Παρουσίαση φυλών

  • Δημιουργός θέματος -Blacko*
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Παιδιά ο κ30 κατά την γνώμη μου θα είναι ένας από τους ποιο ωραίους κόσμους σίγουρα όσο αφορά τις ρυθμίσεις αλλά ελπίζω και όσο αφορά τις φυλές που θα μπουν αλλά και τους παίκτες.
Να μάθουμε λοιπόν ποιες φυλές θα μπουν αν ξέρετε αν μπει καμία παρέα δυνατή από άλλον κόσμο?
 

DeletedUser31881

σιγουρα η G.O με 5 ακαδημιες

τωρα τι?αυτο που ειπες τωρα σ'εκανε να νιωσεις καλυτερα? Ειπαμε κουλαρετε λιγο, σταματηστε να κρινετε το καθετι και να το σχολιαζετε αρνητικα.
Και μιλα λιγο σοβαρα, απ τη στιγμη που δεν εισαι σιγουρος για κατι, μη λες λογια του αερα.
Ας κρατησουμε και κανενα θεμα διχως να πουμε την ... μας.
 

DeletedUser26255

τωρα τι?αυτο που ειπες τωρα σ'εκανε να νιωσεις καλυτερα? Ειπαμε κουλαρετε λιγο, σταματηστε να κρινετε το καθετι και να το σχολιαζετε αρνητικα.
Και μιλα λιγο σοβαρα, απ τη στιγμη που δεν εισαι σιγουρος για κατι, μη λες λογια του αερα.
Ας κρατησουμε και κανενα θεμα διχως να πουμε την ... μας.


συγνωμη που σου προσεβαλα την φυλη
 

DeletedUser32840

συμφωνω! το θεμα με τις ακαδημιες εχει παραγινει και χαλαει το παιχνιδι για ολους μας! προτεινω οποια φυλη εχει παραπανω απο 2 ακαδημιες να μπενει στην blacklist των αλλων και να κανει και η εταιρεια κατι περι του θεματος πχ οχι πορους και βοηθεια σε μελη εκτος φυλης και να πρεπει να περασουν 2 μερες πριν καποιο νεο μελος μπορει να κανει τα παραπανω! :)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
τωρα τι?αυτο που ειπες τωρα σ'εκανε να νιωσεις καλυτερα? Ειπαμε κουλαρετε λιγο, σταματηστε να κρινετε το καθετι και να το σχολιαζετε αρνητικα.
Και μιλα λιγο σοβαρα, απ τη στιγμη που δεν εισαι σιγουρος για κατι, μη λες λογια του αερα.
Ας κρατησουμε και κανενα θεμα διχως να πουμε την ... μας.

Θιχτηκες Τοπακο;:rolf:
 

DeletedUser24216

Εγω και το Defence Crew μου, θα δουμε μηπως μπουμε.

οποιος θελει σιγουρη ροη αμυνων και τελικη νικη επικοινωνει με μενα και την ομαδα μου.


προτεραιοτητα εχει ο Sociopath γιατι του το χω υποσχεθει. (δεν εχω ιδεα αν θα μπει.)


υ.γ. εκτος αν μπουμε αρκετα ατομα απο πρωην TWA ωστε να κανουμε φυλη.
 

DeletedUser31881

Θιχτηκες Τοπακο;:rolf:

Ναι ρε, για το λογο του οτι εγω την ιδρυσα στον Κ27, ασχετα με το πως διευθυνυνεται τωρα (κατι που εμενα μ'αρεσει πολυ, διοτι υπαρχει μεγαλο ενδιαφερον απ ολους τος αρχηγους και βοηθουν σε διαφορα θεματα νεους παικτες) ..
Αλλα αυτα ειναι πραγματα που δεν τα ξερει το συνολο και σχολιαζει διχως να ξερει το τι υπαρχει εσωτερικα.
Τελος παντων, δε θα πω κατι περαιτερω.
 

DeletedUser

παιδια η γο θα μπει και στον 30 με 6 ακαδημιες αυτη τη φορα
 

DeletedUser

Μπα πιστευω θα κανουν περισσοτερες ρε σικλαρη
Ενα ματσο νουμπαδες ειναι με τον τοπακο αρχηγο
 

DeletedUser

Η OREO! με 3 ή 4 θα μπει ;

καπταιν γουρλη ασχετε βαρβαροφαγε εισουν και εσυ καποτε στην ορεο!
και σταματα να βλεπεις την ορεο παντου...τοσο προβλημα σου δημιουργησαμε? η ορεο μονο για σπεεδ ειναι καταλαβε το προβληματικο παιδι
 

DeletedUser

καπταιν γουρλη ασχετε βαρβαροφαγε εισουν και εσυ καποτε στην ορεο!
και σταματα να βλεπεις την ορεο παντου...τοσο προβλημα σου δημιουργησαμε? η ορεο μονο για σπεεδ ειναι καταλαβε το προβληματικο παιδι

Παιδί της μάνας σου είμαι, γι'αυτό βγήκα προβληματικός...

Αποκαλώντας με άσχετο και βαρβαροφάγο, επιβεβαιώνετε ότι η φυλή σας είναι γεμάτη με δαύτους, καθώς με πείρατε. Συμπέρασμα : Είσαι και συ βάρβαροφάγος και άσχετος.


[aig] 10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

ότι χειρότερο έχω διαβάσει για να πικάρετε συμπαίχτη σας.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή