωνιστικό ρόλο στον κόσμο , δηλαδή μία φυλή που θα παίξει στο παιχνίδι της κυριαρχίας ίσως με κάποια συμμαχία .
 

DeletedUser29831

και εγω λεω γιατι μ ξυνονται τα φρυδια θα μπουνε οι Ο.Ε
 

DeletedUser

Καλή επιτυχία σε όλους και σε όλες τις φυλές , μακάρι να δούμε ένα όμορφο και δίκαιο παιχνίδι .
Φίλε NOYS επίσης καλή αρχή να έχεις.
Κάποια πράγματα για την Ο.Ε, αν θυμάμαι καλά ξεκίνησε στον κ18 και μετά έκανε κάποιες εμφανίσεις σε κ20 και κ22 κυμαινόταν γύρω στην 20η με 30η θέση δηλαδή καθόλου καλές εμφανίσεις αν και στον κ20 αν θυμάμαι καλά μπήκε ριμ αλλά και πάλι δεν έκανε κάτι τρομερό.
Σίγουρα δεν είδαμε μια φυλή πρωταγωνίστρια στους κόσμους και η προσωπική μου άποψη είναι ότι ούτε τώρα θα δούμε.
Ελπίζω όμως να δούμε μία ποιο δεμένη φυλή , μία ποιο δεμένη παρέα που θα παίξει δευτεραγωνιστικό ρόλο στον κόσμο , δηλαδή μία φυλή που θα παίξει στο παιχνίδι της κυριαρχίας ίσως με κάποια συμμαχία .

Ομολογώ πως αυτη η βαθυστόχαστη ανάλυση με άφησε με το στόμα ανοιχτό.Με τι χάρη τα περιγράφεις τα πράγματα?Ρε μήπως είσαι ο γιος του Νόταρου και μας το κρύβεις?
Πάντως καλά τα λέει ο μερινος.Πάλι για πάτο πάει η νουμποφυλή,βέβαια μην αποκλείσετε τίποτα.Έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα κάτι φυλές της φάπας βγαίνουν μπροστά
 

Deleted User - 751811

απο τον 18 στους αντιπαλους μας σταθικαμε μπροστα & στους συμαχους μας διπλα..
ασχετος με την απειρια μου στο παιχνιδι η Ο.Ε σταθικε ως μια αξιοπρεπης ομαδα που παιζει καθαρο παιχνιδι . η διπλωματια της ηταν παντα ξεκαθαρη & οι παιχτες της παντα πορωμενοι..
δεν μας ενιαζε που χασαμε μαχες μας ευταναν οι λιγες που κερδιζαμε .
αλωστε αυτες οι μικρες νικες αντιπροσοπευουν την Ο.Ε στην ομαδικοτιτα.
& απο την Ο.Ε εχουν περασει πολυ παιχτες αλλοι νουμπαδες αλλοι προ. αλλοι πιστοι πορωμενοι αλλοι ψευτες & ρουφιανοι.

παρουσιαση φυλης κανω & σας ευχαρηστω που εχετε τις αναμνησεις σας απο την Ο.Ε αυτο σημαινει οτι πραγματικα υπαρχει & θα συμετεχει στον 30 οπως ακριβος φτιαχτικε. ως μια ομαδα που θελει να χαρει το καθαρο παιχνιδι
 

DeletedUser

μετά έκανε κάποιες εμφανίσεις σε κ20 και κ22 κυμαινόταν γύρω στην 20η με 30η θέση δηλαδή καθόλου καλές εμφανίσεις

κ22 δεν την θυμαμαι αν και για να πω την αληθεια δεν κοιτουσα φυλες που δεν ειχα διπλα μου

σε καθε περιπτωση ομως καλη τυχη να εχουν τα παιδια.

και θα δωσω +1 στο παρακατω
η Ο.Ε σταθικε ως μια αξιοπρεπης ομαδα που παιζει καθαρο παιχνιδι . η διπλωματια της ηταν παντα ξεκαθαρη & οι παιχτες της παντα πορωμενοι..
δεν μας ενιαζε που χασαμε μαχες μας ευταναν οι λιγες που κερδιζαμε .
αλωστε αυτες οι μικρες νικες αντιπροσοπευουν την Ο.Ε στην ομαδικοτιτα.

οποτε καλη τυχη και στον κ30 :)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
απο τον 18 στους αντιπαλους μας σταθικαμε μπροστα & στους συμαχους μας διπλα..
ασχετος με την απειρια μου στο παιχνιδι η Ο.Ε σταθικε ως μια αξιοπρεπης ομαδα που παιζει καθαρο παιχνιδι . η διπλωματια της ηταν παντα ξεκαθαρη & οι παιχτες της παντα πορωμενοι..
δεν μας ενιαζε που χασαμε μαχες μας ευταναν οι λιγες που κερδιζαμε .
αλωστε αυτες οι μικρες νικες αντιπροσοπευουν την Ο.Ε στην ομαδικοτιτα.
& απο την Ο.Ε εχουν περασει πολυ παιχτες αλλοι νουμπαδες αλλοι προ. αλλοι πιστοι πορωμενοι αλλοι ψευτες & ρουφιανοι.

παρουσιαση φυλης κανω & σας ευχαρηστω που εχετε τις αναμνησεις σας απο την Ο.Ε αυτο σημαινει οτι πραγματικα υπαρχει & θα συμετεχει στον 30 οπως ακριβος φτιαχτικε. ως μια ομαδα που θελει να χαρει το καθαρο παιχνιδι

Βασικα δεν το λες ακριβως παρουσιαση αυτο που εκανες. Καλη τυχη παντως. Εχετε κανει προεγγραφη η θα μπειτε αργοτερα, και αν εχετε κανει προεγγραφη που ειστε;
 

DeletedUser3305

Καλη επιτυχία στα παιδια της Ο.Ε. Συμμετείχα μαζι τους σε παλιούς κόσμους και εύχομαι τα καλυτερα!
 

Deleted User - 751811

Καλή επιτυχία σε όλους και σε όλες τις φυλές , μακάρι να δούμε ένα όμορφο και δίκαιο παιχνίδι .
Φίλε NOYS επίσης καλή αρχή να έχεις.
Κάποια πράγματα για την Ο.Ε, αν θυμάμαι καλά ξεκίνησε στον κ18 και μετά έκανε κάποιες εμφανίσεις σε κ20 και κ22 κυμαινόταν γύρω στην 20η με 30η θέση δηλαδή καθόλου καλές εμφανίσεις αν και στον κ20 αν θυμάμαι καλά μπήκε ριμ αλλά και πάλι δεν έκανε κάτι τρομερό.
Σίγουρα δεν είδαμε μια φυλή πρωταγωνίστρια στους κόσμους και η προσωπική μου άποψη είναι ότι ούτε τώρα θα δούμε.
Ελπίζω όμως να δούμε μία ποιο δεμένη φυλή , μία ποιο δεμένη παρέα που θα παίξει δευτεραγωνιστικό ρόλο στον κόσμο , δηλαδή μία φυλή που θα παίξει στο παιχνίδι της κυριαρχίας ίσως με κάποια συμμαχία .

οπως ειδες χαρτοριχτα φυλετικων προσπαθησα και εγω αρκετα να δουμε ενα καλο και ομορφο και δικαιο παιχνιδι..
αλωστε ειναι και ο λογος που ειμαστε παντα αντιπαλοι...
οπως σου ειχα πει και τοτε η Ο.Ε ειναι ιδεα ,φιλοσοφια καθαρου παιχχνιδιου
ευχαρηστω DOOM που εχουν αυτην την φιλοσοφια και συνεχιζουμε μαζι απο τον 27,
 

DeletedUser24216

Ποιος ειναι ο Αφρικανος? Δεν τον θυμαμαι.
 

Deleted User - 751811

επαιζε στς αρχες του κοσμου αλλα ηλιοκαηκε ο αμοιρος αφρικανος
 

DeletedUser33703

Θα γίνω λίγο da vinci (θα γίνω λίγο κακός)

Αν μετρήσετε και οι 2 μαζί τις απώλειες σας στον κ30 δεν με φτάνετε και ας έφυγα νωρίς από τον κόσμο , ίσως τώρα στον κ36 μπορείτε να μαζέψετε τις απώλειες που χρειάζεστε για να με φτάσετε , τώρα ας μην μιλήσω για την ανυπαρξία της DOOM στον κόσμο , σε 5-10-15 κόσμους δεν θα την θυμάται κανείς .

Από εκεί και πέρα το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο , ούτε η μία φυλή έκλεισε κόσμο (sol) ούτε η άλλη (doom) κλάψτε λίγο :(
 
Κορυφή