SUN TZUN Ο τιμιος και αδικημενος παικτης..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2415
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser29156

καλα βασικα δε με εγλυφε, μη λεμε και οτι θελουμε....... ουτε εγω δεν το εχω ισχυριστει ποτε αυτο

απλα οταν ειχαμε την αντιπαραθεση με τους shhhh , καταλαβενε ο ανθρωπος ποσο δικιο ειχα ....... Και μη ξεχνας πως τοτε και μεταξυ μας βριζομασταν στα πλαισια αυτης της διαμαχης και μετα γιναμε κοληταρια ! χαχχααχ

οποτε αφαιρεσετο αυτο το επιχειρημα
 

DeletedUser8099

ρε κοπλεξικε αρχιβλακα τον φυλετικών μαχών,μας έβαλες το ποστ του πρωταθλητή που όλοι ξέρουμε τι είναι για να μας πεις τι???η μιση φυλή σου μ.... και άσχετο σε ανεβάζει μ.....και άσχετο σε κατεβάζει,για το μονο που είσαι καλός είναι να κάθεσαι και να κανεις "τσιπουσια" σε φυλές και παίχτες να έρθουν μαζί σου κόπανε,ένα ουστ έγραψε ο σωτήρης και χέστηκες πάνω σου κόπανε,έστειλες σε όλον τον κόσμο μήνυμα και κλαιγόσουν μπαγλαμά,επειδή μου έχουν πει πως είσαι και λίγο τρελό αγόρι και το κανελονεις το μπακλαβά έπρεπε να σε ήξερε ο νίκος θα πέρναγες καλά για ένα χρόνο δεν θα μπορούσες να κάτσεις,ήσουν είσαι και θα είσαι ο πουθενάς των φυλετικών!
 

DeletedUser29156

Να τα να τα ........ Αυτο το ολοι ξερουμε τι ειναι ο πρωταθλητης το ειπαν ολοι σημερα και τελικα ενας προς ενα ολοι πηγαν για να δουν την εθνικη ......
κατ αρχην δεν ηξερα οτι γραφεις κι ολας Στρατο ! ευγε ! χαιρομαι που ειμαι αιτια της 2ης δημοσιευσης σου στα τοσα χρονια που κατακλεβεις το κοσμο στις φυλετικες ............

Και ειπαμε ε ? τα γατακια ολοι σας , αντε μην ανεβασω πριντσκριν να λενε παιχτες σας οτι τους φτιαχνετε τα pc ......

Στρατουλη, δε καταλαβες οτι στον κ20 κερδησες επειδη ειχες παιχτες που αντι για botakia οπως εσυ , παιζουν με μυαλο ? δες ποιοι λειπουν και θα καταλαβεις γτ στον κ26 θα σου παρει 30 χρονια να δεις χαρα ........
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
καλα βασικα δε με εγλυφε, μη λεμε και οτι θελουμε....... ουτε εγω δεν το εχω ισχυριστει ποτε αυτο

απλα οταν ειχαμε την αντιπαραθεση με τους shhhh , καταλαβενε ο ανθρωπος ποσο δικιο ειχα ....... Και μη ξεχνας πως τοτε και μεταξυ μας βριζομασταν στα πλαισια αυτης της διαμαχης και μετα γιναμε κοληταρια ! χαχχααχ

οποτε αφαιρεσετο αυτο το επιχειρημα

Ελα ρε Λεωνιδα μεγαλο παιδι εισαι(35 εδω και 10 χρονια) μην λες και συ οτι να ναι. Οταν ολη η Shhh σε εβριζε αυτος ο κυριος μιλουσε για σενα λες και βγαινατε και φασωνοσασταν τα βραδυα. Θα μιλησει και ο ALVS τωρα που σε καθε κοσμο που μπαινει βαζει 7-8 cp και φτανει 100αδα με το ζορι.
Ελεος δηλαδη...
 

DeletedUser

ρε κοπλεξικε αρχιβλακα τον φυλετικών μαχών,μας έβαλες το ποστ του πρωταθλητή που όλοι ξέρουμε τι είναι για να μας πεις τι???η μιση φυλή σου μ.... και άσχετο σε ανεβάζει μ.....και άσχετο σε κατεβάζει,για το μονο που είσαι καλός είναι να κάθεσαι και να κανεις "τσιπουσια" σε φυλές και παίχτες να έρθουν μαζί σου κόπανε,ένα ουστ έγραψε ο σωτήρης και χέστηκες πάνω σου κόπανε,έστειλες σε όλον τον κόσμο μήνυμα και κλαιγόσουν μπαγλαμά,επειδή μου έχουν πει πως είσαι και λίγο τρελό αγόρι και το κανελονεις το μπακλαβά έπρεπε να σε ήξερε ο νίκος θα πέρναγες καλά για ένα χρόνο δεν θα μπορούσες να κάτσεις,ήσουν είσαι και θα είσαι ο πουθενάς των φυλετικών!

Μου το είχανε πει ότι αυτός που παίζει τον στρατοςπσ7 έχει ψυχολογικά και μάλλον παίζει από το τρελοκομείο που τον μαζέψανε αλλά δεν τολμούσα να το πιστέψω...
Τελικά είχαν δίκιο!
 

DeletedUser31670

Μιλησε και ο ανυπαρκτος....ειπα και γω τοσο καιρο που ειναι αυτο το παιδι...διαβαζει αλλα δεν μιλαει...μαλλον εχει χασει την μπαλα απο τα κανιβαλισματα και τις επιτηρησεις...που να συντασεις και μηνυματα τις 2ωρες που μπαινεις...ειναι δυσκολοι καιροι...αντε κρυψου παλι στην τρυπα σου!!αλλα τουλαχιστον ο τουρλου ειναι ανθρωπος οπως και να ειχε συνταξει το μηνυμα..και εσυ μαλλον την απαντηση του Σωτηρη ακολουθεις....γιαυτο μονο που σας ακουνε ξενερωνουν μερικοι!!!
 

DeletedUser29156

αυτο με τους κο , το λεω και εγω , αλλα το ολη η shhh με εβρησε δε μου λεει και κατι γτ βασικα εγω εβρηζα ολη τη shhh ακι για να σου θυμισω την ατακα εκεινης της εποχης .... σας πεταξα σαν το σκ@το απο το παπουτσι ...... Τι μου θυμησες ρε Ανεστη . ωραιες εποχες .... τοτε που η κλικα χαρην στην alt+f4 εβλεπε χαρα στα σκελια της ......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Κατανοούμε ότι ο δημιουργός επέλεξε το Πολιτική και Προπαγάνδα,
για να είστε ελεύθεροι να εκφράζεστε ποιο άνετα,

αλλά όλα έχουν ένα όριο,
για αυτό να είστε ποιο ''μετρημένοι'' με τα κοσμητικά επίθετα που στολίζεστε!!![/aig]
 

DeletedUser

Διαβαζα και γω εδω στην δουλιτσα μου να περασει η ωρα, γελαγα με τα φιλαρακια μου και τσουπ πεταγεται ο στρατος, πριν καν το διαβασω σκεφτομαι " τακτικη Death Dealers." και περιμενα ενα ποστ της ταξεως του ουστ με μερικες εξτρα τελειες ετσι για διαφορα βρε αδερφε.

Ως δια μαγιας ανακαλυπτω οτι εχει εξελυχθει το θεμα, εχουμε περασει απο επιπεδο σε δαπεδο οπως λεει και μια ψυχη..

Πατα φρενο ομως γιατι βρηκες και παρτο αλλιως.


[aig]Προειδοποίηση για μεγάλη υπογραφή,

Υπογραφές
Η υπογραφή σας δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 700px πλάτος και τα 80px ύψος.Αυτό είναι το μέγιστο επιτρεπτό όριο ολόκληρης της υπογραφής σας και όχι για κάθε ενότητα της υπογραφής σας ξεχωριστά (ποχ εικόνα, κείμενο, links κλπ). Δύο εικόνες με ύψος 80px η κάθε μία η μία πάνω από την άλλη (= σύνολο 160 px) είναι επίσης απαγορευμένες. Οποιοδήποτε περιεχόμενο που ξεπερνά τα 700px x 80px θα τιμωρείται.

Ακολουθεί η λίστα με το ύψος κάθε είδους περιεχομένου που μπορεί να αποτελεί την υπογραφή σας.
Μια γραμμή κειμένου (μέγεθος 2) = 15px
Μια γραμμή μικρού κειμένου (μέγεθος 1) = 10px
Μια κενή γραμμή = 15px
Μια παράθεση με χρήση BB-code = 65px
Δύo ή τρεις γραμμές παράθεσης με χρήση BB-code = 80px
Spoiler = 50px
Mια εικόνα = οποιοδήποτε ύψος έχει η εικόνα έως 80px φυσικά το μέγιστο (το βλέπετε με δεξί κλικ από το ποντίκι σας πάνω σην εικόνα και "ιδιότητες").
Τα emoticons του forum = 15 px

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19330

Βλεπω ολοι οι homo erectus της ουτ εχετε ( οαση στη ερημο ο nuclear clowns) ειναι γνωστο πλεον στον ελληνικο σερβερ για ολα φταιει ο Τourloubouki

να δω ποτε θα βαλλετε το μυαλο σας να δουλευει :
1)Τι κανει ο δημητρης και τους πυθει ολους να πανε μαζι του μελι εχει;
2)Αφου ειναι τοσο ασχετος οπως αναφερεται εξηγηστε μου πως εχει φτιαξει και διοικει την καλυτερη φυλη στον ελληνικο σερβερ πουεχουν περασει απο εκει οι καλυτεροι παιχτες και κανεις ποτε δεν τον προδωσε αλλα μονο σεβασμο δεχτηκε απο ολους;
3)Μηπως το θεμα ειναι οτι πρεπει να κανεις λιγο αυτοκριτικη και να πεις ποσο Αποτυχημενος ειμαι που δεν μπορω σε αυτο το επιπεδο πλεον να κρατησω καν τους παιχτες μου σε ενδιαφερον για το παιχνιδι
πολλες φορες,
4)Στα χωρια που πηρε η cxc απο νοob εχει σπασει η ουτ πανω απο 200 επιθετικα σε σημειο που και να τα παρετε σας πηγαινουν πισω μια εβδομαδα(και αλλα κλαματα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνSun Tzu
Ενας απο τους μεγαλύτερους ξεφτίλες και ρουφιάνους του παιχνιδιού....
Ενα ανδρίκελο με παντελόνια ή και με φούστα....
Όποια φυλή τον έχει απλά να κρατήσει αυτο το κείμενο....

Για ενα εικονικό παιχνίδι να ξευτιλίζεσαι τοσο πολύ.....και το χειρότερο να νομίζει οτι εχει κρυφτεί ..επειδή πήγε σε αλλο κοσμο....
Δεν ειχα δει τι ******ιοζιλικια εχεις γραψει και μου το ειπαν και ετσι μπηκα στον κοπο να σου απαντησω
Ειμαι ρουφιανος γιατι εδωσα τα χωρια μου σε γνωστους μου και οχι σε σενα και στην παρεα σου?
Μηπως ειχαμε υπογραψει κανενα συμβολαιο και δεν το τηρησα?
Καθεσαι και κατηγορεις τους αλλους αλλα την καμπουρα σου δεν την κοιτας γιατι δεν μας λες τι υποσχεθηκες και τι εκανες απο αυτα που ειχες υποσχεθει οτι θα κανεις οταν διαλυθηκε η LOD και παρακαλαγες και εμενα και κατι αλλα παιδια που δεν λεω τα ονοματα τους γιατι μπορει και να μην θελουν να μπλεχτουν στην κουβεντα να μπουμε στην φυλη και να μην τα παρατησουμε γιατι ειναι κριμα να παει τοσος κοπος χαμενος
Απο την αλλη με κατηγορεις ως <<Ενα ανδρίκελο με παντελόνια ή και με φούστα....>> και οτι εχω κρυφτει εγω Νικολακι δεν φοβαμαι ατομα σαν εσενα το σκαιπ μου το εχεις και αν θες μπορουμε να βρεθουμε και απο κοντα και να μου πεις face to face αυτα που γραφεις πισω απο την ανωνυμια ενος pc


επειδη στο αλλο κλειδωθηκε μηπως μπορεις να μου πεις εδω τελικα τι αποφασισες
 

DeletedUser

νταφυ ντακ..φτυσ τα μπουτια σου ρε μπερκεμε που καθεσε4 πισω απο μια οθονη και αποκαλεις πιθικους και αμορφωτους ανθρωπους και ολα αυτα για ενα παιχνιδι...εισαι εσυ ο μορφωμενος ρε??ουστ απο δω...μας πουλατε και οι σουσουδες τωρα πνευμα τιμιου παιχνιδιου..τι αλλο θα ακουσουμε...:grrr:

- - - Eνημερώθηκε - - -

Αρχική Δημοσίευση από τον/τηνSun Tzu
Ενας απο τους μεγαλύτερους ξεφτίλες και ρουφιάνους του παιχνιδιού....
Ενα ανδρίκελο με παντελόνια ή και με φούστα....
Όποια φυλή τον έχει απλά να κρατήσει αυτο το κείμενο....

Για ενα εικονικό παιχνίδι να ξευτιλίζεσαι τοσο πολύ.....και το χειρότερο να νομίζει οτι εχει κρυφτεί ..επειδή πήγε σε αλλο κοσμο....
Δεν ειχα δει τι ******ιοζιλικια εχεις γραψει και μου το ειπαν και ετσι μπηκα στον κοπο να σου απαντησω
Ειμαι ρουφιανος γιατι εδωσα τα χωρια μου σε γνωστους μου και οχι σε σενα και στην παρεα σου?
Μηπως ειχαμε υπογραψει κανενα συμβολαιο και δεν το τηρησα?
Καθεσαι και κατηγορεις τους αλλους αλλα την καμπουρα σου δεν την κοιτας γιατι δεν μας λες τι υποσχεθηκες και τι εκανες απο αυτα που ειχες υποσχεθει οτι θα κανεις οταν διαλυθηκε η LOD και παρακαλαγες και εμενα και κατι αλλα παιδια που δεν λεω τα ονοματα τους γιατι μπορει και να μην θελουν να μπλεχτουν στην κουβεντα να μπουμε στην φυλη και να μην τα παρατησουμε γιατι ειναι κριμα να παει τοσος κοπος χαμενος
Απο την αλλη με κατηγορεις ως <<Ενα ανδρίκελο με παντελόνια ή και με φούστα....>> και οτι εχω κρυφτει εγω Νικολακι δεν φοβαμαι ατομα σαν εσενα το σκαιπ μου το εχεις και αν θες μπορουμε να βρεθουμε και απο κοντα και να μου πεις face to face αυτα που γραφεις πισω απο την ανωνυμια ενος pc


επειδη στο αλλο κλειδωθηκε μηπως μπορεις να μου πεις εδω τελικα τι αποφασισες


τα χωρια σου ντερβισοπαιδο τα ειχες χαρη στην φυλη σου και στους συμπαιχτες σου ...ειδικα αυτα μεσα στον πυρηνα της αουτ τα ειχες λογω της συμμαχιας αλλιως δεν θα υπηρχαν...αλλα τι να λεμε τωρα??κλασσικος ρουφ του παιχνιδιου εισαι και το απεδειξες..και την αποφαση σου να κανεις αυτη την λαμογια την ειχες παρει πολυ καιρο τωρα..και οχι οταν σε πεταξε εκτος ο σουτζου..
 

DeletedUser19330

νταφυ ντακ..φτυσ τα μπουτια σου ρε μπερκεμε που καθεσε4 πισω απο μια οθονη και αποκαλεις πιθικους και αμορφωτους ανθρωπους και ολα αυτα για ενα παιχνιδι...εισαι εσυ ο μορφωμενος ρε??ουστ απο δω...μας πουλατε και οι σουσουδες τωρα πνευμα τιμιου παιχνιδιου..τι αλλο θα ακουσουμε...:grrr:

- - - Eνημερώθηκε - - -






τα χωρια σου ντερβισοπαιδο τα ειχες χαρη στην φυλη σου και στους συμπαιχτες σου ...ειδικα αυτα μεσα στον πυρηνα της αουτ τα ειχες λογω της συμμαχιας αλλιως δεν θα υπηρχαν...αλλα τι να λεμε τωρα??κλασσικος ρουφ του παιχνιδιου εισαι και το απεδειξες..και την αποφαση σου να κανεις αυτη την λαμογια την ειχες παρει πολυ καιρο τωρα..και οχι οταν σε πεταξε εκτος ο σουτζου..

Εγω κρινω με το τι λεω ο καθενας οταν ο αλλος κανει ενα ποστ μονο και αυτο ειναι για να κατεβασει καντηλια για μενα δεν διαφερει απο τους υπολοιπους ουρακοταγκους που μιλανε πολυ χειροτερα αποτι εγω καλυνηχτα τωρα και μην ξεχνας: φτυσε να μπουτια σου να κανεις τσουλυθρα
 

DeletedUser

εσυ απο που ξεφυτρωσες ρε ταραμα αφου δεν ξερεις καν τι ειπαμε εμεις με τον νικο μην πεταγεσαι σαν την που..... αυτα τα χωρια που λες εσυ οτι τα ειχα χαρη στους συμπαιχτες και στην φυλη μου μαθε λοιπον οτι τα ειχα παρει μονος μου οταν ημουνα στην out στην αρχη του κοσμου που δεν ηταν αρχηγος ο νικος
οσο για το ρουφιανος εγω ξερω οτι αυτος που εναι ρουφιανος δινει πληροφοριες για τους συμπαιχτες του και για πλανα που αφορουν τις εχθρικες φυλες
απο ποτε λεγετε ρουφιανος καποιος που παραταει το παιχνιδι και δινει τα χωρια του σε γνωστους η σε φιλους η στον οποιοδηποτε ποιος κανονας λεει τι θα κανει καποιος τον λογαριασμο του
ασε ρε φιλαρακο τα τρελα σου λοιπον και παιξε με το κουβαδακι σου σε αλλη παραλια αν εδινα τα χωρια στο παρεακι σας θα ηταν ολα καλα ε........
 

DeletedUser

οσο για το ρουφιανος εγω ξερω οτι αυτος που εναι ρουφιανος δινει πληροφοριες για τους συμπαιχτες του και για πλανα που αφορουν τις εχθρικες φυλες

Και ο προγονος σου Εφιαλτης, εναν δρομο εδειξε.... αλλα κ εσυ μια καμπουριασμενη ψ.....η εισαι σαν κ αυτον...Και τα νταηλικια πιο πανω εκει που σε περνουν... μαγκακι της οθονης....
 

DeletedUser

χαχαχαχαχα εχεις μεγαλη πλακα αν νομιζεις οτι σε σενα δεν με περνουν οποτε θες και οπου θες
οσο για το μαγκακι της οθονης απλα κοιτα εναν καθρεφτη και θα καταλαβεις ποιος ειναι
νημ λες πραγματα που δεν τηρεις και τα κανεις πρωτος εκτος αν εσυ εισαι ο προστατης του Sun Tzu
 

DeletedUser

Ελα πες αληθεια... Στο σχολειο δεν σε επαιζαν τα αλλα παιδακια... Και στο στρατο συνεχεια σου επεφτε το σαπουνι....Θυμαμαι που μας τα ελεγες στο skype... Με μια λυπη το πρωτο και με μια χαρα το δευτερο!!


ου ρε..ντροπη! βγαινεις και μιλας κ ολας, αντι να πας να θαφτεις κατω απο καμμια πετρα...
 

DeletedUser

αντε μωρη κοτα πρωτα κανεις τον τσαμπουκα και μετα το γυρνας στα πουστικα που ξερεις πολυ καλα
αφου θυμασαι που στα ελεγα στο skype θα θυμασαι βεβαια οτι εκτος απο το σαπουνι που οπως λες επεφτε σε μενα εσυ εκανες την ******α του λοχου
εχεις μεγαλη πλακα τσαμπα μαγκα τωρα βγαινετε και μιλατε ολοι επειδη θα σας τον ακουμπησει η cxc πριν που εισασταν ρε πουθεναδες
ουστ ρε ροζ γατακι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τρεια πουλακια καθοντε... αυτα που λεω παρα πεντε, μη τα λες και μιση... και προσεξε, δεν ειμαι ο Γιωργος...τρισσ-αθλιε...

Οσο για το τι θα κανουμε με την cxc ειναι δικο μας θεμα... εσυ απλα παρακολουθα, το καθηκον σου το εκανες....

αν εληφθη μονο...
 

DeletedUser23148

Επιτελους λιγη ζωντανια στο external!!!! χοχο



Λιγα με τον ntafes μην σε επικυρηξουμε απο ολους τους ελληνικους servers γατουλι rebel01.... :noob:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή