voodoo VS 3OY

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29797
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29426

Λόγια λόγια λόγια λόγια, αν είναι δυνατόν δηλαδή... αντί να παίζετε ως φυλή κάθεστε και τρώγεστε....

Η Ομάδα είναι πάντα Ομάδα και τα αποτελέσματα είναι πάντα υπέρ της... φτιάξτε Ομάδα και μην ασχολείστε παραπέρα αν θέλετε να ανταγωνιστείτε τους απέναντι

Πλευρά 1:
Φυλές: VooDoo, VοοDοο
Πλευρά 2:
Φυλές: 3 OΥ, 3 ΟY!, 3 ΟΥ-, 3 ΟΥ!!


Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 41
Πλευρά 2: 17
Διαφορά: 24


chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 169,125
Πλευρά 2: 78,985
Διαφορά: 90,140


chart



ντάξει τώρα που φωνάξατε και τις σοκολάτες στο πλευρό σας έδεσε το πράγμα και πες τον αλέ ισκαντάρ ή όπως τον αποκαλείτε εσείς να παέι σε κανέναν ψυχολόγο...
 

DeletedUser4641

Συζήτηση για τη Διπλωματία της Φυλής δεν κάνουμε... ξέρουμε όλοι μας πολύ καλά ότι η Διπλωματία είναι ένα πολύ ισχυρό χαρτί σε όλες τις Φυλές. Όσο για τις στρατολογήσεις, μετρήστε τα μέλη των Φυλών μας και μετρήστε και τα δικά σας. Μετά ας μιλήσουμε για στρατολογήσεις. Αν τώρα ενοχλήστε για την ποιότητα των παικτών που μας εμπιστεύονται και για τη διάθεση των μελών μας να βοηθήσουν τη Φυλή τους, κάντε ένα ξεκαθάρισμα στα μέλη σας και βρείτε τρόπο να τους πείσετε να παίξουν ομαδικά.
 

DeletedUser31147

Συζήτηση για τη Διπλωματία της Φυλής δεν κάνουμε... ξέρουμε όλοι μας πολύ καλά ότι η Διπλωματία είναι ένα πολύ ισχυρό χαρτί σε όλες τις Φυλές. Όσο για τις στρατολογήσεις, μετρήστε τα μέλη των Φυλών μας και μετρήστε και τα δικά σας. Μετά ας μιλήσουμε για στρατολογήσεις. Αν τώρα ενοχλήστε για την ποιότητα των παικτών που μας εμπιστεύονται και για τη διάθεση των μελών μας να βοηθήσουν τη Φυλή τους, κάντε ένα ξεκαθάρισμα στα μέλη σας και βρείτε τρόπο να τους πείσετε να παίξουν ομαδικά.

εγω που τα παραταω οταν βλεπω αριστους εγω σας εκοψα καμια 10αρια τρενα στο πλανο σας ειτε με επιτηρηση ειτε απο το λογαριασμο μου. αντε καλη χωνεψη

Oy5mqe6.png



τι ακριβώς εννοείς ομαδικά ? Τις δέκα επιτηρήσεις του έσσεται , τα μέλη σας που βάζετε στο καλαπόδι τα οποια αισθάνονται καπελωμένα , και στην ουσία δεν παίζουν αυτοί αλλα η αγια εξάδα σας , ..
Εδώ τα πράγματα είναι πολύ διαφορετικά και κατά συνέπεια πολύ δύσκολο και να καταλάβετε .. Για τόσο ανοργάνωτη φυλή όμως που είμαστε , για τόσο "υπερφυλη" που είσαστε εσείς , σαν πολλά χωρια δεν χάνεται ? Τι θα γίνει όταν δει αριστους ο έσσεται και σας παρατήσει να πάει αλλου ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31429

Το θέμα forum έχει αρχίσει και ξεφεύγει πλέον , και πολλές φορες με πιάνω να σκέφτομαι τι γνωριμίες έχω κάτω και ποιος μπορεί να μου λύσει ποιο πρόβλημα . Κάπου λοιπόν ο ποιο σοβαρός πρέπει να αποχωρήσει . Το κάνω εγώ .

Να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω καμια σχεση με τον εσσεται και αυτο που γραφω το κανω επειδη ξερω καποια πραγματα, επειδη εχει φαει ban και δεν μπορει να μιλησει ο ιδιος και κυριως επειδη βαριεμαι και εχει ψωμι εδω :)

Easy rider δεν εχω κατι μαζι σου ομως λες οτι εισαι ποιο σοβαρος και αποχωρεις ενω ο αλος εχει φαει ban και το λες που το λες μετα ξαναγραφεις..... οκ... :)

Αυτο που θελω να πω κυριως ομως ειναι οτι ο εσσεται επεζε στον κ24 μαζι με τους b.p. και οταν εφυγε στις αρχες του κοσμου απο αυτους ενω ηταν μεσα στον πυρηνα τους και μπηκε στους all in με λιγες αμυνες καταφερε να κοψει πολλα τρενα για πολλες μερες και να παιρνει τον αμυνομενο συνεχως. τα βραβεια που επερνε το δειχνουν ξεκαθαρα και το θυμαμαι πολυ καλα αυτο γιατι τοτε μας συμφερε το ολο σκηνικο.

Αυτα τα ολιγα :)



[aig]Προειδοποίηση για παράβαση των κανόνων,

Θα θέλαμε να σας υπενθιμίσουμε ότι στην περίπτωση που έχετε αποκλειστεί, σημαίνει ότι δεν μπορείτε να συμμετάσχετε στο forum με κανέναν άλλο τρόπο. Η δημιουργία ενός επιπλέον λογαριασμού, η χρήση πιθανώς υπάρχοντος ήδη άλλου λογαριασμού (εάν έχετε λογαριασμούς σε διαφορετικούς κόσμους με διαφορετικά usernames ή λογαριασμούς που υφίστανται μετά από διαγραφή στο παιχνίδι) καθώς και ή δημιουργία threads/posts από έναν άλλο χρήστη για λογαριασμό σας επίσης τιμωρείται.

αν έχετε δικιά σας άποψη και μπορείτε να την πείτε τηρώντας τους κανόνες είναι ευπρόσδεκτη να την ακούσουμε.

By aigokairos[/aig]

- - - Eνημερώθηκε - - -

Διαβασα παρα πολυ προσεκτικα την προειδοποιηση ομως δεν βλεπω που εκανα την παραβιαση κανονων...

Στην αρχη του ποστ λεω οτι δεν εχω καμια σχεση με τον εσσεται...

Παρακαλω μια απαντηση ειτε εδω ειτε σε προσωπικο μηνυμα γιατι δεν καταλαβα που εγινε παραβιαση. Ευχαριστω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30598

Kανενας πολεμος στο παιχνιδι δεν τελειωσε μετα απο 10-15 μερες εχθροπραξιων . Ασχοληθειτε λοιπον με τα χωρια και τις φυλες σας ο καθενας παιξτε ευχαρηστηθειτε το και το μελλον θα δειξει. Οσο για το ποιος εστησε παιχνιδι ποιος κανονησε και τι το συγκεκρημενο << game >> ειναι στρατηγικης και δικαιολογουνται τα μυρια οσα εδω και τοσα χρονια που παιζεται παγκοσμιως :). Το πιοιος στρατολογει παιχτες το που και ποτε ειναι θεμα της καθε φυλης και κρινονται ολοι και ολες απο το παιχνιδι τους εδω μεσα με την παροδο του χρονου . οι προσωπικες αντιδικιες γινονται απλα για το θεαθεινε αν δεν μου αρεσει ο τροπος παιχνιδιου του εκατοτε αρχηγου και της εκαστοτε ηγεσιας απλα αλλαζω φυλη και παιζω με εκεινους που θελω . υπαρχουν βεβαια κανονες ηθικης που χρονια τωρα ο καθενας τους εμφανιζει οποτε τον συμφερει και τους αναφερει οποτε τον βολευει . αντε καλες μαχες ηρεμηστε και καντε και κανα μπανακι γιατι:
<< η ζωη ειναι ωραια με καλη παρεα και καλο κρασι !! >> ( απαγορευεται στους νεους κατω των 17 !!)
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Οποιος μπει στον κόπο να διαβάσει στην αρχή του θέματος θα δει ότι έχουμε παραδεχτεί ότι προηγείστε .
Ο τρόπος όμως που έχετε φτάσει εδώ αν σας κάνει "περιφανους" είναι δικό σας θέμα .

Ακόμα και αν εξαιρέσω τα bot που χρησιμοποιείται , ακόμα και αν εξαιρέσω τα απανωτά μηνύματα στρατολόγησης που στέλνετε εδώ σε κάθε παίχτη που ξεπερνάει τους 500 πόντους , ακόμα και αν ξεχάσω τις επιθέσεις σας εν καιρώ ΣΕ , τους παίχτες που έφυγαν και αμέσως πήραν χωρια μας , εμείς ότι και να ισχυρίζεστε παίζουμε καθαρό παιχνίδι και ακόμα και παίχτες που δυσαρεστημένοι από εσάς μας ζήτησαν να έρθουν εδώ τους είπαμε όχι για να μην τους φέρουμε αντιμέτωπους με την εκδίκηση σας .
Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολες έννοιες αυτά που λέω για μια φυλή που ξεκίνησε την καριέρα της με πλαστά μηνύματα , συνέχισε με το πούλημα των συμμαχων της και συνεχίζει με διοίκηση που επικαλούμενη την πρώην ιδιότητα της ως διαχειριστές τρομάζει παιδάκια να αλλάξουν στρατόπεδο .

Το θέμα forum έχει αρχίσει και ξεφεύγει πλέον , και πολλές φορες με πιάνω να σκέφτομαι τι γνωριμίες έχω κάτω και ποιος μπορεί να μου λύσει ποιο πρόβλημα . Κάπου λοιπόν ο ποιο σοβαρός πρέπει να αποχωρήσει . Το κάνω εγώ .


[aig]10 Πόντοι για Διάλογο για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού

Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης.
Εδώ αναφερόμαστε στην Διαχείριση τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum.

By aigokairos[/aig]


βρε βρε βρε που χάθηκε αυτη η τρελοπαρέα του κ27 ??? για καθαρό παιχνίδι ,στρατολογήσεις,διπλωματία κλπ κλπ δε μπορείτε να μιλάτε εσείς!!! τα ιδια και χειρότερα κάνατε στον κ27, μεχρι και πρεμιουμ πληρώσατε στους go για να σας δωσουν τα μυστικα και να κλείσετε το κόσμο.
εδώ τα στατιστικά μιλάνε από μόνα τους, οσο κι αν προσπαθείς να δικαιολογηθείς ,., εισαι σε μια φυλη με 3 ακαδημίες και δε ξέρω κι εγω πόσες συμμαχίες (αν κρινω απο αυτα που εκανες κ27 ολος ο χαρτης πλην vodoo γαλαζιος θα ναι) που την εχει βαλλει από κατω η vodoo με 1 ακαδημια και την κοπανάει αβέρτα..

ξυδάκι.. εδω βλεπεις δεν ειναι κ27 οπου ειχες αναλογια 80-20 και το παιζες παικταρας.. εδω ειναι 60-40 υπερ σου αλλα τρως ξυλο!!
που ειναι η go με τις 45 ακαδημιες να σε σωσει??? α ξεχασα.. κι αυτη ξυλο τρωει !!!! εδω ειναι κ30 κυριοι και επειδη δεν εχει μθστικα και μπηκανε λιγο καλυτερες φυλες αποτι στον 27 θα χρειαστει να παιξεται και λιγο πολεμο!!

και μη μιλας για παιχτες δυσαρεστημενους, γιατι στον κ27 που κλεινατε αρων αρων με στρατολογηση ενα σωρο δυσαρεστημενους παικτες εχασες που δε γουσταραν το τροπο αυτο παιχνιδιου!!

αντε περαστικα σας!!
 

DeletedUser29426

@ demichelis αγόρι μου εσύ έχεις καταλάβει σε ποιον κόσμο παίζουμε ; ή από τώρα σκέφτεσαι τον κ30 μιας και έφαγες την πυξίδα σου ;
 

DeletedUser8333

demichelis αγορι μου, δεν θα απαντησω γιατι η βλακεια ειναι ανικητη και αν με ριξεις στο επιπεδο σου σιγουρα θα χασω...
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
demichelis αγορι μου, δεν θα απαντησω γιατι η βλακεια ειναι ανικητη και αν με ριξεις στο επιπεδο σου σιγουρα θα χασω...

ρε μεγαλε απο ποιο σιτε τη βρήκες αυτη την ατάκα πολύ εξυπνη και πρωτότυπη :D
ελα ξυδακι λεμεεεε.. βγαλτε στρατο ρε και σταματηστε το χτισιμο!!
εναλακτικα δωροδοκηστε τους με πρεμιουμ ξερετε εσεις .... αλλα θα ναι ακριβοτεροι απο τους go μουαχαχαχαχα..

- - - Eνημερώθηκε - - -

@ demichelis αγόρι μου εσύ έχεις καταλάβει σε ποιον κόσμο παίζουμε ; ή από τώρα σκέφτεσαι τον κ30 μιας και έφαγες την πυξίδα σου ;

μπα μικρε ακομη παιζω
 

demichelis1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
@ demichelis


Περίμενα να δω αν το post του θεωρηθεί εκτος θέματος και μετά να απαντήσω η όχι . Προφανώς δεν είναι , και αυτό μου δίνει το δικαίωμα να απαντήσω . Για ποιον λόγο να αφήνω οποιον κάνει κέφι να κάνει την propaganda του ?

Οποιος ενδιαφέρεται λοιπόν να μάθει τι έγινε στον 27 μπορεί να πάει στο forum αυτού του κόσμου και να διαβάσει για μια φυλή που ήταν όλο δηλώσεις , και πως η ίδια αυτή φυλή έβαλε την ουρα στα σκέλια και άλλαξε θέμα όταν εμείς σταματήσαμε το χρονόμετρο και τους καλέσαμε να παίξουμε όπως διατυμπάνιζαν ότι ήθελαν .
Πως η ίδια φυλή δήλωνε ότι οι GO είναι αδελφή τους φυλή και θα κλείσουν παρέα τον κόσμο και πως μας πέρναγαν μονοι τους συμμαχους γιατί έτσι τους είχε υποδείξει ο αδελφός τους ..
Κατά τα αλλα είχαν όλο τον χάρτη λέει κόκκινο αλλα δεν λέει εδώ ότι πούλησαν όλο τον χάρτη σιγά σιγά και έτσι ο χάρτης τους έκανε κόκκινους .

Τα περί δωροδοκίας και "δωροδωκουμενων" , είναι το ποίημα που σου υποδείξαν οι αρχηγοί σου τότε να λες και μιας και δεν σου άλλαξαν κασέτα ακόμα ...το "επαναλαβανεις" .
Ήσουν μέλος της ποιο φτερωτής φυλής που βγήκε ποτε και φυσικά σου έχουν μείνει τραύματα και βλέπεις αυτά που λες σαν πραγματικότητα ... Μερικοί πόντοι premium είναι για σένα ικανοί να κάνουν τα πάντα ..Και μιας και εγώ έχω να βγάλω διαφορα ποθημένα ..δεν μου λες ποσο premium θέλεις να σου ρίξω μια ροχάλα στο δόξα πατρί ?


τσιμπας παντως χαχαχα , οτι θέλω σε κανω μικρέ ;)
σιγα μη κατσω να αναλυσω τωρα τι εγινε στον 27.. οσοι επαιξαν ξερουν
 

DeletedUser8333

Πολυ σωστα το ειπες...Οσοι επαιξαν.....
Εσυ προσπαθησες να παιξεις....ανεπιτυχως...Γι' αυτο συγκεντρωσου και σταματα να το παιζεις μαγκας του υπολογιστη!
 

DeletedUser32686

αντε ρε βαλτε κανα στατιστικο να δουμε τι γινετε. τι σταματατε να γραφετε ο ενας στον αλλο επισης? και αρχιζε να εχει ενδιαφερον το φορουμ
 

DeletedUser26916

αντε ρε βαλτε κανα στατιστικο να δουμε τι γινετε. τι σταματατε να γραφετε ο ενας στον αλλο επισης? και αρχιζε να εχει ενδιαφερον το φορουμ


Μιας και ημουν ευκαιρος !! ;)


Πλευρά 1:
Φυλές: VooDoo
Πλευρά 2:
Φυλές: 3 OΥ, 3 ΟY!, 3 ΟΥ-, 3 ΟΥ!!

Timeframe: Προηγούμενος μήνας


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 54
Πλευρά 2: 23
Διαφορά: 31

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 755,596
Πλευρά 2: 395,012
Διαφορά: 360,584

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 220,584
Πλευρά 2: 100,258
Διαφορά: 120,326

chart
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή