SUN TZUN Ο τιμιος και αδικημενος παικτης..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2415
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30657

καλυτερα ανηλικος παρα ****** και πισωγλεντης..αντε τωρα στη μηκονο να κανεις μπανανα με τον κωστετσο κουκλιτσα μου..

Τα μισα αν κανεις στη ζωη σου απο αυτα που εχει κανει αυτος ως τωρα καλα θα εισαι να ξερεις.... Επισης πες του πατερα σου οτι ειναι ενας αποτυχημενος αν σε εμαθε να βριζεις ατυχιες της ζωης και σου ευχομαι ολοψυχα να μη μπορεις να κουνησεις ουτε τη μυξα σου καποτε να δεις τι ωραια που ειναι


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19330

Εισαι πολυ γελοιος δεν εχω να πω κατι αλλο καλο μεσαιωνα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τα μισα αν κανεις στη ζωη σου απο αυτα που εχει κανει αυτος ως τωρα καλα θα εισαι να ξερεις.... Επισης πες του πατερα σου οτι ειναι ενας αποτυχημενος αν σε εμαθε να βριζεις ατυχιες της ζωης και σου ευχομαι ολοψυχα να μη μπορεις να κουνησεις ουτε τη μυξα σου καποτε να δεις τι ωραια που ειναι

Πατε καλα ρε; Πως κανετε ετσι για 1 παιχνιδι; Χαβαλε κανουν ολοι ρε φιλε ελεος ξεκολληστε...
 

DeletedUser30657

Πατε καλα ρε; Πως κανετε ετσι για 1 παιχνιδι; Χαβαλε κανουν ολοι ρε φιλε ελεος ξεκολληστε...

ΟΛΑΡΙΑ ΟΛΑΡΑ ΣΚΙΖΕΙ Η ΒΑΡΚΑ ΤΑ ΝΕΡΑ


[aig]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ (1.β. Κεφαλαία)

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Γελασαμε... κατι μ@λ@κες σαν κ εσας βγαζουν τις ανεκδοταρες με τα νεκρα μωρα μαλλον.... Για πειτε κανενα καλο με βιασμους να γελασουμε..

Δηλαδη τι ακριβως ειπε που θιχτηκες κιολας;
Μονο ο τουρλου που τον αφορουσε δεν θιχτηκε και εκανε χαβαλε....
Κομπλεξαρες ολοι(πλην του ντιναο)
 

DeletedUser

Τα μισα αν κανεις στη ζωη σου απο αυτα που εχει κανει αυτος ως τωρα καλα θα εισαι να ξερεις.... Επισης πες του πατερα σου οτι ειναι ενας αποτυχημενος αν σε εμαθε να βριζεις ατυχιες της ζωης και σου ευχομαι ολοψυχα να μη μπορεις να κουνησεις ουτε τη μυξα σου καποτε να δεις τι ωραια που ειναι


τι λες τωρα εσυ ρε μεγαλε ??ειναι ατυχια ζωης το οτι κανει αγκαλιτσες με τον κωστετσο στη μηκονο??πλακα μας κανετε ρε σεις??ουστ ρε φουστα μπλουζα που θα πιασεις στο στομα σου τον πατερα μου...
 

DeletedUser31147

@ tourloubouki


Μου κανεις μάθημα σε ποιον να απευθύνομαι αλλα ξεχνάς ότι εσύ είπες ότι άλλοι θα μου απαντήσουν .
Συνεχώς ωρύεσαι ότι δεν είσαι εσύ ο αρχηγός ..τι ακριβώς συμβαίνει ? Δεν θέλεις καμια σχέση με το έκτρωμα που κατασκεύασες η έχεις πληροφορίες ότι ετοιμάζεται νομοσχέδιο φορολογίας αφεντικών ,λακέδων και γλειφτών και προσπαθείς να μην πληρώσεις ?

Είμαι ρουφιάνος λοιπόν επειδή σας χάλασα τα σχέδια ? Ώρα να σου κάνω και εγώ ένα μάθημα . Δίνω τα χωρια μου στην φυλή μου , να σεβαστώ και τον κανονισμό , και με λίγο premium κοίτα ποσο εύκολα θα μπω co σε λογαριασμό στην φυλή σου χωρίς να το πάρεις χαμπάρι . Μετά έλα να σκούζεις ότι είμαι ρουφιάνος .

Ένα post που δημοσιεύτηκε πριν λίγο στα γενικά με έκανε να αλλάξω γνώμη και να μην γράψω αυτά που είχα ετοιμάσει για party σου . Έτσι κι αλλιώς εσύ που πιστεύεις σε μετεμψυχώσεις ξέρεις ότι όλοι εδώ πληρώνουμε και από ότι ξέρω εσύ έχεις πληρώσει και με τόκους . Δεν χρειάζεται δικια μου παρέμβαση .

Το θέμα κλείνει εδώ για μένα αποδειχτήκατε ανίκανοι να δώσετε μια τεκμηριωμένη απάντηση , να παραθέσετε ένα επιχείρημα , εκτος του ντακάρ που είπε κάποιες αλήθειες έστω και αν και αυτές είναι εις βάρος σας .
 

DeletedUser18669

καλυτερα ανηλικος παρα ******** και πισωγλεντης..αντε τωρα στη μηκονο να κανεις μπανανα με τον κωστετσο κουκλιτσα μου..


[aig]10 Πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

By aigokairos[/aig]

Ιακωβε ξεφυγες και δεν ξερω αν εγινε καταλαθος.
Ξαναδιαβασε τι εγραψες και κανε επεξεργασια γιατι ειναι αμαρτια
 

DeletedUser23148

Εσυ rebel01 αγορι μου εισαι αναπηρος νοητικα αλλιως δεν εξηγειται η περιπτωση σου.


Καθυστερημενε παρε την αφεντια σου και αδειασε μας την γωνια. Δωστε του εναν σουτο και μην τον ξαναστρατολογησει ποτε κανεις αυτο τον σιχαμενο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ιακωβε ξεφυγες και δεν ξερω αν εγινε καταλαθος.
Ξαναδιαβασε τι εγραψες και κανε επεξεργασια γιατι ειναι αμαρτια


γιατι ρε λεωνιδα ξεφυγα??ειναι αναπηρος και παρεξηγηθηκε??η μαλλον ειναι στο παιχνιδι..καθοτι δεν κατεχει τιποτα αλλο??ειναι κατι που με διαφευγει??
 

DeletedUser23148

γιατι ρε λεωνιδα ξεφυγα??ειναι αναπηρος και παρεξηγηθηκε??η μαλλον ειναι στο παιχνιδι..καθοτι δεν κατεχει τιποτα αλλο??ειναι κατι που με διαφευγει??

ουτε τα @@ να ανακαλεσεις δεν εχεις και να ζητησεις συγγνωμη. Μην συνεχιζεις το ποσταρισμα εκτιθεσαι και μας αηδιαζεις περισσοτερο.
 

DeletedUser30657

γιατι ρε λεωνιδα ξεφυγα??ειναι αναπηρος και παρεξηγηθηκε??η μαλλον ειναι στο παιχνιδι..καθοτι δεν κατεχει τιποτα αλλο??ειναι κατι που με διαφευγει??

τι εγινε ψηλε??? σε κραξανε και οι δικοι σου και αρχησες την ενοργανη γυμναστικη με τις κολοτουμπες?
 

DeletedUser18669

γιατι ρε λεωνιδα ξεφυγα??ειναι αναπηρος και παρεξηγηθηκε??η μαλλον ειναι στο παιχνιδι..καθοτι δεν κατεχει τιποτα αλλο??ειναι κατι που με διαφευγει??

δεν θελω να πω κατι αλλο
χαρηκα οταν ξεκινησε η αντιπαραθεση αλλα στο ενδιαμεσο μπηκαν στην μεση καποιοι που εφυγαν απο την ζωη και συνεχιζουμε με αλλα τωρα.
ξεφτυλιζουμε τελειως το θεμα,ολοι μας
 

DeletedUser2415

ουτε τα @@ να ανακαλεσεις δεν εχεις και να ζητησεις συγγνωμη. Μην συνεχιζεις το ποσταρισμα εκτιθεσαι και μας αηδιαζεις περισσοτερο.

Μην ξεφευγετε απο το θεμα παιδια απαντηστε οτι αφορα το παιχνιδι και στον τιτλο του θεματος....
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ιακωβε ξεφυγες και δεν ξερω αν εγινε καταλαθος.
Ξαναδιαβασε τι εγραψες και κανε επεξεργασια γιατι ειναι αμαρτια

Νταξει ρε Λεωνιδα ο Τζεικομπ εκφραζεται λιγο διαφορετικα απο τους αλλους. Και ο τσοκορελο στον 16 τα ιδια τραβαγε. Εν τω μεταξυ κλαιω γιατι εχετε θιχτει ολοι εκτος απο τον tourloubouki που τον αφορα(ξαναλεω)

Μαγκες ανακαλω το ποστ αλλα ουτε εγω ουτε ο Ιακωβος γνωριζε για αναπηριες κλπ.
Συγγνωμη...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

ρε πατε καλα ολοι η περνετε τιποτα ληγμενα σαν αυτα που περνει ο γιανακοπουλος??θα συνεχισετε σαν κοτουλες να με βριζετε πισω απο τις οθονες χωρις κατεμε λογο επειδη τρολαρα τον τουρλουμπουκι η θα με εξηγησετε τι συμβαινει??
λεωνιδα απο σενα περιμενω διοτι σε εχω μια εκτιμηση και γνωριζομαστε..τα υπολοιπα γατια τα εχω γραμενα διοτι ειναι κοτες λυρατες..
 

DeletedUser18669

ρε πατε καλα ολοι η περνετε τιποτα ληγμενα σαν αυτα που περνει ο γιανακοπουλος??θα συνεχισετε σαν κοτουλες να με βριζετε πισω απο τις οθονες χωρις κατεμε λογο επειδη τρολαρα τον τουρλουμπουκι η θα με εξηγησετε τι συμβαινει??
λεωνιδα απο σενα περιμενω διοτι σε εχω μια εκτιμηση και γνωριζομαστε..τα υπολοιπα γατια τα εχω γραμενα διοτι ειναι κοτες λυρατες..

σπυ στελνω π.μ
 

DeletedUser2415

@ tourloubouki


Μου κανεις μάθημα σε ποιον να απευθύνομαι αλλα ξεχνάς ότι εσύ είπες ότι άλλοι θα μου απαντήσουν .
Συνεχώς ωρύεσαι ότι δεν είσαι εσύ ο αρχηγός ..τι ακριβώς συμβαίνει ? Δεν θέλεις καμια σχέση με το έκτρωμα που κατασκεύασες η έχεις πληροφορίες ότι ετοιμάζεται νομοσχέδιο φορολογίας αφεντικών ,λακέδων και γλειφτών και προσπαθείς να μην πληρώσεις ?

Είμαι ρουφιάνος λοιπόν επειδή σας χάλασα τα σχέδια ? Ώρα να σου κάνω και εγώ ένα μάθημα . Δίνω τα χωρια μου στην φυλή μου , να σεβαστώ και τον κανονισμό , και με λίγο premium κοίτα ποσο εύκολα θα μπω co σε λογαριασμό στην φυλή σου χωρίς να το πάρεις χαμπάρι . Μετά έλα να σκούζεις ότι είμαι ρουφιάνος .

Ένα post που δημοσιεύτηκε πριν λίγο στα γενικά με έκανε να αλλάξω γνώμη και να μην γράψω αυτά που είχα ετοιμάσει για party σου . Έτσι κι αλλιώς εσύ που πιστεύεις σε μετεμψυχώσεις ξέρεις ότι όλοι εδώ πληρώνουμε και από ότι ξέρω εσύ έχεις πληρώσει και με τόκους . Δεν χρειάζεται δικια μου παρέμβαση .

Το θέμα κλείνει εδώ για μένα αποδειχτήκατε ανίκανοι να δώσετε μια τεκμηριωμένη απάντηση , να παραθέσετε ένα επιχείρημα , εκτος του ντακάρ που είπε κάποιες αλήθειες έστω και αν και αυτές είναι εις βάρος σας .

Σου ειπα οτι θα σου απαντησουν αλλοι γιατι δεν εχω αρμοδιοτητα να απανταω για την φυλη ,οτι γραφω ειναι δικη μου αποψη,αν δεν θελει ο αρμοδιος της φυλης να σου απαντησει ειναι θεμα διοικησης και οχι δικο μου ..

μακαρι να μπεις στην φυλη μηπως μαθεις το παιχνιδι και τροπους συμπεριφορας...

παλι απειλεις και δεν γραφεις επισης σε οτι πληρωσα δεν σου ζητησα δανεικα τα πληρωσα μονος μου...

, και στους out ήμουν και στον 20 , και επιτηρήσεις παίρνω αρχηγικούς λογαριασμούς ,
Ο δηλωμενος ρουφιανος ever του κ26 Βρε ουστ παλιορουφιανε........
 

DeletedUser2088

[aig]Μετά από εντολή του δημιουργού ότι άλλο εκτός θέματος ειπωθεί θα θεωρηθεί σπαμινκ[/aig]
 

DeletedUser18900

=rebel01 νταφυ ντακ..φτυσ τα μπουτια σου ρε μπερκεμε που καθεσε4 πισω απο μια οθονη και αποκαλεις πιθικους και αμορφωτους ανθρωπους και ολα αυτα για ενα παιχνιδι...εισαι εσυ ο μορφωμενος ρε??ουστ απο δω...μας πουλατε και οι σουσουδες τωρα πνευμα τιμιου παιχνιδιου..τι αλλο θα ακουσουμε...

rebel01 καλυτερα ανηλικος παρα ******** και πισωγλεντης..αντε τωρα στη μηκονο να κανεις μπανανα με τον κωστετσο κουκλιτσα μου..

κατά τα αλλα προσβλήθηκες και από πάνω γελοίε!!!
σίγουρα δεν περιμέναμε τίποτα το διαφορετικό από τα πρωτοπαλίκαρα της άουτ αλλα όχι και έτσι...

rebel01 ρε πατε καλα ολοι η περνετε τιποτα ληγμενα σαν αυτα που περνει ο γιανακοπουλος??θα συνεχισετε σαν κοτουλες να με βριζετε πισω απο τις οθονες χωρις κατεμε λογο επειδη τρολαρα τον τουρλουμπουκι η θα με εξηγησετε τι συμβαινει??
λεωνιδα απο σενα περιμενω διοτι σε εχω μια εκτιμηση και γνωριζομαστε..τα υπολοιπα γατια τα εχω γραμενα διοτι ειναι κοτες λυρατες..

yg.πρόσεχε με την μύκονο αντράκι.. κάτι αγοράκια σαν εσένα τα στέλνουμε πείσω στους μπαμπάδες τους... ολίγον έγκυος!!!


[aig]προειδοποίηση για Spamming

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή