SUN TZUN Ο τιμιος και αδικημενος παικτης..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2415
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31147

@ tourloubouki



Είναι αλήθεια ότι η πλειοψηφία εδώ δεν σκέφτονται μονοι τους και πολύ εύκολα ένας αρχηγός σαν εσένα μπορεί να τους επηρεάσει . Σε κοιτάνε τώρα με ανοιχτό το στόμα και σε θαυμάζουν που ξεσκέπασες την απάτη ..
Αυτοί όμως που ξέρουν να σκεφτούν μονοι τους ξέρεις τι σκέφτονται έτσι ? Λιγάκι τσίπα δεν βλάπτει . Εξακολουθείς να καπηλεύεσαι την μνήμη ενός νεκρού για να κερδίσεις ένα κόσμο που τελικά από ότι φαίνεται και πολύ σίγουρος ότι θα τον κερδίσεις δεν είσαι ..έτσι χρησιμοποιείς οτιδήποτε μήπως και κερδίσεις κανένα πόντο παραπάνω .
Ο Σωτήρης επιβεβαιώνεται εδώ ακόμα μια φορα
 

DeletedUser30758

Η αιτηση υποστηριξης του σουντζουν ειναι copy paste(κατα την γνωμη μου πειραγμενη) αφου οπως λεει και ο πρωταθλητης ειναι μανα στον προγραμματισμο δεν θα δυσκολευοταν να φτιαξει ενα κοπυ παστε στα μετρα του.....

Δεν καπηλευω κανενα ..σχολιαζω γραπτα κειμενα χρηστων του φορουμ...

Λιστα σεσημασμενων...

Αλκιβιάδης
Πήλιος Γούσης
Xατζηκατβίας
Ηρόστρατος
Eφιαλτης
easy rider


Προσθεσε αλλα ονόματα εκεί....εισαι μια γαλέρα εσυ.....τελικά εισαι και πειραγμένος....δεν εξηγείται αλλιως

[voc]10 πόντοι για παράβαση των κανόνων του forum

Απαγορεύεται η ανάρτηση αιτήσεων υποστήριξης στο δημόσιο forum - αφαιρέθηκε εξωτερικός σύνδεσμος

by noesis[/voc]
 

DeletedUser2415

@ tourloubouki



Είναι αλήθεια ότι η πλειοψηφία εδώ δεν σκέφτονται μονοι τους και πολύ εύκολα ένας αρχηγός σαν εσένα μπορεί να τους επηρεάσει . Σε κοιτάνε τώρα με ανοιχτό το στόμα και σε θαυμάζουν που ξεσκέπασες την απάτη ..
Αυτοί όμως που ξέρουν να σκεφτούν μονοι τους ξέρεις τι σκέφτονται έτσι ? Λιγάκι τσίπα δεν βλάπτει . Εξακολουθείς να καπηλεύεσαι την μνήμη ενός νεκρού για να κερδίσεις ένα κόσμο που τελικά από ότι φαίνεται και πολύ σίγουρος ότι θα τον κερδίσεις δεν είσαι ..έτσι χρησιμοποιείς οτιδήποτε μήπως και κερδίσεις κανένα πόντο παραπάνω .
Ο Σωτήρης επιβεβαιώνεται εδώ ακόμα μια φορα

Ειτε χασουμε ειτε κερδισουμε εγω παλι εδω θα ειμαι και θα τα γραφω ειμαι κατι σαν τους ραπερ εσυ αναρωτησου που θα εισαι μετα τον κ26 θα αλαξεις το νικναμε σου αληθεια για να μπεις σε αλλο κοσμο???

(τα χαιρετισματα δωσε στον σωτηρη χαθηκε)αληθεια που επιβαιβαιωνετε ακριβως? οταν σε ενα τσατρουμ με τον τομαραυα γελαγε οταν ειπε ο σταυρος απο την 11 θεση η φυλη τοτε θα τερματιση στις 2 πρωτες θεσεις και γελαγε....

Προσθεσε αλλα ονόματα εκεί....εισαι μια γαλέρα εσυ.....τελικά εισαι και πειραγμένος....δεν εξηγείται αλλιως

πειραγμενος?? και λιγα λες turbo 2litro και βαλε...
 

DeletedUser30758

Δηλαδη με λιγα λογια επελεξες το δρομο της αληθειας και της τιμιοτητας του Sun Tzu, του Adrahti(παλαιοτερα) και του Death Dealers;
Γελανε και τα τσιμεντα με ατομα σαν εσας

εσυ τσιμέντο με ξερεις? επαιζες στον Κ20? δεν σε θυμαμαι, ....... γιατι??? μηπως προσπαθούσες να πήξεις?
 

DeletedUser

Παιδες εκατσα σμρ πηρα ποπ-κορν και σπαταλησα περιπου μιση ωρα να διαβασω οτι εχει ειπωθει!


Αν καταλαβα καλα λοιπον το θεμα ξεκινησε επειδη συμφωνα με τα λεγομενα του πρωταθλητη ο Νικος βεβηλωσε τη μνημη ενος εκλειποντα με το να αλλαξει το ονομα του λογαριασμου του!Προσπερναω το γεγονος οτι βγηκαν διαφοροι να τον κατηγορησουν πρωτου απαντησει και ακουσουν και τη δικια του πλευρα!

Εκει που κατεληξε λοιπον η κουβεντα μετα την παρενθεση για τις παρανομιες, την συζητηση για τις περιπετειες του easy και τα σχολια του νουμπα του villager ειναι στο οτι η δηλωση αυτη του πρωταθλητη και τα σχολια υστερα απο αυτη ηταν λανθασμενα!Κανω λαθος?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
@easy rider

Το θεμα ειναι για τον σουντζουν αν εχεις ενημερωθη και θες να τοποθετηθης καλος,μην γραφεις εδω συνεχεια για τον πονο σου..
περιμενε το ποοστ μπεστ σελερ που ετοιμαζω να σου αφιερωσω πολυ συντομα με το ονομα σου θα σε κανω ηρωα....

Και για να τελειωνουμε τωρα μηπως ειναι η ωρα να ξεκινησεις τα λασπολουτρα δεν σου λεω τα μπανια γιατι στην λασπη που κυληθηκες πουλωντας την φυλη σου σε αυτον τον κοσμο φετος καλυτερα θα σου πανε τα λασπολουτρα...



Εσυ πρεπει να παιζεις μονο candy crash.....

Η CxC εχει παιξει στους παρακατω κοσμους...

κ9 εκλεισε τον κοσμο
κ16 τον εχασε (**λειπει κειμενο**)
κ26 θα σας γλεντησουμε οσο μπορουμε δεν θα τον κλεισουμε με την ρυθμιση αλλα με πυξιδες

Στο θεμα μας τωρα σουντζουν & σια Ε.Ε στεγνωσαν τα δακρυα, παμε για αλλες συγκινησεις, η θα τα παρατησετε γιατι αισθανοσαστε αδικημενοι??

Προφανως δεν γνωριζεις αν και αρχηγος οτι η φυλη σου εκλεισε και τον 21:rolf:

εσυ τσιμέντο με ξερεις? επαιζες στον Κ20? δεν σε θυμαμαι, ....... γιατι??? μηπως προσπαθούσες να πήξεις?

Ο καθενας συχαινοταν να παιξει αντιπαλος σας στον 20....
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser2415

Προφανως δεν γνωριζεις αν και αρχηγος οτι η φυλη σου εκλεισε και τον 21:rolf:

κ9 εκλεισε τον κοσμο
κ16 τον εχασε (**λειπει κειμενο**)
κ21 εκλεισε τον κοσμο
κ26 θα σας γλεντησουμε οσο μπορουμε δεν θα τον κλεισουμε με την ρυθμιση αλλα με πυξιδες


το ειχα γραψει οπως και για τον κ26 εκανα μια επεξεργασια ομως να διορθωσω κατι οσο αφορα τον κ16 εκει που λειπει κειμενο θα τοποθετηθη ακριβως το τι ειχε συμβει και ετσι το εσβησα καταλαθος:grrr:


Παιδες εκατσα σμρ πηρα ποπ-κορν και σπαταλησα περιπου μιση ωρα να διαβασω οτι εχει ειπωθει!

Αν καταλαβα καλα λοιπον το θεμα ξεκινησε επειδη συμφωνα με τα λεγομενα του πρωταθλητη ο Νικος βεβηλωσε τη μνημη ενος εκλειποντα με το να αλλαξει το ονομα του λογαριασμου του!Προσπερναω το γεγονος οτι βγηκαν διαφοροι να τον κατηγορησουν πρωτου απαντησει και ακουσουν και τη δικια του πλευρα!

Εκει που κατεληξε λοιπον η κουβεντα μετα την παρενθεση για τις παρανομιες, την συζητηση για τις περιπετειες του easy και τα σχολια του νουμπα του villager ειναι στο οτι η δηλωση αυτη του πρωταθλητη και τα σχολια υστερα απο αυτη ηταν λανθασμενα!Κανω λαθος?

το θεμα ειναι γενικα ο σουτζουν και η συμπεριφορες του στο παιχνιδι συμφωνα με τα λεγομενα και γραπτα του πρωην συμπαικτη του πρωταθλητη και συνεπαγετε οτι αυτος ο ΗΘΙΚΟΣ και ΕΝΤΙΜΟΣ παικτης οπως τον παρουσιαζει ο πρωταθλητης τα εβαλε με τον Noob αλλον συμπαικτη του ο οποιος εφυγε η τον διωξαν απο την φυλη τον μοιριστηκαν τα τσακαλια τις cxc ξενυχτισαν 2 βραδυα να τον μαζεψουν και ο σουντζουν τον στολιζει με διαφορα κοσμητικα επιθετα επειδη ταχα λεει οτι μας εδωσε τα χωρια του
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

δευτεραθλητη μπορεις να μου πεις πως να παω στην φραττυδα? θελω να παω βολα για ψωνια.

επισης εθιξες το ακκαουντ sun tzu οτι αλλαξε ονομα κλπ και σε ρωταω ποτε αλλαξε το ακκαουντ ονομα?? μηπως πριν φυγει ο αγαπητος μας kurov???

πες μου σε παρακαλω παλιορεμαλι που πιανεις στο στομα σου τετοια πραγματα. απαντησε μου ρε γελιε κουραμπιε που σου εκανε την χαρη η out να βγεις νικητης σε κοσμο παλιο λινατσα σιχαμενη.

μην ξανα γραψεις ******ες εδω μεσα γιατι θα ξυπνας και θα βλεπεις εφιαλτες.

το μυνημα αυτο παρακαλω να το επεξεργαστει η Ο.Δ καθως μετα το περιστατικο υπηρξαν και αλλες απειλες εις βαρος μου.
Το μυνημα αυτο το οποιο γραφεται σε δημοσιο φορουμ και μαλιστα με στοιχεια για τη περιοχη που μενω δεν αποτελει μονο λογο για αποκλεισμο του εν λογω παιχτη, αλλα αποτελει απειλη προς εμενα και ο μονος λογος ειναι για να μην παρουσιασω τα στοιχεια που εχω.
Παρακαλω την Ο.Δ να επεμβει αμεσα

Η αναφορα στην περιοχη που μενω ειναι δημοσιοποιηση προσωπικων δεδομενων και ζητω αμεσα παρεμβαση απο την Ο.Δ, για κατι που εκτος των αλλων ειναι μυνησιμο ανα πασα στιγμη.

Ενημερωνω πως αν συνεχιστουν οποιουδηποτε ειδους απειλες, τηλεφωνηματα κλπ , θα αναγκαστω να προστατευσω τον εαυτο μου . τοτε θα δουμε ποσο μαγκες ειστε ολοι πισω απο το pc και ποσο λιγο μυαλο εχετε οταν κανετε οσα κανετε, και λετε οσα λετε για κατι τοσο δευτερευον οσο ενα παιχνιδι

σχετικα με τον εμετικο ανθρωπο Sun Tzu, το ακουντ οσο ζουσε ο Μιλτος , το ειχα επιτηρηση εγω και οταν ρωτησα τον Σωτηρη για ποσο μου ειπε για πολυ γτ ηξερε το τι συμβαινει.
Στην πορεια , μου ειπε οτι θα το παιξει το ακουντ ο sun tzu και μιλαμε τωρα οτι το ειχε ηδη φυγει απο τη ζωη με το περιμεναν απο ωρα σε ωρα να φυγει , ηταν θεμα μιας ημερας και ολα τα ηξεραν και ο Σωτηρης (που θα επρεπε να ντρεπεται να κυκλοφορει καθως ειχε βοηθηθει απο τον Μιλτο στην πραγματικη ζωη....) και η ντροπη του ανθρωπινου ειδους ο sun tzu .......
Απλα οσα λενε , τα λενε για να τα πιστεψουν οσοι δε ξερουν το τι εγινε ...... και ειναι πιο ευκολο να πιστεψεις τους κλεφτες (αυτο συμβαινει παντα) που εχουν στα χερια τους μια φυλη , παρα τον πρωταθλητη .......


Υ.Γ μπακαλιαρε , τα λινατσα στα οικεια σου προσωπα που σε παιρνει να τα λες. Οσο για τον κ20 που ασχοληθηκες μονο με κανιβαλισμο και τη φυλη του ΚΟΝΑΝ , ειναι λογικο να μην ξερεις οτι η Alt+f4 , ειναι αυτη που εδωσε τη νικη σε κατι πυξηδαρχες με botakia ........ ετσι για να μαθενεις ......
και προσεχε γτ σε βλεπω σε τιποτα αυτοφορα , αν συνεχισεις στο ιδιο βιολι


[aig]10 πόντοι για Μη χρήση κέντρου υποστήριξης

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
το θεμα ειναι γενικα ο σουτζουν και η συμπεριφορες του στο παιχνιδι συμφωνα με τα λεγομενα και γραπτα του πρωην συμπαικτη του πρωταθλητη και συνεπαγετε οτι αυτος ο ΗΘΙΚΟΣ και ΕΝΤΙΜΟΣ παικτης οπως τον παρουσιαζει ο πρωταθλητης τα εβαλε με τον Noob αλλον συμπαικτη του ο οποιος εφυγε η τον διωξαν απο την φυλη τον μοιριστηκαν τα τσακαλια τις cxc ξενυχτισαν 2 βραδυα να τον μαζεψουν και ο σουντζουν τον στολιζει με διαφορα κοσμητικα επιθετα επειδη ταχα λεει οτι μας εδωσε τα χωρια του

Κατσε ρε τουρλου τι 2 βραδυα ξενυχτησατε για τον μαζεψετε; Αδεια χωρια σας εδωσε στην ουσια...
 

DeletedUser2415

Κατσε ρε τουρλου τι 2 βραδυα ξενυχτησατε για τον μαζεψετε; Αδεια χωρια σας εδωσε στην ουσια...

ησουνα εκει και επαιζες και το ξερεις και αυτο τελικα??? ανεστη απο οτι βλεπω τα ξερεις ολα δεν θα ξαναγκουγκλαρω αν θελω κατι να μαθω θα σε ρωταω απευθειας εισαι το google των φυλετικων :clap:

εγω σε αυτο που πηρα

εχασα 8 φουλ νουκ μια 5αδα αριστων σπλιταριστη και τελικα με εκοψε αλλα ειχα στειλει και αλους τρεις ξεκαρφωτους και ετσι καταφερα και το πηρα(αυτη ειναι η δικη μου εκδοχη που επαιζα)εσυ που δν επαιζες πως βγαζεις τετοια συμπερασματα??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ησουνα εκει και επαιζες και το ξερεις και αυτο τελικα??? ανεστη απο οτι βλεπω τα ξερεις ολα δεν θα ξαναγκουγκλαρω αν θελω κατι να μαθω θα σε ρωταω απευθειας εισαι το google των φυλετικων :clap:

εγω σε αυτο που πηρα

εχασα 8 φουλ νουκ μια 5αδα αριστων σπλιταριστη και τελικα με εκοψε αλλα ειχα στειλει και αλους τρεις ξεκαρφωτους και ετσι καταφερα και το πηρα(αυτη ειναι η δικη μου εκδοχη που επαιζα)εσυ που δν επαιζες πως βγαζεις τετοια συμπερασματα??

Μπορει να σουν εξαιρεση ρε η να χει θεμα μαζι σου. Εγω εκεινο το βραδυ ειδα να κερδιζει 210.000 μοναδες ως αμυνομενος.
Ισως κανω και λαθος ομως:p
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser31147

@ πρωταθλητής

Λεωνίδα , είσαι ένας από τους ελαχιστους που πιστεύω ότι ότι γραφεις τα πιστεύεις και δεν είναι η φτηνή propaganda που κάνουν άλλοι εδώ . Όπως και πιστεύω ότι είσαι και ανιδιοτελής . Προσπαθείς απλά να φτιάξεις αυτά που υποκειμενικά βλέπεις σαν κακώς κείμενα .
Εδώ όμως και σε αυτά που γραφεις για τον συν τζου , εγώ τουλάχιστον βλέπω τα πράγματα αλλιώς .
Το θέμα πρώτα με τον Μίλτο . Αν θυμάσαι , στον 20 οι άμυνες ήταν ελεύθερες παντού . Ποια φυλή λοιπόν δεν θα ήθελε να έχει ένα λογαριασμό κονσέρβα και να αντλεί από εκεί άμυνες ? Η αλλαγή λοιπόν του ονόματος και η μη προσπάθεια να εκμεταλλευτεί το τότε συναιστημα που επικρατούσε , περισσότερο μπορείς να το πάρεις σαν λάθος στρατηγικό , παρα σαν καπηλεία .
Ο ίδιος επίσης έβαλε απάντηση από την ομάδα διαχείρισης που σαφώς αποδεικνύουν ότι έκανε την αλλαγή πριν το μοιραίο .. Όσοι πάλι από εμάς είχαν αλλάξει και δυο κουβέντες με τον Μίλτο , και ήξεραν τον χαρακτήρα του την ομαδικότητα του και τον αλτρουισμό του , σίγουρα τους περνάει και από το μυαλό αν στο finale δεν ήταν και δικια του επιθυμία .. Άλλωστε η αλλαγή ονόματος προϋποθέτει κατοχή κωδικων και οι κωδικοί πως αλλιώς μπορούσαν να δοθούν εκτος από τον ίδιο ? Ας το αφήσουμε λοιπόν αυτό και ας πάμε παρακάτω .

Τα παράνομα προγράμματα τώρα .. θα μπορούσα να σου πω ότι και στο skype μετέχω , και στους out ήμουν και στον 20 , και επιτηρήσεις παίρνω αρχηγικούς λογαριασμούς , αλλα τίποτα δεν έχει πέσει στην αντίληψη μου . Αντίθετα σε κάθε πλάνο που έχουν οι cxc βλέπω ένα forum γεμάτο με τρένα για κόψιμο και επιτυχημένες η αποτυχημένες προσπάθειες που πάντα είναι φανερό ότι έχουν γίνει με το χέρι . Δεν είμαι σε θέση να αποκλείσω την ύπαρξη τους , αλλα αν υπάρχουν τότε η άλλη πλευρά έχει καλύτερα , γιατί μας κόβει περισσότερα τρένα ?

Οι κανιβαλισμοί τώρα .. Διαλέξαμε να παίξουμε σε ένα κόσμο που η νίκη του κρίνετε με κυριαρχία συγκεκριμένου ποσοστού , και νικάει μια μονο φυλή χωρίς ακαδημίες . Περιμένει κανεις λοιπόν ότι και η cxc και κάθε άλλη φυλή δεν θα κανιβαλίσουν και δεν θα προσπαθήσουν να συγκεντρώσουν τα χωρια της φυλής σε 40 μονο χερια ?Η επιλογή της χρονικής στιγμής μονο διαφέρει που επιλεγει η κάθε φυλή να κάνει κάτι τέτοιο .
Να προσθέσω επίσης ότι για την ώρα οι περισσότεροι κανιβαλισμοί εδώ έγιναν οικειοθελώς και ότι όσοι κανιβαλιστικαν παρα την θέληση τους , έβαλε ο συν τζου στο forum μηνύματα με τους ιδιοκτητες τους και αν κάποιος πρέπει να του ζητήσει ευθύνες για αυτό είναι γιατί το άφησε να πάει τόσο μακρυά το θέμα .

Τέλος το μήνυμα που διαματρυρεσε ότι περιέχει υπονοούμενα και απειλές εναντίων σου . Έστω και αν η δράση προκαλεί αντίδραση συμφωνώ και εγώ μαζί σου ότι είναι κατακριτέες και ανεπίτρεπτες ανάλογες energies . Έστω και αν δεν είσαι άμοιρος ευθυνών και εσύ για αυτά που σου λέει , όπως και να έχει εδώ έχεις 1000 δικια να διαμαρτύρεσαι και να απειλείς και εσύ με ανάλογη αντίδραση .
Για όλα τα υπόλοιπα όμως , έστω και αν δεχόμουν ότι έχεις δίκιο ότι ο συν τζου είναι σάπιος από την κορυφή ως τα νύχια , οι αποδείξεις που φέρνεις για αυτό κάθε άλλο παρα το αποδεικνύουν .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
@ πρωταθλητής

Λεωνίδα , είσαι ένας από τους ελαχιστους που πιστεύω ότι ότι γραφεις τα πιστεύεις και δεν είναι η φτηνή propaganda που κάνουν άλλοι εδώ . Όπως και πιστεύω ότι είσαι και ανιδιοτελής . Προσπαθείς απλά να φτιάξεις αυτά που υποκειμενικά βλέπεις σαν κακώς κείμενα .
Εδώ όμως και σε αυτά που γραφεις για τον συν τζου , εγώ τουλάχιστον βλέπω τα πράγματα αλλιώς .
Το θέμα πρώτα με τον Μίλτο . Αν θυμάσαι , στον 20 οι άμυνες ήταν ελεύθερες παντού . Ποια φυλή λοιπόν δεν θα ήθελε να έχει ένα λογαριασμό κονσέρβα και να αντλεί από εκεί άμυνες ? Η αλλαγή λοιπόν του ονόματος και η μη προσπάθεια να εκμεταλλευτεί το τότε συναιστημα που επικρατούσε , περισσότερο μπορείς να το πάρεις σαν λάθος στρατηγικό , παρα σαν καπηλεία .
Ο ίδιος επίσης έβαλε απάντηση από την ομάδα διαχείρισης που σαφώς αποδεικνύουν ότι έκανε την αλλαγή πριν το μοιραίο .. Όσοι πάλι από εμάς είχαν αλλάξει και δυο κουβέντες με τον Μίλτο , και ήξεραν τον χαρακτήρα του την ομαδικότητα του και τον αλτρουισμό του , σίγουρα τους περνάει και από το μυαλό αν στο finale δεν ήταν και δικια του επιθυμία .. Άλλωστε η αλλαγή ονόματος προϋποθέτει κατοχή κωδικων και οι κωδικοί πως αλλιώς μπορούσαν να δοθούν εκτος από τον ίδιο ? Ας το αφήσουμε λοιπόν αυτό και ας πάμε παρακάτω .

Τα παράνομα προγράμματα τώρα .. θα μπορούσα να σου πω ότι και στο skype μετέχω , και στους out ήμουν και στον 20 , και επιτηρήσεις παίρνω αρχηγικούς λογαριασμούς , αλλα τίποτα δεν έχει πέσει στην αντίληψη μου . Αντίθετα σε κάθε πλάνο που έχουν οι cxc βλέπω ένα forum γεμάτο με τρένα για κόψιμο και επιτυχημένες η αποτυχημένες προσπάθειες που πάντα είναι φανερό ότι έχουν γίνει με το χέρι . Δεν είμαι σε θέση να αποκλείσω την ύπαρξη τους , αλλα αν υπάρχουν τότε η άλλη πλευρά έχει καλύτερα , γιατί μας κόβει περισσότερα τρένα ?

Οι κανιβαλισμοί τώρα .. Διαλέξαμε να παίξουμε σε ένα κόσμο που η νίκη του κρίνετε με κυριαρχία συγκεκριμένου ποσοστού , και νικάει μια μονο φυλή χωρίς ακαδημίες . Περιμένει κανεις λοιπόν ότι και η cxc και κάθε άλλη φυλή δεν θα κανιβαλίσουν και δεν θα προσπαθήσουν να συγκεντρώσουν τα χωρια της φυλής σε 40 μονο χερια ?Η επιλογή της χρονικής στιγμής μονο διαφέρει που επιλεγει η κάθε φυλή να κάνει κάτι τέτοιο .
Να προσθέσω επίσης ότι για την ώρα οι περισσότεροι κανιβαλισμοί εδώ έγιναν οικειοθελώς και ότι όσοι κανιβαλιστικαν παρα την θέληση τους , έβαλε ο συν τζου στο forum μηνύματα με τους ιδιοκτητες τους και αν κάποιος πρέπει να του ζητήσει ευθύνες για αυτό είναι γιατί το άφησε να πάει τόσο μακρυά το θέμα .

Τέλος το μήνυμα που διαματρυρεσε ότι περιέχει υπονοούμενα και απειλές εναντίων σου . Έστω και αν η δράση προκαλεί αντίδραση συμφωνώ και εγώ μαζί σου ότι είναι κατακριτέες και ανεπίτρεπτες ανάλογες energies . Έστω και αν δεν είσαι άμοιρος ευθυνών και εσύ για αυτά που σου λέει , όπως και να έχει εδώ έχεις 1000 δικια να διαμαρτύρεσαι και να απειλείς και εσύ με ανάλογη αντίδραση .
Για όλα τα υπόλοιπα όμως , έστω και αν δεχόμουν ότι έχεις δίκιο ότι ο συν τζου είναι σάπιος από την κορυφή ως τα νύχια , οι αποδείξεις που φέρνεις για αυτό κάθε άλλο παρα το αποδεικνύουν .

Μιλας για τους CxC σαν να βγαζεις πολυ χολη οπως λεει και ο ΛΟΥΤΣΟΣ για τους δικους σου λογους. Αλλα ταυτοχρονα μιλας για τους OUT σαν να ναι η πιο τιμια φυλη. Ειλικρινα ποιος ****ς θα μοιραζε προγραμματα σε skype room; Οταν ο Αδραχτι στελνει μηνυμα στην ΟΔ και τους λεει παιζω παρανομα αποκλειστε με τοτε δεν μπορεις να λες οτι η OUT και η γνωστη κλικα(Sun Tzu, Death Dealers κλπ) της παιζει χωρις παρανομα προγραμματα.
 

DeletedUser21908

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα...
ανεστη δικιο εχει...και δεν ξερω αν ηταν μονο 8 νιουκ η 14...
αλλα τις εστειλες χωρις κριαρια και για αυτο το τοιχος ηταν 20+ κιολας...και εμπαιναν και αμυνες απο πισω...
αλλα ειπαμε ο μεν ειναι εφιλατης(που φωναζει να τον πουν αποδειξεις,αλλα κανενας δεν αναιρει αυτα που λεει...) και ο δε ειναι μελος μια στρατηγικης υψηλης τεχνικης...







δεν μπορεσα να μην ασχοληθω...αλλα παλι σε βαζω εκει που σου αρμοζει.


υ.γ φιλικα...λεωνιδα σε αλλο σου ποστ και εσυ εθειξες προσωπικα δεδομενα του νικου(αν θυμαμαι καλα)...
 

DeletedUser30657

ρε φιλε easy rider βαρας κανα ντρογκι πριν γραψεις?? στελνετε τρενο με διαφορα 300 ms η μια απο την αλλη και συνοδια 200 ανιχνευτες.Πως να μην το κοψουμε? Τι ****** σε ταϊζε η μανα σου και γεμισε το μυαλο σου αραχνες?

Επισης δεν ξερω αν στο εχουν πει αλλα πλεον ακομα και μπακαλιστικα μπορεις να δεις το lag του ιντερνετ σου και να υπολογισεις ακριβως σε ποιο μερος του δευτερολεπτου να πατησεις το λαδωμενο κουμπι του πληκτρολογιου σου που γραφει Enter και εχει ενα σουραβλι απο κατω που δειχνει προς τα αριστερα και να μπεις ενδιαμεσα στο καλυτερο τρενο που μπορει να εχει σταλει..

Ακομα και 30ms διαφορα να εχει μια 4αδα στο συνολο της θα ειναι 120 με 150 ms, οποτε κοβεται.. και κοβεται και με την πρωτη προσπαθεια κ ολας.. Μαλλον πρεπει να σβησεις την υπογραφη σου που λεει οτι τα ξερεις ολα γιατι τα μυαλα μας πονανε....
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα...
ανεστη δικιο εχει...και δεν ξερω αν ηταν μονο 8 νιουκ η 14...

Κιτσο δεν ασχολουμαι τωρα με τον 26 ρε. Θα ψαξω κανα ακκ γυρω στις 10/6. Μπορει και να χει δικιο ο Δημητρης.
Εσυ ακομα καθαριζεις φορουμ με τον σιφουνα οπως στον 16;:p
 

DeletedUser31147

Μιλας για τους CxC σαν να βγαζεις πολυ χολη οπως λεει και ο ΛΟΥΤΣΟΣ για τους δικους σου λογους. Αλλα ταυτοχρονα μιλας για τους OUT σαν να ναι η πιο τιμια φυλη. Ειλικρινα ποιος ****ς θα μοιραζε προγραμματα σε skype room; Οταν ο Αδραχτι στελνει μηνυμα στην ΟΔ και τους λεει παιζω παρανομα αποκλειστε με τοτε δεν μπορεις να λες οτι η OUT και η γνωστη κλικα(Sun Tzu, Death Dealers κλπ) της παιζει χωρις παρανομα προγραμματα.

Ειλικρινά αυτό διάβασες στο κείμενο μου ? Χολή για τους cxc ? Η απλά κανεις μια παράθεση να πεις το δικό σου και όπου βγει ? Η μήπως διάβασες κάπου να κτυπιέμαι ότι δεν υπάρχουν και είμαι σίγουρος ?
Τώρα για το skype ..τι να σου πω ? Εμενα τουλάχιστον όσοι προσπάθησαν να μου πουλήσουν κάποιο ανάλογο πρόγραμμα μέσω σκύρε με πλησίασαν . Εσένα πως το κάνουν ? Σου στέλνουν συστημένο ?


@ ψυχανωμαλος

εδώ κολλάει το οποιος έχει την μύγα μυγιάζεται .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

[SPOIL]
@ πρωταθλητής

Λεωνίδα , είσαι ένας από τους ελαχιστους που πιστεύω ότι ότι γραφεις τα πιστεύεις και δεν είναι η φτηνή propaganda που κάνουν άλλοι εδώ . Όπως και πιστεύω ότι είσαι και ανιδιοτελής . Προσπαθείς απλά να φτιάξεις αυτά που υποκειμενικά βλέπεις σαν κακώς κείμενα .
Εδώ όμως και σε αυτά που γραφεις για τον συν τζου , εγώ τουλάχιστον βλέπω τα πράγματα αλλιώς .
Το θέμα πρώτα με τον Μίλτο . Αν θυμάσαι , στον 20 οι άμυνες ήταν ελεύθερες παντού . Ποια φυλή λοιπόν δεν θα ήθελε να έχει ένα λογαριασμό κονσέρβα και να αντλεί από εκεί άμυνες ? Η αλλαγή λοιπόν του ονόματος και η μη προσπάθεια να εκμεταλλευτεί το τότε συναιστημα που επικρατούσε , περισσότερο μπορείς να το πάρεις σαν λάθος στρατηγικό , παρα σαν καπηλεία .
Ο ίδιος επίσης έβαλε απάντηση από την ομάδα διαχείρισης που σαφώς αποδεικνύουν ότι έκανε την αλλαγή πριν το μοιραίο .. Όσοι πάλι από εμάς είχαν αλλάξει και δυο κουβέντες με τον Μίλτο , και ήξεραν τον χαρακτήρα του την ομαδικότητα του και τον αλτρουισμό του , σίγουρα τους περνάει και από το μυαλό αν στο finale δεν ήταν και δικια του επιθυμία .. Άλλωστε η αλλαγή ονόματος προϋποθέτει κατοχή κωδικων και οι κωδικοί πως αλλιώς μπορούσαν να δοθούν εκτος από τον ίδιο ? Ας το αφήσουμε λοιπόν αυτό και ας πάμε παρακάτω .

Τα παράνομα προγράμματα τώρα .. θα μπορούσα να σου πω ότι και στο skype μετέχω , και στους out ήμουν και στον 20 , και επιτηρήσεις παίρνω αρχηγικούς λογαριασμούς , αλλα τίποτα δεν έχει πέσει στην αντίληψη μου . Αντίθετα σε κάθε πλάνο που έχουν οι cxc βλέπω ένα forum γεμάτο με τρένα για κόψιμο και επιτυχημένες η αποτυχημένες προσπάθειες που πάντα είναι φανερό ότι έχουν γίνει με το χέρι . Δεν είμαι σε θέση να αποκλείσω την ύπαρξη τους , αλλα αν υπάρχουν τότε η άλλη πλευρά έχει καλύτερα , γιατί μας κόβει περισσότερα τρένα ?

Οι κανιβαλισμοί τώρα .. Διαλέξαμε να παίξουμε σε ένα κόσμο που η νίκη του κρίνετε με κυριαρχία συγκεκριμένου ποσοστού , και νικάει μια μονο φυλή χωρίς ακαδημίες . Περιμένει κανεις λοιπόν ότι και η cxc και κάθε άλλη φυλή δεν θα κανιβαλίσουν και δεν θα προσπαθήσουν να συγκεντρώσουν τα χωρια της φυλής σε 40 μονο χερια ?Η επιλογή της χρονικής στιγμής μονο διαφέρει που επιλεγει η κάθε φυλή να κάνει κάτι τέτοιο .
Να προσθέσω επίσης ότι για την ώρα οι περισσότεροι κανιβαλισμοί εδώ έγιναν οικειοθελώς και ότι όσοι κανιβαλιστικαν παρα την θέληση τους , έβαλε ο συν τζου στο forum μηνύματα με τους ιδιοκτητες τους και αν κάποιος πρέπει να του ζητήσει ευθύνες για αυτό είναι γιατί το άφησε να πάει τόσο μακρυά το θέμα .

Τέλος το μήνυμα που διαματρυρεσε ότι περιέχει υπονοούμενα και απειλές εναντίων σου . Έστω και αν η δράση προκαλεί αντίδραση συμφωνώ και εγώ μαζί σου ότι είναι κατακριτέες και ανεπίτρεπτες ανάλογες energies . Έστω και αν δεν είσαι άμοιρος ευθυνών και εσύ για αυτά που σου λέει , όπως και να έχει εδώ έχεις 1000 δικια να διαμαρτύρεσαι και να απειλείς και εσύ με ανάλογη αντίδραση .
Για όλα τα υπόλοιπα όμως , έστω και αν δεχόμουν ότι έχεις δίκιο ότι ο συν τζου είναι σάπιος από την κορυφή ως τα νύχια , οι αποδείξεις που φέρνεις για αυτό κάθε άλλο παρα το αποδεικνύουν .
[/SPOIL]

Βασιλη μισο λεπτο ,

1. Δεν ισχυριστικα ποτε οτι ειναι παρανομη η αλλαγη ονοματος , απλα ειναι στα δικα μου ματια ανηθικη. Σαφως και οι κωδηκοι υπηρχαν , ποιος ειπε το αντιθετο και σαφως δε μπορει παρα να ειναι επιθυμια του μακαριτη να συνεχιστει το ακ. Το ερωτημα ειναι ποιος θα αλλαζε το ονομα απο ηθικης αποψεως ? Αυτο και μονο αυτο , και στο συγκεκρημενο θεμα αυτο κρινουμε ...... Εγω δε θα το αλλαζα, εσυ θα το αλλαζες ?

2. Βασιλη, ποτε δε θα περασουν στα χερια σου επιτηρησεις απο τα ακ που λεω , αλλα και να περασουν φυσικα δε θα καταλαβεις κατι , γτ τα παρανομα σκριπτακια ειναι στα bookmarks οποτε δεν ειναι δυνατον να τα δεις ως επιτηρητης . Σου δειχνω ενα μικρο δειγμα του πως τελειωνει η κουβεντα χωρις να δειξω με ποιον ειναι η κουβεντα

[8/3/2014 6:49:44 μμ] ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ: ολα τα παρανομα σκριπτ...θα τα βαζεις με τον τροπο αυτο...να μην ειναι ανιχνυεσημα απο την 0Δ

Αν τελειωνει ετσι μπορεις να φανταστεις τι εχει προηγηθει.

Επισης θελω να σου πω Βασιλη , οτι η δικαιολογια οτι και οι αλλοι κλεβουν και κανουν χειροτερα δε με καλυπτει, ας κανει η OUT , οτι νομιζει για να καθαρισει το παιχνιδι ....... αλλα μεταξυ μας ειμαστε ....... Ποιοι να το κανουν ρε Βασιλη ? Ειναι μια περιπτωση οπου μερικες δεκαδες accounts απο τη μια ΄η και την αλλη πλευρα κοροιδευουν χιλιαδες παιχτες , οδηγουν χιλιαδες παιχτες να σταματησουν το παιχνιδι , για να παριστανουν αυτοι τους παιχτες και τους αρχηγους .......

Καπου διαβασα οτι ο κ26 ειναι ο καλυτερος κοσμος, ναι ειναι ο πιο τεχνολογικως ανεπτυγμενος κοσμος μαλον ......

3. Εγω Βασιλη μπορω να εχω αντιπαραθεσεις αλλα γνωριζω το μεχρι που ειναι αυτες νομιμες . Σαφως και γνωριζω που δουλευει ο Sun Tzu, το να πω ομως το που ειναι παρανομο ......
Το γεγονος οτι δημοσιευει ο καθε μπακαλιαρος προσωπικα δεδομενα ξερεις πολυ καλα εσυ , που γνωριζεις απο αυτα , οτι ειναι μηνησιμο και μπορω να τον τρεχω αυτον αλλα και οποιον φιλοξενει αυτη τη δημοσιευση ......

Κιτσο αν διαβασεις δεν εδωσα λεπτομεριες ...... δλδ το δουλευεις σε εταιαρια υπολογιστων ειναι το ιδιο με το μενεις Ελλαδα, αντε Αττικη .....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

@ πρωταθλητής


Είναι συζήτηση που τελικά δεν βγάζει πουθενά και ούτε μπορεί να αποδειχθεί αν ήξεραν η όχι τι θα συμβεί πριν την αλλαγή ονόματος ..

Σε κάτι όμως συμφωνώ 100% μαζί σου . Ότι δεν είναι δικαιολογία ότι και η άλλη πλευρά κάνει το ίδιο .
Ρωτάω λοιπόν . Έχεις κάποια στοιχεια , από σκύρε όπως βλέπω . Στο forum υπάρχει , αν είναι να ψάξω να το βρω , έκκληση του MAD , που ζητάει να του στείλουμε οποιαδήποτε στοιχεια έχουμε από οποιοδήποτε μέσο και να τον βοηθήσουμε να καθαρίσει το παιχνίδι. Το έχεις κάνει ?
 

DeletedUser29156

εχω απαντηση της Ο.Δ παλαιοτερα, οτι δεν μπορουν να χρησιμοποιησουν συνομιλιες Skype, για ποινες στο παιχνιδι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή