voodoo VS 3OY

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29797
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29797

αυτο ειναι το αποτελεσμα μετα τα πλανα και των 2 φυλων. σχεδον ολα τα νομπλαρισματα των 3ου ηταν ανακαταληψεις. για να δουμε τι θα γινει στη συνεχεια.
σημειωση: στο πλανο των 3ου συμμετηχαν και καποιοι F.C. χωρις να σκοραρουν βεβαια.



Πλευρά 1:
Φυλές: VooDoo
Πλευρά 2:
Φυλές: 3 OΥ, 3 ΟY!, 3 ΟΥ-, 3 ΟΥ!!

Timeframe: 03/06/2014 00:00:00προς07/06/2014 12:49:09

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 35
Πλευρά 2: 14
Διαφορά: 21

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 152,835
Πλευρά 2: 69,842
Διαφορά: 82,993

chart
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29426

Λάθος είσαι πείρατε παραπάνω χωριά αλλα τα πείρατε από άπειρους παίχτες (και καλά κάνατε δηλαδή) αλλά ντάξει πείραμε και εμείς χωριά πιο έμπειρων παιχτών καλές μάχες να έχουμε και μην διαλύσετε το πόστ.
 

DeletedUser8333

Συγχαρητηρια, μεχρι στιγμης πατε καλα...
Τα απόλυτα νούμερα στα στατιστικά είναι έτσι οπως τα γραφεις Κωστα.
Τα νούμερα αυτά όμως έχουν επηρεαστεί , από νομπλαρισματα από παίχτες δικους μας που άλλαξαν τα ξημερώματα φυλη και ηρθαν σε εσας και κτύπησαν την γειτονιά τους , από δικα μας νομπλαρισμαατ που δεν μέτρησαν γιατί πριν το "νοβλαρισμα" βγήκε ο παίχτης από τους voodoo και από χωρια που λίγο πριν φτάσουν οι άριστοι μας "βαρβαρεψαν" .
Και τα δικά σας νούμερα επίσης δεν "περιεχουν" λίγες ανακαταλήψεις.

Εγω θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο στο Μπλε Χαπακι (Lygkaki),που τωρα αποδειχτηκε ποιος ειναι..Λυπαμαι που εχω παιξει στον 17 μαζι του...Αυτο που εκανε σαν Μπλε Χαπακι δε με ενοχλησε καθολου...οποιοσδηποτε μικρος παικτης μπορει και ρουφιανος να ειναι και ατιμα να παιξει,αλλα ο συγκεκριμενος ειναι ακομα χειροτερος. Ας ειχε τα @@ να μπει απο την αρχη στον κοσμο με το ονομα του,και στην φυλη που ηθελε..Και με ολο αυτο τι καταφερε?Συγχαρητηρια και παλι στον συγκεκριμενο

- - - Eνημερώθηκε - - -

σημειωση: στο πλανο των 3ου συμμετηχαν και καποιοι F.C. χωρις να σκοραρουν βεβαια.[/I]

Κωστα λαθος κανεις....Εγω και αλλοι πηραν χωρια δικας σας,οχι απο ανακαταληψη...οταν βαζει κατι θελω να εισαι σωστος.
 

DeletedUser29797

o chessfighter αφησε τα βαρβαρα για λιγο και σηκωσε 2 4δες με νουκ σε δικο μας παιχτη την ιδια βραδια,εφαγε το κοκκινιστο του και συνεχισε τον πολεμο με τα βαρβαρα,σε αυτον αναφερομουν οτι δεν σκοραρε,εστειλε τρενο με διαφορα 30''.
οσο για τον lygkaki οπως ειπε και στον βασιλη οταν εμαθε οτι ο easy rider ειναι ο makrobaron aka persona non grata aka easy rider aka πυξιδομαχος εφυγε απο την φυλη αμεσως για ανοικει στον 99% των ανθρωπων που δεν τον χωνευουν.
 

DeletedUser

Αφού εσείς λοιπόν είστε η super φυλή, και βάση των στατιστικών νικάτε, τότε ποιος ο λόγος των στρατολογήσεων? Είναι πιο εύκολο έτσι?

Κάτι δεν κολλάει εδώ...
 

DeletedUser8333

Δεν με ενδιαφερει τι ειπε...1000 φορες να ερθει σε εσας..Εμεις δεν θελουμε παικτη με το ζορι,...Αλλα το να βγαινει απο την φυλη στις 3 το βραδυ και να νομπλαρει στις 6 το πρωι.....πιο κατω δεν υπαρχει αν πεσει...Μην προσπαθεις να δικαιολογησεις να αδικαιολογητα..Και επαναλαμβανω....δεν θα τα εγραφα αυτα για καποιο "Μπλε Χαπακι",οπως ηταν το ονομα του οταν εκανε ο,τι εκανε, αλλα για τον προγαμτικο παικτη οταν πια φανερωθηκε...Εγω μπορω να καταλαβω ενα μικρ παικτη οταν κανει μια π@@στια( φοβηθηκε,θλει να παιξει λιγο ακομα, κτλ) αλλα απο καποιον που παιζει χρονια εινια αυγχωρητο,και ντρεπομαι εκ μερους του...
 

DeletedUser29797

καποια ατομα αξιζουν τετοια αντιμετωπιση και χειροτερη,και εγω το ιδιο θα εκανα. αν σοκαριστηκες και το βρισκεις λαθος τοτε παιζεις λαθος παιχνιδι:D
το θεμα μας ομως ειναι αλλο,πως 4 φυλες +chessfighter και δε μπορεσατε να κανετε κουμαντο 55 ατομα σπασμενα σε 2 ηπειρους. εισαστε τοσο ασχετοι (σαν συνολο δεν μιλαω προσωπικα) ή ειμαστε τοσο παιχταραδες;
 

DeletedUser8333

καποια ατομα αξιζουν τετοια αντιμετωπιση και χειροτερη,και εγω το ιδιο θα εκανα. αν σοκαριστηκες και το βρισκεις λαθος τοτε παιζεις λαθος παιχνιδι:D

Δηλαδη θελεις να μου πεις οτι τιμωρειτε τον Βασιλη...? Και τι μου λες?οτι αυτο που κανατε (εκανα) ειναι πιο τιμιο?
Και για να καταλαβω....στον Βασιλη τι προσαπτετε ακριβως?Τι εκανε δλδ για το οποιο πρεπει να τιμωρηθει τοοοσο αυδτηρα?
Νομιζω οτι παιζω λαθος παιχνιδι...γιατι ετσι το καταντησατε...γαιτι το παιχνιδι το συγκεκριμμενο εινια ομορφο κατα τα αλλα.

το θεμα μας ομως ειναι αλλο,πως 4 φυλες +chessfighter και δε μπορεσατε να κανετε κουμαντο 55 ατομα σπασμενα σε 2 ηπειρους. εισαστε τοσο ασχετοι (σαν συνολο δεν μιλαω προσωπικα) ή ειμαστε τοσο παιχταραδες;

Και ποιος σου ειπε οτι κερδισατε?εχεις δει κανενα πολεμο να τελειωνει επειδη προηγεισαι 15 χωρια? Γιατι εγω πρεπει να απαντησω για τον chessfighter? ας βγει ο ιδιος αν θελει...
Ειδες εσυ να πετυχαινει το χτυπημα σας στην περιοχη μου?αν θεωρεις οτι πετυχατε στο χτυπημα που κανατε τοτε δυστυχως εγω εκανα λαθος και σας υπερεκτιμησα.
Δεν λεω πως δεν θα κερδισεται τον συγκεκριμενο πολεμο,αλλα με συγχωρεις αλλα εχετε ηδη χασει και δεν το ξερετε.

εισαστε τοσο ασχετοι (σαν συνολο δεν μιλαω προσωπικα) ή ειμαστε τοσο παιχταραδες;
Ο panaizma έφυγε από την φυλή.
Ιούν 07
18:13 Ο xanamazi έφυγε από την φυλή.
Ιούν 07
17:05 Ο aleehios05 έφυγε από την φυλή.
Αφου ειμαστε τοσο νουμπαδες τοτε γιατι μας περνετε στιν φυλη σας Κωστα...πες μου σε παρακαλω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29426

Εντωμετάξυ οι παίχτες που στρατολογείτε είναι νουμπάδες και εγώ προσωπικός πιστεύω πως θα μετανιώσετε την στρατολογησή τους...
 

DeletedUser29797

εγω που τα παραταω οταν βλεπω αριστους εγω σας εκοψα καμια 10αρια τρενα στο πλανο σας ειτε με επιτηρηση ειτε απο το λογαριασμο μου. αντε καλη χωνεψη
 

DeletedUser

17:05 Ο aleehios05 έφυγε από την φυλή.
Αφου ειμαστε τοσο νουμπαδες τοτε γιατι μας περνετε στιν φυλη σας Κωστα...πες μου σε παρακαλω

Εγώ προσωπικά, γνωρίζω καλύτερα τα παιδιά της Voodoo, όπως επίσης τυχαίνει να γνωρίζω και παιδιά της 3ΟΥ, η 3ΟΥ η οποία στον 27 νομίζω μας έκλεισε τον κόσμο με στρατολόγιση όλου του χάρτη; Α επίσης αν δεν κάνω λάθος στον 18 η NV πρώην 3ΟΥ πάλε τον έκλεισε με στρατολόγηση; Κοιτάζωντας το φόρουμ χθες είδα σε ένα ποστ τα στατς του easy rider σε όλους τους κόσμους. Ε συγνώμη κιόλας αλλά δεν μου εμπνεεί και τόση εμπίστοσύνη ως αρχηγός.
 

DeletedUser21512

Εγώ προσωπικά, γνωρίζω καλύτερα τα παιδιά της Voodoo, όπως επίσης τυχαίνει να γνωρίζω και παιδιά της 3ΟΥ, η 3ΟΥ η οποία στον 27 νομίζω μας έκλεισε τον κόσμο με στρατολόγιση όλου του χάρτη; Α επίσης αν δεν κάνω λάθος στον 18 η NV πρώην 3ΟΥ πάλε τον έκλεισε με στρατολόγηση; Κοιτάζωντας το φόρουμ χθες είδα σε ένα ποστ τα στατς του easy rider σε όλους τους κόσμους. Ε συγνώμη κιόλας αλλά δεν μου εμπνεεί και τόση εμπίστοσύνη ως αρχηγός.


Το οτι δεν σου εμπνεει εμπιστοσυνη ως αρχηγος το θυμηθηκες οταν σου ηρθε η προσκληση απο VooDoo?
 

DeletedUser

Από την στιγμή που είδα τα στατιστικά του σε όλους τους κόσμους. Όπως επίσης πάντα θα θυμάμαι το πλάνο του στον 26. Στον οποίο αν θυμάμαι καλά μετά στο φόρουμ έλεγε πως θα πάρει πόσα χωριά μέσα στις επόμενες μέρες αλλά ακόμη περιμένουμεεεε
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εγώ προσωπικά, γνωρίζω καλύτερα τα παιδιά της Voodoo, όπως επίσης τυχαίνει να γνωρίζω και παιδιά της 3ΟΥ, η 3ΟΥ η οποία στον 27 νομίζω μας έκλεισε τον κόσμο με στρατολόγιση όλου του χάρτη; Α επίσης αν δεν κάνω λάθος στον 18 η NV πρώην 3ΟΥ πάλε τον έκλεισε με στρατολόγηση; Κοιτάζωντας το φόρουμ χθες είδα σε ένα ποστ τα στατς του easy rider σε όλους τους κόσμους. Ε συγνώμη κιόλας αλλά δεν μου εμπνεεί και τόση εμπίστοσύνη ως αρχηγός.

Για τον 27 να σου θυμισω οτι η 3ΟΥ δεν μπηκε ποτε premade. Ηταν η μονη φυλη που πολεμησε με ολη τη 55 μεχρι οι αλλες να κλαφτουν και να πανε με το μερος τους. Με αλλα λογια οσοι κραζαν την 3ου πηγαν με το μερος της στη συνεχεια για να νιωσουν νικητες.
Για τον 18 παλι δεν γνωριζω αν υπηρχε 3ΟΥ και τι εκανε....
Συνεχιστε την αντιπαραθεση, να διορθωσω τον φιλο ηθελα...
 

DeletedUser22677


Το οτι εχει παρει 2 χωρια απο εμενα ρε λεβεντη τον κανει κανιβαλο ?
Δλδ τι επρεπε να κανει ?
Να τα αφησει να τα παρουν εχθροι ?
Και που ξερεις εσυ αν δεν εχω συνεννοηθει να παιξουμε Co ?
 

DeletedUser2088

[aig]Είπαμε να κάνετε μια παρένθεση και το κάνατε διάλογο μεταξύ σας,

επανέλθετε στο θέμα παρακαλώ
και μην χαλάτε εδώ το θέμα που δημιούργησε ο συμπαίχτης μας.[/aig]
 

DeletedUser22677

ψευτη πυξιδομαχε ποτε σου ειπα να σου πουλησω ****ακι; στον 22 τσακωθηκαμε και σε βαρουσα και στον 23 μου λες οτι σου προσφερα και ****ακι που ποτε δεν ειχα; ο αδερφος μου σταματησε στον 22 να παιζει και ο λογαριασμος του επαιξε τελευταια φορα στον 18,εκτοτε δεν ξαναλογκαρε υπαρχει και το twstats να ξεστραβωθεις. ασε τα ψεμματα σου και κοιτα να παιξεις σαν ανθρωπος χωρις ψεμματα,εισαι μια μικρη κατινα που λες ψεμματα και προσπαθεις να τραβηξεις την προσοχη κανοντας κουτσομπολιο γιαυτο οι μισες φυλετικες θελουν να σου σπασουν το κεφαλι.



αφου στο πλανο εφαγε πορτα ειπε να παρει τζαμπα χωριο


Mαλιστα...Πολυ ωραια και πιστικη εξηγηση.Και σιγουρα τετοια χωρια τα παιρνουν οσοι ειναι γατακια στις Φυλετικες.
Οι καλοι παιχτες δεν τρωνε ΠΟΤΕ ΚΟΚΚΙΝΕΣ...
Ελεος πια..Ελεος.....


[aig]Προειδοποίηση για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]

- - - Eνημερώθηκε - - -

Μετα το τελευταιο ποσταρισμα δεν χρειαζετε κανεις μας Βασιλη να ξαναασχοληθει με το θεμα.
Ντρεπομαι που μπηκα στον κοπο και μονο να απαντησω σε εναν ανθρωπο που προσβαλει με τοσο χυδαιο και ανηθικο τροπο
πισω απο εναν υπολογιστη..............Εστω κι αν δεν εβρισε εμενα.....
Μπραβο σου εσσεται ημαρ
Εισαι μεγαλος μαγκας..Στο αναγνωριζω !!!! :clap:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4641

Λόγια λόγια λόγια λόγια, αν είναι δυνατόν δηλαδή... αντί να παίζετε ως φυλή κάθεστε και τρώγεστε....

Η Ομάδα είναι πάντα Ομάδα και τα αποτελέσματα είναι πάντα υπέρ της... φτιάξτε Ομάδα και μην ασχολείστε παραπέρα αν θέλετε να ανταγωνιστείτε τους απέναντι

Πλευρά 1:
Φυλές: VooDoo, VοοDοο
Πλευρά 2:
Φυλές: 3 OΥ, 3 ΟY!, 3 ΟΥ-, 3 ΟΥ!!


Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 41
Πλευρά 2: 17
Διαφορά: 24


chart



Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:


Πλευρά 1: 169,125
Πλευρά 2: 78,985
Διαφορά: 90,140


chart
 

DeletedUser31147

Οποιος μπει στον κόπο να διαβάσει στην αρχή του θέματος θα δει ότι έχουμε παραδεχτεί ότι προηγείστε .
Ο τρόπος όμως που έχετε φτάσει εδώ αν σας κάνει "περιφανους" είναι δικό σας θέμα .

Ακόμα και αν εξαιρέσω τα bot που χρησιμοποιείται , ακόμα και αν εξαιρέσω τα απανωτά μηνύματα στρατολόγησης που στέλνετε εδώ σε κάθε παίχτη που ξεπερνάει τους 500 πόντους , ακόμα και αν ξεχάσω τις επιθέσεις σας εν καιρώ ΣΕ , τους παίχτες που έφυγαν και αμέσως πήραν χωρια μας , εμείς ότι και να ισχυρίζεστε παίζουμε καθαρό παιχνίδι και ακόμα και παίχτες που δυσαρεστημένοι από εσάς μας ζήτησαν να έρθουν εδώ τους είπαμε όχι για να μην τους φέρουμε αντιμέτωπους με την εκδίκηση σας .
Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολες έννοιες αυτά που λέω για μια φυλή που ξεκίνησε την καριέρα της με πλαστά μηνύματα , συνέχισε με το πούλημα των συμμαχων της και συνεχίζει με διοίκηση που επικαλούμενη την πρώην ιδιότητα της ως διαχειριστές τρομάζει παιδάκια να αλλάξουν στρατόπεδο .

Το θέμα forum έχει αρχίσει και ξεφεύγει πλέον , και πολλές φορες με πιάνω να σκέφτομαι τι γνωριμίες έχω κάτω και ποιος μπορεί να μου λύσει ποιο πρόβλημα . Κάπου λοιπόν ο ποιο σοβαρός πρέπει να αποχωρήσει . Το κάνω εγώ .


[aig]10 Πόντοι για Διάλογο για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού

Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης.
Εδώ αναφερόμαστε στην Διαχείριση τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή